1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Februarove babätka 2006

11.04.2006 15:38

daša

Mata, super! take vibracne musi byt parada, mna uz niekedy bolia nohy Rolling Eyes A myslite, ze moja babula uz spala? Omyl..... oci ma taketo - Shocked

 

11.04.2006 18:01

Janett BA

Kuk - kde ste kto? dnes je to tu fakt nejaké ospalé Wink - my sme sa tiež práve zobudili... Andrejka určite zasa dačo vybaluje a upratuje, lebo tu dnes ešte nebola. Deni strihá chlpáčov. Ala pečie koláčik. Daška už asi konečne s bubou zaspala. Silvinka je určite zasa v nejakej šialenej akcii. Maťa tá určite odstriekava mliečko pre Natálku. Zuzu tá má vždy čo robiť pri dvoch krpčekoch. Dia - čo ti zasa tata zdrhol s notebookom? ....... atď.....atď.....auuuuuuauuuuuuauuuuuuu - už letím - ide sa cecáááááť Laughing Posielam super tip na tohoročnú dovolenku - čo tam ostrov Rab, keď doma máme toľko nespoznaných krás Laughing A ešte posielam nejaké srandičky...

 

11.04.2006 18:03

Janett BA

Ste si zakrúžili nôžkami čooo??? Laughing Tak teraz si ešte precvičte trošku zrak Shocked Cool Laughing

 

11.04.2006 18:08

Monka

No som tu uz aj ja, konecne trochu. Dnes bol malicky velmi nespokojny, mal nadute brusko, nevedel si ani odgrgnut ani prdkat ani kakat, od vcera rana az pred malou chvilou sa mu konecne odarilo pustit do gati, ale riaaaaaaaaaaaaaaaadne, za chvilu sa ideme kupkat, teraz trochu driemka s tatikom, chudatko male je uplne vycerpane a unavene z celodennehho plackania, aj ja teda Sad Inak je skvele babatko, uz tolko nerevka cez den a v noci pekne spinka, budi sa mi az okolo 4-tej rano, od vecera od 8-ej, klop-klop :D Zajtra ideme do poradne, uz som velmi zvedava na vahu a dlzku. Deni, to su nejake kvapky tie Sab Simplex? nepocula som este o nich. Martinka, drzim vam palceky aby ste sa dali co najskor do poriadku!!!!! Kocky, strasne ma boli nohy a chrbat, ale viac nohy, ledvy stojim, po cely den, aj v noci, ked si ich na chvilu vylozim, tak je to potom este horsie, uz ma to stve, je pravda ze sa maly nechava dost navlacovat na rukach ale nie som na to sama, a celkom rad si aj polezka, takze az take hrozne to nie je tak neviem preco tie bolesti Sad Pripajam fotky, Samko je podareny ako si skuma rucicky, vie sa s nimi pohrat aj pol hodinu, a uz aj sa nahlas smeje a otaca sa na bok :D

 

11.04.2006 18:11

Alena Marcisinova

Janett, nasla soooooom a celkom rychlo. Boze, ja som taka dobra!!!

 

11.04.2006 18:18

Alena Marcisinova

IVKA, to som dala do hrnceka pollitra vody, do toho som dala zo 3-4 PL cukru a dala som dve sumienky, take celkom obycajne pomarancove, ked to bolo skoro vrele, vliala som do toho 250 ml vody, v ktorej som rozmiesala dva zl. klasy. A uvarila. A dik za receptik, uz som tento nazov pocula, ale nerobila som to.Skusim.

