1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

29.03.2006 09:13

Denisa DS

Anaj mne mala vecer zaspava v podstate sama, to ked je uz vecer dobre unavena + okupana + poriadne napapana a takmer spi pri papani, ulozim ju do postielky a natocim kolotoc, ked dohra este par krat, vacsinou takto zaspi. Ale nie je to pravidlo, keby plakala tak ju tam pravdaze nenecham, a este musim povedat ze toto u prvej dcery nehrozilo, zaspavala len na prsniku, takze to zavisi od dietata.

29.03.2006 09:19

Luciana

a este jedna Wink

29.03.2006 09:20

Luciana

a poslednaaaaa Wink

29.03.2006 09:23

*Monka*

Luciana, pekne babo, ale aj mamina je kocka Laughing u nas sa zaspava ako kedy....dakedy manzelovi pri odgrgnuti po papani, dakedy na rukach, zalezi od toho, aky mala den a aka je unavena......

29.03.2006 10:27

*Monka*

tak neviem komu mam podakovat....denisaDS a anaj tusim.....to savo perex fakt pomohlo Laughing som rada....... nasa mala dnes moc nenaspala, vacsinou jej rano dam papat a este 3 hod potiahne, dnes je nervozna a len tak obcas pospi na par minut.....asi vie, ze jej budu zajtra na ocnom robit preplach kanalikov Confused

29.03.2006 11:21

Ena

monka: to savo perex si pouzila len na biele? lebo ja som zabarbarla malemu dupacky, vyzera to ako cokolada, alebo coko zmrzlina, ale si nepamatam, ze by som to jedla, ked som ho mala na rukach, oobycajne z neho len omrvinky otriasam Smile a dupacky su bielo, bezovo svetlomodre a ten flak na tom svetlomodrom.. tak neviem, ci s tym savom, by tam namiesto hnedeho neostal biely flak.. My dnes ideme do poradne, sa mi tiez nechce do dazda, ale mame to len 5 min pesi, tak to zmakneme Wink

29.03.2006 11:30

Yvett

Ena: neviem ako si to robila, keď používaš savo na farebné veci, musíš ho dobre rozriediť vo vode a veci celé namočiť, vtedy by sa Ti nemali robiť fľaky /zo sava/. Dievčatá naša hviezdička dnes spala 6 hodín v noci! Neviem či náhoda, alebo už predsa bude spávať dlhšie. Len prsia som mala ako kameň, som myslela, že ani nevstanem aká som bola stuhnutá :D

29.03.2006 11:30

*Monka*

ena, je to bielomodra mikina.....a pri prani sa trosku na to biele pustila modra...slo to vycistit super....na tvojom mieste by som skusila to tricko hodit do kybla s vodou a perexom rozpustenym a nechala postat a potom oprala....a uvidis, hadam to tricko take drahe nebolo, keby nahodou Laughing

29.03.2006 12:06

Yvett

Luciana: jedna krajšia ako druhá Smile

29.03.2006 15:19

Skoricka

Luciana, poriadne kocky ste! Vas tato sa musi poriadne ohanat, aby vas ustrazil Laughing Pocasie dnes fakt hrozne, cely den sme doma Sad, nastastie Misko si celkom uzil hranie sa doma, stavali sme domy, stihol uz aj bager zlomit (vsak mami opravi)... Dokonca mi teraz spia obaja naraz, zazrak nad zazraky Smile Sa utesujem, ze zajtra ma byt uz polooblacno, tak sa pojdeme zase pekne vyvencit. Anaj, mne maly tiez nezaspi sam v postielke, strasne zavidim tie deticky, ktore mozno pekne ulozit do postielky a oni same zaspia, to ani Misko este nezaspi sam, treba byt pri nom a parkrat ho pohladkat... A Ado obcas aj zaspi sam, najma po kupani, ale ulozit ho do postielky, to nehrozi, on to citi, ze je tam sam a do 10 minut je 100%ne hore, takze ho ukladame do obyvacky na sedacku, kym sa nepresuniem do spalne aj ja. Vacsinou zaspi vo vaku, ale niekedy ho staci len polozit a on zaspi aj tak. Ale postielku mame zatial postavenu uplne zbytocne Sad

