1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

januarove babetka 2006

03.01.2006 20:17

Denisa DS

Tak este nic? Drzim vsetkym palce, najma Siske, bude asi prva Smile Ja som dnes mala hrozne poobedie, doobeda som behala po meste a asi som to prehnala, bolo aj dost skarede pocasie a uz od rana ma bolelo hrdlo a ked som prisla domov, koniec, boleli ma krize, v podbrusku, mala som teplotu, hroza. Rychlo som si dobalila tasku do porodnice Smile Ale uz to nastastie prechadza, zajtra idem do poradne tak snad bude vsetko OK, este nechcem ist rodit, mame cas este min. tyzden a este chcem stihnut dost veci... Chcela som sa opytat, ked chodite do poradne, nerobia vam monitorovanie? Ja nechapem naco je to dobre, bola som zatial len raz ale cakala som skoro dve hodiny, potom som cakala este u svojho lekara, mala by som chodit okolo 11 ale zajtra sa drzo vtriem ovela skor, lebo o 11 mi uz ide autobus domov, musim vybrat malu zo skolky... A Anaj, Skoricka, co na to lekari ze k nim chodite s detickami? Ja som bola u svojho gynekologa s malou len raz -1.krat a sestricka, inak mila zena, na mna hladela ako na blbu, ze co si to predstavujem, tak som odvtedy chodila predtym ako isiel manzel do prace.

03.01.2006 20:21

Denisa DS

A tiez si do porodnice beriem len obycajne bombardaky, priznam sa ze som ani nekupovala nove, len zalovila na dne suflika pre tie z cias, ked som bola objemnejsia Smile a asi ich vyhodim po pouziti rovno v porodnici, inak u nas v porodnici stale neradi vidia nohavicky po porode, aj tie sietovane akceptuju len pre pripad ze mamicka ide za navstevou aby jej na chodbe nepadala vlozka. Na jednej strane ich chapem, chcu aby sa rana co najskor zahojila, ale ja tak byt veru neviem...

03.01.2006 21:25

zrzka24

KERINA a v ktorom meste budes rodit? to ma zaujima lebo tu porodnicu opisujes velmi pekne:) tak nech vsetko dobre dopadne a nech sa coskoro tesite s miminka Smile)

03.01.2006 21:29

Ena

Cherri: tu je ta tabulka, klikni na nu, otvori sa ti v novom okne, potom na nu klikni este raz, v pravom dolnom rohu sa ti ukaze taky stvorcek na zvacsenie tabulky, lebo je uz dost velka Smile

03.01.2006 22:05

Ena

k tomu ultrazvuku, ja som bola v 31 tt este u mojho obvodneho lekara a potom ked som od 36 tt zacala chodit do poradne na antolsku, tak ma lekar poslal aj tam na ultrazvuk, takze som bola na dalsom v 36tt, kde robil lekar aj prietoky.. teraz som v 38 tt. a neviem, ci este budu nejake uzv... ty chodis tiez do paradne na Antolsku, nie? teba neposlali na ultrazvuk? ides este cvicit k p. JAzikovej,alebo uz mas za sebou tych 6 cviceni? Ja by som mala ist najblizsie az 13.1., lebo teraz 6teho bude volno...

