1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312

bábätka november 2005

14.02.2007 13:28

misina

Jej aka dobra tema Laughing Laughing Laughing Tak sa pripajam do skupiny co ocenuje push up podrpsenky Laughing Laughing Laughing A ked som prednedavnom niekomu hovorila, ze este kojim, tak sa mi parkrat pozerali do vystrihu a cudovali sa poniektory aj nahlas, ze z coho Wink Ale na druhej strane som si velmi uzila pocit, ked sa Matko narodil, ze som mala vo vystrihu ciarku Laughing Laughing Laughing Ale nastastie to bolo v zime, lebo v lete pod nejakym obtiahnutym trickom by mi to asi vadilo, pretoze som inak viac zvyknuta na tie svoje lentilky Laughing a nemam rada, ked sa chlapi najskor pozeraju do vystrihu ako do oci Wink ale co zostane po tom kojeni sa asi necham prekvapit Wink zatial si asi este hormony budu robit so mnou co budu chciet .....

 

14.02.2007 13:31

misina

Ozaj teda a nase miery su 14.8 kg a 86cm Wink Wink Wink Wink Sme po ockovani, vcelku v pohode, trosku si poplakal, kopol doktora Embarassed ale inac vsetko OK. Aj som sa cudovala, ze nam na tu vahu nic nepovedal .... Ozaj a viete o tom, ze teraz je na ockovanie schvalena ta vakcina, ktora je cistena a ktoru ste si niektore platili? Teraz je bezplatne ..... Hmmm, potesi aspon pre druhe Wink

 

14.02.2007 14:02

Janka

Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... no ja som tiež zvedavá na moje banániky Smile keď dokojím druhú...budem ako tie domorodkyne Smile Nana som rada že je všetko OK, šetri sa ja som včera na teba myslela bola som fakt vyplašená.... Ninka išla s babkou von máme 12 stupňov Smile tak chodíme teda bez fusaku a v novom kočíku nazývanom raketka Smile je hrozne lahučký... Večer ideme s Radkom do kubánskej reštiky na večeru sa teším.... Pekného Valentína všetkým...

 

14.02.2007 19:27

MajkaPR

Ahojte kocky, prajem krasneho Valentina.

 

14.02.2007 19:35

misina

Janka: Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... ...
aha, nepostrehla som Laughing Janka, prihod foto noveho kocika Laughing Inak nas kocik ma nosnost do 15 kg ale to sa mi zda ze skoro vsetky a mam pocit, ze za chvilu sa do neho Matko zmesti len tak tak ... no nic, musim trenovat co najviac chodenie peskom Wink Peti, dakujem za tip na banany v cokolade, idem spravit kym Brano okupe Matka Laughing asi som tu len ja dnes vecer

 

14.02.2007 19:52

katchka

mato s kamoskou karinkou Smile

 

14.02.2007 20:26

petruška

Jeej baby ja mám dnes Valentína ako vyšitého, od rána mám riadnu migrénu, malú berú všetci čerti, alebo neviem čo jej je a ešte k tomu ma dnes celý deň neskutočne skub, ťahá za vlasy, štípe a kuše ako o dušu až sa trasie a má z toho nenormálnu srandu a ešte k tomu kričí na plné hrdlo. A dnes som ju cez deň kojila snáď 10x a to ešte nespí. neviem čo sa to dnes u nás dialo a akoby mestačilo, tak Janovi je zle od žalúdka, nevie sa dať do kopy. A moje banány v čoko sú niekde na ceste, no snáď sa mi podaria. Wink Ale Jano sa aspoň veeeľmi potešil Valentínke Emmke Wink baby vidím , že u vás doma sa riadne oslavuje, tak mizím aj ja

 

14.02.2007 20:45

misina

Katchka, teda Matej ma poriadnu kocicu Laughing

 

14.02.2007 20:51

DankaZA

Janka: Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... ...
aha, nepostrehla som Laughing Janka, prihod foto noveho kocika Laughing Inak nas kocik ma nosnost do 15 kg ale to sa mi zda ze skoro vsetky a mam pocit, ze za chvilu sa do neho Matko zmesti len tak tak ... no nic, musim trenovat co najviac chodenie peskom Wink Peti, dakujem za tip na banany v cokolade, idem spravit kym Brano okupe Matka Laughing asi som tu len ja dnes vecer
no nie si tu sama.. ja tu sedim sama uz pol hodinu - ako som uspala krpca- valentinska sviecocka zapalena a moj mangel hore so svagrom pije pivo Evil or Very Mad asi prdim na cely pripustaci plan a idem spat Evil or Very Mad Sad no aby som muuplne nekrivdila tak doniesol mi pernikovu zabku a srdiecko.. ked prisiel z roboty... ale to ze si siel dat pivo so svagrom sa riadne serinka Mad ... celkovo sa akosi odkedy prisli svagrovci( to je mangelova segra s mangelom) citim tak trochu na druhej kolaji Crying or Very sad a mozno mam len depku.. tak sorry za vylevy Confused Rolling Eyes

 

