1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

24.11.2005 14:15

porodnica

kvetka22

ahojte maminy Smile)) ja sa pripajam az teraz, termin mam v januari 27. tak uvidime ci sa bude drzat terminu a nerozmysli si to Smile) rada by som sa spytala, rozmyslam nad porodnicou, zatial sa mi najviac pacia kramare, chodim tam aj na cvicenia, aj sme si s manzelom boli pozriet porodne saly a novorodenecke oddelenie a velmi sa nam pacilo Smile) viete mi odporucit nejakeho pana doktora? aku ste si vybrali vy porodnicu a preco?

24.11.2005 14:26

Yvett

Ahoj Kvetka, ja som tu tiež 4 dni aj cestou. Termín mám 30.1. tak uvidíme. Ja idem na Antolskú, aj preto lebo bývam v Petržke a nechcem aby za mnou museli všetci cestovať po Blave, hlavne decká. Ležala som tam teraz v tehotenstve 3x a bola som spokojná. Ona motyka môže vystreliť všade a tých pár dní to snáď vydržíme. Navyše poznám ľudí z novorodeneckého sú tam naozaj dobrí lekári. Ale aj o Kramároch som počula, že sú dobré.

24.11.2005 14:46

*Monka*

Siska: tak to ma nenapadlo, ze ta pani, s ktorou komunikujem, si ty Laughing Laughing Laughing Dakujem za zlavu, uz sa tesim na kosielku, je presne taka, aku som tu marne hladala...btw-na strankach vypadas velmi dobre, pekna tehulka, ja teraz chodim do prace v zimnej cervenej bunde, a tak je brusko zakryte a nikto si ani v mhd nic nevsimne... Sad

24.11.2005 15:35

Siska H

Monka zamalo, ak sa da tak pomozem.Aj keby chceli ostatne januarovky Borka, Yvett, Lusy, Ena Lujziana, Anaj, Kerina a ostatne babulky tak sa da vybavit zlava 20% aj na kosielku aj podprdu. Len mi treba dat vediet mailikom a ostatne zariadim. Pekny den

24.11.2005 15:59

lujziana

No babulky ak sa teda chystate p tom stretku do obchodiku, tak sa rada pridam, este som tam nebola, ale chystam sa. A kedze som pomerne tazko mobilna tak budem len rada, ked ma tam niekto dovedie a nebudem to musiet hladat. :D

24.11.2005 16:56

Anaj

Uz nas je tu dost vela na stranke, tak sa mi aj celkom pletie kto je kto a co caka, co tak zase hodit nejaku tabulku? Ale najlepsie bude asi osobne stretko, aspon si budeme vediet predstavit, s kym komunikujeme, my sme uz mali zopar stretnuti z inych diskusii a bolo to celkom fajn. Akurat o tej 11-nej je pre nas dost hlupy cas, lebo potom chodi maly spat, tak uvidime, mozno na chvilu, terza uz nechce spavat v kociku, iba v postielke, no a este v aute.

24.11.2005 17:21

borka

pre SISKU:asi blbnem,ale nechapem.ty si fotila kolekciu pre MA-MA?a ktora si ty?boli sme v poradni.uz nie som zabetonovana,ale chvalabohu dost uzavreta.od 13-ho mi lekar vypise matersku,boze az teraz mi to dochadza,ze budeme mat babo?! :D

24.11.2005 17:34

Siska H

Pre Borku: Ano, taka tmavovlasa. Ta blondinka je Mirka Majercikova. Ta tmavovlasa je len jedna :D no hovorim fotka robi divy ani moj mangel ma na niektorych nespoznaval Shocked Ak by si Borka aj ty potrebovala nieco z kosielok a tak daj mi vediet na mail obchod@ma-ma.sk napis ze je to pre mna a zariadim to jasnacka, ze v ramci SR bez postovneho. To plati aj pre ostatne babule januarovky. Teraz nam treba setrit peniazky na nase anjeliky tak preco to nevyuzit. papa

24.11.2005 17:44

borka

aha,vyzeras tam uzasne.ja som pozerala aj tu zensku na pancuskach.porozmyslam ,ci by som si nieco neobjednala...diky

