1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

08.03.2007 13:03

Skoricka

k prvym krockom Cool Wink

08.03.2007 20:36

Megi BA

Ahojte babaulky, vsetkym gratulujem k novinkam na tomto fore. Neviete mi poradit nejaku fintu, .... Crying or Very sad Malu som pred dvoma tyzdnami odstavila od kojenia, nakolko som brala antibiotika a ona nechce pit mlieko..uz som skusila 3 znacky....a je to hruuuza. Som z toho nestastna, nakolko u starsieho syna to nebol problem, pil 500 ml denne do 5 rokov....ale Kristinka strajkuje....najma ked viem ako je to prenu dolezite. Papame teraz celkovo nejak zle....aj jogurty mi uz odmieta...tak smuuutim. Poradte..dakujem.

09.03.2007 09:49

Kerina

Megi skús ochutenú srvátku ... my ju pijeme popri mlieku a malá to má rada Laughing

09.03.2007 09:51

Kerina

MOnka aj naša Petra žiarli na PC,tiež chodí vypínať a ho máme hore na stole, ja designovo tak spravený aby nebolo vidno gombíček aj tak si ho nájde na tej ozdobe... a ešte aj ukazuje NO-NO-NO, prštek -ukazovýk vystretý ..taká je smiešnučko-zlatučká Laughing

09.03.2007 12:18

janica27

caute kocky.. dakujem vsetkym za gratulacie..dnes rano som dosla domov aj s drobcom.. vecer ked budem stihat tak sem hodim aj nejake fotecky. kubko je zatial ako anjelik.. pekne papa aj spinka.. emka je u babky, dojde domov zajtra, tak som zvedava ake to bude..

09.03.2007 12:55

Megi BA

Ahoj Kerina, Ochutenu srvatku? To som este nikdy neskusala a ani to nepoznam? Kupujes to normalne v potravinach?

09.03.2007 14:08

triss

ahoj megi, aj nasa moc nechce mlieko... po veeeelmi dlhom case vypije rano 1dcl sunaru s grankom. zabral sposob podavania - vypije to z "dospelackej" 7dcl flase so specialnym uzaverom (tj mineralka rajec neperliva so sosakom), skuste aj vy, mozno pomoze

09.03.2007 14:40

Kerina

Megi vyrába to TAMI tatranská mliekáreň, chuť višňa a mulitivitamín, aj moja staršia to pije rada, ona si totiž myslí, že je to džúsik Laughing a našje doktorky som sa pýtala, že či to môže aj Petra a ona že dieťa od 1 roka môže , obsahuje to všetko to isté čo mlieko, len tú mliečnu laktozu či ako to mám napísať tam nie je ..

10.03.2007 16:34

Kerina

dnes som vybrala topánočky vopred kúpené pre Petru skipy - a sú nám malé, na porazenie, chodiace čisto biele taktiež malé .... zmerala som nožičku , tak len šľapaj má 14 cm, a ked kupim o 1-1,5 cm väčie topánky bude vyzerať ako guliverka, síce aj v zime tak vyzerala lebo do žiadnych sa jej nožka nemestila kvôli nartu a tučným chodidlám iba do č. 24 .... hmm......

10.03.2007 20:25

*Monka*

Kerina, tak to ste rekordmani, nam este stale stacia 20tky Laughing

10.03.2007 20:55

Megi BA

Dakujem za rady..vyskusame....ak bude mat este niekto nejaky napad..privitam. lebo som z toho veeeelmi smutna...ale co uz. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Homeopatka mi poradila jeden liek, tak ho skusim kupit a nasadit..mozno pomoze....tak potom napisem ako sme dopadli. A topanocky..my mame 19 -ky....my mame asi Popoluskovsku nozicku.... Laughing

11.03.2007 20:31

Yvett

Megi nápodobne máme 18-ku takže s prehľadom nosíme 19-20-ky. Je zlatá ako si drobčí a potom padne na zadok, ale každý deň pridá krôčik, takže čo nevidieť bude bežkať Smile