14.02.2007 21:31

misina

Janka: Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... ...
aha, nepostrehla som Laughing Janka, prihod foto noveho kocika Laughing Inak nas kocik ma nosnost do 15 kg ale to sa mi zda ze skoro vsetky a mam pocit, ze za chvilu sa do neho Matko zmesti len tak tak ... no nic, musim trenovat co najviac chodenie peskom Wink Peti, dakujem za tip na banany v cokolade, idem spravit kym Brano okupe Matka Laughing asi som tu len ja dnes vecer
no nie si tu sama.. ja tu sedim sama uz pol hodinu - ako som uspala krpca- valentinska sviecocka zapalena a moj mangel hore so svagrom pije pivo Evil or Very Mad asi prdim na cely pripustaci plan a idem spat Evil or Very Mad Sad no aby som muuplne nekrivdila tak doniesol mi pernikovu zabku a srdiecko.. ked prisiel z roboty... ale to ze si siel dat pivo so svagrom sa riadne serinka Mad ... celkovo sa akosi odkedy prisli svagrovci( to je mangelova segra s mangelom) citim tak trochu na druhej kolaji Crying or Very sad a mozno mam len depku.. tak sorry za vylevy Confused Rolling Eyes
Hmmm, Danka, nie si sama co sama valentinuje Wink Brano isiel Matka ulozit a spi s nim. A tak som si banan v cokolade zjedla sama Wink Wink A kludne sa vyrozpravaj, na to sme tu ....

 

14.02.2007 21:34

Denka

Ahojte baby, nam konecne zpojazdnili internet, zevraj Slov.telekom. ukradli niekde nedaleko kable, takze ludia boli bez tel.liniek a internetu. Velmi ste mi chybali. Ako sa mame? Strvty den nekojime, takze to je novina, no ine mlieko maly zatial odmieta. Zato je strasne ukecany, je ako maly papagaj. Laughing Idem si vas pocitat .... no ked som sem klikla, zachytila som ze Misina je tehu. GRATULUJEME.

 

14.02.2007 21:36

MajkaPR

Janka: Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... ...
aha, nepostrehla som Laughing Janka, prihod foto noveho kocika Laughing Inak nas kocik ma nosnost do 15 kg ale to sa mi zda ze skoro vsetky a mam pocit, ze za chvilu sa do neho Matko zmesti len tak tak ... no nic, musim trenovat co najviac chodenie peskom Wink Peti, dakujem za tip na banany v cokolade, idem spravit kym Brano okupe Matka Laughing asi som tu len ja dnes vecer
no nie si tu sama.. ja tu sedim sama uz pol hodinu - ako som uspala krpca- valentinska sviecocka zapalena a moj mangel hore so svagrom pije pivo Evil or Very Mad asi prdim na cely pripustaci plan a idem spat Evil or Very Mad Sad no aby som muuplne nekrivdila tak doniesol mi pernikovu zabku a srdiecko.. ked prisiel z roboty... ale to ze si siel dat pivo so svagrom sa riadne serinka Mad ... celkovo sa akosi odkedy prisli svagrovci( to je mangelova segra s mangelom) citim tak trochu na druhej kolaji Crying or Very sad a mozno mam len depku.. tak sorry za vylevy Confused Rolling Eyes nic si z toho nerob, ja som na tom este horsie,mali sme ist s muzom na veceru,ale kedze som chora, vykaslal sa na mna a isiel s kolegami a koleginkami Twisted Evil na motokary a vrati sa Boh vie kedy... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

 

14.02.2007 22:20

petruška

No vidím, že nás je tu takých viac čo "Valentínujú samé". Ja som malú dala spať o 21:15 (lebo samozrejme, že si dnes schrupla od 17:00 do 18:00), urobila som banány v čoko, Jano ochutnal, či to zvládne a zaspal. Ja som svoje zjedla a je mi nejak divne, ešte nemám od včera ten žalúdok ok. A depka- Danka- na mňa dnes doľahla poobede taká depka ako sná ešte nikdy, aspoň teda odkedy som bola tehu tak nie. keby že som schopná to urobiť, ale ešte mám zdravý rozum, tak nechám malú Janovi a utekám z domu. Ani neviem kam, a ku komu, ale asi najskôr potrebujem ticho a byť sama a bez povinností, bez obmedzovania. viem, že je to nesplniteľné, ale je to tak. Niekedy, keď ma pochytí taká nálada, tak si potom poviem, že som ale sebecká, ale tie túžby sú len v mojom vnútri a viem, žeby som to naozaj neurobila, len tak. Že na malú a ja odchádzam. Ale to je len tým, že som len s ňou a všade kde prídem, tak sa rozprávame len o deťoch a ja by som sa tak potrebovala odreagovať, že až. možno by mi stačili aj dve tri hodinky bez slova dieťa a s témami okolo, ako sa starých čias. A potom by som bola v poho. A v podstate ako to tu tak píšem tak pozerám, že v podstate tú depku ešte stále mám. je to na prd. Ja mám depku, čo som nikdy depky nemala, moženo tak jednu v tehu a potom keď mala malá asi tri mesiace. už som dnes povedala, že len čo malej vyrastú tie stoličky, tak zbohom MM. Lebo normálne v noci je to znova aj 5-6x a vravím dnes sná´d 10x a malá neustúpi, prestane kričať a plakať až kým jej nedám didy, ako ich ona volá. hrúúúza. takže ja mám dnes taký Valentín! Sad

 

14.02.2007 22:27

petruška

A vážne Denka blahoželám k nekojeniu!!! Sranda ako sme sa na začiatku podporovali v kojení a teraz si blahoželáme keď sa nám podarí prestať. Wink Ale fakt si myslím, že najvyšší čas. myslela som, že to vydržím do dvoch rokov malej, ale vidím, že jej nároky sa len stupňujú a čím ďalej to vidím horšie.

