1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Februarove babätka 2006

26.04.2006 10:57

andrea23

Alenka, hej max. 5min. papa zvycajne su to tak 3min. ked je to 5min. tak uz kukam kedy skonci.. len vecer ked sa uz uklada, tak si dudka aj 15min. a zaspava na ceciku. On je savec ako hrom... Laughing

 

26.04.2006 11:19

Ixinka

ahojte mamulky, tentokrat uz z BA Rolling Eyes nechce sa vam prist na Strkovec a trosku poopalovat nase poporodne sunky? co sa tam chodim prechadzak kazdy den, tak som sa uz navnadila, ze aj ja sa hodim do plaviek, aby som trosku oprazila tu svoju bledu tvar.... Laughing by ste mohli prist, porozmyslajte... Laughing My cajik nedavame a este sme ani nemuseli nastastie prikrmovat ziadnym UM, aj ked moja mama ma obcas strasila, ze mam zle mlieko, nastastie nemala pravdu Wink Baby, kedze ste take cukrarky, dali ste si uz granko? ja mam hroznu chut, ale neviem, ci sa mala z toho nevysype...no, teda neviem, ci mam skusit a pockat na reakciu, abo nie... zrejme ste dnes vsetky vonku, kedze mame opat dalsi krasny den... Laughing

 

26.04.2006 11:25

daša

Ixi, Janett dnes pride ku mne, ale urcite nieco vymyslime, na strkovec by som aj isla, len sa musim odvazit ist MHD Laughing Alebo zeby ma rano bubak hodil k tebe Wink , ale neviem, kedy vstavas... Ja si cokoladu davam, nie vela.. a zatial nic, zato paradajky bohuzial asi nemozem, skusim zasa o mesiac.. asi musis vyskusat ci vykuknu nejake pupaciky Wink

 

26.04.2006 11:31

Alena Marcisinova

Ixi, granko som nepila, pretoze take mliecne napoje Confused , ale kakao davam bezne do pecenia, ani sa nad tym nezamyslam ci mozem ci nie. Myslim, ze by to nemuselo vadit. Ked mozme cokoladu, nie? Ja by som s tebou hned bezala na jazero. Som taky had, kde sa da vyhrievat, tam som aj ja. Len si kustik daleko. Andrejka, ak nedostanes Hipp, tak skus malicko osladit ten cajik. Aj materske mliecko je sladke, mozno preto mu ten svatojansky nechuti.Ale ten Hipp maju tu v kazdej lekarni, aj v zdravotnickych potrebach, aj v niektorych drogeriach.

 

26.04.2006 11:39

Ixinka

jeje Dasi, tak nech ta zajtra hodi rano ku mne...moj bubak bude uz od 7am v praci az do vecera, tak aspon nebudem sama a ukecaj aj Janett....a kludne pridi aj rano...buba sa budi okolo 6-7a ked sa dohodneme na nejakom case tak ja uz budem hore....neboj Laughing Holky, este som sa vas chcela opytat, ci maju vasi drobci nejaku tu zivotnu poistku a ak ano tak aku....ktora je podla vas najlepsia? nechce sa mi totiz hladat na nete infosky, ked je vonku tak krasne Rolling Eyes som proste leniva Laughing no, asi to granko vyskusam, posypem si nimi tvarohove gulky plnene cucoriedkami, mnam Laughing a Dasi, ja tiez paradajky nemozem a taaaaak by som si dala Crying or Very sad no co uz, este chvilku bez nich vydrzim. jo a pozdrav Janett Wink Skoda Ali, aspon by sme boli uz dve Laughing a ved v Bojniciach si to vynahradime...uz sa tesim, a ostate tam az do nedele abo pojdete hned v tu sobotu domov? lebo mi ostavame az do nedele... Laughing

 

