Zobrazený profil používateľa koza Tina

Používateľské meno:
koza Tina
skola
Hodnosť:
expert
Záujmy:
adrenálínové športy
Skupiny:
Počet detí:
0

Kontakty používateľa koza Tina

Súkromná správa:
Odoslať súkromnú správu

Štatistika používateľa

Založený:
Posledná návšteva:
-
Príspevkov celkom:
9336 | Zobraziť užívateľove príspevky
(0.57% zo všetkých príspevkov / 1.88 príspevkov za deň)
Počet obrázkov:
0 | Hľadať používateľove obrázky
(0.00% všetkých obrázkov / 0.00 obrázkov za deň)
Zobrazenie profilu celkom:
34
Profily nedávnych divákov:
zdenka1
zdenka1
zuzka_00
zuzka_00
kravka
kravka
vrbka
vrbka
hypatia
hypatia

Pozvania odoslané:
0
Registrovaní priatelia:
0

Zoznam priateľov

Komentáre profilu

takze zakladne vzdelanie tu konci v siestej triede potom idu na strednu skolu podla vyberu a teda na niektore skoly ako je například gymnazium ci zdravotne skoly,jazykove alebo ekonomického zamerania robia aj primacie skusky inak idu bez skusok- teda zalezi od vysvedcenia. Na strednej skole robia každý rok skusky pre postup do dalsieho rocnika;stredna škola sa konci skuskou ako v normalnom skolskom roku az na to ze k vysvedceniu dostavas diplom to je nieco ako naší maju maturitne vysvedcenie ale tak ako u nas maturu nepoznaju kedze oni tie skusky robia kazdy rok z každého predmetu . Takze ano skuska je normal aj z jazyka.
koza Tina

Koza Tina, chcela som sa ťa opýtať, keďže žiješ v BE (ja som tam kedysi bola ako au pair a neviem či si to dobre pamatám), belgičania na konci strednej školy majú alebo nemajú maturitu? Ak majú tak majú aj z jazyka a je povinná? Ďakujem, veľmi túto info potrebujem k vôli práci.
zuzka_00

:D :) :wink: :( :o :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :rolll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :rol8: :uh: :yes: :no: :nie: V:) :bored: ;)x :ax :ashamed: :jaj: :8-): :glare: :)) :adore: :. :O :scared: :blink: :sleep: :huh: :on: :phone: :ZZ: :whist: :crazy: :drop: :yawn: (: :G :X :Q :lool: :nuke: o) ;--) :mad: :vyplaz: :off :skuli: :unsure: :oi :fl: :?!?: :-?? O: :sleepy: p: :)b 8)b :eeek: :guns: :angel: 8s: :balon: :boat: :censor: :clap: :4: :death: :ham: :2no: :punk: :santa: :help: :smoke: :sun :grad: :tooth: :ble: :hard: :dance: :sm :flo: :evil-red: :gum :HLP :pa :klip :€ :PF :cvak: :cook: :euro: :alien: :tw-ev: :capo :dudel: :an: :hamm :mlc: :DN :mm: :babo: :???: :psst: :KH :buch: :cmuk: :pivo :just: :haha :pizza :moj :skl: :yahoo :yu