Vekra - skúsenosti

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: Vekra - skúsenosti

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Jemn »

Zdravim, mi máme urobenú objednávku u Vekry ale len na plast. Bývame v paneláku tak myslím že to je asi najlepšia voľba. Okná nám už zamerali, sme radi že sme za to nič extra neplatili. Predsa len máme väčší byt a troška nás to vyjde viac. Ale som za to radšej viac doplatiť ak mám mať lepšiu kvalitu. V druhej polovici roka by som chcel aj pomeniť interiérové dvere. Máte ich niekto od nich?

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Jashak »

Za mňa je hliník asi najlepší materiál. Na starom byte som mal plast a drevo mali naši na dome. Pri Nitre sme si dali postaviť dom a najviac nám vyhovovali tieto hliníkové. Báli sme sa že to bude práca na dlho ale chalani od Vekry to dali za deň a bez brutálneho bordelu. Izolujú kvalitne takže trojsklo bola dobrá voľba a cena celkom vyhovolala.

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Magyla »

My máme akurát vypracovanú objednávku na 7 hliníkových okien. S pánom od Vekry sme sa zhodli že ich prídu založiť tak okolo februára tak dúfam že to prebehne v poriadku. A ani cenovo by nás to veru nemalo zruinovať. Ináč komunikácia zatiaľ dobrá…

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Zoroo »

Mna to stalo priblizne rovnako ako Jarjar, mohlo to byt trochu menej ale zase na druhu stranu u vekry podla mna robia kvalitne okna, takze pomer cena / kvalita by asi odpovedala.

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od AdamJ »

Ma okna z Vekry stáli trochu viac, ale já kúpil drevené okná a do celého domu. Myslím, že drevené okná sú o niečo lepšie ako plasty, ale nemôžem súdiť. Boli nám odporúčané drevené a hliníkové okná kvôli atypickému tvaru okien, ale hliník bol už nad mojim rozpočtom, myslím si ale že môžem byť spokojný aj s tými drevenými.

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od JarJar »

Za okná od vekry som dal asi okolo 2000 eur za 4 okná a balkónovú stenu, a to podľa mňa nie je tak zlé, okná od nich síce nie sú najlacnejšie, ale podľa mňa je lepšie si priplatit než aby som okná musel za pár rokov meniť znova.

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od krasotinka »

Mna by zaujimalo, ci nemaju moc predrazene okna? Kolko ste cca za ne platili?

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Lejli »

Katka prečo? Dovrzali vám objednávku?

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od katalinaa »

My sme s nimi veru neboli spokojní!

Re: Vekra - skúsenosti

Odoslať od Radok »

Ahoj Tode, ja mám s Vekrou celkom dobrú skúsenosť, mám od nich eurookná zo smreku, za celkom dobrú cenu, ale pre mňa cena nebola zas tak dôležitá. Byť vami tak si dávam pozor hlavne pri podpise zmluvy, ja som síce žiadny problém nemal, ale je lepšie si to všetko poriadne prečítať.

Hore