1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

20.07.2006 13:39

Denisa DS

Monka ked mne su tie flasticky velmi nesympaticke a pre nas rozpocet drahe... Nie som zasa taky manik ze musim mat vsetko bio, len mrkve akosi nedoverujem, neviem, akosi je to vo mne. Asi mrkvu zo zaciatku vynecham... Pepsina mat ju pocas krmenia na rukach by snad slo, dik za tip. Ak vydrzi do buduceho tyzdna take teplo tak to bude v pohode, aj tak som doma v spodnom pradle a mala v plienke tak mi bordel vadit nebude Wink

20.07.2006 14:23

pepsina

Vies co ja mam,sice stastie na zahradu,ale ked kupujem aj ja niekedy zeleninu,vezmem tu "nesympaticku"nie tu krasnu co je jedna ako druha,mas aj bez postrekov na trhu...aj moja teta tiez taku predava...to teplo nas zle dnes znasa a tiez sme len tak...fnuk..este sme nespali...ani sa nechysta...fnuk

20.07.2006 16:34

cherri

Deni, mne Ninka zatiaľ papá v lehátku, dá sa polohovať,pri jedení je poslušná, bordel ostáva iba na podbradníčku Smile . Inak koľko spapajú vaše deťúrence na obed? My sme začali minulú stredu a Ninka mi už spapá 200ml, nie je to veľa Confused: Shocked Ale keď ona ten svoj zobáčik stále otvára, mne je ľúto nedať jej, potom si ešte sosne mliečka a spí aj dve hodiny :D Tiež sa pridávame k zubatým bábätkám, máme už jeden zúbok Razz

20.07.2006 17:54

pepsina

Ahoj my len druhy den papame,tak to ti neviem povedat,my zatial len 4lyzicky... :D z flase nechce, Sad chcem mu kupit taky nejaky poharik,mozno z toho bude chciet,vraj je dobre ze chce lyzicku,ale ja neviem,takto sa ulyzickujeme a rehni sa ked to na mna este hodi.....tiez mu ale chuti zatial :D

20.07.2006 20:07

mattah

Ja sa po nejakej dobe vraciam, bola som u nasich na dovolenke (s malou a bez mangela) takze bolo super. Nasa Anka papa uz dva tyzdne, ale ma rada iba karotku od hippu, toho spapa pol malej flasticky. toho co navarim ja zje jednu lyzicku a detto ostatne hippky. Len ochutna a uz sa tvari ze ju chcem otravit. Asi jej zacnem davat do tej karotky vareny zemiak. Inak strasne rada banany, ale to jej velmi nechcem davat zas ja.

20.07.2006 21:10

Yvett

Borka, žiaden stres, aj ja som vyzerala ako reklama na Michellin a pohodka. Začne behať vybehá to. My začíname prikrmovať od nedele, idme k našim pre mrkvičku zo záhradky tak uvidíme. Aj tak sa mi nechce, keby bolo na mne budem iba kojiť do roka :D

20.07.2006 21:41

monica

Denisa, v pohode zacni cukinou, len si tam odstrekni mlieka, nech to ma pre nu nejaku chut Smile Dnes sme mali "super" zazitok, manzel dal Tinku do postielky (to je jedno z mnohych odkladisk, kedze z postele by uz mohla spadnut) a akosi si nevsimol, ze je v nej casopis. Mala tam bola kludna, po takych 10 minutach sme ju nasli, casopis uplne rozobraty, pozuzlany, to by snad ani pes nedokazal. Dufame len, ze nic z toho nepojedla, lebo bola od tej cerne na tvari a na rucickach Sad A ako to samozrejme sa to skoncilo tak, ze ja som na vine, lebo ja som tam dala ten casak.

