1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

22.02.2007 20:29

borka

ja nejako neviem ako sa veci maju.robila som si testik v utorok v case,ked som uz so sasenou mala jasne pozitivny.vysiel mi negat,ale po case som sa bola mrknut zas a uz tam malinka druha ciara bola.este vyckam. zazila som eru planovaneho sexu,folikumetie,liekov....nikdy viac,tak radsej to nechavame na prirodu.muz dnes prisiel mimoriadne smradlavy z pizzerie,tak nevim ci uz aj citim pachy nejako nadmerne.aj som temu nadhodila,ani nepredychaval...uvidime,uvidime...

22.02.2007 20:48

triss

Borka, wow Shocked ... ta ciarka by tam len tak nebola Wink A ty by si sa uz tesila? Tusim si sa povodne chcela vratit do prace uz v septembri, ci to si zle pamatam?

22.02.2007 20:54

borka

neviem ci by tam nebola,pretoze na teste je napisane,ze po stanovenom casu uz vysledok nie je relevantny.ani som sa nejako moc netesila,skor som myslela,ze sa este nasexujeme kym otehotniem.uz som nasla aj kopu pozitiv,tak uvidime.chcela som ist,ale zastrajkovala urazena svokra,ze mala by nesla na opatrovanie jej-nechala som to tak.momentalne sa mi tu uz ani nechce ist do pracemame s muzom iny biznis,takze nemam este potrebu sa samorealizovat.

23.02.2007 10:10

michaela cvancarova

Čau Borka!Ak si si nie istá tým testom daj tomu týždeň a tá čiarka ak tam má byť sa objaví.To už by si mala mať vyššiu hladinu hcg.Ja som spoznala že som tehotná hlavne podla prsníkov.Mala som ich príšerne citlivé viac ako pri menzese.No prajem vela šťastíčka a aj vela sexu.Veď ak si aj tehotná dokedy narastie bruško si ho ešte užijete! Smile Majte sa babenky pekne

23.02.2007 10:30

michaela cvancarova

A ešte gratulujem všetkým čerstvým tehotným! Smile Držte sa bebenky a vela zdravíčka.Ja už dve detičky mám a viac už ich neplánujeme.Dokonca sme to už spečetili aj manželovou vazektómiou.Tak už sa budem len na bábetka dívať.Ale sestra mámať v máji tak sa predsa len vyžijem a dokonca bez tých nočných nárekov.Pri mojich deťúrencoch si toho užijem dosť cez deň.A Borka držím palčeky! :D

23.02.2007 11:58

tin

ahoj baby dakujem za rady ohladom kupy kocika. Stale sa neviem rozhodnut. Dnes manzel slubil ze skonci skor tak ideme nieco kuknut. Uz som nastudovala z internetu typy a idem pozriet v reale. Anaj tak aj ja ti blahozelam Smile . my sme si povedali ze ked Valentinka prespi celu noc tak zacneme na dalsom babu pracovat.Len aby to netrvalo ako pri Valentinke - tam sme pracovali 4,5 roka. Ale musim sa pochvalit , ze teraz co s nou spi manzel tak sa budi iba 2 krat. raz do polnoci to ju cicika on a uz place tak 10-15 min a raz okolo 4,30 a to ju pridem nakojit. Je to pokrok oproti 5 - 7 vstavaniam a kojeniam. tak dufam ze sa coskoro nauci vstavat iba raz na to kojenia a vynecha ten plac.

23.02.2007 12:57

Anaj

Borka, urob si este jeden s nejakym odstupom, ale asi si, ciarka tam bola. Ja som v takomto case otehotnela s Ellou a to sme sa hrozne tesili, Jakubko ju aj skvele prijal, to az neskor zacal vymyslat, ked mu zacala brat hracky, takze vekovy rozdiel podla mna v pohode.

