1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

12.01.2007 14:45

Luciana

Ahoj Monka, som rada ze nie som sama, inak mne sa stava casto ze ked zaspavam tak na to myslim, inak nebolo to nic prijemne, dost vycerapavajuce a niektore momenty si nepamatam, ale aj tak si to pripominam..... neviem preco. Nasa mala ta sa tiez prechadza po celom byte, ja len za nou beham jak stopovaci pes :D ale niekedy zavriem spalnu a kupelnu a necham nech si chodi sama, ona ma na chladnicke magnetky macka pooh a nema a ked jej poviem aby mi doniesla tak pendulje medzi kuchynou a obyvackou a aj 30 krat sa otoci a kym ich neponosi tak nosi a nosi, a potoms amozrejme vsetky treba nalepit spat na chladnicku, tak zase dobru pol hodinku beha a lepi ich a lepi :D :D :D Normalne si ani neuvedomujem ako rychlo to uteka, nestiham si to uzivat, stale nejake povinnosti , upratovanie a tak, takze uz si hovorim, dost, robota neutecie a ani to za mna nikto nespravi,t ak sa venujem malej, iked by som mala teraz umyvat podlahu, kaslem na to, spravim to vecer, no nie?

12.01.2007 14:57

Eugenika

My mame sice rocik 25.1., ale tiez ma uz chyta nostalgia :D Boli sme dnes v poradni. Mame 9200g a 80cm, taka spagetka. Moc nepribera, ale zevraj je to zatial v pohode. A lezu nam naraz 4 zuby, preto je taka nervozna Crying or Very sad a stale na mne nalepena. Okrem toho bola zaockovana Infanrixom hexa, takze budeme mat uzasnu noc a zajtrajsi den, vzdy trochu teplotujeme. Tak k tym zubom to bude super Confused Inac ta vakcina je fakt zadarmo od januara. Celkom ma to potesilo. DM-ka ma akciu, pri kupe 125g HIPP-ky je druha zadarmo. Dost vyhodne podla mna. Ide sice len o ovocne, ale my ich dost vyuzivame, nakolko struhane ovocie a mixovane mi mala nechcela, toto jedla. A stale jedava ku kasi, aj ked teraz uz neodmietne do ruky ani normalne cerstve, ale musi byt cele Wink . Takze sme si spravili slusne zasoby.

12.01.2007 15:03

Luciana

K tej vakcine, my mame ist na posledne ockovanie buduci tyzden, lebo mala bola prechladnuta tak ju nemohli v decembri, no a pytala som sa na tu hexa vakcinu, ze ci jej ju nemozu dat, a povedali mi ze nie, lebo ze mala vyfasovala na seba tri rovnake hned pri prvom ockovani, takze uz nema narok na tu novu zadarmo..... neviem ako to teda funguje, lebo som citala ze aj ked dieta bolo ockovane starou latkou, tak tu novu kludne moze dostat, tak neviem kde je problemos...... Shocked

12.01.2007 15:25

Etinka

Luciana, ja som sa pytala tiez na tu vakcinu a povedali mi , ze ak mal predtym obycajnu vakcinu, tak uz nema narok, lebo pentu uz dostal pri prvom ockovani.

12.01.2007 15:32

Skoricka

Kocky, s tymi vakcinami je to o tom, ze kym sa hexa platila, tak sa to mohlo hocikedy vymenit, ale teraz, ked to ma zrazu platit poistovna, tak peniaze len tak lahko nepustia...bohuzial, ako pri vsetkom Rolling Eyes Twisted Evil

12.01.2007 18:24

borka

vitame znovunajdenu LUCIANU:aj ja mam nostalgiu z porodu.v piatok sme mali zurku a mala sa narodila v sobotu.dnes nam dosiel nafukovaci hrad z mojshopu a zistili sme,ze pumpa k nemu nie je....EUGENIKA.cim ste to fukali? Crying or Very sad

