1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

28.10.2006 21:55

Yvett

Dnes som malej uvrila, ryžu s brokolicou a morčacími prsiami - rozmixovala, jedla ako po hladovke :D

29.10.2006 10:23

Henrik

Caute babulky. Skoro tyzden som mala vypadnuty internet, islo ma porazit... Mad tak sa hlasim az teraz. Skoricka, ani ja este menzes nemam. Zato som skoro schytala zapal prsnika...ked uz som si myslela, ze po 9 mesiacoch sa ma to uz netyka.. Frajerka, behala som po vonku v tricku, ofuklo ma a bolest ako svina...ale nastastie sa mi to podarilo rozmasirovat v horucej vode...aaauuu Siska, my auticko schovavame do tych Vianoc, nejako to snad vydrzim. Zuzka ho uz Zojke dala na narodky, ohromne sa tesila. Najviac ju zaujima samozrejme ten pultik na nom. :D No a vcera som "flamovala".... Mali sme babsku jazdu a tak som mala poporodnu premieru v nocnom podniku...Z domu som odchadzala asi o 21:15...a 21:55 ma uz aj tatinko odvolal domov.... maly rucal ako o zivot a len ma zacul medzi dverami, bolo dobre..... Rolling Eyes Bola to pekna rychlovka... hoci mi to prave vcera stalo aj za tu chvilku, asi sa tak skoro nenecham nahovorit...Aspon pokial kojim, tak nie. Maly je zavislak a ani dudel ani flasa...tak to ma ten tatinko s nim tazke, hoci by aj ochotne postrazil, nech sa maminka vyvenci....

29.10.2006 10:47

dee

Caute kocky, ja sa tiez ozyvam po dlhsej dobe, nam sa strasne zhorsil ekzem, strasne to malu svrbi, takze sa od nej netrhnem, stale natierame a davam pozor, aby sa nerozskriabala Sad . Uz ma ide porazit, v noci moc nenaspime, takze uz mame obaja s muzom nevry v prdeli. Fakt si to vazte, ze mate uplne zdrave deticky. Inac mala je aj napriek vsetkemu uplne uzasna, je vesela, robi krasne pokroky, uz vie ukazat aka je velka, ukazat kde je lampa, podat mame zabu alebo psika, pekne navlieka take farebne kruhy na kuzel, aj havka ostodusu, hovori mama a tatovi hovori kaka Laughing , asi nevie povedat t. Povie aj havo a baba. Kazdy den sa nauci nieco nove, je to uzasne sledovat. Stale musime ale vymyslat nove hracky, lebo stare ju rychlo omrzia. AJ vy mate byt zapratany hrackymi, ktore su uz akoze uplna nuda? Tak vam prajem este pekny vikend a ozvem sa zas, ked sa bude dat.

29.10.2006 11:01

dee

Triss, Miske rychle uzdravenie!!!

29.10.2006 11:03

Kerina

Denisa aj moja je taká, že pomôže, aj prádlo do práčky hádže, dáva prášok aj aviváž ...sa v tom vyžíva ..ale ma napadlo, že vy bývate v dome, malú pustíš von a hrá sa ..tak by sa hrala aj moja...lenže bytovka je pri ceste a by som nemohla odbiehať každú minútu ju pozerať Crying or Very sad možno aj to spinkanie sa už upraví, cez týždeň to tiež nie je problém ked je v školke, ale cez víkendy ked som sama tak je to zaberák včera som bola so sebou na pohotovosti, lebo už to bolo strašné, dnes ani hlas nemám, manžel si aspoň oddýchne odo mňa Laughing presun času sme zvládli, kooonečne Peťka spinká v noci, len pre zmenu ja krchlem a kašlem tak som hore kvôli sebe na porazenie !!! Exclamation

29.10.2006 15:08

Denisa DS

Kerinka drzim palce nech sa co najskor vyliecis Laughing My nebyvame v dome, normalne v bytovke, akurat malej, a Terezku nenechavame vonku samu, obcas sa stalo na chvilu. Len som tym chcela povedat ze sa mozem venovat mladsej ked sme vonku, alebo ked ona spi len oddychujem, netreba uz Terezku drzat za rucicku a stale jej hovorit to mozes to nie, vrat tu hracku a tak... Som si dnes spomenula na tvoju Misku, co si pisala o umyvani zubov, Terezka si ich dnes suchala asi 4x Cool Jaaaj, to nepatri sem Embarassed