29.03.2006 15:27

Skoricka

Tusim aj ja skusim to savo, ked som minule robila obhliadku Miskovych veci, veru vela neflakatych sa ani nenaslo, on je hrozny spindira, stale ma v ruke nejake to jablko ci hrozno a pod. a tak to potom u nas aj vyzera... Mate s tym niektora aj zle skusenosti, ze by sa nieco poskodilo?

29.03.2006 15:28

Denisa DS

Luciana ste fakt kocky :D Monka dik za dalsie info o tom Save, mne spravilo flaky ale asi preto lebo som ho naliala priamo na tricko, skusim zriedit nabuduce Wink A uz som v nom cistila aj utierky, celkom fajn vyzeraju... Hura aj mne teraz obe spia, si dam chvilu oddych a mozem sa pustit do likvidacie bordelu co je v celom byte Crying or Very sad Terezka sa hrala... Stavala, malovala, varila, prezliekala sa... Dobre pocasie ma aj tu vyhodu ze doma sa narobi menej bordelu... A uz aby isla Teri do skolky, lekarka mi vcera sice povedala ze este mame mesiac Exclamation pockat, ale to ja uz v ziadnom pripade nevydrzim, v pondelok ju tam pekne ocino vypravi...

29.03.2006 15:53

Ena

Ahojte, my sme dnes boli v poradni - mme 8 tyzdnov a vazime 5570 g a 59 cm ( porodne 3750g a 53 cm), za tri tyzdne maly pribral 880 g.. samozrejme, ze hlavne vdaka NUTRILONU, ale co uz .. Doteraz papal NUTRILON HA 1 dnes som kupila obycajnu jednicku a chcem pomaly prejst na nu, dufam, ze to bude v pohode.. baby, uz ste obehali lekarne, kvoli tej vakcine co s v 3tom mesiaci ockuje, lebo my sme dnes v poradni dostali recept.. a ze vraj v kazdej lekarni moze byt ina cena, aku najlacnejsiu ste doteraz zohnali? Smile

29.03.2006 16:34

Kerina

tak my zaspávame tiež po kupkaní a papaní, odgrgne si, položíme do postielky a zaspinká si sama...žiadne nosenie na rukách nehrozí...skôr je nervozna na rukách..ani cez den sa nenechá dnosiť, však by som aj prišla o chrbticu..tak som rada, že zaspinká všade Laughing Laughing a ked dávate to SAvo alebo BAdex tak si to rozriedte s dosttatočným množstvom vody, elbo ináč môže spraviť dierky! a najlepšie je len na biele veci, farebné vytiahne, ale zas som mala jedno George tričenko sivé a z toho fľak vyšiel a farba tričenka ostala

29.03.2006 16:44

Luciana

caute zienky, dnes sa tak strasne nudim, ked som doma ide ma porazit, uz som sterilne poumyvala kuchynu aj kupelnu, zacala som zehlit lebo ma slak triafa, ked nemozme ist von.... Twisted Evil dnes som zaznamenala vyrazny pokrok u nasej krasky, neviem ako vase babenka ale nasa dodnes nechcela vidiet hracky, lepsie povedane, ignorovala vsetky hrkalky aj macikov aj hrazdicky aj vsetko. No v pondelok som jej kupila taky velky cerveny vankus so zelenou husenicou a zacala sa s nim akosi rozpravat (poznate to : guuu, gaaa, dooo, miiii a veeee) Shocked a dnes prvy krat chytila hracku aj buchala a kopala do tej hrazdicky, tak som z toho este stale namakko, mam totiz kamosku, ktorej dcerka sa hrava s hrackami od 4 tyzdnov, no nasa je akasi leniva, prikladam aj fotodoukmentaciu nasho pokroku Wink