 

11.04.2006 18:55

Janett BA

Ala ty si šikulka Wink , ja som to našla do 1 minúty, ale hľadala som to takým spôsobom, že to musí byť nejaký chyták a že tá hlava sa poskladá z tých kávových zrniečok, alebo tak nejako, nečakala som takú hlavu, ale nejakú úplne inú Laughing ... Monka tá druhá fotka je úplne najsam - super Wink . My sme už napapaný, prebalený a hrkútame si v lehátku Wink a mne sa vyhodil na hube herpes - mám to možno tak tretí krát v živote, tak sa z toho veľmi teším... Evil or Very Mad Rolling Eyes Confused Sad

 

11.04.2006 19:00

Janett BA

daša: Mata, super! take vibracne musi byt parada, mna uz niekedy bolia nohy Rolling Eyes
Laughing Laughing Laughing také vibračné je teda paráda, čo tvoje nohy a čo má Pišta hovoriť Laughing Laughing Laughing (tak srandovne to vyznelo, že som to musela okomentovať , samoška že sa jedná o lehátko, ale to tam nie je napísané - tak ma hneď napadlo niečo iné Embarassed Laughing - som ja ale prase....... Laughing )

 

11.04.2006 19:16

daša

Janett, fakt myslis, ze spime? Ha ha- od rana od 6 sme hore a to v noci takisto vela nenaspala... asi ako ja Crying or Very sad Takychto par dni po sebe a hodim si to Confused Ja som tu hlavu nasla asi o 3 sekundy, ja som asi genialna alebo co.. Laughing Inak, toto mi doslo, no fakt sila! osobné údaje z cestovných pasov sú teraz voľne prístupné na > internete!!!! Ak máte pas vydaný do 30.9.2005,tak je tam aj Váš > ,včítane vašich osobných údajov a VAŠEJ fotografie !!!!!! Vďaka > Američanom máme spoločnú databázu, takže sa teraz vo Vašich dokladoch > môžu hrabať všetci !!!! Stačí zadať vaše meno,priezvisko a krajinu kde > bol pas vydaný bez diakritiky / bez mekčeňov a čiarok/ na Tejto > stránke!! http://www.scrolllock.nl/passport

 

11.04.2006 19:19

daša

Monka, ta druha fotka je uuuuplne super! Sab Simlex si davame aj my - teraz to davam vecer a v noci, lebo vtedy ma najviac problem s prdkami a kakmi. Su to fakt dobre kvapky, nam ich predpisala pediatricka, ale myslim ze sa daju kupit aj bez predpisu, len o cosi drahsie. Dost bab to tu dava detickam...

 

11.04.2006 19:24

Janett BA

Dáši a konečne viem prečo mucovi hovorím opička moja chlpatá Laughing Cool

 

11.04.2006 19:56

daša

Chcela som napisat, ez moje dieta konecne zaspalo, ale to na tejto fotke je v tejto chvili minulostou- ale pred 5 minutami takto vyzerala Rolling Eyes

 

11.04.2006 20:07

andrea23

Deni, taak vas teda cakam..uz mozte prist, len daj vediet. Wink Inak ja uz som mala hotovo v nedelu. Vcera len nejake blbosticky a dnes som stihla aj upiect Muffins. Maly co sme tu tak krasne buvka..vcera cely den, sa budil len na papu..dnes sme spali do 12.00hod. Budili sme sa od 6rano a len na papu a po chvili zaspal. Ale zato teraz ma vecerne jasenie a som zvedava aka bude noc..no nemozem si ho doteraz vynachvalit. A je to super vec ho vozit po byte v kociku.... Wink ..lepsie nez lehatko!! aj tu u nas bolo dnes teda otrasne..a to som sa tak konecne tesila von..hadam zajtra. No idem este zehlit... Rolling Eyes a hura krasny vecer s rodinkou..

 

11.04.2006 21:37

Deni K.

