1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312

bábätka november 2005

24.01.2007 13:04

misina

katiatko: Misina, krasne fotky, havne ta s tym "hava" a ta halvicka cez tu mriezku na cest. postielke. Filipko moc nie je na plysacikov. On si plysaka len popozera, ukaze, kde ma ocko a nostek a usko, ked ma naladicku, tak ho stisne, popripade da pusinku a potom ho slahne o zem Laughing No a potom mu ja 5 minut vysvetlujem, ze sa to tak nerobi Cool A Matko je ostrihany, vsak??? Neviem, ci som ho uz videlal ostrihaneho Embarassed A mimochodom, mate take iste bodycko ako Filipko Wink
dakujem za pochvalu. Jedna ta fotka je dost rozmazana, lebo udrzat ho bez pohybu je nemozne, hlavne ked vidi fotak. Matko je uz dlhsie ostrihany ale dlhsie som nedavala fotky a aj som nejako polavila vo foteni. Ale vlasky mu uz opat podrastli a aj mu stmavli. A aj zmenili kvalitu, uz ich nema take jemne ako mal, ale zacina ichj mat ako drotiky (hmmm, ja mam take Wink ) inac, nejako sme sa tu stretli Laughing

 

24.01.2007 13:06

misina

haha, deti spia a mamy surfuju Laughing Laughing Laughing Katka, bodycko sme tusim zdedili Laughing

 

24.01.2007 13:07

misina

Ozaj, neviete mi poradit? Kupila som cez MMB mikinu uz minuly tyzden a este mi neprisla, a kocka sa mi ani neozvala, ked som jej pisala, ze co sa stalo .... Peniazky jej prisli, to mi uz potvrdila.

 

24.01.2007 13:08

Bellinka

 

24.01.2007 13:10

katiatko

katiatko: Inac, ja som zazila podobnu situaciu, Danka, som si teraz spomenula,ale s tvojou sa to neda porovnat.....raz, bolo to dost davno, Filip mal asi 8 mesiacov, sme boli u svokrovcov a Filipko mal cas ist spinkat, tak som ho dala do postielky a podchylila som dvere, cakala som chvilku za nimi a kedze bol tichucko, tak som odisla, cca o 5 minut zacal mrnkat, mrnkal asi 3 min. a svokra tam uz bezala, ze sa na neho ide len pozriet, za xvilku dobehla aj s Filiom na rukach, 'ze on nexce spinkat' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked samozrejme, ze ma skoro rozhodilo a vo mne to poriadne vrelo, som jej vysvetlovala, ze on ked sa teraz nevyspi, tak potom ked budeme odchadzat, tak to bude s nim na nevydrzanie a bude zly. Ale ona chi chi chi cha cha cha s Filipom....tak sa hrali, stale ho nosila a neviem co fsetko a ked som po case uz videla, ze Filip zacina byt uz nevrly, nebavilo ho uz ani nosenie, tak som Peta stuchla, ze ideme domov, no a to uz Filip zuril, lebo sa mu xcelo spat.....a ked som ho obliekala, tak este pridal, a vtedy svokruska vyplasene zahlasila, ze ona ho takeho este nevidela, normalne bola z neho hotova....ved som jej to hovorila ako to bude Wink No a Filip v autosedacke akosi na 5 min. tej cesty domov zaspal a potom sa samozrejme zasa musel prebrat a ja som mala vecer co robit, aby som ho uspala, lebo on nie anie zaspinkat, taky mal cely den prevrateny na ruby Sad
No tak nieco podobne som zazila aj ja. Len to svokrovci prisli ku nam na navstevu a hned svokra na mna vytrubila -Daj ju sem! /ako nejaku vec/ a zarku mi priam vytrhla z ruk .Ale chudatko moje sa tak zlakla, ze skupstila taky rev, ze som ju pol hodinu utisovala vedla v izbe. Odvtedy - neviem ci si to dieta dokaze az tak pamatat, ale doteraz ked vidi svokrovcov, tak place a mam velky problem utisit ju. Ale musim povedat,ze posledny krat to uz bolo lepsie. Takze len tolko k svokrovcom Rolling Eyes
Adi, to moja svokra robi stale Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a ja si len kusem do jazyka, aby som nevyletela, a len cakam ci sa Matko nerozplace, lenze on sa len pozera co sa deje. A v poslednom case, mi ho driape priam nasilu a to sa MAtko mna drzi ako kliest a ja jej ho pustim, aby sme sa nenadrapovali a v duchu zurim ale hovorim si, ze dieta aj tak na to pride same ... a ked mu bude zle, tak to vie dat najavo ....
Ja zasa musim povedat, ze Filip ma moju svokru velmi rad, on ked ju vidi, tak za nou hned uteka, LEBO ona mu fsetko da na co si len spomenie, stale ho nosi ked si Filipko zamanie a ked Filipko nastrci ruku, tak ona okamzite vstava a ide s Filipkom Rolling Eyes Ja to len pozorujem a potom ked odide, tak je Filip ako utrhnuty z retaze. Ale uz som minule tak jemne naznacila, aj mangel jej povedal, ze nech ho necha sem tam aj tak a nevyhovie mu uplne vo fsetkom, a ze on vie aj chodit, ze ho nemusi nosit, lebo potom Filip nevie co od radosti so sebou a vymysla. Tak uz sa zlepsuje, normalne to pochopila, co som rada Wink Ved ja stale vravim, ze este si ho uzije Wink ked jej ho na dva tyzdne dame v lete, ked bude starsi, na prazdniny Wink