24.11.2005 20:40

Kerina

Siska H díky za ponuky, že si myslela aj na nás ostatné, ale podprdu tú mám ešte z minula a nočné košele, dnes som sa pýtala, nič sa nezmenilo, dostaneme erárne aj 5 na den ))), ešte od minula mám tiež tie svoje kupené v skrini zabalené ))) asi to niekedy dám mojej mamke ako darček, lebo na mna to je veľkééé... Dnes sme boli v poradni, od začiatku som pribrala 16 kg, tiež ledva vládzem chodiť , chudáčik doktorko mi pomáhal ako vedel, lebo tam hore na stole ma seklo ))) bolo to až komické...mne bolo smiešne, až mi bruško nadhadzovalo Laughing , dokyno skonštatoval juuuj ako šumno vám bruško narástlo, a hovorí mi pani zlatá ešte mi tých 5 týždnikov vydržteeeee Laughing ked on je taký vtipkár, že až .... Laughing minule sme preberali, ako zasadil niečo do črepníka a nevedel či je to mandarinka alebo citron, nakoniec prišiel na to, že je to citron, lebo sa mu 1 urodil, tak si spravili s manželkou citronový čajík........ Laughing

24.11.2005 22:54

Ena

SISKA H: ten zeleny kocik stokke som pouzival, ked som bola vo svajciarsku, on je celkom fajn, ked ides po rovine, v shopping centrach... maly mal pol roka, ked mu ho kupili, takze ho maju bez vanicky, ale da sa k nemu aj vanicka. A hlavne, ked ides s takym kocikom, tak sa za tebou vsetci otacaju Smile)))

24.11.2005 23:02

Ena

. ked zu je debata o ma-ma, ja som tam videla minule kojaci vankus, chystams a ho kupit, ale neviem, cim je plneny, nemas predtasvu? su tam take ti polystyrenove gulicky, alebo nico ine? A krtkovske nohavice - rifle tam teraz nejake nemaju? Pozriem este stranku, ale myslim, ze nie kazdy tovar je aj na stranke.. Stretko 30.11. Ja by som aj rada dosla.. ale v stredu asi budem varovat jednu malu slecnu, tak neviem, ci sa nam podari prist, ale ked to bude o tej 11tej, hadam by sme aj na chvilu dosli, potom musime stihat obed tak, aby som ju okolo jednej dala spat. Tak to budu asi fofry... no , uvidime Smile

24.11.2005 23:06

Ena

24.11.2005 23:08

Ena

este raz tabulka, dufam, ze bude lepsia Smile

25.11.2005 08:58

Siska H

Ahoj Ena. Ten vankus je plneny takymi gulickami na zips, takze si ich mozes aj odobrat ako ti bude vyhovovat. Teraz ich nemaju buduci tyzden bude tovar. Dost dobra vec ten vankus aj Skrabakova tusim v Na streche hovorila, je to kazdopadne pohodlnensie. Laughing A rifle na traky nemaju len take do pasa. V mutti nemaju rifle na traky? Na traky su len take teple satove sukne a ie su z mensestru. Budem rada ak sa pridas, zober aj malu slecnu ak sa da :D

25.11.2005 09:01

Siska H

Pre Enu: este som ti nasla jednu stranku kde maju rifle na traky a daju sa aj objednat http://www.buducamamicka.sk/?page=shop&cat_id=15&id=27, tak skus mrknut. pekny den

