1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

25.08.2006 14:08

Eugenika

tak dnes sme zjedli "az" cca 15g obeda Confused Evil or Very Mad Confused

25.08.2006 14:11

Eugenika

Tin ja mobilna som, kludne mozem dobehnut Smile

25.08.2006 14:32

Denisa DS

My sme dnes boli u lekarky lebo mala ma sopliky a cervene ocka, dala jej len nejake kvapky do ociek, ze nic vazne. A spravila nam aj poradnu hned, mame 8,5kg. Skonstatovala ze Esti asi preskoci fazu sedenia, lebo sa uz stavia na nozicky. Hm, to som uz pocula ze deti nelezu ale ze nesedia? A ked som na nu vysla s tym ze mi mala nechce nic pit, tak mi len povedala ze to kvoli tomu ze bola tak dlho len kojena. Eugenika nevzdavaj sa... Ja som do malej napchala "az" 4 kocky hrusky a obed sme este nemali, druhe kolo boja nas este len caka Rolling Eyes

25.08.2006 14:39

Skoricka

Ahojte, my sa musime pochvalit, uz lepsie papame! Smile Vcera dokonca zjedol vyse 150ml mrkvicky s cukinou a zemiakom, oslavovala som Smile Konecne som zistila, ako sa da prinutit, aby ako-tak spolupracoval pri jedle - jedia s Miskom naraz! :D Ado kuka, ako Miso maturuje s polievkou a popritom pekne tlaci aj svoju kasicku, aj ked otvaranie ustociek ako vtacik je este hudbou buducnosti, ale aj tak sa vytesujem :D O tyzden uz asi skusim aj masko pridat a potom mozno aj ovocko, uvidim. Teraz nechcem experimentovat, ideme na dovolenku a odtial rovno na svadbu, tak nech mi nezacne nahodou vymyslat zo zmeny prostredia. Uz sa tesim na to balenie Rolling Eyes Ozaj, Dee, vitaj, mas krasnu princeznu, skoda, ze ma ten atopicky, ale poznam par babetiek, ktorym pomohla homeo... A more je urcite super, tak snad vam vyjde pocasie Wink A vsetky januarcata su uzasne!!! Skoda, ze o chvilu z nich budu taki haranti jak ten moj starsi, budeme plakat, ze kde su tie nase babenka Confused Ale zato bude vacsia sranda, skoda, ze nemozem prihodit video, jak Miso vcera vonku vystrajal a tancoval, az ma brucho bolelo, jak som sa rehlila Laughing Laughing Laughing

25.08.2006 15:06

Skoricka

Akurat potom tie plne prsia su strasne Confused (Vcera po tej plnej obednej davke totiz Adko vydrzal az 3 hodiny bez miecka) A zatial to nevyzera, ze by som mala mat menej mlieka, Ado v noci cuca jak drak. Akurat som zvedava, co si obleciem na tu svadbu, schudla som sice uz celkom pekne, ale zato cez prsia neobleciem nic poriadne, co som obliekla pred tehu Confused Rolling Eyes A ten o 2 cisla vacsi rozdiel tiez neviem, cim zakryjem Confused No nic, vzdy lepsie starosti ako keby mliecko nebolo, to by mi ten moj didkos nedaroval Wink

25.08.2006 15:22

dee

Tak ste ma potesili s tymi povzdbudivymi spravami ohladne dovolenky pri mori. Najviac sa asi obavam toho, ako sa zbalime, aby sme nieco nezabudli a aby sme sa zmestili Shocked . Vcera sme boli v poradni, mame 8775 kg a 72 cm.