 

24.01.2007 13:24

Janka

misina: Ozaj, neviete mi poradit? Kupila som cez MMB mikinu uz minuly tyzden a este mi neprisla, a kocka sa mi ani neozvala, ked som jej pisala, ze co sa stalo .... Peniazky jej prisli, to mi uz potvrdila.
Miška neviem mne sa to ešte nestalo ale raz sa mi stalo že to išlo dlhšie, skus vyčkať do konca tyždńa a keď nič hm no neviem asi iba môžeš napísať na MMB že čo sa ti stalo!!!! do kelu.... Veru deti spia mamičky surfujú Smile my pri našom papkaní dnes no uvidíme ale plán na obedík je mrkvička, zelená fazuľka, zemiačiky a kuriatko... a keď to nevyjde u nás mliečko Sad lebo to je jediné čo mi ninka neodmieta v posledných dňoch

 

24.01.2007 13:26

katiatko

misina: Ozaj, neviete mi poradit? Kupila som cez MMB mikinu uz minuly tyzden a este mi neprisla, a kocka sa mi ani neozvala, ked som jej pisala, ze co sa stalo .... Peniazky jej prisli, to mi uz potvrdila.
Misina, ja som si tiez teraz objednavala cez MMB, nejak eveci, al euz ich mam na poste, uz sa dnes na ne tesim Laughing Wink A kedy jej peniezky dosli na ucet? Ona ti to pravdepodobne poslala potom na druhy den....no a ty by si to mala dostat tak do dvoch dni Shocked

 

24.01.2007 13:30

andre.a

misina: Ozaj, neviete mi poradit? Kupila som cez MMB mikinu uz minuly tyzden a este mi neprisla, a kocka sa mi ani neozvala, ked som jej pisala, ze co sa stalo .... Peniazky jej prisli, to mi uz potvrdila.
Miška neviem mne sa to ešte nestalo ale raz sa mi stalo že to išlo dlhšie, skus vyčkať do konca tyždńa a keď nič hm no neviem asi iba môžeš napísať na MMB že čo sa ti stalo!!!! do kelu.... Veru deti spia mamičky surfujú Smile my pri našom papkaní dnes no uvidíme ale plán na obedík je mrkvička, zelená fazuľka, zemiačiky a kuriatko... a keď to nevyjde u nás mliečko Sad lebo to je jediné čo mi ninka neodmieta v posledných dňoch
Misina mne sa to tiez pred nedavnom stalo - a to som bola aj na poste reklamovat, ale oni mi na to len povedali, ze doporuceny list ma dorucenie az 18 dni Confused takze chvilu este pockaj a uvidis. Janka nebud smutna, snad sa to polepsi. Inac ak ta to aspon trocha potesi mam kamosku ktora ma tak isto novembrove dietatko a ona ju vacsinou este koji. Mala jej odmieta vsetko - dostane do nej raz za den par lyziciek polievocky a to je vsetko Rolling Eyes

 

24.01.2007 13:34

andre.a

Denka: Danka ak si sa takto rozhodla tak vydrz, deticky su mudre, takze velmi dobre vedia, ze placom toho vela dosiahnu. Ked bol maly maly moj otec plakal stale so Simonom(a urcite by aj teraz)a to bol kedysi iny drsniak. .
Denka inac aj z mojho tvrdasa ocina "vyrastol" citlivucky stary otec - len co Zarka trosku dlhsie place, tak automaticky je starky u nas a mojka ju, hladka a Zara ta to uz vyuziva a fnuka, fnuka cim dlhsie Wink aby sa jej starky venoval co najdlhsie

 

24.01.2007 13:35

andre.a

misina: haha, deti spia a mamy surfuju Laughing Laughing Laughing Katka, bodycko sme tusim zdedili Laughing
No ja som uz nasla Zaru pobehovat po spalni, ale este sa mi ju podarilo uspat. Tak uvidim do kedy to potiahne Cool

 

24.01.2007 13:48

katiatko

mne sa tiez Filip pred xvilkou prebral, ale este sa mi ho podarilo ukecat a buva dalej Wink

 

24.01.2007 13:53

katiatko

, mam prosbu, sme si pred nedavnom preinstalovavali PC a teraz mi nexce ist DropShots, neviem ako si mam stiahnut program bez toho, aby to po mne xcelo novu registraciu.............uz som aj mangela pytala, aby sa mi na to pozrel, samoska, ze mu to hned neslo, tak zahlasil, ze tieto BABSKE programy ho vytacaju, a ze vacsinou byvaju zbytocne zlozite v porovnani s najzlozitejsim programom na svete. Ze ten je oproti DropShotsu pre neho malickost Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Tak ma vytocil a viac sa ho na to pytat nebudem Embarassed

 