29.03.2006 16:45

*Monka*

Kerina, nespravi dierky, pokial si ho rozriedis a nanesies na flak vatovou tycinkou a pretieras len ten flak, moja skusenost Laughing

29.03.2006 16:51

Luciana

este prikladam jedno foto , prepacte ze som to tu dnes tak zafotkovala Laughing Laughing Laughing

29.03.2006 18:08

Yvett

Luciana: pohoda, ja tiež stále fotím a točím - už jej s tým asi leziem na nervy Laughing Ena: písala som na miestny úrad, tie uvítania detičiek stále robia /len nemajú peniaze na finančné dary tak dávajú malý darček/. Prihlášku možno dostať na matrike - vraj pri preberaní rodného listu, tak som im napísala, že tam na to mohli upozorniť Confused Robia to 1x za dva mesiace asi sa prihlásime - keď nekrstíme. Lebo my máme krstných rodičov aj bez krstu a oni sa tam zapisujú do takej knihy.

29.03.2006 21:31

Anaj

Asi som sa radsej nemala pytat, lebo teraz zavidim Crying or Very sad deticky, co zaspia sami a este aj skoro. Ona si mozno este nenasla ten spravny cas na zaspatie, vsetko snad prejde. Ja som to nepoznala, lebo jakub nemal problem zalomit, ked bol unaveny a Ella len ziva, mrnka a ked ju polozime, je plac. Aj teraz sa s nou tato trapi Crying or Very sad .

29.03.2006 22:09

borka

pre LUCIANU:nasu certicu este hracky nezaujimaju.cumi na hrazdy ,kolotoce,ale ruky este nepouziva.ta fotka s tymi okuliarmi je suprova. Laughing

29.03.2006 22:12

Skoricka

Anaj, a vo vaku ste ju neskusali nosit? Adko nema problem vo vaku zalomit, ked je v nom a je unaveny, do 10 minut je tuhy :D Vacsinou ho nosim prave vtedy, ked viem, ze by chcel spinkat a musim mat volne ruky na Miska, inac pekne lezka na posteli alebo je vo vajicku - samozrejme, ze pri nas, na obidvoch mojich chlapov jednoznacne plati pesnicka "Neviem byt sam" Smile Je to nas maly brouk Pytlik, stale schovany v pytli (Misko mi hovori, ked sa chce hrat a mam Adka na rukach, napr. pri kojeni, ze "mami schova Ada" a ked sa spytam, ze kam, tak "mami da pytel" Laughing ) Yvett, mozno by sme aj my sli s malym na to privitanie, nech ma pamiatku, ale my mame rodny list z matriky z Ruzinova... Kde by nam teda dali prihlasku, nevies nahodou?

29.03.2006 22:24

Ena

YvetT ; no a ked je normalny krst, tak to uvitanie nemoze byt? Manzel mi vravi, ze jeho sa na to uvitanie pytali, ked bol pre rodny list.. a ze povedal ze nechceme.. a ja sa to dozvie az dnes, vdaka tvojmu prispevku Smile Keby rozdavali tisicky jak v novom meste ci kde, tak by som ho asi dorazila ( muzicka mojho Smile) ) Maly bol cely den dobrucky a teraz nejako vymysla.. inak, okrem MM ma denne cca 500 ml mlieka, par krat 600 ml, ale dnes uz vypil 690 a furt mrnkal.. Ale toho MM je asi dost malo, tak to ma len ako taku chutovku.. podla toho vzorca hmotnost v kilogramoch krat 150.. by mal vypit 5.57*150=835.5 ml denne...