26.04.2006 12:55

Martina79

No ale, ale, vy ste sa uz takto dohodli, babizne, ze na Strkovec. Aj ja by som sa pridala. Ale asi nie tak skoro, lebo ja malu o 6 este ukecavam na dalsi spanok, aby som mohla aj ja a vacsinou sa zadari. Navyse, na zajtra som uz dohodnuta s dvoma kamoskami, ale buduci tyzden by som aj ja sla kocikovat k jazeru. Vsak Dasi, mozme sa dohodnut a ist MHD spolu, to zvladneme, neboj, ja nastupim na konecnej a budem ti tie 3 zastavky drzat flek Smile)))), dva kociky urcite sofer zoberie. Tak dohodni sa zajtra s Ixinkou na nejakom dni aj buduci tyzden a dajte vediet, rada by som sa pridala. A nie ze zase budes chciet zhadzovat a bezat na Strkovec peso Laughing Ja viem, ze uz to mas skoro nacvicene, ale aj tak... Laughing Aj Natalke uz chcem davat nejake cajiky, ale ona ziadny nechce!!! uz mam doma 3 druhy a nic. Som z toho nestastna, lebo kedze jej uz davam ten bezlaktozovy nutrilon, tak by asi aj nejaky caj mala, ze?

 

26.04.2006 16:11

andrea23

tak my sme domka z prechadzky..zo sekacu si nesieme krasne tricko a body... 53,- a 58,-sk..inak je to uplne nove!!!!maly sa pytal na ruky tak sme vyberali spolu... si pochvaloval! Wink Janett, tie pancusky boli asi fakt dost ... my v takomto teple mame len tenke teplaciky, tenku ciapocku, body - kratky rukav a na vrch tenky kabatik... nozky mu lahko prikryjem dekou..a nosim trigovicku keby sa nahodou ochladilo. A vcera som ho vytiahla uplne spoteneho... no menej mu uz dat nemozem. vy sa chystate opalovat? ja mam zajtra zraz s kamoskou... ma o mesiac mladsie babo..sa stretneme v TN. kazda to mame 20km...akurat. Inak sa pozname tiez cez net..ona je z marcoviek Wink . sa tesime.. :D ideme na tie nozky zajtra...som teda zvedava..

 

26.04.2006 16:49

andrea23

konecne mam prvu foto s kocarom...prpajam...a este ako vcera maly zaspal na tatovi

 

26.04.2006 17:39

silvinka

Andrejka ty si teda poriadne stihla! Smile Hotova modelka. Ja mam este stale 7 kilo navyse a nie a nie to dolu, potvora tuk Confused Pisali ste tu, ze z kojenia vypadavaju vlasy. To kazdemu? Lebo mne vobec zatial nepadaju, aj som skusala. Ale beriem vitaminy a aj vela kalcia.

 

26.04.2006 19:12

Ivka M.

Ixinka, ja bezne jedavam granko. Bud si ho supnem do zmrzlinky alebo si dam s mlieckom. A dokonca som uz jedla aj paradajkovu polievku. Meliska sa mi nevyhadzala. Vlastne ja jem uplne vsetko. Aj kukuricu som jedla. Aj vysmazane. A dnes som mala na ranajky makovnik, asi preto mi Meliska cely den spinkala. Cool Wink Silvika, niektorym mamiman naozaj vypadavaju vlasy pri kojenia. Mne zatial tiez nezacali vypadavat. (klop-klop) Ale bojim sa, tak si radsej obcas dam nejaky ten vitamin.

 

26.04.2006 20:07

Alena Marcisinova

Ivka, som rada, ze tu aj niekto iny je vsetko. Aj ked nejem celkom vsetko, kapustu som uz tiez jedla, ked som varila fazulovu, tak som si trosku ukradla. Aj makove sulance a vsetko bolo ok. Zatial sme nemali bruchabol, ani ziadne vyrazky. Trochu mam strach z paradajok, urcite sa im budem na zaciatku zurivo branit, ale dlho to asi nevydrzim. Andrejka, ved kocik mas pekny! Ale si dobra kost Razz

 

