1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

23.10.2006 23:11

Lusy

Anonymny: ja budem mat v aprili 25 Laughing a chystam velku oslavu Wink Wink Wink Henryk: tak ti drzim palce, nech ti to v sobotu vyjde... Smile Yvett: ja som tiez zila pred MD intenzivne, mam pocit, ze az moc intenzivne.... ja som sa chodila domov len sprchovat a najest sa... a sem tam aj vyspat... Laughing Laughing Laughing ale stale ma to bavi, vypadnut von, medzi ludi a zabavat sa...

24.10.2006 08:07

pepsina

Laughing yvet Wink

24.10.2006 09:33

Siska H

Cafte babulky, no ste sa rozpisali Wink Ja som bola v piatok na stretavke po 10 rokoch zo strednej skoly, troska zabavky, ale o 1 som uz odpadavala, tak sa to rozpustilo, zjavne som nebola sama, co uz takmer 30- nici Wink , zlozi ta ja 2 deci vina Wink Rolling Eyes Eugenika poslala som ti SS, uz to mam Wink Leuska super , Bobo drzi palce a uz prideme, lebo som slubila a som este nemala casuu Confused

24.10.2006 09:35

Barbi

Ten anonym som bola ja, zase ma to odhlasilo Sad

24.10.2006 09:39

Eugenika

Barbi: stoji to necele 3 tisicky. A tie botky bol fakt super tip, tatinovi sa hrooozne pacili Smile. Siska: nic mi nedoslo, napisem ti ss a dohodneme sa. Moje dieta mi prestalo prostestovat proti topankam. Normalne az ziram. Nie ze by mala kopec trpezlivosti kym ju do nich nasukam... Laughing , ale nereve mi ako o zivot. Asi zistila, ze je jej s nimi lepsie Laughing . Borka tak to mas fakt vesele. Nevymenili sa nase deti Confused: Twisted Evil . Mne mala zacina uplne super papkat, nie mega davky, ale papa a vrha sa aj na nase. V podstate je ochotna vyskusat vsetko. Takze pokrok. Dnes bude u nas doma veselo. za chvilu pride kamoska s 5 mesacnou slecnou, potom kamoska s 2-rocnou slecnou a kamoska, co ma termin porodu v novembri. Wink , tak idem chystat....

24.10.2006 09:39

Yvett

Baby pomoc Exclamation Už mi tak krásne spala a posledné dni kojím od polnoci do pol ôsmej 3-4x Už som ako zombie, ani chodiť nevládzem, kým sa do obeda preberiem Confused A ešte tí moji pubiši Confused Evil or Very Mad Siska poho, minulý týždeň sme boli za Zuzičkou, má to tam fakt pekné a dobre varia. Joj už nech je desať uložím malú a idem aj ja, nech sa postavia na hlavu all Cool

24.10.2006 09:40

Kerina

Takže babenky, v lete si spravíte krásny výletík zo začmudenej Cool Bratislavy, do krásneho kraja s najčistejším vzduchom na Slovensku do Starej Ľubovne a pod krásnym hradom je to stredoveké mestečko so stredovekou krčmičkou .. a s jedlami zo stredoveku Laughing 1 osobu samozrejme platím JA Exclamation pripravujeme pre všetkých príjemný oddych a relax...a ani okolie nie je na zahodenie nedaleko Červený Kláštor, plte .. 2x kúpele ... Tatry Laughing Laughing ja sa už teším na jar, keď si malú dám na bicykel a hajde hore na hrad ..ale ešte prekonať jeseň a zimu Crying or Very sad

24.10.2006 09:42

Yvett

Kerina to znie fakto dobre :D

24.10.2006 09:44

Kerina

Yvett odporúčam SATIVOL, mňa len to drží, tiež v poslednom čase sa Petra zobudí, /cca 23,00 a 3,00/ letím jej ohriať mliečko ona si vycucká z fľašky 1 dcl a spinká dalej, mňa ešte chytá nejaká chrípka čičo, takže ráno to istí Sativol a nesca .... potom ked sa zobudím neviem zaspať, a ked kooooonečne zaspávam tak môj drahý začne svoju ódu na chrápanie .... no zabíjala by som ... BABY baby včera som asi bola mimo, to tá moja hlava - strááášne ma bolela, takže dieťa si z mliečka bere VÁPNIK tak preto len pijú mliečko ked im idú zúbky Embarassed