 

14.02.2007 22:47

Bellinka

Janka: Miška áno vieme už sme to tu aj písali Smile o tej vakcíne Smile veru poteší.... ...
aha, nepostrehla som Laughing Janka, prihod foto noveho kocika Laughing Inak nas kocik ma nosnost do 15 kg ale to sa mi zda ze skoro vsetky a mam pocit, ze za chvilu sa do neho Matko zmesti len tak tak ... no nic, musim trenovat co najviac chodenie peskom Wink Peti, dakujem za tip na banany v cokolade, idem spravit kym Brano okupe Matka Laughing asi som tu len ja dnes vecer no nie si tu sama.. ja tu sedim sama uz pol hodinu - ako som uspala krpca- valentinska sviecocka zapalena a moj mangel hore so svagrom pije pivo Evil or Very Mad asi prdim na cely pripustaci plan a idem spat Evil or Very Mad Sad no aby som muuplne nekrivdila tak doniesol mi pernikovu zabku a srdiecko.. ked prisiel z roboty... ale to ze si siel dat pivo so svagrom sa riadne serinka Mad ... celkovo sa akosi odkedy prisli svagrovci( to je mangelova segra s mangelom) citim tak trochu na druhej kolaji Crying or Very sad a mozno mam len depku.. tak sorry za vylevy Confused Rolling Eyes Hmmm, Danka, nie si sama co sama valentinuje Wink Brano isiel Matka ulozit a spi s nim. A tak som si banan v cokolade zjedla sama Wink Wink A kludne sa vyrozpravaj, na to sme tu .... Tak takto to dopadlo aj u nas.Manzel uz viac zo spalne nevysiel a neprebral sa ani ked som Lukaskovi davala lieky a plakal.A tak servitkujem.Nech zije Valentin Laughing Laughing Laughing .

 

14.02.2007 22:53

Denka

... ten kociarik co kupila Janka mame objednany aj my. este raz gratulujem a planovali ste to? - maly sme ho objednany v babetkove a nastastie som ho zrusila. Vobec nedavam do kociara nic, no je hrubsi a aj nanoznik. No a ked boli zimi tak som malemu dala deku - co zase nebolo tak vela. - GRATULUJEM k dievcatku. - setri sa a urcite svokruska rada pride aj castejsie - vlavne na stahovanie, ty budes iba dirigovat. Laughing Laughing - nam ho dala-predpisala lekarka hned na prvej navsteve u nas ked sa maly narodil. A hned mi napisala kedy a pri akej teplote co podat. - ja mam tiez konecne scarvingy lyze, druhu zimu nove stoja v pivnici. Crying or Very sad Ale verim, ze sa tento rok pokrstia. Smile zelam skore uzdravenie a Belinka vela sil. - polievocky aj my velmi oblubujeme a co najviac huste (jeme zvacsa iba polievky na obed), zelenika je nas kamos(hlavne karfiol, ci brokoli), co sa o ovoci neda velmi povedat. Este stale ste vysavacovi, my mame takeho suseda. Ked pride hned skontroluje pracku a vytahujem vysavac. Razz - setri sa velmi a som rada, ze je vsetko ok. Ja som tiez brala Duphaston, tusim do 20tt. - to tricko som chcela kupit aj ja, no nedoslo by do valentina, tak som to nechala tak. A tiez som mala zaujem o 86 body. S tym prsom som sa dobre pobavila. Ja som mala vzdy velke prsia, no a teraz ... skoro nic-take lajdacky. Aj preto som prestala, nic som nemala, nekojim uz 4 den a v prsiach nic-ziadne naplnenie. Pre maleho to bol len zvyk a nedostatocny-dal by si viac.

 

15.02.2007 08:47

Janka

Denka gratulujem k úspešnému odstaveniu.... neboj Simi začne piť mliečko len treba trpezlivo skúšať.... naša Ninka nechcela Sunar a bolo jej zle z neho a pijeme Nutrilon nevie sa toho dopiť Smile A kočík je super má 6 kíl a 60 cm na dlžku po poskladaní je ako pierko.... Denka a tú istú farbu ste si vybrali? My máme presne ten čo si poslala obrázok

 

15.02.2007 10:07

misina

Ahojky, teda to bol Valentin, pozeram zze aj inde taky o nicom Wink Denka, planovali sme Laughing a podarilo sa Laughing co sme radi ....Veru akurat som na teba myslela, ze si sa dlho neozvala, ze co je s vami. Peti, take depky mame vsetky, ja som depkovala minuly tyzden, sice sme babo planovali, ale nejako ma pochytila panika ako vydrzim tie dalsie roky doma ... ale vydrzim, depka je uz prec a je to fajn. A nasa dlasie novinka je, ze Matko prespal 2 noci za sebou bez zobudenia Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked tak sme rano cumeli ........ uz som sa chcela pochvalit, ze nekojim, no nekojila som 2 dni, ale dnes som mu neusla, prichytil ma este v pyzame ako vegetim na gauci a nechala som ho ... aspon ma prestali tlacit prsia. Teda, naliali sa mi po 2 dnoch ..... a druha pre mna nie az taka fajn novinka je, ze aj vcera aj dnes bol hore od pol 6 Evil or Very Mad tak teraz uz spi ..... No co uz, nemozemem mat vsetko, ale vcera ten pocit prespatej noci bol uuuuuuuzasny ........ Inak, co sa tyka podpory v prestani kojenia, tiez si myslim ze treba, lebo ako Peti pises, taketo kojenie je uz o nervy a treba sa konecne po vyse roku aj vyspat ..... Tak drzime palce, aby sa Emmka umudrila a nechala ta trochu oddychnut ..... Denka a Janka, neviete aku velku ma sedaciu plochu ten kocik?