26.04.2006 20:37

andrea23

baby, maly sa mi par dni snazi posadit...ked ho mam na rukach tak sa strasne taha do predu... no a tu je vysledok :D

 

26.04.2006 20:41

andrea23

Ali, dik..aj ty si kus Wink Cool No maly je uplne bohovy..som z neho hotova co vyvadza posledne dni. :D Fuj idem zehlit... Mad

 

26.04.2006 20:48

daša

Ixi, nechajme to az na budici tyzden, prida sa aj Janett Wink Dnes sme boli so Janetkou vonku, aj u nas, no a ta nasa slecna sa teda zasa predviedla, urevana zenska a chudak Simonko ani nevedel, ako ju utisit Laughing Mame zasa nejake nove foto na www.triaxis.sk/sara A Janett, je tam aj folder Janett - tak tam su sicke fotke z dneska, su tam aj asi mucovia Laughing Teda tvoj muco a moj bubi Laughing

 

26.04.2006 21:16

andrea23

ooo Surprised ...tak to je teda parik...a simi ak nacuva co mu saruska do uska hrkuta...he he Laughing su zlatunky... Wink ja prave sluzim ako dudel...uz bude buvkat hadam to tej 3rana

 

26.04.2006 21:18

Ivka M.

...aj ja pripajam fotecku z dnesneho dna v parku. Laughing

 

26.04.2006 21:45

daša

Teda baby, fakt vyzerate super! Akoby ste ani nerodili Wink Akura mi buba zaspala, tak dufam, ze sa uz nezobudi, uz by som isla aj ja...asi idem. Tak a zatial. Ps. Adi, tvoj Simonko fakt vyzera nejak starsie a fakt uz pekne ide do sedu Shocked Laughing

 

26.04.2006 22:25

Alena Marcisinova

Teda vy dve dohadzovacky Wink , tak uz to takto parite?! A Sara nahodila novy ohoz. Ivka, ty si tiez kocica. Kilecka navyse vobec nevidiet. Nasa Mia ma taky dreveny chrbatik, to este vobec nevyzera na sedenie. Vsak, Pali?

 

26.04.2006 22:30

Alena Marcisinova

Ivka, aj teba sa spytam, ako sa Meliske paci v tej klokanke? Ja som malu dnes trosku nosila po byte, nech si zvykne. Zajtra by som skusila vybehnut do blizkeho sekaca a Miu by som do neho strcila. Bojim sa ju dalej v tom odvliect, ze sa jej tam nebude velmi pacit a co potom?

 

26.04.2006 22:34

Anonymous

nema dreveny chrbatik, ked je so mnou, sedime pri cajicku, kecame... Pali

 

26.04.2006 22:40

Zuzu

Caute babizne, teda, vy ste kocky.. Laughing vazne akoby ste ani nerodili Shocked Ja mam stale pneumatiku jak s.vina.. Rolling Eyes a 7 kg naviac..a ja dvojdielne plavky si uz nemozem dovolit, moje brucho je cele naskrz sama stria Crying or Very sad Dasi, Janett, mali su zlati Laughing Dasi, Sarine vlasky su b.ohoveeee Laughing fest sa mi pacia Laughing Alik, ja tiez jem vsetko a maly sa nestazuje, zatial ho bolelo asi 2x brusko.. a to bolo asi pred mesiacom..a ani cajik nedavame. Nine sme davali, ale to sme ju prikrmovali UM, a tiez sme davali Hipp feniklovy.. Ja som bola dnes s kamoskami v meste, konecne som presla nase sekace v ZA a nakupila som tolko detskych vecicek na leto, ze hruuuza, ani som sa mirovi radsej nepriznala, kolko som minula Rolling Eyes Wink A kojila som na autobusovej stanici Laughing Laughing soferi len kukali Shocked Shocked majte sa zatial a bru nocku Wink

 