24.10.2006 09:47

Kerina

Yvett je tam aj ľukostrelba, moje obľúbené šermovanie, jazda na koníkoch, detičky sa môžu starať o koníky, potom v lete boli také stredoveké vojenské stany s možnosťou aj spania v nich, a bude ešte celá stredoveká dedina, všetko je vo výstavbe ...bude tam aj mlyn ...vlastne pod hradom je skanzen - ale to funguje ako múzeum, a táto stredoveká dedina tam bude aby sa ľudia tak viac vžili do života stredoveku ...dobové odeby to istia .. si myslím, že aj filmári budú mať zelenú Laughing vzime bude sánkárska dráha dlhočižná ..a veľa veľa milých ľudí Laughing

24.10.2006 09:48

Siska H

Jeej isla by som Keri, ja som dala len 16 kg Wink Ale chcem ist na dovcu do Tater aspon tento vikend, bo sme nikde neboli, ked neratam Tatry dlhsie jak 4 dni Confused A ako sa vola ta stredoveka krcmicka? Ja som totiz taky typ, vsade by som chodila len do dobrych krcmiciek a restik, lebo lubim papat a toto sa mi paci "stredoveku" kuchynu sme este nemali Wink

24.10.2006 09:57

Yvett

Kerina, tak šermovanie to je pre toho nášho pubiša niečo. On furt chce k stredovekým šermiarom, čo robia rôzne akcie, lenože to sú zväčša uzavreté komunity kamarátov a rodín, tak sa utešuje tým, že furt kupujeme nejaké stredoveké zbrane /zatiaľ drevenné, ale minule už v Bojniciach kukal na tie "origoš" :D /

24.10.2006 10:24

borka

pre EUGENIKU.no fakt neviem ci nie je vymenena.my nenapredujeme,ale ideme spat.ako 4-mesacna jedla vsetko a bez problemov,spala v noci od 5 do 7 hodin,teraz 4!!!!aj ked jej dam silnejsi nutrak,tak nedopije,tak uz fakt neviem.cez den s nou bojujejem 2 hodiny a ona pospi 20 minut.podvecer je taka unavena ,ze zaspi o 6-tej na pol hodiny,potom je hodinu hore a ide spat zas..uz som zufala. Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

24.10.2006 10:37

Barbi

Borka neboj to prejde, je to iba prechodne, urcite ju bolia zubky, aj mne ked maly malo spi tak mu vyjde nejaky zub. Vydrz. Kerina to si myslela tak, ze v lete dame stretavku? To by bolo super Laughing

24.10.2006 12:44

pepsina

keri?nebolo to pred par ročkami na stv?stredoveka,aj kostymi a vsetko s brachom sme si hovorili ze tam raz pojdeme,tusim aj dukatmi sa platilo-ich peniazmi Rolling Eyes len sme nezachytili kde to bolo..ale vyzeralo to suuuuper,nas sen-krčah vína ,kura a pecen chleba Laughing Laughing to je z rozpravok hehe...strasneeee sme tam chceli isť,tak vy to mate tak?mozno ste to boli fakt vy.. ked mu to poviem,mi neuveri,, Laughing da sa tam aj ubytovAť ?chcem vsetky infošky,tipy a tááák prosim,prosiiim Wink

24.10.2006 16:06

Eugenika

Borka aj podla mna to chce len pevne nervy a vydrzat. Asi nmame moc co urobit. Moja sa v jedeni zlepsila, ale v noci je furt na didke. A je hrozna certica. Dufam, ze nebude hyperaktivna

24.10.2006 20:27

triss

ahojte, dakujem za povzbudenia, mala uz poslednu noc negrcala, ani dnes cez den, tak snad to uz bude len lepsie. Aj ked teraz zas hnackuje, no to aspon zachyti plienka Smile (teda ako kedy :D ) Eugenika, v Lubici som bola este vcera poobede, a ja som tam kupila zimne topanky, zdaju sa mi super, aj za super cenu - 370Sk. Na designe si az tak nepotrpim, ved aj tak ich bude nosit v zime a k overalu sa hodia Smile.

24.10.2006 21:02

Lusy

ahojte, tak je konecne vecer a mala uz zaspala... tak mam konecne pokoj, jej sa treba stale venovat... ale asi aj vasi drobci su taki, ze? Laughing no parada, takze ste ma potesili s tym lozenim. Lucka vobec nelozi po styroch, ona sa plazi ako vysluzila vojacka... to povedal jej dedko na nu. :D a chce stale chodit. ani v kociku nechce byt... takze sa tesim. a mam pocit, ze ona vlastne uz je hyperaktivna. Aj babka to hovorila, tak ja tazko dufam, ze nebude..... zla je ako cert, stale chce byt pri mne. aj vase deti su take, tak velmi naviazane na vas? lucka bezo mna nevydrzi ani tri minuty... Confused Confused Confused KERINA, a to v lete bude stretavka? to by bola parada, aspon by sme vypadli z tejto bratislavy... :D a je tam aj nejake ubytko?

