1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

14.11.2006 08:50

borka

pre LUSY.no bala som sa,ze len moja sasa toto robi.vcera dostala vecer mlieko v stolicke a nemala chut si drzat flasu,tak sa zacala hadzat a neprestala,pokial som jej ju nedrzala.zostala som hotova,ze na taketo zachvaty je priskoro,ale ked vidim,ze vy taky tak....neviem co s nou. Mad Evil or Very Mad Twisted Evil

14.11.2006 21:32

Lusy

Borka: to je strasne s tymto hadzanim a nervacenim. ja tiez neviem, co mam robit. Lucia to robi dost casto. ale snazim sa to nevsimat si, idem prec a zachvilu je klud. Niekedy to robi, ked je na rukach, tak ju polozim na zem a tam sa ukludni. inac Lucka zacala chodit po kolenach... ja sa z toho tesim. Vsak sa stale plazila. a dnes u jej otca na navsteve vsetci sme na nu kukali ako si to veselo kolenackuje... a potom aj doma to robila. Ale strieda to s plazenim. dnes sme kupili overal vel. 80-86 a je jej iba o trochu vacsi. Ja neviem ako to cisluju a vyrabaju. Vsetko je ine. A skusat na predajni sa predsa neda, ked to decko sa tam hadze o zem a vrieska na vsetky strany. Ale za cenu 320 sk, jej mozem za dva mesiace kludne kupit dalsi, no nie?

14.11.2006 21:48

triss

ahojte, Lusy, Borka, super fotky!!!! Katka, vitaj! My sme uz konecne zdrave, choroby nas obchadzali 4 tyzdne, uz som toho mala plne zuby. Bud som grcala ja, alebo mala Confused . No a ona este k tomu aj velmi dlho chrcala, nevedela vykaslat hlieny. Ostatnym zranenym a chorym babetkam zelam skore uzdravenie! Barbi, sikovne babo to mas doma. Nasa Miska sa potrebuje istit oboma rukami, pripadne prejde popri nabytku. Ale sama ani zdaleka. U nas je to s nocnikovanim riadna bieda. Par krat som ju posadila, ked zacala tlacit, ale nevydrzala tam ani 1minutu a aj prestala hned tlacit. Takze sa vlastne ani nesnazim, tiez som si povedala ze v lete to bude jednoduchsie. Len mi obcas lezie na nervy ked mama rozprava, ze som ako 8mesacna nepotrebovala plienku. Rolling Eyes To chcem vidiet!!!!!! Tin, Henrik, Skoricka, troska sa mi ulavilo ze nie som sama s tym castym nocnym kojenim. Blbe je, ze vlastne ani neviem ci cosi zje, niekedy sa mi zda ze som len nahrada za cumlik Embarassed . Cez den moc nekojim a mliecne vyrobky nedavam, takze neviem ci dostane vobec dost mlieka. Co sa tyka zaspavania, tak s tym sme tiez chvilku bojovali, momentalne sa mi celkom dari, pred spanim dostane troska mliecka, akonahle prestane tahat tak ju dam do postielky a spievam uspavanku, pripadne hladkam chrbatik. Troska place, prehadzuje sa, no potom zaspi. Teraz to uz ide rychlo, cca do 8-10minut je tuha Smile . Inak niekedy som skor na nervy z manzela, ten znasal zle, ked som ju uspavala (hlavne zo zaciatku plakala aj 30-40min), reku co tym chcem dosiahnut a vybral ju z postielky Twisted Evil A ja som mohla zacat odznova Evil or Very Mad

14.11.2006 21:51

Barbi

Lydia23 super ze uz chodite, aj Alex zacina, ale ide nato opatrne. Lusy krasne fotecky, tato vyzera byt sympos, ani by som naho nepovedala....Inac Lusy to kde ste nasli overal za 320? Ja ked som hladala vsetko bolo nad 1000. Sad Dnes sme boli vonku bez kocika Laughing Laughing Laughing samozrejme ze sme presli az dve ulice, Alex sa ma drzal za jednu rucicku, aj odrazadlo sme mali so sebou pre istotu, ale to ho moc nebavilo. Nebudem ani hovorit ako dlho nam to trvalo... Laughing Nasa najnovsia hra je kolo kolo mlynske... este to ani nedopoviem a Alex si sadne, zdvyhne ruky a povie baaaa (akoze baaac) tak sa na nom zabavame.