03.01.2006 22:12

Kerina

, budem rodiť v pôrodnici v Starej ľubovni v mieste trvalého bydliska /ja som tu len vydatá 4 roky/, svoj názor som písala už aj do pôrodnica.sk, ked som rodila pred 3 rokmi, tak boli vynovené pôrodné sály - bola krásna tyrkysová, ale chodby a izby boli biele, okrem tých 2 nadštandardiek /mätová, marhuľová/, ináč na tých izbách ležíš len ty sama, kúpelka a vécko boli tiež vynovené, pekná bola aj jedálenská časť super oddelená plastovými odsúvacími dverami...na stene boli ikebany kúsok mi je aj smiešne, lebo tie biele steny som skritizovala na pôrodnica.sk, tak neviem či sa chystajú na mňa čičo Laughing Laughing viem, že minulý rok /2004/ pripudlo aj pôrodné kreslo, ktoré si sama nastavíš ako chceš, sestričky sa nezmenili, sú rovnaké milé a ochotné ako pred 3 rokmi - lebo som bola na zázname a mali voľný stroj len pri pôrodnej sále. Takže vestibul je krásny pomarančovo-žltý, uvidíme aké budú izby.. Veľa žien z okolia /z prešova, sabinova, popradu, kežmarku dokonca na izbe som bola s jednou s Veľkých Kapušian/ chodí rodiť ku nám. mne sa pri prvom pôrode stalo napr. že som si nestihla pred vizitou dať dolu bombar´dáky a nikto z prítomných nemal žiadne pripomienky, len sestrička sa červenala /sa bála asi že ju primár znosí, že nás "nepripravila"/ no ale skúsil by niekto neičo z tých múdrych pánov povedať Laughing chlapi vidia veľa vecí veľmi jednoducho, ale dať im vložku medzi nohy a nech tak chodia ked sú machri.. Laughing ja tiež si berem len obyčajné bombarďáky, aspoň mi nebude ľúto ich vyhodíť.

03.01.2006 22:17

Anaj

Denisa, ja som zobrala maleho iba raz na kontrolu do Ruzinova, lebo manzel bol na sluzobke, myslim, ze sa tvarili tak neutralne, ked som s nim isla dnu, iba sestricka poznamenla, preco ma nikto nepustil dnu skor, ked tak dlho cakam s malym. Embarassed Takze pre mna bol skor problem to caknie 3-hodinove, teraz si ho berie manzel, uz tam nepojdeme vela krat dufam, ale aj tak mi chyba moj gynekolog, tam som chodila stale s malym a recepcna mi ho vzdy postrazila alebo sestricky bez problemov.

03.01.2006 22:23

Kerina

ináč naposledy čo som bola s Michalkou, bol síce aj manžel ale ten odskočil do blízkeho obchodu, a nejako sa rad rýchlo pohol, tak bola so mnou. Dokyno sa spýtal, či ide dnu alebo počká, tak ona si sadla pekne v prezliekárni, pokým ma vyšetril, a potom on si ju zavolal dnu, kým mi písal do knižky, ešte s ňou aj posrandoval, že ako sa volá a táák, že má pekné auto /my chodíme s hasičkým teraz/, potom mala roláčik taký s mackom a s nápisom happy bear, a pýtal sa jej či aj ona je happy bear, a že či chce sestričku alebo bračeka, samozrejme Michala sa tááák hanbila, že odpovedala len áno, nie, a sa len usmievala Laughing minule zas ostala vonku v čakárni, elbo tiež prišla jedna mamka s 2 deťúrencami, tak sa s nimi hrala, chlapček mal tiež vláčik, my tuším autíčko rally, tak to tam vrčalo vonku, ale ten istý lekár bol, tak sa len smial, že aké sú zlaté také živé detičky, vôbec sa nehneval. a tiež na sono som boal s Michalkou, tak bol iný dokyno, sestrička tá istá, tak tiež s malou komunikoval a usmieval sa, bol zlatý Laughing zatiaľ mám len dobrú skúsenosť Zrzka24 dúfam, že nie si nejaký špióoooonik??? Laughing Laughing Laughing to ja len tak zo srandy, lebo potom sa o mňa tam starajte, aby som znovu mohla napísať niečo pozitívne Laughing Laughing