25.08.2006 15:26

dee

Inac my papame teraz 140 mrkvy s cukinou, zemiak nam nerobi dobre a nic dalsie sme este neskusali. Ja jej to davam po obednajsom spanku, vtedy byva dost hladna, takze spapa prikrm a este vylucha asi 100 mlieka. Babenda na fotkach su nadherne... Mne spadla Terezka z gauca ked mala asi 5 tyzdnov, skoro som sa zblaznila od laku. Nechala som ju tam na vaknusi, ze ved sa este nehybe a len som si po nieco odbehla a zuch. Embarassed Nastastie padla na hruby koberec, ktory sme mali v strede obyvacky pri gauci, inac by si na parketach asi rozbila hlavicku. Odvtedy davam pekelny pozor. V posteli spava pri stene, vedla nej ja a vedla mna manzel, tak je zabezpecena.

25.08.2006 15:31

Skoricka

Dee, z padov si nic nerob, skor ci neskor sa to postasti kazdemu babu Rolling Eyes Wink Nam Miso popadal od vselikade a Ado z postele tiez uz raz stihol, takze pohoda. Pri Miskovi sme z toho boli dobre vyklepani, som ho poriadne prehliadla, ci je cely, teraz - skusena - som Adka ukludnila na rukach a prskom a ani nevedel, ze sa vobec nieco stalo, holt, dida je vseliek Laughing

25.08.2006 15:40

dee

SKoricka dik. No jasne, ze si na tie pady a urazy zvykneme, to este len bude, ked zacne prcek behat. Baby, neviem do malej dostat ovocie, vzdy som si myslela, ze babatka ovocie zboznuju a ta nasa sa striasa pri kazdej lyzicke. Crying or Very sad Potom zatne pery a skoncili sme. Uz som aj prisladila a nepomohlo. Neviete poradit, ktora zeleninka ma prehanaci ucinok?

25.08.2006 15:43

dee

Yvett, stolicka by mala dojst zaciatkom bud.. tyzdna, tak ju snad odskusame este pred dovolenkou. Sa tesim, este raz dik.

25.08.2006 15:52

maruskab

Ahojte, ja len info pre tie, ktore hladate postielku s odstranitelnou bocnicou: my mame tiez taku staru, rovnako ju mame prisunutu k manzelskej posteli a je to super Smile. Kedze ju mame pozicanu a chceli sme malej do novej izbicky kupit novu, hladala som a nasla Laughing : http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=10 Aj som im pisala, postielky vozia z Ciech, IVA ako jedina ma odstranitelnu bocnicu, ja som si ale vybrala IVANU a tam bude musiet muzik namontovat na jednu stranu taku laťku, aby sa boky nerozchadzali. Robia aj iny rozmer ako 60*120cm, a to 70*130 cm, k comu ale treba dat spravit madrac, lebo tie sa normalne daju kupit len 70*140 cm. Cenovo su dost v pohode, v kamennom obchode som ich videla o 1000,- drahsie Rolling Eyes a ak clovek kupi cez internet nad 5000,-, je doprava zdarma /my uz sme madrac kupili, takze u nas to bude postielka + nieco male Wink /

25.08.2006 16:44

Henrik

Babulky, tu stredu uz mam v kalendari! Ak mi to nevyjde, picne ma, lebo uz teraz sa tesim... Laughing Laughing No a dnes sme mali velmi zabavny obed, Marcel mi uz raz pri jedeni zaspal, ale dnes normalne spal, hlava odkvecnuta na bok, oci zatvorene, len vzdy ked som sa priblizila s lyzickou, pootvoril oci na skarocky a otvoril usta.... Laughing Laughing Strasna sranda, skoda ze nebola kamera.. Tak som mu dala asi 8 lyziciek a potom som ho radsej presunula do postele, bala som sa, ze sa pridusi. Tak sme s obedom pokracovali az po spanku.. Zje mi riadnych hustych 250ml na obed...Vravela som doktorke, ze sa mi zda, ze je privela, povedala mi, ze takych 250 ml je OK a tak som to doma merala a presne.. Ale uz to tiez nie je to krasne jedenie, lebo teraz ho uz zaujima vsetko okolo a vrti sa a rozprava a ja musim trpezlivo tirafat. Okrem zeleniny mu nedavam skoro nic, ani kasu a ovocie len sporadicky, ked jem ja, tak si cucne. Presnidavku zjedol len raz aj to nie celu... No a vcera vstal pred obedom o 11, to mal naposledy MM, o 12h obed a potom sme boli v meste az do vecera do 19h...Tam so sa ho snazila 3x kojit, ale kdeze, nemal cas, lebo vsetko okolo bolo zaujimavejsie ako mlieko.. A tak som od 11h do 19h nekojila!!! Hrozne... Vecer som bola ako balon a ked sa najedol, dlho nikde nic... ale v noci to nastastie roztahal a dnes ho prikladam kazdu chvilu, aby som nestratila mlieko... Dee, to balenie tiez neznasam, ale keby nieco, kupis tam cokolvek a v podstate za podobnu cenu ako doma. My sme isli zbaleni ledva na tyzden, takze ked sme si to predlzili, museli sme snad uplne vsetko kupovat vratane plienok a vlhcenych utierok a to bola teda ina palka...Ale ked zabudnes 2-3 veci, pohoda. No a my mame sice celkom slusny kufor ale aj velky kocik, tak sme mali poziany stresny box a v nom len kocik a stolicku.

