1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

11.09.2006 14:22

Skoricka

Ahojte, dnes vobec nestiham, deti mi dnes poriadne nespali a aj to na nich vidno Sad Ale aspon sa pochvalime, dnes ma Adko konecne 7 mesiacov Smile a uz ovocie ako-tak papame Razz Vcera zjedol takmer celu jablkovu Frutapuru (boli sme na vylete, vonku mu vzdy chuti Smile) a den predtym viac ako polovicku banana, takze da sa. Aj ked sa na zaciatku strasne kysli, nakoniec si celkom da Smile Zato pred chvilou som si uzila, co s nim robi spenat, plienka komplet nalozena a co sa nezmestilo, skoncilo na chrbte Rolling Eyes Pekne bodynko sme mali na sebe, parkrat oblecene, tak som zvedava, ci to este vyperiem Twisted Evil Aj vase deti tak strasne skrecia? Andrej je uplne strasny, rano pravidelne budi nielen nas, ale aj Miska neopisatelnym skrekotom, asi ako ked 10tim mackam stupite na chvost Shocked Rolling Eyes Evil or Very Mad Pomooooc Rolling Eyes

11.09.2006 15:12

cherri

Škorička to jačanie, ano poznám Laughing ,no sa pokúsim to napísať slušne, je to niečo ako keď piští divé prasiatko Laughing Robí to väčšinou, keď sa zobudí a privoláva si ma tým :D , alebo keď sa teší Wink , alebo len tak... Rolling Eyes Ale to papanie ovocka závidím, Ninka ho zrazu nechce ani za svet Rolling Eyes Kde Škorička kupuješ tú Frutapuru? Ja to nikde nevidím Shocked

11.09.2006 15:16

borka

aj my jacime....pre YVETT.no teda ty si vyzbierala s muzom choroby?! Smile ja nie som alergicka na nic a vidis... Twisted Evil

11.09.2006 15:33

Skoricka

, tie alergie ste fakt teda vyhrali Confused Snad sa aspon detom vyhnu v co najvacsej miere... , myslim, ze v DMku ich mavaju a tusim som ich aj v Tescu videla, ale priznavam sa na rovinu, ze som si ich nekupovala, doniesla mi ich svokra z lekarne. My to moc nepapame, najradsej mam domace vyzivky, ktore si sama uvarim Smile, ale na vyletik a pod. je to fajn a hlavne som si odskusala, ze jablcko nam celkom chuti, len musia byt sladsie ako tie, co zatial mame, treba este pockat tyzden-dva Wink

11.09.2006 20:32

Yvett

No s tými alergiami to schytala ešte aj Adka, keď u nej začali s očkovacími látkami mala takú reakciu, že musela dostať adrenalín - začala sa dusiť Confused Lea nejako neplače, ani nejačí - zatiaľ Wink Teda plače len keď ju niečo vyľaká, ako najnovšie kohút keď kikiríka, to jej normálne tečú slzy. A potom iba vykrikuje, ale tak normálne, keď si ju už dlho nevšímame, alebo sa jej niečo nepáči. Tak uvidíme čo prinesie čas :D Sa akurát kamoška čudovala, som dala malú do postieľky zavrela som dvere a nechala ju nech spí. Väčšinou to tak funguje bez problémov, niekedy zaspí hneď niekedy po pol hodine, ale zväčša nehučí. Dnes som si ľahla s ňou, že si tiež oddýchnem Wink nakoniec som ju musela dať do postieľky a ísť preč Confused A do 2 min. spala.

11.09.2006 23:50

Ena

Nemam precitane este spatne vsetky prispevky co som zmeskala, ale bavili ste sa o autosedackach? Kupovali ste uz niektora vacsiu sedacku, teda 9-18 alebo 9-36 kg? Ja mam z tych sedaciek gulas, dne ssme skusali concord ultimax (9-1Cool aj concord trimax (9-36), este chceme pozriet STM Starlight .. ale fakt sa nevieme rozhodnut..

12.09.2006 07:40

borka

pre ENU:my sme kupovbali po 3 mesiacoch,ale spokojna som nebola-RENOLUX PEGASE OM-XL.vcera som ju predala a kupujeme dalsiu,ale uz rovno 9-36 kg.

