1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

07.11.2006 15:46

Skoricka

Monica, keby si vedela, kolko my mame Dupla... To nema vyznam, sa v nom topime Wink Miso dostane uz velkacske Lego, takze Duplo bude viac-menej len Adove. Keby sme mali babu, tak je to pohodka, babiky a pod, ale takto....no neviem. Maminky chlapcekov, aj vy sa vyjadrite!!! Vopred diiiik Wink

07.11.2006 16:05

Anonymous

Este mi napadlo odrazadlo, Misko urcite ma, ale ako poznam deti, pri dvoch chlapcoch bude treba aj dve odrazadla. Monica

07.11.2006 22:06

Lusy

Ahojte, dlho sme tu neboli, tak sme citali a bola som uplne sokovana... prajeme ELLUSKE a ANICKE aj my skore uzdravenie, a hlavne nech uz nemusite do nemocnice. my mame za sebou len klasicke bezne pady, po ktorych sa Lucka smeje, co sa stalo... :D a privrete prsteky, ale len raz. Snazim sa na nu davat uplny pozor, co sa samozrejme neda... Confused Lucka uz vie povedat aj kde je? a babo tak ukazuje na kociky, a svoju babiku. Je strasne zlata, ked sa hraje a pritom si vsetko mozne brble. A konecne si zvykla na svojho otca, normalne sa stale nanho pyta, ze de je tata? a tatinko je uplne pysny a stastny... SKORICKA, ja idem kupovat Lucke na meniny takeho slonika s otvormi, kam moze vhadzovat take tvary a je aj na snurku, ze si ho moze tahat. a na vianoce jej chcem kupit taky valec na lezenie, ktory je nafukovaci a hrka a babiku, jednu ma, ale chcem taku handrovu. Babika by ti asi u chalanov nepresla... Laughing a este samozrejme nejake oblecenie a navliecky na paplonik a vankus, a hned siedmeho ma narodeniny, tak to asi dostane odrazadlo. Trojkolku uz stihla zlikvidovat. neviem ako sa jej to podarilo, ale normalne tam nie su sroby a ta rucka, co ju ja drzim odpadla. asi nejaky vadny vyrobok. Pre chalanov je to fakt tazke, mna napadaju len auta, take vacsie, to by ale asi bola zbytocnost, ked ma po miskovi adko. Moja sesternica kupovala svojmu synovi taku kuchynku pre dievcata, lebo strasne sa o to zaujimal, kvoli hrncom a varecham a tak... ENA my mame z Deichmanu 19, take krasne cizmicky na zips na boku, za 749,- a maju tam aj chalanske velmi pekne a nie su ani take drahe. a ked sa ti bude chciet, tak aj v ENiki-beniki na Manesovom namesti maju velmi pekne a nie drahe cizmy.

08.11.2006 08:35

katiana

..my sme kupili velku tatrovku z dracika do 150kg a velmi sa nasemu v nej paci, aj si ju prevrati aj potlaci sam dopredu ako zacina chodit.

08.11.2006 09:44

*Monka*

Lusy, ty mas fakt doma sikulku......nasa este nehovori tak plynule jak tvoja, nove slovko ma teraz bum, tak vsetko zhadzuje a hovori bum, ale inak len zvatla mama, tata, baba a pod..........

08.11.2006 10:12

mattah

Lusy a odkial kupujete ten tunel? To chceme aj my. Este som sice po nom nepatrala v obchodoch, ale.......

