1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

03.08.2006 17:03

cherri

SISKA, to sa chlapisko postavil sám ? Šikulko :D Naša Ninka zas šupne si pod seba kolienka, najprv si sadne na pol zadok a z tejto pozície sa vytlačí do sedu, ibaže tak vydrží sedieť len chvílku a prevalí sa buď do jednej, alebo druhej strany, takže ju teraz neustále sledujem, sa bojím aby sa neprevalila dozadu a tresla si makovičku Sad Tiež sa Ninka plazí-lozí po celom byte a objavuje čo sa dá. Wink HENRIK. Vďaka, vidíš to ma nenapadlo Confused ,ja som aj zemiaky, aj špenát varila zvlášť, potom spolu zmixovala, takže aj ja najprv uvarím zemiaky, potom do toho na chvílku guličku špenátu, aspoň o jeden špinavý kastrólik menej Wink

03.08.2006 17:05

Siska H

Cherri, predpokladam, ze mu muzik pomohol," davam bolsevikovi este 2 tyzdne" Laughing (potom sa Bobo postavi aj sam)

03.08.2006 17:12

borka

pre MONKU:ja som hipp-ky stopla.davam cerstve ovocie,aj zeleninu,ked nebude potom budeme hippovat.

03.08.2006 17:13

cherri

presne aj ja našej dávam tak dva týždne, už aj matrac v postielke som dala nižšie, keby náhodou sa jej to podarilo Cool , momentálne robí také " trojuholníčky", ruky - nohy vystreté a riťka hore, pri tom stojí na nožičkách- chodidle. Aj s tým sedením aj s týmito trojuholníčkami začal syn až odosť neskôr.

03.08.2006 20:40

triss

ahojte, dakujem za rady ako pripravit Miske spenat Wink . Vidim to tak, ze si ho tentokrat namrazim aj po mensich mnozstvach, nech nemusime trieskat kladivom Wink. Uz bude veru nacase zacat s prikrmami, lebo nam Miska prestala priberat, uz ma dlhodobo 6.7-6.8 kg. Vcera sme jej kupili stolicku a misticku, pekne v nej sedka a kuka na nas Wink.

04.08.2006 08:06

*Monka*

tak my sme mali vcera hrozny vecer po ockovani - prve dve hexa vakciny sme ani nevedeli, ze dostala, aj vcera bola v pohode, ale vecer sa jej trosku zvysila teplota, asi 37.5st, a zacala hrozne plakat, uplne zufalo a v kuse...az kym nezaspala. trvalo to asi hodinu, ta bezmoc bola hrozna, fnuk. dnes uz je ale v pohode, akoby jej ani nic nebolo

04.08.2006 09:00

Yvett

caute caute, tak sme doma! Bolo super mala ako vždy skvela. teraz mam co dohanat, aby som Vas pocitala. Pozeram, ze robite uzasne pokroky. Lea uz si zacala pchat prsty noh do pusy a na brusku uz to vyzera, ze sa pomaly dvihne na kolienka - uvidime, ved nic nezmeska :D

04.08.2006 09:31

monica

No my uz takmer mesiac prikrmujeme, ale zatial len zeleninu, masko sa este nechastam, mozno za par tyzdnov, nie som nejaky zastanca masa. Zajtra uz zacnem davat aj ovocie, asi na desiatu, a kedze nie je este sezona jablcok asi zacnem marhulkou alebo broskynou, tych mame dost. Mali sme ist teraz na 5 dni na chatu, ale sme to zrusili kvoli pocasiu, neviem si predstavit, co by sme tam robili v dazdi. A kedze som uz davno nedala ziadnu fotecku, tak tu su zo dve.

04.08.2006 09:31

monica

A este jedna

04.08.2006 11:08

borka

pre monicu:.deti su bozske,aj sa podobaju.

04.08.2006 11:12

cherri

Krásne fotečky + ešte krajšie detičky :D TRISS : máme takú istú stoličku, aj mištičku, aj lyžičku :D + my máme k tomu aj žabkový podbradníček Wink , ale Samko mi ho chcel používať až od necelého roka, predsa bolo to trocha tvrdé Confused Monica, tiež sme zatial len na zeleninke, ale asi už od budúceho týždňa ideme na to, myslím na mäsko Smile Ja som dnes skúšala ako desiatu marhulku, ale malá sa celá triasla, potom už začala aj vyplúvať Confused , nejak jej to nešmakovalo Wink

04.08.2006 11:39

mattah

Aj my sme zatial iba na zelenine, broskyne davam skor na olovrant ako na desiatu. Nasej ohromne smakuje banan. Bohuzial kedze tak tazko kaka, nedavam jej ho, ale ked sme ho jej raz dali zjedla polovicu bananu a este chcela, len sme ju stopli, lebo to bolo prvykrat co banan jedla. Dnes skusim zltok, tak uvidime ci to zbasti.