25.08.2006 16:47

Yvett

Lea si na zeleninku zvykla pomerne rýchlo. Je fakt, že som najskôr dávala týždeň iba mrkvičku /HIPP a Hami/ tá je sladká a do nej som postupne primiešavala zeleninku. teraz už jej všetko varím, iba keď ideme preč tak máme Hipku. Ale s ovocím je to zúfalé, zatne pery a môžem sa zblázniť Confused Iba keď jej ukážem dudel tak otvorí pusku, tak rýchlo vrazím lyžičku do pusy a za tým dudel a ona prehltne. tak ju ošálim asi 3x a potom už sa nedá Wink Razz S tými puzzlami je to tak, že obsahujú menšie kúsky, tak aby ich deti neprehltli. Ale my to máme tiež len ako tlmiacu podložku. snažím sa na ňu dať vždy nejakú "handru" aj keď ona ju hneď stiahne Confused Wink Na to rande v stredu sa už teším, dúfam, že to vyjde. Tak dajte vedieť kde, kedy ...

25.08.2006 22:16

Kerina

my to puzzle mám tiež ale s číslami a tam nie sú menšie kúsky, lenže ono to také malé bábo môže odhryznúť a vlastne sa s tým pridusiť, tak tam radšej výrobcovia napíšu že nevhodné pre deti do 3 rokov, aj v telke o tom rozprávali a sú tým krytý no staviame sa na nožky, fázu plazenia a štvornožkovania asi preskočíme .... Cool

26.08.2006 12:15

pepsina

babenky naš špunt vydrži sedeť akurat tak ked papká a ked je v aute,inak len sa snaži postaviť,lezie jak šarkan,vsade,hned je,len co zbada mobil,ovladačku,kable,uz je tam...hm mi papkame len na obed-no obed-teda okolo druhej-pol tretej,predtym nechce,,,ale jak padnu dve uz nahana lyžičku hehe,,,na desiatu nechce nič,aj ked ho nekojim,nechce,ked ho kojim nechce,hm asi mu zatial stači obed,tak a začnem uz tu kašu hladať uz som si vybrala,nemliecnu,bez ovocia,ved ovocie mu tam mozem pridať čerstve,podla chuti,hm?len tu značku si ešte nejaku vyberem,,

26.08.2006 14:10

Kerina

mne sa zdá, čo nám najlepšie šmakuje tak je to čistá ryžová kaša od Nestlé v sáčku za 37 sk, je ľahká pre ňu a tiež pridávam ovocie sama, ked nemám tak kúsok vanilkového cukru ... máme aj kašičku pšeničnú Sunarku s ovocím, ale sa mi zdá že je pre ňu ťažká, ako ju zje tak zvykne mrnčať po nej ....