12.01.2007 20:40

Tana

Ja som momentálne úplne zúfalá Crying or Very sad Naša dcéra sa namiesto samostatného zaspávania naučila prekonávať únavu. Teda trénujeme už štvrtý deň. Večer zaspí po trištvrte hodine, ale cez deň sme to vzdali. Potom ako už zaspávala po stojačky, dokázala plakať v postieľke ešte dve a pol hodiny, len aby nezaspala. Má modriny na čele, ako sa hádzala o boky postieľky a nepomohli ani mantinely Sad Nos má celý obšúchaný, pretože pristáva na bruchu. Dnes spala hodinu a keď sa od nej pohnem, hneď sa preberie. Bojíme sa, či si nemôže nejako ublížiť. Či jej taká únava nemôže uškodiť. Snáď sa to už čoskoro naučí, lebo to je týranie a nie výchova. Sesternica tvrdila, že malému to trvalo 4-5 dní, ale u nás nevidím veľmi pokrok.... No tak som sa vyžalovala. Ak niektorá viete o nejakej neurologickej alebo psychickej poruche, ktorú by sme jej mohli privodiť, tak sem s ňou. Nerada by som poškodila vlastné dieťa. Vaše príspevky sa čítajú oveľa príjmenejšie Smile Drobce sú zlaté, čo všetko dokážu. My tiež chodíme ešte len za ruky a popri nábytku a zdá sa mi to nádherné. Miške plánujeme kúpiť trojkolku.Dúfam, že sa jej bude páčiť, lebo úprimne, to čo by potešilo mňa, si ona ani nevšimne. Muž sa mi smeje, že si kupujem kocky a hračky pre seba Smile

12.01.2007 21:57

Henrik

Caf babulky, vdaka Vam za podporu! Vcera to bol fakt blbec den... Dnes sme sa pre zmenu najviac vyhadzali, chudak, najviac ma na tvari, v hlavicke a ritke... vyzera dost hrozne. Jedno dokonca vo vnutornom kutiku oka a druhe mu mokva pri kutiku ust, kedze tam ma stale sliny, caj, jedlo a pod...Ale aj tak to zatial statocne znasa, lepsie ako maminka Wink Uz len cakam, ze sa to ustali a zacne schnut.... Ja som malemu na rok kupila odrazadlo, take z Chicca, mam ho uz od zaciatku oktobra v pivnici.. Myslela som, ze mu ho dam na Vianoce, ale mal tolko darcekov...aj tak si ich vsetky nevedel uzit, tak som auto odlozila. A mam este vlacik z Fisher Price a to je vsetko. Neviem sa rozhodnut, kedy budeme oslavovat. 22. je zrovna v pondelok a vikend pred tym velmi nechcem.. a vikend po tom sa mi zda hrooozna doba. Uz sa totiz neviem dockat :D Ale ved vsetci babkovci a dedkovci su dochodcovia, tak im by to mohlo byt jedno, aj v tyzdni... Kedy ste oslavovali vy, co uz mate rocik? A robili ste jednu oslavu aj s babkovcami, ale ste to najskor oslavili len rodicia a deturence ...?

12.01.2007 22:01

Henrik

Tana, my sme mali minuly tyzden taky, vecer co vecer som ho uspavala viac ako hodinu.... Neboj, to prejde. Ale neporadim Ti s tym vyplakavanim, je som makka a este som sa neodhodlala na to samostatne zaspavanie... Okrem toho, stale mal nieco, zuby, teplota, kasel....tak som ho nechcela tyranizovat, ked nie je v pohode... Otazka je, ci vobec je niekedy dieta uplne v pohode..., ze? Tezar zaspi rychlo, ale pre menu uz tyzden vstava ako hodinky, uz o 7 hod....cele sviatky spaval ako dudok, do 9 aj do 9:30..... Asi ho teraz budi Matko, ked vstava do skoly....

12.01.2007 22:02

Henrik

...a este Tani, uz od utorka mi spi denne max 40 min aj to sa tiez nesmiem od neho pohnut, lebo sa hned zobudi....nechapem...asi je to vo vzduchu Wink