23.02.2007 16:06

Ena

SiskaH: no gratulujeme Smile Bobo aky je vlasaty na fotke . A uz sme konecne boli pre ten vankusik do autosedacky a presne ten oranzovy som chcela.Smile

23.02.2007 17:07

borka

baby,urobila som si dalsi test a ziadnu druhu ciarku nemam.plany poplach.teraz neviem ci som rada,alebo nie. Exclamation Confused:

23.02.2007 20:35

triss

fiha, to je divne... este by som mozno skusila za par dni, pre istotu... ja by som bola smutna Sad

23.02.2007 23:14

Tana

Ja by som tiež mala zmiešané pocity, keby som bola tehotná... Aj my sme však zažili drobné opletačky s otehotnením pri Miške, takže sme to nechali na život. Ale manžel by sa 100 % tešil... Určite to zvládnete... Láska sa predsa nedelí, ale násobí...

24.02.2007 13:08

borka

najblizsie vytazam do lekarne uz asi len po antikoncepciu.asi to bude lepsie-dohodli sme sa vcera s muzikom.zobrali sme si toho na seba vela obaja,takze kedze nie sme superrodicia... Cool

24.02.2007 21:24

*Monka*

dnes sa mala zrubala a spadla hlavou na radiator, ma 2 modriny, jedna je celkom ok, ale ta druha ....a to mame ist buduci tyzden na ockovanie, si bude doktorka mysliet bohvieco......to bol den, fakt .... Confused

25.02.2007 09:46

Henrik

Joj babulky, davno som tu nebola...a vidim, ze som prisla na najlepsie :D Takze nove tehulky Confused: Gratulujem vsetkym novym tehulkam Laughing Laughing Laughing Siska, normlane som mala take prijemne zimomriavky, ked som citala tvoju story Wink Trosku Vam aj zavidim, asi by som aj ja brala... Prave som to povedala manzelovi, ze co sa tu na babetku zomlelo a on mi na to....sak to su nejake mladucke, nie?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ked tak citam zistujem, ze viacere ste na tych januarovych drobcoch popracovali dlhsie...my asi 2.5 roka ...a to som pripisovala veku... No a pri tej nasej aktualnej intenzite by sme to tretie mohli mat tak tesne pred dochodkom... Rolling Eyes Po porode sa to slubne rozbehlo.... ale starsi strasi pri telke pokial nejdeme spat my (chce byt s nami) a ked vstupujeme do spalne, tak bez dychu a po spickach, aby sme nezobudili drobca... Takze zarucena antikoncepsia, tie nase deti...

25.02.2007 13:07

borka

pre MONKU.tie pady su strasne.vcera sa mi mala vyvalila v kvetinarstve na dlazbu,padala hlavou dole... Crying or Very sad

25.02.2007 20:34

Yvett

Henrik, pohoda, u nás je to podobné, už to neriešime proste sa zavrieme do spálne aj keď decká ešte nespia a modlíme sa, aby sa Lea zobudila až "potom" Laughing Ale intenzita tiež neni nejako závideniahodná, myslím, že sme hlboko pod priemer Confused Wink Baby tie pády Vám nezávidím. Lea zatiaľ statočne odoláva "iba" dva pády z postele. Ale keď si spomeniem čo páchal v jej veku Dido Rolling Eyes ako si na seba stiahol roletu a ten kovový koniec mu rozťal vnútorný kútik oka - pár mm a je po oku. A bolo to v noci proste vyliezol z postieľky na perniňák a hral sa so šnúrkou rolety Confused ešte, že už máme žalúzie.

25.02.2007 20:36

Anaj

Henrik, aj ja som si myslela, ze tie nase dve male deti zarucena antikoncepcia a predsa sa to niekedy stalo, asi na silvestra Laughing , tak to bude asi vesele dieta.

