1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

02.09.2006 21:17

Yvett

Pekne sa nám oteplilo, dúfam, že to trochu vydrží. Dnes Lea váľala sudy, asi to bola len náhoda, ale 2x sa pregúľala :D a už vie ukázať aká je veliká. Ešte je to také rozpačité, ale hrozne sa teší, keď zareaguje a vidí ako sa my tešíme Wink Sme o5 prepadli Ikeu a prišli sme o.i. bohatší o ružového hrocha. Bolo tam kopec hračiek, ale ona sa vrhla práve naňho, asi tá ružová s červenou sa jej páčila Smile Borka: malá je sladká v tej ohrádke, sa teším, keď bude Lea sedieť. A od pondelka zase škola - už sa teším Confused

02.09.2006 21:24

borka

pre YVETT.neboj,to bude.moja je leniva si sama sadnut.posadi sa len v kociku,ked ma spat. :D uz 2-hy mesiac ju ucim dat pa-pa.niekedy aj da,niekedy nie.vtedy sa tesime ako blbouni.ona sa chechce. Smile

02.09.2006 22:41

dee

No my sa velmi tesime, ze sa oteplilo, lebo teraz mame nadej, ze v Chorvatsku nebudeme sediet vo vetrovkach pri mori a kukat na dazd Wink Tiez malu ucime dat papa, dnes sa prvy krata chytila, zacala s tou malou ruckou cvicit a do toho ze ba-ba. Inac ziadne velke pokroky, akurat, ze uz sa vie trosku vytiahnut hore, dnes ma na posteli preliezla. Takze sa na nejaky cas lucime, majte sa zatial fajn...

03.09.2006 08:02

Denisa DS

Yvett tiez sme si dali vcera vylet do Ikei :D Aj to bolo blbe lebo bolo take pekne pocasie, ale co ked sa mi konecne podarilo prehovorit manzela... Ked ja som surne musela mat formu na mafiny Rolling Eyes A nakoniec tam kupil akesi lampy na kuchynsku linku a cely vecer vrtal, som behala s vysavacom a prachovkou Wink A plus mame doma piskajucu opicu a hada, som uz alergicka na plysaky ale ked tie z Ikey su roztomile...

03.09.2006 08:54

Siska H

Deniska tie lampy asi aby si videla lepsie na mafiny Laughing , to moj muz ked sa raz za 100 rokov vychiti nieco robit, musim skakat okolo neho jak opica na spagate a upratovat ten bordel Confused

03.09.2006 09:00

borka

oni su vsetci rovnaky.moj naposledy vyrabal police v spajzke.avizoval pracu na 2 hodiny.natiahlo sa to na 5 dni,behali tu 4 chlapi a ja som presuvala statnicu.vtedy som povedala,ze nech radsej nic nerobi. Twisted Evil

03.09.2006 13:12

Denisa DS

No ved aj u nas je to tak, ti chlapi su taki nesamostatni Rolling Eyes To je same podaj, najdi, podrz... Ale tu formu som si kupila pre seba Laughing moj drahy mafinky nelubi...

03.09.2006 23:23

triss

Ahojte, my sme prezili vikend na chalupe, zavarali sme naplno, mame 50 flasiek pyre. Jediny problem je so sterilizovanim Confused , nechytili nam vsetky flasky, tak neviem co s tym, asi to skusime znova (to uz tam vitaminov vela nezostane, vsak? ) Miska sa teraz uz stavia vsade, kde sa jej co len troska da, treba na nu davat stale pozor. Myslite, ze je to v pohode? Ved ma len sedem mesiacov !?! Viem ze uz ste tu mali podobne obavy, aj tak... Co davate detom na nohy? My sme zatial davali len ponozky, pripadne novorodenecke papucky Wink, ale teraz sa mi to uz nepozdava... Doma mame dlazbu a parkety a dost sa jej to smyka, no a vonku je zima. Vraj je dobra predajna obuvy na Kramaroch, tak tam asi skocim a potom zreferujem.