 

15.02.2007 10:10

DankaZA

BAbulky vdaka za podporu- nakoniec ked mangel prisiel po par pivach dolu- bol celkom dojaty mojim vytvorom a potom sa mi zaliecal cely vecer.... tak nakoniec to nebolo az take hrozne. ALe dikes - fakt je super si niekde vyliat dusu- uz to pisem asi tisici krat- ale som rada ze vas tu mam Wink Arrow Petruska- skus sa s Janom nejako dohodnut- ja chodievam kazdu stredu na volejbal- stara partia a - mangel zostava priFIlipkovi mam pre seba dve hodiny.. je to super vyvetrat si hlavu- a aako pises nebavit sa chvilu o detoch a plienockach akakackach... a to by si videla aka pridem vytesena k Filipovi - neviem sa ho dockat. a ked jeden tyzden volejbal nie je tak prepadam zlym naladam castejsie - vidno to na mne.... proste aj mama potrebuje oddych aj ked nadovsetko miluje svoje dieta je ten oddych od neho dolezity.. sa dohodni ze pojdes sa na hodinku poprechadzat do mesta sama- aslebo po obchodoch pokukat- alebo s kamoskou na kavicku... ale sama ... ved on ma urcite len pre seba nejaku tu hodinku.... Arrow Denka- super ze si spat... gratulujem k nekojeniu- napis ako to prebiehalo...

 

15.02.2007 10:13

DankaZA

misina: Ahojky, teda to bol Valentin, pozeram zze aj inde taky o nicom Wink Denka, planovali sme Laughing a podarilo sa Laughing co sme radi ....Veru akurat som na teba myslela, ze si sa dlho neozvala, ze co je s vami. Peti, take depky mame vsetky, ja som depkovala minuly tyzden, sice sme babo planovali, ale nejako ma pochytila panika ako vydrzim tie dalsie roky doma ... ale vydrzim, depka je uz prec a je to fajn. A nasa dlasie novinka je, ze Matko prespal 2 noci za sebou bez zobudenia Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked tak sme rano cumeli ........ uz som sa chcela pochvalit, ze nekojim, no nekojila som 2 dni, ale dnes som mu neusla, prichytil ma este v pyzame ako vegetim na gauci a nechala som ho ... aspon ma prestali tlacit prsia. Teda, naliali sa mi po 2 dnoch ..... a druha pre mna nie az taka fajn novinka je, ze aj vcera aj dnes bol hore od pol 6 Evil or Very Mad tak teraz uz spi ..... No co uz, nemozemem mat vsetko, ale vcera ten pocit prespatej noci bol uuuuuuuzasny ........ Inak, co sa tyka podpory v prestani kojenia, tiez si myslim ze treba, lebo ako Peti pises, taketo kojenie je uz o nervy a treba sa konecne po vyse roku aj vyspat ..... Tak drzime palce, aby sa Emmka umudrila a nechala ta trochu oddychnut ..... Denka a Janka, neviete aku velku ma sedaciu plochu ten kocik?
jeeej fuuuha k presptej noci gratulujem!!! a ked Matko zaspi takto skro.. potom estre spi raz do vecera???

 

15.02.2007 10:29

misina

Veru neviem Danak, ci zaspi este do vecera, uz dlho nespal 2x cez den. Ale teraz bol uz hrozne unaveny, tak som ho dala radsej spat. Uvidime ako potom. ... A ako pises, veru, treba si oddychnut od dietata, ja tiez chodim kazdy pondelok na AJ na 4 hodniny a potom len utekam domov Laughing a padne mi to velmi dobre, lebo rozmyslam o inom ako o Matkovi a detoch .... Az sme sa v septembri smiali, ale asi v zivote som sa tak do skoly netesila, ako teraz, a hlavne na to ze vypadnem z domu .... A mne tiez dobre proti depkam robi, ked k nam pride navsetva, alebo ideme my niekam, najradsej na chalupu ze mam zmenu prostredia, vzduchu a ludi ....