21.07.2006 14:25

*Monka*

kde ste vsetky? kukam, ze tu nikto nic nenapisal...asi pri vode, co? my sa ideme vecer na SR svadbit, a potom trosku podovolenkovat, takze sa ozvem az buducu nedelu pekny slnecny den vsetkym

21.07.2006 17:23

Yvett

tak sme sa aj my rozhýbali s dovolenkou :D Nášmu tatovi to tu už padá na hlavu /keď pracuje doma ... Confused / tak sme si rezervovali apartmán v Bojniciach aj s polpenziou Wink Žiadne varenie, pekne oddych, trochu luxusu Embarassed dúfam Laughing Na fotkách to vyzerá pekne, je to nad zámkom tak už len aby počasie vyšlo. Ideme so synom, dcéra ostáva doma so psom, dúfam, že to spoznáme až sa vrátime Confused O týždeň vyrážame. inak sa dá, dusíme sa doma celý deň a večer po šiestej vyrážame do ulíc na vzduch. Včera nám došla postieľka 140x70 taká čo sa z nej dá urobiť detská váľanda. Len matrac sa mi nepozdával tak ho vraciam, zoženieme niečo iné. Budúci týždeň čakáme stoličku ... a tato to zatiaľ trpezlivo znáša :D Monka: peknú dovolenku Monica: čitateľku máte doma, aj naša "číta" jednu dobrú knihu za druhou, ale tie sa dajú umyť Wink nemaj stres, kým Ti nepoje antico ako naša staršia svojho času, našťastie len jednu tabletku, do dnes sme nepochopili ako sa k nim dostala Embarassed

21.07.2006 18:19

lujziana

Yvett, mne by tiež nevadilo do roka len na mlieku dieťa chovať Cool monica, nič si z toho nerob, náš zase z obľubou ohrýza ovládanie a minule zbaštil štvrťku pexesa (Emka hrala s tatom pexeso na posteli a mirko rozhodcoval) Takže prvé jedlo nášho Mirka je pexeso! Ukážková matka som :D Embarassed Ale tiež už som mu dala do rúčky jablčko a marhuľu. Z jablčka zostrúhal tak za lyžičku.

21.07.2006 18:20

lujziana

Dievčatá a všimli ste si, že tu máme chat. Alebo som ja len teraz zobudila? Cool

21.07.2006 19:55

monica

No ako vidim, miluju tie nase deti rozne "dobrotky". Tina, ked zbada, ze niekto nieco je, tak hned sa vrha tym smerom. Vyzera, ze bude riadne zrava. Yvett, nam sa raz podarila lepsia vec - Brunko mal teploty, tak mi muz doniesol Paralen cipok, tak som mu ho dala. Po pol hodine pozeram lepsie a namiesto paralen cipku to bol Torecan, (tie cipky su v takych aluminiovych obaloch vacsinou a vyzeraju podobne), co mi dala lekarka proti tehotenskym nevolnostiam. Si viete predstavit tu paniku, ale gynekologicka ma ukludnila, ze sa mu nic nestane, ze akurat bude trosku omameny. No ale tie stresy nikomu neprajem. Ten hic je otrasny, ale stale lepsie ako v tom Chorvatsku. Sa s muzom stale vytesujeme, ze je tu lepsie ako vtedy tam, hlavne tu pofukuje. V byte na severnej strane je trosku lepsie a dnes sme boli u nasich na dome a oni maju vnutri uplnu pohodu, ziadne teplo. Lujziana, aj na mna tu ten CHAT stale blika, som si to tiez nikdy nevsimla.

21.07.2006 21:25

Yvett

ďalšia slepá do partie Embarassed Laughing Lujziana to natur strúhadlo Ti závidím, ja som zvedavá, čo spraví Lea s prvými zúbkami na mojich bradavkách. Kamoške ich malý tak dokúsal, že do dvoch týždňov bolo po kojení. Lenže ona mi nechce ani čaj ani vodu sem tak ju presvedčím s lyžičkou ale nič moc. Furt by len mamu dudlala Wink Len mám v týchto horúčavách strach, aby predsa nebola dehydrovaná. Furt sledujem sliny a keď mám pocit, že ich je málo nasúkam do nej za 2-3 lyžičky vody nasilu :D Monica: sme to ale matky Embarassed Laughing

22.07.2006 17:59

borka

pre MONICU>hahaha/torecan... stolicku mame peg/perego primma papa.bola dost draha,ale ju vlemi dobra.da sa dat do pololahu,ma kolieska.mala v nej sedi aj v obyvacke,prenesiem ju na zahradu.urcite tie peniaze nelutujem.