04.09.2006 07:40

*Monka*

ahoj, triss. aj nasa sa vsade stavia, aj vydrzi chvilku stat, ked sa drzi. Doma jej davam len ponozky, ale vonku, ked je zima, ma topanocky zo zdrav. potrieb so symbolom zirafky, aspon nema studene nozky.

04.09.2006 08:37

borka

baby,ktore davate krupicu od NESTLE?NIE JE MI JASNY POMER.TYM,ZE SA PRIDAVA DO MLIEKA,VOBEC NEVIEM KOLKO ODMERIEK MAM DAT.AK DAM OBVYKLU DAVKU NUTRAKU A ESTE PRIDAM KRUPICU-BUDE TO BRUTALNE HUSTE A KALORICKE.... :D

04.09.2006 08:43

KarolinaP.

Borka- ja davam 1,5-2 polievkove lyzice,podla toho ake to chces mat huste! Razz Dnes nam konecne vysiel prvy zubok! Tak sa vytesujem. Laughing Lebo bol zly ako cert. Evil or Very Mad

04.09.2006 08:54

borka

no jo,ale ubrat nutrak alebo krupicu?

04.09.2006 08:54

Eugenika

Triss: dobre zdravotnicke potreby su v Petrzalke na Sustekovej. Su tam dvojo, jedny vpredu a druhe vzadu za vytahmi. Su tam perfektne baby, je to predajna protetiky. Protetika ma uz vbornu obuv a maju tam aj tu obuv so zirafkou, tusim sa to vola Fare, alebo tak nejako. myslim teraz tu obuv Smile. Nasa sa vsade vytahuje, ale zostane tak divne s vytocenymi kolenami a dalej nejde. Takze nestojime, ani nelozime, no som zvedava, co z toho bude.Ale diva je teda poriadne. Vkuse sa niekam trepe, uz aj drzat na rukach je umenie. A o zuboch stale ani chyru ani slychu. Aspon ma nekuse Razz . A s jedenims amozrejme tiez skoro ziadny pokrok. Raz nieco zje, inokedy vobec nic Sad . 13.9. mame poradnu, tak som zvedava, co na to povie Dr. Inac vcera som svojich rodicov vytiahla do mesta (moja polovicka mava v nedelu tenis) a bolo uplne super, dokonca sme vystihli este aj sprievod s cerstvo korunovanym kralom. mala bola uplne hotova, natahovala rucicky chcela ist k nemu, taka bola zlata. A ja som si pritom kupila trojo topanok z vypredaju Laughing , tak som sa tesila, uzitocny den :D Shocked Twisted Evil

04.09.2006 09:02

KarolinaP.

Borka- urob 150ml mlieka Nutrilonu (cize 5 odmeriek) a daj 1,5-2 polievkove lyzice kase,podla toho ake to chces mat huste. Ale to sa mi zda tak akurat. Sice na krabici je napisane 3 pol.lyzice,ale to sa mi zda prilis huste,ako beton! Laughing

04.09.2006 09:51

triss

Monka, Eugenika, diky za tip. Kolko stoja priblizne tie zirafkovske topanocky? A maju tam aj klasicke papucky na doma? A ta predajna je kde priliblizne na Sustekovej? Mne bolo troska luto, ze sme neboli cez vikend doma, tiez by som sa sla kuknut do mesta, Miske by sa 100% pacilo. Eugenika, budes chodit zase na babyfit? Ja sa chystam, myslim, ze si to Miska vychutnala viac ako plavanie.

04.09.2006 10:03

*Monka*

triss, stoja tak okolo 500 korun, tak na teraz. na zimu ale asi budu drahsie.......

04.09.2006 13:39

Siska H

Cafte babulky, dajte potom vediet s tymi topanockami, ja som bola kuknut na Rajskej vo For baby a tam stali zimne z minuleho roka od 800-1000, to sa mi zda na detske boty obrofsky vela Crying or Very sad