 

15.02.2007 10:34

katiatko

Ahojte........nas Valentinsky den vypadal takto, tatino bol v praci, my sme s Filipkom isli poobede vonku, presli sme sa pesi do obchodu, tam som kupila valentinske Garrone Bianco a sli sme pomaly spat, cestou sme stretli este nasich kamosov a potom zavolal tatino, ze je uz doma Shocked nieco po 15tej Shocked a ze nas cestou zoberie a pojdeme autom ku nasim dalsim kamosom, potreboval cosi pozriet na aute a ja som si aspon dobre pokecala s Matkou a decka sa spolu vyhrali. Filip sa tam citil ako doma, akoby tam chodieval kazdy den Laughing tak som bola rada, ze sa pekne hraju Wink Domov sme prisli po 19tej, Filipko po ceste zaspal v aute, tak som ho prezliekla a sup s nim do postielky. Uvarila som mu kasu, kt. na dve etapy akosi vypil z flase.............medzitym ako som mu davala papat sa ma uz tatino vypytoval, ci mi ma naliat valentinsky bavorak a ja som sa ho opytala, ze s coho mi to xce akoze namiesat, ked nemame TONIC, kt. som fsak kupila v obchode, al eon o tom este nevedel Wink Tak on mi na to, ze to bude taky bavorak bez Tonicu Rolling Eyes no proste, ved viete co - chlapi Laughing Laughing Laughing Vylozila som nakup na stol ku chladnicke a isla som dat Filipkovi papat. No a on ako bral ten Fernet z chladnicky, tak tam n atom dreze zahliadol to Garrone, ja som ho videla, ako mu pomaly docvakava a on na mna hodil taky pohlad a potom sm esa zacali smiat - potichu, lebo som krmila maleho hihi. A tak ked som prisl ado obyvky, tak ma uz cakal moj dojaty mangel s poharom Vermutu, som ho ocividne prekvapila, tak som mala taky dobry pocit......a on sa cely cas u tych nasich kamosovcov stazoval, ze dnes boli z roboty na vyjazde a ze mi ani nestihol nic kupit.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink

 

15.02.2007 10:59

petruška

Ahojte! Vďaka baby za podporu! veď toto si potrebujem nejako zariadiť. Ale všetko sa dá, len treba vôľu. Ale depka dnes už pominula, takže je celkom fajn deň, len tá moja dutá hlava ma ešte neprestala bolieť. Denka, Janka- ste ma navnadili s tým Quinny Zappom, je super. Síce Janovi sa ani tak nepáči, ale jemu sa nemusí páčiť. Wink Janka- ako sa s ním manipuluje? Je ľahko ovládateľný, keď v ňom malá sedí? Daj vedieť, ak budeš mať čas. Misina- teeda, Emmka by si mohla zobrať príklad od Maťka, no uvidíme, kedy začneme odúčať. Nám v utorok v poradni povedala Dr, že najlepšie sa odúča pri splne a myslím, že vy ste to vtedy akurát robili. Spln bol cca 1. - 2. 2. No Katiato- super večer, teeeda!

 

15.02.2007 10:59

katiatko

jeeeej, tak ....to je super, aspon sa pekne vyspis cez noc, ved to budes teraz potrebovat Wink Wink Wink , gratulujemem k nekojeniu, hihi, ako divne to znie, ale ved nase deticky su uz velke, takze tak to ma byt......... Wink Uz to bolo fakt len o zvyku Wink , kocik je fakt peknucky.....ja by som tiez taky brala... Laughing U nas ked obcas mame zapnutu doobeda telku na animaxe - rozpravky, tak FILIP akonahle zacuje tu zvucku ku tej rozpravke o lokomotive Tomasovi, tak fsetko pusta z ruka trieli si sadnut na koberec pred telku a hladi na to ako na sviatost :D Laughing :D Laughing Wink Normalne nechapacky, ked to prvykrat urobil, som len oci vyvalovala :D Maju aj vase deturence nejaku oblubenu rozpravku alebo nieco podobne??? , to stretko by bolo dobre zorganizovat na jar, uz sme sa tu o tom bavili......ked bude krasne svietit slniecko a bude fsetko kvitnut, juuuuuuuuj ako sa na to uz tesim Wink A s Filipkom sa uz dlho neozvali Shocked :D Idea , dobre, ze si si tu vyliala svoje srdce, aspon sa ti ulavilo, ako uz napisala Misina, tak sme tu jedna pre druhu a to je super Wink a kuki kuk tutokaj Laughing :D http://www.klbko.sk kohoze to mame na uvodnej stranke KLBKA???????? Wink Wink Laughing :D

 

15.02.2007 11:05

katiatko

petruška: Ahojte! Vďaka baby za podporu! veď toto si potrebujem nejako zariadiť. Ale všetko sa dá, len treba vôľu. Ale depka dnes už pominula, takže je celkom fajn deň, len tá moja dutá hlava ma ešte neprestala bolieť. Denka, Janka- ste ma navnadili s tým Quinny Zappom, je super. Síce Janovi sa ani tak nepáči, ale jemu sa nemusí páčiť. Wink Janka- ako sa s ním manipuluje? Je ľahko ovládateľný, keď v ňom malá sedí? Daj vedieť, ak budeš mať čas. Misina- teeda, Emmka by si mohla zobrať príklad od Maťka, no uvidíme, kedy začneme odúčať. Nám v utorok v poradni povedala Dr, že najlepšie sa odúča pri splne a myslím, že vy ste to vtedy akurát robili. Spln bol cca 1. - 2. 2. No Katiato- super večer, teeeda!
Petruska, ved akurat som pisala, ze aj ja by som taky kocik brala.....onedlho sa CHYSTAM predat ten nas Deltim a kupime nejaky iny, este chvilku pockam a budem sa rozhodovat aky......myslim, ze by stacil takyto vyslovene sportovy, lebo ako 2rocny sa uz Filipko asi nebude tolko kocikovat.....a na jar leto a jesen by bol tento super........................no okolnosti ukazu Wink , skor asi Janka lebo Denka este ten kocik este nema doma, mohla by si napisat, prosim ta, ake su nevyhody toho kocika alebo, co sa ti na nom nepaci?????? Vdaka Wink