24.10.2006 21:35

Kerina

Vojenský tábor sa stal novou atrakciou mesta STARÁ ĽUBOVŇA 10. júna (SITA) Historický vojenský tábor pod Ľubovnianskym hradom je oddnes novou atrakciou Starej Ľubovne. Vojská na čele s uhorským kráľom Rudolfom II. dnes dobyli vojenský tábor, a tak otvorili pre širokú verejnosť ďalšiu bránu do histórie mesta Stará Ľubovňa. Návštevníci a turisti budú môcť v tábore zažiť atmosféru aká vládla v podobnom tábore koncom 16. storočia. Pre záujemcov je pripravené ubytovanie v plátenných vojenských stanoch, nechýbajú ľudové remeslá, jazda na koni, streľba z kuše či luku. Atmosfére tábora bude prispôsobené aj stravovanie. Na jedálnom lístku nebudú potraviny, ktoré do Európy prišli z Ameriky. Skutočnosť, že na leto je tábor už plne obsadený, svedčí podľa Petra Buriana z Mestského úradu v Starej Ľubovni o tom, že týmto projektom mesto trafilo do čierneho. Celý projekt vojenského tábora vznikol pred dvoma rokmi. Chceli sme najprv urobiť dajakú zaujímavú akciu v meste podobnú remeslám v Kežmarku, ale nakoniec sme prišli na to, že Stará Ľubovňa má pekný priestor pod hradom a vie ponúknuť aj niečo viac než len remeslá, uviedol pre SITA konateľ Mestskej spoločnosti pre cestovný ruch a regionálny rozvoj Marmon Pavol Mišenko. V Starej Ľubovni tak môže návštevník zažiť atmosféru šľachtickej kultúry, ktorú reprezentuje hrad a vojenský tábor. Ľudovú kultúru reprezentuje skanzen pod hradom a meštiansku kultúru oddnes prezentuje Dom ľubovnianskeho mešťana na Námestí sv. Mikuláša. V tábore sa dá platiť špeciálnym platidlom ľubovnianskym zlatým, ktorý si môžu záujemcovia nielen kúpiť, ale aj vyrobiť v mincovej dielni v meštianskom dome. Na projekt Historického vojenského tábora a Domu ľubovnianskeho mešťana získalo mesto Stará Ľubovňa peniaze z fondov Európskej únie. Náklady na výstavbu tábora a zriadenie meštianskeho domu predstavovali približne 13 mil. korún. Historický vojenský tábor je len začiatkom veľkého projektu, ktorý v Starej Ľubovni pripravujú. Už na budúci rok by mala začať pod táborom vyrastať poddanská dedina so zrubovými domami, vďaka ktorým bude prevádzka tábora celoročná. Centrálnou stavbou dediny bude dobový mlyn s krčmou. V dedine nebude chýbať ani slovanská sauna. Na spestrenie zimných aktivít v tábore by mali v blízkosti dediny vyrásť aj lyžiarske vleky a sánkarská dráha. Náklady na ďalšiu etapu projektu odhaduje Peter Burian na viac ako 50 mil. korún.