04.09.2006 13:57

Eugenika

Tak my sme sa akurat vratili zo Sustekovej (Triss je to priamo v poliklinike) a kupili sme botky. Maju dost velky vyber, ale zobrala som z Protetiky. Oni sa uz specializuju na ortopedicku obuv a vela mamiciek chodi kupovat prave tam, lebo su za prijatelnu cenu a su velmi dobre tie topanky. keby sa mi nepozdavali, tak by som kupila samozrejme drahsie, ale s tymito som uplne spokojna. Triss: sme uz od jula prihlaseni na pokracovanie plavania, malej sa vo vode hrozne lubi, takze s babyfitom este neviem. Kedy tam budes volat? Mozno sa prihlasim, fakt sa neviem rozhodnut, ale malej sa medzi detmi hrozne lubi, takze o tom uvazujem. Inak co sa tyka tych papuciek, oni take tie klasicke maju len vacsie cisla, pre babatka sa odporucaju sandalky (ak to myslis na doma), lebo ked ti mala zacne lobzovat, musi mat pevny clenok. Takze ja potom urcite kupim sandalky. Bude v tom mat pevnu nohu a nebude sa jej zase zbytocne potit. Mne ortoped hovorila, ze u takychto babetiek je jedno, ci je to ortopedicke alebo nie, ale ze tie byvaju kvalitnejsie aj co sa tyka materialov a ze jej tym urcite neuskodim. V kazdom pripade ze ale musia byt vysoke, aby drzali clenok.

04.09.2006 14:00

Eugenika

Siska nevytopi ti z toho umyvadla pol kupelne? My sme stale vo vanicke, ale krpata hrozne spliecha, rukami, nohami, vsetkym. Vzdy je polovica vody vonku. Twisted Evil

04.09.2006 14:19

triss

Eugenika, dik za info. Chcela som na doma, papuckove sandalky, aby sa jej lepsie lozilo a vstavalo... lebo niekedy ma uplne vyklbeny clenok ked sa driape hore Shocked Kolko ta vysli zimne topanky? Nech mam prehlad Wink

04.09.2006 15:06

borka

neskutocne.dieta mi spalo 3 hodiny v kuse.naposledy jedlo o pol 8-mej a az teraz o pol 3-tej?!normalne som ju chodila pozerat,ci nie je mrtva.

04.09.2006 15:09

*Monka*

Borka, sak ty mas idealne dieta........a ze prezilo nejest tak dlho Laughing to nedokaze kazde mimco.......

04.09.2006 15:12

borka

my sme zasobeny na zimu-zdroj MMB.

04.09.2006 15:13

borka

pre MONKU:moja dodrzuje intervaly jedenia ako hodinky,takze cumim..... :D

04.09.2006 15:15

Eugenika

Triss: stali ma 445 Sk a su velmi pekne. Borka: su dost pevne tie cizmicky? Zevraj taketo deticky su hajklive na vyklbenie clenka. My mame este jedny vyslovene zimne od Batu (vypredaj na jar) a tie som tiez dobre okukala, ze ci su dost pevne....

04.09.2006 15:26

borka

zatial nechodime,takze neviem.ale vyzeraju byt.

04.09.2006 19:49

Siska H

Eugenika vytopi,druha moznost je sprcha Wink . Specialitkou je cucanie vody zo spongie a vylievanie vodypomocou nej z umyvadla Confused

04.09.2006 20:00

Kerina

moja tá sa zahrá tiež sama....bola tu suseda a vraj, že mi závidí také kľudné dieťa Laughing

04.09.2006 20:37

Yvett

Baby kam sa chystáte cvičiť? Aj by som sa pridala, lebo doma nám to ide mierne na mozog Confused Borka: dobručká je Sasenka, inak ja tiež chodím kukať či Lea žije keď pridlho spí Wink Siska: Bobovi ako sa oči lesknú - beťárovi :D Dnes som sa stavila v obuvi vo vedľajšom dome, pani to tam likviduje, poznáme sa tak sme boli na návšteve. Tak mi povedala, že dostanem pre malú také filcové čižmičky na zimu s kožušinkou, ukazovala mi modré, ale má aj červené, sú strašne chutné a nám to aj bude stačiť. Inak dcéra si tam kúpila topánky na stužkovú za 100,- Sk. Lea kade chodí tade ukazuje aká je veliká, bez toho aby sme sa jej pýtali. zistila, že si ju vtedy vždy niekto všimne - potvorka Laughing