04.08.2006 11:39

mattah

Mimochodom, krasne fotky aj babetka

04.08.2006 11:52

KarolinaP.

Monica- vitaj po dovolenke Cool ,krasne fotecky (mala je na zjedenie) Laughing Masko by si jej mala davat cim skor,kvoli obsahu zeleza aby netrpela chudokrvnostou Exclamation Malemu chuti najviac banan s postruhanym jablkom. Ake Hippky davate deckam (od kolko mesiacov tam je napisane na obale)? Lebo mne nechce jest tie od 5.-6.mes. kde su hrudky a nie je to pomixovane na kasu. Rolling Eyes

04.08.2006 12:23

mattah

No to ani mne, ja davam od hippu iba mrkvu, to je dost riedke, ale ked som jej dala mrkvu so zemiakom tak to nechcela. Nasa vacsinou nechce koli hustote, nie koli chuti. Tak som jej to este premixovala s vodou a zjedla to. Ja si myslim ze este nevie dobre posuvat jazykom potravu, a to sa podla mna nema naucit, to pride vekom, ze ziska tu zrucnost ako ostatnu motoriku.

04.08.2006 14:14

Eugenika

Tak sa po tyzdni stravenom v nemocnici hlasime, ani neviem, ci Vas stihnem precitat Smile)). Dostali sme minuly stvrtok hnacky a mala hrozne zvracala, v piatok sme boli u pediatricky a v sobotu na pohotovosti, tak si nas rovno v nemocnici aj nechali na infuzkach. Ale mala bola statocna. Uz sme na tom lepsie, ale este chvilu potvrva, kym sa dame uplne dokopy. najlepsie na tom je, ze nam ani nezistili, co to bolo. Zevraj je hrozne mnozstvo tych virusov a niekedy sa ani nezistia. Ale mala bola spokojna, deticky sa jej tam venovali, jej doma bude aj smutno Smile). Nuz, utekam vsetko vybalit a popratat, kym mi spi a muz je v robote Smile.

04.08.2006 14:28

*Monka*

Eugenika, v nemocke? jeejda... Sad my ideme dnes testovat jablcko s cucoriedkami od hippu, som zvedava, bo nam to uz nejako trva..... Rolling Eyes

04.08.2006 15:04

*Monka*

hm, tak zase sme skoncili pri tretej lyzicke... Rolling Eyes sa tvari, jak keby som ju chcela otravit, hadze grimasy, vypluva....a to som si myslela, ze ked sa nauci papat zeleninu, ktoru teraz miluje, ze s ovocim nebude problem..........ma klepne....

04.08.2006 15:05

borka

pre EUGENIKUI.takze ani neviete kde bol problem?no,blbe. pre MONKU.HAHAHA.ja toto neriesim... Laughing

04.08.2006 15:26

cherri

EUGENIKA : Prajem Tebe a malinkej aby ste sa čo najskôr " dali dokopy " Smile BORKA : Ti aj závidím takého dobrého papkáčika Wink Naša tiež to ovocko nejak nemusí Confused

04.08.2006 20:24

borka

bucliak sportuje......

04.08.2006 21:22

Yvett

Tak som Vás dočítala :D bola to dosť fuška Wink Normálne začínam mať komplexy, všetci tu už lezú, sedia, a my sa vytešujeme, že už vopcháme palec do pusy Embarassed Ale nesmiem byť nevďačná, aj tak je dosť šikovná. Všetky detičky sú náááááádherné. Aj my sa pridáme s nejakou fotkou, akonáhle ich stiahnem do PC. Eugenika, tú nemocnicu nezávidím. Zažila som to so synom keď boltrochu starší /hnačky, vracanie - infúzie/ a mala som dosť. Hlavne, že už je dobre. V Bojniciach bola super. Boli sme na kupku, držala som ju pod hlavičkou - kopala ako divá, ani z vody nechcela von - hučala :D Na zámku som ju mala vo vaku, teda tie schody, žiadna polahoda, normálny aerobic Laughing Embarassed nemám kondičku. Ale Lea len kukala, všetko ju zaujímalo, vôbec nebola mrchavá. Po hodine sa začala sápať na prsník, tak som ju v rámci prehliadky nakojila a nakoniec zaspala v jaskyni pod zámkom.