27.08.2006 10:45

Eugenika

Tak my sme vcera po 3 tyzdnoch skusili HIPP-ku a jedla!!! Skoro som odpadla. Zjedla pol flasky zeleninovej zmesi. Som myslela ze zle vidim. Tak dnes budeme jest druhu polku, tak som zvedava, ze ci to vcera nebol omyl. A to sa vcera tvarila, ze jej to chutilo, pricom podla mna to bolo fakt hnusne Mad . Mozno nakoniec fakt skoncime na Hipp-kach, kym sa nenauci jest a potom prejdeme na varene domace jedlo. Este som Vam chcela povedat, kto mate pri sebe Tesco, maju tam akcie na HAMI kase, rozne druhy, stoja tusim 59 korun a Frutapura stoji 59 korun. Lacnejsiu som v Blave nevidela, DM-ka mava za 59,90, inde stoji aj viac. Takze sme nakupili do zasoby Smile. Budem mat doma zavarene vyzivy, ale toto bude dobre, ked niekde vybehneme, tak som jej zobrala z kazdej chuti Smile, okrem cistych hruskovych a jablkovych, tie uz mame doma zavarene. A kase som tiez zobrala asi 4 prichute, maju este rok zaruku Smile.

27.08.2006 12:18

triss

Eugenika, vidim, ze nase dievcence maju asi rovnake chute Wink. Aj ked Miska uz zje aj domacu zeleninovu kasicku, akurat to musi mat rozmixovane nahladko ako od uja Hippa :D . Inak som uplne paf, ze niektore deturence zjedia 100 az 250ml obeda Shocked Podla mna Miska nema ani taky velky zaludok Wink

27.08.2006 12:19

triss

Inak ak by bolo dajake hromadnejsie stretko, tak aj ja sa veeeeelmi rada pridam, aspon sa budem mat na co tesit Wink

27.08.2006 18:03

Janka.K.

Ahojte, tak vás tu čítam a zisťujem, že sa tu dozviem viac ako kdekoľvek inde. Niekto tu už má aj 5 zúbkov a my nemáme ešte ani jeden. Kedy sa môže dávať múka a výrobky z nej? Mám pocit, že varím stále to isté. Inak mi spapá všetko, všetko! Papáme aj jogurt a jeme desiatu aj obed aj olovrant aj večeru, medzitým MM. Keby jej nedám, tak by ma aj zjedla, tak ako vás tu čítam, ved my máme doma hladného vlčiaka! Janka, Erika(14.1.06, 3870g/53cm)

27.08.2006 18:24

Yvett

27.08.2006 18:27

Yvett

Janka múka sa môže u MM od ukončeného 8. mesiaca. Piškóty aj zápražky do polievočiek.

27.08.2006 19:37

Siska H

Dakujem Yvett, odkazem aj muzikovi nech ma poslucha, zatial mu to moc nejde Confused , dnes mame aj 1. vyrocie svadby Wink tak asopon nezabudne

27.08.2006 19:38

Siska H

Ozaj Yvetka a Henrik a ostatne babulky, to stretko kedy chcete mat? Poobede je to pre Vas ok? Navrhnite aj miesto , my sa prisposobime

27.08.2006 21:34

Anaj

my sme sa dlho neozvali, cestujeme a dovolenkujeme, ale hura, mame prve dva zuby vonku, riadne sme sa vytrapili, ella bola stale hore v noci, dufam, ze sa to uz vrati zas do normalu, vam uz deticky prespia celu noc bez kojenia? To by uz bola parada, sa raz vyspat celu noc, ale u nas to asi nehrozi, vzdy sa zobudi min. 2x a pri tychzuboch to bola hroza, stale hore, ale inac je zlata, lozi dopredu, dozadu, posadi sa, zalezie kde sa len da, normalne ju nemozem nechat chviluna posteli, hned by bola na zemi.