No konečne som sa došišmala aj ja Rolling Eyes . Od včera nestíham písať, len si Vás rýchlo pokukám a idem nosiť alebo kojiť Confused Mali sme zase dvoj-dňový bruchabôľ - som si dovolila dať zeleninovú polievku - no a to som teda nemala Evil or Very Mad . Tak, hlavne, že keď sa napchávam koláčikmi, tak ju bruško nebolí... a zo zdravej zeleninky hej.... tak to potom ako mám schudnúť Mad Ale aspoň mám dobrú výhovorku, pre moje pečenie a následné mlsanie Twisted Evil Martinka, držím palce nech ste už zajtra s malou a šup-šup obe vyzdravieť. Prosím ťa napíš mi niečo viac o tom lehátku, ja som na mimibazáre nič také nevidela Shocked , ale ja som asi totálne neschopný internetový nákupca, ja nikdy nič poriadne nevypátram Crying or Very sad Ivka, koláčik poznám, je super, ale prplačka jak blázon Cool - ale mňamko Razz Ali, Janett ja stíham ostrihať len jedného psa za deň (cca 2,5 hodiny) a aj to som hotová Confused Bibka si nejako rozmyslela ten obedňajší spánok a tak počas môjho strihania ju mamina nosí na rukách, aby neplakala a nezobudila Rebeku - ktorá je už 5 týždňov doma Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... no radosť Confused .... teraz u nás všetko pospalo tak idem rýchlo aj ja Janett ja som tiež hlavu našla, ale tiež som čakala nejakú mozajku a nie TOTO Shocked jak som na to čumákovala, som sa normálne toho chlapa zľakla Laughing Laughing

 

11.04.2006 22:00

katik

Bry vecer,babenky..prosim o radu..nema niektora z vas kociarik Peg Perego Pramette ci Veneziu ? ako ste s nimi spokojne? dakujem.katik

 

11.04.2006 22:13

andrea23

ja som konecne dozehlila 3prania... moji chlapi tiez spia, tak jaa sup do sprchy a do hajan napumpovat trocha mliecka. Deni, ako si sa dostala k takejto praci? ... by ma zaujimalo... Wink a uz sa vyhybajte tym chorabam a bruska bolom... baby..otazocka do plena... 2. maja mame ist na ockovanie... (obrna, tetan..a ja neviem co vsetko) no a doktorka sa ma pytala, ze aku vakcinu chceme... tu klasicku al. tu neklasicku a pekne drahu(6000,-Sk)... ta klasicka je tusim pichanie do nozky na 3x.a potom este 3x kazde 3mesiace. A upozornila, ze je pravdepodobne, ze z nej budeme mat vysoke teploty... ta draha sa pichne len raz(no a teraz neviem ci tiez po tych 3mesiacoch sa ide zase)... no neviem ci som to dobre pochopila..som z toho jelen.. Rolling Eyes Aku si date vy? Klasicku ci tu novu? neviem ci som to spravne napisala, tak ma opravte aby som mala aj ja jasno...

 

11.04.2006 22:19

andrea23

no a aj my budeme za chvilu chodit plaavat..tak od 4-5mes. tu oproti nam robia plavanie s detickami... ale dufam ze ten moj maly plavec nedopadne takto.... Laughing Laughing Laughing

 

11.04.2006 23:54

Ena

baby, bola tu debata o tej hojdacke tusim, som nasla toto, ale to je cca taka cena, ako bola ta v euro Crying or Very sad http://www.ostrovpokladu.cz/detsky-nabytek/mattel-houpacka-s-akvariem

 

12.04.2006 00:01

veronika33

Andrea, to očkovanie čo spomínaš sa očkuje 3 krát po dva vpichy naraz (jeden vpich do jednej nožičky a do druhej vpich proti žltačke osobitne) za toto sa nedopláca. Tá očkovacia látka za ktorú sa dopláca sa volá Infanrix hexa. Tu sa očkuje 3 krát vpich iba do jednej nožičky, lebo obsahuje už aj tu žltačkovú vakcínu. Stojí jedna dávka okolo 2000 sk, ale lekárka by Ti na ňu mala dať recept a potom Ťa bude stát okolo 1600 sk, očkuje sa v troch mesiacoch, potom myslim že za 6 týždňov (to som si nie istá) a potom v 11 mesiacoch. Infanrix hexa obsahuje len tie (neviem ako to nazvať???), proti ktorým si dieťa potrebuje vytvoriť imunitu a je ich 6. Tá druha očkovacia látka ich obsahuje okolo 2000 a preto je tu viacej reakcii na očkovanie, horúčka, opuch a samozrejme vždy je tu o jeden vpich navyše. Niekde na babetku je tu aj o tomto očkovaní diskusia, pozri aj tam. Niektoré deti celkom znášajú aj tu očk. látku, kt prepláca poisťovňa, iné majú teploty a napr. sestrin malý mal úplne stvrdnuté okolo vpichu niekoľko týždňov a keď sa mu to konečne odpuchlo, tak znova očkovanie, ale myslim že to bola tá nožička, kde mu pichali tu žltačkovú injekciu. Je to len na Tebe, ako sa rozhodneš. Moja malá mala dosť silnú reakciu už na to TBC, ešte stále to nemá OK, tá veľka hrča sa jej zmenila na hnis a okolo 28.3 jej to prasko a trocha sa zasušila no a znova jej to nahnisala, už asi v polovičnom množstve a včera jej to znova prasklo a teraz jej to schne, neviem či už to bude OK, tak už kvôli tomu sa bojím, ako by reagoval na to očkovanie a ešte si neviem predstaviť, že ju budu v priebehu pár minút pichať do ochoch nožičiek, tak ja som sa rozhodla, že jej dám tú platenú. Neplatíš naraz všetky očkovacie látky, ale postupne, ako ich dostáva.