24.01.2007 14:12

MajkaPR

katiatko: Inac, ja som zazila podobnu situaciu, Danka, som si teraz spomenula,ale s tvojou sa to neda porovnat.....raz, bolo to dost davno, Filip mal asi 8 mesiacov, sme boli u svokrovcov a Filipko mal cas ist spinkat, tak som ho dala do postielky a podchylila som dvere, cakala som chvilku za nimi a kedze bol tichucko, tak som odisla, cca o 5 minut zacal mrnkat, mrnkal asi 3 min. a svokra tam uz bezala, ze sa na neho ide len pozriet, za xvilku dobehla aj s Filiom na rukach, 'ze on nexce spinkat' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked samozrejme, ze ma skoro rozhodilo a vo mne to poriadne vrelo, som jej vysvetlovala, ze on ked sa teraz nevyspi, tak potom ked budeme odchadzat, tak to bude s nim na nevydrzanie a bude zly. Ale ona chi chi chi cha cha cha s Filipom....tak sa hrali, stale ho nosila a neviem co fsetko a ked som po case uz videla, ze Filip zacina byt uz nevrly, nebavilo ho uz ani nosenie, tak som Peta stuchla, ze ideme domov, no a to uz Filip zuril, lebo sa mu xcelo spat.....a ked som ho obliekala, tak este pridal, a vtedy svokruska vyplasene zahlasila, ze ona ho takeho este nevidela, normalne bola z neho hotova....ved som jej to hovorila ako to bude Wink No a Filip v autosedacke akosi na 5 min. tej cesty domov zaspal a potom sa samozrejme zasa musel prebrat a ja som mala vecer co robit, aby som ho uspala, lebo on nie anie zaspinkat, taky mal cely den prevrateny na ruby Sad
No tak nieco podobne som zazila aj ja. Len to svokrovci prisli ku nam na navstevu a hned svokra na mna vytrubila -Daj ju sem! /ako nejaku vec/ a zarku mi priam vytrhla z ruk .Ale chudatko moje sa tak zlakla, ze skupstila taky rev, ze som ju pol hodinu utisovala vedla v izbe. Odvtedy - neviem ci si to dieta dokaze az tak pamatat, ale doteraz ked vidi svokrovcov, tak place a mam velky problem utisit ju. Ale musim povedat,ze posledny krat to uz bolo lepsie. Takze len tolko k svokrovcom Rolling Eyes
Adi, to moja svokra robi stale Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a ja si len kusem do jazyka, aby som nevyletela, a len cakam ci sa Matko nerozplace, lenze on sa len pozera co sa deje. A v poslednom case, mi ho driape priam nasilu a to sa MAtko mna drzi ako kliest a ja jej ho pustim, aby sme sa nenadrapovali a v duchu zurim ale hovorim si, ze dieta aj tak na to pride same ... a ked mu bude zle, tak to vie dat najavo .... Ja zasa musim povedat, ze Filip ma moju svokru velmi rad, on ked ju vidi, tak za nou hned uteka, LEBO ona mu fsetko da na co si len spomenie, stale ho nosi ked si Filipko zamanie a ked Filipko nastrci ruku, tak ona okamzite vstava a ide s Filipkom Rolling Eyes Ja to len pozorujem a potom ked odide, tak je Filip ako utrhnuty z retaze. Ale uz som minule tak jemne naznacila, aj mangel jej povedal, ze nech ho necha sem tam aj tak a nevyhovie mu uplne vo fsetkom, a ze on vie aj chodit, ze ho nemusi nosit, lebo potom Filip nevie co od radosti so sebou a vymysla. Tak uz sa zlepsuje, normalne to pochopila, co som rada Wink Ved ja stale vravim, ze este si ho uzije Wink ked jej ho na dva tyzdne dame v lete, ked bude starsi, na prazdniny Wink Katiatko moja svokra detto,tiez by spravila co malemu na ockach vidi a ked je u nich na noc,alebo sme s nimi v Bytci vzdy sa tam strasne rozmazna,ale ved stari rodicia su vraj na to Wink

 

24.01.2007 14:55

Zuna

Janka: Inak kočky my máme hrozné obdobie, malá bola min.týždeŃ soplavá, nechutilo jej jesť aj mi schudla, no soplík prešiel ale nechutenstvo pretrváva to za prvé a za druhé by iba na rukách bola a hrozne je umrnčaná... ide nám stolička no neviem myslíte že je to z toho? ja už som normálne niekedy nervózna lebo ja ju nespoznávam Sad to nie je moja večne usmiata Ninka a ona visí len na mne ja sa nemôžem celý deń ani pohnúť, buď je na rukách alebo mi drží tepláky... ja neviem zažili ste to? hádam to prejde Sad
Janka, podľa mňa si Ninka uvedomuje, že bude tá "druhá", keď sa bábo narodí. Deti to vedia vycítiť, ale môže za to aj to sťahovanie. Mojej známej, tak dcérka začala vymýšlať, keď zbadala ako prerábajú izby a chystajú veci pre bábo. Moja Katka zas nemá rada, keď nás vidí s mužom objímať sa alebo byť spolu. Proste žiarli na manžela Laughing Pravdaže môže to byť aj od zubov.