25.02.2007 21:00

Yvett

Anaj :D Kočky som sa chcela opýtať, stíhate stravu 5x denne? Teda u detí. Lebo mne to u Lei nikdy nevychádza, lebo ráno kojím, potom jesť už nechce, o deviatej raňajky /kúsok chlebíka a ovocie/, potom obed, olovrant a večera a to piate jedlo sa mi akosi nezmestí Confused

25.02.2007 21:42

*Monka*

Yvett, pohoda, aj nam chyba jedno jedlo..proste to neries, ked to tak vyhovuje vsetkym stranam...u nas v noci jedna davka mlieka. a cez den rano nutrak so susienkami, obed hippka alebo daco co navari tato Laughing , to skor cez vikend, svacina jogurt alebo presnidavka a vecera, to zje trochu kase a dopije nutrak......snad jej to staci

25.02.2007 22:33

borka

u nas jeme aj viac ako 5 krat...stale nieco zobka.ranajky v poslednej dobe vykryva bebe-brumik,pokracujeme jogurtom,termixom,pudingom,obed ma ako ja-extra detske zbrndy uz davno nechce,olovrant podla nalady-ovocie nechce vobec v poslednej dobe,takze obvykle to,co zje sama rukami-baby mrkva,cestoviny,kukurica....veceriame nutrak,kasu som uz darovala.

26.02.2007 07:59

Anaj

Yvett, u nas je to iste, ale zase slecna si rada medzitym dam nieco na zobkanie, jablcko, banan, roztek alebo tak.

26.02.2007 14:57

Henrik

Yvett, tak to my sa zatvorit do spalne nemozeme, lebo nase starsie dieta je hore ani nie preto, ze by potreboval pozerat telku, ale povacsinou preto, aby mohol byt nalepeny na nas...resp. na tatinkovi... A keby ho nahodou aj zaujalo nieco v telke, asi by mu bolo podozrive, preco sme sa zavreli v spalni, lebo mi spavame pri otvorenych dverach... Rolling Eyes Mam chut sa dat vystrelit niekam na mesiac... Az teraz si uvedomujem, ake je to zle, ked je dieta zavisle na nas a nepohne sa nikam ani na prazdiny...do tabora ani nehovorim. Na dovolenkach nam posledne roky zoziera zivot, ani sa mi necudujem, ze ho to s nami uz nebavi, ale doma zostat nechce...vraj to tam nejako vydrzi....uf Aspon ze o tyzden mame ist do Milana, len my traja s drobcom....tak snad do toho nic nepride...drobec bude v pohode a my tiez...a to tam mame tri noci "bez dozoru"..... Anaj, na Silvestra som bola chora, takze nic... Wink Hoci sme boli u znamych na dome, skoro sme odfrcali domov, lebo mi bolo zle. Bolo nas tam viacero rodin a kamoskyna dcera tam zostala spat s dcerou domacej...a chuda, doma sa potom stazovala mame, ze nemohla vobec spat, lebo domaci "cistili gauc" a ju to rusilo.... Laughing Laughing Tak sa teraz smejeme, ze boli odhaleni.....a inak, ako cistit gauc tomu uz v partii nehovorime... Yvett, ani my uz nestihame 5 jedal....kedysi Marcel pekne ranajkoval chlebik alebo roztek a v poslednej dobe ranajky uplne vynechava, ani desiatu do neho neviem dostat, ledva 3 lyzicky presnidavky, takze az obed je jeho prve normlane jedlo, na olovrant jogurt a vacsinou normalnu veceru (polievku alebo druhe, sladke kase odmieta). Kojim ho cca 3x denne. A ty ako casto este kojis Leusku? Ale mam problem, Marcelko strasne zle zaspava... Nakojim ho a potom sa minimalne hodinu hadze sa v posteli, prelieza ma a mna ide z toho svihnut.... Rolling Eyes Rolling Eyes A to bez ohladu na to, aky je unaveny, ked ho davam spat. Moze byt uplne hotovy a vycerpany, skratka ani tak nevie zaspat.... Zeby to bolo zase nejake prechodne obdobie ?? Mate niekto podoby problem??