12.01.2007 22:46

dee

Caute baby, tak som vas rychlo docitala, lebo som sa sem par dni nedostala. K tej vakcine, my sme mali minuly rok dve ockovania starou vakcinou a teraz v novom roku sme dali kvoli ekzemu infanrix hexa a nebol problem ani sme nic za to neplatili. Henrik, malemu prajem vam rychle uzdravenie, nejak to vydrzte, hlavne, ze to uz budete mat navzdy z krku. Baby, uz ste niekto strihali krpcov? My sme este minuly tyzden dali malu do vane, ze ju ostrihame, ale nejak to neslo, tak ju tatko nakoniec obehol strojcekom asi tak na jeden aj pol centimetra. Vobec jej to neprekazalo, pekne drzala, aku rat, ze zbierala vlasy vo vani a davala do ust. No a je uplne uchvatna, fakt je krajsia ako s tym neposlusnym harom predtym, strasne jej to prospelo. Dam cez vikend foto s novym ucesom. Tana, preco mas pocit, ze mala musi zaspavat sama? Ja mam kamosky, co maju 2 rocne deticky a uspavaju ich maminy a neriesia to. Podla mna je zbytocne babo takto stresovat, je este moc malicka, aby chapala co od nej chces. Zaspavanie by malo byt pre babo prijemne a nie stresujuce. Citala som, ze takymito metodami sa moze narusit vztah (bonding) medzi matkou a dietatom, tak to radsej este o par mesiacov odloz (to je moj nazor).

13.01.2007 12:36

Eugenika

Borka spravili ste si v byte mieso? Laughing My sme to fukali rucnou pumpou, taky ten valec, co sa dole na vybezky postavis a potom tahas rucku hole a tlacis dole jak debil. Sme sa pri tom striedali a mala revala jak tur, sa tej pumpy hrozne bala, resp. toho zvuku co vydavala. Ale nas tatik bol z toho taky vyteseny, ze ani vecerat nesiel, kym to cele nenafukal Smile. Ja to uspavanie tiez neriesim, mala zaspava len na dide, kaslem na to, snad tak nebude zaspavat do osemnastich,,, Wink

13.01.2007 13:11

Barbi

Tani, baby maju pravdu, nas maly zaspava sam, ale ked som ho to zacala ucit, vobec sme nemali problem, max 10 min mrncal alebo plakal a za 3 dni to bolol uplne v poho. Cez den spava iba hodinu a v noci cca 12 hod, niekedy iba 11. My mame zase problem v noci, tiez mi ho je luto nechat revat a bojim sa aby mu nesiblo. To jedine ma trapi. Takze to radsej nechaj tak a neries a skus o mesiac znova a uvidis.

13.01.2007 16:18

borka

pre EUGENIKU:ty brdo,tou smiesnou malou pumpickou ste to fukali?teda,to musela byt sakra prace.ja som pozhanala kompresor.miesto nemame,ale potrebovala som vyhodit skrinkovu zostavu od svokry,tak bol aspon dovod a nikto nie je urazeny..teda aspon dufam. Smile pre HENRIK:oslavu mame zajtra,aj nam to vychadza na datum narodenia.tortu donesu nasi,chlebicky,obedik bol v plane.opat zastrajkovala svokra,ze ona nepride v nedelu.rozmyslam,ze ma asi nabity program-dochodkyna porazena.cakame,ze dorazi dnes s vlastnou tortou,takze dnes sa budu podavat len soletky.opat som prispela do rubriky moja svokra.

13.01.2007 16:46

*Monka*

My sme kupili malej tortu tiramisu, ta ju aj tak nejedla, akurat ruky do nej pchala a smiala sa tomu, a je to nasa oblubena, takze dnes este tortujeme o dusu Laughing Laughing Laughing

13.01.2007 19:04

lydia23

Vsetko najlepsie detickam ktore oslavovali posledne dni svoj dolezity 1 rocik. Davno som na nete nebola mala ostala chora v stredu vecer a v piatok bolo dobre iba kaslik trosku ostal a preslo to namne vratane horuciek a tzo az po39,2 dobre ,ze ich nemusi prekonavat ona ale je to fakt tazke ked je hyperaktivna a ja zdochynam na posteli a nema kto pomoct.Musela som to napisat lebo asi by ma uz roztrhlo nmam to komu vykricat jaj a ktomu vsetkemu som dnes dostala aj mrchu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