22.07.2006 18:25

Denisa DS

Yvett my sme na tom podobne s vodou, stale do nej nemozem nic dostat, par lyziciek a to jej musim dat hlboko do pusy lebo hned vypluva, vacsinou ma to nebavi tak kaslem na to Confused Prerezavanie zubkov nezavidim, hlavne ked nie je bezproblemove, nasa mala je teraz dost umrncana aj bez toho. Stale je na brusku, cvici jak o zivot, drzi sa na styroch alebo sa niekde posuva takym poloplazenim, ale to teplo, ani sa jej nedivim ze je z toho unavena... No ked ju vezmem na ruky nepaci sa jej to, aj pri piti je nekludna, stale chce byt na zemi... No co, aspon mi po byte zbiera tie chumace vlasov co zo mna stale padaju

22.07.2006 20:40

lujziana

toto počasie je šialené a nenormálne, fuj tu v Blave špeciálne Confused Mirko umrnčaný a Emka nenormálne besná, nudí sa nič sa jej nechce, len vreští a melie pántom do zblbnutia a skáče a hádže nohami po byte. A to som jej aj bazén napustila, má nové bábiky od mojej segry, farbičky, čo si len zmyslí a správa sa ako znudené bratislavské decko. A to sa každý deň s ňou vlečiem na ihrisko a trčíme tam minimálne 3 hodiny Confused Sa teším pomaly na september, prihlásili sme ju na tanečnú a výtvarnú a síce mi pribudne vodenie ju tam a späť, ale hádam sa trochu vybúri + škôlka Rolling Eyes A to mi milá pani učiteľka povedala, že veď som na materskej, tak tie dva prázdninové týždne, čo mali otvorené, si ju mám nechať doma Evil or Very Mad Asi mi šibe z tepla Cool Ale sme dnes prvýkrát papali. Mrkvička nám chutila, zjedol pol misky (krmili sme v lehatku obloženom plienkami, lebo sedačku máme ešte u svokry). Akurát segra mu tam k tomu vrešťala do ucha a dupala okolo ako slon a sápala sa po ňom Rolling Eyes pomooooc

22.07.2006 21:45

Yvett

No my sme si dnes priniesli od našich zeleninku, tak zajtra skúsim mrkvičku s cuketou, uvidíme čo to spraví. Budúci týždeň by nám mala prísť stolička, objednávala som poľskú /vyjde na necelých 3000,- Sk ale vyzerá super/ zn. baby dreams majú aj iné dobré veci na www.babydesign.sk. Priamo v Poľsku to vyjde lacnejšie,ale z Blavy prejazdím viacej benzínu. Malá ešte stále nespí, bol to pre ňu náročný deň toľko ľudí, ešte neni zvyknutá a dedkovci by sa chceli mojkať potom plače ... Confused Mám ju vo vajíčku, tam je aspoň kľudná inak sa hrozne mece. Kukulka naša hádam už zaspí, ani na rukách nechce byť sa potíme jedna od druhej.

23.07.2006 06:35

Denisa DS

Baby trocha dazda by to chcelo... Lujzi mas to tazke s Emkou. Ale povedz kto sa chova v takychto teplach normalne? Aj mne uz sibe a som nervoznejsia ako obvykle a deti detto. Moje poslusne babo ktore chodilo spat pekne samo o osmej sa zmenilo na nervozny balicek a vcera som ju s problemami uspala o desiatej, pol noci prespala pri mne a to sa stale otacala a vrazala do steny a vstala o siestej, som nevyspata Evil or Very Mad Sa dnes zasa hodime do bazena, uz to vidim... Asi uz aj ja dnes vyskusam prikrm, ved uz je to snad jedno ci dnes alebo vo stvrtok, aspon sa zabavime... Akurat musim skocit do zahrady kuknut ci podrastla zeleninka, vcera som mrazila na zimu.