14.11.2006 21:55

Barbi

Triss s tym zaspavanim sme to mali rovnako, ja som isla podla kniziek a darilo sa a dosiel tato ze on ho nenecha plakat a isiel zanim a zobral ho z postielky. Az neskor mi dal za pravdu. Odvtedy problem so zaspavanim nemame.

14.11.2006 22:16

triss

a este jednu vecicku, viem ze sa to tu uz rozoberalo Embarassed ... Ake autosedacky ste kupili po vajicku? Nasej je stale dobre, dokonca aj ked je v overale, ale uz dlho asi nebude ... (ani nie tak kvoli vahe, ale skor vyske)

15.11.2006 08:25

borka

pre LUSY:ostala som sokovana,ked som ju videla takuto hysterku.asi bude takato povaha.

15.11.2006 09:33

borka

nevideli ste niekde v obcodoch toto?v sortimente chicca som to nenasla.

15.11.2006 09:34

Yvett

triss: s tým mliečkom sme na tom podobne,. aj kase dávam nemliečne, ale máme 20-teho poradňu tak počkám čo povie Dr. ale ťahať ťahá aj prehĺta, ciká dosť tak snáď jej stačí.

15.11.2006 12:40

katiana

..pripajam sa so svojim postrehom k babickovskym skusenostiam. Moja mama a vlastne aj svokra mi stale rozpravaju , ze ked sme boli mali / ja s manzelom a nasimi surodencami/, tak nas len polozili do postielky a sami sme hned zaspali. Naozaj sa mi to nezda, nas maly je druhorodeny a napriek vsetkemu som sa ani u jeho starsej sestry s takym niecim ani naznakom nestretla. Alebo je tu este jednamoznost a to ta, ze casom sa zda vsetko krajsie a ked budem mat tolko,co ony, aj ja si to budem o svojich detoch mysliet. :D

15.11.2006 13:41

Kerina

Katiana v tej poseldnej vete sito vystihla Laughing Laughing sa tomu hovorí aj "zabudol vôl, že teľaťom bol" Laughing Laughing my máme vyše 11 kg, ale pekne napreduje, ked sa drží postielky alebo gauča tak spraví 2 kroky a potom padne na zadok Laughing momentálne sama papá špagety, sa vyžíva v tom ... ale ako vidím, dnes bude málo urpatovania zatiaľ ......

15.11.2006 15:56

Barbi

Borka, mala je strasne zlata Laughing My ideme zajtra do poradne na vahu a ockovanie, som zvedava...

15.11.2006 19:11

lydia23

ahojte ako tak citamtak choroby Sad netrapia len nasu malu zajtra ideme na kontrolu sme objednane po dvoch dnoch prvy krat mala aj antibiotika, ale bez akychkolvek reakcii.Napriek tomu, ze ledva dycha od soplikov lebo ma plny nostek nazastane ani na chvilku a stale sa chce len pohybovat Smile . To zaspavanie je problemom a trapenim aj pri nasej malej,uspavam ju 1xdoobeda a1x poobede cez den ju uspavam v kociku a na noc v postielke.Pri vecernom zaspavani ju rozospim na prsniku a potom sups do postielky.Teraz po novom ked nezaspinka tak ju idem hladkat po chrbatiku a potom hned kludne zaspi. Barbi vonku bez kocika mala chodi, ale ja by som si netrufla racej vleciem ked idem vom aj koc ked je sucho tak ju vyberiem nech trosku chodi.A ked sme na dvore tak stale len chodi.Alex teda musi mat vydrz je jedno ako dlho to trvalo ale vydrzal.super :D Baby je to velmi zlatucke ked deticky lozia nasa mala to preskocila Sad skoda.Velmi sa mi to paci ked utekaju rychlo ,rychlo po styroch :D Borka, ja som ten stolcek videla v letaku mettra, ale boli tam trosku ine hracky na nom. Kerna,malicka sama papa?som v soku Surprised tak to je volaco. :D

15.11.2006 21:54

borka

baby,ako riesite strih vlasov u deti?malej behaju vlasy do oci a strih ma ako dusan grun?" Confused uz som jej dala aj sponku,ale vydrzala na nej 3 sekundy.

15.11.2006 22:13

Etinka

Borka, moj maly je tiez riadny vlasac. Skusala som ho ostrihat, ale stale tocil hlavickou, tak som to vzdala. Aj sponku som skusila, ale nevydrzala vo vlasoch ani 3 minuty a skoncila v ustach.