25.11.2005 10:20

borka

pekne ranko.... Razz

25.11.2005 11:33

Henrik

Ena, ten kocik je naozaj velmi pekny, poznam ho, len som akosi nereagovala na nazov. Stale mi chodil po rozume ZAPP ale poznam aj tento SPEEDY. Inak myslim, ze maju prave obidva v akcii v tom SCS, mam ich doma v katalogu , pozriem to a dam Ti vediet. Mozno budem mat konecne cez vikend doma zapojeny internet.... :D A maju ho v tom velkom obchodaku na poschodi, kde maju nabytok a detske oddelenie, kurnik, neviem si spomenut, ako sa vola. Pozriem doma. Ale na obrazku boli urcite vyfotene vsetky tri kombinacie aj so sedackou. "Monka", ja som tiez zvazovala Jane Slalom Pro, ale nie s tou matrixovou vanickou (je tiez velmi pekny, ale ja som mala inu predstavu), ale ako Ena, vsetky tri kombinacie solo sedaciek. Mali ho v BA v Babylande, z boku pri Ikea. No babulky, ja uz mam trampoty s kocikom za sebou :D , vcera sme absolvovali ten Prostejov (otras cesta, nikdy v zivote), kde sa specializuju na Bebecar a tak uz je vylozeny u svokrusky na skrini... Uf, bolo to rozhodovanie o dusu a ked sa mam priznat, tak pri tych cenach ani jeden kocik nesplnal vsetky poziadavky, co som chcela... Ale to urcite poznate.. Tak mam konecne bebecar, sedy (hlboky riadne velky)+ s otocnou sportovou vanickou (preto som sa nakoniec pren rozhodla), ktory som vlastne od zaciatku chcela. Farbu mi objednavali a na vsetky pestre bola zlava viac ako 3000,/, samozrejme na sedu nie... Rolling Eyes Celou cestou som bola z toho uplne paf a ani som neprehovorila...ci som dobre spravila, urobim az ked to budem spetne hodnotit... No a vajicko sedacku kupime veselu zelenu az na leto (najskor musim rozdychat tu cenu kocika), do auta zatial mam od kamosky.Ja to vajicko chcem vyslovene na vozenie na leto a ked pojdeme v lete na dovolenku autom, nech v kufri taham len kolieska a sedacku pripnem potom na vozenie...hadam tam bude chciet chrobacik sediet. No, podvozok je o 2 kg tazsi ako u Slalom Pro, ale zase byvame na prizemi, a hned tam je kocikaren, takze som sa ukludnila. (Ena a s tym vajickom to je rovnaka cena ako ten Tvoj) Drzim Vam palce pri nakupe. . Baby ale v tom Prostejove je fakt velmi dobry detsky obchod BERUSKA, obrovsky a maju tam vyborny vyber. Len ta cesta....

25.11.2005 14:14

*Monka*

tak som bola na dobrom obede, mnamky Laughing baby, aky fusak ste nakoniec zohnali?? Confused: ja som mala vybraty tento: http://www.a-zbaby.cz/good.php?goodId=859 , ale ked som ho bola kuknut normalne na predajni, tak mi prisiel hroooozne veliky na to, ze tam budem mat uplne malicke mimco, a zas neviem, ci ho vyuzijem este tu dalsiu zimu.......ake fusaky ste vybrali vy? hodte nejaky link alebo nieco, bo som z toho na nervy, som si myslela, ze aspon v tomto mam jasno... Rolling Eyes

25.11.2005 17:20

Ahojte maminky,

Luciana

Tak ja vam posledny krat pisem z prace, pretoze dnes som tu ozaj posledny krat, a cakaam tu na manzelicka, atk som zvedava, dokedy tu stvrdnem. No ved uvidime. Ozaj babenky, posielam vam svoj mail, aby ste na mna mali aspon aky-taky kontakt. No budem sa snazit coskoro si ho zaviest domov (internet), tak budeme potom opat v spojeni. Ak budete organizovat nejaku stretavku tehuliek, strasne rada sa pridam, len mi dajte vediet aspon sms-kou, tu je moje ciselko, neviem komu ho poslat tak ho dam sem, dufam ze ho nikto nezneuzije Sad Dnes som bola v poradni a vsetko vyzera ok, zevraj mame vzorne brusenko, tak doktorka sa vzdy vytesuje, ked ma zbada, no uvidime, ci sa bude teist aj ked jej budem pri porode vrieskat do ucha, ale mam ju strasne rada a dufam ze to bude prave ona kto privedie nas pokladik na svet Wink :D Wink . Inak ak niekto zhanate porodnika tak vam ju vrelo odporucam, vola sa Dr. Zuzana Niznanska, je super Exclamation Exclamation , ordinuje na Antolskej na poliklinike cislo dveri 106 a ordinacne hod. ma v piatok od 11:00, urcite ma aj inokedy, no len to neviem kedy, pretoze ma vzdy objednava na piatok. Tak ak ste niektora vahali, chodte za nou, urcite vas neodmietne a z pripravy na porod budete mat len same dobre pocity :D :D :D :D No uz som sa nejako rozkecala, tak sa s vami na teraz lucim. Siska dufam ze ta streda plati, keby nieco, daj vediet a ostatne tehulky dufam ze pridete, nech je nas co najviac a ôprineste aj svoje ratolesti, budem sa tesit, bude veselsie :D . No a tu je kontakt na mna: jiclear@pobox.sk, 0910/942 043 Wink Wink

