úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: POVOLENÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: úsmevné výroky a brepty rodičov

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od corky »

Kalea praveze nie, na rok mas vzdy planovany pocet hodin a pise sa, kolko sa realne oducilo a aky je rozdiel :-)

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od Kalea »

corky píše:kolegyna minulý týžden napísala dozadu pri uzatáraní triednej knihy namiesto "počet plánovaných hodín" vetu "Počet plánovaných detí - 33"
no, dve by už mala... ešte 31 a má to v suchu :lol:

Aaaale veď to napísala do triednej knihy, tak asi išlo o počet plánovaných žiakov v triede :wink: .

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od corky »

kolegyna minulý týžden napísala dozadu pri uzatáraní triednej knihy namiesto "počet plánovaných hodín" vetu "Počet plánovaných detí - 33"
no, dve by už mala... ešte 31 a má to v suchu :lol:

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od Marcelik »

Este ked bol maly taky vyse rocny, boli sme s kamoskami vonku a letel vrtulnik. À ja malemu zahlasim: pozri Filipko, trojuholnik leti!
No à raz rano mu citam, este taka ospala: zakrakala zaba kvaky kvak.
Muz minule, ked sa maly hral s kufrikom,, kde mame lieky, ho už chcel odlozit. Maly protestuje. Muz mu vravi: už si sa dost nahral, oci!
Minule som ja namiesto vlk povedala bruch à citam dalej rozpravku o 7 kozliatkach- mama koza vybehla z domcekaa vlk capital za nou(namiesto kozliatko).
Viac si teraz nepamatam, ale tych vyrokov bolo a aj este bude.

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od najJulinka »

Cestou na dovču sme sa zastavili v nejakej dedine. Mali tam total nové ihrisko. Po navrate z dovče som to vykladala širšej rodine, že take som ešte nevidela, že v jednom oplotení cintorín a ihrisko spolu. Na čo moj brat, že: "Celá rodina pohromade." :lool: :lool: :lool:

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslať od Dádulka °°° »

Nath píše:Pisala som ulohy so starsou Tanickou (druhacka). Bola v ten den akasi namosurena, zlostila sa, ze jej to nejde, mna to jej spravanie hnevalo, tak sme sa pochytili, pohadali.
Vecer prisiel manzel z prace a ja mu hovorim, ako sa mi tazko dnes s Tankou pisali ulohy, ze sme sa okolo toho pohadali a ze pripravovat sa s nou do skoly je niekdy vykon hodny pomaly Nobelovej ceny.
A on ze: "Za MIER?"


:lol:
... a pritom mi napadla dávna hláška môjho muža:
Raz sme brali v byte dajakú mieru a ja som bola nejako priveľmi korektná a hlásila som mieru v milimeroch, pričom stačilo v cm, a môj muž na mňa - "vari si potrebuješ nakloniť Bohyňu Presnosti?"

Hore