24.10.2006 21:37

Kerina

Vojenský historický tábor pod hradom Ľubovňa ? ponuka pre: ? letné tábory - organizované skupiny (vlastní vedúci) ? školy v prírode - organizované skupiny (vlastní vedúci) (deti od 10.- 15. rokov) Cena: Ø V prípade iba vlastného programu: Osoba /deň ? 180,- Sk strava 3 x denne + 100,- Sk ubytovanie = 280,- Sk (v cene je aj drevo na oheň) Ø V prípade zapojenia sa do života stredovekého vojaka: 4 hod. denne + 100,- Sk (v cene je zahrnutá výuka šermu mečom, výuka streľby z luku a kuše, príprava stredovekého pokrmu na ohni v keramických nádobách, základy sokoliarstva, zapojenie sa do výstavby valu okolo tábora, lektorská činnosť o histórii stredovekých armád a vojenstva,jednorazová spoločná vstupenka do expozícii hradu, skanzenu, domu ľubovnianskeho mešťana, galérie a farského kostola) tieto aktivity budú rozvrhnuté do blokov a budú sa striedať počas celého tábora tak aby zabrali denne 4 hod. ? cenu vieme upraviť podľa dlžky nášho vstupu do programu dňa. Program tábora je potrebné dohodnúť pred záväznou objednávkou! Ø V prípade peších túr do okolia, radi poradíme. Ak by ste ste potrebovali sprievodcu vieme ho zabezpečiť (150,- Sk/hodina) Ø Ak by ste v rámci pobytu chceli absolvovať jednodňový výlet autobusom do okolia ?(Červený kláštor ? Pieniny- Hrad Nedeca v Poľsku), vieme vám zabezpečiť autobus Cestovné - cena za km- 25,-Sk, 15 min. čakania ? 35,- Sk; + poplatky za parkovanie + DPH = 3 000,- Sk; Vstupenky: Červený kláštor ? expozícia ? 25,- Sk /dieťa, splav plťami po Dunajci - 120/dieťa (je možné prielom Dunajca absolvovať aj peši cca 2hod.), vstupenka hrad Nedeca ?50,- Sk /dieťa. Kapacita jedného autobusu je 45 miest. Ak pôjde o menšiu skupinu vieme zabezpečiť mikrobus. Hygiéna: k dispozícii je spláchovacie WC, umyvadla a sprchy. Pre skalných ponúkame umývanie v drevených kadiach, alebo ?tradičné sprchovanie v "prírode?.

24.10.2006 21:42

Kerina

ten prvý článok je výstrižok z novín, čo sa o tom popísalo, to druhé to je skôr cenník pre tietábory, ale píše sa tam všedtko tiež čo sa dá robiť. Samozrejme ubytk osa dá vybaviť aj v okolitých penzionoch, alebo na súkromí Laughing Laughing Januárovčatá si dajú stretko suuuupeeeer ....však môže sa niečo zorganizovať, to by bolo zaujímavé Laughing Laughing Yvett kľudne dojdi aj s pubišmi, naučíme ich šermovať, a meče požičiame, lebo také lepšie sa pohybujú od 10 000 vyššie Shocked ja sama nemám vlastný Crying or Very sad sranda to nie je, vo vzduchu sa oháňať s 1,5-2 kilovým mečom ale dá sa zvyknúť ...kurnik ja už som aj zabudla všetko Laughing Laughing som zvedavá koľkorát si zmyslí do rána do 7,00 mliečko moja Petra 1krát alebo 2 krát ????? idem sa pripraviť psychicky na druhú alternatívu Laughing Laughing

24.10.2006 21:52

Barbi

Takto lasujeme sufliky Laughing

24.10.2006 21:54

Barbi

Takto sa smejeme od rana do vecera

24.10.2006 21:56

Barbi

Tatik nam stiahol fotky, tak to tu trosku spestrim Laughing

24.10.2006 21:58

Barbi

No a takto pomaha s vyberanim pradla Laughing

24.10.2006 21:58

Barbi

Laughing

24.10.2006 22:08

*Monka*

Barbi, Alex je perfektny:) Nasa tiez miluje pracku, ale pomahat - to nie, ona tam len vliezt a tocit bubnom, to hej..........tvoj je lepsie vychovany :D

24.10.2006 23:41

Henrik

Babulky, som mimo a nestiham ani citat co ste tu uz popisali. Prosim Vas, k ? Ten moj maco je fakt maco, ma cca 10kg odhadujem (zajtra mame poradnu) a papa vsetko okrem ovocia Confused Ale kojime sa podla chuti, niekedy sem tam a niekedy teda za den dost vytiahne... ci sa neprepchava... Rolling Eyes Mozno by sme mali zahajit nejaku odtucnovacku Laughing Laughing

24.10.2006 23:48

Henrik

...a este vikendove foto z nemecka... predsa sme boli. (ale autosedacky tam mali v rovnakej cene, tak sme nekupili....)

25.10.2006 08:51

Barbi

Henrik neboj, aj Alex je tazky, ved su nejaky chlapi nie? My papame rano kusok chlebika, desiata jogurt alebo ovocie, obed masovy alebo zeleninovy prikrm, olovrant vyziva alebo banan alebo ovocie, na veceru kasu. My ideme do poradne az 16.11, nechcem ani vediet kolko vazime Confused

25.10.2006 08:52

Barbi

A Henrik, maly je zlatucky, my sme rovnako velky.