13.01.2007 19:18

Tana

Ďakujem za názory Wink Dnes je piaty večer. Podľa našej dohody s manž. posledný. Ak nepríde zmena, tak to skúsime neskôr. Dôvod prečo sme sa na to odhodlali bol, že malú dokážem uspať len ja, len nosením na rukách alebo pri kojení. Po kojení sa vždy za hodinu až hodinu a pol raz alebo aj viac krát zobudí, lebo spiaca si nevie odgrgnúť. No a keď ju uspávam nosením s básničkami, tak sa zvykne zobudiť, keď ju ukladám cez zábradlie do postieľky. Takéto uspávanie mi trvá cez hodinu. Skúšala som dať dolu zábranu a po uspávaní nosením, ju ešte hladkať v postieľke, to zabralo, lenže periny naskladané pod postieľkou sa mi nezdali dosť bezpečné. Tak sme to chceli vyskúšať. Teraz keď zaspí, tak minimálne na štyri hodiny, čo je pre mňa pokrok. Len za akú cenu Sad Navyše manžel si nesmierne pochvaľuje, že som sa aspoň na pol noc vrátila do spálne Smile

14.01.2007 12:56

Henrik

Dee vdaka. Borka, vidim to tak, oslavu posunieme predsa z pondelku na vikend...kedze sa vcera maly priserne vyhadzal...a to sa vraj vyhaduje 3-4 dni....a My v noci, 5-6 den najviac + mal 40,4 tepoltu...Hnusne kiahne, svine jedni.... Volala som v noci na pohotovost, ci mozem davat zabal proti tej horucke, aby nedostal krce....ale bala som sa dat studene na tie kiahne...no a nemozu sa davat zabaly....Uzasnu noc mame za sebou...vobec sme nespali. Do toho rano strasne plakal, ako keby krce, aj sa vykakal, nikdy nekaka rano o 7 hod.....zase sme sa vystresovali koli tomu pokruteniu criev, ci sa to neopakuje....zatial ale nie... Rolling Eyes Boze, nech to mame zdarne za sebou. Samozrejme som si nastudovala na webe o kiahnach...aj vsetky komplikacie...uf. Maly to ma aj v ocnom kutiku a hrozi zapal rohovky a pod.... Sad NO a ritku am taku bolavu, si neviete predstavit... Musi ho to strasne boliet, ked sa vykaka...ma tam asi 20 pupakov. A s tym zaspavanim...asi ho nebudem tiez tak skoro trapit (myslim po tych kiahnach)...hoci mi to uspavanie niekedy uz lezie na nervy... On je zavislak na dide a na ukludnenie nic ine nezabera.. Rolling Eyes Ale tiez si hovorim, ze to snad nebude do 18-tky... Kupila sm prave v poradi 25 flasku (tie co mam doma nechce...a rozhodla somsa, ze Avent so sirokym dudlom si urcite chyti....Wink )...a budem ho pomaly ucit na umele mlieko. Skusim...a ked bude pit, az potom ho odstavim. Ak nebude chciet, budem koit dalej... A po tom naruseni vztahu co pisala Dee, to uz rozhodne nebudem nasilu riskovat. Mali sme dva pokusy a maly bol na mna strasne nastvany, ze som ho nechala revat.... a tie vycitave pohlady, to by ste mali vidiet. Normalne ma potom nechcel....som si to odplakala potom ja...

14.01.2007 14:12

Barbi

Ninke a Saske prajeme VSETKO NAJLEPSIE K DNESNEMU 1. ROCIKU! ALEXKO POSIELA VEEEELKU PUSINKU Wink

14.01.2007 14:58

Eugenika

Vsetko najlepsie oslavencom Laughing Borka ta pumpa nie je mala, prikladam foto. Nebolo to tragicke, ale dost namahavo sa s nou robi, hlavne chrbat pri tom hrozne boli.

14.01.2007 15:46

borka

pre EUGENIKU:muz dotrepal kompresor,takze ziadne fukanie rukami,alebo nebodaj plucami nebolo.je to riadne hovado-mame ho na celu chodbu.plan je dat ho v lete na zahradu,dovtedy neviem co s nim.nevieme sa dostat ani do pivnice-blokuje nam dvere.ak by zahrada nebola-zatial mame na dvore stavenisko-pojde k nasim. k svokre-2.diel :D neprisla ani vcera,ani dnes...takze tak,nasrata som ako granat-uz ma len odpalit.fotky prilozim neskor.dakujeme za gratulacie-aj my gratulujeme dalsim oslavencom.