04.08.2006 22:32

borka

PRE YVETT:NEBUD NESTASTNA,NAJVACSI PREBORNIK JE SISKIN BOBO,NA NEHO NEMA ZIADNE BAMBINO.

04.08.2006 23:00

borka

baby,nepoznate nejaky sprej na obcikane madrace?u nas uz citim v spalni postel. Rolling Eyes nerada by som to tepovala.

05.08.2006 08:02

*Monka*

uz ma tu tieto spamy rozculuju Rolling Eyes

05.08.2006 12:13

KarolinaP.

Asi bude treba napisat redakcii mail,nech s tym nieco spravia Exclamation Evil or Very Mad

05.08.2006 12:26

Kerina

my už tiež pekne sedíme, síce ešte stále obložený 2 vankúšmi aby si náhodou mojo zlaté nebuchlo hlavičku Laughing a tiež na brušku si dáva nožku pod seba a chcela by sa odraziť, ale 9 kg je 9 kg takže sa ešte natrápi. No a zdvihnúť toľko kilo na nožky tak to si ešte počkáme riadne, ale nevadí zataiľ nemusíme dávať taký pozor Laughing Včera sme boli na očkovaní, a to na klasickom neplatenom, večer vpichnutie ani nebolo vidno, našťastie žiadne teplotky, zaspinkávala s úsmevom Laughing a máme za sebou aj vstrelenie náušníc, no poviem vám babenky, s prepichovaním sa to nedá ani porovnať, boli sme hotoví hned, iba kúsok zamrnčala ked jej to prestrelil, ani to nebol hrozný hluk ako mi hovorili, ani sa nezľakla...iba kúsok zamrnčala-pofňukala a ked sme išli už po schodoch dolu zo salonu tak už sa usmievala na celý svet Laughing Laughing a ani nám to nehnisalo chválabohu...pri Miške jej sme prepichovali, si pamätám tam som krémovala o dušu a čistila to a bolelo ju to 1 týždenň, takže odporúčam Laughing

05.08.2006 22:03

cherri

Ahooj :D KERINA: Malej parádnici gratulujem k naušničkám. Držím palce, aby s tým nemala žiadne boliestky Smile My sme dávali prepichovať, Dr mi odporučila naša pediatrička, vraj je veľmi šikovná a naozaj aj bola, jedno uško jej netrvalo dlhšie ako pár sekúnd, tiež len trocha zaplakala, bála som sa, že jej to bude hnisať, ale chválabohu nič :D Ninka sa mi už pekne vytlačí sama do sedu, aj každým dňom dokonalejšie lozká, strieda kolienka Wink Už pracuje na tom ako sa postaviť Cool

06.08.2006 09:26

Anonymous

Ahojte baby,tu pepsi,tak sa pridavam k Mon.nas spunt strajkuje ked ma jest,a ze mu robim jeho oblubene dobroty to ho netankuje,nechce flasu vobec,este furt skusam,ci ho nenalomim,nuz vobec,tak lyzicky najviac tri...pritom predtym raz spapkal sest..fnuk,neviem teplo je uz prec,ze by kvoli zubku este?nechce nic,miesam mu to,ine skusam,no nic,otoci hlavu na bok ked zbada lyzicku,alebo sa s nou chce hrat,flasu vobec,to hned zatvori usta...tak a vcera som skusala,ked sa naaaaaahodou na pol hodku vyspinkal,nedala som mu ceco :D cuco :D ale polievku,nuz bez uspechu...mam prejst na ovocie?ked nechce zeleninku?inak s tym masom,nam na gastre hovorila,ze zeleninku 2,3tyzdne,potom ovocie,a az potom masko,pretoze na zaciatku mu staci zelezo v zeleninke,a ze maso 2krat ,tri krat do tyzdna,inak ten zltok

06.08.2006 14:33

cherri

Ahooj :D Deťuše mi spia, tak využijem a posielam dve fotky po dlhom čase Smile Prajem vám príjemnú a najmenším veselú nedeľu :D Wink

06.08.2006 14:34

cherri

druhá

06.08.2006 15:30

Yvett

Cherri: nádherné detičky Kerina:blahoželáme k naušničkám. Nás si ešte nejaký čas budú myliť s chlapcom Wink ale nevadí. Dievčatá, tie ktoré kojíte mali ste už menzes? Mňa to včera chytilo a mám pocit, že všetka voda mi ide von z tela a nie do mlieka. Takmer sa mi nenalievajú a pritom sa nalievam všetkým možným do úmoru Crying or Very sad Inak včera som skúsila kúsok morčacieho do zeleninky, ešte sa mi dnes nevykakala Confused tak som zvedavá. Určite nebudem dávať mäso častejšie ako 3x týždenne. Radšej prestriedam so žĺtkom.