12.09.2006 07:54

Eugenika

Tak my sme vcera zase zacali plavat. Celkom pohoda, mala sa chechtala, len potapanie moc nemusi, to sa hnevala. Smile Borka, preco sa ti nepaci ta sedacka? Ja som ju kupila tiez a podla mna je v pohode. Ale este pouzivam zatial vajicko, mala v nej bola len par krat. Dnes vybehneme do mesta, sa tesim Smile, zase zmena.

12.09.2006 07:56

Eugenika

Este som zabudla, vkupila som Sunarku polievku, vobwec tam nebolo pisane ze je s kuskami, ani ich nebolo vidiet, lebo zaklad bol mixovany, sa mi mala skoro zadrhla. Nema ziadne zuby, nevedela co s tym, vyberala si to prstikmi z ust, potom jej zabehlo....no uzas. A ja kaca som si to nevsimla, len som to otvorila a zacala jej to davat. Evil or Very Mad

12.09.2006 07:56

Eugenika

Hipp-ky aj Hami maju vzdy napsiane, ze je to s kuskami pre rozvoj kusania Evil or Very Mad Mad

12.09.2006 08:01

borka

ona ma taku umelu konstrukciu na spodku-tym,ze mame vacsie auto ,aj vyskovo,tak ju tam neviem vtrepat.uz som kupila bez toho spodku-len na sedenie.

12.09.2006 08:05

Yvett

Kočky z BA nechcete niektorá plienky na plávanie? Mám tie z DM asi 8 ks do 9 kg - darujem nemám čo s tým Confused Malá na plávanie nesmie, len mi to zavadzia v skrini.

12.09.2006 08:09

Yvett

Autosedačku nakoniec nekupujeme. Požičia švagriná, síce staršia, nemá také super tapacírungy všade, ale je polohovateľná a do nášho super veľkého Punta ako stvorená. Predsa je nás viacej Wink Ušijem nový popťah, vyrobím tie mäkké návleky na popruhy a hotovo. Neterka v nej bola do troch rokov tak uvidíme.

12.09.2006 09:13

Denisa DS

Haha Yvett tiez mame super velke Punto :D A este k tomu 3-dverove, takze sa mi tam fajn usadzuju do sedaciek dve male deti... Ja stale pouzivam vajicko, mame velke, do 13kg, a potom prejdem na sedacku po dcerke, prave z nej prihodne vyrastla. Tiez je len taka za par korun, ale je polohovatelna. Je to skupina 0-18 kg a este sa do nej starsia skoro 4-rocna zmesti, len uz okopava ockovi sedadlo Wink Tak ked rozmyslate nad autosedackami ja doporucujem polohovatelnu, hlavne na dlhsie trasy ocenite.

12.09.2006 10:24

Siska H

Ahojte babulky, som vas konecne docitala 3 dni bez Vas Laughing a je toho dost. Borka som rada, ze jogurtik chutil, Bobo ho ma tiez obrofsky rad, obmenu davam roztlaceny piskot. Eni ja uz tiez ficim skoro 2 mesiace na sedacke 9-18kg, mam od PP Romer King a je dobra, dobra je aj ta Chicco Key 1 , tiez sa da polohovat, velky rozdiel v nich nie je. A este mi Yvetka poradila dobru firmu www.babydesign.pl, ona ma od nich stolicku na papkanie a maju aj sedacky. Wink , cenovo su fajn. Tie alergie nezavidim, ja a este Zdena Studenkove mame alergiu na jahody, dobre b.l.b.e. Confused

12.09.2006 10:40

borka

SISUS:a skusala si aj ovocne probioticke?

12.09.2006 10:41

Yvett

Siska a Zdenka? Wink Kuknime kuknime Laughing Ale vážne, Ty aspoň vieš, že jahody, ale ja zjem pol melóna a nič a potom si dám kúsok a idem sa zadusiť a tak to mám s mrkvou, paradajkami, nektarinkami ... No čo na to povedať - ZASTRELIŤ by možno pomohlo Twisted Evil

12.09.2006 10:55

borka

pre SISKU:key 1 je suprova,lenze ma 9 kil a ten bazovy umely spodok,cize nedociahnem dieta vylozit sediet.ja s mojimi 160 cm musim riesit aj toto . :D

12.09.2006 11:20

Siska H

Borka, kupila som ten jablkovo hruskovy, testnem zajtra, dam vediet. Yvetka to nezavidim, ja som to tak mala s citrusmi, zjedlo som mandarinku a som sa vyhadzala lisajami , o 2 tyzdne som to skusila znova, zjedla som aj 2-3 a nic mi nebolo, tak si nenavyberas. Ale vzdy si aspon jednu jahodku ukradnem, tie flaky predsa zmiznu, Embarassed , mna nastastie nedusi. Borka, tak ked najdes bez bazy daj vediet Wink tato vyzera byt bez bazy, ale nemam na nu referencie

12.09.2006 11:31

borka

pre SISKU:lenze tato na fotke je az od 2 rokov.