29.03.2006 23:45

Henrik

Luciana, vidim, ze aj vy ste asi vyuzilli akciovy kupon v DM na kupu hrazdicky... Smile Confused: Tak Marcelko bol z nej zo zaciatku absolutne zdeseny, odmietal ju a bal sa. Musela som na zaciatok zvesit toho ozrutneho hrajuceho motyla a tiez ine cuda a len postupne mu ich pridavat, aby sa prestal bat. Teraz uz s hrazdickou pekne komunikuje a brnka po nej. Najradsej ma zrkadielko, narcista jeden... Laughing Babulky pomooooc, vyrobila som malemu dojcensky strajk!!! Exclamation Shocked Vcera bol uplne uzasny, nechapala som, kolko prespal. Po navrate od lekarky o 16h som ho nakojila a s krmenim o 20h a o 2h mi spal od tej stvrtej poobede az do 6h rano!!! A uplne som si tu idylku pokazila! Crying or Very sad Kedze dnes zase tak prsalo a nedalo sa ist na prechadzku, nic lepsie ma nenapadlo ako sa napchat manzelovi do auta (isiel sluzobne do BA) a hura na vylet. Marcelko bol fajn, akurat skoro vobec nespal. Vyskusali sme aj kojenie v Mothercare. Ale to zufalstvo, ked sme prisli domov........ Okupali sme sa a ani za svet nechcel jest. Prisal sa, potiahol a hlava trh do opacnej strany a strasny krik a tak sa prisaval a trhal stale dookola.... nie a nie jest ani spat... Sice uz vcera nieco take pri jedeni zacal nacvicovat a aj v tom Auparku, ale neplakal pri tom nakoniec sa najedol. Ale teraz vecer to boli uplne jedy. Musela som vypnut telku, zaliezt do tmy a v uplnom tichu sa mi ho podarilo po 3 hodinach utisit....UF. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Len dufam, ze to boli len docasne nervy z podnetov nabranych v Auparku a ze to nebude tak zufalo pokracovat Shocked BABULKY, ZIADNE DIETATKO ZATIAL NESTRAJKUJE???? Vsade sa vela pise o tom dojcenskom strajku, vraj zacina cca v tom 3 mesiaci, kde sa prave nachadzame...

30.03.2006 08:43

Kerina

Monka však preto som písala, že to treba rozriediť s vodou, lebo moja švagriná to nerozriedila dostatočne a spravili sa jej ďúry , no šikovná Laughing Wink no my udierame do hrazdičky o106, niekedy sa až zakvačí na tei hračky, my máme tú hrazdičku z IKEA, tam sú na tom mäkké hračky, a tiež má rada zrkadielko len je kúsok ošúchané /kupila som ju na MMB/ tak som jej na to dala alobal, to sa jej leskne tak posledný deň udiera len do toho. Včeličku s úsmevom chce odmontovať, tiež sa smejeme na tom ako si džavoce a zlostí sa pritom.

30.03.2006 09:48

Luciana

krasny slnecny den :D babulky Henrik , tu hrazdicku som dostala od kolegov pri nastupe na matersku, najprv sa mi vobec nepacila, ale vidim ze mala prichadza na to, ze sa moze aj hrat , no konecne !!! Laughing aspon sa uz dokaze zabavit, a ten vankus co som jej kupila s tou husenickou, tak ten priam zboznuje, miluje ked poviem HUSENICKA MATILDA (to je jej meno Laughing ), by ste mali vidiet ten uskrn, vzdy ked poviem toto slovne spojenie, tak sa rehni jak crievko, no paraaaaada.

30.03.2006 09:56

Martina79

Ahojte, ja sem medzi vas z casu na cas zavitam s prosbou o radu a som tu zase Smile Tentokrat ide o antikoncepciu, uz mam od vcera doma minitabletky Cerazette a chcem sa spytat, ci to niektora beriete a ake s tym mate skusenosti. Furt sa rozhodujem ci to brat alebo nie a neviem sa rozhodnut, tak mi mozno pomozet rozhodnut sa niektora z vas. Budem povdacna :D Tak zatial slnieckovy den sa praje (teda aspon tu v BA, ale dufam, ze vsade)...