06.08.2006 16:00

triss

Cherri, krasne deturence! Yvett, ja som tiez pred tromi tyzdnami dostala prvy krat menzes, skoro som odpadla :D Chytilo ma to u rodicov, ani vlozky som nemala so sebou. Ved kto by to cakal Smile. Nastastie to bolo slabe krvacanie a trvalo len 3 dni. Joj babulky, dajako mi asi fakt strajkuju prsniky Crying or Very sad . Kedze miska dajako nepribera, dnes sme vytiahli detsku vahu a vazili pred a po jedeni. Z laveho prsnika si vytiahla raz 30ml a raz 50 (!), z praveho som zatial merala len raz - 130ml. Kurna, vedela som, ze ten lavy je slaby, ale ze az takto Crying or Very sad

06.08.2006 17:27

Eugenika

No mate to teda vesele, s tym papanim. My este len zaciname. Bananik nam chuti, aj ked to nie je vhodne prve jedlo, ale doporucili nam to kvoli hnackam Smile. zajtra ideme skusit mrkvu, tak som zvedava. mali sme zacat az koncom tyzdna, ale mala mi schudla pri hnackach, takze zaciname uz teraz, aby sa jej stolica trochu zahustila. Tak som zvedava, ako budeme pokracovat. Co sa tyka menzesu, u mna ani chyru ani slychu, ale si myslim, ze ked zacnem prikrmovat a mala zacne menej sosat, tak to asi pride... Crying or Very sad ...skoda... Crying or Very sad Inac je to sila, aky samostatny clovek sa stava z toho babatka, ktore sme si prednedavnom doniesli z porodnice, ze? Az sa toho niekedy bojim, ci to vsetko zvladnem a dokazem z nej vychovat slusneho a sikovneho cloveka :D

06.08.2006 19:32

lydia26

Ahojte babenky, aj my sme január 2006 a domov sme prišli už traja.

06.08.2006 19:38

*Monka*

Ahoj, Lydia. Vitaj medzi nami :D Mas krasne meno a este krajsie deturence :D

06.08.2006 20:56

tin

Ahoj babulky a januarcatka :D teraz som vas docitala , boli sme na dovolenke v Dubrovniku - bolo super a ani kufre sa nam nestratili Laughing Sedime, plazime sa a ked sa ma coho zachytit stava sa na nohy ako Bobo. Ked sa jej nepodari postavit tak aspon klaci. Vo stvrtok na kontrole sme mali 7700 g a 67 cm. Mala je fakt az prilis ziva co potvrdila aj lekarka ked sa jej Valentinka predvadzala na vysetrovacom lôzku. Stale kojim a dnes sme mali prvykrat mrkvu. Nezjedla takmer nic, vypluvala ju a napinalo ju na zvracanie. Tak skusime zajtra. neviem cim to je ale v noci sa mi budi kazde 2 - 2,5 hodiny. myslela som ze cim je starsia vydrzi spat dlhsie a ona presne naopak. Ale aspon sa mi dari asi mesiac uspat ju o ôsmej vecer. Inac vsetky januarove deturence su ako z reklamy na babetka. Super !! Lydia vitaj !

