1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

20.03.2007 11:22

borka

pre MONKU-to poznam,taketo dni mame aj my v poslednej dobe pricasto.posielame jednu ufulanu fotku

20.03.2007 11:23

borka

a jednu pozovacku

21.03.2007 18:30

*Monka*

Borka, mala pozuje fakt jak modelka Laughing My mame dnes preplakany den, mala na obed vobec nespala, nejak nezabrala a teraz unavou place, krici, na vsetko sa hneva... Confused

21.03.2007 22:23

borka

MONKA-musim poklopat-cez den so spankom nebojujeme.ked vidim,ze je unavena-dam ju spinkat a aj zaspi.u nasich sa nam stalo,ze presvihla dobu spania a vtedy to bolo ako u vas dnes.

22.03.2007 13:01

Kerina

maminky včera ked som pozrela pestúnku tak som prišla na to, že moje deti sú anjeliky na druhú Laughing a to som si myslela, že sú zlé ...ale to čo som v pestúnke videla, tak mi nesiahame ani po päty ...ufffff....aj som si vydýchla a tej mamičke nezávidím .. my spinkáme v pohode, už môžem napísať aj to, že v noci spinká krááásne bez zobudenia na mliečko už 3 týždne.... ale spinká s tatkom , iba dnes som s ňou spala lebo tato bol na nočnej , ale nechala ma spinkať v pohode Laughing díky borka dopredu poštovné preplatím

22.03.2007 13:07

lydia23

Borka mala je hviezda. Monka dnes mam ja den blbec mala boli ma hlava,mala rozbila vahu (sklenenu na cimpr campr)a pokazila dialkove.A mam kopu zehlenia a muz nechal kurenie na 22 tak som to musela vypnut lebo tu bolo nehorazne horuco ,ze zo mna tieklo .Hrozny den ten dnesny co ma do vecera caka...

23.03.2007 12:31

Eugenika

Borka mala je perfektna Laughing My sme mali pre zmenu vcerajsi den hrozny. Mala poobede zacala vracat a skoncila az o pol dvanastej v noci. Odvtedy (klop, klop, klop...) je klud, tak som zvedava, ci sa pridruzia hnacky, alebo to preslo... Chuda, hrozne plakala, bola uplne apaticka a stale len dudlovala, co u nas zvykom teda nie je. Okrem toho nieco lezie aj na mna....esteze ide vikend a bude nas tato doma.... Wink

23.03.2007 12:54

borka

diky baby, sascha sa nesplha po nabytku,ani nikde...nechpem,lebo cert je riadny,ale toto ju nelaka.v obyvacke ma taku taburetku s vie,ze to je jej miesto. aj ja som chora az skoro smrtelne,robo tiez,len mala sa nejako drzi-veeelky klop-klop.

23.03.2007 22:02

tin

Ahoj baby, nebola som tu 3 tyzdne tak vas utekam precitat, ale skor ako sa pustim do citania musim vam povedat ze v stredu som nasla moj ukradnuty kocik. Ani ja som tomu neverila :D :D :D Dve pochybne zenske prechadzali popred nasu bytovku a ja som bola tiez na prechadzke . Z dialky kukam Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes taky kocik ako moj. Tak utekam im oproti a bol naozaj moj. Poznam si ho podla jednej menenej skrutky a nechcem nikoho urazit ale ani z daleka by si nemohli dovolit taky drahy kocik. Otrhane, cigarety v hube, no des. Tak ja na ne ze maju moj kocik a hned som volala policajtov. Isli sme na oddelenie tam jej kocik vzali. Vratia mi ho asi tak za 10 dni ked skoncia setrenie. Policajt mi vravel ze uz ich pozna a ked to neukradli priamo oni , tak to maju od kamaratov co kradnu. byvaju o dve ulice dalej. Dobra drzost ! Kocik je ok a cely potah samozrejme vyperiem . Tak sa strasne tesim :D Medzitym som samozrejme kupila novy uz len golfac Red Castle. Prajem vam a detickam dobru noc a je idem pozriet co mate nove a ci pribudli nove tehulky . paaaaa

24.03.2007 09:25

borka

TIN.tak to si mala neuveritelne stastie.sanca najst ukradnuty kocik bola minimalna. vcera sme mali katastrofalnu noc.mala sa zobudila o 9-tej vecer s hysakom.nepila vecer mlieko,tak som jej ho isla dat.revala,zadusajuc sa do pol 10-tej.potom ozila tak,ze zaspala o pol 1-nej.skutocne som zufalo skusala vsetky sposoby ako ju uspat-bez sance.neviem co jej bolo,ale potom sa do rana budila v polhodinovych intervaloch.vyzerame ako trosky obe,tak dufam,ze aspon doobeda trosku pospi a ja s nou. Rolling Eyes