 

24.01.2007 15:06

Zuna

DankaZA: dost sa toho bojim a som na vazkach ci to skusat aj cez den Rolling Eyes Zuna ako to slo u Katusky??
Danka, prvé dni boli u nás tiež hrozné, mne bolo tiež ľúto Katky, ale však som ju kontrolovala a tíšila. Ono dieťa si to začne uvedomovať a potom ten plač minimalizuje a každý deň sa tá doba plaču skracuje. Ja som to začala snáď po dvoch dňoch skúšať na dennom spánku a bolo to rovnako účinné ako v noci. Budem ti držať palce, hlavne nech to zvláda tvoje okolie Wink To s tým svokrom si dokážem predstaviť, mne našťastie nik nezasahoval pri Katkinom plači, ale ráno sa mi starí rodičia sťažovali. Zasvätila som ich do mojej techniky a proste som im povedala, že to tak bude trvať týždeň kým sa to zlepší a čo chceli alebo nie museli to prijať.

 

24.01.2007 15:20

DankaZA

katiatko: Ozaj, Danka, este ma zaujimalo, ako na to reagoval tvoj mangel Idea Confused: Wink A co ste dnes varili??? Ja som raz nevedela co navarit a nakoniec som si spomenula na brokolicu, tak zapekam predvarenu brokolicu s mrkvou na cibulke a s postruhanym syrom so zemiakovou kasou, zapekanie cca 20min, som zvedava, co na to nas Filipo Idea
mangel za mnou stal- om vidi co si uzijem vecer aj v noci.... povedal nech si svokra nevsimam- ze si to vysvetlime zajtra- ze teraz ked sme obaja rozpaleni ze to nema vyznam..

 

24.01.2007 15:22

DankaZA

DankaZA: dost sa toho bojim a som na vazkach ci to skusat aj cez den Rolling Eyes Zuna ako to slo u Katusky??
Danka, prvé dni boli u nás tiež hrozné, mne bolo tiež ľúto Katky, ale však som ju kontrolovala a tíšila. Ono dieťa si to začne uvedomovať a potom ten plač minimalizuje a každý deň sa tá doba plaču skracuje. Ja som to začala snáď po dvoch dňoch skúšať na dennom spánku a bolo to rovnako účinné ako v noci. Budem ti držať palce, hlavne nech to zvláda tvoje okolie Wink To s tým svokrom si dokážem predstaviť, mne našťastie nik nezasahoval pri Katkinom plači, ale ráno sa mi starí rodičia sťažovali. Zasvätila som ich do mojej techniky a proste som im povedala, že to tak bude trvať týždeň kým sa to zlepší a čo chceli alebo nie museli to prijať. zuna aako dlho Katka plakala prvy krat a ako sa to skracovalo?? lebo teraz na dennom spanku som skusila opat a plakal o 10 min kratsie...

 

24.01.2007 15:30

DankaZA

andre.a: No teda Danka nezavidim! Asi by ma porazilo Evil or Very Mad - Ja si vobec neviem predstavit,ze by som mala byvat so svorkovcami Confused Nevzdavaj sa ved on mozno pochopi. Inac ja som zatial spokojna so Zarinim zaspavanim. Uspavam ju ja a trva to vacsinou nejakch 10 minut - a hrozitansky mi to vyhovuje a si to uzivam, kedze vtedy sa Zaruska doslova na mna lepi a hladka ma a bozkava - je to strasne mile Razz Razz Razz Takze ja zatial pockam so samostatnym zaspavanim. Cool
Ja donedavna tiez - Ja som ho najprv troska uskakala na lopte asi 5 minut zaspievala par uspavanok a potom som si snim lahla a do 10 minut spal. a na obed to dokonca netrvalo ani 5 minut- takze to bolo v pohode a tiez som si to uzivala- ale teraz sa z toho postupne stal boj kto z koho- niekedy dokonca aj vyse hodiny sme sa uspavali- a to bol unaveny- ja ho tiez davam spat neskor ked viem ze dlhsie spinkal na obed... inak so svokrovcami byvam eosobitne- teda jeden dom ale dve samostatne jednotky.... doteraz sa velmi nestarali- len sem tam poucne poznamky svorky daj mu toto daj mu hento- ale to sa da zvladnut... no a teraz este svagrina s detmi- no neviem neviem

 

24.01.2007 15:34

petruška

Misina-malý je už taký veľký, zlatý je!!! a super fotečky!!! Danka- vidíš pôjde to ľahko, držíme palce!!! Inak tato je zlatý, že stál pri tebe, tak to je fajn. My začíname zajtra doobedu. Som zvedavá. Inak to s rodičmi a svokrovcami sme preberali včera s kamoškou. Ona to má tak tiež horšie býva s rodičmi a tiež keď nechávala malú plakať, tak jej do toho kecali, že prečo a pod. A nakoniec sme sa včera zhodli. Ako v pohode sú to starí rodičia, ale keď oni boli rodičia a my deti ako sa s nami babrali. Dali nás do postieľky, zavreli dvere a bolo. Keď sa malo spať sa spalo a žiadne výhovorky. Pritom to hovorí aj moja mama, a my si deti doslova hýčkame, a keď im chceme zaviesť trošku disciplíny, len pre ich dobro aby sa vyspali konečne poriadne (no jasné, že aj my), tak do toho kibicujú.

