1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

15.02.2007 08:20

Lusy

dobre rano babule.... ja sa musim pochvalit.... vcera som bola na pracovnom pohovore po dlhych rokoch a hned ma zobrali... majitel povedal, ze vas chcem a beriem vas... Laughing Laughing Laughing normalne som na seba hrda, cely pohovor bol totiz v anglictine a zevraj 95% klientov rozprava po anglicky a su tam len zahranicni investori. takze budem hovorit len po anglicky... od pondelka nastupujem. lucka bude este tento tyzden s mamou doma a potom ide do sukromnych jasli... na jednej strane je mi to luto, ze nemozem byt s nou doma, venovat sa jej, ale na druhej strane sa to financne neda zvladnut.... co myslite? je to dobry napad? ja totizto neviem, co mam robit.... ako sa rozhodnut... ale asi pojdem pracovat....

15.02.2007 09:09

Yvett

Lusy blahoželám, si šikula Wink ! Myslím, že sa malej venuješ veľa a práca to nemusí zmeniť. Len si daj pozor, aby si nemusela v práci takmer nocovať ako sa to chcelo odo mňa. Lebo to bolo veľa aj na moje, vtedy už pubertiacke, deti a nebolo to vôbec ľahké. Nech sa rozhodneš akokoľvek, len nech to dobre dopadne.

15.02.2007 13:09

Lusy

yvett, dakujem.... normalne mi je az do placu, ze opustim lucku a pojdem pracovat, ale musim... z toho rodicaku a dvoch tisiciek ako vyzivne sa neda vyzit... a moja mama ma este aj sestru a brata a uz teraz robi co moze. tak musim aj ja prispiet... ale vsak nejako sa to zvladne... ze? ja som s malou stale a normalne neverim, ze sa to od pondelka meni... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nebojim sa, ze tam budem nocovat... majitel je uplne super, teda na prvy pohlad a dojem... od osmej do stvrtej a padla ide sa domov, je to realitna kancelaria a ja budem office manager... takze v pohode, teda dufam...

15.02.2007 13:39

Ena

to je super, ze si hned na prvy sup nasla robotu, tak nech to je robotka podla tvojich predstav a nech si spokojna.. Malu davas kde do jasliciek ? ako popoludnajsi spanok, deticky pekne zaspali ? lebo Filip zaspal este v kociku po ceste domov a stale spi na chodbe v kociku, ani som ho radsej neprekladala do postielky.. no ved mal dobry obed : ten kusok zltej kriedy a caj Rolling Eyes Baby, my sme dnes boli v MC a Filipovi sa podarilo uchmatnutt kusok kriedy a zjest ju, minikusok som zachranila ale na dalsi kusok som nemala sancu, rozhryzol a nechcel otvorit pusu.. este to rychlo prehltol, ked som mu nasilu otvarala pusinku.. tak som zvedava na tu kakanicu, dufam, ze mu nic nebude..

15.02.2007 15:02

Skoricka

, Ado este doteraz spi v kociku (ja ho mam na balkone, tam mi lepsie spi a hlavne mi ho Misko nezobudi Wink) Tiez mi zaspal cestou domov, najprv sa ale este poriadne jedoval, ze som mu nedovolila lozit po tych schodoch Rolling Eyes Uz si moc trufa, cert jeden maly Twisted Evil Wink) Misko sa uz hra v izbe, ale tiez celkom pekne pospal, takze som si aj chvilu oddychla a stihla som si na aukcii vydrazit jedno tricko :D A tej kriedy sa neboj, vela jej nemohol zjest, vykaka to. Pre istotu ho pozoruj, ci ho neboli brusko, ale ked bude behat ako normalne, tak to bude v pohode. Inac, krasne tricko mal, zabudla som pochvalit Wink , neboj, to bude v pohode, ak to bude fakt tak, ze o stvrtej budes koncit, tak to bude v pohode, malu si uzijes poobede Wink Z rodicaku sa fakt vyzit neda Confused Tak nech sa ti dari v praci! Pre dieta je vzdy lepsia spokojna pracujuca matka ako nespokojna (resp. financne sa trapiaca) doma Wink Drzim palceky!