30.03.2006 10:44

Siska H

Ahojte babulky, YVETT poslala som ti mailika Laughing Martinka ja ich uzivam, zatial som ziadnu zmenu nepocitila, menzes tiez nenastupil. Ak ich uz mas tak uzivaj, mna vyslo to balenie na trei mesiace 900 ,- Crying or Very sad Dnes je krasne tak pojdeme von. Pekny den, Sisa & Bobo

30.03.2006 10:47

Yvett

Ena: môže mať aj uvítanie aj krstiny. Naši starší amli uvítanie ca ako 1/2 roční. Adka mala dokonca sama - vtedy sa to dalo, prišli nám tam vtedy spolužiaci /moji zo strednej a mužovi z výšky/. Majú aspoň pamiatku v podobe fotky a "medailu" - som Bratislavčan, myslím Smile Skoricka: treba sa ísť opýtať na matriku /alebo napíš priamo na úrad, na web stránke nájdeš kontakt/, viem že podmienka je trvalý pobyt v Petržalke. Martina: aj ja mám tie tabletky, ale rozhodla som sa, že ich začnem brať až keď bude mať malá 3 mesiace, takže o dva týždne. Moc sa mi do toho nechce, ale ďalšie bábo to by nešlo. Aj keď náš tato - dievčatá podržte sa - že on by ešte jedno prijal Twisted Evil ma skoro šiblo. Som mu povedala, nech si počká na vnúčatá Wink Aj my už máme hrazdičku, včera mi doniesla kamoška. Celkom ju zaujíma, celá pod ňou poskakuje, ale ešte hračky nechytá. Zatiaľ sú jej favoriti zajkovia na hniezde, tých hladká premanentne Smile Henrik aj ja mám skúsenosť, že keď s malinkou idem mimo na moc dlho tak je potom nesvoja. Inak už druhú noc sme prespali v kuse viac ako 6 hodín. Podotýkam, že som už potom zasvietila, lebo prsia som mala sko kameň, tak nech sa rýchlejšie preberie. A potom chceme aby spali celú noc Laughing

30.03.2006 10:55

Ena

Nas mrnus tiez spal od 22 do 4;20.. a potom som ho este "ukecala" a z postele sme sa vytrepali o pol 10tej.. samo ze medzi tym krmenie a pozreli sme spravy ranne v TV Smile Ja nasho maleho dost vlacim po vonku a kade tade, my sa zbalime a hajde.. Sme uz tak boli u kamosky s dvojickami, Ikea a tak .. zatial bol vacsinou kludny... Aj ked mame navstevu, tak sa obycajne predvadza aky je dobrucky... Wink) My sme hradzicku kupili v Dracikovi a dokupila som potom =tie kolieska farebne a doplnila mu tam est edalsie hrkalky.. Inak, na ten kupon z DM vyjde hrazdicka na 600 sk aj s tou 400 sk zlavou a v Draciku sme kupili za 500 bez zlavy.. Surprised

30.03.2006 10:58

Yvett

Siska: v Auparku ju mali za nejakých 750,- Sk a to je jedna z tých drahších lekární. Skoricka: petrzalka@petrzalka.sk

30.03.2006 11:23

*Monka*

Henrik, aj nasa mala zacala posledny tyzden ukrutansky revat pri kojeni a odmietat, cohoz dosledok je, ze stracam aj to malo mliecka, co este mam...odsavala som totiz prve dva dni "strajku", ale ponicila som si bradavky a uz mi nejde ani odsavat, boli to jak........ Crying or Very sad