03.01.2006 22:25

Luciana

Ahoj , no ja som prestala chodit k pani Jezikovej ked som nastupila na matersku, pretoze nie som z BA a musela by som rano o siestej vstavat aby ma tam manzel odviezol, inak by som to na osmu nestihla, no nevadi, a potom sa mi uz pravdupovediac nechcelo, takze tak. Mam za sebou 5 cviceni, prebrali sme ohladom porodu vsetko, len na kojenie som uz nebola, ale toho mam plne knihy a na oddeleni potom vraj bude nejaka prednaska od toho primara, takze myslim ze to bude v pohode. A na Mikulasa som dostala fit-loptu tak som si nejake cviky robila rano doma. No a k tomu uzv. ja chodim na Antolsku k p. dr. , je inak super, ale na dalsi uzv. ma uz neposlala, tak neviem, ci to netreba alebo na to zabudla, no neviem. Ja som z tych tehuliek ktore nikdy nemali s nicim problem tak si asi mysli ze je vsetko ok. Aj kultivacie som mala v pohodicke, vsetky vysledky, krvny tlak mam pravidelne 120/70, vyssi som este nemala, tak neviem. Prietoky mi este nerobila, mozno ani nestihne Wink Ozaj a tebe uz merala dr.? Lebo mne nie, a viem ze sa to robi na zaciatku a pred porodom. No ja sa spolieham, ze sa tadial malicka zmesti, tazko to odhadnem, no asi ju mam dost siroku Wink :D ved uvidime. S pani som bola strasne spokojna, len ked som povedala anesteziologicke ze nam tam vravela ze pre babatko nie je bohvieco ked ma mamina epi. tak na mna cumela jak vyr, lebo ze pani Jezikova nie je anesteziolog, tak sa do toho vraj nema miesat. No trosku s nou suhlasim, ale to je jedno. Ja sice epi nechcem za kazdu cenu, ale pre istotu som absolvovala tu prednasku, pretoze bez nej ju nikomu nepichnu, tak uvidim ake budu bolesti, mozno to aj vydrzim Laughing Sad ved uvidime. Boze ale uz prehovaram to nase baby aby sa pobralo na svet, pretoze ma vie tam dolu fajn udret, az hviezdicky vidim, stava sa to babulky aj vam, alebo som sama. Normalne nahlas kolkokrat zastonam, lebo je to nehorazna bolest. Ale vzdy ked sa hybe, takze viem ze to robi ona, opica jedna mala. A ked citim takuto bolest len ked sa mrvi, tak co potom samotny porod, boze Shocked Shocked Shocked Eni a ty chodis este na tie cvicenia?

03.01.2006 22:28

MartinaKv

Darinka, dakujem dostala som ss. Mozno sa naozaj stretneme, aj ja rozmyslam o nadstandarde. U mna sa este vlastne nerozhodlo ako budem rodit, mozno sa na poslednu chvilu rozhodnu aj pre cisarsky a potom by som neplatila epidural a isla by som na nadstandard, teda ak bude volne Smile ako je to vlastne s oxytocinom, alebo ako sa to vola, niektora to tu uz pisala. to sa dava automaticky ked sa krcok neotvara? vyvolaju sa tym kontrakcie? dakujem za odpoved.

03.01.2006 23:31

Ena

Luciana: no ja by som chcela este na cvicenie, ak by paltil ten moj tp 24.1. tak by som stihla este 2 piatkove cvicenia ( 13.1. a 20.1).. A kde si bola na tej prednaske o EPI? Ze vraj je to niekde v suterene a malokedy tam niekto je.. ja tiez neviem, ci s epi alebo bez.. lebo fakt si neviem predstavit co mam cakat Smile)

03.01.2006 23:33

Ena

: a k tej panve, mne ju merali este na zaciatku, pri obvodnom, teraz na Antolskej zatial nic.. Mam tam udaje, ze:26/31/31/21 tak neviem, ci to je dost alebo malo Smile))

04.01.2006 10:04

borka

ENA nemoze spavat,ze? Smile

04.01.2006 10:15

monica

Baby, tak ja som dnes bola na poradni a ak neporodim dnes, tak zajtra ideme na to. Poobede sa mam hlasit, uz som na tri prsty otvorena, vraj ine zeny uz vtedy kricia na vzdycharni, tak uvidime Smile Zacinam mat take zvlastne pocity, akoby menstruacne alebo ake bolesti, tak uvidime, ci sa to nahodou uz dnes nerozbehne.