23.07.2006 10:35

pepsina

Ahojte mi zaspavame o jedenastej :D o pol desiatej sa len vraciame z kocikovania Shocked inak nam robi cirkus :D vcera sa stal ale zazrak a hodinku si nas spuntik pospal :D no,je to narocne,zle znasa teplo,este zubcek atd.tak nam nespal cez den ani tie jeho pol hodinky a dvadsat minutovky...proste uz vobec nespal,az vecer v kociku Confused zemiacik nam nejde moc,len lyzicka :D aj som mu skusala s mlieckom zmiesat...tak si pockame na zemiacik s mrkvou,ta mu isla :D a potom neviem...nechcem mu dat nic co nafukuje...

23.07.2006 20:33

Yvett

no tak sme dne skúsili mrkvičku cuketu a kalerabik, asi pol lyžičky Wink tvárila sa ako by sme ju chceli otráviť, ešte 10 min sa striasala Confused Ale nevadí, zajtra zase trošku a snáď sa poddá. Len som zamazala kopec riadov kým som zistila, že mixér je priveľký a ponorný mi to malé množstvo rozmixuje iba v hrnčeku. Dcéra sa tvárila vďačne keď to musela všetko umývať Laughing Ona bude asi živiť deti na Hippke :D

23.07.2006 21:52

Denisa DS

My sme tiez dnes premierovali s jedenim, sa mi zdalo ze vsetko hned vypluva ale pchala som do nej usilovne dalej, nakoniec zjedla asi tak 10 lyziciek odhadom, celkom fajn. A konecne dnes nieco vypila!!! Ale to asi preto ze jej uz hrozilo dehydrovanie Confused U nas nad jedlom malej najviac ohrnal nos ocko, sa pozeral co za gebuzinu idem do malej napchat, on by jej asi dal ochutnat klobasu Wink

23.07.2006 22:53

lujziana

Ahojte dievčatá, vidím, že sa prikrmuje veselo. V čom varíte deťúchom zeleninku? Dávate aj niečo surové? Ja som si kúpila smaltovaný minihrnček a sa mi ho podarilo pripáliť Rolling Eyes Embarassed a teraz varím v antikorovom. A celkom mám z toho už hokej po piatich rokoch, neviem čím mám krmiť vlastné dieťa Embarassed :D

24.07.2006 00:41

Ena

: varime vo velkom hrnci Smile)) ale chceme kupit taky hrniec, aby sa dalo varit na pare.. ... ja som dnes varila zeleninu pre maleho 1.krat.. a to davame prirtmy od 1.jula..doteraz to boli HAMI a HIPP.. som zistovala co vsetko bude jest a nechcela som zbytocne vyvarat s tym, ze po hodinke chystania jedla mi to krpec bude vypluvat von z pusy Smile) tazk evieme, ze maly zosrotuje vsetko a tak som dnes nacistila mrkvu, petrzlen, zemiaky, uvarila masko a potom to rozmixovala a bolo toho cca 1 kg Smile) jednu davku zjedol a predstavte si CHUTILO mu Smile) a zvysok som dala do VIA Aventackych poharikov a aj do HIPP flias a do mrazaku, jednu som nechal ahned v chladnicke na zajtra.. ale nas mlady nema velmi rad jablko a jablko+hruska frutapura vyzivy.. asi su mu kysle, ale nech si nemysli, cukrit sa to urcite nebude!!!..ale banan zbasti, tazke zajtra do tej vyzivy pridame banan a takto ho mamina zblbne Wink) dufam Smile) dnes sme boli na navsteve a takto sa krpec vysantil v bazene so svojim bratrancom z 2heho kolena, ci ako sa to hovori, ked maju krpci spolocnu prababicku Smile)))

24.07.2006 07:37

Denisa DS

Lujzi na zaciatku sa odporuca varit, aby to bolo lahsie stravitelne. Ja sa budem snazit robit malej jedlo cerstve, aspon zatial, uvidim ako budem stihat. Varim v takom pollitrovom starom kastroliku :D A neviem, alergie sice na jedlo v rodine nemame, no budem striedat zeleninu po takych 4-5 dnoch. Zacnete davat vecer aj kasu alebo pockate este mesiac?

