1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

09.06.2006 11:30

borka

aj mne padaju vlasy a to nekojim. Crying or Very sad nase spanie je lepsie len trosku.neustale v noci cajikuje.nerozumiem tomu,preco uz suvisle nespi viac ako 5,6 hodin v noci.mozno by som mala zvysit nutrak. Rolling Eyes nas tatus ostava cez tyzden na gauci-rano vyspinkany odchadza do prace. Evil or Very Mad

09.06.2006 12:22

Eugenika

S tymi vitaminmi som dopadla rovnako (ako som uz pisala vcera ci predvcerom, ale v jednej lekarni mi dal lekarnik zinok. Poctivo vsetko studoval, ze ci sa smie a ci nie. V inych ma vacsinou len odbili, ze nemozem jest nic. Ale inac, riadne chumace mi padaju Crying or Very sad Dufam, ze to aj dorastie....

09.06.2006 13:20

Denisa DS

No ved dorastie urcite, ale co ked moje nove vlasy chytaju sivu farbu? Som chcela mat konecne nefarbene vlasy a takto som dopadla Evil or Very Mad Monica ja tie semienka nejako nestiham jest, nie je kedy... A vecer pred telkou uz nechcem... A vlastne to uz aj tak spim...

09.06.2006 13:28

monica

Denisa, ja jem teraz pri PC, krpan zaspava a krpatu mam v hojde a nohou ju uspavam, bozi pohlad Smile A s tymi vlasmi, to si myslela, ze ti ako rastu nove sedive? Lebo ja mam pocit, ze do styridsiat ky budem komplet sediva Sad Myslim, ze dobry by mohol byt aj Pangamin (to su vitaminy skupiny B, tusim je tam zinok a kys. listova - je to nieco ako drozdie, akurat mam pocit, ze to celkom vyvolava chut do jedla). Borka, vlasy nepadaju, lebo sa dojci, ale suvisi to s hormonmi - cez tehotenstvo skoro vobec nepadali a kedze kazdemu cloveku denne vypadne urcite mnozstvo vlasov, tak sa to po porode da znovu do pohybu a tie co mali pocas tehotenstva vypadat, tak vypadnu po porode. Nasa krpana si uz asi tyzden furt obhryza nozicky, stale ma mokre ponozky, najviac samozrejme ked je v autosedacke, tam si najlepsie dociahne. Uz je to s nou tazke, uz aby sedela, lebo sa furt pretaca, potom ju to nastve, lebo sa jej na bruchu nepaci alebo sa snazi zdvihnut do sedu, este nejako vydrzat toto obdobie, ked uz bude sediet, bude snad lepsie.

09.06.2006 13:42

Kerina

Borka to tak je ako napísala Monica, aj mne padajú a to hrooooozne, preto som sa dala aj ostrihať na krátko, lebo by to bola hrôza znovu zbierať chumáče ako pri Miške Crying or Very sad no a šedivé vlasy mi zatiaľ nehrozia, a dúfam, že dlho horziť nebudú, ja som si ešte nefarbila vôbec vlasy, iba sem tam tie farebné tužidlá Laughing

09.06.2006 13:44

Denisa DS

Mas pravdu monica, len som bola leniva si ich doniest, ale uz luskam aj ja :D Presne tak som to myslela s tymi vlasmi, mam uz kopec sedivych, najviac to vidim na spankoch, a vsetky su kratke... To mas dobre ze mas malu taku sikovnu, pohyblivu, nasa sa neotaca a neotaca... Hoci poslednych par dni vo velkom vytaca hlavu, aj by sa mozno rada otocila, ale potom ju asi napadne ze na brusku je nerada tak to vzda Wink No ale idem este trochu pobehat po byte s prachovkou, tiez mi mala spinka...

09.06.2006 14:02

Anaj

Nasa sa tiez velmi nepohybuje kvoli tej perinke co musi nosit, ale ked ju nema, tak sa vytaca jedna radost, aj dnes ked som jej to dala dole, bola na uplne inom mieste, ked som ju nasla, uz ju nemozem nechat napr. na gauci, hned by bola na zemi.