24.03.2007 09:37

Yvett

Tin teším sa s tebou, fakt ste mali šťastie. tak nech Vás neopúšťa ani v budúcnosti Wink Borka: my máme za sebou podobné noci, maláasi reaguje na počasie. je to des, navyše UM nechce a MM zas neni tak veľa aby sa kojila každé dve hodky Confused potom ma hryzie, že nič netečie. No a ráno Lea plná elánu a ja už ako zombie. Ale čo vytrimeme Cool

24.03.2007 09:57

borka

ja by som aj vydrzala,ale mam statnicu 23.4.,cize vecerny cas mam vyhradeny kniham a ked je takyto cirkus,tak toho vela nepostudujem.ced den je vylucene studovat,tak ked ani v noci sa to nebude,tak skoncim fakt svetovo.kazdy mi hovoril,ze mam dostudovat bez malej,nedala som si povedat a tu je vysledok.

24.03.2007 18:56

lydia23

Ahoj Baby. Borka teba idem povzbudit viem ,ze teraz to je urcite namahavejsie ked je to uz take zivotaschopne a ppotrebuje dietatko vela pozornosti.Aj ja som statnicovala presne takto pred rokom a teraz na to myslim len v dobrom nebojsa mama je schopna takych veci o takych sa ti ani nesniva a urcite budes uspesne promovana hlavne mysli pozitivne.A radu co ti mozem dat nedaj malej naljavo ,ze sa nieco deje musis byt kludna lebo ona to citi a presni opak robi ako chces ty alebo ked je to dieta ako med tak teraz bude ako bodliacik .Lebo to citi viem to podla nasej malej a overila som si to uz vela krat.Drzim palce :D

24.03.2007 18:59

lydia23

Tin tak to je super sprava a este lepsie je ,ze sa da pouzit sice s rekonstrukciou a potrebnou ranovaciou ale bude doma a zlodejky dostanu to ci si zasluzili? Confused Drzane a este sa tadial aj prechadzaju Embarassed Shocked A to ,ze si si ho spoznala na dialku klobuk dole.

24.03.2007 19:30

Anaj

Tin, tak si este dobre zareagovala, este ze ti neusli... Hrozne pocasie, nase deti su uplne zle, nie je s nimi co robit, boli sme aspon v Ikei, ale som si povedala, ze uz nikdy viac s dvoma detmi, to sa fakt neda, co tam stvarali, ale nasa chyba, uz ich nebudem nikdy vlacit po obchodoch, ale tolko veci potrebujeme este kupit do noveho bytu a nema nam ich kto postrazit, tak ich asi budem musiet zase poslat k babke do Cadce. Crying or Very sad

24.03.2007 19:52

*Monka*

Ked to tak citam, Borka, mas to narocne, esteze som statnicovala uz v roku 2002....ty blaho, sak to uz fakt hroooozne davno. to je posledna? Anaj, prave som dotelefonovala s mamou, my mame tiez babku od Cadce Laughing

26.03.2007 10:48

Siska H

Tin super ze si ho nasla. Mne zasa vcera na obed vykradli auto, nic nastastie nezobrali asi ich niekto vyrusil ale dve okna porozbijane , trulo sa este dorezal asi to bol nejaky fetos, este mi aj lak poskodil ale to vybavovanie okolo toho, na policajtov som cakala skoro dve hodiny. Jedna hliadka,na cele Biskupice Crying or Very sad

26.03.2007 10:56

Siska H

Borka drzim palce na statnice a pevne nervy. Si sikula v najhorsom das malu pred statnicami povarovat mame. Monka ja som statnicovala 2001, ked chodim okolo EU mi to ani nepride Wink

26.03.2007 11:13

borka

u mna z pochopitelnych dovodov sa prejavuje nenavist voci skole,takze ja sa ani nesnazim chodit okolo,pretoze mna hned napadne co tu este docerta robim. :?zacinajucim dnesnym dnom mam muza doma,takze kazdy den od obeda fasuje dieta.bude to mat dost tazke,kedze je doma len raz za cas,tak uz ani nevie ake to je.budem vas pravidelne informovat ako to zvlada. Laughing Laughing Laughing

26.03.2007 11:26

borka

SISKA.inak ako?muz uz je "zmiereny"?