 

12.04.2006 00:07

Ena

veronika33, mne este vravela lekarka, ze ta klasicka vakcina, tam je cela bunka, tak kvoli tomu aj tie vedlajsie ucinky a v tej drahsej vakcine je uz len cast bunky, ta ktoru tam treba...

 

12.04.2006 00:17

veronika33

Tu je ta diskusia: http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=10869 Ena, máš pravdu aj mne to vravela, len tých info bolo toľko, že som na to zabudla.

 

12.04.2006 00:18

Janett BA

Baby na tej stranke čo dala link Ena je toto http://www.ostrovpokladu.cz/detsky-nabytek/mattel-prenosna-houpacka to je podobnejšie tomu čo má Veronika a aj cenovo je to priaznivejšie Wink Zasa nechrapem, ale odpisujem na 150 mailov - uffff Rolling Eyes

 

12.04.2006 08:08

Martina79

Bre ranko! Letim si po Natalku k mame, uz sa na nu tesim. Horsie je, ze mam stale hnacky, lebo vcera som si dovolila zjest take rezance, co mi poslala svokra Sad Shocked a mam to spat. Ja viem, ze mam drzat dietu, ale kvoli mlieku chcem nieco jest, z coho sa ma tvorit???? Vraj vcera cely den Natalka bojovala s flasou, uz ju chcem kojit. A ja ju fakt musim kojit co najdlhsie, kedze ma tu intoleranciu laktozy. No ale DENI, aj ja som vacsinou blb z toho mimibazaru, poprosila som moju sestru, nech mi tam nejake to lehatko vysipi a do 10 minut som mala toto. Ona je "hrozna", stale tam je zavesena, takze ked niektora nieco budete potrebovat, napiste mi, ja dam sestre ulohu a o chvilu vam poslem link :D A jej to este aj bude robit radost Laughing Posielam obrazky toho lehatka, je vibracne, niekde sa asi strkaju baterky. Uz som to cez internet banking zaplatila a zajtra-pozajtra to mam doma!!! Potom napisem, co na to Natalka Confused Smile

 

12.04.2006 08:19

Martina79

Tak ja nie som len blb z MMB ale aj zo zmensovania obrazkov, proste mi to teraz nejde a som nervozna, lebo uz som mala byt u Natalky, takze letim, zmensim neskor alebo prinajhorsom poslem az foto Natalky v nom.

 

12.04.2006 08:27

Alena Marcisinova

Andrejka, nas to ockovanie caka 16.5. a sme rozhodnuti pre tu novu vakcinu. Tiez spominala doktorka cenu ako pisala Veronika 1 600 korun. Dr nas vobec nepresviedcala, ale z toho co rozpravala bolo vidiet, ze je lepsia ta nova latka.