04.01.2006 10:15

Ena

borka: tak nejako Smile vecer s minechce spat a rano vstavat, ale mocovy mechurv tehu je spolahlivejsi ako akykolvek budik Smile a potom ked sa zobudim, hodinku sa mi nechce spat a potom som v posteli aj do pol 11tej Wink Aj teraz som este v pyzame, aj ked osm sa uz premiestnicla k pc a som po ranajkach Smile)

04.01.2006 10:18

Ena

MONICA: tak budete zo SISKOU prve Smile

04.01.2006 10:18

borka

ja vecer zaspim,ale rano sa budim medzi 4 a 6-tou.potom neviem hodinu co so sebou,zaspim a zase sa neviem zobudit ako teraz.sedim pred pockom v pyzame a zjedla som horalku. Cool

04.01.2006 10:19

Ena

Borka: tak to sme na tom rovnako, ja som po ranajkach zacala do seba pchat merci cokoladky a uz tu mam peknu kopku prazdnych papierikov Smile)

04.01.2006 10:19

EVA28

04.01.2006 10:20

Ena

Eva28: tak to urcite budeme drzat:) Takze prvaaaaaa buda SISKA Smile)

04.01.2006 10:22

borka

pre EVU:drzim prsty.vcera som videla RUT na inej diskusii.ta chuderka prenasa,takze asi SISKA bude 1.

04.01.2006 10:24

borka

malej som dala kopu vitaminov v horalke?!konecne som zacala jest.myslim,ze mi asi kleslo brucho.doteraz mi to moc neslo.stale som mala pocit,ze nie som hladna.

04.01.2006 11:20

*Monka*

ja som tiez poslala malej vitaminy v podobe kaveniek a jednej koblihy:) hm, ked sa mi este nechce varit.....moja spolubyvajuca z nemocky mi rano poslala sms, ze zakrvacala a uz lezi na sale, idu jej robit cisarsky...a to este vcera srandovala, ze ma kopec casu...dnes je asi nejaky divny den, same cisarske:)

04.01.2006 11:46

Luciana

Ahojte zienky, no Siske urcite budem drzat vsetky prsty, vcera som s nou vecer aj sms-kovala a sama nebola nejak nadsena z toho zeby to mala porodit normalne, takze chvalabohu ze sa rozhodli pre cisarsky. Konencne pribudne babenko. Ozaj monice tiez drzim paste, aby sa to rozbehlo samo, je to podla mna lepsie, priroda si to tak zariadila, tak naco sa nahlit, no nie? Ved babenko vie kedy ma prist - si aspon myslim, pokial teda nestrajkuje a nebude tam chciet ostat natrvalo v tom pohodli, chichi :D Eni, mne panvu nemerali vobec, tak neviem ake rozmery su v norme. Len viem ze cislo 18 na niektorom mieste je hranicne, ci co, ale ty mas vsetky vyssie, takze to bude myslim v pohode, uvidis. Ozaj Eni a na tej prednaske som bola dolu v suterene, ked zides po schodoch na -1 poschodie, tak tam je oproti schodisku taka uzka chodba tam pojdes a na dverach vlavo budes hladat napis , boze teraz si nespomeniem, ale ked sa tam opytas, tak ti povedia, presne cislo dveri. No a v piatok su tam do obeda, teraz si nepamatam ci do jednej alebo do dvanastej, no ale aj tak potrebujes taky papierik od tvojho porodnika, a s tym tam pojdes. Trva to cca nejakych 5 minut, daju ti nastudovat brozurku a potom sa ta budu pytat co ti nie je jasne, a na tvoj zdrav. stav a pod, takze tak. Islo to rychlo. No babulky ja som sa dnes neuveritelne dobre vyspala, zobudila som sa prvy raz az o deviatej, a normalne som si musela chytit brucho, ze ci ho stale mam (blbana, kam by sa podelo) ale tak sa mi dobre spalo ze az. A z postele sme sa s manzelikom (ma dovolenku) vykotullali az o tristvrte na jedenast, kvoli hladu, ale uz som syta, tak sedim pri PC.