06.08.2006 21:06

Yvett

Lydka vitaj aj s drobcami :D Triss: Ti závidím tie 3 dni, ja už som dnes menila 4 teplákov Crying or Very sad . By som mohla robiť antireklamu na Always super absorbčné ... Našťastie bolesti len slabé, lebo to by som asi nezvládla. Divím sa, veď stále intenzívne kojím, tých pár lyžičiek zeleninky na obed je nič Confused No čo už, raz to muselo prísť. Aj mne ľavý prsník štrajkuje, som si odstriekávala hodinu po kojení, pravý 50 ml a ľavý s biedou 10. No snáď sa to zase zlepší, pijem č. pivo, čaj na kojenie, už si pripadám ako žaba, stále na vode Wink Hlavne, že Lea je stále modelkovskejšia :D 70 cm 6400 g Confused

06.08.2006 21:46

cherri

Yvett: Možno je to len prechodné, s tým mliečkom, inak veľmi dobré na zvýšenie tvorby mlieka je aj nočné kojenie, ja si Ninku teraz posledné týždne prikladám v noci aj 2 - 3 krát, to sa teraz nechválim, ale potvora sa mi nejak začala častejšie v noci budiť Rolling Eyes a keď chcem spať, tak mi nič neostáva, som totiž lenivá ju uspávať Embarassed Wink , ale mlieka mám dosť (dúfam, že som to teraz nezakríkla Confused ) Alebo to môže byť aj menzesom, ja si pamätám pri synovi, že keď som ju mala dostať, pár dní pred a počas menzesu som mala menej mlieka, mala som to tak každý mesiac. Lydia AHOJ Smile

06.08.2006 21:47

*Monka*

my sme boli na kontrole vo stvrtok, 7500gr a 70cm...

06.08.2006 21:49

borka

pre LYDKU:my tu nemame ziadne dvojicky,takze si prva.

06.08.2006 22:08

triss

tin, cherri: aj mne sa zacala miska castejsie budit v noci - okolo polnoci z nicoho nic, trikrat cucne a spi dalej, no a potom okolo stvrtej si obcas pomyli den s nocou Wink a je hore aj hodinu a pol. Do siestich mesiacov spala uplne ukazkovo a teraz sa to troska kazi. Ale mate pravdu, aspon to vyuzijem a skusim jej dat zakazdym papat, snad sa fakt vytvori viac mliecka... No a dnes uz pijem asi piaty caj pre dojciace matky. Yvett, to pivo fakt pomaha??? Shocked

06.08.2006 22:16

KarolinaP.

Caute babiny Razz Mne v porodnici poradili sestricky,ze na zvysenie tvorby mlieka je dobra vinea a vsetko co obsahuje hroznovy cukor Exclamation Osvedcilo sa mi to! Laughing A castejsie prikladanie. Rolling Eyes

06.08.2006 22:39

lujziana

Ahojte dievčatá, hlásim sa po týždni. Boli sme u dedovcov akože na prázdninách, tak dúfam, že mi ten oddych vydrží pár dní Laughing Lýdia a dvojčatká ahojte :D S tým budením si myslím, že to môže byť aj tým, že už detvákom to mliečko až tak nestačí, teda ich nadlho nezasýti. Mirko sa niekedy zobudí s ukrutným revom a minule som normálne počula ako mu škrka v brušku od hladu ked sa tak zobudil vnoci. Inak papanie mu celkom ide. Zatiaľ skúšame jeden príkrm denne (zeleninka ovocie) ale pomaly uvažujem nad mäskom a večernou kašičkou. Detičkám prajem k novej strave dobrú chuť :D

07.08.2006 08:56

Yvett

Triss: ja už neviem čo funguje Confused Výrobcovi Vinei by som mohla robiť reklamu, vypijem min 1,5 l denne. Malú v noci budím ja, teda ona sa ani nezobudi, len vytiahne čo sa dá a spí ďalej. Ale asi to bude tým menzesom, veď ešte pred týždňom som v noci prezliekala košeľu, čo som bola celá od mlieka. Tak snáď sa to rozbehne len čo skončí. Inak včera som sa zastavila na 6 teplákoch /už som brala aj synove/ a v noci som si musela dat plienku Crying or Very sad no des.

07.08.2006 09:13

Denisa DS

Lydia vitajte Laughing Yvett aj mna uz strasil menzes, alebo neviem co to bolo, silnejsi vytok trochu do krvava ale len jeden podvecer a potom do rana, kym som stihla zaregistrovat a dala som si vlozku tak bolo po tom Wink Tebe telo reagovalo silnejsie... Kludne mozes mat kvoli tomu menej mliecka, urcite sa to upravi. Pepsi ani moja nie je bohvieaky jedak, vcera sme mali rekord asi jednu polievkovu lyzicu, aj to som do nej kazdu minilyzicku pchala aspon na 2x, dam jej do ust a hned to ma na brade Wink Ale zatial nestresujem, nemenim velmi druh zeleninky ani sa nechystam prejst na ovocie, lebo si myslim ze mozno este neovlada techniku jedenia, proste si to nevie poriadne posunut dozadu. A ked trochu schudne nevadi, my tiez mame z coho :D