25.10.2006 09:35

*Monka*

Barbi, to ti maly nepije ziadne mlieko? Shocked

25.10.2006 09:58

borka

pre MONKU?davas mlieko aj cez den?ja uz tiez nie.

25.10.2006 10:00

borka

pre BARBI:maly vyzera byt riadny sibal.my sme "prackovy level"este nedosiahli. Cool

25.10.2006 10:07

Barbi

Monka, Henrik sa pytala co papaju okrem mliecka. Jasne ze davame aj mliecko, ale iba vecer a v noci niekedy aj 2x, rano uz 2 tyzdne odmieta. Doktorka vravela ze to staci, tak pol litra. Borka on je sibal, ked sa chysta nieco urobit je mu vidiet ako sa mu smeju ocka Laughing Najnovsie chodi k stroju na vodu a pusta studenu vodu. Ked mu poviem nie, kruti hlavou ze nie a aj tak ju pusta. Potom mu dam po prstoch, smeje este viac, tak vtedy by som ho zozrala Laughing

25.10.2006 10:48

pepsina

ja som myslela ze maju mať ešte liter-myslim mlieka Shocked

25.10.2006 10:55

pepsina

lusy ano,moj je maly závislák Laughing niekedy vymyslam na nho finty aby za mnou nezdrhal aj na vecko Rolling Eyes inokedy ma ignoruje,robim opičky-srandičky a hladí si svojho... Laughing ale to je fakt malokedy Confused Laughing ja len rozmyslam ako zabranim jeho vyčihovaniu pri šporáku...aby sa mi tam raz nedostal a nepopalil sa,zatial pohoda ale raz...coskoro...teraz mam zátarasy pri radiatoroch...tie on tak rááád Confused

25.10.2006 10:56

Yvett

Baby svetoví sú tí Vaši chlapci :D Borka netráp sa nad "práčkovým levelom" my máme práčku plnenú zhora, my ho tak skoro nedosiahneme Smile Včera ju nakoniec asi najviac potrápilo počasie, akonáhle začalo pršať, takl sa trochu skľudnila. Mne to vždy nedôjde, že jej asi na to srdiečko takéto zmeny tlaku nemusia robiť dobre Sad

25.10.2006 10:58

Yvett

Kerina to znie úplne svetovo, synátor by sa na to určite dal :D A na inú dovolenku sa asi aj tak nedostaneme ak sa rozhodneme kúpiť dom.

25.10.2006 12:18

*Monka*

Aha, Barbi, som to dobre nepochopila......nasa mala spi od pol osmej do cca stvrtej, dostane mlieko, pokracuje v spanku do siedmej, potom o osmej mlieko s keksikom, o 12tej maso so zeleninou, potom o pol stvrtej presnidavku a o siedmej vecer kasu+mlieko a spi...

25.10.2006 12:32

Anaj

Spia vam uz deti celu noc bez zobudenia? my sme dnes mali prvu prespatu noc od jej narodenia, ale to sa asi pomylila. Laughing

25.10.2006 13:06

Anonymous

No s tym spankom... dnes sme boli hore ani neviem kolko krat, vacsinou mu dam vodicku a raz mliecko, niekedy si pyta mlieko 2x, inak nezaspi. My spavame zle od juna, ked sa zobudi iba 2x tak to berem ako super noc. Netusim kedy sa to zlepsi Confused Inac maju aj vase deticky nejaku uchylku? Alex ma ponozky Laughing vzdy si nejaku ukradne, alebo zvlece z nohy, a vsade s nou chodi, ozuzlava ju a bucha s nou do hraciek, najlepsie su tie oprate, to mi vzdy ukradne z lavora a nechce vratit Laughing Barbi

25.10.2006 15:05

pepsina

noooo mal ponožky tiez kym sme nenabehli na tie s aloe -tie nežužle.. Laughing inak je na prachy,ked ich zbadá uz bežííí Laughing ale je vyberavy,na padíka kašle...liter to héééj...vsetko inak čo zašuští bere zo sebou,na svoje šuštiace miestečku,to je kopa KDE si to hadže Laughing my sme sa tiez začali budiť aj sme tri krat kojili Confused