04.01.2006 11:56

Yvett

Čafte maminy! ja sa sem v poslednom čase nechytám, chlapi mi zaberajú obe PC, náš tato tu sedí aj do 4 ráno Confused Inak pohodka, pondelok sa našťastie nezopakoval, tak pijeme ostružinu malinovú a dúfame, že to nebude tento týždeň - máme ešte vybavovačky Wink Monica: držíme palec, nech je všetko OK, rýchlo a podľa možnosti bezbolestne. Eva: myslíme na Sisku, nech to má v pohode a nech sú obaja v poriadku Luciana: Ani mne už od 31 týždňa nerobili uzv uvidím v pondelok idem zase do poradne už by tam mala byť Nižňanská, tak čo povie. O 9-tej mám ešte interné kvôli predoperačným tak som zvedavá ako to nakoniec dopadne. Snáď ešte stihnem aspoň jedno cvičenie u p. Ježíkovej konečne som sa mohla objednať, lebo môj Dr. mi nechcel dať potvrdenie, že načo ... Cool Dievčatá v Tesco majú výpredaj handier, neodolala som maličkej som kúpila body 3ks za 90,- Sk a takú červenú mikinu na zips za 80,- Sk. Majú zľavy až 70% ale pomaly budú vybrakovaní. Mama hovorila, že v meste majú ešte slušný výber. Takže naša princezná bude ako modelka stále v niečom novom /mamina mi tiež dnes pribalila tašku čo nakúpila/. Ešte, že máme už takú veľku dcéru, mám pre koho odkladať - "potenciálna babka" Laughing

04.01.2006 12:01

Kerina

ahojte babuľky, ja som tiež dnes ako mechom udretá, tak by som už išla vonku na prechádzku, ale na takomto ľade sa mi nechce, som rada, keď zvládnem obchod, ktorý je pod nami ja som už takáááááááá zvedavá na nové bábetkáááá Laughing

04.01.2006 12:04

Yvett

Luciana: Laughing si ma pobavila "kam by sa podelo" Laughing Ja sa stále v noci budím pri zmene polohy. Ležím na jednom boku, musím si sadnúť preložiť vankúš pod brucho na druhú stranu, pretočiť, ľahnúť a spať. No a po hodine si to zopakujem na druhú stranu a tak to ide celú noc Twisted Evil Laughing Ale to zato, že ma budia tie křče v panvovej oblasti Confused Dnes sme vstávali už o 6,15 mala som termín na odbery - potom sme hneď išli do Tesca, zobrala som si obloženú bagetu a k pokladni som išla už len so sáčkom Laughing

04.01.2006 12:29

monica

Baby diky, no uz sa to asi pomaly rozbieha, mam asi tak kazdych 8 minut bolesti, ale take slabe, menstruacne, tak uvidime ako to bude pokracovat. Aj pri prvom mi to tak zacalo, po poradni, ked ma doktorka vysetrila a vecer bol krpec na svete, tak uvidime ako to dnes bude. Zatial si pomaly robim poriadky v domacnosti, balim krpca k babke, dokonca som si dala aj nieco pod zub (minule som nejedla a vecer som umierala od hladu).