15.02.2007 15:29

Ena

, dik .. inak, to predava jedna holka na nete, a ma aj ine nepisy, okrem LUBIM OCKA aj mimickine slniecko, vyrobene zo 100 % lasky.. ked chces, napisem ti link Smile) filip pospal len 2 hod.. ale u nas sa neda ist na balkon.. holuby by mu na hlavu sr... Evil or Very Mad

15.02.2007 18:28

borka

pre LUSY.neboj,bude fajn.myslim,ze nemas na vyber.ta sumicka-matersky prispevok je smiesna,tak nie je co riesit.

16.02.2007 07:54

Lusy

baby, dakujem vam..... Laughing utesili ste ma.... aj potesili... dnes je posledny den co som takto cez den s luckou (okrem vikendov)... tak si ho uzijeme... vcera v noci som uplne plakala nad postielkou, ze takto som to nechcela a ze som to nezvladla, ale potom som si uvedomila, ze vlastne nie som jedina, ktora musi pracovat, vsak aj v zahranici su matky, co musia ist robit, ked je babo este male a maju opatrovatelku... a hlavne nam bude lepsie, aj mne aj lucke.... a v lete aspon mozme ist na dovolenku k moru... vsak si na to v pohode nasetrim z vyplaty... baby, ze osemnast v hrubom a po skonceni skusobnej doby 22000. to sa mi ani nesnivalo... a uz sa aj tesim... Laughing SKORICKA, kusok od nas su jasle 24hodinove dokonca, na piflovej ulici, volaju sa Klucik a stoji to 6000.... to bude platit tato... to mi radsej mohol dat a nemusela som robit, ze? Crying or Very sad ale vlastni ich mamina kamoska a bola som si to tam pozriet a v pohode... segra bude poobede pre nu chodit, takze z roboty rovno za mojou laskou domov....

16.02.2007 08:18

lydia23

Lusy drzim palceky nech ti to v praci ide dobre a si spokojna si fakt sikulka na prvy sup pracu a v anglictine!uf malicka nech sa v skolke zahra s detickami a potom budete spolu :D A ta dovolenka to bude super mi sme neboli ani na dovolenke nikde a ani nepojdeme tento rok ideme robit strechu.

16.02.2007 09:01

Yvett

Lusy uvidíš all bude OK, keď bola naša Adka ročná tiež som musela do roboty, lebo by nám inak nedali slobodárku, prišiel môj dedo a staral sa o ňu. Jednoducho niekedy sa inak nedá a bola si s ňou rok, niektoré mamičky ani to namajú. Si skvelá mamina a vôbec si nerob výčitky, neboj malá bude na svoju maminu raz pyšná Wink

16.02.2007 10:37

lydia23

Tiez suhlasim s Yvet, napr moja kamoska chodi makat od 6mes.maleho a to bol podla mna fakt malicky.(je si ce vorkolicka ale aj tak). Ja som sa skor chcela postazovat baby som zufala mala sa uz asi tyzden tak strasne jeduje ale total na vsetko nieco nedostane do ruky alebo ked ju davam spat ona zaspi navela navela ju v kociari udrngam.No tie jedy ju strasne a cela sa vykruca co to je mamina mi hovorila ci ju neboli brusko ale aj masirujem aj cvicim a nic. Evil or Very Mad Rolling Eyes Neviem je rozmaznana ci co spravam sa k nej uplne normalne ziadne velke tutu mutu.to som ani nikdy nerobila.No chceme druhe babo ale s takymto pristupom to asi este nechame tak ...co robite vy nechate dieta vyjedovat ci co...???