12.09.2006 12:40

Yvett

Túto chicco by som nechcela. Má ju švagriná pre dcéru /3 roky/. Keď v nej zaspala hlavinka jej padala až na prsia. Išlo sme v aute a celý čas som jej držala hlávku Confused A nedá sa až tak polohovať, iba nejako posunúť dopredu. Oni ju kupovali, že potom z toho bude iba podsedák, ale ten si potom radšej kúpiť samostatne.

12.09.2006 12:46

katiana

pre Eugeniku- ja nasmu spuntovi uz mesiac v pohode davam kuskove masko , este aj vtedy, ked nemal zubky. Prvykrat to sice akoze jedol, ale len ukladal do pusinky, az po chvili vyzeral ako skrecok, lebo nevedel prehltat. Tak som mu to rozmixovala. Druhy pokus bol uz uspesny, davala som mu vela zeleninky, rezanceky. Masko samozrejme porezane na male kusky. Vedela som, ze to musi ist, lebo pri dcere mi to islo v pohode. Za cely cas som len raz jedlo mixovala, doteraz len potlacim vidlickou. A to vsetko varim doma. Mam totiz zle priklady z okolia , kedy este 2 rocne baby nedokazalo zut, lebo mu vzdy vsetko mixovali.

12.09.2006 12:54

*Monka*

nasa tiez este nema zuby, a sunarek polievku s kuskami masa miluje....dnes mame pekny ticker Laughing

12.09.2006 13:01

Siska H

ups som si nevsimla, ked skoro vsetky maju tie bazy.

12.09.2006 14:23

Eugenika

Monka, malej tiez chuti Sunarek polievka s kuskami. Dnes som to skusila znova a nevadili jej kusky. Sme boli v meste, kamaratka dosla vyzbrojena hroznom pre jej malu, som skusala aj mojej dat (bolo bezkostkove), sa isla zadrhnut za tym. Som jej len nacala bobulu a ona to vsetko vycucala zo supky, ledva som jej ju z pusy vytiahla Smile. Hrozne sa za tym vrhala Smile. Keby sa tak vrhala za zeleninou Twisted Evil Borka, tak to mas potom fakt problem. Hlavne, ze si nejaku sedacku uz zohnala. Mne celkom vyhovuje ta Renolux-ka, je za prijatelnu cenu, polohovatelna, som s nou spokojna. Skusala som to pred letom este, ale malej este nebola dobra, napriek tomu, ze je od narodenia, mala v nej "moc sedela", hlava jej padala na prsia, nevedela v nej spat. Takze som nakoniec kupila vajicko (stare vajce sme mali pozicane a bolo jej male) uz aj kvoli dovolenke a tam je spokojna. Ale v zimnom overale ju donho uz asi nenatrepem. Takze este vyuzijeme na jesen a odlozime pre druhe Smile.

12.09.2006 16:09

pepsina

baby dnes ma niči riadne drobec, Crying or Very sad Rolling Eyes hm nejak začal menej papkať,nieže by predtym jedol kvantá,ale pár lyziciek a potom do lyzicky bublinkuje,bere mi ju,otaca hlavu prec,alebo zatvori usta a neotvori,len vecer chce kašu v pohode,fnuk ena my urcite 9-36kg,nie je v tom rozdiel,ide len o vacsi predaj tak mi povedala jedna znama co dováža-hm uvidim ci nam aj zlavu dá Laughing ci len nekecala Laughing

12.09.2006 17:04

borka

pre SISKU:dnes sme davali biely jogurt-tvarila sa divne,ale jedla.zjedla ho cely a potom sa povracala. Smile zjavne bol moc kysly.