27.08.2006 21:42

Henrik

Siska, aj ja sa pripajam a zelam vsetko NAJ NAJ NAJ k meninam, aby Ta ti Tvoji dvaja chlapy posluchali!! A velky nech sa polepsi! Wink Prave sme sa vratili z Prahy, tak hned aj mrkam, ci ste nieco nepopisali a hned aj sprava pre mna a Yvett :D No, mne je to casovo vlastne uplne jedno, lebo macko ked je v terene, aj tak poobede v kociku spi len nahodne... Takze si povedzte cas a ja sa podla toho zariadim. Ale keby nehodou lialo, mohli by sme sa stretnut inde ako v Starom meste, co poviete? Teda apson do stareho mesta som chcela povodne ist na to kafe..Confused: Confused: Ale mam v plane aj Aupark a IKEU...tak keby prsalo, mozeme sa stretnut napr. v Auparku na tej kave? A este k tej Prahe...starsi syn si navzdory pocasiu vynutil posledny prazdninovy vylet...a hoci sa mi teda vobec nechlo ist, tak bolo cekom fajn. Aspon mame nacvicene hotove zeleninove presnidavky (ktore mi skusobne macko doma plul) a ohrievanie detskeho jedla v restauraciach... Laughing No a zistila som, ze HIPP nema rad a tiez nema rad tie najemno mixovane kupovane zel. presnidavky (od 4m). A kedze som isla nepripravena a presnidavky som kupovala v DM na Vaclavaku, z nudze som kupila SUNAREK od 6m a sprasil mi celu velku davku + PRVY krat celu ovocnu presnidavku na olovrant!!! HURAAA ! :lol Takze zaciname uz asi naostro aj s ovocim, ale na olovrant, tak nam to lepsie casovo vychadza.

27.08.2006 21:47

Henrik

Pradon, jasne ze budem rada, ak nas tam bude viac a pride kto moze Laughing Laughing (Som si tu spravu od Sisky o stretku takmer sprivatizovala)

27.08.2006 21:53

Henrik

Ahoj Janka, nic si z toho nerob, aj my sme este strbavi Laughing Laughing A asi este chvilu budeme, lebo starsi syn mal zub az skoro v roku! No a muka, citala som, ze az do roka by sa vraj nemala.. Ale my sme uz skusili aj piskotu aj kornutok aj rozok Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Vzdy to bolo z nudze v meste na ukludnenie alebo tak...no a teraz ked rodina ranajkuje rozky, tak Marcel tolko vykrikuje a rozculuje sa, az mu nedam rozok na zuzlanie... Baby, nezabite ma prosim.... Embarassed ale on si len ozuzlava konceky a nejako toho moc nezje a piskoty tiez len 1-2 denne... Janka, ale z nas si priklad radsej neber..

27.08.2006 22:03

Henrik

Anaj, mala je v tom siraku uuuzasna! Laughing Laughing A este pripajam dokazovy material s rozkom v ruke.... Sak nech ma zavru a co... Wink

28.08.2006 05:47

Denisa DS

Henrik ved v pohode Cool Ja som minule nasla malicku zuvat omrvinky z chleba, Terezka musela ochutnat a jedla po celom byte, Ester nasla a rychlo si napchala do ust :D No jo, este ze to bol domaci vyrobok. Ale je zvlastne ze ked ju krmim normalne tak jej vobec nechuti, ale ked jej nahodou dam ochutnat z ovocia alebo zeleninky co jem ja tak prezuva ako diva, aj kusky. Anaj vitaj, Elluska je fakt kocka :D

28.08.2006 08:37

Yvett

Anaj: krásna je Ella Wink Mne je jedno kde sa stretneme, do Auparku sa chytám aj s kočíkom inak to istí baby vak :D Doobeda máme len KO na REHA a potom už sme ready Wink Takže sa tešííííííííme. Včera som našej slečne mierne podusila a potom rozmixovala jabĺčka, tak som zvedavá čo povie. Ale už mám dojedačov, detské výživy idú na odbyt u tých starších :D vďačne dojedia Laughing