16.02.2007 12:17

pepsina

Eni-my sme uz vyberali magnetku z ust..tak ma dohryzol... Rolling Eyes vcera ked som vyhadzovala hostí..tak som počula daj,daj ..drahy mu vyberal papierček..ani nevieme z čoho...drobec sa strasne rád lašuje vo vačkoch Rolling Eyes maly kleptoman Rolling Eyes najhoršie je že je fakt nenapadny...teraz furt na očiach ho mať Rolling Eyes minule povyťahoval na navsteve cigarety..celu škatulku... Rolling Eyes noa Lydia nas je tento tyzden jedovaty,čertisko,maly satan,len na nas visí,vsetko ho štve,dnes tak treskol kockami od jedu,ze sme Shocked Shocked Shocked normalne sa začina zlostiť,,ospravedlnuju ho dve stoličky co sa tlacia...nejak skloro my to pride..som myslela že az okolo druheho roku vylezu..my furt zuby ,zuby zubiská lezu..kedy uz sa stopnu? Shocked

16.02.2007 13:28

borka

PRE LYDIU.ja ti neviem,ale mne uz v porodnici povedali,ze sasena je nervak.podla toho ako tam revala,ze bola netypicke babo a to bola len hladna.este mi sestricka povedala,ze ved je po mne.fakt boli mile. :D Twisted Evil

16.02.2007 18:19

lydia23

takze Pepsi u vas to je za zubky myslim si ,ze tiez by to mohlo byt pricinou no ked nikde nic tak uvidim asi neskor. Borka a bola mala jedos?nemyslim si ze by mohla byt hladna lebo je to riadna bucka vazi10,4. Po tebe tak to teda asi boli mile ked ta takto ohodnotili v takom kratkom case pravda Smile Len dufam ,ze to prejde lebo ak to bude pokracovat tak s pripravami na prichod noveho prirastku racej odlozime Embarassed

16.02.2007 18:21

lydia23

a este som chcela prajeme vsetkym kpekny vikend :D nech je slniecko a pekne ked uz snehu nebolo skoro nic.

16.02.2007 19:26

borka

pre LYDIU:urcite nie je zlostna preto,ze je hladna.skor sa to vztahovalo na male deti,teraz je to skor povaha,si myslim.no,nepotesili ma,celkovo som bola v porodnici dost nestastna aj bez toho.

16.02.2007 20:16

Yvett

Lyduš aj naša Lea je nerváčka v poslednom čase. Pritom to bolo relatívne kľudné bábätko vždy. Najnovšie mi ani do stoličky nechce, hne´d sa začne pätiť, a keď vidí, že ju idem kŕmiť lyžicou tak sa začne jedovať a krútiť kým neokúsi prvé sústo. Potom už väčšinou papá normálne Confused O zhadzovaná všetkého naokolo, keď sa jej čosi nepáči radšej pomlčím. No hrúza niekedy, ale asi je to normálne. Začínajú sa uvedomovať, tak sa chcú aj presadzovať. Šak vytrimeme ta ne? Wink

16.02.2007 20:28

borka

posielame aktualny zostrih,kto ma zaujem-nas tato dokalici aj ine deti...

18.02.2007 10:42

Pozdrav

michaela cvancarova

Ahojte po roku sa mi podarilo prehrýzť sa cez registráciu.Tieš maám malého čerta narodeného v januári .Rada si čítam vaše príspevky lebo vidím že nie len ja mám jedovadlo ktoré sa vie poriadne rozčertiť.21.januára sme oslávili rok a už v takom mladom veku tvrdo skúša naše nervy.Tiež ho ospravedlňujeme pre prerezávajúce zúbky ale to skôr útecha pre nás Rolling Eyes Ak by vám to nevadilo rada si s vami niekedy pokecám.Majte sa krásne a užívajte si počasie

18.02.2007 14:22

Kerina

Ahoj baby, takže z nášho 1 týždňového nespania sa vykľulo čosi horznejšie čo sme očakávali, my sme mysleli že idú zúbky ..ale nie, zataiľ sú stále 4, dalšie v nedohľadne, ale zomrel môj starký a on svoje pravnúča veľmi mal rád...takže tak , deti sú vraj veľmi senzibilné, takže to možno cítila Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad tak sme 150 km hodili na otočku ....lebo starká a jbrácho v chrípke..mamu to chytalo a od soobty pekne spinká dalej .... prejdime na niečo veselšie...

