1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

07.04.2006 12:30

Yvett

Ahojte! Tak už máme termín 19.4. - po veľkej noci nastupujeme na predoperačné do nemocnice. Akonáhle budú výsledky a budú dobré tak idú operovať. Hovorila nám Dr., že tam minulý týždeň operovali chlapčeka, ktorý je na tom ako Lea /prakticky rovnaký nález/, ešte stále leží na pooperačnom Rolling Eyes tak neviem či je to dobré či zlé. S tými vecičkami to mám tentokrát fakt dobré. Pri prvý to bolo horšie. Dcéra bola úplne prvá v rodine takže všetko sme kupovali no a syn bol síce druhý chlapec, ale s odstupom len jedného roka a synovec bol vždy menší tak po ňom sme nemohli dediť Confused Potom som to riešila tak, že dcéra nosila unisex veci, aby ich mohol aj malý Smile chúďa moje. POtom si jú mýlili s chlapcom.

07.04.2006 12:39

monica

My sme mali v stredu 3 mesiace, predpokladam, ze vaha asi tak 6,5 kg, tusim sme tu asi najtazsi Smile Inak aky mate asi rezim? Tinka sa budi asi okolo 6tej, o pol siedmej ked vstava Brunko vstavame, ona potom asi okolo osmej znova zaspi (dovtedy sa stihneme my najest), potom spi asi tak hodinku, zas papa a je trosku hore, potom okolo desiatej zasa spi (to sme vacsinou vonku, takze v kociku) a ked sa zadari, tak spi este v kociku na chodbe a to sa my stihneme najest), potom je trosku hore, potom zas spi asi hodinku, dve (ako kedy) a vtedy spi aj Brunko, takze si stihnem trosku oddychnut, niekedy aj pospat. Potom je zas hore, to sa budi aj Brunko, ideme von, zasa tam spi v kociku, potom po navrate je trosku hore, okolo siedmej,osmej zas zaspava a ked idem ja spat (okolo deviatej), tak ju prekladam k sebe do postele a to sa vacsinou zobudi, zas sa napapa a zaspime okolo desiatej a v noci sa budi asi raz alebo dva krat. No mame uz celkom takyto pravidelny rezim, dufam, ze to vydrzi dlhsie, ale vacsinou spi maximalne dve hodiny v kuse (ak neratam noc). A YVETT, napapa sa tiez tak vacsinou za 10 min, co je super (Brunko papal aj hodinku). A k tym vecickam, mne niekedy zas chyba moznost si kupit nieco pre deti (mame totiz po svagrinej dvoch detoch veci a to kvantum - aj na stvorcata a kedze su to vsetko super veci, tak by bolo zbytocne nakupovat dalsie, ale chvalabohu ma dobry vkus Smile )

07.04.2006 12:41

monica

A este fotecka Smile

07.04.2006 12:44

Yvett

Monica: to je pravda, aj ja by som niekedy nakupovala ako besná, ale veci, ktoré mám je mi ľúto, aj keď už môžem odložiť pre dcéru Smile a vnúčik raz bude chodiť v ružovom Laughing Aj Lea už má celkom slušný režim a spí aj dlhšie ako 2 hodiny, V noci zväčša po 4 cež deň doobeda 2-3 po obede /keď nejdeme von/ sa budí častejšie. A od 18 - 20,00 je väčšinou stále hore. Ale je fakt, že už sa celkom vieme zariadiť čo je super.

07.04.2006 12:45

Yvett

Monica: akí sú nádherní, a Brunko má nenormálne oči. Pomaly aby si ho uväzovala :D

07.04.2006 13:35

monica

Yvett, diky, my teraz cakame ake ocka bude mat Tinka, zatial su take novorodenecke, tak uvidime, ci budu hnede po mame, alebo sa zas zadari a budu modre po tatovi (to by som bola radsej Smile ) Ale aby dva razy modry gen prebil hnedy, tak to by bol zazrak. Svokra mi vravela, ze ked bol moj muz maly, tak ju zastavovali ludia, ze co to ma to dieta za oci Smile A teraz sa to zas stava nam Smile

07.04.2006 14:32

Denisa DS

No vidis monica u nas blondavy gen 2x prebil moj tmavohnedy Wink Dnes uz mala 3x nalozila do plienky...