28.08.2006 10:25

Siska H

Henrik, dakujem za blahozelanie a stym rozkom nie si sama. Wink ja Bobovi tiez dam na zuzlanie, inac mi prestal spavat, vcera sme za cely den spali az 20 minut Rolling Eyes . Takze to stretko mozeme da t v Auparku, nakolko hlasia dazd Crying or Very sad , Yvetka poobede okolo 15.00 je to ok? Stretli by sme sa hore pri Mothercare v tej kaviarni, tam sa nefajci. Ste za? Ak mate iny navrh sen s nim Wink A stretko plati samozrejme pre vsetky babulky s detickami dame si take 1. stretko januarovciat Laughing

28.08.2006 10:39

Kerina

ja tiež dávam rohlík, nech si premasírujé dasienka...však veľa z toho nepoje...iba to oslintá, ponaťahuje, potom všetko to odliepam zo všadiaľ - aby som sa nenudila Laughing

28.08.2006 12:57

triss

ahojte, ani nasa Miska este nema zubok, aj ked uz sme boli par krat presvedceny, ze sa derie von Wink Tiez spava menej, vcera napr. dokopy 1.5 hod za cely den. V kociku sa zlosti, len by sa nosila na rukach, potvora jedna.... Fotky su uplne super, deturence nam rastu ako z vody. Velmi rada by som sa v stredu pridala (aj tak som chcela zbehnut do mothercaru), ale neviem ci tu budeme. Ak by sa nahodou vycasilo, tak ficime na chalupu za svokrovcami...

28.08.2006 13:02

Anaj

A kedy to stretko? nestiham vsetko citat, ja tu tento tyzden nebudem mat kubka, tak by sme sa mozno pridali, aj tak potrebujem na nakupy do auparku

28.08.2006 13:19

Anaj

Henrik, vid dokaz, aj my piskotkujeme a roztek tiez ma niekedy do ruky na zuzlanie, musi si obrusovat zubocky o nieco. Laughing

28.08.2006 16:33

lujziana

Ahojte dievčatá, to stretko bolo či ešte len bude? Chvílu sem človek nezablúdi a hneď akcia Wink My sme boli vo štvrtok v pporadni, valibuk vážil 9,9 kg a meral 75cm, pani doktorka sa pýtala, že či papá veľa mrkvičky, že má trochu nažltlý noštek, ale vraj to nevadí Embarassed . Emka schytala očkovanie, ktoré malo už byť bez reakcie a chúdatko mala aj teplotu aj pospávala Confused , ale už je OK. Mirko papá rád a poriadne, aj keď to vždy vyzerá ako po tornáde. Na každom bodyne fľak Rolling Eyes Občas mu z pusinky ťahám dáky papierik, ktorý nebadane vždy od niekiaľ potiahne. Rožteky tiež žužleme, piškótu zahodil, ale včera mu zachutila uhrka. A keď hlodá do rožteka a sedí s nami za stolom je úplne blažený. My sme teraz very akční, kúpili sme auto (na začiatok ojazdené) a tak po večeroch tatino trénuje a vyvážame sa ( a blavácky šoféri su z nás happy) Mr. Green V sobotu sme boli na Devíne a sme taký doštípaný (napriek vrstve repelentu Evil or Very Mad ), že kde sa pohnem tam ma zasvrbí a tvár som včera mala ako Frankenštajn. Idem si vás dočítať, nech som v obraze :D

28.08.2006 16:37

Henrik

Dik za piskotkovu a roztekovu podporu.. Wink Siska, ak to vyhovuje Yvett a dalsim kockam, ja tam budem o 15h. Tesim sa. Neviem sice presne ktora kaviaren, ale ved namieste to najdem. A mam na Teba mobil, keby nieco. Babulky, neboli ste nahodou niektora v predajni SCAN Quilt na Zahradnickej? Neviete, ci tam maju rovnake ceny ako v Auparku?