12.03.2007 09:14

lydia23

:D Ahojte Yvet aj mala ma 18 a nosi 19 topanocky.Lebo len tie sme vedeli obut cizmicky sa nedali pre velky nart tak ako v tvojom pripade kerina. Janka posli nejake foto deticiek spolu.A co mala zatial v pohodke ked nasla doma Jakubka po prichode od starkej? :D

12.03.2007 15:45

Lusy

ahojte baby po vikende, je uplne krasne pocasie, tesim sa z toho... zachvilu odchadzam z roboty, pojdeme s malou von na prechadzku... my mame stale 19 topanky, ale dnes som jej kupovala na jar uz 20, ale su jej o takych 5 mm velke... Baby, klobuk dolu pred vsetkymi, co mate dve alebo tri deticky po sebe... :D :D :D normalne ze vas obdivujem ako to vsetko zvladate... ja som od soboty rana o trisvrte na sedem do nedele do deviatej rana strazila kamoskinu malu... Takze si predstavte, ze moja mala ma 14 mesiacov, mala tamarka ma 6 mesiacov... ako zvladnut som to zvladla, ale vecer o desiatej som lahla a spala... :D aj vonku sme boli, susedia a znami sa ma pytali, ze kedy som stihla druhe, ze si ani nestihli vsimnut... Rolling Eyes chapete to? ale boli male zlate, az na to ze lucka obcas tamarke robila zle, tak sa to dalo. ale tak skoro druhe babo asi nechcem. a v sobotu ju budem strazit znova... uz sa tesim... MEGI, mne lucka tiez nechcela pit mlieko, ziadnu znacku, tak som to vzdala a pije uz len kravske... aj to som jej musela kupit jahodove a bananove Granko... ale vypije tych 300-400 ml denne, takze v poho. plus jogurty a pudingy a omacky.... tak skus jej nejake mlieko dochutit jahodovym grankom, alebo skus to mliecko antiviro. to jej tiez chuti.. ak samozrejme nema alegriu na kravske mlieko.... YVETT gratulujeme Leuske k prvym krokom... neboj zachvilu sa to rozbehne a budes spominat na casy, ked to dieta sedelo v kociku ako ja teraz. Lucka sa pri kazdej moznej prilezitosti hadze najnovsie o zem, dupe nohami a bucha si hlavu o zem. je jej jedno kde sme.... a tvari sa ze je hlucha, ked jej poviem, ze ideme tam, tak ona uplne inde... zacalo obdobie vzdoru, co mi pripada trochu skoro ale v pohode. zatial... Wink

12.03.2007 19:04

Tana

ahojte, priebežne čítam a vždy len pokyvkávam hlavou. Najnovšie ma moja dcéra trápi pre mňa nepochopiteľnými plačmi. Nechce byť na rukách a nechce chodiť sama. Neviem, jej vyhovieť. Možno sa so mnou nudí. Dnes sme cupitali po námestí, ale je to neskombinovateľné s kočíkom. Potrebujem ešte jednu osobu. Keď si postaví hlavu, urobí zo seba handrovú bábiku, úplne sa uvoľní a nemôžem ju ani posadiť, ani postaviť a ešte aj z rúk sa mi vyklzuje. Tieto batoľatá teda dokážu dať človeku zabrať.

12.03.2007 19:13

Kerina

Tana skús zo sebou nosiť nejakú malú knižku, a ked si nabuduce ľahne-vlastne spraví zo seba "handrovú bábiku! tak si ju nevšímaj, vytiahni si akože knižku a povedz jej že ty máš čas , a začni akože čítať knižku, uvidíš ako to s ňou pohne , v takej chvíli ti nepomôže sa nikam ponáhľať, ani kričať na ňu, ani ju prosíkať .. a neboj tej vete že ty máš čas habadej tááák dobre porozumie až by si sa čudovala ...Moja staršia to spravila len raz, aj to si v novej kombinéze ľahla do zablateného snehu /tlak mi stúpol riadne, som to predýchavala.../ ...z áut čo išli na okolo pzerali, ja som si sadla na taký kopček, som jej zakričala že kľudne tam môže ležať koľko chce, chvíľu rozmýšľala a napokon vstala ....videla že ma nevytočí, tak sa jej to nerátalo :D ja som to tiež predtým vyčítala, preto som taká múdra Laughing Laughing