 

12.04.2006 08:35

Alena Marcisinova

Mata, nie si sama, ja mam tiez chaos z MMB. Ale dobre vediet, ze mas tu genialnu sestru. No a tvojej mliekotvorbe zdar! Deni, to vazne osmikas iba jedneho hafana? Ja, ze to ako v kadernictve...jedna hlavicka, druha hlavicka, tretia...a mna by tiez zaujimalo, ako si k takej praci prisla.

 

12.04.2006 10:34

andrea23

Veronika dakujem..uz mam jasno. Wink tak dame asi aj mi tu hexa. Jeej ja som tak rada, ze uz sme tu a sami... maly je tu spokojny a to som sa bala, ze co bude ked si bedeme zvykat na nove prostredie...krasne buvka aj v noci..no ale dnes sme od 6hore a az teraz mi tu driemka, ale akosi sa nemoze dostat do spanku. no a v noci som si musela odsat... takze super mliecko sa mi vracia spet. :D

 

12.04.2006 11:47

silvinka

Andrejka, este dodatocne gratulujem k prestahovaniu. Viem si predstavit aka si asi stastna Laughing Baby ja ked som bola dnes na prechadzke, som bojavila second hand na babies, tak som skoro odpadla. Nakupila som malickej satocky na leto, take to bolo vsetko krasne, ze som sa musela krotit Smile Kupila som velkosti 68 a 74, hadam jej ta 74stvorka nebude v lete velika. Aha ake su krasnucke Laughing Laughing

 

12.04.2006 11:50

silvinka

a tu su este dalsie

 

12.04.2006 11:57

silvinka

a posledne

 

12.04.2006 12:32

Ivka M.

Silvi, krasne satocky. Ja prikladam fotky Melisky.

 

12.04.2006 12:33

Ivka M.

a este jednu....

 

12.04.2006 12:44

silvinka

Meliska, aka zlata ako sa skeri Ivka Laughing vyzera total stastna v tej sedacke. Ja som neoddolala a vyskusala som malej dvoje saty, ale nedalo sa mi to dobre pofotit, tak som skoncila pri jej portretoch ako tento Confused ..saty to moc nevystihuje,ale ma na sebe riflove Laughing

 

12.04.2006 12:45

silvinka

zblizka

 

12.04.2006 12:48

silvinka

nase zelene satocky

 

12.04.2006 13:00

Janett BA

No Silvi - Kristínka bude iná hviezda v lete na promenáde v meste - hotová modelka Wink . Ivka malá Meliska sa podarene škerí Wink . Dnes sme mali teda zážitok - malý sa napapal a ja som ho hopkala na kolienku, aby si grgol - on urobil prd do gatí a ja že ooooo Surprised ty si urobil ale smradík, no a ten smradík hmmmm to sa nám prosím pekne posunuli nejako plienky pri tom našom hopkaní a komplet poklad sa ocitol v dupačkách Shocked , no keby nebol muco po ruke tak máme obsraté asi všetko pri odstraňovaní tej katastrofy Laughing ...

 

12.04.2006 14:41

daša

Silvi, satocky su fakt pekne a Kristinka este krajsia Wink A aka bucloska je to! Inak, aj ja som z MB uplny magor, tak asi to so mnou nie je az take zle Laughing Moja babula sice v noci uz konecne spala, ale budila sa na papanie kazdu chvilku, inokedy je to 1, max. 2x za noc, teraz to bolo asi 4x Confused Zajtra mame zasa poradnu (mimochodom, je zajtra 13.4?? aby som nedopadla ako minule Laughing ), zasa krvicka (stale ma zvyseny bilirubin) a vazit - no som zvedava -a el viac ako 5 kg urcite mat nebude, zato sa mi zda nejaka dlha Smile - no po mne to nema Laughing

 

12.04.2006 15:09

Ivka M.

Baby, ja ked som zvedava kolko asi moja mala važi a teda ci pribrala, tak sa postavim na vahu s Meliskou na rukach. A potom sa odvazim bez Melisky. No a ten rozdiel je Meliskina vaha. Rolling Eyes Laughing Mame doma digitalnu vahu, takze ta ukazuje presnejsie ako ta klasicka. Skuste to aj vy tak, a nemusite cakat mesiac na poradnu.