09.06.2006 14:25

monica

Denisa, ja cez obed nemozem nic robit, krpana ma taky zajaci spanok, tak aspon si oddychnem, sedim pri PC, niekedy si pospim alebo polezim, co to pocitam, alebo zapnem tv. Keby bol nejaky hluk, rozcapi tie oci a je po spanku, ved aj klopanie klavesnice ju rusi, ale to je taka hlavne cez ten obedny spanok, ale hlavne, ze spi. Baby, my ideme v nedelu na ten koncert Depeche Mode, uz sa neviem dockat, jupiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.06.2006 14:34

Denisa DS

Monica no ved ja som tiez pri mojej len tak potichucky... Ale som to cele zvladla za 20minut a tiez uz tu hodnu chvilu sedim a papkam. Sice by sa zislo aj pokosit travnik ale nehrozi dnes, kedze nebyvame v dome neviem malu presunut na zahradu tak aby sa nezobudila. A naodsavala si dost mliecka? Tinka ho bude pit aj z flase, skusala si? U koho ju nechas?

09.06.2006 14:40

monica

No mam nieco cez pol litra, a este dovtedy si chcem volaco odsat a pre istotu asi kupim aj nejake UM, keby to odsate nechcela, no uvidime, asi nejaky nutrilon, fakt neviem aku znacku. A bude u nasich tu, som myslela, ze brunko ostane tu u nasich a tinka u svokrovcov v Ba, ze ju par hodin postrazia ale zmysleli si ist pozriet svagrinu nedaleko nas, takze tak. Takze si musim aj viac mlieka odsat ako som planovala, ale nasi to zvladnu, to sa nebojim.

09.06.2006 14:43

Denisa DS

Tak drzim palce nech je to bez problemov :D A super zazitok! Aj moj manzel ide...

09.06.2006 14:47

monica

Diky, my ideme pod podium, dufam, ze nas neuslapu Smile Ozaj, uz mas cestovnu horucku? Ja uz si robim zoznam, co treba pobalit, a pomaly nakupujem, co treba.

09.06.2006 14:54

Denisa DS

Este ma to akosi nechyta, myslim ze k zoznamu sa dopracujem tak v stredu Rolling Eyes pred odchodom. Ale v podstate uz mam vsetky dolezite veci ako plavky, opalovacie kremy, vselijake nafukovacie somariny nakupene, ja take veci zacinam zhanat radsej v predstihu, pomaly, jednak aby neboli naraz velke vydavky a jednak kvoli tomu co som pisala uz davnejsie, byvame v (pri) malom meste... Tinke kupujes plienky na plavanie?

09.06.2006 15:00

monica

Mam asi zopar po Brunkovi z DM, ale hlavne mam po nom take male plavocky, tak skor tie zoberiem, uvidime ci ju budeme macat, zalezi na tom, ci sa nebude bat. Skor berieme taky maly bazenik, takze tam nebude nic potrebovat.

09.06.2006 20:24

borka

pre DENISU.ani my sa neotocime na brusko,ani naopak.idejej to skvele len nabok.zato rada sedi.ja som rozmyslala nad dovolenkou,ale az v septembri-bude vacsia.neviem si predstavit ako by sme sa vpratali do auta este aj skocikom.jedine len s golafacom.

09.06.2006 20:27

Yvett

Ahojte, tak sme dnes boli na KO na kardio - všetko je OK !!! :D Strašne sa teším. Už jej zrušili všetky lieky, len tie na srdiečko jej nechali, ale tie bude brať dlhodobe. Bola úplne skvelá, toľko vyšetrení jej robili a ona to celkom zvlídala na UZV sa jej páčil monitor a tá sranda čo sa s tým behá po brušku Smile Aj Lea by už sedela, sem tam si ju na chvíľu posadím na kolená, ale Dr. povedala, že ešte nesmie. Nechať ju kým si nesadne sama, ale nepodkladať vankúšmi ... Jedine v autosedačke môže. Sa s mužom smejeme, že bude mať svaly na bruchu ako kulturista Laughing, čo sa furt dvíha.

09.06.2006 20:51

monica

Yvett, tak to je super :D !!!!!!!!!!!!!!!!

09.06.2006 21:07

Yvett

Inak už mám zase nakupovací ošiaľ Wink som objavila v Pertžke nový bazár - super aj pre deti aj dospelých. Už som malej kúpila 2 tričenká a kaki gate na traky. Muž sa smeje - zatiaľ Twisted Evil

09.06.2006 22:07

janica27

ja musim poklopat na drevo... mne vlasy nepadaju.. my sme v rodine vsetci taki vlasati.. boli sme dnes na navsteve u sestry... mala hviezdila..sestra ma doma maleho psika, teriera.. a nejak si ti dvaja padli do oka.. Smile ten chlpac si k nej nosil hracky a piskal na nejakom gumenom cude.. ,malej sa to tak pacilo ze doslova niekolko hodin vyskala od radosti... :D