12.03.2007 19:41

Kerina

to by ste neverili aká je malá šibalka. pokým sedím pri pc tak mi napchala rohlík aj s omrvinkami do gatí .... Laughing

12.03.2007 21:15

Yvett

Tak už od soboty teplotujeme /stabilne 37,5/ a mrnčíme - predpokladám, že zuby, lebo okrem trošku slzavého očka jej nič neni. Kojím deň-noc, jesť moc nechce, ešte sem tam piškótu /aspoň nejaká energia/. A do toho si susedia zmysleli búrať celý byt, tak som s ňou dnes 4 hodky chodila po vonku - seriózne padám na ústa Confused Ale s chodením sa stále viac osmeľuje - je rozkošná.

13.03.2007 12:27

Anaj

Yvett, hadam to nebude nic vazne, ja tiez odpadavam od unavy, elle idu zubky no a v mojom stave som tak ci tak unavena, hadam to nebude dlho trvat a slniecko mi doda trochu energie, dnes sme boli na strkovci, ella tam hviezdila, vsetci pozerali, ze taka malicka a sama si liezla po schodoch na smykalku a najnovsie sa chce aj sama spustit, ale to jej nedovolim, tak sa musim poctivo s nou smykat Rolling Eyes

13.03.2007 14:30

pepsina

naš sa vybeha,vykočikuje,ufujazdí na trojkolke,vyblázni so psom,pobeha po dome,rozvláči od hračiek po hrnce všetko... Rolling Eyes a ked ho chceme uz unavení uspať,tak nas vysmeje...kde beru tolko energie Rolling Eyes Rolling Eyes kocky začal triediť podla farby,je opať málo..žiadnych 5 dávok nehrozí Rolling Eyes ale kojim uz len ráno,vecer...a po očkovaní bol tiez dva dni taky nervák Rolling Eyes jedoš,hryzol vsetko,pes zdrhol... Laughing ááále v nedelu uz zaspal aj v kočiku..som ho dve hodiny vláčila krížom,krážom až to vzdal...ale zaspal tam,ako opilec Laughing Laughing Laughing

14.03.2007 09:22

katiana

..tak aj my sme po ockovani. Tentoraz nastastie bez teploty, avsak, ze vraj o cca 10 dni je mozne, ze sa trochu "vysype". No co uz. A zurivci sme tak, ci tak. Ked sa mu nieco zakaze, teda lepsie povedane odnesieme ho nasilu od inkriminovaneho miesta, lebo inac sa neda, tak potom zlost vybija tak, ze po niecom par krat tresne. Shocked

14.03.2007 09:39

pepsina

po mne hodil hrnec Rolling Eyes a navstevu chcel vycápať varechou... Rolling Eyes nám robí meno od narodenia Laughing Laughing Laughing ale rada ignorovať funguje 2minuty...tolko trvá kym si najde novu zábavku...trebars popísať ma perom... Rolling Eyes Rolling Eyes musim zamykať vsetko...este aj špajzu..tam je jeho čertsky ráj..ked sa tam dostane...musim mať smeták a metlu preč..no vsetko ... Rolling Eyes Rolling Eyes ale vysavač sa stal jeho nepriatelom... Shocked sťahuje kvetiny po izbách,susede uz vyšklbol z jej vystavnej skalky Embarassed som zdrhala čo mi nohy vládali Embarassed neviem ako vy,ale ja sa tešim strasne na letooooo...dufam,ze sa vyblázni v bazeniku a nebude vládať robiť tolko neplechy Rolling Eyes ale...len aby to nebolo ako "počkaj,ked začne chodiť,potom je to super"..uhm.. Laughing Laughing Laughing nam nehovorila nič o ..po desiatich dnoch Shocked Shocked