26.03.2007 12:36

Anaj

siska, ty byvas v biskupiciach, ci si tam len nahodne bola? my sa tam za chvilu stahujeme

26.03.2007 13:39

Siska H

Borka, muz sa zmieril, mne to sice nepovedal, ale napr. vcera dostal od kamosa z ruska strasne gycove matriosky uplna klasika aku sme poznali este za socika a vravi, tak to sme my 4 a mame matrioske akoze mne nechal vnutri tu najmensiu. Anaj byvame tu cez 2 roky konkretne na Kazanskej v tych novostavbach, dole je poistovna Apollo. Kam sa budete stahovat? sa tesim, konecne bude nejaka januarovka nablizko Wink

26.03.2007 14:00

mattah

caute baby, ja Vas sem tam citam, a tak viem ze niektora z Vas lieta z BA do KE. Ja by som teraz chcela tiez, tak by som chcela poradit. Rezervujete si aj sedadlo? Alebo maju nejake spec. sedadla pre rodica s dojcatom? Alebo len tak supnite nejaku radu, ze co a ako? Je lepsie prist skor na odbavenie? diiik

26.03.2007 20:47

Yvett

Borka držím palec nech to úspešne "doklepeš" Wink , ale taká šikula ako Ty :D nema problema.

26.03.2007 21:38

Anaj

Siska, my sa stahujeme do novostavby, ale na staromlynsku, je to len taka 6-bytovka, ale inac to nie je daleko od kazanskej, takze mozeme pripadne aj niekedy kocikovat, ked sa nam narodia nove prirastky Laughing . ako vam zvladli deti posun casu? mne na obed isla ella spat v pohode,ale vecer sa im samozrejme nechcelo.

27.03.2007 13:15

tin

tak som vas docitala a gratulujem Janici k babu - nech ste zdravi a vsetko zvladas s usmevom. Eugenijke k svadbe a Lei k prvym krôckom. Baby co kojite ako dlho este planujete kojit? Ja uz by som aj chcela prestat. A hlavne ked sa niektory opytaju - ty este kojis? s takym prekvapenim ze ci som normalna. Cez den som uz prestala ale vecer a v noci ficime jedna radost. Valentinka vylucne zaspava na prsniku tak cez den sa snazim byt vzdy vonku aby spala v kociku. Tak neviem co mam robit. Ako to riesite vy? Mattah - ja casto lietam BA - KE. Letenku si vzdy rezervujem cez internet aspon mesiac dopredu lebo len tak je letenka za 1 Sk + poplatky a pre Valentinku je to vzdy 499. Deti do dvoch rokov sedia rodicom na kolenach len dostanu naviac pas na priputanie. Na odbavenie je dobre prist aspon 1 hodinu pred odletom lebo uz sa mi stalo ze som natrafila na taky rad ludi na odbavenie, ze som myslela ze ani neodletim. A uz bol aj pripad kedy sme tam necakali ani minutu tak nas zaregistrovali a vratila som sa domov - byvam 5 min od letiska - dala som si caj prebalila malu a isli sme. Cesta trva 30-40 min a mala to zvlada v pohode. Kedze kojim tak pri vzlietani a pristavani jej dam potiahnut nech sa jej vyrovna tlak a je ok. Ak nekojis tak daj caj. Ak nieco este chces vediet tak sa pytaj Wink

27.03.2007 13:52

mattah

Oki, ja som uz letenku rezervovala, sedadlo som nerezervovala, uz sa mi to zdalo vela. sak to nejako vydrzime aj na strednom sedadle, ked by neboli ustretovi a nedali nas zkraja. Este som chcela vediet ako s kocikom? Ja mam pliko, tak nic hrozne, ale je ho treba nejako zabalit? Neuspini sa? A rata sa kocik do tych 20kg? Alebo je to sucast tej ceny za babo? Ja som im aj mailovala ohladom kocika, ale este sa neozvali. Dik