 

15.02.2007 11:55

katiatko

a nakupny kosik si k nemu musis dokupit???? Shocked Wink

 

15.02.2007 12:05

DankaZA

katiatko: a kuki kuk tutokaj Laughing :D http://www.klbko.sk kohoze to mame na uvodnej stranke KLBKA???????? Wink Wink Laughing :D
jeeeej Petko a MAjka :D Noa Filip a telka- on ma najradsej ked o siedmej ci kedy ide losovanie cisel.. tie lopticky su tam a on len kuka a krici lopta lopta.. no a pred vianocami - boli oblubene Orange reklamy... s hudbou" sladke mamení" .. tiez hned ked to pocul utekal k telke.. no a este zvucka pocasia na TA3- Laughing Laughing Laughing

 

15.02.2007 12:18

nana

ahojte, ake dobre temy ste tu rozoberali, idem skusit co si pamatam. - u nas uz sme asi uspesne odstaveny. mame za sebou druhu noc uz bez kojenia, cize vyse 48 hodin. a lepsi sa aj pitie sunaru. vecer vypil 60ml a dnes rano uz 120ml. a uchvatne je, ze vydrzi vlastn eod vecere cca od 19:00 do 7:00 rano ked ma ranajky. v noci pije len trochu caju alebo vody. sice este stale bojujeme od takej tretej rano do siestej. to sa stale prehadzuje, place, lozi po nas a miestami medzi tym na chvilu zaspi, ale nie je to nic hrozne. dnes dokonca zaspal este do siedmej, takze sme uz vstavali konecne normalne a nie este za tmy. a co sa tvorby mlieka tyka, tak jedno prso uz sa asi vyplo Smile sice este je naliate ale uz ho nemusim odsavat. druhe este nie a nie skoncit, takze ma taha na jedno stranu Wink aspon este chvilu vyzeram zensky. skoda len, ze mame tulenie zatrhnute teraz, takze si to mato ani neuzije a o chvilu uz budem mat len plachty Rolling Eyes ale aj tak je mi to este stale luto, ze sme museli skoncit. este sa pohravam s myslienkou, ze mu mozno ponuknem po porode znovu, ale to uz je asi blbost, uz bude velky a aj dlho nekojeny (aj ked poznam s fora jednu babu co to tak spravila a maly sa velmi rad zas chytil a kojila tandem este skoro rok). ak ti mozem poradit, teda neviem ci uspavas kojenim, ale ak hej, tak zacni tym. nam to velmi pomohlo. tiez som kojila cele noci, skludom aj 10x a ako som ho naucila zaspat bez kojenia (vzdy som ho nakojila predtym po sediacky k obyvke) tak uz sa to vyrazne zlepsilo. bol schopny spat od 20:00 do 3:00 a az potom pytal prvy raz. do rana si dal asi 2x. cize uplny sen. a aj tie dva razi boli skor len psychika, kedze teraz mu to nechyba, nie je hladny, len sa potrebuje pritulit. keby, ze kojime dalej, ostali by sme na vecernom a rannom. to nebolo take unavne. - ako sledujem, asi mame nejaky podobny cyklus tych depiek, lebo aj ja som mala riadnu asi 5 dni dozadu. absolutne mi uz sibalo z toho, ze som vyse tyzdna doma. presne kvoli tomu nevyvetraniu hlavy. mne staci, ze chodim do centra, kde si pokecam s babami a kedze vsetky vieme co potrebujeme, kecame o vsetkom moznom a o detoch len minimum. teraz sme aj riesili a stale riesime nove priestory a projekt pre volnocasove centrum, co je super vec, lebo clovek si pripada dolezity a ze sa nieco deje Smile uz som ako zavislacka. tyzden bez centra a som hotova. vtedy ma presne chytil aj strach, ze za pol roka uz tu mam dve deti a to uz sa docista zblaznim. ale uz je dobre. - u nas uplne zabudnuty Smile mato bol v cechach na sluzobke, takze prisiel utahany ako kon. ale nejak nam to nevadilo, zas nejak uz to po tych rokoch neprezivame Wink - ivko fakt zboznuje vecernickovu znelku a tiez tu reklamu co chodi pred a po, kde ide taky vlacik (reklama na hame) tu ma myslim uplne najradsej. vecernicek samotny uz ho moc neberie. stale sice chodi teraz ten o takom psikovi, co ho zo zaciatku velmi tecilo, lebo cely cas krical hava hava ale uz ho to asi nudi. vzdy si pocka len na znelky. - to jarne znie super, najlepsie niekde na horach Smile vsak danka, misina, snad este co to odchodime.