14.03.2007 11:10

Yvett

Takže žiadne zuby, viróza s vyrážkami /6. choroba/ dnes sa krásne vysypala. A Dr. ju ešte pochválila, že mala nízke teploty /do 37,5/ lebo iné detičky majú až 40-ky :D NO hlavne, že vieme čo bolo. Inak jedoš je úžasný. Keď už je najhoršie vrazím ju do postieľky a idem preč. Ešte, že máme takú veľkú, zatiaľ z nej nevylezie Wink Anaj: držím palec, kam sa na Vás tehulky všetky hrabeme, my musíme vydržať všetko, keď Vy vydržíte. Ale včera som fakt padala na ústa /o pol desiatej som už spala/, ani na brušné tance som nešla, asi by som zaspala s vrtiacim sa bruchom Laughing

14.03.2007 12:21

Eugenika

Je fajn citat, ze nemame len my doma certicu Laughing . Nasa tiez v kuse spekuluje, kde by co stiahla, rozbila, znicila a pod.... Dnes na seba vysypala cely sacok cornflakesov, skoro ma porazilo. A pripadalo jej to uzasne smiesne. Posledny tyzden spavala len 2 hodiny, som z toho dost nestastna, tak uvidime ako to bude dalej, vcera potiahla opat 3 hodky, hrozne som sa tesila. Potom sme vybehli pred dom do piesku, odmietala odtial odist kym neprisiel tato, to okamzite vstala, este sa len brana otvarala Smile. Hrozne nam zacali chutit take tie mliecne Kinder hovadiny co su v obchodoch v chladiacich boxoch...Kinder neviem co....je to piskota a vo vnutri mliecny krem. Inac sme s jedlom tak, ze raz super, inokedy nechce nic. A pravidelne uz zaciname mavat problemy so zabehnutym jedlom, minule sa skoro zadusila, som ju prevracala hore-dolu, nebolo mi vsetko jedno, potom jej to vybehlo a hrozne plakala Crying or Very sad . Predtym jej zas zabehlo tak, ze sa dogrcala......normalne sa jej bojim davat inde jest ako v sedacke Confused . Mozno to bude lepsie, ked bude mat viac zubov (zatial mame len 6 prednych), rychlejsie a lepsie pokuse jedlo. Aj ked sa jej snazim davat len to, co rozomele dasnami. Ale dusila sa zatial s tycinkami a s jablkom.

14.03.2007 12:22

Svadba

Eugenika

Takto sme sa fotili na svadbe Smile

14.03.2007 12:23

Svadba

Eugenika

a este jedna Smile

14.03.2007 12:25

svadba

Eugenika

Laughing

14.03.2007 13:31

Anet

Eugenika kraaaaaaaaaaaaaasne fotky :D

14.03.2007 14:20

Anaj

aj moja sestra sa tak vydavala, ked uz mala dve male deti a maju krasne fotky, oni take princeznicky v ruzovych satach aj s kytickami v rukach

14.03.2007 16:25

Skoricka

Eugenika, naaaaadherneeeeeeeeee fotky!!!!!!!! Razz :D Normalne ti zavidim Wink Mala princezna je uzasna Smile Razz

14.03.2007 20:30

Yvett

Eugenika ste nádherní, krásna rodinka.