29.10.2006 19:24

triss

ahojte, Dee mala je super sikovna, aspon ze vam robi takto radost ked uz sa trapite s tym ekzemom. Henrik, ja by som mala po tyzdni dobry abstak Smile, internet je veru zloba Wink Miska sa ma uz lepsie, teploty od piatka vecera nema (ani v noci), no a v sobotu sa vyhadzala drobnymi fliacikmi na brusku, hrudniku a chrbte, dnes troska aj na cele a pod ockami. Zeby to bola ta siesta choroba? To by sedelo - tri dni horucka a potom fliaciky. Alebo je to alergia na ATB? Som zvedava, co povie nasa "uzasna" lekarka. ATB som jej neprestala davat, lebo stale krchle... Inak tento novy cas ma uplne vykolajil Confused , stale pocitam v letnom, dajako mi sedel lepsie...

29.10.2006 19:41

triss

dnes sme uz mali lepsiu naladu, takze pripojim aj par fotiek

29.10.2006 19:41

Anaj

No, nam deti dnes zapspali uz o 7-mej, tak to som zvedava, kedy budu rano buntosir, ale ked uz boli obaja mrzuti, co som mala s nimi robit? Inac u nasje rozdiel medzi detmi 19 mes., zo zaciatku to bolo super, teraz mame take obdobie, ze jej dodt ublizuje, ale zase sa aj vedia spolu prehrat, dnes sa spolu kupali, tak sa jasili, niekedy je to super a niekedymaide porazit, ale to je asi vsade, je jedno, aky je rozdiel medzi nimi.

29.10.2006 22:53

katarinaado

Ahojte babenky. Aj ja sa ozyvam po dlhsom case. Stahovali sme sa....je to brutal...este ze mi MM neodislo. Vy ste toho riadne popisali. Ledva som to docitala. Kazdopadne drzime s Emuskou vsetkym chorim detickam paste na uzdravenie. Ja len tajne dufam, ze nas to obide.... Ja tiez este nemam menstruaciu....je to parada ale zato v posteli s manzelom des. Ani lubrigacne gely nezaberaju. A mame novinku. Konecne mame prve dva zuby. Vysli skoro naraz s dvojdnovym odstupom. Triss chcem sa ta spytat, ten modry koberec, co mas na fotke, je dobry? Da sa lahko vysavat? Ideme malej kupit koberec do detskej a neviem, ci ten, co si vyberieme, bude stastna volba. Mam len zle skusenosti s kobercami. Ani jeden, co sme mali sa nedal riadne vysat. Musela som po styroch a dlanami suchat vlasy a chlpy, co nachytal odstranovat. Poradte. Ma niekto skusenosti? Asi by mal byt antistaticky. P.S. tie vase deticky na fotkach su take zlate.....zaujimave, ako si to ta priroda zariadila....

30.10.2006 07:53

*Monka*

tak neviem, ako vam, ale nasa mala vobec nepochopila posun casu a znovu vstavala o siestej Confused

30.10.2006 08:42

Yvett

Monka myslím, že sme na tom všetci rovnako Wink Dokonca ani náš pes to nepochopil Laughing Aj my už máme nočníkovú premiéru za sebou Wink Nie žeby si uvedomovala čo sa deje, ale minimálne ušetrím nejakú tú plienku a jej sa páči tam sedieť a hrať sa /max 5 min./ Ale keď sa vyciká, tak chce dať ručičku do nočníka. Myslím, že cíti ako ciká chce skúsiť čo sa deje. Henrik, ja sa tiež chystám v novembri trochu vypadnúť večer von, máme bankovicu tak by som chcela pozriť kolegovcov. Ale nedávam tomu viac ako 2 hodiny. Aj keď malá dudel môže, aj voda z fľaše ju na chvíľu oklame, lenže to všetko musí prísť odo mňa Confused Wink Inak v poslednom čase mi nejako fláka MM. Iba v noci pekne papá, cez deň cucne a nechá tak Sad asi jej vynechám poobedný príkrm, nerada by som bola bez MM o chvíľu.