 

12.04.2006 15:35

silvinka

Ivka, ja sa tak isto vazim s malou Smile lenze odchylka na nasej digitalnej vahe je 100gramov. Na poslednom vazeni sme mali 6.2 kilo, asi je to riadna baculka, ale po mne to nema. Ja som bola az do otehotnenia super stihla. Embarassed Inak baby, ja som na poradni nebola od 4teho tyzdna. Nam povedali ze ak nic nebude, tak mame prist na ockovanie az v tretom mesiaci, co je o tyzden. Vy na Slovensku chodite akosi casto, iba kukam, kazdu chvilku Shocked

 

12.04.2006 15:44

daša

Ivka, no ved hej, takto sme vazili kocura Laughing , len ja nemam doma vahu.... asi jeto dobre, lebo by som si to asi hodila Laughing , akurat som dojedla tvarohovu buchticku Rolling Eyes

 

12.04.2006 16:41

Zuzu

Caute babizne, Ivka, Silvi, Dasi,Janett krasne fotky.. :D Matka, feeest drzim palce, vylizte sa z toho Exclamation Exclamation Inac, baby, my sa stahujeme Exclamation Exclamation Exclamation Konecne z 1 izbaka do 4 izbaka..Deti budu mat vlastne izby Shocked :D Deni, potom Ta pozyvam ku mne na kafco Laughing vlastne, aj cierne pivo kupim Laughing a aj nejaky kolac upeciem!! Laughing Laughing Vlastne Vas pozyvam vsetky, ktore budete mat cestu do ZA..Ja som normalne taka natesena, ze ma od vcera boli zaludok Laughing Confused Laughing A inac, ten krem na topanky (Holtak), ten je asi zazrak Shocked stacilo, ze som malemu 3x namastila xichtik a jemu tie vyrazky zmizli a zase ma krasnu tvaricku Laughing Laughing ale teda smrdi feeest Rolling Eyes Idem uspat deti, tak zatial paaaa

 

12.04.2006 16:55

daša

To je fakt,holtak je riadny smrad, ale aj mojej malej pomohol, vyrazky este uplne nezmizli ale su o moc moc lepsie Wink pripajam foto dnesneho hyperkaki odpoludnia Laughing

 

12.04.2006 17:01

Alena Marcisinova

Jeeezis, Zuzu, takto je riadny skok. Stvorizbovy, tak to je uz luxus. Kedy stahujete? Hned by som isla kolaudovat, tento vikend budem v Ziline. Teda nie priamo, trosku v Mojsi, viac vo Velkom Rovnom. Ivka, Meliska je na ocina? Ale oci ma ako trnky. A Kristinka nam spravila malu modnu prehliadku. Nasa Mia sa zas nerada oblieka, keby sme my robili modnu sou, urcite by na fotkach bola vyrevana. Hlavne ked jej nieco prevliekam cez hlavku, akoby ju z koze drali. Janett, nieco podobne sa dnes postastilo aj nam. Kakanica az do pol chrbta...

 

12.04.2006 17:02

Alena Marcisinova

Dasi, ste sa natierali horcicou? Laughing

 

12.04.2006 17:02

andrea23

Jeeej Zuzu a predsa zijes!! Wink No tak to si presne vystihla s tym holtakom..tiez som hovorila, ze to smrdi ako 100-rocne cinske topanky. Ja som to malemu dala zatial 3x a prave neviem co mu to robi dobre... on ma skor taku lisaj.. a tam kde to mal len trosku sa to este zhorsilo tak neviem..no zajtra mu to uz nedam a uvidim co sa bude diat. Tak Deni mas co robit aby si to stihla ponavstevovat..aj mne si slubila, tak som teda zvedava. Wink Vsak to budes mat po ceste do ZA.

 

12.04.2006 17:14

andrea23

Zuzu a moc gratulujem k bytiku..kedy sa stahujete? no a moja sucitim s tebou... myslim tym to stahovanie. Ja som rada, ze uz to mame za sebou. Rolling Eyes Dasi, aj my mame takeho "poseru"... Laughing Laughing Laughing

 

12.04.2006 17:57

Elena H.