18.02.2007 14:28

Kerina

Lucy gratulujem k robote, a nerob si ťažké srdce, o to viac sa budeš venovať malej ked prídeš z robotky, byť na tvojom mieste určite by som sa aj ja tak rozhodla, len nech ťa práca baví :D Borka chceli sme to hodiť aj do Revúcej ku tebe, ale v tej rýchlosti, som si neuvedomila, že nemám tvoju adresku ...a sme aj chceli prejsť Vernár do zotmenia .... tá moja je ale kaskadér, čo máme tú papaciu stoličku drevenú tak ked je zložená tak si na ňu vylezie, ked je zložená do výšky tak zase v sedátku sa postaví, takže asi ju odložím a bude sedieť na normálnej stoličke, aj dens sedela, som jej podložila deku aby bola vyššie, a spravila pohyb a šup spadla ...našťastie si hlavičku neudrela, zabrzdila to rukami .... potom skáče z postele a ked jej prikážem že to no-no, tak just skočí, alebo sa hodí do zadu..ľudia to sú nervy..a je to na infarkt, však Michalka toto nerobila.... Sad

19.02.2007 10:37

borka

kde ste vsetky?potrebujem poradit.sasene sa pokazilo nocne nutrakovanie odkedy jej isli zuby a teraz ju neviem napravit.jedavala malo a pila ledva 120 ml.bohuzial,aj teraz nezje v noci viac-maximalne 4,5 odmeriek a budi sa ako kojenec na hlad niekedy kazde 3 a pol hodiny.uz som na nervy,pretoze viac mlieka by ju nasytilo,ale nechce ho vypit.aj by dlhsie spala... Twisted Evil

19.02.2007 13:25

Anaj

Nechcem byt mudra, borka, ale podla mna by uz dieta v roku nemalo pit mlieko v noci, to sa urcite nebudi na hlad, ale ze si na to zvykla, ale ty si poznas dieta najlepsie.. U nas sa teraz tiez vela budi v noci, idu jej zuby a tiez z toho nie som stastna, ze sme ju naucili na cajik, lebo teraz sa budi na to, no hadam sa raznauci prespat celu noc dufam.

19.02.2007 13:51

lydia23

Borka ja tiez v noci davam mlieko ale tak ze este kojim a budi sa asi 3 krat a len 1 jej dam cecat.inokedy jej skrabkam chrbatik a potom zaspinka.nemyslim si ,ze by mohla byt hladna to len zvyk ze mala cope este mozno je to tak aj u vas a preto nechce tolko vela mliecka.

19.02.2007 16:47

borka

takto som nad tym nerozmyslala.v noci aj cajikuje,ale aj tak neprespi celu.uz sme mali obdobia,ze celu noc spala,potom sa nejako pokazila.mna len napadlo mnoztvo vypiteho mlieka vecr-ved 120 ml jedla ako mesacna.

19.02.2007 16:53

Kerina

Borka aj my papáme ešte okolo tej 1 v noci, ale podľa doktorky teiž len zo zvyku, ale ked to dieťa reve ako šakal, no nedaj mu .. takže ked si vyberem či bude 1 min. plakať a potom vypije mleičko a spí dalej , alebo 1 hod. revať ako šakal tak radšej dám to mleiko, ale moja vypije krabičkové mlieko 2,5 dcl v pohode

19.02.2007 17:01

borka

lenze ked nahradim mlieko cajom,tak si asi nepomozem.toho vie vypit na liter.mam ju nechat jacat a dat cumel?

19.02.2007 20:16

Barbi

Borka my to riesime talk, ze o siedmej vecera - krupicna kasa 200g, o osmej mlieko 210 ml, medzi 4.00 - 6.00 ma mlieko, zalezi kedy sa v tom case zobudi. Ak sa zobudi do 4.00 bud skusim iba pohladkat, zakryt, niekedy zaberie, ked nie dam deci vody a spi. Aj ja som zistila, ze niekedy staci pohladkat alebo natiahnut spiaceho milacika kacera hracieho a je spokojny. A ak ti papa dostatocne cez den, tak v noci by fakt nemala tolkokrat. A sama vidis, keby bola hladna, vypila by vsetko. A Lusy aj ja gratulujem, len nechapem ci ti byvaly nemohol dat tie peniazky na jasle aby si nemusela pracovat?! A inac v ktorej realitke pracujes, aj sestra v jednej robila a aj kamoska robi v inej.

