Darček na každý deň

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: Darček na každý deň

Re: Darček na každý deň

Odoslať od pupinko »

To je skvelý nápad. Tento rok to už nestihnem ale na budúci rok dcérke taký nejaký podobný vyrobím. Vďaka za tip. :yes: :yes: :yes:

Re: Darček na každý deň

Odoslať od Davidek »

Myslím, že ten adventný kalendár musí byť dosť veľký. Táto vec ako pred dar by nemusela byť zlá. A keď jej niečo také robíte asi ju musíte mať veľmi rád :adore: :adore: :adore:

Re: Darček na každý deň

Odoslať od suny »

toto je naozaj zaujimava myslienka. pacia sa mi velmi tie vzorky kremov, je to super pre ludi s problematickou, citlivou, ci atopickou kozou, ktori maju problem si najst dobry krem a nemozu na testovanie vsetko kupovat. celkovo super napad. prosim, v com to sestre davas?

Darček na každý deň

Odoslať od vanok1 »

Sestre robím každoročne adventný kalendár - celý rok zbieram vzorky kozmetiky, parfémov, šampónov, veci ktoré má rada (žuvačky, CD,...), veci ktoré potrebuje (náplaste na otlaky, holiaci strojček, malá zubná pasta, balzam na pery), alebo môže potrebovať a potom ich darčekovo zabalím, na každý darček dám komentár: na ťažké chvíle (čokoláda), na ešte ťažšie chvíle (5 eur), na každý deň (žuvačky), pre peknú pleť, pre pekné nohy, pre pekné vlasy,.... do kina, na večer (film), pre pekný úsmev (zubná pasta), pre potešenie,.... sestra si to bráva na vysokú školu a každý deň si jedno otvorí. Dostáva to pravidelne, na mikuláša (do vianoc), na vianoce (do narodenín), na narodeniny do valentína, potom do dňa žien, do dňa detí atď, takže zvyčajne na celý rok.... A myslím, že ich zbožňuje.... lebo nič iné odo mňa nechce....

Hore