08.11.2006 11:39

Kerina

Skorička kľudne môžeš aj pre chlapca kupiť tú farebnú buginku, tuším to stojí 98 sk, lebo suseda to musela kupiť a popritom má 2 chalanov a zničili už 2 kočíky Laughing Laughing Ja som dnes bola kupiť také kocky čo sa dá poskladať 6 obrázkov, lebo tiež väčšinou hračky máme po Michalke ..... ja mám síce staršiu dievča ale pod stromček si praje hasičské a záchranárské auto s helikoptérou a dalekohľad Surprised Surprised moji rodičia hovoria, akokeby mňa videli, ja doteraz mám tie "komunistické" bábiky v pôvodnom obale Laughing a ešte idem kupiť aj xylofon, tak to kupim rovno 2 aby mali do čoho udierať ... ešte by si mohla kupiť aj taký detský stan ...alebo aj vankúšik v tvare dinosaura - videla som na MMB, obliečky s rozrpávkovým motívom ... tanierikovú supravu s motívom autíčok ... rôzne hud. nástroje: saxofon, bubonik, jednoduché veľké puzzle - drevené , papučky psíčkové ak má rád psíkov, loptu s pichliačikmi, skákaciu loptu- my na takej cvičíme, trojkolku, na zimu boby, niečo nafukovacie - my máme také kladivo čo piští - síce som mala nervy 1 týždeň ale potom ju prestalo baviť Laughing Laughing

08.11.2006 12:37

Eugenika

My sme si na vianoce objednali drevene kocky, hracky dov ane, co sa nacucnu na bok vane a da sa tam liat voda a hrat sa s tym (som to kupila bratovmu malemu ked mal cca rok a doteraz sa s tym vo vani hra a to bude mat za chvilu 3 Laughing ) a dnes nam dosiel skakaci hrad Twisted Evil . Mala hrozne rada skace, v PK na plavani je skakacia zebra, nikdy neviem krpatu z nej dostat, tak tatino zahlasil, ze jej to kupi domov, skoro som odpadla, tak dnes to doslo. ked sa to odhodla nafukat, poslem foto Laughing . Som zvedava, kto sa z toho bude tesit viac, ci mala alebo on Twisted Evil . A este jej kupil minuly tyzden v metre nafukovacie boby, alebo ako to mam nazvat, tak ju s tym taha po dome, mala sa drzi ako kliest a chechce sa a sedi tam jak dubak, by sa nechala vozit cely den Laughing .

08.11.2006 13:56

Skoricka

Baby, dik za tipy, ale skoro vsetko z toho, co ste napisali, mame Sad Aj puzzle, lopty, kocky, auticka, aj babiku s prislusenstvom dokonca mame Laughing Teda, ten skakaci hrad by bol super, ale v byte ho nie je kam dat, takze to nehrozi Wink Stan s tunelom je teraz u nas obrovsky hit, aj Ado je v nom stale nasackovany, coskoro budem musiet vytiahnut aj 2.stan, nech ma kazdy svoj, len to zaberie pomaly pol izby :D Inac, tie hracky do vane s prisavkami su tiez super, to maju radi obaja. Tazko sa mi vymysla, zatial mam jedinu vec vymyslenu - dostane nejaku tu potvoru z Ikei, take tie polovankusove zvieratka, Misko totiz dostane tavu a Ado nieco druhe, zatial vyhrava hroch :D A nad hudobnymi hrackami tiez uvazujem, Misovi minuly rok sme schvalne nekupovali, aby hlukom nebudil Ada, ked bol malicky, ale teraz by sme snad uz aj mohli. Mame zatial klavir a bubon (ten vsak hra sam), akurat sa obavam, ze Misko mu bude vsetko brat, ze to je Misove (v poslednej dobe to stale riesime Rolling Eyes), sice mu potom "pozicia", ale vacsinou musim zakrocit Rolling Eyes Dufam, ze sa to zlepsi... Ak este mate nejake tipy, piste, piste!!!! Idea :D

08.11.2006 14:14

Lusy

Matah, ten valec na lezenie stoji 249,- a maju ho aj v kauflande aj v carfoure. Pojdem to pozriet, a uvidim ako to vyzera... dnes sme boli u doktorky, nase aktualne miery, 9200 gramov a 72 cm. v desiatich strojnasobila svoju porodnu hmotnost. ale tucna nie je, len taka baculata. ale to neva, hlavne ze je zdrava....

08.11.2006 14:19

monica

Kerina, kde si videla tu buginu? Maju to normalne v obchodoch? Lebo v TEscu som pozerala a nic take tam nemali a aj ta cena, 98 Sk, nie je to preklep?