27.04.2006 01:24

Janett BA

Čaute babule, no po našej spoločnej prechádzke a návšteve u Dašky, som spratala malého a padla som do postele jak drevo, až teraz som sa zobudila... Ale včera som chrapkala iba nejakých 5 hodín, lebo večne sovím a cez deň som nedospala Wink . Tak prihadzujem aj ja nejaké foto našich drobcov a idem ešte vyvešať prádlo. No a zajtra ideme na vyšetrenie kĺbikov, tak musím ísť hajať... Ixi ja nemám šunky, tak nemám čo vyvaľovať na slniečku - ja mám riadne špeky a tie teda na obdiv vôbec nie sú... Sad A do čoho narvem toto moje XXXXXL telo v lete fakt neviem - teraz držím oddelenú stravu, tak som zvedavá čo to urobí. Ja som tak rada dakedy chodila k vode, no teraz jedine dakam k ramenám Dunaja, do najväčšej húštiny... Ale naspäť k téme ---> pri Štrkovci som bola na prechádzke práve pred včerom, ale až tak okolo 18.30 hod. Tak keď sa dovyvaľujete na slniečku prídem za vami veľmi rada Wink .

 

27.04.2006 01:26

Janett BA

a ešte nejaké...

 

27.04.2006 07:43

Ixinka

krasne ranko babule, Laughing tie fotky vasich drobcov su fakt uzasneeee Laughing krasa na nich pozerat Laughing Janett, no aj my sme boli predvcerom takmer cely den na Strkovci, len ked ty si tam prisla, my sme uz boli domenka...skoda, sme mohli pokecat....a ziadne zasivanie sa v hustinach kvoli nejakym spekom, neviem si ta tam totiz predstavit....ty kopa srandy a taka sama niekde pri dunaji...tu pekne medzi nas prides, posadime ta ku kricku nejakemu a budes mat hustinu...moze byt? Laughing Takze ako pisala Daska, buduci tyzden, abo aj teraz cez vikend ak by ste chceli, by sme mohli hodit stretko, kedze budeme s bubalou same gazdovat, porozmyslajte... Wink Baby, kde vy chodite na tie sekace? nechcete ma pribrat do partie? normalne som sa navnadila....v KE je u nas na sidlisku jeden dobry pre deti, i ja som si tam kupila saty Laughing idem sa venovat bambulke Laughing

 

27.04.2006 08:37

andrea23

dobre ranecko, jaj dnes je akosi pochmurno vonku...a akurat ked sa chystam labzovat po meste. Ideme akoze na obed aj svokre, este pred tym co pojdeme na nozicky.. ja mam take pikosky..jaaaaaaaj ale to by som sa stazovala od rana do vecera... Evil or Very Mad Deni , kde si ??? nemam sa komu postazovat na svokru.. Crying or Very sad Baby, maly su bohovsky..aale to uz som pisala Ali, aj ja som mala maleho v klokanke len po byte..chvilu bolo dobre a potom spustil rev... Crying or Very sad

 

27.04.2006 08:47

silvinka

Dobre ranko kocky, Jannett a Daska, tie fotky tych vasich drobcov nemaju chybu! Smile ja som sa tu skoro usulala/ Laughing Ivka, vy ste tiez zlate na tej fotke s klokankou. Ja tiez tak Kristinku vlacim. Chodime tak do obchododu ako potraviny a drogeria a mam to aj ked som v meste v kociku. Ked sa jej prestane v kocari pacit, tak si ju dam do babybjornu a je spokojna. No a potom pred sebou tlacim prazdny kocik Rolling Eyes Prave zaspala. Mali sme hroznu noc. Ja som si myslela ze uz zacala spavat, ale ona sa dnes o tretej zbobudila a bola hore do piatej a potom od pol siestej az doteraz Shocked citim sa akoby som bola celu noc v bani uhlie kopat. Baby, aj vas tak strasne boli spodna chrbtica, ci iba mna? Co mam robit? Normanle citim ako mi tam picha ked sa predklonim. A klby v kolenach ma tiez bolia. Ma niekto podobne problemy?