25.11.2005 19:14

Yvett

Ahojte babenky. Zase ma raz chlapi pustili k PC Confused tak sa hlasim. Luciana: pani doktorku poznám, je fakt svetová a taká normálna. Mám externého lekára takže neviem na koho pri pôrode natrafím, snáď to bude niekto zo zostavy okolo pani doktorky, sú to fajn ľudia. Dnes ráno ma môj manželík prekvapil otázkou čo by som tak rada pod stromček Wink Tak som rozmýšľala a myslím, že najlepšie bude navštíviť ma-ma Laughing Veď podprsenky, nočné košele a ešte túžim po babyvaku, tak keď tato ponúka treba to využiť. Včera sme už kúpili vaničku. V Carrefoure mali za ca 350,- Sk a je dosť veľká, nie ako tie malé čo teraz ponúkajú. Tak sa z nej vytešujem /mám ju totiž v spálni na skrini/ :D Šéfovi už som oznámila, že len do Mikuláša. Tváril sa statočne, len ešte stále neviem ako všetko postíham, aby mi potom každých 5 min. nevolali domov. Confused

25.11.2005 20:27

Darinka

Ahojte kočky, tak včera som bola prvýkrát už v pôrodnici v Ružinove a zatiaľ som spokojná. Chodím k naozaj ľudskému a milému dr. Drábovi, o týždeň idem znova.Bábo naďalej vyzerá byť veľké a asi predsa z januároviek sa stanem "decembrovka". Však uvidíme. Idem si budúci týždeň ešľte vybaviť epidurálku tam, stojí 2500 Sk, ale zaplatím ju až po pôrode, uvidí sa, či ju budem potrebovať. Ale tzv. vstupenku na pôrodnú sálu pre manžela si zaplatím radšej hneď, stojí 500 Sk. Pekný víkend :D

26.11.2005 09:25

Anaj

Darinka a Dr. Draba si si vybrala sama, alebo Ta k nemu poslali? Ja budem tiez posledny mesiac chodit do Ruzinova, ale nepoznam tam doktorov. To uz budes chodit iba k nemu a budes u neho aj rodit?

26.11.2005 11:24

janulka

tak ako sa dnes mate?ja celkom fajn az na to ze si pripadam ako medved.uz keby to bolo.

26.11.2005 11:30

janulka

je tu niekto

26.11.2005 11:31

borka

myslim,ze uz sa vsetky citime ako medvedice Razz

26.11.2005 11:34

janulka

som zvedava ako to budeme zhadzovat . Laughing

26.11.2005 13:48

Darinka

ANAJ, mám kamošku, ktorá práve teraz má rodiť v Ružinove a tak som sa jej spýtala, či by ma zobral dr. Dráb, a on že áno, nech len čím skôr prídem. Bol to jej známy už predtým, tak možno preto ma hneď zobral, inak neviem. Čo sa týka pôrodu, budem mať službukonajúceho lekára, tak je to najnovšie v Ružinove, predtým si si mohla zaplatiť lekára svojho, aby Ti prišiel aj k pôrodu, ale teraz to už nejde. Môžem len dúfať, že bude mať vtedy službu, a aj keby nemal, ako mi hovorila kamoška, bude sa chodiť na mňa pozerať. Borka, Janulka, pokiaľ som dojčila svoje prvé dieťa, tak kilá paradoxne išli veľmi rýchlo dolu, do konca šestonedelia som mala pôvodnú hmotnosť, dokonca o niečo menej. Kojenie sťahuje maternicu a čím skôr ju dáva do pôvodného stavu. Po roku, keď som prestala dojčiť, kilečká začali pribúdať, tak som sa hneď dala na aerobic.

26.11.2005 14:02

*Monka*

kilecka, kilecka, to je pekna tema :D ja mam navyse uz 9,5 kg a vsetko to je v brusku, aj ked to tak nevyzera a vsetci mi hadaju, ze som tak max. v 6 a nie v 8 mesiaci....som zvedava, ako rychlo to pojde dole mne......potom si budeme pisat povzbudzujuce odkazy, xixi........Borka, ty uz mas tusim fusak kupeny, nehodis sem foto a rozmery??? event. kde si kupovala?? a mas aj do autosedacky??? porad, please.........