04.01.2006 12:34

Luciana

Yvett, ja som na pondelok tiez objednana , to uz mame termin, tak ak si to nasa zabka nerozmysli, tak sa tam znovu uvidime:o)) Ty tiez chodis k Niznanskej? Je super, ze? Mne pripada ako druha mama, teda aspon ten jej pristup je strasne ludsky, v podstate som cudzia osoba, ale ked tam pridem , pripadam si akoby sme sa roky poznali, neviem cim to je, ale z malokoho mam taky dobry pocit. Bola by som velmi rada, keby nasej zabke pomahala na svet prave ona. Neviem, ale bola by som akasi kludnejsia. Tak uvidime, mozno budemem mat stastie. Wink :D :D A s tym spankom, mna nenormalne vzdy bolia krize, uz si robim srandu ze potrebujem zeriav aby som sa po leziacky otocila, ale tuto noc, ma ani raz nezaboleli, no fakt neviem cim to je, ale naozaj som spala ako buk, bez bruska, sice na boku ale malicka sa celu noc ani nepohla, az ked som vstala tak dala o sebe vediet (zas mi magala mechur Rolling Eyes ) Yvett inak ja som ostala dobre soknuta ked som si pozrela Eninu tabulku, tak ti poviem ze vyzeras tak na 27-28 rokov, viac by som ti netipovala, fakt vyzeras uplne super, a ked si pozriem ze mas uz 18 a 14 rocnych synov, klobuk dolu, mam co robit aby som tak vyzerala aj ja - v tvojom veku. A tebe doktorka povedala co cakate? Lebo mne nechcela, ani nepovedala, my sme isli na ten 3Duzv a tam nam povedali ze je to slecna, inak vsetci mi tipovali chlapca, lebo nemam ani jedinu vyrazku, mam kvalitne nechty, vlasy, len jeden kaz sa mi spravil, tak nikto neveri ze by to mohlo byt dievcatko. ved uvidime, nic nie je iste, kym sa nenarodi. Ale uz dufam ze to bude babulka, lebo neviem co s tolkym ruzovym oblecenim Wink Crying or Very sad

04.01.2006 12:54

Yvett

Luciana: Nižňanská je aj detská gynekologička, možno preto má taký ľudský prístup. Je fakt veľmi ohľaduplná a milá, poznám ju aj z oddelenia vždy prišla opýtala sa či niečo nepotrebujeme - super. Ale z tých Zoškárov sú viacerí takí fajn. Pohlavie mi povedali na genetike, lebo som musela ísť na amniocentézu tak mi povedali, že to bude slečna a potom mi to ešte potvrdili na uzv. Tak sa chromozómy snáď nepomýlili Wink lebo aj my sme celí do ružova Laughing Pekný havino, aj my máme takého 8-ročného pána, som zedavá ako bude reagovať na maličkú.

04.01.2006 13:19

borka

pre MONIKU:drzime prsty.daj potom nejako vediet. :D

04.01.2006 14:28

Skoricka

Monica, myslime na teba, vyzera to nadejne Smile Aj ked Siska ta asi predbehne, konecne budu prve babatka! Aj u nas to po vcerajsej poradni vyzera, ze sa mozno trosku poponahlame a bude to skor ako 30. Smile Ena, panvove rozmery mas v pohode, nemusis sa bat. :D

04.01.2006 14:35

Luciana

Ahojte babule, tak ma 3400 gramov, je v poriadku a krasny, takze gratulujeme cerstvej mamicke.

04.01.2006 14:40

Skoricka

Pripajame sa ku gratulacii, dufam, ze coskoro pribudne aj nejaka fotka nasho prveho januaroveho babatka :D

04.01.2006 14:45

Anaj

Aj ja gratulujem, to je taka ukazkova vaha, ani vela ani malo, uvidime, kto bude dalej a tesime sa na fotky. Mna tiez bolia krize, manzel mi kazdy vecer masiruje chrbat, vcera mi dokonca pomohol povysavat, to tu este nebolo a mam aj taky zaseknuty nerv, co ma dost boli pri vstavani, ale inac sa citim dobre a mam kopu energie, tak to uz sa asi blizi.