27.03.2007 15:39

cherri

Ahoj babulky :D , dllho som sem neprispela, ale čítam vás Embarassed , len moje najmenšie mi to nie veľmi chce dovoliť aby bol počítač dlho zapnutý - vypína mi ho Evil or Very Mad Tiež v prvom rade chcem zagratulovať novým tehuľkám :D a tiež Janici drobčekovi :D Myslím, že je to fajn mať taký malý rozdiel vekový medzi deťmi, my máme dva roky, ale prijala by som určite ešte menší. Anaj, obdivujem Ťa a tak trocha aj závidím Wink Mne manžel už vyhlásil, že tretie jedine tak s iným... Laughing Ale možno po rokoch zmení názor :D Ja by som ešte takého benjamínka, za takých 9 rokov prijala Wink Ja som už Ninku odstavila, keď mala rok. Pekne mi prešla na umelé mliečko, len musím pri tom ležať pri nej - inak mi to nevypije Rolling Eyes Ja neviem prečo a za čo, ale moje dieťa začína mať tuším prvé obdobie vzdoru Shocked , keď nemá svoj deň a ja jej ešte k tomu niečo nedovolím, tak zo seba urobí "handrovú bábiku" Confused Ale inak sa dá, ak nerátam naťahovanie sa o hračky, najzaujímavejšia je hračka, ktorú má Samko a pravdaže s čím sa hrá Ninka to práve potrebuje Samko, ale vysvetlujem, dohováram, upozorňujem.....Ale chválabohu, Samko si nedovolí Ninku udrieť, alebo nejak jej ublížiť . Rada inak pozerám Pestúnku, predtým Chúvu v akci, to ma stále uistí, že mám doma pokladíky Laughing Tin, ja Ninku, odkedy ju nekojím uspávam cez deň tak, že jej dám mliečko, dám si ju na ruky, odgrgne si, ešte chvílku jej hladkám chrbátik, položím na postel, to už je napoly spracovaná Laughing , chvílku jej ešte hladkám chrbátik a spí. Tiež mi predtým zaspávala na prsníku po mliečku Smile Večer jej teraz už stačí dať mliečko, na rukách si mi odgrgne, položím na postel a spí. Po odstavení jej deň nerobil problém, ale večerné uspávanie bol bol boj. Po položení na postel mi z nej zliezala, chcela sa hrať, rozprávať Rolling Eyes , trvalo to vyše mesiaca kým si na to zvykla Wink Už neraz som to chcela vzdať a zobrať si ju k nám do obyvačky, chce to pevné nervy a vydržať, ona si na to zvykne, ale chvílu to potrvá Smile . Držím palce. Borka držím palce tiež. Klobúk dole, ja by som sa už nevedela učiť pri dieťati. A ešte k tomu s mojou pamäťou Rolling Eyes Mne sa strašne zhoršila pamäť odkedy mám deti. Ja si niekedy nepamätám čo bolo pred týždňom, čo sme robili cez víkend Embarassed , alebo hladám veci - neviem kam som ich dala Embarassed Embarassed , samozrejme ich nájdem keď ich už nehladám Laughing

28.03.2007 09:31

Yvett

Tin ja ešte kojím a rada by som ešte do 2 rokov. Tiež na mňa kukajú ako na Alliena :D ale to neriešim. Veď dávam malej to čo potrebuje a hlavne čo chce. Skúšala som 2x dať UM vypľula to obratom a vôbec nekomunikovala. Z fľaše len vodu, alebo slabý čaj. Neriešim, vyhovuje mi to. Aspoň na dovolenku nepotrebujem brať fľaše. No a jedoš je riadny, a nie že handrová bába, ako struna je nspne sa a hotovo. Buď ju potom niečím zamestnám, aby zmäkla Wink alebo ju opatrne položím na zem a čakám kým sa zamestná sama.

28.03.2007 09:42

Skoricka

Tin, ja podobne ako Yvett, kojime stale den-noc, Andrej je ceckos 1. kategorie, my sme skusili flasku v noci (aby som sa lepsie vyspala), ale kdeze, milostpan ju poriadne ani do ust nedal, taku nahrazku on veru nebude Laughing Ale dufam, ze do 2 rokov sa nejako odstavime, dlhsie asi nevydrzim tie jeho postelne orgie Rolling Eyes Laughing A co sa jedosenia tyka, tiez sme system struna, ale hlavne vykrikuje a vrieska (to ma asi od Misa odkukane Rolling Eyes), hlasisko ma teda poriadny, napr. vytiahnut ho z vane je vazny boj, to si susedia mozu mysliet, ze ho vrazdime, keby to nebolo kazdy den, takto si uz asi zvykli Rolling Eyes Wink