08.11.2006 14:21

Skoricka

Jo, Kerina, ti zachranari - to je mile Laughing Aj my mame, celu sadu, aj s helikopterou a zachranarskymi clnmi, zachranujeme, co sa da Laughing Laughing Laughing Aj Ado to ma velmi rad, najradsej obdivuje "motory" na tom clne a furt ich ma napchane v puse Rolling Eyes Boze, vyzeram, ze sme vykupili cele hrackarstvo, vsetko mame Rolling Eyes A pritom ma Misko ledva polovicu hraciek ako jeho najlepsi kamos Shocked Len sa mi zda zbytocne kupovat rovnake hracky, ved o chvilu by sa v tej detskej ani nepohli...

08.11.2006 15:58

mattah

Pocujte baby, chodievate von s drobcami ked maju sopliky a zvyzenu teplotu? Teraz je celkom pekne, tak neviem ci ist von. Cely den doma, to je o drzku, ale vydrzat sa da ak treba.

08.11.2006 23:17

borka

caute zeny.konecne som doma,alebo uz zase?! bola som pozriet ako vyzera civilizacia v meste,takze som zase na nejaky cas spokojna.inak som vstavala o 11 a chodila spat o 20. Smile Smile Smile certica sa postavi vsadem,takze o 3-tej rano si chodi v posteli.inak nestiham vsetko docitat,ale SISKA:aj my sme vas videli.tiez som cumela odusu na 2 zufalcov s kocikom. Smile pre EUGENIKU:mozes hodit fotku hradu?ja som tiez zufala co kupit.od nasich dostane ruzovy bicyklik,odrazadlo mame,ako aj babiky,strkovacie hracky,spievajuceho psa-my sa na nom zatial bavime viac ako ona. Sad .. vela zdravia zranenym... Crying or Very sad

09.11.2006 11:09

borka

nasa najoblubenejsia cinnost

09.11.2006 12:19

Kerina

Monica ja som ju kupila za 98 sk, ale neviem či to nebola nejaká akcia, je to taká krikľavoružová-fialová-zeleno-žltá buginka len čisto z plastu, a ma´darský výrobca , som sa bola pýtať susedy, že za koľko to ona kupovala tak že cca 200 sk ... ale tie ceny sa líšia, ja som to kupovala doma v RS, a tam je veľkosklad hračiek, a práve tieto dovážajú tam ..tak možno pokým sa to dostane viacej smerom na západ tak aj cena sa zvyšuje Laughing nna a my sme buntošili .... vraj mliečko HAJAJA ..figa mliečko BUNTOŠIME, ešte viackrát sa mi zobudila ako pri normiálnom krabičkovom mliečku ... vyhodené prachy ..hmmmm ja som tej mojej staršej zase kúpila trampiolínku, lebo furt na posteli skákala, a teraz tam zvyknem dávať aj Peťku a teší sa ako nadskakuje, ale jej ešte samozrejme pomáham

09.11.2006 16:09

Siska H

Borka vitaj mezi internetackami Wink Zufalci si pekne vystihla Laughing Babulky a mate tie hracky kam davat? Ja to mam v cestovnej postielke, ktora sluzi ako ohradka, a Bobo sa tam skoro nevojde, skrz tych hraciek samozrejme . Darceky pre krpca som este neriesila, predpokladam ze dedkofci sa budu realizovat aj bez nas. Moj muz si kupuje 450 litrove akvarko, akoze jeho detsky sen, takze vsetky peniazky na darceky pojdu podla jeho slov do rodinneho darceka Rolling Eyes rozumej jeho darceka. Fakt uzasne Confused Radsej by som isla na dovolenku.

09.11.2006 22:08

lydia23

ahojte mamicky Smile ja som sem este nepisala ale nase babetko je tiez zazrak z januaru 2006,chcela som vas len pozdravit ked si tak citam ste tu pekne zohrate to je super je niektore babo narodene 23.1. :D

10.11.2006 10:20

Etinka

Ahojte, ja tu tiez neprispievam, len tu obcas nakuknem. Lydia 23 ja mam Adamka, narodil sa 23. januara.