14.03.2007 21:04

lydia23

Eugenika krasne foticky ste velmi stastna rodinka a vase slniecko ziarilo :D :D :D Myslim ked som pozrela na tu prvu fotku ze malinka je taky misung tvoje ocka ma a tatovu tvaricku(aspon v mojich ociach podla mna) Nech vam to stastie vydrzi. :D

14.03.2007 21:18

Megi BA

Tak to vam zavidim, ze vam uz deticky chodia..za moja sa snad neosmeli.. Sad ...place na rohu a caka kym jej podam prst, ktory ju vazne len isti, lebo ide sama..pri mojej vyske 1,80 m som uz ako paragraf na jednu stranu. Pevne verim , ze sa coskoro osmeli., My sme dnes od obeda s teplotou 38,0 C , bola som dat moc..ale je to len viroza a maleho mam tiez doma s laryngitidou..tak preco nie hned dve deti chore naraz, nie? Laughing Co sa budeme na tej materskej nudit?..hahah. Samozrejme podla toho vyzera aj jej spanok..chudatko, plny nostek a ledva dycha. Papame ako kedy, raz ano a raz mozem mavat aj usami a len kruti hlavou a zatne pery a nic do nej nedostanem.

14.03.2007 21:24

*Monka*

Eugenika, fakt uzasne fotky, ste fotogenicki vsetci traja :D My sme konecne zrusili nocne papanie, vecer dostane posledne jedlo o pol osmej a prve ranne medzi 5.00-5.30. A konecne papa 5x denne, ranajky-desiata-obed-svacina-vecera. ale dalo to zabrat, najprv sme postupne znizovali davky, a ked uz boli prilis male, aby sa oplatilo, tak sme mliecko v noci zrusili, prve dve noci sice mrncala, plakala apod., ale to skor zo zvyku ...a konecne teda aspon lepsie je cez den...asi bola zvyknuta, ze co nezje cez den, dobehne v noci a teraz pochopila, ze proste v noci uz nie Smile

15.03.2007 08:17

Eugenika

Dakujem za hodnotenie fotiek Smile. Sami sme sa z toho tiez tesili, ze nam to takto vyslo Smile. 5x denne jedlo? To my mozeme asi len snivat Smile A v noci ziadne? Tak to je asi len v rozpravke Laughing Laughing Laughing

15.03.2007 09:13

Yvett

Eugenika nápodobne, v noci som dnes 3x kojila Wink

15.03.2007 13:50

Lusy

EUGENIKA, krasne fotky, aj tvoja rodinka.... normalne ze zavidim, ale v dobrom... Wink ja svadbu nechcem... ale chcem sa ta opytat, odkial si si poziciavala saty? lebo su uplne krasne a dobre.... diki....

15.03.2007 14:01

Eugenika

Lusy saty som si poziacala z malej pozicovne na Zahradnickej, neviem nazov, ale oproti je Ortopedicka klinika, je to v podstate umiestnene na krizovatke, vedla su potraviny a este kusok vedla kuchyne Damon. Ta baba tam nema vela siat (viac tam ma spolocenskych), ale mne sa lubilo, ze su za relativne normalnu cenu a hlavne ciste!!!, co sa neda povedat napr. o satoch Pronovias a pod. Mala mi vsade v salonoch revala, ked som sa do nejakych navliekla, pri tychto nerevala vobec (asi sa jej pacili Wink ), tak som ich hned brala a hlavne sadli mi uplne, nebola treba ziadna uprava. Prave mi otec namontoval na urcene skrinky zabrany na otvaranie, asi ma muz zabije, ked dojde domov a nedostane sa na supu ku smetiaku Laughing Laughing Laughing