26.02.2007 15:32

lydia23

Ja nedavam presne papat 5x rano kojim okolo5 potom su ranajky potom o 10 kojim je obed ovocie (keksik alebo jogurtik) a pripadne ked pride tato tak ma chut na tosku chlebika ale to malokedy ci na veceru.pred spanim len kojim. Henrik mala mala take obdobie asi 3 tyzne to bolo ked som sa chvalila aka je dobra a pekne spava a papa tak.No a potom sa to vsetko pokazilo dostala velke jedy a s nimi prisla aj nechut spavat ci doobeda ci poobede a vecer dobre jedovata to tiez nebola velka zabava tak bola s nami hore hrala sa ,revala potom som ju ulozila pri nas a telke niekedy to bolo aj po 22 hod.a skrabkla som jej chrbatik ona pozerala telku a hned zaspala teraz to je v pohodke pekne opat zaspava v postielke je tomu par dni a vecer je pohoda cize si uzijeme aj my(ked budem mat take deticky starsie tak to uz tak asi nebude pravda Rolling Eyes ) este som chcela napisat ja som to vycitila ako taku potrebu byt pri nas vecer lebo vedela ,ze nie sme v spalni a teraz ked zistila ze tam prejdeme v noci tak je dobre. :D

26.02.2007 20:50

Megi BA

Ahojte, tak tie jedla my stihame asi podla nalady a pocasia....kazdy den inak a ine chute...ale hlavne ze nieco spapa....nejak to neznasilnujem, vravim si ze je to prechodne obdobie.Smile Ja som mala dnes super den..vratila som sa z doobednajsej vychadzky a zistila som ze mam vytopenu detsku izbu, lebo tiekol radiator..... samozrejme dolezite tel.cisla v skrinke vo vchode asi niekto znarodnil a tak som sa predsa len nejak dopatrala na havarku, aby ma vyslobodili ..hahha Momentalne susim koberec na balkone..esteze bol z dvoch kusov a mozno bude do leta suchy Smile Tak to je uz druhy v byte....ten prvy v spalni praskol na prvej materskej a ten druhy teraz...tak sa ma ujovia udrzbari spytali, kedy idem na tretiu matersku...hahha.....mame este dve izby a teda aj dva potencialne radiatora na prasknutie.. No co sa budem na tej materskej nudit? Laughing

26.02.2007 21:09

michaela cvancarova

Čaute babenky!U nás sa tiež papá ako drobec pýta.Inak sa to ani nedá.Keď je hladný tak sa naje ale keď nechce tak ho nikto a nič nedonúti.Zasmiala som sa pri vašich opisoch sexuálnych chviliek.My s manželom sa tiež snažíme byť potichu nezobudiť Mareka alebo stíhať zakedy sa hrajú.No je to akčné! :D Ešte si pamatám ako moja dcéra keď mala dva roky na návšteve nacvičovala s bábikou milovanie.Šli sme skoro do kolien od smiechu.Teraz pri Marekovi radšej nič nenacvičujeme :D Už ani neviem čo je to spontány sex.Snáď až deti vyrastú Laughing Laughing Majte sa!

26.02.2007 22:33

Yvett

Henrik, ja tiež kojím deň noc Wink celkom tak 5-6x, ale keď je nervná tak aj častejšie. Aspoň, že zaspáva celkom v pohode. ale cez deň iba 1,5 hod Ozaj je tu ešte niekto kto nechodí?

27.02.2007 07:53

Anaj

Yvett, ella chodi celkom pekne, ale to take posledne dva tyzdne, ale vonku este nie, len po byte.

27.02.2007 16:16

Eugenika

My sme na tom s jedlom podobne. Rano kojim, potom vstaneme, zje nejake cornflakes-y s mliekom (aj to len preto, ze to moze jest sama rukami), ostatne odmieta, z rohlika zlize maslo, ale rohlik necha a pod. Desiatu odmieta, takze to je MM, obed Hami doplnene o moje dusene kuracie maso, prip. navyse ryza, cestoviny z nasho taniera. Desiata jogurt, aj to sa vzdy nezadari, prip. nieco do ruky, vecera kasa, aj to len obcas. A v noci 100-krat MM Laughing . Takza asi tak, raz zje viac, raz menej, tiez sa tym nezaoberam. Chodit chodime stale za ruku, obcas sama, ale treba ju istit. Ked ide pomaly, tak chodi super, ale povacsine chce behat a to samozrejme pada.