30.10.2006 08:44

Yvett

No ako ráno skoro vstala tak už o5 spinká :D

30.10.2006 10:06

pepsina

tak my mame dnes cestovinky s brokolicou a morčacim maskom..ryzu ma rad s maskom,len ked je tam aj mrkva..papkame uz dobre..zajtra k doktorke na vahu,chytili sme vcera soplik.. Rolling Eyes tak snad len ten..začiname chodiť a vymyšlať Rolling Eyes čaj nechceme vobec, Rolling Eyes Laughing

30.10.2006 10:33

triss

katarina, ja som rada, ze mame v detskej koberec (inde mame dlazbu a plavajucu podlahu). Ked mi padali viac vlasy tak som ich musela zbierat po stvornozky, no mam taky dojem ze to je problem nasho vysavaca a nie koberca. Kamarati si kupili super vysavac, so specialnou kefou na vlasy a funguje to super. Takze ja by som koberec urcite doporucila.

30.10.2006 10:47

*Monka*

baby, kolko caju ma vypit mimco, aby nebolo dehydrovane? Confused: Confused: Confused: samo, ked je na UM.......

30.10.2006 10:49

*Monka*

Kerina, dik za info, az teraz som si vsimla............mala ide od buduceho septembra do jasli, tak neviem, ci tam bude chodit len rok a potom do skolky alebo ako.........

30.10.2006 14:10

Anaj

Takto sa kupeme s bracekom.

30.10.2006 15:28

Yvett

Anaj senzační sú, malý ako narástol a malá - kedy aj naša bude takto stáť ... Na druhú stranu mi ešte nevyskočí z kočíka Wink

30.10.2006 15:57

Kerina

mne je hrozne smiešno, lebo ja som v sobotu večer pošepkala mojej, že môže spinkať dlhšie, že hodinky sa presúvajú lebo ide zimka, manžel si ťukal na hlavu, lenže ono to vyzerá akokeby to bola pochopila Laughing Laughing úplne je nastavená na zimný čas Laughing Laughing Denis no neviem prečo som si myslela, že bývate v dome Laughing Laughing ináč by ma tiež šľak trafil, keby som 3,5 r. slečne stále prízvukovala čo nemôže, už sme z toho vyrástli pred 1,5 rokom Laughing Laughing

30.10.2006 15:58

Ena

a to naozaj je tam materske centrum, ja som niekde citala ze akurav v CVC je tam nejaky klub. ale to fungovalo tusim uz ked som tehu bola.. ale fakt by sme sa tam mohli ist mrknut, co ty na to? zisti, ako to tam funguje a mozme aj tento tyzden

30.10.2006 19:30

*Monka*

Sara uz stoji sama bez opory, normalne sa zdvihne, vezme si do ruk hracku a stoji, a dost dlho..........dalsi level?

30.10.2006 19:50

Yvett

Ena: no na letáku je MAMA KLUB pre mamičky na MD, stretnutia plné hier, pesničiek, riekaniek a spoločného veselého objavovania Po a St od 9,00 - 12,00 /ten čas som asi predtým zblbla Confused/ a Herňa pre deti Po - Ut - Pi od 15,00 - 17,00 a So 9,00-12,00 takže takto :D web: www.cvcgesba.edu.sk

30.10.2006 20:02

Anaj

Yvett, veru bud rada, ona sa stavia v kociku, ked nie je priputana, uz ju nemozem mat ani v stolicke na jedenie, mame iba taku drevenu bez popruhov a ona sa postavi a je na stole a dnes ma dorazila, bola som s nimi na nakupe a prvy krat som ju posadila do vozika miesto jakuba a uz nikdy viac, stale sa stavala a bala som sa, ze vypadne Rolling Eyes

30.10.2006 21:30

Lusy

YVETT, ENA ak by som mohla, tak aj my by sme sa rady pridali. byvame kusok odtial... teda ak mozme... :D a budete suhlasit. ANAJ, nieco mi hovor o tom vyskakovani... ale odkedy lucka dosla na caro chodenia, tak moc v kociku byt nechce. sice sama este nechodi, ale za jednu ruku to zvlada uplne super. dnes spravila znova par krokov sama. inac to je taky cert, dnes si pricvikla prsty do suflika. nestihla som ju zachranit. ale nastastie nic sa jej nestalo... Musime sa pochvalit. uz piatu noc spala uplne celu, bez zobudenia, ani caj ani dudel si nepytala. Velmi ma to tesi. a hlavne spala vo svojej postielke, konecne mam postel sama pre seba... :D a zmena casu? jej to je asi jedno, lebo sa budi rovnako, stale o siedmej rano... Mame aj nove slova, vsetko gulate ako lopta je goj, caj je gaj, auto je adede, havo je avo. a vie ako robi tiger, auto a havo. Dneska sme citali a vydrzala pri knizke az dve minuty, potom ju zaujal kyblik na par minut, potom zas nieco na chvilu... pri vsetkom vydrzi chvilku. takze sa stale venujeme... ozaj, ako teraz v tej zime obliekate malych? ja ju nechcem ani naobliekat, ale ani aby jej bola zima. vobec neviem, co jej mam obliect. ci zimnu bundu, alebo este jesennu s mikinou... inac v ADAMS KIDS su 50 percentne zlavy... na jesenne veci...