14.01.2007 16:45

Tana

henrik:Prajem veľa veľa trpezlivosti aj mamine aj drobcovi. Hlavne keby chcel spinkať, aby načerpal sily a vládal rýchlo vyhrať nad chorobou OSLÁVENKYNIAM VEĽA ZÁBAVY, ZDRAVIA A RADOSTI Z POKROKOV Smile A svokry to je samostatná kapitola. S mojou som kvôli sťahovaniu bývala dva týždne a bol to ukrutne dlhý čas. Ráno vbehla do našej izby (samozrejme bez varovania) hneď ako počula Mišku mrnknúť a nevadilo jej ani, že behám po izbe s holou riťou Smile Teraz bola kočíkovať dva krát od septembra. Neprišla ani keď nám menili okná, takže som musela chlapov nechať makať samých a kontrolovať ich z vonku, aby malá nebola v tom prievane. Môj najhorší zážitok bol, keď som sa jedno ráno zobudila a svokra stála nado mnou a civela na Mišku. Bol to šok Mad

14.01.2007 19:31

lydia23

My sa pripajame ku vsetkym veseluckym gratulantom a z celeho srdiecka prajeme vela zdravia a stastnych chvil. :D :D Aj my zaspavame na dide a do osemnastich?nebolo by zle ja tuto nasu dedinu volam doupie zla takze mne by vyhovovalo do osemnastich uspavanie vedla mna ako napisala Eugenika. Smile Henrik na vase vysokanske teploty sa teda nehrabeme bolo to hrozne pre mna tak nech mu to rychlo prejde tie kiahniska nastasitie prichadzaju len raz a potom je od nich pokoj.

14.01.2007 21:10

Siska H

Malym slecnam vsetko najlepsie.Bobo posiela veeelku pusku Henrik mi to je luto , zelam len rychle utzdravenie a vela trpezlivosti. Kamoskine male mali pred tyzdnami tiez kiahne, nejako je toho moc Twisted Evil

15.01.2007 09:12

Eugenika

lydia ja som to myslela tak, ze snad nebudem malu uspavat do osemnastich na dide, nemyslela som to tak, ze chcem Laughing

15.01.2007 11:10

lydia23

ja som to pochopila ja len hovorim ze chcem v tomto doupie zla u nas v dedine kde sa deje kadeco a vsetko len take nepekne pocut

15.01.2007 11:13

lydia23

Tak som to myslela ,ze bude bude najlepsie ak by aj bola do 18 doma ale to zachadzam daleko bolo to napisane zo srandy.

15.01.2007 12:01

borka

baby,to spanie vam nezavidim.u nas uspavanie hopsanim,pohojdavanim,na rukach nosenim a pod.nikdy nebolo.mozno preto,ze nebola kojena,tak taketo problemy nemame.nezaspava ukazkovo,ale vzdy sama.

15.01.2007 12:30

Barbi

Leuske prajeme VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINKAM, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA A LASKY Wink posielame pusinku.

15.01.2007 21:13

Yvett

Barbi ďakujeme veľmi pekne :D

15.01.2007 21:43

Yvett

ahojte, tak som Vás poctivo dočítala. Henrik: je mi veľmi ľúto, že to malého takto chytilo. Náš Dido mal tiež taký nepríjemný priebeh, kiahne aj v ústach /mal 2 roky/. Rýchle saa dajte dokopy. My máme za sebou úspešne črevnú chrípku - celá rodina. Fuj neznášam vracať ani za cenu 2 kíl smerom nadol. Tato povedal, že keď sme si pres... kadili začiatok roka, tak snáď už celý rok bude OK :D Ale je to za nami, len Leinka stratila tých pár ťažko nadobudnutých dkg. Takže ročné miery /z dnešnej poradne/ 7630 g a 76 cm. No čo už veď priberie. Ani Lea ešte nechodí, iba okolo nábytku a za ruky. Ale včera sa v strede obývačky ca na 10 sek. sama postavila. Bolo to úžasné ju sledovať ako udržiava rovnováhu. Takže sa asi skoro rozbehne. Dnes sme trošku oslavovali, s diétnou tortou Wink ale pohoda.