16.11.2006 07:49

Eugenika

Nasa saä tiez vrti za noznickami, tak som ju predvcerom ostrihala v spanku, v ramci strihania nechtikov Laughing

16.11.2006 08:49

*Monka*

na mimiaukciach som konecne objavila pre malu zateplene nohavice take, ake som chcela, a aukcia konci zajtra o 19.00, a my dnes cestujeme na SR, zona bez internetu........... Twisted Evil Evil or Very Mad

16.11.2006 09:07

Yvett

lydia: neboj ona sa do tej fázy lezenia dostane neskôr, potom ťa budú hnevať ošúchané kolená Wink Ale vraj skôr či neskôr každé dieťa tým musí prejsť, súvisí to vraj s vývojom komunikácie pravej a ľavej hemisféry mozgu /tá sa práve podporuje tým krížovým pohybom - ruka noha/. Som bola poučená :D Baby tak po poslednej depke som sa rozhodla pre zmenu Wink Na zmenu chlapa som už stará :D na plastiku nedospelo ani moje presvedčenie ani peňaženka Laughing tak idem na trvalú Twisted Evil Takže ak ma tu dlhšie neuvidíte - hanbím sa medzi ľudí Laughing Tak sa tu zatiaľ majte Wink

16.11.2006 09:52

Barbi

Yvett NEDAVAJ SI TRVALU, poznam vela bab a ani jedna nebola spokojna, iba ked dosli od kadernicky. Ja som to vyriesila ofinou, ktoru som nikdy nemala a som strasne spokojna, vyzeram inak a super sa upravuje. Ale ak som ta nestihla tak dufam ze budes spokojna, ked si sa nato dala Laughing Laughing

16.11.2006 10:08

Anet

Ahojte, tak malemu sa uz prerezava aj druha stolicka, takze mame 10 zubov Laughing Dnes sa malemu podarilo samemu zliest z postele Smile samozrejme dole nohami. Uz sa mu podari obcas aj vyliest hore. Najprv zacal zliezat dole hlavou, tak sme mu dali k posteli vankuse a to sa mu velmi pacilo a dnes rano ma prekvapil a isiel dole nozickami :D My to mame so zaspavanim pomerne jednoduche. Ked vidim, ze uz je unaveny, lahneme si spolu, dam mu do ruky plienku Smile prikryjem ho a zachvilu uz spinka. Vecer vacsinou zaspi po mliecku alebo cajicku. Len tie noci su teraz vselijake, ked sa mu stale rezu nejake zuby. Drzte sa a nech drobcov obchadzaju choroby aj urazy.

16.11.2006 10:20

borka

pre MONKU:napis mi ktore a ja ti ich vydrazim.posli ss.

16.11.2006 10:34

Henrik

Yvett, NEDAVAJ SI TRVALU!!! Ja som mala 1x v zivote a nikdy viac! Aj mamu som odhovarala pred rokom... a to kedysi nosila cely zivot, len poslednych par rokov nie.... dala si len tu lahku a doteraz sa toho nevie zbavit!!! To radsej vymen chlapa Wink Wink Ale ak potrebujes zmenu, co tak prelyv, nova farba vlasov, novy ram na okuliare a tak...

16.11.2006 10:37

*Monka*

Borka, poslala som ti ss. Dakujeeeeeeeeem :D Yvett, trvalu nie!!! segra mala krasne dlhe gastanove vlasy a po troch mesiacoch mala z toho nejaky chumac na hlave, musela sa ostrihat, teraz ma kratke vlasy a su neupravitelne Sad

16.11.2006 11:03

katka.hybe

Ahojte baby co sa tyka toho zaspavania, vraj je dobra kniha Kdyz dite nechce spat.Znami ju citali a vraj im to velmi pomohlo. Ja som ju zatial nezohnala. :D My chodime zatial len po styroch, mame 6 zubov, 10 kg...Nocnik som este nekupovala. Rada by som Vam poslala foto mojho Timka, ale neviem, ako ich zmensit. Mozete mi, prosim, poradit? Vsetky fotky, ktore mam v PC su velmi velke a nechce mi to zobrat. Dakujem a vsetkym pekny dnik.