 

27.04.2006 10:20

Alena Marcisinova

Ja som sa prave vratila z kratkej prechadzky, chcela som teda otestovat tu klokanku. Nechcela som ist od domu daleko, tak som kruzila iba pobliz. Doma v nej nie je velmi spokojna, asi tak ako Simco. Ale vonku sa jej pacilo, len som nemohla velmi postavat. Kracat, kracat, kracat. Boli sme asi 45 min.

 

27.04.2006 10:38

daša

Jej Alenka, to si s nou bola vonku v klokanke? To asi vyskusam aj ja.... no ale doma tam vydrzi tak 15 min...Silvi, dobry napad, skusim si ju aj ja strcit ko kocara... Vonku je fakt tak podivne, bojim sa, aby ma nezastihol dazd ked budem niekde daleko...no ale asi na chvilu skocim.. Zuzi, tak na stanici? Tak teda skusim spisat nase "ulovky" ako kojacie miesta: - ZOO - cintorin - autobusova stanica - Primacialne namestie Kto prida svojou troskou? Laughing Laughing

 

27.04.2006 10:46

Ixinka

Dasi, no mozem i ja Laughing takze: Strkovec Ihrisko Aupark sklad v HP (v praci u mileho Laughing ) ja som tiez malu skusala dat dnes do klokanky a vydrzala mi tam 5 minut Rolling Eyes asi ju budem musiet zacat cvicit, lebo ju chcem pouzivat a vonku sa s tym este neodvazim ist... baby piste dalsie ulovky...ale Dasi na tvoj cintorin aj tak nemame Laughing

 

27.04.2006 10:49

Ixinka

Baby, ked ste objednavali pre drobcov vecickyz mimibazaru, ako dlho trvalo, kym vam to prislo? som totiz i ja objdenala malej hraciu deku, aby bola zamestnana, ked ja budem od nej odskakovat a hrat sa na zienku domacu Laughing

 

27.04.2006 11:00

Janett BA

Ahojte babule, no naše vyšetrenie kĺbikov sa nekonalo - jelikož - níbrž - ponevač sme zaspali, teda ja som to poserinkala, mala som budík na 6.00 hod a keď ma zobudil, tak som ho akože prestavila na 6.30, ale to už nezvonil, lebo som to v tom polospánku nejako nepotvrdila... Tak sme si schrupli do deviatej, malý sa naceckonil a ešte si potom aj so mnou hodku pospachtošil Wink . Ixi, ja sa fakt nemôžem ukazovať, však doma, keď sa zazriem neodetá v zrkadle, tak mám hrôzu zo seba... Shocked Možno keď zaberie delená strava, tak o taký mesiac - dva sa odvážim vyliezť niekam v plavkách s táááákymi veľkými Cool slnečnými brílami, aby ma nikto nespoznal... Laughing Laughing Laughing Ale v pohodke prídem za vami nakuknúť troška neskôr...

 

27.04.2006 11:14

Alena Marcisinova

Janett, prehanas, na fotkach sa nezdas taka ako pises! Urcite to nebude take zle, len si k sebe velmi kriticka. Po Lukinovi si lahko chudla?

 

27.04.2006 11:28

daša

Alenka, ja to tiez tvrdim - videla som Janett po porode a videla som ju vcera a je tam nejaky ten rozdiel! Cool Laughing Laughing A vcera prosim pekne Janettka u mna chrmkala akurat uhorku aby som ju nabonzovala Laughing Baby, co by ste povedali na to, keby som napisala clanok o nas super babach Wink a o nasom planovanom stretnuti (samozrejme az po) do nejakeho casaku, napr. Mama a ja (samo aj s fotkami?) - vyjadrite sa pls. Dik.