24.07.2006 08:46

Yvett

Ja kaše ešte nebudem dávať. Budem mať čo robiť, aby som ju do ďalšej poradne naučila jesť to čo pani Dr. povedala. ona síce vravela hneď aj mäsko, ale ja nechcem. Najskôr 2 T iba zeleninku a potom uvidíme asi trošku morčacieho /morka je vraj prieberčivá v jedení nie ako sliepka/. Na dovolenku aj tak musíme zobrať Hippky. Inak varím maličké množstvá, jedna mrkvička, kúsok cukety.

24.07.2006 09:29

Anonymous

Ahojte baby,nechce sa mi prihlasovat,tu pepsina :D tak aj my mame za sebou navstevny vikend,vcera nam drobec spinkal do 9 a dokonca aj o 12 si dal slofika,nas milo sokoval, :D asi dospaval cely tyzden :D tak si pockam do zajtra a ideme na nieco ine..asi mrkvicku so zemiakom,potom vyskusame nieco nove zase,ta cukina chuti?vasim drobcom?nie je na ryzovu kasu skoro?ja sa nechystam este ani na ovocie...ja mu varim v hrnci z billi,mame dva za tie body za nakup,tak su len jeho :D ozaj baby drahy v sobotu kupil drobcovy super vecicky v hypernove v Nz,fnuk len skoda ze vela tam bolo malych,nas ma uz 86,a to je casto vypredane,malo kuskov oblecka....inak pre dievcatka je aky obrovsky vyber,saticky atd,asi budeme musiet spravit :D nech sa vysantim pri nakupoch :D ale nie...to by sme nezvladli,pri malom :D baby a akych hippikov to kupujete,bo drahy priniesol,ze na skusku,ci mu to bude chutit_spuntikovy :D ale to su od 9mes.s maskom a ryzou..

24.07.2006 10:12

tin

ahoj baby, hlasim sa po dvoch tyzdnoch stravenych u nasich + svokrovci. nastihla som vas este precitat, len som pozrela foto s detmi a su bajecneeeeee Razz my uz sedime mame 1 zub a vcera sme oslavili pol roka :D no a doma bordel ako po vpojne, manzel skladal s kamaratmi nabytok, este cely nedokoncil , vsade prach a spina , kopec pradla + nase co sme si doniesli. a to dnes zas balim lebo zajtra letime do Dubrovnika na tyzden. V byte je sauna a Valentinka po tych dvoch tazdnoch vycvicena na rukach, tak ju nosim a jednou rukou robim co sa da Twisted Evil Twisted Evil teraz zaspala tak pocitam ze aspon polhodinu mam obe ruky volne tak zatial sa drzte a idem rychlo robit kym spi

24.07.2006 10:21

tin

a este jedna pikoska k nasim som isla letecky BA -KE a tam si ma vyzdvihli, malej sa to moc nepacilo tak som ju skoro cely cas akoze kojila ale 35min sme zvladli. No a nas kufor sa stratil. Myslela som ze ma jeb..e . Zostali sme s kocikom a kabelkou. Nastastie som mala u nasich par starych veci a pre Valentinku mama rychlo poskytla zo svojho obchodu. Kufor sa nasiel po troch dnoch bez akehokolvek ospravedlnenia. Naviem si predstavit ze by sa mi to stalo pri ceste do cudzieho prostredia. To by som mala utekat hned do obchodu a kupovat vsteko od plienok, kozmetiky, šiat a liekou ??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil tak dufam ze zajtra pri ceste do Dubrovnika sa to nezopakuje.