Taaak konecne nam zaviedli internet. Pozdravujem vsetky teraz uz mamicky. Mate nedherne babatka. Ja sa chcem tiez pochvalit. Nam sa 13.2. o 13 hod a 13 min narodilo nase zlaticko nasa Katarinka. Mala 2900g a 46 cm. Taky spuntik. Inak porod bol vpohode az na to hodinove zasivanie. Crying or Very sad Boze tolko ste toho popisali, ze som uplne mimo. Chcela by som este poprosit o radu. Mate niektora skusenosti so zapchou u babatka. Nasa Katarinka uz asi 3 tyzdne ma taketo problemy. Niekedy aj 3 dni nekaka a potom sa vyprazdni s dost velkymi tazkostami a cim dlhsie nekaka, tym aj menej papa. Boli sme aj u doktorky, predpisala nam sirup na upravenie peristaltiky, ale zatial sa toho vela nezmenilo. Bolo nam, povedane, ze je kolikovy typ a ze by sa to malo do 3 mesiaca upravit. Ale mna to dost trapi. Sad Tak este raz vas vsetky pozdravujem aj vasich chrustikov. :D :D :D

 

12.04.2006 18:13

Deni K.

Čaute babule, hojdačku som pokukala, ale na tej českej stránke to po prepočte na Sk + dobierka výjde ešte viac ako na tej rakúskej stránke v euro. Tak neviem, je to dosť. Som ochotná dať maximálne do tých 3.000,-Sk aj s dobierkou a to jaksi nevychádza. Maťka dúfam, že už ti je lepšie a že malá je OK. Celkom ma zaujalo aj to tvoje "vibračné" lehátko, aj cena je dobrá. Popros prosím ťa sestru, nech pokuká niečo aj pre mňa - ak by našla tú automatickú hojdačku, bolo by to úplne super, ale už som sa zmierila s tým, že to asi nezoženiem Crying or Very sad . ZUZU gratulujem k bytíku a určite prídem kuknúť Wink , len si už viem živo predstaviť tú "pohodičkovú" návštevu - naše dve slečny Vám rozoberú pol bytu a naše bábätká svojim revom spríjemnia posedenie pri kávičke Twisted Evil Vieš čo, kúp tie pivčá, zavrieme sa v kuchyni a dáme si do nosa Laughing Laughing Laughing

 

12.04.2006 18:16

Martina79

Ahojte, v prvom rade gratulujem babam k novym bytom, musi to byt super, stahovat sa do vacsieho... A Dasi, tak to co bolo za kako?????? To som este nevidela Laughing A teraz sa postazujem. Ja sa citim uz o cosi lepsie, ale stale radsej nic-moc nejem, ale teraz to asi odo mna chytil moj muz, ma hnacky a vracia, tak siel k rodicom, aby to mala nechytila a ja som sama doma s malou. Mam ju vlastne prvykrat doma po tom, co som odisla z nemocnice, ako-tak stojim na nohach a strasne sa bojim, ze malu v noci chyti opat ten hystericky zachvat kvoli ktoremu sme sa vlastne ocitli na Kramaroch. Mam proste strach. Ako keby som si neverila, ze to s malou zvladnem aj sama. Som ja ale mamina. Mliecko sa uz tusim tvori zase viac, tak uz opat len kojim. Ale akoby ani to ma netesilo.Nejaka depka na mna ide. Bojim sa Crying or Very sad a vlastne ani neviem poriadne coho

 

12.04.2006 18:16

daša

Ahoj Eli, tak vitaj spat.. ja som o tebe podavala priebezne spravy, neboj Wink Laughing S tym sirupom skusenosti nemam, ale my mavame tiez riadne bolacky.. ale my davame kvapky SaB Simplex, tie su na prdky ale myslim aj kaky.... a su fakt dobre... Uz si doma u mangela? Zuzu, gratulujem k bytiku, to je parada, ze 4 izbak!! my tiez o par rockov budeme musiet poriesit nieco vacsie...