28.08.2006 18:11

Skoricka

Ahojte kocky, my zajtra odchadzame na dovolenku, takze vam len poprajem pekne stretko a pridavam fotecky, ako sme doma s chlapcami vymyslali Laughing

28.08.2006 19:49

lujziana

Škorička, zlatý je výmyselník :D , prajem peknú dovolenku a veľa oddychu. Kam idete? Mne teda ten týždeň poriadne pomohol. Wink

28.08.2006 20:38

Yvett

Tak streda o 15,00 pre mňa OK. Babenky krááásne fotečky :D

28.08.2006 21:06

Janka.K.

Baby, deťúrence máte rozkošné. Henrik, aj našej dávam ožužlať občas rohlík, hlavne ked vidí nás. Aj ked čistím zeleninu, tak jej dám takú očistenú hrubšiu mrkvu. Alebo jej dám suhšiu kôrku z chlebíka. A už riadne sedia vaše detičky? Lebo Erika nám ešte padá do boku, alebo do predu a lozí. Ja len tak pre porovnanie, že ako sme na tom, lebo neviem, čo iné detičky v tomto veku dokážu. Neviem či ma pochopíte, ja viem že detičky sa neporovnávajú.

28.08.2006 21:06

Anonymous

Henrik, ja byvam blizko, ak nieco potrebujes, mozem ti to pozret. Do auparku chodim zriedka, takze to neviem porovnat.

28.08.2006 21:07

Anonymous

som u rodicov, takze nie som prihlasena - ehm, tu Triss

28.08.2006 22:50

Siska H

Ahojte tak super o 15..00 v Auparku, Henrik, najdes to lahko na 1. poschodi ako vyjdes z vytahu ta nalavo.

29.08.2006 15:06

lujziana

Ahoj Janka, môj valibuk (26.1.06) sa tiež občas zvalí na bok alebo brško, ale ešte vôbec nelozí a na bruchu robí len lietadielko. Zadok nedvíha, jednoducho na brušku byť nechce, najradšej by cel deň sedel a sledoval a všetko chytal. Je ako taká chobotnička natretá medom Laughing Ale napríklad poriadne džavoce: amam, tata, ada, deidei, baba, a všelijaké táranie :D

29.08.2006 16:00

*Monka*

budte radi, kym vam este deturence nelozia a nestavaju sa, ja som z nasej na prasky, furt ju len odkialsi vytahujem, a len co sa otocim, uz sa o daco chyti a stoji a smeje, akurat ze nie vzdy je vsetko stabilne, a potom pada a place a tak furt dookola.......a k tomu rastuce zuby, mam pocit, ze toto je najnarocnejsie obdobie zatial, co bolo..........

29.08.2006 20:06

Anaj

Monka, u nas je to to iste, stale sa niekam chce dostat, vzdy ju najdem v nejakom kute, potvorka mala a so zubkami sme sa tiez riadne vytrapili. Budem sa snazit zajtra prist, ak nam to vyjde, s Yvett sme sa uz raz stretli, tak ju spoznam, t.c. nemam. Inac nasa Ella robi riadne snury, to som este nevidela, ona je ako z gumy. Laughing

29.08.2006 20:46

tin

tak ja sa pripajam k zajtrajsiemu stretku Razz dufam ze vas spoznam , Yvett teba asi ano boli sme raz spolu na cviceni . Monka - u nas je to presne take iste . Nic teraz nestiham, len za nou lietam , lebo ked vidim kde vsade sa postavi tak ma ide svihnut. Eugenika - budem rada ked sa stretneme :D Prides aj ty zajtra ? tak sa na vas zajtra tesim, len skoda ze sa nemozme stretnut vsetky Crying or Very sad a deturence na fotkach nemaju chybu Wink

29.08.2006 20:53

Yvett

Dievčatá ma picne čo tá naša hviezdička momentálne pácha v postieľke. Vykrúca sa na všetky strany točí sa ako na kolotoči, som zvedavá kedy začne hučať :D Aj ja sa už teším na zajtra, dúfam, že nebude pršať, aby sme mohli ísť peši Wink Už hučí Confused