07.04.2006 15:25

Kerina

a ja my sme naložili a to poriadne, až som z pupčeka vyberala Laughing Laughing prejdime na voňavejšiu tému Laughing mne tiež nejaké vecičky podarovali skvelé 2 kamošky, kedže som celú výbavičku vracala švagrinej, čo som rada, tiež som kuovala unisex veci Michalke, a teraz kupujem do zbláznenia ružové, žltučké, červené vecičky, kedže viem, že to zdedí Peťulka. monica kráááááááááááásnučké sú tvoje detičky v tom tuleňovom oblečku Laughing

07.04.2006 15:27

Kerina

babenky čo cestujete k rodičom, však nemusíte si brať vaničku, ja som to vyriešila tak, že som kupila malý nafukovací bazénik priemer 80 cm a iba ten vláčim zo sebou sfúknutý Laughing

07.04.2006 19:21

Ena

: ja som myslela taku vanicku na kocik, nie na kupanie Smile ta bna kupanie by nam uz do auta fakt nevosla Smile nasi maju doma taky velky lavor a ked nie, tak ho okupeme vo velkej vani a bude Wink)

08.04.2006 06:18

Denisa DS

Kerina aj ja som na tom s kupovanim veciviek podobne, Terezka mala vela veci skor chlapcenskych, ja velmi nemusim ruzovu, radsej cervenu a modru, ked jej nebolo vidno dlhe vlasky stale ju povazovali za chlapca. Aj malinkej som nakupila kopec chlapcenskych v presvedceni ze to bude chlapcek :D Ale som sa tiez uz preladila a nakupujem dievcatkovske pre obe...

08.04.2006 13:49

Kerina

Ena aháááá Idea no ja asi vaničku do kočíka vláčiť nebudem, lebo u nás už bude teplejšie a ideme len koncom apríla, a máj zvykne byť teplý dolu na juhu Laughing

08.04.2006 20:05

borka

.my ked vlecieme malu k babicke-kupeme ju v lavore. Smile

09.04.2006 22:43

Ena

fararovi, alebo ako to vlastne funguje?

10.04.2006 07:44

*Monka*

ked krstila sestra minuly rok, davala fararovi nejake peniaze po krste...ked sme krstili teraz my, farar nechcel, tak sme mu dali akoze "do zvonceka" a to zobral

10.04.2006 07:45

*Monka*

uz sme takto velki Shocked

10.04.2006 08:13

Luciana

Ahojte zienky, kedze bol vikend krasny slnecny, tak som sa tu ani v sobotu ani v nedelu neukazala, trcali sme cely vikend vonku :D bolo kraaaasne, iked sem-tam trosku chladno, ale aspon neprsalo. Nasa mala uz treti krat za sebou prespala celu noc, dame ju spat vecer okolo osmej a vstane tak okolo siedmej rano, pol siedmej, jupiiiiii, jak som sa krasne vyspala !!!!!! A Vanesska prisla na to, ze ked je na brusku, tak sa moze aj zdvihnut a nieco vidiet, tak teraz sa odusu dviha, konecne, padol mikamen zo srdca, lebo uz som normalne zacala rozmyslat ci to nie je nejaka porucha Embarassed Embarassed Embarassed Tak sme teraz spokojniiiiii.... A vcera dostala krasnu hrkalu TOLO, taku lahucku, tak hrka ostosest!!!!! Tesim sa, ze uz je taka komunikativnejsia, sa na nej nasmejem za cely den az az !!!!! Tesim sa ked zacne rozpravat, jeeeej uz aby to bolo, a vy ste mali aky vikend babulky, a co babenka? Posluchaju? Verim ze ano a ze mate z vasich pokladikov rovnaku radost ako my z Vanessy Wink

10.04.2006 09:07

Yvett

Čaute babenky, naša princezná dnes prespala 8 hodín. Asi je to len výnimka, ale poteší. Od ôsmej do štvrtej a potom ešte do ôsmej. Včera mala nejaké umrnčané popoludnie, tak to bolo trochu náročnejšie, ale veď na to má nárok každý. Inak ja som takmer každý deň štolverková už o desiatej. Chodím spávať /okrem malej/ prvá z rodiny :D Aj my sledujeme ako sa vyvíja zo dňa na deň. Komunikuje o 110. Keď sa chytí za prsty tak sa sama udrží niekoľko sekúnd keď ju zdvihneme do sedu - to sa jej páči vtedy kuká okolo seba. najviac sa tešia decká lebo sa na ne smeje, to už je zábavnejšie ako novorodenec.