04.01.2006 14:58

Ena

Smile

04.01.2006 15:00

Anonymous

Pripajam sa a gratulujem cerstvej mamicke. Ja mam zajtra termin, ale ziadne naznaky toho, ze by sa nieco malo aj udiat. Bude to chlapcek. Pocula som, ze vraj oni sa na svet az tak neponáhlaju ako slecny. U lekara sa mam ukazat v pondelok /ak dovtedy nic/ o 7,30 hod. Este nikdy si ma neobjednal tak skoro. Myslite si, ze si ma tam necha kedze to uz bude po termine? Smile

04.01.2006 15:05

Anonymous

Tiež sa pripájam ku gratulácii, GRATULUJEM k drobčekovi a nech len v zdraví, láske rastie a prináša iba šťastie Exclamation :D

04.01.2006 15:09

Ena

..a kto bude dalsi ?Smile

04.01.2006 15:33

borka

JEJ.TAK SA TESIM.SISKA-gratulujem.moj manzel je ROBERT.aj my by sme mali robka,keby to bol chlapcek.I

04.01.2006 15:54

Yvett

04.01.2006 16:18

Kerina

04.01.2006 16:20

Barbi

Siska GRATULUJEM a Monica nam tu rodi tusim online Laughing

04.01.2006 17:26

Darinka

Samozrejme tiež gratulujem SISKE a MONICE držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ináč som na tom od rána s NERVAMI hrozne! Aj mám vysoký tlak, a už to začína liezť na moju psychiku, že už druhý deň a stále nič. Zajtra sa dúfam dozviem v poradni, čo a ako ďalej. Vydrž aj ty KERINA, pripadám si, ako keď bežím maratón a už som za cieľom a stále sa nič nedeje.

04.01.2006 17:28

lujziana

:D Monike prajem rýchly a úspešný pôrod, ak už aj neporodila Mr. Green Inak tiež som dáka hyperaktívna, dnes som stihla IKEU a keď som frčala na električku tak môj drahý fučal za mnou, že čo sa sťažujem, že nevládzem, keď on nevládze za mnou. :D

04.01.2006 17:33

lujziana

Darinka to chce pokoj, aj keď teda pri Emke som bola s nervami úplne v keli na ten 9-ty deň už. Teraz som si povedala, že sa stresovať nemienim, ale to sa veľmi ľahko povie a vzhľadom k otázkam okolia si začínam už teraz týždeň pred termínom pripadať ako defektný jedinec, a že už som sa mala dávno rozsypať asi. Nuž a mne to ešte nepripadá a nedobíja, že by som mala ísť rodiť, normálna schizofrénia. Rolling Eyes Inak babule s tým budíkovým budením to funguje aj mne úplne spoľahlivo. Pravidelne o 6:00 hod. ma mechúr brutálnym spôsobom vytiahne z postele a potom si pekne môžem počítať zo dve stáda oviec, kým zaspím.

04.01.2006 17:44

Darinka

Lujziana tak to mňa by už definitívne porazilo, keby som to mala až na deviaty deň, poznám také maminy, klobúk dolu! Mariku som prenášala 6 dní, ale to som bola v nemocnici a zo dňa na deň som sa postupne injekciami otvárala, tak som bola pripravená, že každú chvíľu.Idem sa ukľudniť do vane, teplý kúpeľ pomáha.

04.01.2006 18:26

lujziana

Darinka, Emka sa narodila na 10-ty deň Mr. Green (mne nikto nič nevyvolával, narodila sa v sobotu a plánovali ju duriť v pondelok, ale v nemocnici som už bola) a to mi doktor skoro mesiac pred tým hovoril, že to môže byť každú chvíľu. Tašku som mala zbalenú od začiatku decembra. Včera mi povedal, že ešte minimálne týždeň vydržíme, tak aspoň využívam čas. A nabudúce zvažujem, že celému príbuzenstvu poviem termín o dva týždne posunutý, aby mohli byť prekbvapení, že už Mr. Green Twisted Evil Juj vaňa je super nápad, riadne si ju vychutnaj. :D

04.01.2006 20:15

Yvett

Takže postieľlu som si poskladala Confused nachystala, načančala. Posledné vecičky som oprala. No snáď už pomaly budem ready. Už len zbaliť tašku do pôrodnice :D Ale dnes už nevládzem. Som liezla po zemi ako pavúk keď som montovala tú postieľku Wink

04.01.2006 20:23

Etinka

Aj ja sa pripajam ku gratulacii, zelam vela zdravia, stastia a lasky celej rodinke.