09.06.2006 22:11

Yvett

Janica milé, my sme malej kúpili pískacie hračky a teraz musíme strážiť psa, aby jej ich nezobral Wink

10.06.2006 11:15

eta

jeej Janica, az teraz som si vsimla, ze ste rovnako stary ako my :D :D :D My sme tiez 2.1.2006

10.06.2006 12:51

Skoricka

Ahojte, ja vobec nestiham pisat, chalani sa nejako pokazili, Ado nechce v noci poriadne spat a Misko zase cez den vystraja Confused Snad je to len prechodne obdobie, Adovi mozno aj zubky pojdu, furt len slinta a vsetko zuzle, tak sa spolieham, ze mozno aj preto v noci buntosi. A mame uz aj ekzem Sad, zatial len trosku na lickach (to uz ustupilo) a na brusku, tak len dufam, ze to bude len dojcensky... Ale inac rastieme ako z vody, teda z maminho mliecka Wink , to je super, ze sa Leuske tak dari, bez odvodnovania ude aj lepsie priberat Smile A daj adresu toho super bazaru, nech si aj my rozsirime satnik Laughing Zajtra mame 4 mesiace! :D

10.06.2006 13:08

Skoricka

A konecne hodim aj potkaniu fotecku Laughing

10.06.2006 14:30

eta

skoricka maly je strasne krasnucky,taky maly smejinko :D to ked nas krpec vidi fotak tak okamzite nahodi kameny vyraz a akonahle fotak odlozim tak sa mi smeje do tvar... Razz taky prefikanec

10.06.2006 14:32

eta

do tvare.... Razz Embarassed blbne nam ecko na klavesnici,tak niekedy pisem ako negramotna

11.06.2006 09:49

Yvett

Skoricka: Pekné auto :D . Ten bazar je cez cestu oproti LIDLU ako je križovatka ESO pumpa a Terno. Je tam taká drevenná reštika /vedľa ja nábytok a miešanie farieb/ a hneď za rohom tej reštiky je Bazár Anastázia.

11.06.2006 19:55

borka

po vcerajsom sialenom dni,ked moja certica nechcela byt vonku,na rukach ,v kociku,spat,lezat...nic sme dnes pristupili k aplikacii gelu na zubky.bohuvdaka,spi ako anjelik. :D

12.06.2006 00:24

Ena

Eta: mne az teraz tuklo, ze ty si ETA z mojasvadba Smile

12.06.2006 00:29

Ena

Skoricka: a tu je nasa potkania fotka Wink

12.06.2006 06:43

*Monka*

ahoj tak my sme po sialenom vikende, ked nam domenili okna. som viac unavena ako pred vikendom Laughing mala zacala minuly tyzden stvrtok, piatok pit 5*200 ml mlieka, takze sme uz cez vikend pristupili k prikrmovaniu, uz to bolo asi nutne. ved uz ma dnes aj 5 mesiacov. skusila mrkvicku a tento tyzden skusime na vecer aj kasu, co to spravi. inak sa uz veselo toci na obe strany a velkou rychlostou, takze aj ked si idem umyt zuby apod., tak ju radsej dam do autosedacky a vezmem so sebou do kupelky. rovnako sa uz snazi sama sediet-z lahu dviha hlavu vysoko a ked jej podstrcim ruku, vztiahne sa sama tak do 3/4 sedu. dokonca uz cez vikend zdvihla zadocek na nohy a telicko na ruky asi na 5 sekund, sme cumeli.

12.06.2006 08:10

*Monka*

Borka, ako sa vola ten gel na zubky? je to z lekarne alebo...?

12.06.2006 11:46

borka

pre MONKU:calgej,alebo dentinox.su 2 druhy.zatial testujeme jeden.

12.06.2006 11:46

borka

pre MONKU:z lekarne bez predpisu.