16.03.2007 12:16

Kerina

u nás 5 krát denne jedlo znamená: ráno 250 ml mlieka, cca 10 hod. - jogurt /pribináčik/, cca 13-14 obed polievočka a niečo druhé, cca 17,00 cestovinky /al. zemáky v šupke, chlebík so syrom ..ale musí to byť lahké jedlo/ a už len o 20,00 zase 250 ml mlieka ...aby spala v pohode ...mám pocit, že predtým sme ju prepchávali a preto zle spinkávala v noci sme tiež kúsok zasoplený, od toho úúúžasného studeného vetra zo včera... Sad ale pre istotu som išla k doktorke, ide víkend, teploty nemáme nikdy, ale vraj sa jej hlieny držia na prieduškách tak sme vyfasovali spiropent aj antibiotiká Sad my tak rozhadzujeme tiež cornflakes aj tie obilninové vankúšiky alebo guličky, no kto má času stále snoriť, kde čo je položené .... ako jedna písala v knižke, že čia je to chyba?? no presa rodiča, lebo také veci by nemali byť v dosahu detí, a čo som ja policajt aby som furtom sliedila, y som ju zabila .... ešte jedno také upozornenie med a olej si dajte tiež na vyššiu policu :D my máme obľúbené zásuvky ktoré vyberá, tie ani neupratujem, len zodvihnem veci zo zeme a šup dnu...keby ste videli ako "krásne" mám poukladané sovje pyžamá alebo košieľky ..... všetko v jednom....a v kuchyni čuduj sa svete zásuvka s utierkami ju nebaví, zato čo mám zásuvku s tým umelohmotnými dozičkami do mrazáku alebo mikrošky tak to nás baví vyhadzovať.... o pár rokov mi to upratovanie snád bude aj chýbať ....

16.03.2007 15:07

Skoricka

My momentalne bojujeme so soplikom a este aj nejakou koznou alergickou reakciou Sad Takze je na mne zaveseny este viac nez inokedy, aj teraz cucka Rolling Eyes Wink Ale dnes rano hviezdil, pripajam foto :D

17.03.2007 14:13

Henrik

Ahojte babulky....Klasika, hlasim sa po dlhsej dobe. :D Minuly tyzden sme boli s manzelom a drobcom v Milane..tatinko ma bol vyvencit vo velkomestre, aby som na materskej nezcvokatela... Wink Macko letel prvy krat a uplna pohoda...ziadne place.. len sa asi torsku bal, lebo len sme sa odlepili od zeme, vyhrnul mi tricko, prisal sa a celu cestu prespal. Tam to bolo s malym unavne, ale aj tak super. Len sa divim, ze taliani povestni tym, ze maju radi deti, ako keby s malymi detmi v centre vobec nepocitali, nikde pulty na prebalenie, v hotely nemali detsku stolicku... a prve dva dni sme tam boli snad jediny par s dietatom, okrem zopar zjavne tazko-socialnych pripadov ... Rolling Eyes POtom som bola stastna, ked som zbadala mamicku-herecku na kavicke u Pradu s kocikom.... Laughing Laughing Mackovi idu po dlhej pauze dalsie zuby, prve dve stolicky. Byva mrzuty, ale celkom v norme.. Ale je to riadny jedos, mam pocit, ze na neho potrebujem vyzsiu psychologiu...asi si budem musiet nieco nastudovat...Wink No a na MMB som nasla kontakt na fotoatelier v Senci, kraaaasne fotky, tak som neodolala a bola som dat maleho pofotit. Prikladam, posudte... Mne sa ho totiz dari fotiz len od zadu...ved viete, nidky nestihnem zachytit co chcem... Eugenika, gratulujem ku svatbe! A mate naaadherne fotky!!!

17.03.2007 14:14

Henrik

dalsia

17.03.2007 14:14

Henrik

este

17.03.2007 22:20

borka

opat sa hlasime po pobbyte medzi ludmi-bola som u nasich.volala som ich na dovolenku,zek ked sa vracaju v utorok,my teda hned v stredu prideme....hahaha mala vyvadza aj u nas.najnovsie vyhodila z iducehu kocika kluce do jedineho kanala siroko-daleko .volala som deda-dvihla poklop ,ale certica sa este aj tam trafila do odpadovej 10 cm sachty,takze kluce sme nanasli.na porazenie.inak-naucili ju somariny ako napodobnit babkin smiech,letiacu vcelu...a tak. HENRIK-fotky su krasne. KERINA-upalujem na postu konecne s baliciskom-prepac,ale nestiham. EUGENIKA:krasne fotecky...