07.08.2006 10:20

Anonymous

tu pepsi,caute babenky :D tak uz vcera neskorsie zbastil polievku skoro vsetku,hm to bolo asi desat lyziciek,co je u nas megauspech :D nedala som mu mliecko cucnut,sice sa troska nadrapoval na tricko,ale jak zbadal lyzicku stal sa zazrak,nas drobcek papkal,teraz som mu pripravila jablcko na svacinku,ale zaspinkal,ide nam uz aj horny predny zubcek,v noci nebol zly,to on nebyva,len sa zacal budit casto,mozno tie zubky mu davaju zabrat,ved z nicoho nic tri vyrazili von,a teraz ten horny sa cpe,ach jo,asi si to mi uzijeme pri stolickach ,ten cirkus,bo zatial ok,len nechcel papkat :D k tym hippkam,nasmu chutil spenatik,aj cukinka,no a karfiolovy hippik som mu zmiesala este s mrkvickou,lebo ten bol hnusny Confused a ja ich tiez riedim,bud s prevar.vodou alebo s odstriek.mliekom ale hippikov mal len ked sme boli mimo domova.tak som zase nastruhala tekvicu,cukinky do mrazaku,spravim tak aj s jablckami,mozno aj broskyne,neviem,vsetko mozne vyskusam,nech ma drobec skreckovske zasoby na zimu,vcera som totiz citala stary clanok z mamy a ja ze je dobre mrazit,tak mrazim o zivot,baby strasne drahe je este to ovocie,to je sila,este ze mame pristup k zahradke a prababke atd.by sme sa asi nedoplatili....jaj,ten menzes-krámy :D no aj ja som mala raz vecer zacalo,no ale rano prestalo,a odvtedy dllllho nic,az teraz som mala stav akoby som mala,menstruaciu,pritom nic,len ma tak pobolievalo,akoby fakt bola,nejedla som,ale chalovala,žrala vsetko sladke zmizlo,jak kobylka som to hadzala do seba,nuz ale krvacanie ziadne...baby nas drobec si uz akoby kvokol ci co to bolo,som sa zlakla,ma strasi ja som rada ze ho ustrazim jak tak ked lezie-stvornozkuje jak o zivot,a on sa zacina tahat tak hore,mna poráža ked to vidim....jáááj a vy uz mate za sebou vysetrenie moču?my nic,ja neviem,nasa doktorka nas predvol.až na september,že vsetko je ok atd.pritom kamoska chodi kazdy mesiac na prevaženie,kontrolu,meranie,poradna,mi vobec nic,je to ok?

07.08.2006 10:29

tin

Baby pomoooooc - dnes v noci bola Valentinka hore 5 krat Crying or Very sad Nemam ani pocit ze by bola hladna, skor sa chce pritulit a trochu sa pohrat s prsnikom. samozrejme ze aj trosku mliecka potiahne. Ked sa zobudi zacne tak slabo fnukat a ked ju neberiem k sebe tak spusti plac. Hned ako je na prsniku zaspava a ja ju davam zas do postielky. Vobec sa nevyspim Crying or Very sad . Dve kamaratky mi radili nechat ju vyplakat az kym nezaspi - u nich to trvalo aj 40minut a asi tyzden a odvtedy spia celu noc. Ale ja nemam srdce nechat ju tolko plakat. Zatial ! Yvett - to pivo si davam obcas aj ja Laughing . Aj ked som citala ze samotne pivo nema na tvorbu mlieka ziaden ucinok. Skor je to pre mamicky, trochu sa ,, pripiju " potom su v pohode a to vyvolava tvorbu mlieka. Nech je to uz akokolvek vraj pomaha.

07.08.2006 10:32

*Monka*

pepsi, bud rada. ono na mesacne kontroly pravidelne chodia iba deticky, co mali nejaky problem. napr. my, mala sa narodila asi o 2-3 tyzdne skor, s tym suvisela silna zltacka, problemy s rozkojenim, aj tak sme nakoniec po 3 mesiacoch skoncili na UM.......takze radsej ju kontroluju...

07.08.2006 10:46

Denisa DS

Pepsi my sme boli v poradni len na ockovanie, to mala 3m, potom 4 1/2m s ockovanim a dalsiu poradnu mi povedali ze tak medzi 7-8m a predpokladam ze dalsie ockovanie...