 

24.01.2007 15:55

Zuna

DankaZA: dost sa toho bojim a som na vazkach ci to skusat aj cez den Rolling Eyes Zuna ako to slo u Katusky??
Danka, prvé dni boli u nás tiež hrozné, mne bolo tiež ľúto Katky, ale však som ju kontrolovala a tíšila. Ono dieťa si to začne uvedomovať a potom ten plač minimalizuje a každý deň sa tá doba plaču skracuje. Ja som to začala snáď po dvoch dňoch skúšať na dennom spánku a bolo to rovnako účinné ako v noci. Budem ti držať palce, hlavne nech to zvláda tvoje okolie Wink To s tým svokrom si dokážem predstaviť, mne našťastie nik nezasahoval pri Katkinom plači, ale ráno sa mi starí rodičia sťažovali. Zasvätila som ich do mojej techniky a proste som im povedala, že to tak bude trvať týždeň kým sa to zlepší a čo chceli alebo nie museli to prijať. Pekne! Danka, ja som si to nestopovala, ale viem že to bolo vždy menej plaču ako deň predtým až sa to zminimalizovalo a je to ako teraz. Dám ju spať, troška zamrnčí (niekedy ani to) a do 10 minút zaspí. Nájdu sa i dni kedy ešte plače, ale z toho vedu nerobím.

 

24.01.2007 16:04

andre.a

andre.a: No teda Danka nezavidim! Asi by ma porazilo Evil or Very Mad - Ja si vobec neviem predstavit,ze by som mala byvat so svorkovcami Confused Nevzdavaj sa ved on mozno pochopi. Inac ja som zatial spokojna so Zarinim zaspavanim. Uspavam ju ja a trva to vacsinou nejakch 10 minut - a hrozitansky mi to vyhovuje a si to uzivam, kedze vtedy sa Zaruska doslova na mna lepi a hladka ma a bozkava - je to strasne mile Razz Razz Razz Takze ja zatial pockam so samostatnym zaspavanim. Cool
Ja donedavna tiez - Ja som ho najprv troska uskakala na lopte asi 5 minut zaspievala par uspavanok a potom som si snim lahla a do 10 minut spal. a na obed to dokonca netrvalo ani 5 minut- takze to bolo v pohode a tiez som si to uzivala- ale teraz sa z toho postupne stal boj kto z koho- niekedy dokonca aj vyse hodiny sme sa uspavali- a to bol unaveny- ja ho tiez davam spat neskor ked viem ze dlhsie spinkal na obed... inak so svokrovcami byvam eosobitne- teda jeden dom ale dve samostatne jednotky.... doteraz sa velmi nestarali- len sem tam poucne poznamky svorky daj mu toto daj mu hento- ale to sa da zvladnut... no a teraz este svagrina s detmi- no neviem neviem Uznavam - na to by som ani nemala nervy. A tiez uvazujem, ze takouto metodou budem oducat zarku od uspavania so mnou. Len to zatial neplanujem. Uvidime ako to pojde dalej. No a to byvanie este aj so svagrinou ti nezavidim - my sice byvame s mojimi rodicmi a mam este aj slobodnu sestru a to musim povedat ze vychadzame vyborne, ale vsetkeho vela skodi. Obcas mam nervy aj na nich Laughing

 

24.01.2007 17:13

Janka

ZUNA ver že aj mňa to napadlo že nie len tými zúbkami to bude Sad ja jej často ukazujem bruško že je tam bábätko aj ho bozkáva ale podľa mňa si to neuvedomuje ale tak čudne naň zazerá Smile ale inak nechystám nič lebo bývame dočasne u švagra a vo svojom budeme snáď najenskôr v marci a tam už sa budem hniezdiť veru!!!!! no nič musím sa jej naplno venovať tých posledných pár dní...

 

24.01.2007 19:27

Janka

Baby inak dík za povzbudenie, Ninka sa vyspinkala poobede dve hodinky a poobede bola celkom veselá, aj keď skúšali sme kadečo na papkanie niečo zbodla Smile a hlavne mliečko pila.... teraz už spinká.. snáď to skoro prejde Smile

 

24.01.2007 20:33

katiatko

mne Filipko zaspal pred xvilkou, ale to zaspavanie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes sodoma gomora Rolling Eyes Sa cosi umrvil v tej postielke a co sa mojej ruky nahladal Rolling Eyes ON JE NA NEJ ZAVISLY, ani mlieko nexcel pit, ale po 10ich minutach uspavania si to rozmyslel a predsa len si na moje prekvapenie cucul, vypil asi 100, ale ja mu teraz idem dat dopit zvysok, ked uz buva. Tiez zacina byt to nase uspavanie akesi divne a hlavne zavisle na mojej ruke Laughing Cez obed ale zaspal uplne sam. Som ho dala do vaku, supla do postielky, 5 minut mrnkal a zrazu ticho, pekne zaspal, cez den s tym problem akosi nema, ale vecer VERUZE MA, SAM BY ASI NEZASPAL Confused , zajtra sa asi ku vam pridam Cool hrdlo ma uz od fcera neboli...uz sa tesime Wink

 