12.06.2006 14:46

Eugenika

Tak, dnes mame za sebou zbieranie mocu, sialene. Vy ste to uz absolvovali? Zevraj sa odovzdava moc niekedy v piatom mesiaci zivota. Dali nam taky sacok, ktory som malej rano nalepila na susku (chuda, mala to tam potom dobre opuchnute, hlavne pri konecniku, asi ju to tam tlacilo), normalne som ju zabalila do pampersky a dala zase spat. Rano slecna vstala ze chce hned a okamzite jest, dala som ju k sebe, zacala jest a popritom samozrejme dvihat nohy co najvyssie, tak to evidentne zo sacku vyliala, plienka asi nestihala, tak mam ocuranu postel (vcera som menila povliecky). Tak som ju ihned prezliekla, v sacku nastastie ostalo dostatok, akurat skoro cela jedna skumavka, som to do nej natiahla, malu zasa dala spat. Zdriemla si na 10 min., zdvihla nohy a poriadne sa dokakala. Nastastie som ju stihla premiestnit na podlozku, kde to samozrejme cele pretieklo aj cez pyzamko (kakat so zdvihnutymi nohami je fakt super, vsetko steka rovno na chrbat... Twisted Evil ). takze dalsie prezliekanie.......no co Vam budem hovorit. Uzasne rano Razz . A to nam hned pred domom este zacali robit cestu, takze super, neviem, kde budem davat malu spavat. Vonku vydrzala aj 2-3 hodiny, vnutri spi max. 30 min Evil or Very Mad . Tak, uz som sa vyzalovala........... Crying or Very sad

12.06.2006 15:18

Kerina

a moja si dnes večer povedala, však prečo by mamka mala mať 9 hod. spánok...tak okolo polnoci začala mrnčať....kopala nožičkami...bobo bolo tam, že manželos jej po kupkaní veľmi pritiahol plienku, a jej to strááášne vadilol.....pokým som prišla na to /cca 20 min./..a potom sme už pokojne spinkali do 7,00 hod. Laughing

12.06.2006 15:25

mattah

tak som sa aj ja dostala konecne na net. eugenika aj my uz vysetrenie mocu mame za sebou, ale nam doktorka ten sacok nedavala, ze niektore babetka zle reaguju prave na ten nalepovaci pruzok (asi myslela ten lep). dala iba skumavku a ze ked viem priblizne kedy cika mam moc odchytit. v podstate to bolo uplne jednoduche. malu som pred papanim umyla, napapala sa a po papani som ju nechala rozbalenu a cakala. Do 5 min. som mala plnu skumavku. Inak aj nasa ma teraz nejake take obdobie ani lezat ani sa nosit, niec jej nie je dobre. Asi skusim ten gel na dasienka.

12.06.2006 15:45

eta

eni ANO :D :D :D som si vas tu nasla,tak reku sa obcas pripojim Laughing

12.06.2006 17:10

*Monka*

tu sa moc neodovzdava, chvalabohu, ked vidim, ake ceremonie su okolo toho Laughing borka, skusim omrknut v lekarni zajtra ten gel. vam zabera na ako dlho? kedze mame nove okna, ale zatial bez zaluzii, tak nasa sa budi rano o pol siestej, kvoli slniecku, tak mne uz teraz klipkaju ocka......

12.06.2006 19:12

borka

moze sa dat len 6 krat denne nie som ako po 20 minutach.vcera zaspala hned,tak asi zabral.dnes musim poklopat-gel sme este nedali,ale ani nezaplakala este. Laughing

12.06.2006 21:02

Yvett

kočky, ktoré máte aj staršie babenka, potrebujem poradiť. V sobotu ideme na návštevu a budú tam aj známi s vyše ročnými dievčatkami, neviete mi poradiť nejakú maličkosť, ktorá by im urobila radosť. Sladkosti im ešte kupovať nemôžem, som bezradná. Confused

13.06.2006 07:27

janica27

borka.. ten gelik na zuby sme mali aj my.. zabral velmi dobre.. inak.. uz asi stracam mlieko.. aspon mam ten pocit.. verim ze to este par tyzdnov vydrzi.. uz to nejak beriem tak ze mozem byt aspon rada ze mala bola kojena skoro pol roka..

13.06.2006 09:03

KarolinaP.

Ahojte dievcata! Nam idu tiez zubky (dolne dva),vidim tam 2 ciarky presvitat Laughing Mne sa zas osvedcil proti bolesti na dasienka Kamistad gel a homeopatikum Chamomilla vulgaris (do vody 100ml 3 gulicky) na pitie.Pouzivala som to aj pri babach! Yvett- co tak kupit nejake sponky+gumicky,alebo babiky (podobne Barbie)? Cool

13.06.2006 09:46

*Monka*

my dnes vecer robime z kocika sportak, mala v hlbokom vobec nespi, bo nema uz kde dat ruky, je velmi vysoka, tak som to vzdala. baby, normalne davate detom len triko, ked je horko, alebo stale musi mat o 1 vrstvu viac ako ja?