10.11.2006 10:23

Barbi

A preco neprispievate? Ved sa k nam pridajte Laughing K tym darcekom, my ideme kupovat tiez hracky kedze mame prvorodeneho, len najhorsie je najst take, ktore by ho zaujimali. Alex moc hracky k zivotu nepotrebuje, dufam ze sa raz chyti Crying or Very sad

10.11.2006 10:25

Kerina

vitajte nové alebo staronové babenky???? lýdia sme tu z celého Slovenska Laughing ja tu skoro každý deň nakuknem, ked mám čas ešte pred varením alebo večer ked už deťúrence spinkajú dnes sme spali ajajáááááj Laughing Laughing Laughing

10.11.2006 10:29

mattah

Barbi, nasa je taka ista. Hracky vobec nepotrebuje, neviem ci si nemam radsej kupit nieco do kuchyne, s vareskami a miskami jej to ide lepsie ako s hrackami Smile. Zabijem tak dve muchy jednou ranou... Laughing

10.11.2006 10:29

Barbi

Vcera vecer na seba zhodil kuchynsku barovu stolicku - a to som stala pri nom ale uz som nestihla zachranovat. Skoro som zinfarktovala, na cele sa mu spravila modrinka ale nastastie do rana zmizla.

10.11.2006 10:32

mattah

Niekedy mam pocit ze sa jednoducho musim zmierit s tym ze si moje dieta kazdy den nejako ublizi. A asi som z toho viac nestastna ja ako ona. Asi si potrebuju tie deti vyskusat aj nejake boliestky a sami zistit co je nebezpecne a co nie...

10.11.2006 10:33

Barbi

Mattah ja som uz rozmyslala nad tou detskou kuchynskou linkou akoze pre baby ale mouno by ho to bavilo Laughing ked ho bavi aj nasa kuchyna. A najlepsie je ze nas tatino zahlasil ze naco budeme vyhadzovat peniaze za hracky ked ho nebavia Sad To je kraaasny pristup.

10.11.2006 11:17

Etinka

Kerina, ja som sem trosku prispievala este pocas tehu, ale po porode som uz nic nestihala. Moj maly sice spi celu noc ale cez den je to strasne. Spi iba pol hodiny za den a vtedy sa snazim nieco nahadzat do hrnca. Najhorsie je, ze uz nechce byt ani v kociku. Ked vidi kocik tak zacne pistat a ja ho musim vlacit na rukach.

10.11.2006 11:22

Eugenika

Borka stiahnem to z fotaku a prilozim. Mam nervy, lebo som chcela, aby sme ho dali do prazdnej izby a moja polovicka ten hrad nafukala priamo v pracovni, ktora je spojena s jdalnou a kuchynou....ked sem dame este aj vianocny stromcek, nebudeme sa mat kde hybat Evil or Very Mad . A neviem, kto sa z toho hradu viac tesil, ci on, alebo krpata Twisted Evil .