25.10.2006 15:08

Skoricka

Ahojte, ja som tu zas po dlhsej dobe, ale len na skok, Ado nedovoli Confused Nechodia mi notifikacie Sad a nemam vobec cas, takze mi to ani nejako nedoslo, ze mi furt nic nechodi Confused Tak som mala co robit, kym som vas docitala Wink Uz mame 4 zuby, predvcerom sa prerezala prva a vcera aj druha horna 1ka - konecne, tak dufam, ze budeme mat trochu kludnejsie obdobie. Ado sa uz tiez o vsetko stavia, je to strasne, este pred tyzdnom sice uz stal, ale bol taky labilnejsi, zato po tyzdni sa uz stavia o vsetko a vsade, nastastie, uz sa uci aj padat, lebo spociatku padal dozadu ako lata Confused , to teda bolo placu, teraz si vacsinou uz sadne, tak je to v pohode Smile Najradsej sa stavia o mna Rolling Eyes, ze by to bolo vonu mlieka?! :D Topanky mame tiez tie biele od RAK s macikom a neviem, ake mu kupit zimne, ci 19ky alebo 20ky...Na doma botky aj tak nechce, sa na ne hneva a tusim sa mu v nich horsie stoji, tak neviem... Confused A v noci stale jak babetko - min. 2x na dide + rano. A cez den min. 3-4x, hoci prikrmy papame pekne, prioste MM musi byt Rolling Eyes Wink No, uvidime. Inac sa vedia spolu pekne pohrat, ale Misko vie byt na Ada aj dobre zly , ho baca alebo si nanho lahne , nastastie, nerobi to moc casto, ale strasne ma to hneva. Co uz, snad z toho vyrastieme. Teraz musim letiet, Ado mi tu uz vylieza na stolicku, musim ho nejako zabavit, ak nechcem, aby mi zobudil Miska. Ked budem mat chvilku, prihodim aj nejake fotky, uz som obdivovala, ake krasne fotecky sem pribudli Razz

25.10.2006 21:36

borka

dnes sme absolvovali poradnu-mame 10650 gramov...uz co uz.bavili sme sa o jogurtoch a probioticke mi schvalila,ine ziadne.idu nam zadne stolicky,takze uz sme dokonale zubate. mali sme dnes "piatky pre matky"-vynimocne presunute na stredu,takze som aj potuzena vinom a palila som s kociarom so spiacou malou domov...na dlhu dobu som zase uspokojena. Confused:

25.10.2006 21:47

Barbi

Borka tak tomuto hovorim rychlost Laughing uz budete mat pokoj so zubami

25.10.2006 21:58

borka

pre BARBI:zas este nam nejake do poctu chybaju. :D

25.10.2006 22:48

Henrik

Barbi, tak vy mate normlane "dospelacky" papi-rezim. Od ranajok az po veceru 5x denne Wink Monka, vy zrejme nedesiatujete... Nam to tiez akosi nevychadza a bud ma desiatu alebo olovrant. Obedy a vecere, tak tie stihame vzdy. A Skoricka, s MM sme na tom teda rovnako Wink Takze proti gustu....skratka kazde dieta si to nastavi ako samo chce. Uz som kludna.. A uz sme nabehli konecne na . Presne ako ste mi radili... Marcel ide spat az pred obedom (cca o 11h) na cca 1 1/4 hod, naobeduje sa a potom mi zaspi v kociku okolo 16tej a spi cca 1,5 hod... V noci zdaleka nespime vkuse, ale co je super, uz sa mi velmi od tej 20h co ho ulozim do cca 24h nebudi, alebo len raz. Maval obdobie, ze bol kazdu hodinu hore, to bol horor Rolling Eyes Borka, na Vas teda nemame! Dnesna poradna dopadla: 9,75 kg... :D ale to sa mi tesne pred vazenim pokakal a stavim sa, ze keby ho odvazila aj s tym obsahom, bolo by to tych 10... Laughing Laughing A dietu teda nezahajujeme, vraj je to OK Cool

25.10.2006 22:50

borka

pre HENRIK:sasena nechcela sediet na vahe,tak aby cusala ,vyfasovala injekcnu striekacku este zabalenu.mozno bez nej by sme mali 7 kil?! Rolling Eyes

25.10.2006 22:53

Henrik

Skoricka, aj Marcel prave prechadza obdobim, ze sa druhy tyzden stavia absolutne o vsetko, aj o mna... Laughing A pokroky su, ze si vie v stoji za jednu ruku cupnut, zobrat hracku a pod...a postavit sa. Niekedy zostane stat bez drzania a hlavne co som rada, prestala som sa bat, lebo si dokaze zo stoja sadnut na zadok Laughing No a chodi do L-ka popri gauci.... + cakam, kedy si privrie prsty do pracky... Wink