 

15.02.2007 12:37

eji

kolko stoji ten kociarik?? baby, nejak som postrehla, ze tu je rec o bodyckach....ale presne neviem co Embarassed , co neviete zohnat vacsie??alebo ako?? inac, my tu mame dnes velmi krasne pocasie...si asi spravime nejaky ten vyletik..bud sa pojdeme pozriet do alp, troska si zabobovat, alebo na vodopady, alebo nakupovat, bo som este nestihla nic domov nakupit.. uz v nedelu ideme domov, tak to rychlo preslo.. inac, ta svajciarcina mi pripada ako rustina, uuplne ina ako nemcina Rolling Eyes

 

15.02.2007 12:54

Janka

Čo sa týka kočíka http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=350&Itemid=26 tam nájdete všetko o ňom, stál 7390,- má streišku a plášťenku plus tašku dobre sa skladá, výýýýýborne sa s ním manipuluje, nevidím zatiaľ ani jeden mínus... treba brať do úvahy to že je to šporitiak vyslovene do mesta do auta čo ja som potrebovala hlavne aby sa dobre skladal a bol ľahký pri dvoch deťoch aby som sa vtrepala do auta keď malá bude mať Perego po Ninke.... Katiatko košík neexistuje k tomu kočiariku.... ale mne to nevadí keďže viem že vždy pôjdem s dvomi detmi Smile a na druhom košík aj tašku mám takže ja som zvážila všetko..... Depky - baby ja na začiatku tehotenstva hrozné...bola som v šoku ako to zvládnem a trvalo to bezmála asi do 10 tt takže chápem, a teraz v siedmom mesiaci ma tiež ako tak chytajú ale to kôli tomu bytu...že mi to tu už lezie hore krkom... A Valentín - my sme mali krásny dostala som nádherné tulipánky a boli sme v meste na večeri...bol to príjemný večer...

 

15.02.2007 13:04

Janka

A ešte k tým útekom z domu Smile Petruška ja mám vždy v sobotu doobeda pre seba, ráno o deviatej balím kotvy a idem preč z domu, idem proste na nakúpy, buď s maminou mojou alebo sama a ja sa vyvetrám, nakupujem potraviny samozrejme Smile vyberiem sa do nejakého hypermarkety a labzujem si v Klude si nakúpim vyvetrám hlavu, domov prídem okolo pol dvanástej to už Radko uspáva malú a ja idem variť.... a mimo to chodím s kamoškou na koncerty keď sa zadarí alebo do divadla.... proste niekedy mám večer pre seba a robím to hlavne teraz tak raz za mesiac lebo viem že keď znova začnem kojiť mám po vtákoch Smile ale je to hrozne hrozne dôležité ísť aspoň na ten nákup sama....ja sa na sobotu vždy hrozne teším Smile

 

15.02.2007 13:06

Denka

Kociarik sme si dali ukazat, ked sme boli s muzikom minuly tyzden v Budapesti. Je naozaj velmi lahucko manipulovatelny a skladny. Vybrali sme si cervenu farbu. Nevyhoda je snad ten kosik (ale ja som to velmi nevyuzivala-aspon zacnem nosit kabelku-mozno) a neda sa polohovat chrbatik (ale Simi aj tak v kociari nespala). Da sa super zlozit, dokonca do tasky a Simi vela chodi ... Depka to velmi dobre poznam ... ideme v sobotu do divadla. Surprised

 

15.02.2007 13:22

Denka

Kojenie - my sme sa kojili iba pred spanim. A kedze som ho nemohla uspavat v spalni - hned sa dozadoval cici, tak som to robila v obyvke napr. v hojdacom kresle sedel na mne a po case zaspinkal. Velmi som sa bala obednajsieho spanku, no na moje prekvapenie to islo velmi lahko (vecerne kojenie som zrusila uz skor). Tiez zaspaval na mne(velmi rychle), no dnes som ho dala rovno do postele a vobec ho nenapadla cica. Takze od dnes uz budem upravovat aj vecerne zaspavanie. Uz ziadne behanie po kupkani a zaspavanie na mne.

 

15.02.2007 14:19

katiatko

Denka: Kojenie - my sme sa kojili iba pred spanim. A kedze som ho nemohla uspavat v spalni - hned sa dozadoval cici, tak som to robila v obyvke napr. v hojdacom kresle sedel na mne a po case zaspinkal. Velmi som sa bala obednajsieho spanku, no na moje prekvapenie to islo velmi lahko (vecerne kojenie som zrusila uz skor). Tiez zaspaval na mne(velmi rychle), no dnes som ho dala rovno do postele a vobec ho nenapadla cica. Takze od dnes uz budem upravovat aj vecerne zaspavanie. Uz ziadne behanie po kupkani a zaspavanie na mne.
Denka, drzime palec pri dnesnom vecernom zaspavani Wink Filipko tiez po kupani zvykne pobehovat, ja mu zatial robim kasicku, potom papa a sup rovno spinkat :D

 

15.02.2007 16:53

DankaZA

no a ja pridam par foto zo vcera- moj fesacik

 

15.02.2007 17:00

DankaZA

a este

 

15.02.2007 18:23

MajkaPR

Filipko je tusim nejaky hamblivy... Laughing Neviem ci sa mi to zda len na tych fotkach, ale Filip vyzera ze je strasne vysoky...teda oproti Petkovi...ale fotky su super,ako dvojrocny chlapec Wink

 