15.01.2007 21:45

Yvett

15.01.2007 22:19

Yvett

Pripájam nejaké fotečky :D

15.01.2007 22:21

Yvett

A ešte z dnešnej oslavy

16.01.2007 09:21

katiana

Yvett- kraaasne fotecky. Pri Vasej princeznicke asi nehrozilo, ze stiahne stromcek, alebo aj obrus. U nas je to totiz nemyslitelne. Nic na stole, prilahlych polickach, ziadne topanky... Vsetky zasuvky, skrine a ine podobne veci , ktore nie su skutocne poriadne zaistene su okamzite vyhodene. Uz mame aj nejake materialne skody, ktore vznikli rozmlatenim, rozbitim, alebo roztrhanim. Shocked Aspon, ze to robi vzdy s usmevom a so sarmom. Smetny kos bol v stalom ohrozeni, lebo bud z neho vyberal, alebo vkladal. Tak ho mame pre vonkajsimi dverami.Ohromne prakticke. Sad Len nostalgicky spominam ako v jeho veku starsej dcere stacilo povedat NO-NO, a uz sa toho nedotkla. To je nas Postrach Martin. Mate niekto podobneho lapaja doma?

16.01.2007 09:27

pepsina

Shocked to si ty Yvett?dik,jaká kočka Wink Wink Wink a ze po kom je... Laughing baby vsetkym vsetko najlepsie Wink najrychlejsie uspávanie si tiez prajem....inak januarčatá viete čo som sa v mudrych študiach novych dozvedela.... Confused: Rolling Eyes januar a februar patria medzi najmudrejsich ludí..podla nejakych štatistík,takze tam bolo spomenute aj to,že su ludia narodení v tomto období aktivnejší...to sedí snad na vsetky januarčatá Laughing Laughing no a aprílčata,májovky,su zas umelecke,to tiez sedí Laughing Laughing a vsetko mozne tam bolo popísane,len to tu nemam po ruke,nekdy príííšte Wink my si s drahym hovorime ze drobec si nejakym zázračnym sposobom snad dobíja baterky,alebo ich vobec nemá Laughing je to des..ze nespava cez den,to je uz pohodka..ale vecer vymyšla...učičíkany na rukach,my uz uspaty tiez a on si začne pochodovať či kecať ...či ho "doražák"dokojim....a on sa začne hrať...čo uz...vraj do dvoch az piatich rokov to bude ok.....len my uz nebudeme mať vlasy... Laughing

16.01.2007 10:44

aninaf

Ahojte, keďže som mamka dvojičiek s babkou poruke, tak tie naše malé ešte stále cez deň pohajkáme v kočíku (spia 2 x hodinu) ale večer ich učíme zaspávať samé v postielke a zatiaľ to ide (už cca mesiac). A čo sa týka kiahní, tie sme prekonávali už v októbri a to hneď štvormo - staršia dcera, dvojčatá a nakoniec aj ja. Nám sa to najhoršie hojilo v plienkach a tiež v kútiku úst. Ale aspoň teploty neboli.

16.01.2007 12:23

Barbi

Tak my sme mali katastrofalnu noc. Malemu idu horne dvojky, dost zle to znasa chuda moje. A ja tiez. Som unavena, vynervovana a zacinam sediviet Twisted Evil Yvett faktste kocky aj s malinkou Wink Katiana aj my mame to iste doma, vsetko muselo ist prec. Ked mu poviem nono, usmeje sa, ked zvysim hlas uz vie ze je zle a urobi taky ksicht s otvorenymim ustami,ktory robi vzdy ked sa chysta robit zle. Aj tak to samozrejme urobi.Potom dostane po ritke a urobi to znova, takze asi tak. Respekt nula bodov..... Pepsina, tvoje dieta vobec cez den nespi???? To ako vladze? Nechapem. A ja sa stazujem ze maly spava 1 hodinu. Embarassed

16.01.2007 12:31

*Monka*

dakujeme za blahozelanie a malej Leuske tiez vsetko dobre... Nasa mala je tiez taky lajdak, ked jej pohrozim rukou, ze ty-ty, tak sa zacne smiat a zacne mi mavat, si mysli, ze jej mavam tiez....... a spi uz tradicne len pol hodky, aj ja sediviem, doma nic nespravim..