26.11.2005 14:10

Kerina

hi- hi ja mám navyše 16 Laughing toho zhadzovania sa nebojím, ked som zhodila do 3 mesiacov tých prvých 29 kg pri prvom dieťati...martýrovať sa nebudem..budem pekne papať všetko ako doposiaľ - hlavné je, všetko jesť a v menších dávkach Laughing a byť spokojná sama so sebou Laughing

26.11.2005 14:11

Kerina

mňa sa už každý pýta kedy to bude, bo mám také veľké brušisko, už si niektorý myslia, že som v 10 mesiaci Laughing Laughing Laughing

26.11.2005 15:20

borka

pre MONKU:kupila som tento do autosedacky.povodne som chcela aj velky,ale prisla som na to,ze mozno ho ani nevyuzijem a hlavne som si nebola ista,ci sa mi zmesti do kociara.je uzasny.mam sedacku vajicko,takze by som ju chcela nosit na kociku a mala by bola v overali a vo fusaku....ak by jej bol maly ,tak az potom dokupim normalny fusak v klasickej velkosti.da sa stahovat okolo hlavicky,takze je ako ciapka a ma otvory pre pasy...stal 840 aj s postovnym.je celoflisovy a kupila som ho cez www.babymarket.sk

26.11.2005 16:39

*Monka*

Borka, mozes mi napisat, aky je velky?? myslim rozmery.....a skusit ho odfotit v autosedacke, ako to vyzera, pretoze ja ho chcem specialne pre autosedacku, neviem si to moc predstavit......diky moc, aj ta cena je dobra, ty mas modry?

26.11.2005 17:15

Anonymous

pre monku:NEMAM DOMA AUTOSEDACKU,ALE OFOTIM TI FUSAK.MAM HO SEDY.JE VELKY TAK DO SEDACKY,PRETO HO CHCEM POUZIVAT AJ DO PRENOSNEJ TASKY V KOCIKU.VIDELA SOM HO U KAMOSKY-MA TEN ISTY KOCIK A MALA LEN TENTO MALY FUSAK V NOM.VACSI BY DO PRENOSNEJ TASKY ASI NEVOSIEL.MAM PRENOSNU TASKU 60 CM,CIZE AJ MALA BUDE V NEJ LEN DOVTEDY,POTOM UZ BY SOM JU CHCELA DAT DO ZIMNEJ VERZIE SPORTOVEHO KOCIKA A UVIDIM,Z EAKY BUDE MESIAC,CI ESTE BUDEM VOBEC POTREBOPVAT FUSAK.....BORKA

26.11.2005 17:24

borka

ofotim ti fusak v pondelok.....

26.11.2005 17:24

Yvett

Ahojte. Aj ja si pripadam ako mevedica, hlavne keď idem po schodoch, alebo chcem vstať z postele. Pribrala som zatiaľ 10 kg /ale oproti predchádzajúcim tehotenstvám som Twiggy/, ale tiež mám všetko v bruchu tak čakám kedy ma prevali dopredu. Neviem si predstaviť tých zvyšných 9 týždňov. Ale s chudnutím si nerobím starosti šak to nejako pôjde. Ako ste ďaleko s prípravami, ja som prakticky na nule, stále mám pocit, že je ešte čas. Postielka je síce u mamy a kočík požičia švagriná, ale vôbec nemám prehľad koľko čoho budem potrebovať. Predsa od toho posledného je to 14 rokov, jeden si vôbec nič nepamätá. Fakt si pripadám ako by som bola tehotná prvý krát. Nebyť fotiek ani neviem aká som bola slonica.

26.11.2005 17:26

borka

ja sa uz nefotim a hotovo...ja mam pas 97 cm,tak sa pytam,ze kolko mi este pupok narastie..... Surprised

26.11.2005 17:39

Yvett

Tak som sa rýchlo odmerala Laughing 96, to som nemala ani v bokoch Confused Cool Laughing Pohodka, kým vyjdem po schodoch do prvého poschodia.

26.11.2005 18:48

*Monka*

ja som sa teraz merala, 96 :D hlavne, ze mam brusko ako majak, pretoze inak mam cez prsia 90 a dole asi tak isto......no paraaaaaada Laughing Laughing Laughing Borka, aky je dlhy ten fusak? kolko cm na vysku? paci sa mi, ja by som si objednala ten so slabomodrym vnutrom......