04.09.2006 21:46

triss

ahojte, tak aj ja som dnes kupila topanocky na prve krocky. Boli dost drahe, ale teta bola presvedciva, tak som sa nechala ukecat :D Drzia jej pevne kotnik, su kozene a nevyzuvaju sa jej, co je uplne super. A samozrejme boli oznacene zirafkou Wink. Budeme ich nosit von, aj dnu ked bude mat naladu sa stavat. Yvett, ja som chodila cvicit do ruzinova, pozri www.babyfit.sk, nam sa to osvedcilo, naucila som sa vela riekanok, pesniciek, aj nove hmaty na malu. Bol tu super pohlad na 12 cviciacich babetiek Wink

05.09.2006 08:34

Eugenika

Triss a kolkatky si kupila? nam su aj tie najmensie velke Razz . Yvett to cvicenie bolo fakt super. Niekedy sme tam sice poskakovali jak cvoci, ale detickam sa to evidentne pacilo. Ja uz len kvoli tomu uvazujem, ze sa znovu prihlasim.

05.09.2006 09:47

Yvett

Tak konečne slávime prvé úspechy s ovocím. Už zje pol malého pohára výživy Smile Kočky aj Vaše decká fúkajú do lyžičie pri jedle? Lea v poslednom čase fúka stále, neviem čo to má, ale pri jedle to je des, obe sme od jedlla Confused

05.09.2006 09:56

Eugenika

Mne nefuka do lyzicky, ale naucila sa akoby plut cez jazyk. Niekedy to robi, aj ked sa hra. Dobre jej pri tom tecu sliny, vzdy je cela mokra. ked to zacne robit pri jedle, slak ma triafa, vsetko je oprskane. Ale najviac oblubuje rozhadzovat rukami, ked smerujem lyzickou do pusy. Esteze mame parkety Smile. Aj ked, uz sme par kusov bodyniek a teplacikov vyradili len na jedenie Sad(. Nejde mi to s nicim dole.

05.09.2006 10:22

Kerina

naša ked už má papkania dosť, tak začne robiť brm-brm a tiež je všetko obabrané...keby sme jedli pri stene tak tam máme už celý jedálny lístok Laughing Borka tak to naše princezné sú rovnaké, nedajbože by som jej dala napr. papať o 10,01 min. to by bolo hroznééé...hádam by umrela hladom Laughing nastavená je ako budík Laughing

05.09.2006 11:48

borka

mo zeny,uz mi to je jasne,preco bola vcera taka divna.v noci mala teplotku,tak teraz neviem ci su to zuby,alebo je choprucka.nemam pocit,ze by bola chora,tak som jej dala panadol a ak bude vecer to iste,tak idem zajtra k lekarke.

05.09.2006 11:50

borka

skusali sme nocnik :D

05.09.2006 20:21

tin

baby tak na ten babyfit by som sa k vam pridala, ale mam pocit ze som sa neskoro spamatala. tarez som pozerala ich stranku a na jesenne cvicenie sa trebalo prihlasit do 25. 8. Sad skusim tam zajtra zavolat ci je nieco volne, vy uz ste prihlasene ? ak ste tak kde? v petrzalke ? bolo by supeeeeer keby sme mohli chodit spolu, aj ked tomu uz velku sancu nedavam Crying or Very sad

05.09.2006 21:52

borka

baby,objavila som pripravok na skvrny.vanish mi nejako nezaberal,tak som kupila v DM OXY ENERGY-taky kyblik.zatial vyslo vsetko.

05.09.2006 22:18

Yvett

Borka aj my máme taký ale červený Smile Inak Lea mi nejako pokašliava už asi 2 dni a teraz neviem či len herečkuje, alebo jej niečo je Confused Napr. keď dá do pusy hračku, alebo aj iba tak. Som z toho jeleň. Ona sa dosť potí aj keď ju fakt neobliekam teplo tak či ju ofúklo. Uvidíme. Tin teraz som kukala od 25.8. Wink Aj ja by som chodila v Petržke.

