doručovanie pošty

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: doručovanie pošty

Re: doručovanie pošty

Odoslať od sussia »

niekedy sa stane, ze sa strati balik alebo, ze postarka nehodi listok, zabudne ale to cislo ti staci

Re: doručovanie pošty

Odoslať od 2mariamaria »

ak nemáš papierik tak môžeš kľudne iba ukázať číslo na pošte a oni by ho mali nájsť podľa toho. niekedy sa stane, že poštárka nedá papierik

Re: doručovanie pošty

Odoslať od kajutruska »

Baby ked si viete zasielku sledovat cez e-mail a ukazuje vam, ze uz je balik ulozeny na poste, staci ked to cislo ukazete na poste alebo musite mat aj ten papier, ktory roznasaju postarky??

Re: doručovanie pošty

Odoslať od veronickavejuska »

Našťastie som nikdy nič takéto nemusela riešiť, zakaždým mi pošta domov prišla. No takýto problém treba jednoznačne riešiť priamo na pošte.

Re: doručovanie pošty

Odoslať od kovalicka »

Áno ale nevedia či to platí aj pre slovensko vieš

Re: doručovanie pošty

Odoslať od piloska »

nefungujú takto náhodou normálne aj kuriéri?

Re: doručovanie pošty

Odoslať od kacenkas »

Ja teda už nebývam na Slovensku, ale Slovenská pošta je uplně to isté. Skúsila som ju niekoľkokrát a už nikdy viac. Začala som balíky posielať cez https://www.zaslat.cz/ a je to oveľa lepšie. Pre mňa je asi najlepšie, to že nemusím stáť frontu, ale balík vyzdvihne kuriér u mňa doma. To ušetrí naozaj veľa času.

Hore