HAND-MADE darček

Odoslať odpoveď

Smajlíky
:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu
Ďalšie smajlíky
BBCode: POVOLENÉ
[img]: POVOLENÉ
[flash]: ZAKÁZANÉ
[url]: POVOLENÉ
Smajlíky: POVOLENÉ
Prehľad témy
     

Ak chcete pripojiť jeden alebo viac súborov, zadajte ich nižšie

Rozbaliť Prehľad témy: HAND-MADE darček

Re: HAND-MADE darček

Odoslať od ivkaga »

Tento rok chcem na Vianoce vyrobiť krabičky, ktoré oblepím tapetovým lepidlom natrhaným darčekovým papierom, vyzerá to super, na krabičku napíšem meno obdarovaného a oblepím peknými citátmi. a do krabičiek dám už konkrétne darčeky - sviečky, teplučké ponožky a pod.

HAND-MADE darček

Odoslať od Veronikak »

Ja som pripravila pre moju dcéru, ktorá veľmi rada rieši rôzne úlohy pekný darček. Do veľkej čistej písanky som z časopisu Mama a ja vystrihla stránku kde je rubrika pre deti a nalepila som to do tej písanky.Vystrihovala som aj z iných časopisov, ale z tohto sú úlohy krásne farebné a nie sú zložité. Takto som to zbierala už dlhšie, kým nebola plná. :)

Hore