18.03.2007 09:17

lydia23

Baby aj u nas jedosenie pretrvava.Nanovo aj s urazom hodila sa na ruky a nejako zle si to vyratala a capla na peru tie jej riedku zubky jej sposobili ,ze si trosicku roztala peru zlata moja jedovata.teraz spi a ja trosku dycham ved to niekedy nevladzem. Henrik to je krasa take pekne fotky a malicky na nich nema chybu vedel pekne zapozovat.Bude to super pamiatka lebo to strasne rychlo uteka .Takto pred rokom to bol malicky batoztek aj ked ukricany a teraz uz to riade krici vsetko riadi a ked to nejde tak sa zlosti . Sad

18.03.2007 12:40

Anaj

Henrik, pekne fotka, aj my sa tam chystame, asi je to ta ista fotografka, aspon ja mam tiez kontakt na jednu v Senci.

18.03.2007 22:18

Tana

naša Miška najnovšie chodí s rukami za chrbtom. je to o držku. dnes sa krútila dookola, až kým sa jej nezamotala hlava a nehádzalo ju to zo strany na stranu Laughing Včera zase trénovala cúvanie, taká bola rozbláznená, ale to vždy, keď príde sestra.... Mala by som sa dať liečiť, lebo som zamilovaná do vlastnej dcéry. Podľa mňa je dokonalá. Aspoň nie som sama. Môjmu mužovi sa ani neráta prechádzka, kým mu niekto malú nepochváli. Trošku narcis... Embarassed

18.03.2007 22:21

Tana

Ináč aj my máme soplíky a chcem pochváliť Olynth aroma teraphy. Neviem 100 %, či je to kvôli tomu, ale dnes v noci spala oveľa lepšie... za skúšku to stojí...

19.03.2007 15:11

pepsina

ten narcis sedí aj u nas..ale viacpočetní Rolling Eyes Rolling Eyes fotky su suuuprové Wink jedoš ,nervoš,čertisko je premenovany na lucifera Rolling Eyes vymyšla...vsade dotiahne,nestiham zatvarať dvere,vcera stihol vybehnuť na kuchynsky stol Rolling Eyes uz vsade skuša ,stoličky,gauče,stol,kočik..nič mu nie je cudzie Rolling Eyes ale asi ... Laughing ....bude aj kuchtík..má rád mixer,šlahače..len čo začnem kremy šlahať uz beži ako strela.. jáj a vcera sme nevladali za nim bežať po ulici Embarassed Embarassed Embarassed kondička je.... Embarassed a bol u nas technik...trapas... Embarassed Embarassed Embarassed neisiel net...dva dni...vsetko pozapájane...som myslela že brat mi to tu pošahal lebo on ked sedí za kompom hned niečo odpáli a najhoršie je,že sa neprizna,ako maly Rolling Eyes a tak som musela volať..prisiel technik ovešany brašnami...a jedine čo spravil,že zapichol kablik ale tel Rolling Eyes Embarassed Embarassed noo maly sa pohral Rolling Eyes ale bol zlaty,nepovedal nič...len ked odchadzal maly mu lopol jeho kluče od auta..tak som s malym spravila rychly "čenž"kluče za kluče Laughing Laughing musim mu zase pokupiť veci,raste ako z vody,to je des... Rolling Eyes ja že po pol roku to pojde pomalšie Shocked jáj a hryze ,hryze a dnes vyťahal susedu za vlasy..chuda,nevladala ho odtrhnuť aj slza jej vybehla..... Rolling Eyes asi sa dlhšie neukáže Embarassed teraz drobca ziadne hračky nebavia,zahryzne sa do stola,obucha vsetko,na autach poodtrhoval dvierká a ták...vyskakuje z kočika Rolling Eyes pes uz zdrha pred ním.. Rolling Eyes uz som mala mať stranky hotove,takto pri malom satanáškovy budem rada,ked ich do leta stihnem Confused

19.03.2007 21:18

*Monka*

Tak dnes bol fakt uzasny den, tzv. den blbec...vsetko sa pokazilo, co mohlo, vypadol net, rozbila som hrncek, buchla ziarovka, s malou sme zmokli...este jeden taky den a som zrela do cvokhausu.... Rolling Eyes