30.10.2006 21:37

Yvett

Lusy a nechodíš kočíkovať ku kanálu okolo Kauflandu a tak?

31.10.2006 08:30

Eugenika

Tak sa hlasime po vikende...sme si uzili. V piatok v poradni Dr. hovorila, ze krpata ma sopliky zo zubov, asi to aj tak bolo. Ale ta noc. Nemohla dychat, bola mrzuta po zaockovani, mala teploty..... bola na mne prisosnuta stale, som bola hotova. A celu sobotu stravila na rukach, ku mne nechcela ist, len k tatovi Laughing , aspon ze tak Rolling Eyes . Poobede sme isli pozriet do noveho hrackarstva v Avione, tak zazracne prestala nadcha aj zla nalada Twisted Evil , nedela v pohode a dnes zase sopli Sad . O tom, ze ja mam nejaku uzasnu virozu a soplim a kaslem ani nehovorim Evil or Very Mad . Proste super dni. Inac ani ja neviem ako ju mam obliekat, byvame dost mimo, takze vsade chodime autom. Ked ju naobliekam moc, je jej v aute teplo, ked malo, zase sa bojim, aby neprechladla ked budeme z auta vonku. Dnes vyfasovala do kocika uz aj rukavicky, ani nemukla, kukala, ze co jej to na tie rucicky navliekam Smile. Sme posunuti o hodinu, takze uz vonku zase spi, co vobec nie som nadsena, lebo potom pojde spat zase na obed a na vecer uz bude problem, bude hrozne unavena a nebude chciet spat, kym sa aj my nepoukladame k telke Confused

31.10.2006 10:12

tin

ahoj baby, tak po dvoch tyzdnoch sme tu zas :D vcera som vas docitala ale uz sa mi nechcelo pisat, tak par info co je u nas nove. Vcera na kontrole 8,3 kg a 69 cm. Vsetko ok + kontrola na klbiky. Ide nam 7 zub, cez vikend urobila sama 3 kroky a trenuje dalej. Tak vianocny stromcek tras sa !! Stale je minimum, ale vecer uz aspon kasu zje. Chuti jej iba Kasa Nutrilon ryzova. V noci vstavame 3-4 krat. Moja Dr. ze TO SU KOJENE DETI Wink Ale prospieva velmi dobre a pekne pribera tak trpezlivost. Chcela som reagovat na vase prispevky ale uz ani neviem na ktore. Ale aspon pre DEE. Tak mila Dee - teraz som citala novu Maminu a tam pisu o ekzeme a bilinkarovy ktory uspesne lieci. Vola sa Ján Dedik a je z Trencianskych Teplic. Neskusis? Ja by som za nim isla. A malej prajeme nech se skoro zdravucka. Fotky su uzasne a pripajame aj my jednu. Je sice uz mesiac stara , ale paci sa mi ako skuli pri skryvacke Razz

31.10.2006 10:49

Ena

Lusy: jasne, tak skocime buduci pondelok, lebo teraz stredu bude asi zavrete? Yvett: a ty korculujes? Moje korcule stale v skrini a to uz o chvilu snezit bude Confused

31.10.2006 18:40

Henrik

Tin, ze ma ten Dedik nenapadol.... Chodila k nemu kamaratka s rocnym syncekom, co mal exem a pomohol! Dee, urcite skuste! Yvett, pobavila som sa, ze len od teba Leuska prijima dudel a flasu... My sme na tom momentalne tak, ze mne tecu nervy ako psovi, lebo Marcel odmieta kohokolvek .... tatinko ho nemoze uz ani kupat ani pestovat.... Ked si ho berie odomna na ruky, reve ako tur a drzi sa ako kliest.... no a raz mu vo vani podla mna napustil prihorucu vodu (tatinko to tak rad, od sa vo vani totiz obara...tak chcel Marcelkovi zrejme prilepsit)... Nechapem, co to ma teraz Marcelko za obdobie, skratka je na mne nalepeny ako taka opicka a stale ho vlacim a doma nic neurobim. Ozaj, mame treti zub :D Dnes som objavila prvu hornu jednotku Laughing Vlastne, zeby to bolo tymi zubmi... Confused:

31.10.2006 18:53

Henrik

...no a o prespati celej noci ani nechyrujeme,... Rolling Eyes Ja som rada, ked sa Marcel od tej 20h do cca 1-2h nezobudi, tak to fakt oslavujem. Lebo niekedy odbieham od telky aj 2-3 x uspavat... No a potom mi je to jedno, ked uz mi ho manzel supne do postele ...tak ani neviem kedy ani kolkokrat si sosol....len podla toho, ako ma rano velmi boli chrbat viem, ci som bola dlho na boku a ako asi spal zvysok noci... Rolling Eyes Tak ta Dr. co tu ktosi teraz spominal ma asi pravdu. KOJENE DETI.... Wink Ozaj, je tu nejake kojene dieta, co prespi celu noc Confused: Confused:

31.10.2006 21:31

Lusy

YVETT ja byvam pri auparku, ale je to tri zastavky autobusom na namestie hraniciarov. a este aj na gessayovej byva aj luckina sesternica. takze tam chodime dost casto... ENA oka, v pondelok zatial nic nemame, takze by sme mohli. vsak kam mame ist v tej zime s detmi? lucia ked je cely den doma, tak len vymysla a vymysla... Inac dnes bola moja slecna na Halloweene v MC donalde. a bola prezlecena za tekvicku. bola uplne zlata, a ked ju niekto fotil, tak sa este tvarila ako najvacsia modelka. Vlastne moja mama tam bola robit halloween, kazdy rok tam chodime ako bosorky. Takze babka a dcera ako bosorky a vnucka ako tekvicka. my sme rodina, ze? Laughing Laughing Laughing ked budu fotky, tak pridam...

01.11.2006 07:46

Yvett

Lusy, ja chodievam pešo okolo Billy do Auparku, celkom slušná prechádzka. V pondelok my nemôžeme chodíme cvičiť na Trávniky, to by bolo na malú veľa. asi skúsim stredu. Inak od zmeny času zaspávame okolo 22,00 /takže podľastarého 23,00 Confused / Už neviem čo s ňou, skúsim vynechať poobedňajšie spanie, snáď to pomôže. A pritom vstáva normálne okolo 7-mej. Samozrejme s 2-3mi kojeniami počas noci.

01.11.2006 12:59

*Monka*

Malej vykuka prvy zub......si dal nacas Laughing Laughing Laughing

01.11.2006 15:36

Kerina

my stááále bez zúbka Laughing Laughing ale ako šikovne si všetko pohryzie, dlhé cestoviny-pene rigate, kôrku z chleba ... Dee, ja ti môžem tiež poradiť, ale dosť drahé liečenie, mala som spolužiačku s atopickým ekzémom, a jej rodičia zaplatili dovolenku pri mrtvom mori, a teraz má ekzém fuč ... samozrejem dávasi pozor na veci ktoré nemôže jesť, bolo to pred 10 rokmi, vyskúšali už všetko tu na Slovensku aj v USA - kde majú rodinu ale toto bolo tým najlepším riešením

01.11.2006 20:58

*Monka*

hmm, ten zubok je spojeny s problemami s papanim, papa tak polovicne porcie, a ma trosku prehanky.......a 2 x v zivote zapareny zadocek, ma klepne Evil or Very Mad Rolling Eyes

02.11.2006 07:55

Kerina

snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí..... Petra pozerá von oknom ako puk ...všetko biele a niečo padá z oblohy a híííka Laughing

02.11.2006 08:22

*Monka*

Kerina, ten sneh zavidim celkom. Tu v Prahe nie je sneh, ani ked u nasich na Kysuciach maju 2 metre, hrozne teple mesto...vlastne tu bol sneh iba raz, co tu zijem - 5 rokov - aj to len 2 cm a uz mali kalamitu Laughing Laughing Laughing

02.11.2006 08:46

Barbi

Neviete mi poradit kde kupim dobru zimnu kombinezu alebo nieco ako oteplovacky pre Alexa?

02.11.2006 09:50

Anet

Tak babenky, nam uz ide 9. (slovom deviaty)zub Shocked stolicka. Maly este dostal od sestricky nadchu, takze hned po kiahnach ma sopliky a vecer mal trosku aj teplotu. Ale inac nastastie sa to da vydrzat.A to som sa tak veeeeeeelmi tesila, ze pojdeme konecne skoro po 2 tyzdnoch von Sad U nas fuci ale sneh este nepada. To som tiez zvedava, ako maly zareaguje na sneh Smile Dufam, ze sa uz konecne dame trosku do poriadku, lebo doma mi uz ide vsetko na nervy a chcem ist vooooooooooon.