12.09.2006 22:20

Henrik

Mattah, dik. Tak v lekarni mi povedali, ze kombinovat sa moze ale az po 6 hodinach...odbornici.. U lekarky som bola, az v pondelok, ked uz nemal teplotu a ta mi povedala to co ty, po 3 hod. Tak uz som aspon mudra... Wink A hovoris, ze brufen je lepsi? Karolinka, mala si pravdu, neboli to zuby...vratim sa k tomu neskor.. Yvett, kurnik sopa, vy tu rozoberate alergie a mna odvcera svrbi cele telo... Rolling Eyes Len kukam, ze ci to nie je vo vzduchu... Babulky, konecne som Vas docitala...uff Akosi som sa pri tej Mackovej zahadnej chorobe nedostala viac na web. A mam pekny zazitok s lekarkou, to stoji fakt za to!!! Tak 3 dni nas mordovali vysoke teploty (piatok-nedela) a v pondelok rano, ked som sa chystala s mackom k lekarke zrazu nic, ale pre istotu som jej volala, a ona ze vraj radsej nech pridem, ze mu da vysetrit aspon moc, (co ma teda milo prekvapila...) Vravela, ze tam mala viacero inak bezpriznakovych deticiek s 39 teplotami (vraj nejaky virus) a pytala sa ma, ci som inak nic nepozorovala...ze vraj mali potom vyrazky.... Macko sa samozrejme vyhadzal az po navrate od lekarky vcera vecer a ked som jej rano volala, moc mal OK a na tie vyrazky povedala vraj : " No, to je ono, ako som Vam hovorila a keby to mal vyraznejsie, dajte mu Fenistil". A POZOR, zlaty kliniec programu! Ked som sa jej spytala, ze co to bol teda za virus tak mi len s usklebom povedala:" BOZEMOJ, A NACOZE BY VAM TO BOLO VEDIET?! OMNOHO VAZNEJSIE VECI DNES ESTE NEVEDIA POMENOVAT.... Exclamation Exclamation Exclamation " Babulky, normalne ma zarazila a nezmohla som sa na slovko... Vraj naco to chcem vediet... A tak som si pekne teraz vecer na webe nasla, ze to bola 6. choroba ( ...tych informacii je tu spusta a divim sa, ze mi to nemohla povedat lekarka. Bud to hranici s jej vedomostami, alebo kazdy lekar automaticky predpoklada, ze si mame hladat vsetky info na webe?? No, som z toho absolutne v uzase... Pripada Vam to normalne???

13.09.2006 09:10

*Monka*

Henrik, podla mna to doktorka nemyslela zle...akurat ti chcela povedat, ze ta choroba nema pomenovanie....6 detska choroba nie je predsa nejaky oficialny nazov......nie?

13.09.2006 09:21

borka

ja si zas myslim,ze lekarka nemala ani paru o 6-tej chorobe.

13.09.2006 09:23

mattah

Ahoj, nasej malej naozaj zaberal lepsie brufen, ale neviem ci je to skutocne lepsie. Po paralene klesla teplota iba na 38 po brufene az na 36,5. Ale ak ma dieta nejaky zapalovy proces, ta zvysena teplota pomaha liecit ten zapal. Moja mala mala tiez asi siestu chorobu, s urcitostou to doktorka nevedela povedat, pretoze teplotovala 5 dni az potom sa vysypala a na 4 den jej z rozboru krvi zistili zle pecenove testy - zevraj infekcna mononukleoza. Asi sa uz tiez nedozviem co to bolo, hlavne ze je to uz za nami. Ale veesele to bolo, Ak nespala tak som ju musela nosit na rukach, inak iba plakala. Nejako sa jej to nosenie zapacilo a uz nam to zostalo. Dufam ze ju coskoro chyti chodenie, lebo fakt neviem co bude o mesiac, dva.. Evil or Very Mad

13.09.2006 09:28

KarolinaP.

Henrik-dufam,ze uz ste v pohode! Confused Ja malemu davam sirup Panadol baby-je proti teplote a od bolesti pri prerezavani zubkov. Razz

13.09.2006 09:30

borka

aj u nas zabera panadolovy sirup.sasenka moc nezvykne teplotovat,ale zabera na zubky spolahlivo.

13.09.2006 09:37

KarolinaP.

Nam sa tlaci teraz druhy spodny zub.Maly je strasne nekludny,spi najviac pol hodinu a potom sa zobudi.Tak navecer mu vzdy dam panadol,aby aspon v noci spal v klude. Rolling Eyes A popri tom kaka 3-4 krat riedke tak ma celu vyzratu ritku,tak mu davam na to Imazol krem.