16.11.2006 11:03

Henrik

Babulky, tak dnes som dostala prvy krat po 100 rokoch menzes.... Rolling Eyes Cudny pocit, byt opat v klube..... Confused Vobec som to necakala.... Vy, ktore este kojite, uz mate?? A kupila som malemu na ceskom MMB buginu.... Laughing Este je mam sice u znamej na Morave, ale neviem sa dockat... Som zvedava, co to bude za cudo... Spider Mutsy, novinka 2006

16.11.2006 11:22

triss

ahoj Henrik, ja som mala teraz treti krat - prvy krat v juli, potom v septembri a teraz. No co uz. Jedina dobra sprava je ta, ze boli bezbolestne. Kedysi mi byvalo fakt dost zle, teraz pohodicka.

16.11.2006 11:26

borka

pre HENRIK:a co si za nu dala?ja tie kociare obdivujem uz davno,ale ta cena?! Evil or Very Mad

16.11.2006 12:11

Henrik

Triss, tak si ma potesila...ked to bude stale tak ako teraz, prvy den... absolutne bezbolestne Smile Pred tym som tiez mavala riadne bolesti a naladu pod psa... Borka, dala som za nu 8000,- SK a mam ju aj s taskou (560,-CZK). Laughing Laughing Mala som stastie, prave ked som sa zaregistrovala v sobotu na ceskom MMB, mamicka vyhodila inzerat a bol tam teda len par minut a hned sme sa dohodli. Chcela viac, ale stiahla som ju, kedze som to hned v pondelok platila... Je sice cervena, chcela som ciernu, ale na nej sa mi nepacila ta seda strieska ... . Normalne stoji cez 11, ved vies... Je pouzivana 2 tyzdne. Len neviem, ci nebudem na nu potrebovat novy vodicak... taka lahka trojkolka, aby nebol Maco castejsie na zemi ako v kociku... Wink A vobec, aby sa mi do nej zmestil... Laughing

16.11.2006 12:19

Henrik

Borka, je to aj tak dost, ale asi nebudem kupovat autosedacku... tak usetrim... Zdedila som taku dost hroznu, ale je to nasa vahova kategoria, tak sa snad uskromnim...Som zvedava, ako dlho mi ta skromnost vydrzi.... Rolling Eyes

16.11.2006 12:22

Henrik

No a chcela som povodne ZAPP, ale ten sa neda polohovat. A ja tento kocik chcem bravat na dovolenky, na cestovanie (do obchodov) a tak...a vies, neskore letne vecery, vona mora... posedenie niekde vonku na teraske pri vinku... a maly spi v kociku, nikam sa nemusim ponahlat.... Laughing Tak takto nejak by som si to predstavovala..... Laughing

16.11.2006 13:00

borka

pre HENRIK:aj ja som uvazovala,ze casom,ked uz bude chodit a sediet len pomenej,tak by som chcela nieco spratne.QUINNY bol tiez v plane,ale moc prakticky nie je.ofot potom maleho,nevidela som tento sportak od MUTSY nazivo,takze by ma to zaujimalo.ja uz nejako neuvazujem,kolko som stratova na kocikoch,pokial vzdy nejaky predam a kupim dalsi,tak je to v pohode.

16.11.2006 15:34

Barbi

Dnes sme oli v poradni a dr sa ma pytala ci este maly zle spi, ja ze ano, ale ze uz som si zvykla, ved raz to prejde. Tak mi sama od seba predpisala ,,bylinky na dobre spanie,,. V 3 lekarnach to nemali a v tretej povedali ze je problem s dovazanim na Slovenako. Doma som otvorila internet, vyhladala EUVEKAN a vyhodilo mi to - sedativa, hypnotika. Teraz som v soku...

16.11.2006 16:12

pepsina

ja nič,setrim na tamponoch Rolling Eyes Laughing dufam ze to bude ako predtym a nepride na mna nejaká smršť Rolling Eyes ale ja som nekrvacala ani v sestoned. Rolling Eyes mam anemiu ako hrom Rolling Eyes dnes sme bastili cestoviny s jablckom a broskynou..sa zalizoval Laughing otvaRA MI UZ skrinky na kuch,linke,je to des Rolling Eyes Laughing