24.07.2006 15:01

Yvett

Tin: Ti nezávidím, mňa by asi porazilo. Lenže im je to viditeľne jedno, šak o čo ide jeden kufor ... No hlavne, že sa nakoniec našiel. Pepsina: ja malej robím cukinu s mrkvičkou a mixujem to s materským mliekom na takú redšiu kašu. Dnes už toho zjedla viacej, ani sa tak nestriasala. Jedna mrkva rovnaké množstvo cukety a asi 10-20 ml mliečka.

24.07.2006 15:22

Ena

: uf ten strateny kufor ma skoro odradil od lietania ba-ke ... a to malej sa fakt let nepacil? Naspat ste sli autom? Ako vo VT? tiez horuuco? my ideme asi v druhej polke augusta... teraz tu bola tyzden segra

24.07.2006 16:13

tin

ENA - let sa jej nepacil lebo musale byt aj ona priputana a moje sidlo potrebuje priestor na pohyb.Ma problem obsediet par sekund . Priputana som bola ja a ona dalsim pasom na mne. Ale dalo sa. Jeden chlapcek asi dvojrocny pred nami strasne plakal ked sme stupali a pristavali, asi mal problem s tlakom ale mi sme mali skor problem s tym sedenim. Vo VT je tiez strasne teplo, ale svokra ma dvor tak aspon pod stromami na deke sa dalo. Aj ked cez obed sme boli v dome. Ale aspon som si oddychla, kazdy ju chcel bavit. Teraz je to horsie...... Spät sme sli autom. Keby sa ten kufor stratil pri ceste s Australie kde musis prestupovat, ale mi sme ani neopustili Slovensko Twisted Evil

24.07.2006 19:15

Anonymous

jezisi Dubrovnik,fnuk tam ja rada :D uzi si to aj za mna,nas v pohode aj v aute,aj v lietadle ok :D aj si tam pospinka,kym sa cestuje,alebo cumakuje :D baby tu cukinu teda vyskusam tiez,rozmyslam aj nad brokolicou ci karfiolcek ... :D

25.07.2006 09:22

Denisa DS

Tin hroza Twisted Evil ja som tiez chvilu uvazovala nad lietadlom, chystam sa s detmi v septembri na vychod, ale odradzali ma letiskove poplatky a teraz aj tvoj "zazitok", to sa radsej poterigame vlakom... Vcera som bola s cukinou menej uspesna, este dnes skusim a zajtra jej k nej asi supnem zemiak. POdbradnik dostava zabrat Wink

25.07.2006 09:45

Siska H

Tin, by som asi urobila cirkus Mad , aj tak by to sice nepomoho, sak nepomohli ani oni tebe Confused . Deniska, myslim, ze aj u nas dostava podbradnik zabrat, minule sa rozhodol sam najest, stacila sekunda a sa s tym komplet poumyval, ma skoro slahlo, sedacku som musela odpolstrovat a umyt pod sprchou.

25.07.2006 09:46

Siska H

A ete jednu hudobnicku Cool

25.07.2006 10:05

Anonymous

baby tu pepsina,nam su podbradniky male Confused musim mu davat plienku...my nevieme najst vacsie nikde,vsade len maleeee

25.07.2006 10:15

Denisa DS

Siska Bobo je krasny Laughing Len tak dalej s tou gitarou (?), manzel tiez tak kladne vplyval na starsiu a teraz sama hrava na syntaku :D aj si k tomu spieva... Ja urcite ked uz bude mala sama sediet zavediem plastovy podbradnicek, mne sa osvedcil, len teraz by ju asi este tlacil. Pepsina ved plienka je OK, alebo velke podbradniky usi Wink