27.02.2007 17:42

katiana

Ahojte , my tiez kojime 4-5 x za noc. Sad A to som myslela, ze v tom case uz budeme pomaly aj odstavovat. No co uz. Ale co ma skutocne zlosti je, ze absolutne nechce chodit s nikym za ruku. No naozaj si neviem predstavit ako sa budeme prechadzat v lete, planujem prechadzky na detske ihrisko a pod. A vsade je tolko aut. Evil or Very Mad

27.02.2007 17:45

katiana

..este sa chcem opytat, ci ste niektora neboli na Zakynthose. My sme si kupili na Amoudi v druhej polovici augusta.Ci sa mame na nieco pripravit, nieco specialne vziat, najma pre Martinka a tak. Vopred dakujem.

27.02.2007 20:11

borka

dnes ma prekvapila sasena.doniesla si sama nocnik,tak som ju posadila-medzitym spievala do mikrofonu-sice nic nespravila,ale aspon posedela... Laughing

27.02.2007 21:51

Megi BA

Jeeej, tak to ma tesi, ze su tu este nejaky zly jedaci...ja som uz bola dnes na nervy....v podstate to bolo dokopy za den niekolko lyziciek...ale hadam to prejde..... Spanok sa snazime upravit na jeden hned ako sa naobeduje.....zatial celkom obstojne..ked sa zadari potiahne aj hodinku..co je u nas uspech..Smile Chodime za jednu ruku a ukazujeme na vsetko prstekom....

28.02.2007 08:17

Eugenika

Ty brdo, keby spala len hodinu, by ma kleplo Shocked . My spime dve az tri hodiny denne, odpadava okolo jedenastej, dvanastej. Ale my sme boli odmalicka spachtosi Laughing . Inac vzdy ked chcela niekam ist, tak nam dala na vedomie, ze ju mame chytit za ruku, no od vcera sa uz kludne vyberie aj sama. Kazdy den vymysli nieco nove Laughing

28.02.2007 19:03

*Monka*

Eugenika, nasa spi pol hodiny........... Rolling Eyes

01.03.2007 07:28

lydia23

Mala teraz po novom spava pol hodinu doobeda potom cez obed a poobede uz spat nechce len sa jeduje Shocked

01.03.2007 07:33

lydia23

Borka mala je podarena vidiet ,ze nocnik nie je pre nu ziadny strasiek ona pohoda a sedi a spieva si teda aj tebe spieva je podarena(poznam deti co maju 2 roky a neucia ich na nocnik lebo nechcu ich plasit)ja davam malu od7 mes. na nocnik a ona sa tiez neboji, len pri tom nespieva.

01.03.2007 09:29

Yvett

Lea si tiež z nočníka nič nerobí, proste sa postaví a odlezie :D

01.03.2007 12:29

Anaj

Ja mam teraz deti u svokrovcov a svokra ma pochvalila, ze su dobre vychovane, ale aj ze ma obdivuje, lebo to da riadne zabrat a to sa o nich staraju dedo, babka a chodia pomahat aj sesternice a tak. Ella hlavne v noci strajkuje trochu, ale inak je vraj dobra, som zvedava, ako bude na mna reagovat, ked sa vrati.

01.03.2007 13:49

Lusy

ahojte babule!!!! tak ja vam pisem z roboty, konecne som po prvy krat na nete tu v robote, nechcela som moc chodit na net, vsak nova robota, chapete, nie? Laughing tak v robote je to super, stale mam co robit a nenudim sa.... takze aj cas mi rychlejsie utecie.... niekedy mozem chodit aj aj o pol hodinu skor domov, takze ma to tesi... Laughing a uz som dva tyzdne zamestnana, takze sa tesim... len ta anglictina, treba este chvilu a budem uplne najlepsia.... Laughing Laughing Laughing takze vsetkym tehulkam gratulujeme..... Laughing Laughing Laughing mala je teraz chora, ma anginu, ale uz od pondelka ide znova do jasli... s jaslami nie je problem, ani domov nechce ist... Wink