02.11.2006 11:05

Siska H

Cafte babulky, par dni bez netu a pozeram ze dalsie zubky, Anet tusim dohanate Borkinu Saschku. My sme boli trosku mimo Ba od soboty, tak som prisla aj na ine myslienky.Boli sme kuknut na Lomnicaku ked nasnezilo 15 centi, fucalo jak o dusu -10 stupnov, krpcovi sa ale lubilo a samozrejme ked som sa nekukala, tak muz ho supol do snehu nech sa zoznami a teraz mame z toho sople. Ale cudoval sa obrovsky co to je, sa mu to pacilo.Potom sme sa videli aj v spravach na Markize. Takze ak ste zaregistrovali 2 magorov tlaciacich kocik na Lomnicaku v snehu to sme boli my Wink

02.11.2006 11:08

Siska H

a este 1

02.11.2006 11:11

Siska H

a este v Lomnici

02.11.2006 11:14

Eugenika

Jeeej Siska, ja som to videla. Este som sa pozastavila nad tym, ze to je fajn napad s kocikom do snehu Smile)) a fakt to tam vyzeralo, ze sa dost trapite. Laughing

02.11.2006 11:16

Siska H

Eugenika, to moj muz v nicom nevidi problem, ale niesli sme ho poctivo. Skoro mi ruky umrzli Confused

02.11.2006 15:05

Kerina

takže 15 cm snehu, keby nefúkalo tak hrozne tak idem na sánky, malá stále híííka Laughing

02.11.2006 15:34

Eugenika

Kerina odkial si, ked tam mate tolko snehu? Tu obcas chvilu snezi, potom slnko svieti, ale nedrzi sa nic (teraz neviem ze ci bohuzial alebo chvalabohu Twisted Evil ). Bola som s malou von, kukat ked snezilo, len kukala a nic, ale hrozne fuka, takze sa tie vlocky nedaju chytit do ruky a ukazat blizsie. Baby z BA, neviete poradit nejaky obchod, kde sa daju za rozumnu cenu kupit zateplene nohavice? Ani na MMB som za posledne dni nic nevymakla, co by sa mi pozdavalo. mame len jedny zateplene rifle, inac nic. V hypernove mali super gate, ale kym som sa rozhodla ich kupit, mali uz len male cisla. Rolling Eyes A to budem musiet este kupit asi jeden overal na zimu, lebo jeden nam nestaci, kedze zacina chodit Laughing . Hocikde so sebou este svihne Laughing

02.11.2006 16:10

tin

eugenika posielam ti SS ale vzdy mi ju ulozi do neodoslanej posty. mozes mi poslat iny kontakt na seba ?

02.11.2006 21:14

Kerina

Eugenika bývam v Starej ĽUbovni, ktorá je v kotline a všetko od Tatier fúka ku nám, ked som chodila do roboty do Popradu, tak tu sme mali snehovú fujavicu, v Sp.Belej /30 km/ padal sneho-dážd a v Poprade /50km/ pršalo, prakticky sa vyrovnáme klíme v Starom Smokovci Laughing Laughing každý mi hvoorí, že aká som blbá, že som sa z krásneho teplého juhu presťahovala sem, kde sú "ruské" zimy, ale ver mi, cítim sa oveľa lepšie a pokým mi trpeli priedušky tak teraz som ako na liečení, a priedušky sa mi ani neozývajú Laughing my sme dnes stáli pri papacej stoličke a stepovala, snažila sa chodiť , jááj či sa vytešovala..dnes mala vytešovaco-híkací deň Laughing

03.11.2006 08:37

Lusy

Dobre ranko... tak my uz od rana pozerame von oknom ako snezi v bratislave a Lucka tiez hika... Pojdeme asi na chvilu von. Vsak to je rarita v Bratislave sneh. tak nech si lucka uzije aspon tu trosku. V stredu sme boli s tatom v avione. a kupil Lucke take krasne cizmicky, vyberal on, ale mne sa tiez pacia. a aj platil.. Laughing a lucka sa v nich snazi chodit a celkom jej to ide... teraz mi tu lozi pod nohami a vybera zo segrinho stola ucebnice, ta by jej dala, keby ju videla... Wink