19.02.2007 20:30

Megi BA

Ahojte, pokial sa tyka nasich "nervacikov"..tak aj nasa mala ma hrooozne obdobie..ked nieco nedostane, alebo jej nieco zoberiem a pod..tak si sada na zem.resp sa hodi. To mi starsi syn nerobil a tak som trosku v soku. Snazim sa malu postupne odstavovat..aj sa mi to darilo, kojim len v noci..ale teraz mame obdobie, ze nechce okrem mojho ziadne mlieko, aj som skusila zmenit znacku a nic...ide ma slaktrafit. Crying or Very sad kolko mliecka vam deti vypiju denne, mate taku skusenost ako ja? Hdam sa to unormalni..tiez jej kazdy den hladim do pusy, ci to nie su zuby..ale nic nevidno..je velmi umrncana, len sa vzdialim a uz placuc lezie za mnou. Lusy, pokial chces resp. musis ist do prace tak je to ok......poznam vela mamiciek co isli do prace priblizne vo veku tvojej malej a dovodom boli peniaze i frustracia na materskej, alebo jednoducho zamestnavatel dal podmienku.... Viem , ze aj kamaratka chcela dat dieta do Klucika....je to vsak 4 roky spat..ale nedala tam maleho, nepacili sa jej.......potom sa rozhodla dat ho do mesta na Bajzovu.....

19.02.2007 21:10

Yvett

Čaute, aj Lea sa stále jeduje. Najnovšie ju nemôžem kŕmiť v stoličke - jednoducho ju do nej neviem posadiť - kŕmim na autíčku Confused A s jedením - des, len čo zbadá lyžičku odvráti sa a reve ako by som ju z kože drala. POtom keď ochutná tak už zje Rolling Eyes chápete to? Ale veľa toho aj tak nezje, takže kojím v noci kedykoľvek sa zobudí, onedlho budem ako zombie Sad

20.02.2007 07:57

Eugenika

caffte, dlho som sa neozvala, nestiham, kopec roboty a pod.... my sa nervujeme tiez, snazi sa presadzóvat. Tiez mame obdobie jedenia - nejedenia, osvedcilo sa mi dat malej do ruky lyzicku a nechat ju sa v tom jedle parat. Lebo akonahle som zobrala do ruky jedlo a lyzicku, stale sa odvracala, nechcela ani za nic, no ked jej dam lyzicku, taks a snazi naberat, samozrejme je aj rukami, narobi bordel, ale popritom sa mi podari ju aj nakrmit. Inac na ranajky sa nam osvedcili klasicke cornflakes-y v plnotucnom mlieku (samozrejme necham ich chvilu v mlieku a co nenasaju vylejem prec, inac by to skoncilo na nej). Ide sa s nimi zadrhnut, je ich rukami sama, je spokojna Smile. Borka: asi neporadim, my sme kojene dieta, ktore chce cucat kazdu chvilu v noci Laughing , keby to bolo kazde 3 hodiny, este by som sa tesila Laughing Inac mame uz 8 zubov, horne 4 vyliezli naraz. A vobec nepriberame. uz predtym sme mali take, ze 100g za 6 tyzdnov, no teraz za mesiac nepribrala ani gram, pricom ale vyzera uplne v pohode, taka chuda spagetka. Asi sa budem musiet skontaktovat s pediatrickou, ze co s tym. Ale aj tak, co ju mam ako donutit jest viac? Jeden den papame v pohode aj 3-4 jedla, iny den skoro nic. Ved to je normalne, nie?