10.11.2006 11:25

Hrad

Eugenika

Borka takto to vyzera, kupovali sme to cez mojshop.sk

10.11.2006 11:27

Krpata v hrade

Eugenika

a takto v nom uz spekulujeme Smile

10.11.2006 11:28

tin

ahoj baby tak som tu po tyzdni zas Laughing Mam na navsteve cely tyzden svokrovcov tak na internet nekukam. Ranenym babetkam skore uzdravenie. Az mi bolo zle to citat, ked si predstavim co vsetko sa moze za sekundu stat. My zatial par modrin a styri spadnutia s postele. A samozrejme ked je muz po opici, tak davam pozor dvojnasobne, lebo vtedy ma spomalene reflexi a velku chut sa s Valentinkou hrat Twisted Evil Pre nove baby - Aj moj zazrak sa narodil 23.1 na Antolskej. K topanockam na zimu - my sme kupili 19 z Auparku. Boli drahe z 1600 na 1300, ale moja horsia polovocka nechce na zimnych topankach pre drobca setrit. Ze usetrime na inom. No a teraz šok - ked som doma vybrala vlozku z cizmiciek a dala dnu ruku tak tam trcal klincek. V druhej samozrejme tiez. Tak sme leteli do Auparku ze co nam to predali Twisted Evil Predavacka prekvapena ze samozrejme to vymeni a klinceky takmer vo vsetkych cizmickach. Aj velkych aj malych aj v inych typoch. Tak ze vrati peniaze. Nakoniec sme sa dohodli ze ak to obuvnik opravi ze uhradia opravu. Obuvnik to urobil zdarma. Ale keby som nedala pod vlozku ruku , tak chudatko ako by mi povedalo ze ju to picha? Len by som nadavala ze nechce nosit cizmicky. Tak skontrolujte aj vy ci nemate podobny problem. Inac Valentinka uz v pohode urobi 4-5 krokov sama , hlavne ked ma ciel kde sa da uchytit. Ale v tych cizmickach je to tazke. Aj ked ju drzim za ruky, tak pomali nevie ani nohy prekladat. A tiez mame pekne tucnucky nie len nart, ale aj lytko. bezim sa venovat svokrovcom a pekny bezurazovy vikend A este jedna fotka s prveho snehu Laughing

10.11.2006 11:31

borka

pre tie,ktore nemaju overal.ani my nie a ani som nic pekne nenasla ,ale dnes na mmb novy v 3 farbach 1190 coccodrillo

10.11.2006 11:40

borka

pre EUGENIKUA:AJ JA SOM HO POZERALA NA MOJSHOPE,LEN SOM SI NEVEDELA PREDSTAVIT,KDE DAM 2 METROVY HRAD.riesim momentalne priestorovy problem,lebo malej veci su vsade.ani jednu izbu nemam normalnu.vcera som povyhadzovala vsetko co nepouzivame,nehodi sa nam,nepaci sa nam a zostal nam skoro holobyt. Cool velmi sa mi paci farba vasej podlahy.ten tmavy odtien je krasny.

10.11.2006 11:50

Eugenika

Borka: dakujem, mne sa ta podlaha tiez paci, ale je to hrozne na udrzbu. Rano umyjem a poobede ked na to zasvieti slnko, tak to vyzera ako 5 dni neumyte. A to byvame pod lesom, napriek tomu sa tu podla mna velmi prasi. Ono mozno aj inde, ale na svetlych parketach alebo kobercoch to asi nevidno. Confused

10.11.2006 11:51

Eugenika

Inac som bola prekvapena, ten hrad je az do 54 kil, takze super. Planujeme este dalsie dve deti Twisted Evil Rolling Eyes

10.11.2006 13:15

monica

Eugenika, s tou svetlou podlahou to tiez nie je super, je podla mna horsia ako tmava, na svetlej vidiet kazdu spinku. Najlepsia je taka stredna farba, ani tmava ani svetla, nieco vo farbe duba a pod, tie su celkom ok.

10.11.2006 13:18

monica

Kerina, aha uz viem aku myslis, tu sme mali doma, Brunko si ju vybral v obchode, dlho nevydrzala, urval to plastove koliesko a bolo po nej. Ale urcite stala u nas viac ako 98 Sk. Ja som myslela taku akoze normalnu, take kvazi detske golfove palice, vidavam male dievcatka s takymi kocikmi, dufam, ze to tu niekde zozenieme.