10.04.2006 10:00

Siska H

Cafte babulky, no ja som vzdy tvrdila, ze tie baby su rozumnejsie :D tie maminky nechaju vyspat, my stavame pravidelne 2* v noci a od 7 niekedy aj skor uz nespime, sak naco, ujde nam milion veci Wink Yvett super ze mas termin budem na vas mysliet, ked sa dostanem tento tyzden do Petrzky, prezvonim na kocikovanie. Maly je uply jaso obrofsky ho vsetko zaujima, obracia sa z boka na bok, robi mostiky, ked ho dviham rovno na nohy, asi chce predbehnut evoluciu Shocked ale je to uzasne. Tak posielame z Bobom krasne pozdravy vsetkym maminkam a babatkam Wink

10.04.2006 11:54

borka

aj my sme vikendovali vonku.certici sme predali kolisku a postielka nam este neprisla,tak nema kde spinkat.aj tak bola vzdy u mna v posteli a muzik na gauci,takze ok.

10.04.2006 18:59

lujziana

Ahojte babuľky, krásne fotečky a ešte úžasnejšie pampúšiky na nich. Kukám čo vaše babuľky už kadečo dokážu, fakt šikulky. Naša Emka bola tiež taká šikulka, že v 6-týždňoch pásla koníky jedna báseň. Zato môj chlap malý, musí mať náladu Rolling Eyes . Ale inak je neskutočne urozprávaný, ked sa mu prihovoríme hodí neodolateľný úsmev, mrkne okom a napodobňuje zvuky, no úplne sa s ním dá pokecať :D

10.04.2006 20:40

Yvett

čaute, aj Vaše drobce sebou hádžu ako na diskotéke? Lea posledné dni normálne nadskakuje. Rozhadzuje rukami nohami. Ani najesť sa nevie v kľude hádže sebou jedna radosť /keby mala zuby tak mi asi odkusne bradavku Wink / No živé striebro. Borka: My spíme všetci v jednej posteli /teda tato a my dve, ten zvyšok už by sa nezmestil :D /. Náš tato je fakt vzorný drží sa na svojej polke. Iba minule mu zavadzala plienka tak ju hodil rovno malej na tváričku Confused

10.04.2006 23:51

Ena

: pozeram, ze medzi nasimi drobatkami je presne 3 tyzdne rozdiel Smile) ta koliska uz bola Sasche mala?

11.04.2006 09:03

Petra25

Dobre ranko.Ten moj maly skriatok tiez skace o 106 a rozhadzuje rucickami.Asi mu idu zubky, je dost umrncany a straaaaaaaaaasne slinta.Stale si pcha rucicky do pusy, no hruuuuza.

11.04.2006 09:04

*Monka*

baby, vase mimca uz drzia pekne hlavku, ked ich tahate rukami do sedu? nasej pripada este hlavicka trosku tazka a doktorka sa dnes v poradni tvarila, ze to by uz mala.... Confused

11.04.2006 09:12

Siska H

Cafte babulky, som vcera plakala jak blazon, mojej kamoske sa narodilo predcasne babatko v 33. tyzdni a je na Jiske, m a strasne vela zdravotnych problemov a verdikt lekarov je ze neprezije. Chudatzko malo problemy aj v brusku, ale ja som dufala, ze to nejak vyjde, som z toho hotova Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Prepacte, ze takto smutne,´ale som to musela dostat von

11.04.2006 09:28

Yvett

Siska: pohoda, človek by mal vypustiť veci, ktoré ho trápia. Držím palec. Monka: Lea už drží hlavičku v sede asi mesiac, naša lekárka sa pre zmenu divila, že tak skoro. Ale my sme kvôli tomu skrátenému svalu dosť cvičili na brušku tak asi aj preto.