 

27.04.2006 11:30

Martina79

Ahojte, ja ku kojacim miestam pridavam vrakunsku pesiu zonu, Sad Janka Krala a jednu krcmu v Dubravke - U sramka, taka slusna krcma, sedeli sme vonku pod stromami a nebolo tam vela ludi Smile Ixinka, ja si z mimibazaru objednavam dost casto a ked mi to baby poslu v jeden den rano, na druhy den doobeda to tu uz mam. Takto mi to doslo uz aj z Nitry, zo Ziliny... Mam s tym len velmi dobre skusenosti. Dokonca baby ani necakaju na to, kym im dojdu peniaze odo mna, staci im len vypis z Internet bankingu ,ze som im to poslala a poslu mi tovar. A tym ze som na MD, posta mi balik doruci az domov, nikam sa netrepem, no super. Usetri to cas. Dnes som bola s Natalkou u ortopeda kvoli hlavicke-polohovaniu a rovno na stole sa mi tam pos.r.a.l.a, ale s takym smradikom, aky moze byt len po bezlaktozovom nutrilone, no hanba. Este som sa blbo opytala, ci u nich mozem vyhodit plienku, no samozrejme, ze som nemohla Laughing

 

27.04.2006 11:48

Ixinka

hm, Mati, a tie baby ti ako oznamili svoje ucty? totiz, ja som dnes z mmb objednavala po prvykrat a ako blondina som z toho jelen Rolling Eyes Laughing ozvali sa ti mailom alebo ti call na mobil? Rolling Eyes

 

27.04.2006 13:05

Janett BA

Ali, keď sa narodil Lukinko, tak po príchode z pôrodky som mala ešte o 1 kg menej, ako som mávala bežne (to bolo ale stresom z pôrodky, jednej babe tam zomrelo bábo, tak som tam dokopy nič nejedla a stále som pozorovala malého...), lenže predtým som bola silnejšia a je pravda, že som potom dosť pribrala počas kojenia - zasmažené polievky a všetkého hojne, len aby bolo mliečko... Ja mám však ten problém, že ja som tá chudera, ktorá keď si chce udržať postavu, môže za deň zjesť maximálne "3 plátky šunky a 3 listy šalátu" Laughing a pred teho som fakt fungovala na bielom mäse a nejakej tej uhorke a brokolici, keď som sa spustila, tak som za pár týždňov dosť pribrala, no jojo efekt ako vyšitý. Pred teho som sa pohybovala v takej váhovej kategórii, že niekomu by sa to zdalo dosť, ale ja som bola s váhou cca. 65 kg + - 3kg pri výške 172 cm dosť spokojná, 2 roky do zadu som mala jedno obdobie 58 kg, ale to bolo zo stresu a vyzerala som dosť desne vpadnuté líca, akoby ma niekto vycucal a vyslovene mi trčali všade kosti... Dáške som sa včera posťažovala, ona však nevie, ako som vyzerala predtým, videla ma už riadne pribratú počas teho, tak sa jej možno nezdám až taká strašná. To viem posúdiť iba ja, nenarvem na seba ani veci zo šatníka, keď som mala 75 kg a koľko vážim teraz fakt neviem, nevážila som sa, lebo mám z toho hrúzu... Sad

 

27.04.2006 13:10

Ivka M.

Daska, Janett maly su fakt zlaty. Aj ja chcem nejake fotky s februarovym babatkom.... Kto pride k nam sa odfotit s Meliskou. Mam na sebe este 7 kg naviac. Ved uvidite v Bojniciach. A tiez mam strie na bruchu. A este aj linea negru, riadne tmavu. Nechce mi zmiznit. Potvora jedna. Zuzu, ty ked si minule dala fotku ako bozkavas maleho na licko, tak som len kukala Shocked aka si fesanda. Vobec si tam nevyzerala ako vynervovana mamina. Ala, a o tebe ani nehovorim. Po kom by bola Mia taka pekna. Po tatovi. To pochybujem. Wink No a ohladne tej klokanky. Meliske sa v nej celkom paci, ale len chvilocku. Asi by som si s nou netrufala ist na dlhsie von. A tiez to robim ako Silvika, ze zoberiem klokanku do kocika.