30.03.2006 13:46

lujziana

Henrik, " " to počujem prvý krát Shocked Embarassed , ale u nás to funguje tiež parádne, ak máš o tom dáke info tak ťukni, alebo napíš link. Včera to bolo skoro celý deň a večer od šiestej s miernymi prestávkami až do 11-tej, potom konečne zaspal. Ručal nenormálne a akonáhle som ho len položila k prsníku začal o oktávu vyššie a hlasnejšie. Potom od únavy zadriemala a keď sa trochu prebral tak vycucal mlieko z oboch prsníkov a spal až do 8-mej rána :D potom si v polospánku zase naložil a spal skoro do pol 12-tej. Už som začala rozmýšľať, čo "zlého" som mohla zjesť, keď robí také ofuky a redšej bude rumázgať od hladu Rolling Eyes Keď som ho večer dávala tatinovy cez plece, že či mu netreba odgrgnúť, tak ho chcel prehnúť cez koleno Laughing

30.03.2006 13:58

lujziana

Inak aj my máme hrazdičku a má úspech (kúpila som ju za 250,- tu cez bábetko). Je absolútne ako nová a dokonca lepšia ako napr. Chicco, čo som videla. Nad postieľkou má náš Miroslav zavesené včielky na kvietku Ikea a pri tých vie aj zaspať. Inak sa to naše dieťa úžazne vie rehotať a rozprávať :D .

30.03.2006 14:27

lujziana

:D

30.03.2006 14:29

lujziana

hurá podarilo sa Laughing tak pridám ešte jednu fotečku

30.03.2006 14:37

lujziana

ešte jedna

30.03.2006 14:43

lujziana

:D

30.03.2006 14:50

Denisa DS

Jeeej Lujziana konecne si hodila fotky! Maly je zlatucky, na tej poslednej skoro akoby som videla nasu malu :D My sme pred chvilou zazili super sceny na stanici, cakali sme na autobus, unavene s Terezkou z nakupovania a prechadzky, ked tu sa zobudila Ester a zacala sa dozadovat svojho mliecka. Kym som sa snazila co mozno najnenapadnejsie ju nakrmit (bola v satke, tak sa celkom dalo), Terezka sa rozhodla ze je unavena a ide spat na lavicke Confused Co som jej hned zakazala na co aj ona spustila rev... Hroza cestovala som v autobuse kojac jednu a podopierajuc druhu a s dvoma taskami... Uz aby sa vratil manzel...

30.03.2006 15:08

lujziana

Deniska to zažívam aj ja. Aj doma to býva fajne dakedy. Minule Emke tiekla krv z nosa a Mirko súrne papal a grgal. A najlepšie sú automaty na hračky a podobné atrakcie, to Emka píska za ušami (nenormálny ultrazvuk vie vyrobiť a to ani nemrnčí) a keď do toho začne Mirko Rolling Eyes No a v električke, Mirko hučal v kočíku, Emka spadla na koleno tak hučala tiež a kočík natrepaný nákupom z Tesca doplna Rolling Eyes

30.03.2006 15:27

Denisa DS

Tak to si neviem predstavit ako to zvladaju maminy s viacerymi detickami Wink Lebo aj doma musim ist malej utierat zadok akurat vtedy ked kojim, a ona kaka aj 4x denne... A co je manzel prec tak sa mi zvykne v noci ked sa zobudi nasackovat do postele, ked som tam sama tak sa este da ale ako nahle sa zobudi Ester na kojenie tak mam na vyber bud lezat z oboch stran lisovana detmi alebo ist do jej postele a to riskujem ze sa este v noci zobudi a pojde ku mne znovu, alebo sa ma bude rano vycitavo pytat preco som spala v jej posteli?

30.03.2006 15:59

lujziana

Laughing bože Deniska, to je presne ako u nás Laughing utieranie zadku na to tuším platí dáky murphyho zákon a posteľ to je to isté. Teda u nás hlavne ráno, to sa priestorovo absolutne nedá zvládnuť Laughing

30.03.2006 16:01

lujziana

a to si môžem gratulovať, že má Emka už 5 rokov Wink

30.03.2006 20:27

Yvett

Joj dievčance Vás obdivujem. Aj ja som mala chlapca, keď mala Adka 4 roky, ale buď si to nepamätám, alebo tie deti boli také skvelé, alebo ja taká dokonalá Laughing Fakt to zvládate - klobúk dole. Nám pre istotu ochorel tato - treba komentár? Wink Varila som mu čajíky, polievočku, musela som variť pre psa /čo robí on/ ... Ale bol ohľaduplný a odsťahoval sa do obyvky, až na to, že mu tam hučí DVD Confused Inak pohodka, dnes sme boli 2,5 hod. vonku. Aj som kŕmila na lavičke, aj nakúpiť som stihla.