20.02.2007 07:59

Eugenika

S tymi zubami som to prehnala, mame len 6 Embarassed . Dole 2 a hore 4. Neviem preco som napisala 8.... Rolling Eyes

20.02.2007 10:47

michaela cvancarova

Som rada že nevymýšla pri jedení len ten môj chlap.Asi cez to musia prejsť všetky deti.Ja tiež už krmim s dvoma lyžičkami lebo mi ju malý zakaždým zobral a hral sa alebo si skúšal naberať sám.No a to jeme skoro hodinu.Teraz nám ešte do toho ide druhá stolička tak si na mne vybíja nervy.No čo mama musí vydržať.Hádam to prejde.Ked ste písali o spaní musím sa pochváliť my v noci spíme a hlavne už nepapáme.V 10 mesiaci som dokojila a tým skončilo aj nočné kŕmenie.Neučila som ho ani na mlieko ani na čaj jednoducho keď plakal vzala som ho k sebe.Moc som sa prvé noci nevyspala ale teraz paráda.Tak vám držím palčeky.Deti v takomto veku sú už neni hladné len viac vnímajú či pri nich mama je alebo nie.A keď zistia že po zaplakaní mama príde a kŕmi tak prečo by neplakalo.No prajem vela spánku.Čaute Laughing

20.02.2007 10:54

michaela cvancarova

Ahojte to som zasa ja .Kto by mi prosím vedel poradiť ako si stiahnem zo stránky TickerFactory ten krásny meter na meranie veku dieťaťa?Za ten svet neviem ako to odtial dostať.Ďakujem

20.02.2007 13:51

Skoricka

Mima, vklada sa len kod, ktory ti to da, ked si ticker "vyplnis". Ja ho mam napr. v podpise (zmenis v nastaveniach), takze nemusim uz vkladat kod, staci len podpis Wink

20.02.2007 13:57

Skoricka

Eugenika, s tym jedlom sa netrap, Andrej tiez uz nie je vzorny papkac Confused a s jedlom ho nahanam po byte (hanba mi, pri Misovi som to nebola ochotna robit, lenze pri dvoch deckach je clovek rad, ze je rad a tak som povolila Embarassed), najma s vecerou, jogurt rano a obed ako-tak obsedi v stolicke, ale tiez sa hocikedy postavi a uz iba cakam, kedy sa strepe na zem Rolling Eyes Dnes som to prave Yvett v centre spominala (zdravime Leu Wink, mile stetnutie, hned nas spoznali :D), Ado je cely dobity Confused, vcera nabural do stola, zletel z postele, dnes z konika Rolling Eyes Proste mame letecke dni a burame, kde sa da Confused A vcera este k tomu mu padla za obet uz aj 2. lampa Twisted Evil Este aj Miso ma teraz jedovite dni, no vesele Twisted Evil Esteze teraz spia, chvila kludu a hlavne ticha - na nezaplatenie Wink

20.02.2007 14:01

Skoricka

A zubov mame teraz 8, za posledny tyzden mu vykukli obe dolne 2ky a tlaci sa dolna 4ka, tak aj preto je s tym jedlom vacsi problem, ale taky vzorny papkac ako Miso nie je, ani ked mame od zubov pokoj. Co uz, obaja s jedlom bez problemov, to by som chcela asi moc Wink

20.02.2007 14:03

Barbi

Aj my sa jedujeme ale ja nepovolim, niekedy aj nakricim, ak po zadku dam a potom je dobre. K tomu jedeniu, nam zabera jedenie pri reklame, vtedy zje vsetko Wink ani nevie ako a otvara usta, ale miluje reklamy.