28.03.2007 12:08

lydia23

Tin aj u nas sa koji a to dost casto cez den 4krat a v noci blo to 2 krat (o 1 a okolo 5 rano)lenze problemom su zubky a teraz sa ceckujem castejsie.A vraj otehotniet doktor povedal sanca skoro nulova.Takze asi plne budem kojit a potom bude druhe lebo na to ze kojim som patricne hrda stalo ma to vela namahy a z tych nojim malych...je to skoro zazrak. Jedovat sa vie aj mala poriadne az sa cudujem ze vie zajst az takto daleko.No su dni ked je taka dobra a preto to niekedy nechapem ked su jedovate dni, ktore sa snazim vobec nevsimat a niekedy to funguje.potom pride a pomojka ma. :D

28.03.2007 12:45

Anaj

No ja by som este urcite kojila, leby som neotehotnela, ale ked uz sa stalo, musela som ju stopnut, tiez som sa bala, ako to zvladne, hlavne nocne uspavanie bez kojenia bolo nemyslitelne, ale zvykla si velmi rychlo a teraz zaspava sama aj ked este uplne nespi je v postielke, s kubkom si tam dzavocu a potom zaspia, to uz je parada...

28.03.2007 14:35

tin

tak to baby co kojite ste ma potesili a ani neviete ako :D ja cele dni premyslam ako ju odstavit a teraz to vypustim z hlavy aspon do roka a pol. Aj ked na dhuhej strane by som rada otehotnela. Moj lekar mi vravel ze kojit tak do roka, dlhsie neodporuca. Za on musi chranit aj zdravie matky. Tak aj preto tolko nad tym ozmyslam. A dalsi problem je ze som musela ist na umele oplodnenie lebo inac nam to z neznamych pricin neslo, tak aby potom nehucal ze ma upozornoval. Eugenika co ty na to ? Vy ste mali tiez ten problem a ak viem tak tiez kojis.

28.03.2007 14:48

tin

a este uz davate deticky na nocnik? Ja som dala parkrat a vzdy hned usla. a nedame si stretnutie? uz je vonku pekne tak by sa aj drobci zahrali.

28.03.2007 15:03

cherri

Tin, len koj dokial sa Ti dá. Ja by som tiež určite kojila ďalej, ale mňa Ninka neskutočne kúsala už od pól roka a vôbec s tým neprestávala, keď mala rok ma kusla tak, že na bradavke sa mi urobila trhlinka, z ktorej sa kojením stala trhlina ako svet, každé kojenie bol horor, neskôr sa mi to zapálilo a to som si z prsníka nejak to mliečko musela dostať von, odsávačkou to bolo ešte bolestivejšie,takže som si musela malú prikladať a to ma niekedy do toho bolestivého aj kusla... Trvalo to 3 týždne kým sa mi to zahojilo a povedala som si KONIEC. Ale keby ma nekúsala určite by som kojila ďalej, aspoň do toho roka a pól, tak ako syna.

28.03.2007 15:16

Skoricka

Tin, ja Ada davam uz dlhsie a uz mi pekne obsedi, vykaka sa, vycika... Obcas sice vstava, hlavne, ked sa chce ist hrat s Misom, ale ked ho znova posadim, tak vydrzi. Zato hned, ako urobi, vstane a vykrikuje "kaka" Laughing Laughing Laughing Obcas sa este pokaka do plienky, ale uz je to pomerne zriedka. Ale u nas urcite pomohol aj MIsko ako vzor (aj ked on uz teraz chodi na zachod) Wink

28.03.2007 15:39

tin

Skoricka je to fakt ze deti ked maju priklad koho opakovat tak sa vsetko ucia rychlejsie. Nemozem ti poslat Valentinku na zacvik? :D

28.03.2007 21:07

Anaj

To maju podla mna este kopu casu na nocnik, aj ked zoznamit sa s nim mozu, jakub sa odnaucil od plienok, ked mal 2 roky a vtedy to uz islo velmi rychlo. A Tin, preco musi chranit zdravie matky ked kojis tomu nerozumiem?

28.03.2007 21:20

Yvett

Tin ja som za stretko, rada Vás zase uvidím :D Lea je ešte na nožičkách veľmi neistá, zato po štyroch rýchlejšia ako smršť Wink takže sa určite zahrá s ostatnými. No nočník sa stal neším nepriateľom, nevadí, šak dáme pauzu a zase neskôr vyskúšame.