11.04.2006 10:07

*Monka*

Siska, to mi je luto....to cloveka vzdy vytoci.... Crying or Very sad Yvett, a ako ste s nou cvicili? mozes opisat? alebo hodit foto? budem ti vdacna

11.04.2006 10:17

borka

pre ENU:nie je jej mala,ale ja som bola leniva v noci ju tam davat a vyberat...aj tak manzel spaval na gauci,takze spavala so mnou.jedna pani ju chcela uz davno zobrat a cakaju babo az v lete,ale mali sme cestu do BA ,tak sme ju uz hodili.cakam,ze nam dojde postielka,aj ked zatial v obchode sa netvarili,ze na to pracuju. mala robi v poslednej dobe po kupani strasny cirkus.najprv kupeme-clapka sa,chechta,v pohode.potom obliekame-to uz vrieska a potom dostavala flasu. v poslednej dobe sa neda,lebo este vrieska 20 minut a nic nepomaha.jasne,ze potom nechce ani spat.neviem,ci je taka rozsantena kupanim,pretoze ked ju vecer nekupeme,tak nie je cirkus.mame ju kupat v inu denne hodinu,alebo najprv papat a potom kupat?

11.04.2006 10:33

Yvett

Monka: nič extra, proste som ju často dávala na bruško aby pásla a keď sa jej nechcelo tak som jej trochu pomasírovala členky - to vyvolá reflex a o chvíľu zdvihne hlavu pekne vysoko. A vždy pri kúpaní som s ňou cvičila a cvičím tak, že ju o.i. zdvíham do sedu. Najskôr len tak kúsok na podložku a ke´d už držala tak stále vyššie. Už je tak vytrénovaná, že niekedy stačí len pridržať a zdvihne sa takmer sama. Páči sa jej keď ju tak chvíľu nechám, ona krúti hlavičkou a kuká okolo seba.

11.04.2006 11:52

triss

Borka>>>> mi kupeme malu rano, zatial sa nam to celkom pozdava. Skoro rano totiz dost pusta do gati, takze takto ju aspon pekne vyumyvame nech je vonavucka a peknucka cely den Wink

11.04.2006 11:55

borka

PRE triss.UVAZOVALA SOM AJ JA NAD TYM,ALE U NAS KUPE TATO A TEN BEZI DO PRACE.

11.04.2006 12:49

Henrik

Monka, dakujem velmi za spievanky! Marcelko sa najskor tvaril vystrasene, ale uz pocuva o 106. Vzdy ked sa objavi v jeho zivote nejaka nova vec, alebo hracka, tak ma oci vypulene a ani nedycha... Laughing Laughing No a ani on nezdvyha hlavicku v sede. Koniky pasie krasne a aj pomerne dlho vydrzi. No a hovorila som to detskej a ona sa mi smiala, za co by som chcela, ze ma este cas. Zobrala ho na ruky, vo vzduchu prevratila na brusko a on bol napnuty ako pruzinka a hlava vysoko hore. Vraj je krasne pevny a na ostatne ma cas...Vies, v tomto veku je aj tyzden velky rozdiel medzi babektami, a pokroky sa dostavuju zo dna na den. Ani sa nenazdame a budu sediet, neboj. Ena, mozno by nezaskodilo, keby si nam obcerstvila pamet a hodila sem tabulku s datumami narodenia. Yvett, si si ista, ze ma teraz Lea 2 mesiace a 3 tyzdne Confused: Confused: Wink Ved tolko mal v nedelu Marcelko a mala sa narodila skor , pokial sa pamatam.... Laughing

11.04.2006 14:17

monica

Henrik, som rada, ze sa malemu pesnicky pacia. My mame dnes perny den, od vcera sa snazime Brunka naucit na nocnik a zatial nula bodov. Stale cika do teplacikov Sad Nic ine nerobim, len ho prezliekam, veci nestihaju schnut. Muz ma chvalabohu cely tyzden dovolenku, tak sme na to dvaja, ale neviem, ci sa nam to podari, akoby to stale nechapal, alebo co. Esteze je Tinka celkom dobrucka, ale zas si vyzdaduje, aby sa s nou niekto bavil, je strasne komunikativna.