 

27.04.2006 13:25

Ivka M.

Daska, s tym clankom to je dobry napad.

 

27.04.2006 13:29

daša

Ali a co vy to rozoberate s Palim o tom drevenom chrbatiku? To je nejaky sifrovany signal? Wink Laughing Hrdy tata sa nezapre Laughing

 

27.04.2006 14:17

Ixinka

Do pozornosti februarovym kucharkam, pls, inspirujte ma a hodte sem nejaky ten recept z kuracich prs a hlavne nech to je rychle a jednoduche... Laughing vdaka a este raz vdaka Laughing

 

27.04.2006 14:48

Janett BA

Ixi, ja robím také šikovné kuracie prsia s ananásom alebo s broskyňou. Mäsko si nakrájam na rezne, (môžeš jemne naklepať, ale nemusíš), nasolené ho rýchlo šupnem do panvice s olejom a prudko ho osmažím z jednej a druhej strany. Potom rezníky poukladám na plech, alebo zapekaciu misku a poukladám na ne kúsky ananásu alebo broskyne a to prikryjem syrom a nechám zapiecť podávam k tomu zemiakové pyré, robím také z krabice Magi, je to mňam - mňam a ja to teraz nemôžem, iba ak bez ananásu a broskyne a bez zemiakového pyré, keď tak so zeleninovým šalátikom alebo s brokoličkou... Wink Dáši ja som zabudla článok je super nápad Wink ...

 

27.04.2006 14:49

Janett BA

Prší - prší - len sa leje - noooo von sa asi nepôjde... Sad

 

27.04.2006 15:59

Viera Juhaszova

Kocky, kedy chodite na Strkovec? Ja tam kruzim ako satelit kazdy den, byvam 150 m od jazera. Rada vas spoznam a keby cokolvek, mozete dojst ku mne. Co vy na to? Viera & Teo

 

27.04.2006 16:19

Alena Marcisinova

Dasi, to nebol signal. Vy neviete, ale uz aj moj milacik je zavisly na babatku. My cez tyzden nie sme spolu, chodi za pracou do Ziliny a po veceroch si cita babatko. Aj ked som mala ten zapal minuly tyzden, nechcela som sa mu stazovat do telefonu ako ako taky hypochonder, on sa az tu docital ako som na tom naozaj bola /bradavka do vysavaca/. Vcera som vedela, ze sem zas nakukne, tak to bolo preto. Ivka, zasmejes sa, ale Mia je naozaj po Palovi. A s tym clankom sa mi to tiez paci. Pali tiez ma nejaky napad ako nas zviditelnit, ale dopredu som to nechcela spominat, ak by z toho nic nebolo. Ale na to bude treba vas suhlas. Tak to sem hodim, az to bude ista vec.

 

27.04.2006 16:28

Ixinka

Vierka, my tam chodievame tiez kazdy den, vcerajsok a dnesok bol vynimkou, to sme boli doma.... Rolling Eyes a kruzime a kruzime dookola a potom sedime na lavicke a tak ako sa nam chce Laughing najblizsie sa tam ukazeme cez vikend... Wink Janett, dik za tip, zajtra vyskusam Laughing

 

27.04.2006 19:04

Viera Juhaszova

Ixi, tak cez vikend tam mozno uvidime, poznavacie znamenie dovtedy vymyslim Laughing Viera & Teo

 