29.03.2007 12:37

Eugenika

Tin: vobec sa doktorom nezatazuj. My kojime tak isto x-krat za den i noc, v poslednych dnoch mam dokonca pocit, ze jej nahradzam iba dudel, ze vobec jej o to mliecko nejde Laughing . Tiez mi Dr. vravel, nech uz prestanem, lebo tiez chceme babo a Rebeccu mame tak isto po umelom oplodneni Laughing , ale zatial som to nechala tak. Zatial do leta...bude vacsia, budeme stale vonku, bude kopec inych podnetov, mozno sa to potom postupne podari....uvidim, velku hlavu si z toho nerobim. Nocnik stale nemame ani kupeny, pochybujem, ze by som na nom Rebeccu udrzala, skusim to v lete, aj ked si myslim, ze to este nepojde, ked som sa naokolo na to vypytovala, baby sa zhodli, ze az okolo 2 rokov mozem ocakavat vysledok, zatial je to len o nahode. Cest vynimkam Laughing , tiez si myslim, ze opakovanie po surodencoch ma svoje vyhody Smile . Stretko by som aj ja uvitala, mohli by sme sa nejako dohodnut.... Wink

29.03.2007 12:50

tin

baby este dobre ze vas mam :D mozem byt kludna aj s kojenim aj s nocnikovanim. K tomu lekarovi - povedal doslovne - nach si detsky lekari vravia co chcu , on doporucuje kojit 6 - 12 mesiacov. On ako zensky lekar tiez musi chranit zdravie matky. Tak sa ho asi musim opytat aky problem vidi v kojeni. Confused: Stretko by mohlo byt na buduci tyzden ked bude pekne pocasie. Na mieste nam osobne nezalezi kedze sme na kolesach, tak sa prisposobime. Popripade nie je problem niekoho aj vyzdvihnut a zaviezt na miesto cinu. Wink Tak dajte typ.

29.03.2007 13:32

Eugenika

Tin: nechodis nahodou k Dr. Gazovi? Akokeby som uz pocula niekde tie slova...... Wink Nam je tiez jedno kde, sme tiez mobilni, ideme z Race, tiez mozeme niekoho vyzdvihnut...

29.03.2007 15:20

cherri

Baby, ešte so to neskúšala, ale môže sa umelé mliečko asi hodinu po zarobení zohriať ? Ninke som zarobila mliečko, ale zaspala mi na gauči :D , takže ho nevypila, môžem jej to teda po zobudení zohriať a dať?? Je to Sunar.

29.03.2007 16:02

*Monka*

cherri, urcite nie...UM zacne kysnut uz tak 10 min po nevypiti, a je to trochu aj citit..urcite jej radsej sprav nove...

29.03.2007 16:07

cherri

Monka, presne ako píšeš, malo to úplne inú chuť aj vôňu, už som to vyliala.

30.03.2007 11:37

borka

rada poinformujem ohladom mojho muzika,ktory je momentalne na materskej.neberie ju ako som predpokladala vzdy o 12-tej,ani som toho haldy nenastudovala,ale pomaha.odporucam vsetkym maminam,ktorych muzi sa moc neangazuju vyskusat vymenu.tato chodi s malou pravidelne poobede spavat,inak by nevladal. :D :D :D

30.03.2007 12:28

tin

eugenika - chodim k Maršikovi , je kolega Gaža v Prosanuse. On mi robil aj zakrok v Iscari.

30.03.2007 12:58

Eugenika

Tin: mna k nemu Gazo posielal, ale nakoniec som isla do Ferticentra. Laughing . Mame za sebou prisernu noc. Mala zaspavala vylucne na mne, ked zaspala pustila ma, spala cca 10 min., zacala plakat a nic nezaberalo iba prsnik.....takto sme absolvovali celu noc.....som uplne hotova a krpata je evidentne tiez nevyspata, je hrozne mrzuta.....neviem co to je...zuby? Confused: . Pustil sa nam sopel, tak mozno ano.....vzdy ked jej ide nejaky zub, azcne soplit. Stale mame len 6 zubov.....takze mame co dohanat Confused

31.03.2007 08:49

Yvett

Eugenika, Lea má 7 zubov takže na tom nie ste až tak zle Wink Malá dnes výnimočne spala dobre, zobudila sa len raz, zato tato tak hrozne chrápal, že pre mňa to vyšlo rovnako ako by som celú noc kojila Confused až na to, že Lea je čulá až moc.

31.03.2007 13:51

Eugenika

Yvett: ja sa normalne neviem dockat, kedy Rebecca bude mat tych zubov viac. Ona by tolko veci chcela jest, co by uz mohla, ale nemam jej to ako dat, ked to nevie riadne rozkusat. A mixovane, struhane a pod. nechce Twisted Evil