13.06.2006 09:48

*Monka*

Yvett, ja by som im kupila nejake tie makke kocky alebo nieco take, s cim sa mozu vyhrat a zaroven ich to aj daco nauci Laughing

13.06.2006 11:06

borka

pre MONKU:ja som dala vcera len kratky rukav.mala som bundicku pre istotu so sebou.mam odskusane,ze ked jej je teplo urobi bengal.

13.06.2006 11:25

KarolinaP.

Ja som zas dala vcera Samkovi tenke dupacky s dlhym rukavom a bol cely spoteny na hlavicke. Rolling Eyes Ked bude takto teplo,tak uz dam s kratkym,lebo som to vcera lutovala.Inac doma davam body s kratkym rukavom,alebo tielko.Byvame na najvyssom poschodi,tak zo strechy sala teplo,ze v byte mame niekedy teplejsie ako vonku Evil or Very Mad

13.06.2006 12:47

Skoricka

, u Miska su najvacsi hit knizky, ak teda odmyslim auta a lego, ale velmi ma rad aj kreslenie a predavaju take zmyvatelne tabulky na kreslenie, mozno by sa im aj to pacilo. Alebo plastelina (ale taka, co nejde do kobercov, nech ta rodicia nepreklinaju Laughing) Ale ak maju len okolo roka, tak tie knizky su asi vhodnejsie. Prip. formickami na piesok nic nepokazis, ak aj maju, urcite sa potesia, lebo frekvencia stracania sa v piesku je dost vysoka - pozname Wink Ozaj, dnes se boli konecne pozriet aj pri ramene krmit kacicky, ale s Miskom je to zaberacka, kym sme tam dosli, sme museli poobdivovat vsetko mozne aj nemozne a potom som stale len strazila, aby mi pri hadzani kamienkov nepadol do vody, ale bolo tam pekne Smile A kopec kocikov, mozno sme aj niekoho z vas stretli Wink Ja Adka beriem von v dlhom bodynku a tenkych gatkach a je len tak rozvaleny v sportaku, kratke rukavy zatial uvazujem max. cez obed, ked je fakt horuco, predsa len, v Petrzke vzdy trochu pofukuje. Ale ked pridu tridsiatky, tak sa budeme parit a za ten vetrik budem vdacna Smile , to teplo pod strechou poznam, otrasne, my sme tak byvali v prenajme a ja som sa v 9. mesiaci (s Miskom) piekla Evil or Very Mad , obedy som vzdy prespala, inac sa ani nedalo, esteze tu mame pekny chladok, predsa len, novostavba izoluje Smile

13.06.2006 13:40

monica

No a mame koncert DM za sebou a Tinka to chvalabohu zvladla dobre, som si odstriekala asi 600 ml a nespapala vsetko a vraj v pohode cucala z flasky, takze si to mozeme zopakovat Smile Bola som od nej vyse 10 hod. ale zvladla to super. A koncert vynikajuci, fakt zazitok. Inak, to s tym mocom pocujem prvy krat, ani pri Brunkovi ani pri Tinke nechcel nas pediater moc, tak neviem, ci sa ho nemam na to opytat a naco vlastne ten moc beru? Yvett, aj ja som za knizky, treba k nim deti viest od malicka Smile

13.06.2006 15:37

Denisa DS

My sme dnes absovlovali ockovanie a mala teraz spi, uz sa tesim co bude ked sa zobudi Confused A asi ju budem musiet zobudit ja kedze musime ist pre starsiu do skolky a vonku je burka ci co, co robit? Inak mame 7,6kg, uz pribera ovela pomalsie, lekarka nic nepovedala na vahu, tak sme asi OK. Ja malej zatial obliekam dlhe rukavy a nohavice, jednak mame v byte prijemny chladok a jednak sa chranime pred slnieckom, neviem si ju predstavit v kratkom ked ju mam v satke, aj dnes sme sa museli trmacat po meste v najvacsej horucave kvoli tomu ze poradnu mame od jednej. Inak sa mi mala prestala v noci budit, zobudza sa az nad ranom ked je uz svetlo, normalne nechapem. Ona sa aj v noci prebudi, strci si do ust palcek a spi dalej. Ale ja aj tak nemam pocit zeby som bola vyspata Wink

13.06.2006 15:38

mattah

ja vam ani neviem preco sa berie na rozbor moc, mne doktorka povedala ze v piatom mesiaci sa berie, mna ani nenapadlo sa pytat ze preco Shocked . mozno skorica bude vediet