25.07.2006 11:35

Skoricka

Ahojte kocky, my sme sa ledva vratili z dovolenky a uz som zase balila, tentokrat len Miska, dnes isiel s babkovcami do Tatier, mam hlavu v smutku, prvykrat je takto prec Crying or Very sad Som ho nechcela pustit, ale ma ukecali na horsky vzduch a vraj si oddychnem... Esteze mam Andrejka, ten ma rozveseluje, ale oddych - no neviem, zatial smutim za Miskom, ze mi tu zrazu nikto nevystraja. Sice mam uz kopec planov, co vsetko postiham porobit, co s dvoma inac nestiham, dorobit poriadok v komore a tak, ale uvidime, ako to bude naozaj... Aspon si chceme s muzickom uzit zase romantiku Razz Wink , s jedntm sa to este da, s dvoma ani omylom Laughing My sme tusim posledni, co este len didkujeme, ale uz sa nam to blizi, budem si musiet pospominat, ako som to varila vsetky tie zbrndicky Smile Ja som sa priklanala vzdy k varenym prikrmom, okrem toho, Misko mi tie flasticky nechcel. A krmievala som ho vo vajku, kym nesedel, s Adom to bude detto, uz sa tesim na tie okydane podbradniky a plienky Rolling Eyes Este si uzivam dojcenie, kym sa da, ale dlho mu jedlo odopierat uz nemozem, sape sa po vsetkom, co vyzera jedle Laughing , Bobo je poriadny fesak, ta fotka s basgitarou je perfektna! Manzel hra? A dovolil aj malemu?! :D

25.07.2006 13:43

triss

Ahojte, aj ja sa ozyvam po dlhsom case. Boli sme u rodicov par dni a bolo celkom fajn - mala super spala cez den aj v noci a celkom sa jej pacilo. Mame doma dvoch velkych psov, bola z nich uplne na makko Smile. Skoricka, my sme este tiez nezacali prikrmovat a veru vobec sa mi do toho nechce. Okrem toho sme sa nezhodli s manzelom - ten by jej najprv daval Hipky, ja zas zeleninku zo zahrady. 8.8. mame poradnu, dovtedy pockam a uvidime, co poradi lekarka. Toto teplo je fakt dost na nervy Sad. Tin, teda ten zazitok s cestovanim ti nezavidim. Ja by som sa bala ist letecky aj autom na dlhsiu trasu. Uz mam troska obavy, ako zvladneme cestu do tatier v septembri.

25.07.2006 14:25

Siska H

Skoricka, fesak po mame Laughing Cool , manzel nehra, je tu nanavsteve jeho bracho z UK, on hra na basgitaru a spieva, tak toto vymyslali, ked som ho nechala chvilu babysitovat Laughing , dufam, ze zdedi hudobny sluch po nom, mne este aj triangel z ruky na hudobnej zobrali, som sa nevosla do rytmu, vzdy sa mi to odrazilo na 2x Wink , proste hluchota

26.07.2006 08:49

Yvett

Siska: Bobo ako vždý perfektný - pomeme ako si skromne poznamenala :D Aj my sa pripájame z novej stoličky

26.07.2006 11:53

Yvett

Baby chytil ma mechúr, bolesti mám aj keď sedím, aj keď chodím. Pijem čučoriedkový čaj, ale zatiaľ nič moc, neviete čo môžem pri kojení /nejaký výťažok z brusíc, alebo čo Crying or Very sad

26.07.2006 12:33

Siska H

Yvett, skus urologicky caj, ale spytaj sa v lekarni, nesmie obsahovat nejaku bylinu ked kojis, ja som si kupila od firmy Herbex ked som kojila, poradili mi v lekarni, a treba vela pit, nech sa tie bakterie rychlo vyplavia. Rychle uzdravenie

26.07.2006 16:37

Anonymous

caute,tu pepsi,yvett drzim palce,nech ta to rychlo prejde,veeeeeeela pit,ty brdo ziadna slast,si pamatam este,fujha.baby tak zajtra ideme cukinkovat,dnes ma drobec celu zababral,len lyzickujeme,nechce flasu,baby vy nesutazite v johnsone?