24.01.2007 21:13

Denka

Janka: Inak kočky my máme hrozné obdobie, malá bola min.týždeŃ soplavá, nechutilo jej jesť aj mi schudla, no soplík prešiel ale nechutenstvo pretrváva to za prvé a za druhé by iba na rukách bola a hrozne je umrnčaná... ide nám stolička no neviem myslíte že je to z toho? ja už som normálne niekedy nervózna lebo ja ju nespoznávam Sad to nie je moja večne usmiata Ninka a ona visí len na mne ja sa nemôžem celý deń ani pohnúť, buď je na rukách alebo mi drží tepláky... ja neviem zažili ste to? hádam to prejde Sad
Janka, podľa mňa si Ninka uvedomuje, že bude tá "druhá", keď sa bábo narodí. Deti to vedia vycítiť, ale môže za to aj to sťahovanie. Mojej známej, tak dcérka začala vymýšlať, keď zbadala ako prerábajú izby a chystajú veci pre bábo. Moja Katka zas nemá rada, keď nás vidí s mužom objímať sa alebo byť spolu. Proste žiarli na manžela Laughing Pravdaže môže to byť aj od zubov. my zase ked sa mojkame s manzelom, maly hned pride s usmevom a stiska sa tiez. A ked kricime-hlasno si nieco vysvetlujeme hned nabehne a bud chce pusu, alebo jedneho z nas bije.

 

24.01.2007 21:14

DankaZA

dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink

 

24.01.2007 21:16

DankaZA

katiatko: mne Filipko zaspal pred xvilkou, ale to zaspavanie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes sodoma gomora Rolling Eyes Sa cosi umrvil v tej postielke a co sa mojej ruky nahladal Rolling Eyes ON JE NA NEJ ZAVISLY, ani mlieko nexcel pit, ale po 10ich minutach uspavania si to rozmyslel a predsa len si na moje prekvapenie cucul, vypil asi 100, ale ja mu teraz idem dat dopit zvysok, ked uz buva. Tiez zacina byt to nase uspavanie akesi divne a hlavne zavisle na mojej ruke Laughing Cez obed ale zaspal uplne sam. Som ho dala do vaku, supla do postielky, 5 minut mrnkal a zrazu ticho, pekne zaspal, cez den s tym problem akosi nema, ale vecer VERUZE MA, SAM BY ASI NEZASPAL Confused , zajtra sa asi ku vam pridam Cool hrdlo ma uz od fcera neboli...uz sa tesime Wink
jasne pridi- tesim sa Wink

 

24.01.2007 21:18

andre.a

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
BLAHOZELAME - super ze to vyslo - aj svokor bude mat pokojnejsiu noc Wink Razz Razz Razz

 

24.01.2007 21:22

Denka

Misina krasne fotocky. Dnes sa maly dal najprv presvedcit na 100ml Nutrilonu a este neskor v posteli dopil nejakych 80ml. Nie je to idealne, ze dam do rucky flasu a vypije ju, no predsa.... nato ze vobec nechcel, super. Takze kojim iba pred obednajsim spankom a zatial sa toho nechcem vzdat. Baby aj na vas sa ludia cudne pozeraju, ked poviete, ze kojite?

 

24.01.2007 21:24

Denka

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
jooooooooooooooj super Danka

 

24.01.2007 21:27

katiatko

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
Dankaaa, parada, Filipko je sikovnik a ty sikovnica Wink

 

24.01.2007 21:28

DankaZA

Janka: Inak kočky my máme hrozné obdobie, malá bola min.týždeŃ soplavá, nechutilo jej jesť aj mi schudla, no soplík prešiel ale nechutenstvo pretrváva to za prvé a za druhé by iba na rukách bola a hrozne je umrnčaná... ide nám stolička no neviem myslíte že je to z toho? ja už som normálne niekedy nervózna lebo ja ju nespoznávam Sad to nie je moja večne usmiata Ninka a ona visí len na mne ja sa nemôžem celý deń ani pohnúť, buď je na rukách alebo mi drží tepláky... ja neviem zažili ste to? hádam to prejde Sad
Janka, podľa mňa si Ninka uvedomuje, že bude tá "druhá", keď sa bábo narodí. Deti to vedia vycítiť, ale môže za to aj to sťahovanie. Mojej známej, tak dcérka začala vymýšlať, keď zbadala ako prerábajú izby a chystajú veci pre bábo. Moja Katka zas nemá rada, keď nás vidí s mužom objímať sa alebo byť spolu. Proste žiarli na manžela Laughing Pravdaže môže to byť aj od zubov. my zase ked sa mojkame s manzelom, maly hned pride s usmevom a stiska sa tiez. A ked kricime-hlasno si nieco vysvetlujeme hned nabehne a bud chce pusu, alebo jedneho z nas bije. Nas Filip sa tiez tesi ked ja obijmame- proste k nam dobehne a smeje sa... no a ked sa hadame- tak to som uz pisala nas napodobnuje- tiez krici a rozhadzuje rukami ako moj mangel Laughing

 