20.02.2007 14:08

Skoricka

Ja sa zase snazim televiziu minimalizovat, Andrej pozera len vecernicky, aj to vdaka Misovi, ktory to zacal po Vianociach pozeravat a pacia sa mu hlavne znelky a titulky Laughing A jedovanie sa pozname aj my aj u Ada, mam pocit, ze to odkukal od Misa alebo co, lebo si nepamatam, ze by sa Miso jedoval uz v jeho veku... Najviac sa jeduje, ked ho vezmem od niecoho, co chce a nemoze, napr. od sporaku Twisted Evil Vtedy mi div ze z ruk nejde vyskocit Rolling Eyes

20.02.2007 14:10

Skoricka

A Yvett, nestihla som ta pochvalit, ako dobre vyzeras, ma byt Lea po kom taka kocka Razz :D

20.02.2007 18:18

borka

nase nespanie vyriesene-ide nam 18-ty zub.... Embarassed Embarassed

20.02.2007 18:24

Kerina

no dnešná noc bola pohoda jazz....a manžel hovoril, že vidí, že idú 4 zúbky naraz..tak som zvedavá kedy ju to chytí...jačanie každé 3 hodiny .. my máme tiež letiace dni, už pri papaní sedí na normálnej stoličke, som ju podložiladekou aby bola vyššie, ona sa prudko obrátila a šup dole...ale v papacej stoličke sa hrá na kaskadérku, by len stála v nej :D

20.02.2007 18:25

Kerina

boženku BORKA to budete mať rýchlo za sebou, my máme len 4 zúbky Laughing

20.02.2007 18:27

Kerina

no ja som minule chcela tú našu oklamať, tak som jej strčila dudlík do pusy /mala ho asi 2 krát od narodenia/ a takou rýchlosťou ho vypľula, že keby mi trafila oko tak určite vytečie :D :D :D tak som jej priložila Mikimausa a bola kľudná ...

20.02.2007 19:00

borka

kerina:nezavid,vy aspon spite... Rolling Eyes Wink

21.02.2007 10:03

Yvett

Skoricka, ďakujem :D Aj mňa veľmi potešilo, že sme sa konečne stretli naživo, aj keď sme už potom museli utekať. Ale už sa poznáme Wink tak sa určite častejšie uvidíme. Eugenika, my jeme presne takto s tým rozdielom, že Lea ma tou druhou lyžicou kŕmi :D takže vyzeráme obe krásne Wink

21.02.2007 10:30

borka

diky baby,uz som jej v noci mlieko nedala a v pohode.jedla vecer o 7-mej a rano o 7-mej.budila sa samozrejme v noci,ale mlieko jej evidentne nechybalo.

21.02.2007 10:35

Siska H

Ahojte kocky, dlhsie som sa neozvala, ale citamVas poctivo. Mne sa nahromadilo tolko veci , ze neviem co skor, do toho zdravotne problemy s ocom, "uzasne" obdobie. Lusy dodatocne gratulujem k novej robotke, da sa to zvladnut, ja musim tiez pracovat sice na svojom, ale tych4- 6 hodin denne mi to zozerie, robim ked Bobo spi popripade si ho dam k sebe do pacovne a obchodny partneri si uz tiaz zvykli ze je ako mij bodygard Wink Bobo sa jeduje o 106, tiez sa pleskne o zem alebo si bucha hlavicku o dvere ked ide tato prec. Zubov mame zatial 8, ale stolicky nam vyliezaju tusim vsetky naraz, dasna ma spuchnute uz 3 tyzdne, slinta jak berbardin. No ale co je asi najdolezitejsie v piatok som isla k dokimu dat si predpisat antikoncepciu a dokino, ze naco ved ste v 6. tyzdni. Uz nam bilo aj srdiecko. No krvi by sa mi nedorezal a moj manzel to rozdychava uz od piatku. On si daval pozor, sex vzhladom k obdobiu ake prezivam velmi sporadicky . Len ma asi vystre, uz teraz nestiham ani varit. Skoricka potom budem potrebovat rady a od vas babulky podporu.Termin nam vychadza 9.10. Pozdravujem vsetky januarcata aj maminky. Drzte sa papa

21.02.2007 10:43

borka

jejeej SISUS-gratulujeme.neplanovane babo je sice zaberak na nervy,ale zvladnete.sem-tam citam novembrovky a tam je tehotna uz kazda druha.drzime palce.

21.02.2007 10:46

Siska H

Borka, dakujem. Dalsie deti potom uz nehrozia Wink