27.07.2006 08:31

borka

ahojte kocky,po tyzdni sme doma.mala zacala revat,ked videla vcera tatusa.som sa pobavila,ze po tyzdni je to pre nu cudzi ujo.inak kopa prania,bordel ako v tanku..... Rolling Eyes

27.07.2006 08:43

triss

Borka, chudak manzel, musel byt dobre nestastny :D Ja sa dnes tiez chystam k rodicom na styri dni bez muza, tak som zvedava, ci ho spozna. Kocky, robite si na zimu zasoby zeleninky/ovocia zo zahradky pre babo? Ja som zatial robila len marhulove pyre a mrazila do sackov na lad. Vsetko by som mrazila alebo zavarala, dajako nedoverujem nasim potravinovym retazcom. Akurat mame malu mraznicku Wink a ja si pripadam ako skrecok Razz

27.07.2006 11:21

Eugenika

My tiez stale didkujeme. 8.8. mame tiez poradnu Razz , tam sa dohodneme s Dr. ako dalej. A zavarame tiez. Uz mame 45 poharov jablkoveho pyre, 92 ladovych kociek marhulovej drene a to je zatial vsetko. zvysok az podla sezonneho ovocia, asi vsetko dokoncim na jesen. Hlavne chcem vela jablkoveho pyre, k tomu potom budem pridavat vzdy nieco ine. Budeme mat aj vela hrusiek, tie spravim tiez. Tiez som radsej, ked mam overene zdroje, davam prednost pripravenemu jedlu doma. Hippky mozno vyuzijeme ak niekam pojdeme, ale mam tendenciu vsetko pripravit doma. Ved ono je to len chvila vsetko pomixovat, nechat zovriet a strcit do flias al. do mrazaku Smile. Ozahj, v utorok sme mali pol roka a odvtedy aj sedime Razz .

27.07.2006 12:47

monica

TRISS, ako si robila to pyre? Lebo mame marhul po milu jarmilu, uz nevieme co s nimi. Mama robila kompoty a lekvar, ale radsej by som veru nejake pyre mrazene. Si to uvarila a rozmixovala? Alebo cerstve? A s vodou? Kocky, kolko vam spia deturence? Nasa krpata mam pocit, ze maximalne tri hodiny denne. Esteze ked je hore, tak je dobrucka, vysmiata, ale bodlo by mi keby spala trosku viac. A okrem toho ma taky lahky spanok, ze ju vsetko zobudi.Kolko by vlastne mali spat polrocne deti? Vychadza mi totiz, ze spi akosi malo - v noci zhruba od pol desiatej do siedmej rano, to je 9,5 niekedy mozno 10 hodin (tolko isto spi aj brunko) a cez den tri hodiny (niekey mozno styri), cize dokopy tak 13 hodin, to sa mi zda malo. Brunko spi len o nejaku hodinku menej a to ma o dva roky viac.

27.07.2006 12:54

triss

Monica, povyberala som najkrajsie najzrelsie marhule, osupala, nakrajala na male kusky, podusila s troskou Lucky (varila som to cca 2 min), a ked to vychladlo tak som to neplnila lievikom do sackov na lad. Eugenika, fiiiha, to si sikula. Ja mam toho ovela menej. Jablcka zatial nemame, takze to ma caka v auguste Smile. Toho musi byt vela, lebo jablkove pyre lubim aj ja :D

27.07.2006 13:38

Eugenika

Ja som marhule vykostkovala, strcila do hrnca (aj so supkou), ponornym mixerom rozmixovala, nechala zovret, naplnila do formiciek na lad a postupne pozamrazovala, potom som to presypala do mikrotenovych sackov a odlozila do mrazaku. Jablkove pyre: osupem jablka, vyberem jadrovniky, strcim do hrnca (vsetko bez vody), necham zovret, rozmixujem ponornym mixerom, horuce dam do flias, obratim hore vieckom a hotovo. Inac to netreba mixovat, staci nechat rozvarit, ale ja som chcela, aby s zachovali vsetky vitaminy, preto som to len nechala zovret.