01.03.2007 18:00

Kerina

my tiež spíme 2-3 hod., to fakt keby spala polhodiny by ma kleplo tiež, aj v noci spinkáme, sem tam zaplačká ...zubky stále nie a nie vyjsť, takže máme stále 4 zúbky, papáme všetko a véééľa tak som šťastná, že ju nemusím nútiť, len keby obsedela, stále ju aj niečo iné zaujíma -cez okno autá .. Laughing

01.03.2007 18:11

janica27

kocky, hlasim 40tt. drzte palce.. kazdym dnom nas bude o jedneho viac. :D inak k tomu spaniu. ja by som dala teraz cokolvek za to keby emusa spala, nad nami sa robi prerabka bytu a chodim (teda skor dogulam sa) denne tak 7 x upozornovat hore robosov aby nerobili taky hluk, neustale po sebe revu na chodbe a podobne. normalne som na nervy. mali by uz snad koncit buduci tyzden, tak dufam ze kubko uz pride do kludnejsieho prostredia.

01.03.2007 18:55

Anaj

Janica, tak drzime palce, sa mi to zda neskutocne, ze niekto tu uz ide rodit, ale zvladnete to, medzi mnou a sestrou je tiez taky maly rozdiel a myslim, ze sme boli celkom rady.

01.03.2007 19:12

janica27

anaj, mne sa to zda este neskutocnejsie.. na jednej strane sa sialene tesim, na strane druhej ma chyta sialena panika.neviem.. bude toho vazne dost. kazdopadne, nakazala som muzickovi, aby vam tu napisal odkaz ked to uz budem mat za sebou. tak dufam ze to zvladne Smile

01.03.2007 21:49

Yvett

Janica drž sa a nech ste obaja čoskoro zase doma zdraví a v pohode :D Z toho rachotu si "nič nerob" šak oni s tou prerábkou raz skončia. My máme za oknami Renault, ktorý stavia už ani nepočítam koľko mesiacov, zbíjačka vie ísť aj o 21,55 hod. a ako by to nestačilo tak min. 2x týždenne v čase od 24,00 až 3,00 /je to rôzne/ zatvárajú dielňu, nakladajú plechy, prevážajú čosi na vozíkoch s úžasne škrípajúcimi kolieskami a pritom na seba hulákajú ako baby na trhu. Podotýkam, že na naše sťažnosti vôbec nereagujú Evil or Very Mad Ešte, že máme plastové okná, trošku odhlučnia Confused

01.03.2007 21:50

Yvett

Lusy, blahoželám, som rada, že si v robote OK a mallá bude určite v poriadku. Tak sa ďalej pekne držte.

01.03.2007 22:58

borka

nezavidim hluk.my bavyme pri kovosrote,ale v noci je klud.JANICA-DRZIME PALCE,VELMI.pre LYDIU:ja ju pravidelne na nocnik nedavam,pretoze uteka,ale vyuzivam chvile,ked chce sediet. Wink

02.03.2007 09:22

lydia23

Janka aj ja drzim palceky nech to mate za sebou a stastne ste spolu doma. :D Aj ja by som sa tesila aj sa obavala ale ta radost by to asi tronfla. Tiez okolo teraz vsetci dorodili a chodim obdivovat babatka tak potom posli aj foto :D Borka jaj ked ona sama chce sediet podarena a este si ho aj dovlecie myslim nocnik (nasa mala nie ja ju posadim aj ju postavim).

02.03.2007 09:25

lydia23

Lusy to je dobre ,ze sa tesis praci a nedudis sa ked ta to byvi a tak dobre to zvladas, Mala nech sa skoro uzdravi a ked ju skolka tak bavi a hranie s detickami sa jej paci tak nemusis mat trapenie ma rada kolektiv a dost rychlo si zvykla :D

02.03.2007 09:44

Anaj

Borka, takze nakoniec s tym babetkom nic?, nechcem provokovat,len mi to potom nejak uslo.

02.03.2007 15:30

borka

ANAJ,nie nepridavam sa do klubu.sorry Exclamation Confused: bud zblbol test alebo moje telo,neviem.