16.11.2006 20:25

lydia23

ahoj baby dnes u dokrorky ziadna slava doberieme antib. Sad a potom sa uvidi,ale dycha cistejsie aspon nieco Smile katarina to uz mate 6 zubov no teda mala ma ledva druhy trci tam kusocek :D anet a vy uz mate 10 zubov to cumim Shocked baby to mate v pohodke ked az teraz ste dostali menzes,ja som mala od dvoch mesiacov malej ale kojenie som si udrzala podarilo sa mi to comu sa velmi tesim,bolesti tez chvala bohu nemam.trapi ma len ta nepravidelnost (28,37,16,...)nikdy neviem kedy to pride. Sad Yvet neviem ci ma to bude hnevat ked budu osuchane kolena lebo tak tuzim po tom aby lozila ze jej kupit aj x teplacikov len nech vidim ze uteka po styroch a to rychlo rychlo ako drobec mojej kamaratky. Smile :D baby ja malu tiez stiham ale len ofinu a osvedcilo sa mi to vo vani ked sa kupka mala sa hra s kacickou a ja jej striham vlasky a potom ju okupkam(vlasky zachytavam do ruky nepustam ic do vody).nerobim ziadne strihy len cvak ofinu a basta. :D :D :D

16.11.2006 20:49

Siska H

Ahojte babulky, chorym detickam skore vyzdravenie. Yvett potom posli fotku, ci ta vobec spozname Wink Ja tiez rozmyslam co s vlasmi, len ma este nic nenapadlo. Ofina ja nechcem tu som nosila asi 15 rokov, dlzku vlasov od pazaceho az po pas, farby od ciernej az po svetly gastan a teraz chodim jak taka chcudera s vyrastenym melirom od svadby Wink Ja mam dnes vecer volno, Bobo je u nasich nech moj tata trosku pookreje furt sa totiz trapime s tou hnusnou rakovinou a chemoterapiami ale t uz podla dr. nema vyznam tak nech si uzivaju jeden druheho kym sa da. Idem dnes vecer pozriet na kamosku co ma koncert, tak papa

17.11.2006 09:32

Yvett

Tak sa predsa hlásim Wink ste sa ma nezbavili Laughing Trvalá dopadla dobre /nad očakávanie/ mám to ako prirodzene vlnité a vlasy sú úplne v poriadku. Holt viem kam chodiť :D Chcela som tú Head line, ale moja kaderníčka mi hneď povedala, že hrozne ničí vlasy a vysušuje. Ona robí s nejakou talianskou a vôbec nesmrdí /to som sa bála kvôli malej/. Ja som ju hlavne chcela aby mi zmäkli vlasy, mám totiž hrozné drôty a keď to nemám úplne krátke, alebo dlhé je to ako by som mala na hlave prilbu /taká Majka z Gurunu Confused /

17.11.2006 12:32

Anaj

Hanrik, ja este tiez nemam, ale uz cakam, ze pridu, uz nekojim v noci, iba 2-3 krat cez den, tak si myslim, ze uz to bude presne ako pri Kubovi. Dostala som vlastne prvy krat a potom som hned otehotnela, takze ja uz nemam kamaratky nejake 3 roky Laughing , je to prakticke, neviem, ako si na to zase zvyknem. Inac zaspavanie, u nas funguje vacsinou po kojeni, tak to bude este sranda ju odnaucit, tiez uz nechcem kojit do nekonecna.

17.11.2006 15:38

Skoricka

Henrik, ja tiez stale nic a som na tom presne ako Anaj - po Misovi som mala raz a potom som otehotnela, tiez si vegetim uz dobre dlho bez Wink Neviem, ako si zas zvyknem, ale dalsie urcite tak skoro uz neplanujeme Rolling Eyes, takze budem musiet Wink Inak, uz veselo chodime za ruky a tlaci sa nam 6. zub, takze spanie zas o nicom - vacsinu noci prisaty Rolling Eyes

17.11.2006 15:50

cherri

Ja mám jednu mrchu už za sebou, teraz každú chvílu čakám druhú, dúfam, že bude bezbolestná ako tá prvá, lebo pred tým som mala riadne krče Confused . Ninka už celkom pekne krôčikuje, už prejde z obyvačky do detskej, s jednou menšou prestávkou Wink , ale prejde :D , je pri tom strašne podarená, roztiahne ruky a vyrovnáva si nimi rovnováhu. Anet, 10zúbkov, fiha, no my sme oproti vám len v polovičke :D .

17.11.2006 19:28

Etinka

Anet, tolko zubov? Adamko este nema ani 1. Uz je asi jedine januarove babo bez zubov.