11.04.2006 15:13

triss

ahojte, chcem sa len pochvalit, ze od konca aprila budeme chodit na Babyfit v ruzinove Smile do skupiny najmladsich zabiek. Nestretnem tam niektoru z vas? Uz sa hrozne tesim. Hadam sa naucim aj par peknych pesniciek a riekaniek a naucia ma kadejake triky s malou. Dufam, ze sa dovtedy nauci aj drzat sama hlavicku a dvihat sa do sedu. Zatial ju treba dost istit. Jak vas tak sledujem, zda sa, ze mate sikovne babetka. Budem s nou musiet viac trenovat, nech nezaostava....

11.04.2006 15:17

Yvett

Henrik: ja to nerátam, to ten Ticker. No v nedeľu sme mali 12 týždňov, tak by to aj vychádzalo v sobotu máme tri mesiace Rolling Eyes tak rozmýšľam. Monica: veď skús dať Brunkovi obyčajnú plienku a nepremokavé gatky. On bude v mokrom a Ty nemusíš toľko prať a prezliekať, možno mu to dôjde keď bude chvíľu v mokrom. Aj keď môj šéf sa trápili s dcérou mala už skoro tri roky. Vedela, že by mala do nočníka a ona na truc do plienky, ešte sa na nich usmievala Laughing

11.04.2006 15:38

Yvett

Kočky používate niektorá plienky Babylove DM? Ten Jumbopack má totiž 100 ks chcela som ich zobrať do nemocnice, ale nemám s nimi skúsenosť Confused

11.04.2006 16:24

Anaj

Vela ste toho popisali, nestiham citat... ella bola prvy krat na dlhsej ceste, boli sme u svokrovcov v Cadci, ale pohodicka, celu cestu mi prespala a Jakub tiez, ja som si aj zalyzovala, len som odbiehala na kojenie, ale dalo sa. Vzdy ked sa tesim, ze idem s malou konecne kocikovat ked tu nie je jakub ( zostal este u babky ), tak zacne taketo hrozne pocasie, skoro nas odfuklo...

11.04.2006 16:26

Anaj

Takto cestujeme

11.04.2006 16:34

*Monka*

Anaj, ja pochadzam od Cadce...lyzovat ste boli asi na velkej raci,nie? kolko priemerne denne davate deticky na brusko?

11.04.2006 16:53

Luciana

Pre Yvett, ja som v piatok kupila tie plienky babylove v DM, mali fajn cenu, len 319 Sk za 50 ks, ale uz by som ich asi nekupila, sa mi nepacia, neviem preco, ale ked sa malicka do inich vycika tak sa tam spravi taka guca a sa mi zdaju take dost umele (asi moj blby pocit) ale fakt ich uz nekupim. Mala mi ich neprecika ale su nejake nesympaticke, ja som spokojna s Pampers sleep and play, vela mamiciek som pocula na ne nadavat, ale mam s nimi velmi dobre skusenosti, vcera som kupila dalsi balik uz trojky, a mala ich mala na noc, a vnoci neprebalujem , plienku mala od 22:00 vecera az do osmej rana a pohodicka , ani neprecikane a ni nic, a to mala zvykla normalne pampersky precikat Shocked , ale mam dobre skusenosti aj s Hugies Wink , ale nie tie soft and dry Evil or Very Mad , ale tie,kde su teraz Disney obrazky, neviem jak sa presne volaju, tie boli super, a najblizsie sa chystam otestovat tie Tesco a Lidl plienky, ozaj a Yvett drzim vam paaaalceky, budeme aj s Vanesskou na Leusku mysliet Wink . Nasa zabka zo dna na den kraaaasne dviha hlavku, dokonca uz pasieme aj konicky, to bude mat doktorka radost, a mala si krasne drzi hlavicku aj ked ju dviham do sedu aj ked sedi , vobec jej nepodopieram hlavicku, sikulka je. nezufajte, mozno zajtra budu aj vase babatka na laktikoch a nebudu potrebovat oporu, fakt kazdy den je pokrok vpred, takze drzim palceky, verim ze si coskoro precitam ako sa tesite z uspechov vasich pokladikov. :D