05.09.2006 22:22

borka

pre YVETT.ma opierku chrbta,tak je teraz pre nu vhodny.hadze sa dozadu?! Evil or Very Mad my palime zajtra k lekarke,uz aj kasle. Twisted Evil

05.09.2006 22:35

triss

joj, neviem co sa tym nasim detickam udialo, aj nasa ma teplotu Sad. Bola som u rodicov a mame sa zdalo ze je dajaka tepla, tak som vecer merala a 38.3 Shocked Crying or Very sad Zub zatial nema, ani nie je velmi nekludna, tak sa velmi bojim aby nebola chora. Posledne dve - tri noci sa dost potila, tak mozno mala uz aj vtedy teplotu Embarassed A to mame ist za par dni na dovolenku...

05.09.2006 22:37

triss

Eugenika, topanky ma 11a1/2, uzsi strih... Inak som magor z toho cislovania, tusim v inom cislovani su to totiz 18-ky.

05.09.2006 22:56

borka

ja sa necudujem pri tomto pocasi-raz je 10 stupnov,dalsie dni 30. Confused: Exclamation

06.09.2006 08:54

Henrik

Ahoj babulky. Tak od soboty mame konecne prvy zub! Yvett, este v stredu na stretku som konstatovala, ze nam to tak skoro nehrozi a vidis, mala si pravdu....dobre si pozerala Wink Ani neviem ako vysiel von, len teraz je macko ako besny, vsetko kuse a najradsej by si ho vbral, zavadzia mu tam... Rolling Eyes A ja kricim od bolesti, lebo si ho brusi na mojej bradavke... Inak asi budem chvilu bez internetu, konci nam toto pripojenie a budem musiet dat zaviest nieco nove. Babulky, nemate nahodou prehlad, ci nemaju niekde akcie alebo tak? Potrebujem bez casoveho obmedzenia Wink a co najvacsi objem tahanych dat....

06.09.2006 10:17

Yvett

Henrik: blahoželáme k zúbku :D . Dúfam, že to brúsenie o bradavku čoskoro pominie Wink My máme chello - tato potrebuje rýchly a roburnet majú decká, ale ten sa tuším inštaluje na domy /je to tá mikrovlnka/. Inak neviem, ja moc neverím tým či idú cez telefón a prijde mi to aj dosť drahé. Lenže u nás fiči net 24 hodín. No Lea sa dnes ukážkovo jedovala, mala som ju na rukách a potom som ju dala do kočíka, aby som ju nakŕmila /mám taký starší golfáč, ten sa mi zmestí do kuchyne, stolička nie Confused /. Zaťala päste a začala sa jedovať až očervenela. Tak som ju zobrala a uložila do postieľky, o 10 min už spala - herečka. Inak dnes predávame našu rohovú lavicu, lebo kvôli stoličke sme objednali stôl so stoličkami, aby sme mali viacej miesta v kuchyni. Včera som ju ešte trochu umývala a leštila. Normálne mi to bolo ľúto Crying or Very sad - asi hormóny, aj keď ja dosť lipnem na všetkom.

06.09.2006 11:38

borka

pre YVETT:AJ MOJA SA DNES JEDOVALA A POTOM SKONCILA V POSTIELKE A ZACHRNELA DO 4 SEKUND.boli sme u lekarky,tak je trochu prechladena.okrem toho,ze mam vykupit lekaren-snad cely volny predaj,tak nic ine. :D

06.09.2006 13:16

monica

Baby, vam este padaju vlasy? Mne este stale dost, uz ma nebavi stale to zbierat a pod. Pri Brunkovi mi tiez veeelmi dlho padali, hadam aj rok, takze viem, co ma este caka. Co uz. Tinka uz veselo lozi, uz sa aj sama posadi a pomaly sa uz aj dviha na nozicky, ale v podstate sa ani nema moc kde, kedze nespava v postielke, tak len sem-tam pri nejakom nabytku. A dost slabo mi cez den spava, mam aspon ja taky pocit, kolko spavaju vasi krpci? Vcera napriklad spala cez den dva krat po hodinke a vecer zaspala az po deviatej a uz o siedmej bola hore, sa mi to zda dost malo.