17.11.2006 20:40

Henrik

Yvett, aj ja urgujem foto. To som este napocula, aby bol niekto spokojny s trvalou. Ale v kazdom pripade blahozelam, ze to dobre dopadlo Laughing Ten prvy menzes je OK, bezbolesny, akurat mam od rana hrozne tocaky, normalne mam pocit slabosi ako po porode....nechapem.. a pritom ziadna obrovska strata krvy, alebo co... Siska, netusila som, ze sa coskoro "pridame" Sad otcova manzelka sa z toho prave cerstvo vystrabila, ale manzelov otec je prave po operacii a vobec to nevyzera dobre. O tyzden nastupuje liecbu...strasne rychlo sa to zomlelo..

17.11.2006 20:44

Henrik

Borka, to vies ze odfotim. Zajra mi ho kamoska privezie... ale chyta ma panika, ze sa macko don nezmesti... Rolling Eyes No a my sice nestvornoskujeme, ale pohybujeme sa rychlostou blesku opicim stylom...manzel je z toho nadseny...vraj vyhodnejsie ako normlane lozenie... Rolling Eyes jednu nohu ma pokrcenu pod sebou, ako keby si na nej sedel a druhou sa v predu odraza, ako na kolobezke...rukami prepleta ale ma ich tak na boku, ako opicka...strasna sranda, keby ste to videli...

17.11.2006 21:04

borka

pre HENRIK,myslis,ze nie?citala som,ze je vhodny do 15 kil a to su vsetky kociky,takze v pohode by to malo byt.uz sa tesim na fotku.

18.11.2006 07:45

katiana

...my hlasime prve tri krociky. Som myslela, ze pri vahe 11,1 kg budeme medzi poslednymi. :D

18.11.2006 08:59

Eugenika

Tak ja tiez nemenstruujem zatial Laughing .Podla toho, co si henrik opisala, pohybujeme sa velmi podobne. ja som to pripisovala parketam. ked sa dala na styri, za chvilu sa na zemi rozcapila, kdezto opicim stylom (ako si to nazvala :D ) sa presuva pomerne rychlo. No a samozrejme ked ju drzime, tak chodi normalne, uz mam odideny chrbat, lebo najradsej by nic ine nerobila, len chodila. Mam nervy, som si na MMB objednala snehulky, baba pisala ze su nove, lebo ze malej su male, vcera mi dosli a su uplne znicene, flakate, evidentne v nich dieta chodilo. tak som zvedava, ci vrati peniaze. Evil or Very Mad

18.11.2006 11:54

Lusy

ahojte baby, tak ja sa hlasim po par dnoch... pri malej sa skoro nic neda robit, stale sa jej treba venovat. ked ma nahodou nevidi, tak spusti taky hurhaj, ze dovi a dopo.... takze je moj maznacik. ked umyvam riady, tak sa postavi za mnou a drzi sa ma ako mala opicka. my stvornozkujeme iba na koberci, na parketach sa jej to smyka... Ale par krokov ma aj Lucka za sebou. Stale ma napodobnuje, vtedy je taka zlata.... MONKA, ten overal som kupovala v jednom obchode tu v petrzalke, je uplne super. BORKA, HENRIK, myslim ze sme na tom s tymi kocikmi rovnako. Mne sa kazdu chvilu paci nejaky iny. Teraz mame Chicco CO.4 take golface a zatial nechcem novy. vsak uz ich nemam kam davat. Vcera som bola vonku aj s priatelom, mala je u svojho otca, a konecne som sa zabavila. Stretla som kopec znamych, co som dlho nevidela, kazdemu som ukazovala fotky a videa malej a velmi sa pacila. Vsak musim sa pochvalit. Dneska ma boli hlava, vsak trocha malibu a whisky spravi svoje... NAstastie mi malu jej otec donesie az okolo tretej, tak idem upratovat...

18.11.2006 12:54

borka

ja som s gessleinom spokojna,predosle som predala.len nechcem vlacik tazky kociar v case,ked uz bude chodit a v kociku bude sediet len vynimocne.chcela by som nieco spratne a lahke.okrem QUINNY BUZZ som nic podobne nenasla.

18.11.2006 13:31

Barbi

My mame PP Pliko a som spokojna. Hlavne mam polku kufra este volnu. Vazi iba 8 kg.

18.11.2006 13:35

borka

pre BARBI:perega su fajn,ale maju male kolieska.tu by bol v zime nepouzitelny.jediny s velkymi je PEG-PEREGO AT 4 COMPLETO,ale ten je zase priserne tazky.idealny kocik nie je.

18.11.2006 13:45

Barbi

Ved to... Ja som si nechala stary kocik, ktory sme mali od narodenia a ma velke nafukovacie kolesa. Ked bude vela snehu, vytiahnem ho.