13.09.2006 09:59

Yvett

Henrik: divná doktorka Confused naša vždy všetko vysvetlí, aby mal človek páru o čo ide. Ja sm zatiaľ nič proti teplote nepotebovala, klop, klop, klop Wink ale od včera Lea pokašliava a ja zase neviem či je herečka, alebo jej niečo je Embarassed si decko nepoznám Crying or Very sad Ale v noci spala pekne, nekašlala tak uvidím.

13.09.2006 10:54

Siska H

Babulky, my mame zase srajdu Crying or Very sad , odvcera len same blatko, som mu dalo aj taky slabunky cierny caj, ale satle, neviem ci ti je zo zubov az do tejto miery, alebo nieco ozuzlal Confused mate typ okrem bananu a ryze co zo srajdou? Dakujem

13.09.2006 11:10

borka

neviem co na srajdu....dieta nechane na 2 minuty spod dohladu. Laughing

13.09.2006 11:13

pepsina

Laughing Laughing my sme mali vcera srajdu,vecer mal drobec kašu s bananom a je po nej Laughing ráno ma tak cvakol,auuuuu niekedy to riadne zaboli,

13.09.2006 11:14

KarolinaP.

SiskaH- dobre na hnacku su kvapky Hylak forte - su to ml.bakterie na upravu crevnej flory,ziadna chemia!

13.09.2006 14:14

Siska H

Dakujem Karolinka ak do zajtra nezabere ryza a banany pojdem kupit, serieme jak lioni Wink

13.09.2006 14:27

Skoricka

, siesta choroba sa naozaj vola siesta choroba, nie preto, ze je 6. v poradi, ale preto, ze ju vyvolavaju herpesvirusy 6. skupiny (HSV6). Ale ak ti to lekarka nevedela povedat, tak okamzite zmen lekara, nie je mozne, aby pediater nevedel rozpoznat 5. alebo 6. chorobu, su to uplne bezne detske virusove ochorenia a v ambulancii ich musi mat rocne dobru hrbu!!! Faktom je, ze ani 5. ani 6. ch. nie su nejake zavazne ochorenia, vyskoci teplota a do 3 dni pride exantem (decko sa vysype) a je po chorobe, ale matka by mala byt kazdopadne informovana, nie je predsa kazdy zdravotak!!! By ma to teda dobre nastvalo Twisted Evil , na hnacku ryzu, mrkvu, banany a ked to nezaberie, tak okrem Hylaku je pre decka vhodny aj Nutrolin sirup a hlavne je chutnejsi (hylak je strasne kysly), mas vacsiu sancu, ze to do Boba dostanes, ver mi, viem o com hovorim Rolling Eyes Wink

13.09.2006 14:42

KarolinaP.

Skoricka-viem ze je aj Nutrolin,ale Hylak ma viac tych ml.bakterii a je ze vraj ucinejsi ako ten Nutrolin.Ja osobne Nutrolin nepoznam,ked boli deti male tak nebol! Od malicka,ked mali hnacku,tak uzivali Hylak.A mozem povedat ze im chutil,aj ked bol kysly. 3xdenne po par kvapiek sa to da vydrzat! Inac bola aj o tom diskusia a niektore mamicky pisali,ze Hylak je ucinejsi ako Nutrolin.

13.09.2006 14:51

Skoricka

Karolina, mas pravdu, co sa ucinnosti tyka, ja som Miskovi tiez davala Hylak, ale bol to poriadny boj Confused Kdezto Nutrolin vraj deticky papaju v pohode, ja som sa on ani nepokusala, u nas su kazde lieky pre Miska pohromou Rolling Eyes Twisted Evil A pokial hnacka nie je nejako extra zavazna, aj Nutrolin zaberie Wink Letim, prave dedo prisiel, decka budu nadsene Wink

13.09.2006 15:04

Yvett

Borka: Sasenke sa páči pod stolom pri tete :D Teda pokiaľ sa to zozadu dá rozpoznať, že je to teta Wink Skoricka: včera som behala vo vašich končinách, bola som na Bohrovej v bankomate. Keď už sa túlam aspoň ušetrím za výber. Siska: tak nech sa Bobo dá rýchlo do kopy, drobček. Ona to neni zábava u dospelého tobôž u detí. 25.septembra sa ideme ukázať do Ružinova ohľadne cvičenia. Je tam taká milá teta a otvárajú tú menšiu skupinku tak uvidíme čo nám povie.