24.01.2007 21:29

andre.a

Denka: Misina krasne fotocky. Dnes sa maly dal najprv presvedcit na 100ml Nutrilonu a este neskor v posteli dopil nejakych 80ml. Nie je to idealne, ze dam do rucky flasu a vypije ju, no predsa.... nato ze vobec nechcel, super. Takze kojim iba pred obednajsim spankom a zatial sa toho nechcem vzdat. Baby aj na vas sa ludia cudne pozeraju, ked poviete, ze kojite?
Denka tak ja nekojim Zarku uz cca mesiac a ked som vtedy niekomu povedala ze kojim tak taaaak gulali ocami, ako keby to bolo nevhodne, alebo co. Fakt sa naslo malo ludi, co to pokladali za dobru vec. Wink

 

24.01.2007 21:30

DankaZA

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
BLAHOZELAME - super ze to vyslo - aj svokor bude mat pokojnejsiu noc Wink Razz Razz Razz Ha- kaslem nan- budem kricat ja Laughing Laughing Laughing Dakuejm kocky som rada ze vas tu mam Wink

 

24.01.2007 21:37

katiatko

My tiez ked sa objimame a chichoceme, tak Filipko dobehne a pozera sa na nas cely vysmiaty a potom sa k nam prida a nas aj pusinkuje, je to take zlate a mile a ked sa hadame, alebo hlasnejsie hovorime, tak zazera s takym pohladom, ze "dajte pokoj" Wink

 

24.01.2007 21:37

Denka

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
BLAHOZELAME - super ze to vyslo - aj svokor bude mat pokojnejsiu noc Wink Razz Razz Razz som rada... lebo aj ja sa chcem na to dat, len nech maly sa nauci na to mliecko ... po kupkani mu dam do postielky flasu a spinkat - he he dobre som ti to naplanovala, uvidime ...

 

24.01.2007 21:53

misina

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
Danka, to je super, tesime sa s tebou. Zeby som sa do toho pustila aj ja????? zatial mi nase zaspavanie vyhovuje, ale nevyhovuje mi malo miesta v posteli, musime mu dat spravit tu postel, uz sme sa o tom s Branom bavili.... Inak dnes sa nam stala vec Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sli sme s Branom do Materskeho centra v Tvrdosine, co je od No asi 17 km, ze nech sa Matko pohra s detmi niekde inde a ja som nechcela ist sama, tak som nahovorila Brana nech ide tiez. A Matko sa pohral Wink Wink Wink ale sam, ziadne deti tam neboli Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes vraj im tam velmi maminy s detmi nechodia, iba ked maju nejaku akciu Shocked Shocked Shocked co mi bolo luto, lebo som chcela aby bol s detmi, lebo sme len doma alebo vonku alebo s dospelymi ... ale bola tam velmi mila pani, ktora nam spravila caj a zobrala si Matka a hrala sa s nim, ze nech si vypijeme caj Laughing Laughing Laughing bola zlata, joj, to by som brala aj inokedy Laughing Laughing A to je otvorene len 2x do tyzdna. keby bolo take nieco tu, tak som tam kazdy raz.

 

24.01.2007 21:54

MajkaPR

super uspech, gratulujeme,al ja uz citam tu metodu,tak uvidime kedy ju dam do praxe... ja nekojim od 4 mesiacov a zase sa mi stava ze sa mavela ludi pyta ci este kojim a cuduju sa ako to ze nie... aj ja by som sa k vam rada pridala na stretnutie Sad ,skoda ze niesme v Bytci,hadam na buduce...

 

24.01.2007 21:57

misina

sranda, ako deticky kazde inak reaguje, my ked sa objimame, matko prifrci ku nam, chce ist na ruky a ked ho zoberieme, tak objime mna a zazera na Brana Laughing Laughing Laughing a ked ma Brano pobozka, tak ho odtlaca a posinkuje ma on Laughing Laughing Laughing

 

24.01.2007 21:58

petruška

Dankaaaa supeeeer, Filipko je zlaté dieťa, len tak ďalej!!!! My keď sa stískame, tak malá ostane ticho stáť a pozerá na nás a my si ju potom zavoláme a stíska sa s nami. A keď sa vadíme, tak najprv pozerá, že čo? a potom začne kričať ona. Baby dnes sme malej kúpili vankúš a perinu do postieľky, je síce už do takej väčšej detskej postieľky, ale už nám trebalo, lebo tá čo sme mali je už malinká. A ešte nám dnes došiel stan, tak som zvedavá čo bude robiť zajtra. Tuším Misina, aj vy máte taký, farebný, čo sa dá potom pripojiť aj tunel a ešte jeden stan.

 

24.01.2007 22:09

misina

ked niekomu poviem ze Matka este kojim, tak sa mi vsetci pozru nenapadne do vystrihu a niekedy sa priamo opytaju, ze z coho Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

 

24.01.2007 22:12

misina

ale aspon po porode som mala pocit, ze mam ciarku vo vystrihu Laughing Laughing Laughing a Peti my sme mali ten stan pozicany a Matkovi sa celkom pacil, ale najskor sa ho bal, tak som do neho musela ist najskor ja a az potom vosiel on ...Posli potom fotky ako sa Emmke pacil

 