11.04.2006 20:04

Henrik

Yvett, tak my sme presne o tyzden mladsi. Vidis, tickerik zjavne pocita inak ako ja... :D No a plienky BABY LOVE kupujem a zdaju sa mi dobre. Mam ich rada. No ale samozrejme neodolavam stale novym druhom a mam pocit, ze chcem vyskusat vsetky druhy na trhu. Mala som Pampers (normal), Huggies soft & dry (nic moc), Liedelacke dva druhy (tie balene po 16 ks mam rada ale tie velke balenie s indikatorom vlhkosti su podla mna otras) a teraz mame Huggies s Disney obrazkami (dost dobre ale cena je podla mna zbytocne vysoka). Tie BABYLOVE su podla mna dobre a cena je tiey dobra. Ak su v akcii, ja by som urcite nevahala. Lujziana, tebe tusim dlzim info o "dojcenskom strajku". Prepac, ale tyzden som sa sem nedostala. Za ten cas si si uz urcite nieco nasla. Dozvedela som sa to tom od priatelky a potom len zadala do vyhladavaca slovne spojenie a bolo.Konkretne linky nemam. Babulky, uz mate kupene detske stolicky? Ak ano, ake? Mne sa paci CAM Campione, alebo Peg Pereggo prima pappa diner. Ale zatial som nerobila nejaky prieskum a ani neviem, co vsetko je na trhu... a podla akych kriterii mam vyberat. Confused: Confused: Rolling Eyes

11.04.2006 22:25

Ena

Henrik. dobry napad, tak sem hadzem tie tabulky Smile

11.04.2006 22:26

Ena

a este jedna babatkovska

11.04.2006 22:29

Ena

Yvett: my sme pouzivali babylove DM tie newborn, teraz mame pampersy 2ky est ez akcie, ale tiez sa chustam kupit babylove, to velke balenie 100 ks, ale neviem, ci najskor nekupim na ksusku len to mensie.. doma mame aj lidl to tusim 16 ks balenie, je OK.. a aj huggies, ked bola akcia s tou taskou, vtedy sme kupili, ale este ich nepouzivame..

11.04.2006 22:31

Ena

napis viacej o tom BABYFIT.. nas caka dlhe cestovanie v piatok, ideme na velku noc na vychod, a v nedelu 16teho tam aj krstime Wink)

11.04.2006 22:52

cherri

cherri

Ahoj babule Smile Ja sem k vám prispievam veľmi biedne Embarassed , občas si vás prečítam, ale už času na písanie je pomene j Sad Ubehlo to ako voda, naša gombička už bude mať v piatok 3 mesiace, pekne drží hlavičku, hrkúta si, cez deň mi zaspáva v takom polohovatelnom lehátku, dá sa aj kolísať, neviem si to už bez toho predstaviť, cez deň ju tam tiež niekedy šupnem keď musím niečo okolo staršieho, alebo keď varím, inak mám aj babyvak, ale malá mi v tom nechce za žiadnu cenu , tak sa aj chcem spýtať, baby máte niektorá babyvak? Zvyklo si vaše bábo naň hneď, alebo to trvalo dlhšie, mám ešte dúfať, alebo už ani nie? A baby čo máte baby, máte už naušničky? Uf, konečne už máme prvé očkovanie za sebou Smile

11.04.2006 22:59

cherri

cherri

HENRIK: My máme stoličku na krmenie z Ikei, stála tuším okolo 700Sk a som s ňou spokojná, dá sa do nej dokúpiť aj taká mäkká poduška, ale tú my nemáme, Samko ju používa od 8 mes., dá sa prisunúť úplne ku stolu, takže papá s nami pri stole.

11.04.2006 23:13

cherri

MONICA: Presne viem čo prežívaš, náš Samo (2r.+2mes) sa pred dvoma týždňami ráno zobudil a vyhlásil, že nechce plienku, tak som mu dala slipky, nachystala nočník, cikanie ho chytilo práve vtedy, keď som kojila (tak ako aj všetko ostatné keď kojím Confused ) a pekne sa sám obslúžil, bol šťastný, že to celé dokázal sám a odvtedy plienky máme len na noc, možno keby ste ešte chvílu počkali, ja som tiež mala také pokusy pred 5, 3 a dokonca dva týždne predtým ako sme opustili Smile plienku ešte nechcel o nočníku ani počuť, držím silno palce Smile

11.04.2006 23:57

Ena

Cherri: my sme akurat dne skupili klokanku.. sice, stala majland, ale je premakana, Babybjorn..a lehatko mam vyhliadnute, asi by sme ho mali kupit co najskor, ked maju nosnost vacsinou do 9 kg Smile)