06.09.2006 14:45

Eugenika

Tak my sme dnes tiez nezjedli absolutne nic. A dostavame sa k tomu, ze len co krpca supnem do vysokej stolicky, uz ma zacne upodozrievat ze ideme jest, hned zacne dopredu mrncat. Dnes som bola u Dr. pre peciatky kvoli plavaniu (v pondelok zaciname), tak hovorila, ze je to uplne v pohode, ze dojcene deti nechcu prikrmy, ze ona sama pride na to, ze to potrebuje, lebo ze mlieko jej uz nestaci. Ze sa nemam stresovat, ze pohoda. tak som sa ukludnila Smile. Inac my mame internet od Telecomu, v auguste nam skoncila viazanost na 2 roky a predlzili sme to znova (pri viazanosti je to vyhodnejsie). Celkom nam vyhovuje, rychlost akurat, neobmedzena moznost stahovania dat..... proste sme spokojni.

06.09.2006 15:15

cherri

Ahooj :D Všetci drobci na fotečkách sú na jednotku s hviezdičkou :D Krásne bábetká Wink Naša Ninka už špacíruje po byte jedna radosť, kde sa jej dá- hneď stojí, inak aj v ohrádke vydrží, ale tam ju dávam, len keď potrebujem niečo porobiť, aby sa jej to tam nezunovalo Rolling Eyes Už konečne papáme aj ovocie :D , sláva. Inak chcem sa spýtať, baby čo kojíte Arrow čo dávate drobcom na večeru Confused: Ja už tolko mlieka nemám, aby som si aj odstriekala do kaše a aby ešte niečo ostalo aj pred spaním Sad A už iba mliečko jej nestačí, budí sa mi každú chvílku v noci Evil or Very Mad Mám jej skúsiť mliečnu kašu, kde stačí pridať iba vodu Confused: Ale obsahuje to sušené plnot. mlieko kravské...

06.09.2006 16:25

Skoricka

Ahojte, tak sme sa vratili z dovolenky a stihla som vas konecne aj precitat, to stretko muselo byt super, perfektne fotky Razz Dovolenka fajn, az na to pocasie Rolling Eyes a Adovi ide 2. zub, takze spanie v spolocnej izbe nic moc, ale zvladli sme to. Zato cestu na svadbu sme nezvladli vobec a to sme mali ist s muzickom za svedkov, ale nestihli sme to!!! Embarassed Shocked Ale dovod fakt prozaicky - okrem toho, ze sa nam nepodarilo vyrazit podla planov (pri 2 deckach pobalit nie je prave najjednoduchsie), ale navyse sme cestou zapadli do jarku Shocked Evil or Very Mad, takze sme my dvaja s muzom vytlacali auto na cestu, fakt vesele, nikde nikoho, cesta v lese, signal ziaden, za polhodinu preslo okolo az 1 auto... Rolling Eyes Doteraz mam modriny na rukach aj na nohach, ale auto sme nakoniec na cestu dostali, esteze Ado to cele prespal. Miso sa sice zobudil, ale asi vycitil, ze situacia je fakt vazna, lebo moc nemrncal. Zazitok fakt super, o par rokoch z toho bude dobra story, ale este doteraz mi z toho nie je dobre, kedsi predstavim, ze by sme ostali visiet niekde v lese s dvoma malymi deckami v aute, plne nalozenym autom a pomoci sa dovolat nedalo... Nakoniec sme na svadbu prisli, ale svedcit sme uz nestihli Sad Misko sa celkom vyjasil, ale celkovo sme si to moc neuzili, spat siel uz o 9tej, ked poriadna zabava este len zacinala a manzel musel ostat s nim. Co uz, poucenie do buducnosti - na svadbu uz len bez deti, ak si to chceme naozaj uzit. Alebo az ked budu deti vacsie, momentalne sa aj tak v okoli ziadni svadbuchtivi jedinci nevyskytuju Wink No nic, povedali sme si, ze dovolenka s deckami najskor az o rok, ked nebude teba kocik, max. len buginu, ta sa lahko zlozi, pripadala som si, ze sme nabaleni min. na mesiac Rolling Eyes Esteze ma auticko taky velky kufor.