24.01.2007 22:15

andre.a

DankaZA: dIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
Danka, to je super, tesime sa s tebou. Zeby som sa do toho pustila aj ja????? zatial mi nase zaspavanie vyhovuje, ale nevyhovuje mi malo miesta v posteli, musime mu dat spravit tu postel, uz sme sa o tom s Branom bavili.... Inak dnes sa nam stala vec Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sli sme s Branom do Materskeho centra v Tvrdosine, co je od No asi 17 km, ze nech sa Matko pohra s detmi niekde inde a ja som nechcela ist sama, tak som nahovorila Brana nech ide tiez. A Matko sa pohral Wink Wink Wink ale sam, ziadne deti tam neboli Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes vraj im tam velmi maminy s detmi nechodia, iba ked maju nejaku akciu Shocked Shocked Shocked co mi bolo luto, lebo som chcela aby bol s detmi, lebo sme len doma alebo vonku alebo s dospelymi ... ale bola tam velmi mila pani, ktora nam spravila caj a zobrala si Matka a hrala sa s nim, ze nech si vypijeme caj Laughing Laughing Laughing bola zlata, joj, to by som brala aj inokedy Laughing Laughing A to je otvorene len 2x do tyzdna. keby bolo take nieco tu, tak som tam kazdy raz. Tak Miska malo to aj taku malu vyhodu - oddychli ste si Laughing u nas v Rbk je materske centrum a je to tam aj celkom dobre urobene. Chodime tam sice zriedkavo a naposledy sa nam stala taka ista vec ako vam. Tiez sme tam prisli /ze nech sa Zarka pohra trosku s detmi/ a nebolo tam ani nohy. Akurat pripravovali divadielko a robili si nejaku taku skusku - tak sa nasa sikovna dcerenka zapajala do divadielka. Razz Razz Razz Ked kricala jedna pani, ktora to cele hrala, tak Zara sa nedala a kricala tiez. Tak si pocekali :D :D :D

 

25.01.2007 09:23

Zuna

DankaZA: DIEVCENCE!!! - Ani som ho nebola tisit- len trosku na mna pokrical- ze mama mama a zaspal!!! som tak astastna ze som ho netrapila zbytocne Wink uvidime ako zajtra. A dakujem kocky za podporu.. Wink
Krása-gratulujem Danka a dokonca to u vás prebehlo rýchlejšie ako u nás.

 

25.01.2007 09:24

katiatko

Ahojte, ako vidim, tak dnes som tu prva Wink Filip sa mi dnes uz 2x pokakal Rolling Eyes Ked som ho druhy krat prebalovala, tak som mu dala do ruky jednu mokru utierku, lebo sa mi mykal o dusu a teraz s nou beha po byte a fsetko s nou utiera, uz mame aj podlahy vyumyvane, aj svoje lietadielko poumyval a ked som xcela, aby ju zahodil do kosa, tak mi utiekol a chichotal sa pri tom.....betar maly

 

25.01.2007 09:27

katiatko

noc sme mali pokojnu, Filipko sa zobudil len raz okolo 1ej, takze by som sa celkom dobre vyspala, keby moj mangel opat nebluznil Laughing Laughing Laughing

 

25.01.2007 09:46

Denka

Ahojte Simi mi zaspal, vstal dnes okolo siestej a tak som ho dala o deviatej spinkat, aj hned zaspinkal. Sranda, pretoze doobeda, ked ide Simi spinkat okolo 11-12 (ked vstane rano okolo pol osmej) uz je dost unaveny a pritom je hore nejake 4 hodinky. No a vecer nie a nie ist spat a to pritom taha od nejakej druhej na nozkach, co je hore nejakych 6 a viac hodin.

 

25.01.2007 09:48

Janka

Naša Ninka sa dnes vyvalovala do štvrť na deväť, taká bola podarená, vstala síce o hodinku skôr ale ešte ležala medzi nami, mrmlala si, pichala nám do oka a tak Smile Kočky gratulujem k úspechom, Teda hlavne Danke a Filipkovi!!!!!! U nás je to presne naopak, Ninka mi do polky decembra od malinka zaspávala sama, dala som kašu, zaspievala pesničku, uložila do postieľky a ona sama zaspala... ešte aj na tej orave nám to fungovalo, no keď sme sa presťahovali ona to nejak zle znášala plus mala ten bolavý abces na telíčku tak sme sa rozhodli že ju budeme uspávať my na posteli Smile takže u nás opačný postup Smile ale nevadí nám to.... a keď už budeme zabývaní definitívne v novom tak potom to skúsime znova to zaspávanie osamote... už bude aj väčšia ale keďže príde sestrička tak neviem no asi to nebude až také ľahké a tak Ninka bude potrebovať našu prítomnosť v každej chvíli tak u nás to teraz bude nejaký čas zo zaspávanim takto Smile Inak Ninulka už je veselá od včera Smile tak sa teším už je to moje dievčatko aj čo to popapkala včera na večer a dnes už vystrája Smile

 

25.01.2007 10:06

katiatko

tak super Janka, konecne sa Ninka usmieva a je z nej opat male sidielko, Filipko posiela cmuk Wink

 

25.01.2007 10:10

Denka

Nam Simi sam zaspaval do dovolenky a po nej uz potrebuje na to mna. Ale som rada, ze je v spani maly po mne, cize ked vstane, vie si vzdy este aj pol az hodinu polebedit. Keby bol po muzikovi, tak akonahle otvori oci, tak vstava - a on vstava teda aj dost skoro aj ked nemusi.