Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod oxanka » Po 31.Júl. 2017 13:03

maruska1 píše:po zvazeni akych veci si si toto rozhodnutie rozmyslela? ja som tiez uz na internete pozerala nejake tie spotrebice, len ja celkom neviem ako by to bolo v pripade nejakej reklamacie alebo takychto veci akoby som to mala riesit, keby som to mala cez nejaky internetovy obchod :O

zda sa, ze je to cele jednoduchsie riesit to cez internet, avsak je to tak len na oko. ono to objednavanie mozno je jednoduche, ze si to objednas z domu, nemusis nikam ist, mozes si to objednat kedykolvek avsak, nevies si pozriet ten spotrebic. nevies ako by to bolo s nejakou reklamaciou. nema ti kto poradit. nemas s kym konzultovat veci ako je zarucna doba a podobne. cela ta komunikacia je cez eshop narocnejsia, komplikovanejsia
Obrázok používateľa
oxanka

Založený: Ut 06.Jún. 2017 12:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pauuula » Ut 01.Aug. 2017 13:19

kazda forma ma svoje pre aj proti, no taketo veci sa podla mna aj tak oplati kupovat nazivo, presne ako si pisala clovek sa s predavacom pobavi, mozno aj porovna s inou znackou a je to predsa len o niecom inom, aspon ja bych ho cez net asi nekupovala, este by tu bola moznost ist si ho niekam pozriet nazivo a potom hladat tu najlepsiu cenu
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod sylmia » Ut 01.Aug. 2017 16:18

Kamoška si kupovala cez internet digestor naposledy, predtým všetko kupovala po predajniach teraz, že chce ušetriť aj čas aj peniaze, že objedná digestor cez internet a také dokrivené plechy jej prišli, že kliala nenormálne. Človek si ani neuvedomuje čím si ten spotrebič počas tej cesty musí prejsť a oni keď to vozia medzi inými balíkmi tak si neuvedomujú aj tí prepravcovia, že nejako to poškodiť môžu..
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

Odoslaťod maruska1 » St 02.Aug. 2017 11:35

oxanka píše:zda sa, ze je to cele jednoduchsie riesit to cez internet, avsak je to tak len na oko. ono to objednavanie mozno je jednoduche, ze si to objednas z domu, nemusis nikam ist, mozes si to objednat kedykolvek avsak, nevies si pozriet ten spotrebic. nevies ako by to bolo s nejakou reklamaciou. nema ti kto poradit. nemas s kym konzultovat veci ako je zarucna doba a podobne. cela ta komunikacia je cez eshop narocnejsia, komplikovanejsia

no ved to, ze to objednavanie a tieto veci, tak to sa mi zda akoze celkom v pohodke, ze by s tym nemusel byt nejaky problem, ale presne ma trapi toto, co si aj ty napisala, ze keby nahodou sa nieco stane, ze ako to riesit, mam z toho po pravde hlavu v smutku, ze ako to vyriesit akym sposobom aby to bolo vsetko dobre :rol8:
Obrázok používateľa
maruska1

Založený: Pi 19.Máj. 2017 7:12

Odoslaťod pradanka » Št 03.Aug. 2017 10:52

sylmia nie je to sranda ja tiez keby mam riesit tieto veci dnes tak opat ich riesim rovnako cez planeo a nebudem sa trapit tym ze ako objednat cez net cez aky obchod a neviem co takto mas aspon moznost si pozriet to co chces a to je podla mna velmi dolezite aspon teda ja veci predtym ako si ich kupim ich musim vidiet aby som mala srdce na mieste aby som mala lepsiu predstavu ci to bude dobre ako to bude vyzerat ake je to realne velke ake je ovladanie ;)
pradanka

Založený: So 25.Mar. 2017 20:45

Odoslaťod selvina » Št 03.Aug. 2017 11:28

vo všeobecnosti je táto dilema ťažká, že či internet alebo kamenná predajňa, ale duplom je ťažká, keď ide o takúto záležitosť akou je práve spotrebič, spotrebiče sú drahé preto podľa mňa je dobré si osobne pozrieť, čo chcem kúpiť, ale tak každý sme iný, keby šlo o niečo iné, tak možno by som na nákup cez net pristúpila, ale pri spotrebičoch len veľmi ťažko
Obrázok používateľa
selvina

Založený: St 25.Jan. 2017 11:05

Odoslaťod plastina » Pi 04.Aug. 2017 9:18

Pomáhate mi touto diskusiou, už som urobila rozhodnutie. Aspoň čo sa týka varnej dosky, rozhodla som sa pre indukciu bude to asi najvhodnejšie riešenie podľa toho, čo ste mi písali, len nejako budem musieť asi predsa len nejako tie ceny prezrieť aby sa mi nestalo, že za nejakú cenu kúpim a potom prídem na to, že inde som to isté mohla zohnať lacnejšie. Čo sa týka digestora, tak tam ste na čo dbali?
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Odoslaťod pauuula » Pi 04.Aug. 2017 13:55

indukciu budes mat fajn, rychlo sa zohreje a dost ti vie usetrit cas, napriklad pokial sa ti zohreje voda v hrnci, investicia do riadov sa ti vrati v podobe usetrenej energie. co sa tyka digestora, tak to zalezi aky ho chces mat ci vstavany alebo samostatne stojaci, no v prvom rade by som pozarala na vykon, to je asi najdolezitejsie
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod pradanka » Po 21.Aug. 2017 14:14

plastina píše:Pomáhate mi touto diskusiou, už som urobila rozhodnutie. Aspoň čo sa týka varnej dosky, rozhodla som sa pre indukciu bude to asi najvhodnejšie riešenie podľa toho, čo ste mi písali, len nejako budem musieť asi predsa len nejako tie ceny prezrieť aby sa mi nestalo, že za nejakú cenu kúpim a potom prídem na to, že inde som to isté mohla zohnať lacnejšie. Čo sa týka digestora, tak tam ste na čo dbali?

ano to urob, porovnaj si potom ceny, pretoze to vies cloveka vytocit, to viem o com pises, ked si nieco vyhliadnes kupis a potom o tyzden o dva to najdes niekde inde za lepsiu cenu a pritom je to detto to iste, nie je to sranda, vtedy by som sa najradsej videla niekde inde :lol:
pradanka

Založený: So 25.Mar. 2017 20:45

Odoslaťod plastina » St 23.Aug. 2017 11:21

Ani nehovor. A to je aj kopa iných vecí, čo ma vedia dostať do vývrtky, čo ma vedia akože vytočiť a to až do nepríčetnosti. Takže budem musieť to tak spraviť ako si mi napísala. Pozerám teraz tie digestory, len tam je to nejako tak, že sú s filtrom to je akože bez komína a potom sú s komínom alebo tomu zle rozumiem no neviem, toto budem musieť asi prekonzultovať s mojím mužíkom :ashamed:
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.