10.11.2006 14:47

Barbi

Eugenika vazne mate pekne byvanie, aj ta obyvacka v dialke. My mame bielu dlazbu v polke bytu takze vysavam kazdy den a umyvam dost casto, v druhej polke svetly koberec.... Ten hrad je krasny, kolko stal? My sme dnes boli kukunut v Tescu na hracky, no vedela by som povyberat na Vianoce, aj tu kuchynku tam mali, dokonca na krabici bol odfoteny chlapec a nie je ruzova, stoji 1200,- , ajs tany sa mi pacia, ale kde by sme to dali? Som zufala. Tin tak toto by som fakt necakala - klince Twisted Evil

10.11.2006 15:27

cherri

Ahojte babulky :D Po dlhšom čase so tu aj ja. Tiež už začínam riešiť vianočné darčeky, my sme pred týždňom podostávali kopec hračiek, kamarátka vytrieďovala hračky po dcérke, tak sme "bohatší" o žehliacu dosku, žehličku, šporáčik, hlboký aj športový kočík, kopec kopec kociek, stavebníc, puzzle..... Je toho fakt neúrekom. Zatial sa s tým hrá samozrejme starší syn, uspáva si v kočíku plyšákov, varí im kašičky, žehlí so mnou... Laughing Ja som zatial Ninke rozmýšlala, že jej dáme pod stromček takého didaktického sloníka, čo po vhodení kocky vyhráva melódiu, tie kocky už máme, takže stačí dokúpiť sloníka, možno ešte nejakú hudobnú hračku - klavír so zvukmi zvieratiek, po Samkovi sa nám to nepodarilo zachrániť Confused , chudák prestal vyhrávať Confused Rolling Eyes Neviem, ŠKORIČKA, nepomohla som? Inak tiež nám už Ninka spraví sama 3 - 4 krôčiky, potom si čupne, ale už to asi dlho nepotrvá a budú mi tu doma lietať po byte dvaja :D Inak ten hrad je SUPER, len už by nám sem nevošiel, keď si Samko rozloží stan s tunelom v detskej, tak tam veľa miesta už teda nie je.

10.11.2006 15:32

cherri

Elluške a Aničke prajem skoré, čo najskoršie uzdravenie. Zle sa to aj čítalo, ale dúfam, že už sú obe OK Smile .

10.11.2006 16:00

borka

pre EUGENIKU:ja som myslela,ze mate tento.

10.11.2006 20:36

ahojte

lydia23

tak sa dnes uspesne dostavam na net :D a citam co sa dnes vsetko udialo.my sme boli navstivit mesto a trosku pozriet starku.tak mala bola vystiskana nie len odnas ale dnes mala aj navyse az bola taka umavena v momente po kojeni zabuvinkala.ten hrad je super len je velky pre nas domov.ja totiz zvlakam vsetko co vidim kupila som malej interierovu hojdinku a to ako aj na vianoce a este si ostatne darceky premyslim. starka planuje hojdacieho konika ale asi ostane u nes lebo neda sa k nam uz strepost.prve vianoce s malou si trosku vyhodime prasule(z penazeniek) kupime pekny stromcek 180cm a krasne ho ozdobime a hlavne niejako ohradime! Wink zajtra skusim pozriet na net poobede ked mala zaspi Smile .

10.11.2006 20:38

lydia23

co sa mi to stalo s ticketom??? Sad ved to tak nema byt musim najs chybu.

10.11.2006 20:48

Barbi

Musim sa pochvalit, dnes sme kupili konecne po dvojtyzdnovom intenzivnom hladani malemu supravu hrube gate na traky a bundu. Bleduckomodre, no nadherne. V Auparku v 3 Pommes dnes dostali tovar. Aj by som hodila foto, ale nevieme najst nabijacku na fotak Laughing ktory je samozrejme vybity. Crying or Very sad

10.11.2006 20:55

lydia23

aj ja som kupila malej overal z inzeratu a som spokojna len neviem ci nam vydrzi celu zimu Shocked mala neuveritelne rastie Surprised

10.11.2006 21:08

Yvett

Jaj neviem, či mám tie starosti s darčekmi závidieť či nie. My sme kupovali z Quelle v akcii takú didaktickú hračku - vozík inak asi nič, lebo mám toho toľko odloženého po starších, ako nové a Lea má aj tak toľko hračiek ... A hlásime sa s prvým zúbkom :D