26.11.2005 19:02

Anaj

Ja mam navyse do 10kg, co mi pripada v pohode, pri prvom som bola vacsi slonik. Ale aj to som vtedy rychlo zhodila pri kojeni a asi aj tom pobehovani a nocnom vstavani, ze sa toho nejak neobavam. Dnes sme mali velke vianocne nakupy, nakoniec som nekupila ziadne darceky, len vecicky pre babo, aj ked by som nemusela, lebo skoro vsetko mame, ale co uz.

27.11.2005 06:27

Denisa DS

Tiez sa este necitim ako slonica, niekedy si brusko ani neuvedomujem, ale co ine mi ostava pri mojej hyperaktivnej dcere Laughing Ja mam brusko podla ranneho merania 89cm, ale dost kil uz na stehnach a zadku Sad a nie som optimistka co sa tyka chudnutia pocas kojenia, ja to nejako neviem, schudla som len 2 kg za dlhych 15 mesiacov a zvysok az potom...

27.11.2005 09:50

Etinka

Ahojte tehulky, co sa tyka priberania som na tom strasne pribrala som uz 15 kg a to mam iba 160cm, takze na mne je to straaaaasne vidiet, no dufam,ze sa mi to podari zhodit. Babulky, ktore sa chystate rodit do Ruzinova chodite uz na dychacie cvicenia? Ja som este nebola.

27.11.2005 09:52

lujziana

ahojte babulky velrybky, tak ma aspon tesí, ze nie som sama s takými velrybymi pocitmi. Abolutne si neviem predstavit tych 6 tyzdnov co macaka, pribrala som uz asi viac ako 10 Kg (to bolo pred 2 tyzdnamiň Ale okolo brucha mam 110cm!!! a mam dojem, ze uz mi asi povoli vo svikoch, proste katstrofa, inak vsetko mam na bruchu, nikde nic, len meter predomnou brusisko. Babule aj vam sa stale zosuvaju tehu noavice, ja ich uz skoro konstantne nosim pod bruchom. Smile prajme peknu nedelu vsetkym.

27.11.2005 10:26

*Monka*

Lujziana, s tymi nohavicami sme na tom rovnako :D hlavne je celkom sranda, ked som este v praci a potrebujem niekde rychlo odbehnut, a po ceste si musim este zdvihnut gate Laughing Laughing Laughing

27.11.2005 12:11

borka

pre MONKU:pomeriam,len ho momentalne nemam doma.

27.11.2005 17:09

lujziana

Monka, no tak to celkom poznam, tiez stale dviham gate :D :D :D a najlepsie je ked vystupujem z autobusu v ruke tasku a ja hrabnem pod kabat a musim si tie gate podvihnut, lebo by mi asi zostali na kolenach Laughing Laughing Laughing .

27.11.2005 19:14

Siska H

Ahojte babulky tehulky, tak dnes ste ma inspirovali vybrat meter a zmerat sa a skoro mi nestacil. Takze brucho 99 a + 13 kg Shocked . Prsia 98, dufam , ze po kojeni nebudem vyzerat ako indianska babicka Crying or Very sad A este tikerik [/url]

27.11.2005 19:15

Anonymous

Cafte babenky. Prave sme dobehli z PALACE, zistila som totiž, že môj synátor nemá zimné topánky /narástla mu labka - pouhých 46 na 14 rokov - pohoda/. Ešte, že si vybral, inak by asi zajtra mel problémy ísť do školy Laughing Čo sa týka nohavíc, ja som si kúpila také čo končia nad bruško, takže nepadajú. Zato doma som z teplákov vypárala všetky gumy a keď sa mi tak niektoré zošmyknú pod zadok tak sa na mne zabáva celá rodina. Wink Sa teším ako budem tie gumy zase našívať. Dievčatá chodíte na nejaké cvičenia? Lebo ja doteraz nestíhačky a nie som si istá či sa mi bude chcieť chodiť, keď už budem na materskej.

27.11.2005 19:16

Yvett

Sorry, ten anonym som ja, som sa zabudla prihlásiť. Ešte peknú nedeľu.

27.11.2005 20:55

Kerina

a môj príspevok kde zmizol????? Surprised takže ja sa ako meriam tak meriam stále mi to vychádza na 108 cm Surprised kde je môj osí pás 60 cm??? Laughing Laughing a to ešte nemám žiadne strie chválabohu... a tiež všade povoľujem gumy - a to už v manželových veciach !!! a vo všetkom sa cítim ako naprataný mamut pred vyhynutím....