15.02.2007 18:35

katchka

tak matej zasa bez slova zaspal v postielke, takze to chapem ako definitivum...miro sa mi teraz smeje, ze ja som ho vlastne tym uspavanim rusila a preto nechcel zaspat Smile u nas valentin pohodka ... miro doniesol vecer valentinskeho mc donalda, tak sme sa nadlabli a kukali telku Smile ja som dostala zimnu vetrovku ( super vypredaj Smile ) a mirino tie cokoladove fidorky.... tu linku co som vtedy davala zatial neviem najst na tu chatu, ale este pohladam...ohladne stretka myslim.... kocik sa aj mne dost paci, ale my uz vydrzime s tym nasim, lebo aj tak myslim, ze maximum este tak pol roka a mozem kocik odniest k svokre na povalu, bo matej uz vacsinu casu vonku beha sam a kocik mam vlastne len namiesto kabelky ako spominala denka Smile

 

15.02.2007 18:58

DankaZA

MajkaPR: Filipko je tusim nejaky hamblivy... Laughing Neviem ci sa mi to zda len na tych fotkach, ale Filip vyzera ze je strasne vysoky...teda oproti Petkovi...ale fotky su super,ako dvojrocny chlapec Wink
je dost vysoky ma asi 85-86cm... pri svojom skoro trojrocnom bratrancovi- je asi len o 5cm nizsi...

 

15.02.2007 19:28

misina

Ahojky, tak Matko spal dnes iba raz a to 2 hodniky od 10-12. A teraz vecer uz bol poriadne umrncany a unaveny. Ale nechceli sme ho dat skor spat, aby nevstaval rano zase este skor. Pre mna je ta pol 6 dost drasticka aj tak Wink Danka, tak Filipko je taky vysoky ako Matko. A aj on sa tak zvykne vazit Laughing Peti, my sme koncili s kojenim uz asi mesiac dopredu pomaly, tak neviem ci je to tym splnom. A ako baby pisali, aj my sme najskor zrusili zaspavanie pri prsniku a slo to pomerne hladko. A potom tiez ako Nana, sme prestali kojit o tej polnoci, to este nebol hladny, tak ked sa zobudil, dostal vodu a musel zaspinkat sam dalej. A zvykol si.Najviac plakal 15 minut a to nebolo nic hrozne. Drzime palce, aby Emmka pochopil, ze mamka uz ma toho dost Laughing A v telke pozerame vecernicek, to ho trosku zaujme, niekedy sa na tom psovi aj dobre smeje. A pozeravame aj Simpsonovcov, to ked vidi, krici baba Laughing

 

15.02.2007 19:29

Janka

Baby ja neviem čo napísať, mám slzy v očiach je mi hrozne.... prišla mi sms od Nany... je v nemocnici prišla o bábetko Sad čaká ju operácia.... ak ju chcete podporiť pošlem vám číslo na ss alebo fakt neviem...neviem čo napísať tak ma to mrzíííí Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

15.02.2007 19:40

misina

booooooze .............. to ma hrozne mrzi ......... Janka, ak mozes, posli to cislo

 

15.02.2007 19:44

Janka

Je mi hrozne asi to bolo tou chorobou alebo neviem..... musíme na ňu myslieť nech sa skoro zotaví hlavne psychicky Sad musí to byť veľmi ťažké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad

 

15.02.2007 20:08

DankaZA

Janka: Baby ja neviem čo napísať, mám slzy v očiach je mi hrozne.... prišla mi sms od Nany... je v nemocnici prišla o bábetko Sad čaká ju operácia.... ak ju chcete podporiť pošlem vám číslo na ss alebo fakt neviem...neviem čo napísať tak ma to mrzíííí Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Shocked Shocked Shocked Shocked do r-i-t-i.. Crying or Very sad Crying or Very sad velmi ma to mrzi... svet je nespravodlivy Crying or Very sad Crying or Very sad ktovie asi to bolo tym vypatima vsetkym- ved toho mala v poslednej dobe neskutocne vela- aj zataz na psychiku aj na organizmus... boooze Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

15.02.2007 20:17

Bellinka

Janka,prosim posli mi cislo na SS,dakujem. Tak toto je totalne nespravodlive Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad.

 

15.02.2007 20:59

katiatko

Sad Crying or Very sad do paroma, tak to je fakt nespravodlive......baby.......to je take smutneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Janka posli aj mne to cislo na nanu pls. dakujeeeeeeeeeeem

 

15.02.2007 21:14

katiatko

12 tyzdnov a teraz toto Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Je mi to tak strasne luto Sad

 

15.02.2007 21:29

eji

baby, tak aj ja som uz napisala nane..., sice neviem ci je to najlepsie, lebo kazda sms ju musi boliet, aj ked vie, ze to myslime dobre... snad sa nam z toho rychlo zotavi, hlavne citovo... Crying or Very sad

 

15.02.2007 21:51

petruška

Oh, ja som si teraz veselo prišla z KE, že idem písať čo nové atu čítam také hrozné veci. Je to neskutočne smutné Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Chúďatko, musí byť hrozne nešťastná..... Janka, pošli číslo aj mne....

 

15.02.2007 21:58

Janka

číslo som Vám poslala aj keĎ ja si tiež myslím tak ako Eji že ju tie sms môžu raniť Sad ja som to sem napísala lebo Nana mi sama napísala že bude lepšie keď ja že ona to asi nedokáže Crying or Very sad a myslela som že jej to určite pomôže keď budeme myslou všetky pri nej.... je to také smutné kočky ja fakt neviem ani čo dodať neviem prestať na to myslieť... chúĎa....