27.04.2006 19:04

Martina79

Tak ja som dnes bola od rana do vecera vonku kocikovat s dvoma kamoskami a zostali sme uplne mimo nejakej hocijakej strechy, ked sa spustil dazd, no poriadne sme zmokli, to bola katastrofa. dufam, ze Natalka neprechladne. Ixinka, vzdy nejakej babe odpoviem mailom, ci ten tovar este nahodou nepredala, moze mi poslat aj viac fotiek, potom jej napisem, ze to chcem a ona mi napise cislo uctu, ja to uhradim a ona mi hned posle tovar postou. Vzdy to tak fungovalo.... Este som sa nestretla s tym, ze by som hradila az po prijati tovaru, to vzdy predom. Doteraz som si vzdy teda iba mailovala, ale raz sme si aj zatelefonovali... celkom v pohode, vyskusaj. Dasi, jasne, ze super napad s tym clankom. Uz teraz sa tesim. boze, mne sa tak strasne nechce varit, Natalka ked spi, este vzdy sa snazim spat s nou a nie ze varit!!!!!!!! ale uz by som sa mohla osmelit :D , ale ja nemam rada varenie.... Sad

 

27.04.2006 19:41

Ena

K tym miestam na kojenia: my zatial : primacialne namestie, v petrzalke na lavicke, v KIKA a Mothercare v Auparku ( ale tam su kutiky na kojenie), IKEA a dnes v hale na lavicke na FLORA vystave v Inchebe Smile) Ale my sme taky zvlastny pripad, kojime, ale musi byt poruke aj flasa s Nutrilonom Sad A co sa tyka klokanky, my sme spravili najprv maly testik, isla som s malym v klokanke na nakup do Kauflandu, asi 10 min z domu.. ale to sme sa vybrali fakt len maslo kupit Smile) a druhykrat sme sli do IKEA.. ale nie tym busom: petrzalka-avion, lebo sa nam nechcelo cakat na bus.. (tym sme sli az naspat), ale pekne s 3 prestupovaniami.4 busmi. a nasa trasa: 95kou na nam. hraniciarov, 83 na zochovu, 39 na trnavske myto a potom 61 k IKEA a peso do KIKA.. no, mala som dost, ale zvladli sme to, v poslednom buse som ho na chvilu vybrala z klokanky, lebo ked sedim, tak on tam ma potom blbo skrutene nozicky.. krpec len troska pomrncal, inak bud kukal alebo spal.. ale ja som bola dost znicena, vpredu klokanka s malym , na chrbte ruksak.. Smile) http://aktualne.centrum.sk/clanek.phtml?id=332900

 

27.04.2006 19:46

Ena

este raz, aby sa na to dalo hned kliknut Smile) http://aktualne.centrum.sk/clanek.phtml?id=332900

 

27.04.2006 19:47

Monka

Ahojte, konecne sa hlasim, uz som tu dlllho nebola. Mame za sebou trojmesacne ockvanie, konalo sa vcera, maly trochu plackal ked ho pichli, potom spinkal spokojne...ticho pred burkou, poobede vsak prereval cele 3 hodiny, ale brutalne plakal a ja samozrejme s nim, trapili ho aj crievka a este k tomu nozky, aj mu jedna nozicka napuchla a uplne scervenala, aj napriek studenym obkladom, horucku nastastie nemal, k veceru sa konecne vykakal a bol klud. Meria uz 63 cm a vazi 5,9 kil :D Dnes nas prisla domov navstivit kolegyna mamicka s ktorou sme rodili skoro sucane, jej dcerka je ovela mensia a stale iba spi, a tento moj maly kukucak skoro nic nespi, ale uz sa vie uuuuplne nahlas smiat az dostane vzdy stikutku. Potom musim davat caj, ajtak neprejde, inak nema prilis rad cajik, ale uz mu ho nukam castejsie ked je takto teplo, aj na brusko je fajn. Neviem ci je normalne, ale v kazdej plienke ma kaku, uplne cely den kaka... Confused Silvinka-ja mam tiez problemy s klbami, uz asi mesiac, boli ma chodidla a kolena, aj krcna chrbtica, natieram si nohy Varixinal gelom ale nie je to lepsie. Dasi-ten clanok do casaka je super napad, ale tiez sa obavam o svoj zovnajsok, vyzeram hrozne, mam pneumatiky jak slak a stale 10 kil navye. No ideme kupat bucka, uz musim stiahnut aj nejake fotky z fotaka a ukazem Wink