16.01.2007 12:33

nasa kocka:)

*Monka*

v plnej svojej krase

16.01.2007 13:03

Barbi

Monka no to mas krasavicu! Strasne kraaaasna Wink Nedohodneme nejake predmanzelske zmluvy ? Laughing Laughing Laughing

16.01.2007 13:08

lydia23

ahojte skoda ,ze mne sa fotky neukazuju neviem preco tam s PC takyto problem.S potesenim oznamujem prerezanie oboch ocnych zubkov a teraz budeme mat zubkov7. V cerajsim narodeninkujucim vsetko dobre a nech robia radost rodicom a su zdravicke. :D :D :D

16.01.2007 16:05

xena77

ahojte..dakujem za privitanie, ktore sice bolo davnejsie,ale akosi nebol cas sem prist skor...ako tak citam, problemy mate s deturencami dost...tak k tomu sa mozem pridat..kedze nasa mala este nema ani rok a uz vazi 12 kil, je to s nou trosku narocne...nejaka som z toho vykrivena...a "chodit "zacala len minuly piatok...no mala som co robit prekladat ju stale niekam..zlizla si to moja chrbtica:-) ale inac je to pohoda...

16.01.2007 16:08

xena77

Ena..pekna tabulecka...pripajam ti ostatne udaje o Dianke: narodila sa 28.1.2006 o 19.37 hod...merala 50 cm a vazila 3310g

16.01.2007 17:42

Luciana

Ahojte, len pre zaujimavost som si prezrela tu tabulku deticiek narodenych medzi januarovkami a pozeram ze nasa vanesska tam nie je Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad elemka si na nas zabudlaaaaa? my sme jedine babenko 13.01.2006 medzi vami, tak nas tam teda mozes napisat. 13.01.06. čas: 13:09 - Antolska, 3250g, 50cm - Vanessa diky elemka Wink :D

16.01.2007 19:47

Siska H

.Kočky mate krasne tie vase babulky, asi po mamach Wink

17.01.2007 12:14

Yvett

Pepsi, Barbi - vďaka za pochvalu, v mojom veku - poteší Wink Baby si nemyslite, že tá naša zase až taký anjelik Wink len ona sa skôr zameriava na knihy /intelektuálka Laughing / a všetko čo patrí psovi /misky, hračky Twisted Evil / najobľúbenejšia činnosť trieskať diaľkovým či mobilom o zem - veľmi zábavné :D A TY-TY mi tiež robí nazad Wink Ale pohoda. Cez deň spí raz, ale tie 2-3 hodky potiahne tak som rada. Kočky aj tí Vaši sa začínajú jedovať? Normálne chytá hysáky, napne sa jak struna - no tak ju nechám a po chvíli ju to prejde - opica.

17.01.2007 12:16

Yvett

17.01.2007 12:19

aninaf

Aj moja malá je taká nerváčka, najradšej však bije svojho brata (dvojča) a on sa nechá tĺcť a potom plače Crying or Very sad . Je to hrozné.

17.01.2007 12:42

pepsina

náš je asi herec... Rolling Eyes ked je vonku,či niekde,či u nas navsteva..tak je ako anjelik...gula očami,robi kukuč,usmieva sa,chodi si spokojne sem a tam..alebo sa zababuši do kníh a niečo si mrmle Laughing jakmile som sama s nim..uz po mne skáče,leze,šklbe mi vlasy,hryze ma Laughing mláti vsetkymi ovládačmi,chytá hisáky ked mu nedam myš...pc...dnes sme mali špagetovu vojnu Rolling Eyes Rolling Eyes a čuduj sa svete zaspal...normalne potiahol 20minut skoro Shocked ale asi preto že neskoro isiel spať.... Rolling Eyes no u nas,ked mu poviem no no no...tak sa rehnííííííí a rehnííííí....ale ked mu napr.moja babka povie no no no...tak uz spravi taky ksichtiček že...hambim sa Laughing Laughing jááj je to des,čooo? Laughing u nas je jediny problem zaspávanie..trva coraz dlhšie.... Rolling Eyes ahááá a este nechce stále ziadny čaj.... Rolling Eyes