13.09.2006 15:11

Eugenika

Nam v nemocnici najprv dali Hylak a doporucili, nech nam tatino donesie Nutrolin B, mala ho uzivala 3 tyzdne. Inak na hnacku ako Skoricka pisala: ryza, alebo ryzovy odvar, mrkva, banany, zemiaky, jablko bez supky. A ked je silna, kludne moze Smectu - jeden sacok denne. Presli sme si riadnymi hnackami, tak viem o com hovorim Confused . Inak v nemocnici jej davali Smecty viac, ale malo by sa davat 1 sacok denne. Zried to do 4-5 ml vody, do striekacky a supnut na 2-3 krat do pusy. Este je moznost davat to do caju, ale ten ti tazko vypije, so striekackou nas to naucili v nemocnici a fungovalo to lepsie, ani nevedela ako a mala to v sebe. Inak sme dnes boli na poradni, mame 8315g a 71cm Twisted Evil , a ja som si myslela, ze nepribera. 600g za 5 tyzdnov na to, ze prikrmy nechcela...to je celkom dobre, nie? Inak, nechcem to zakriknut, ale celkom pekne papkame...cca 50-60g masovozeleninoveho prikrmu denne. Na to, ze je dojcena.......... podla mna super. A uz mozeme aj oficialne ovocko 2x denne, kekse detske, piskoty, biely jogurt, lepok.....v podstate skoro vsetko, ale ze postupne. Tak sa tesim, budeme experimentovat Razz

13.09.2006 15:36

Kerina

My zatiaľ bez zmeny - bez zúbka! Laughing zatiaľ znášame toto super chlad-teplo počasie Confused a papáme stále ako šrotovník Laughing a všetko búrame, rúcame a tiež 1/2 min. nechať bez dozoru a už hryzie kábliky od nabíjačky, ktoré sú 5 m od nej, ako sa dokáže tak rýchlo pohybovať v izbe bez dozoru? ked sedím s ňou tak to s ňou ani nehne ..ale vytiahni päty z izby.....výskumníčka malá Laughing

13.09.2006 16:11

borka

pre YVETT.moj dovliekol tu pannu z nejakej vystavy.cumela so na nu ako puk.doteraz sa neviem zbavit pocitu,ze je ako od mojsejov :D .tazko k nej kupit aj nabytok,aby to nevyzeralo tak preplacane.co uz,hlavne,ze muz sa tesi dodnes. Cool

13.09.2006 20:43

Henrik

Monka, ale ma oficialny nazov, nasla som to: A ako pise Skoricka, je to bezna detska choroba a nie nejaky novy nepomenovany virus a mne lekarka fakt pripadala, ze netusi o co ide, ale kedze mala nedavno deti s rovnakym priebehom, vedela, co bude nasledovat a ze to nie je nic vazne... A ak predsa len vedela, zrejme nepostrehla, ze dnesna doba je Dobou Informacii a ze sa to tyka aj mamickek, ktore chcu byt informovane... Skoricka nic v zlom, ale niekori lekari sa tvaria tak mudro a niekedy tresnu taku hlupost pocitajuc s tym, ze clovek-pacient ani dnes este nema paru o com tocia... Nemyslim teraz len moju pediatricku..Pritom tolko veci sa da porovnat, overit ... Asi mam zle skusenosti.. Rolling Eyes

13.09.2006 21:12

Yvett

Borka: Laughing s tými Mojsejovcami si ma pobavila. Môj drahý našťastie trpí len na techniku, ale aj to dá zabrať, keď Ti ide vŕtať repráky z DVD po celej obývačke Evil or Very Mad A keĎ sťahuješ nábytok /moja úchylka Wink / tak nachádzaš káble, ktoré neni kam dať a trčia s pod parketových líšt Confused Tak naša Lea sa začala svojsky presúvať - gúľa sa Wink normálne z chbráta na bruško z bruška na chrbátik a tak ďalej až sa o niečo zastaví :D Tak som zvedavá či začne loziť. Dnes už zjedla na večeru asi 150 ml kaše. Ale ku koncu začala vypľúvať - to už keď chce mliečko, to mi robí pri všetkom Confused Zje iba toľko, aby vošlo MM Smile

13.09.2006 21:21

borka

pre YVETT.to aj my mame doma telku v kazdej izbe. zdovodnil mi to tym,ze mam aj v kuchyni ,aby sa mi dobre varilo.... :D