30.03.2006 20:57

Martina79

Yvett, Siska, dakujem vam za odpoved ohladom toho Cerazette, sa na to asi dam, bojim sa tych vedlajsich ucinkov (akne, bolesti hlavy, prirastok hmotnosti), ale aj predtym som antikoncepciu vo vseobecnosti znasala dobre, tak snad to tak bude aj s touto...

30.03.2006 21:50

Anaj

My sme dnes boli zapisat jakuba do skolky, ella bola dobrucka, iba kukuckovala, kolko je tam deti. Uz ju pomaly zacnem nosit vo vaku, aby sa mohla pozerat po svete, uz hadam bude taketo pocasie, tak by to mala byt pohoda aj vonku. Lebo ked uz nebude spat v kociku, tak ju to asi nebude bavit len tak lezat.

30.03.2006 22:04

Yvett

Inak aj naša princezničká začína štrajkovať Confused Pri kŕmení sebou šklbe, trhá bradavku ako by bola z gumy, sem-tam začne plakať ... neviem možno je to len zmena tlaku - snáď. AJ my už máme babyvak, ale malej sa v ňom zatiaľ nepáči Evil or Very Mad Je fakt, že ona je zvyknutá skôr vo zvislej polohe, ani ležať na rukách sa jej veľmi nechce. Potrebuje stále kopať nohami rozhadzovať rukami a to sa tam veľmi nedá. Nevadí, veď až bude sedieť zíde sa, pekne ju doň posadím to už bude leto a môžeme ísť na prechádzku Wink

30.03.2006 22:23

lujziana

júj, Yvett tak chorý tato je za dve deti dakedy Rolling Eyes Laughing Dnes ma veľký Miro nazval štrajkokazom, keď som mu hovorila o tom dojčenskom štrajku, lebo sa mi podarilo toho menšieho Mirka spracovať aby sa napapal. Bol totiž po búvaní super hladný, tak chňapol a hneď mu zabehlo a štrajk bol na svete, našťastie nie dlho. :D

30.03.2006 22:25

lujziana

Tiež chcem otestovať babyvak vonku, ale zatiaľ neviemcelkom, že čo mu doňho obliecť, deku neviem či brať, no asi počkám kým sa riadne oteplí Rolling Eyes

30.03.2006 22:45

Ena

babay, ja som dakedy hotova,z e co mam obliect malemu vonku, dnes bolo celkom fajn, ale ked sme boli vonku dlhsie, okolo 6tej uz nebolo najteplejsie.. Co davate malym na seba, ked su v kociku? chodite niektora von aj tak, ze namiesto vanicky mate na konstrukcii kocika autosedacku?

31.03.2006 06:31

Denisa DS

No my chodime vonku aj v satke, boli sme uz aj v autosedacke, a tiez v tieto dni riesim dilemu co komu obliect, ja neviem ani co obliect sebe nieto detom Confused Ale vacsinou to riesim tak ze viac tensich vrstiev a stale vo vaku vlacim nejaku dalsiu vrstvu pre istotu, ale obliekam skor lahsie... Malickej kontrolujem teplotu ruciciek a ked je to OK tak sa viac nestaram... Yvett tak choreho manzelika nezavidim, v tomto su asi vsetci chlapi rovnaki, maju trochu zvysenu teplotu a uz su na umretie Wink Ester mi vcera pri kojeni v satke vyrobila pekny cucflek na bradavke Wink