11.11.2006 06:31

Denisa DS

Aj my sa hlasime, 1.zubok kooonecne! To prerezavanie je hrozne, nic nestiham, len na rukach nosim Confused Inak sme teraz boli v poradni a ze 9,3kg, ale nozky ma napodiv malicke, papucky nosime 10,5cm a topanocky 19 su velikeee. No dufam ze teraz ked som vas konecne docitala (vdaka malej ktora ma rano zobudila cosi po stvrtej) tak uz zasa nevypadnem. Na Vianoce ideme mensej kupit nejaku farmu alebo co to je, bola som pokukat v hrackarstve a ukazovala mi predavacka taku z Fisher Price, s konikmi, aj to vydava nejake zvuky a my po starsej nic take nemame. No a na narodeniny odrazadlo motorku, sa mi to zda prakticke, vyuzitelne aj do troch rokov, a maju to aj v ruzovom :D

11.11.2006 09:44

Eugenika

Barbi stal do 1.700,- Sk Borka: kukali sme aj ten, ale tam by nemohla skakat, ked bude vacsia. A my sme chceli, aby sa to dalo vyuzit dlhsie. K tym parketam, neviem ktora ste este pisala, ze najlepsia asi bude stredna farba....podla mna to asi bude aj jedno, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody, clovek aspon vie, co ma doma Rolling Eyes a vzdy je to lepsie ako koberec, aj ked, aj ten ma svoje vyhody.... Tin: dostala si SS? Utekam varit, dnes tu mam svokrovcov, tak som len nakukla, ze co mate nove Laughing .

11.11.2006 09:48

Etinka

My sme zatia bez zubov. Pred tyzdnom sa maly zobudil s teplotou 38 tak sme boli u lekarky, povedala ze mu idu zuby. Teplotu mal iba 1 den odvtedy vsetko OK a zuby stale nikde. Som zvedava kedy mu konecne vylezu. Baby, chcela by som aj ja kupit domcek s tunelom. Neviete kde ho maju a za kolko?

11.11.2006 18:55

Henrik

Caf babulky. Opat po dlhsej dobe, co-to som si stihla precitat... Ak sa dostanem na web, tak ho travim na MMB, hotova zavislacka je so mna. Okrem nakupov som aj popredala teho oblecenie, odsavacku a vajicko, teda najvacsie polozky. Ono sa to nezda, ale zaberie to vela casu, hlavne ked mi teraz kazdu chvilu pada ten "nas novy web"... uzasne nieco.... Akciovy router VIGOR od T-comu, neodporucam!!! Stale straca signal... No, mame 4 zubky, neviem ci som pisala. Uplne v pohodicke, bez teplot, len jeden den mrzutosti. A je fakt, ze Marcel 4 dni nejako pomenej je, asi mu nechuti... Overal som este nezohnala, ide ma trhnut... Ani novy ani stary... Zato mame z EDUSCHA novu "branicku" medzi obyvackou a chodbou, lebo tam nemame dvere a Marcelova najmilsia cinnosti je chodit vyberat psovi granule z misky, pripadne si macat ruky nohy v jeho vode... No a objavil aj chodbovy rooldoor so spustou zaujimavych veci, ako su vysavac a rozne cistiace prostriedky, tak som to potrebovala nejako vyriesit. Prvu noc som prepadavala cez to rovno do obyvacky a trvalo, kym sme si na to ako tak zvykli... Pes ma fobiu dodnes, lebo obcas sa mu to samo privrie a on sa v noci nemoze dostat k vode... uzasne nieco Laughing Laughing No a zimne boticky sme kupili v Humanicu za 900 a som spokojna. Take snehulky vo vnutri s kozusinkou. Som spokojna.. Tak uz ma rodina odvolala ...Marcel sa zacal manzelovi sapat po bradavke.. zatial pa

11.11.2006 19:21

*Monka*

Baby, ako uspavate vecer vase deti? nasa inak ako na rukach nezaspi Evil or Very Mad ale uz je dost tazka na mna aj na manzela......na rukach je hotova do 10 min, ale dnes som ju skusala nakrmit mlieckom v postielke v ideale, ze zaspi uz na konci papania a je po probleme, ale houby.........zacala chodit po postielke, chytat kolotoc, no na nervy.........