Výlet teraz

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: Výlet teraz

Re: Výlet teraz

Odoslať od Vladulienka »

Ahojte mamičky, ja som bola minule so synčekom na koncerte Mira Jaroša. Synovi sa to neskutočne páčilo. A potom sme boli aj na výstave lega v Ružinove. Chcem sa s vami o toto podeliť. Lebo síce nepochádzame z Bratislavy ale výlet to bol vynikajúci. Ubytovanie v Bratislavenám manžel zabezpečil v Patio Hostel http://www.patiohostel.com. Odporúčam naozaj všetkými 10 prstami. Bolo tam čisto, útulne, lacno a hlavne všetko sme mali na skok.
Takže nebojte sa cestovať s detičkami.
Vladka

Re: Výlet teraz

Odoslať od Terkakk »

My tam jazdíme keď je pekne na kolesách, to je snáď najlepšie lokácie na cyklistiku. Inak som počula, že tá vyhliadka v korunách stromov je dobrá ale celkom drahá .. dá sa tam vyjsť lanovkou tak to by nemuselo byť zlé.

Re: Výlet teraz

Odoslať od Magyla »

Pokiaľ je dobré počasie tak je super dakde vypadnúť. Aj keď len niekde po okolí

Re: Výlet teraz

Odoslať od jancitka »

a takto v zimnych mesiacoch chodite niekam na vylety? dajte nejake tipy, tento vikend by sme chceli niekam vybehnut alebo vobec neviem kam :-/

Re: Výlet teraz

Odoslať od alienkam »

Áno? Tam je toho veľa? Ešte som o tom moc toho nepočula. Idem pozrieť:-)

Re: Výlet teraz

Odoslať od Holanik »

U Lipna sme boli ale nie v tomto hoteli. Inak okolo Lipna je o zábavu naozaj postarané, je tam veľa atrakcií pre deti i dospelých.

Výlet teraz

Odoslať od ninka789 »

Čaute baby. Ako koniec prazdnin. Já hroza :no: :lool:
Ako vy to davate? tesite sa ci ako ja?
Chcela bysom poradit o nejakom vylete U Lipna v cechach. Ideme tam za rodinkou a chceli bychom si urobit aj hezky vyletik..
pozerala som tu http://hotel-lipno.cz/cs/co-delat-behem-poslednich-teplych-dnu/
Boli ste niekto? Vdaka za odpovedi
:D

Hore