1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312

bábätka november 2005

23.01.2007 20:06

misina

Denka, super, aspon zacal, a neboj jemu to zachuti.

 

23.01.2007 20:06

MajkaPR

,naozaj krasne fotecky :D .Danka ma pravdu,tie prve dve su nadherne, odkial vies tek dobre fotit? To si asi manualne nastavujes fotak,zee? Lebo ja ked fotim na automat tak mi to nespravi to ze pozadie je rozmazane a dietatko ostre a ten sneh,ze je taky roztiahnuty to sa nastavuje dlha doba clony? No skratke ste sikovne kocky...skoda ze ja take pekne fotky mat nebudem Sad . Ja som zacala chodit v poslednej dobe viac do detskeho kollektivu a Petko je vsade chudacik ako otlkaci panak...vacsinou je v centre aj inde najmladsi a ostatne decka ho sacu,odstrkuju,vsetko mu beru a dokonca ho minule jeden jeho kamarat dost surovo kusol do prsta Shocked .Ale ja to pripisujem tomuto vekovemu obdobiu,mozno ze po case to bude on robit inym a zas nebudem spokojna,ale dufam,ze nebude. Wink Nase spanie vyzera asi tak ze okolo pol osmej ide spat...je uz sam vo svojej izbe,ale skoro vzdy okolo jednej zacne plackat,tak tam idem bud ja alebo muz a dame mu cajik a dudel,ale niekedy zacne za minutku zas tak to vieme ze je zle a musi tam jeden z nas ostat,dat si ho do postele a spat s nim az do rana s tym ze este parkrat treba dat dudlik...ale da sa to vydrzat,pokial ho nenaopadne ze je 1-1,5 hodiny hore a chce sa jasit... U nas cely den sneho-prsalo a potom uz len prsalo,takze tu zasnezenu romantiku vam dost zavidim. A este pochvala pre ,krasne vytvory...obdivujem ,nakupila si super vecicky

 

23.01.2007 20:07

andre.a

petruška: Misina- ďakujem za podrobný opis. Ale malý spáva s vami v posteli, teda pri vás, čo? Naša spí v postieľke sama. A dnes pre zmenu spala cez deň len hodinu. Tak ja už neviem, ale začnem najneskôr od pondelka, alebo už od štvrtka. Zajtra ideme na plávanie o 12:00, tak potrebujem aby mi spala určite aspoň 45 min. Uvidíme. Ale po dnešnej noci som definitívne rozhodnutá. Už len musím dať Janovi prečítať časť tej knihy, aby naozaj vedel o čo ide. Mám obavy, že on to nezvládne a budeme to mať perné, ale musí aj keby skaly padali. Wink A ľudia u nás je snehuuuu, paráda, zima sa začala. Zuna-super fotečky, my snáď zajtra. Dnes sme boli na návšteve.
veru, veru spava s nami v posteli a uz mi to zacina trochu vadit, lebo sa strasne roztahuje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes tak rozmyslam, ako dalej, do postielky neviem ci ho dam, to sa mi zda byt drasticke a asi by nepochopil co od neho chcem, kedze sa v nej iba hrava. A hra sa tam rad. Takze spekulujeme s Branom, ze mu dame spravit na mieru postel a tu si dame k nasej a casom mu ju odsunieme, ked bude vacsi. Ale som to dnes trochu zakrikla, lebo na obed spal len 45 minut a potm sa budil, plakal, tak som skusila vselico, lebo sa mi to nezdalo, pomasirovala som brusko, prebalila a nakonieceste zaspinkal, ale velmi sa budil, tak som si pri nom este hodinku polezala a nakoniec predsa tvrdo zaspal a dokopy potiahol 3 hodiny. Len som musela byt pri nom .... Adi, krasne fotky, my sme po obede cakali na Brano, ktory sa jasnacka zdrzal a nakoniec sme nesli uz vonku potme. Tak snad ten sneh vydrzi, lebo doobeda ho este nebolo vela a nemala som ani fotak .... Ozaj, do kedy je ta akcia v Happy Foto?
Miska aj zajtra hlasili snezenie - takze si este uzijeme Razz A ta akcia je do 25.1. - este dva dni Exclamation Wink

 

23.01.2007 20:11

andre.a

MajkaPR: ,naozaj krasne fotecky :D .Danka ma pravdu,tie prve dve su nadherne, odkial vies tek dobre fotit? To si asi manualne nastavujes fotak,zee? Lebo ja ked fotim na automat tak mi to nespravi to ze pozadie je rozmazane a dietatko ostre a ten sneh,ze je taky roztiahnuty to sa nastavuje dlha doba clony? No skratke ste sikovne kocky...skoda ze ja take pekne fotky mat nebudem Sad . Ja som zacala chodit v poslednej dobe viac do detskeho kollektivu a Petko je vsade chudacik ako otlkaci panak...vacsinou je v centre aj inde najmladsi a ostatne decka ho sacu,odstrkuju,vsetko mu beru a dokonca ho minule jeden jeho kamarat dost surovo kusol do prsta Shocked .Ale ja to pripisujem tomuto vekovemu obdobiu,mozno ze po case to bude on robit inym a zas nebudem spokojna,ale dufam,ze nebude. Wink Nase spanie vyzera asi tak ze okolo pol osmej ide spat...je uz sam vo svojej izbe,ale skoro vzdy okolo jednej zacne plackat,tak tam idem bud ja alebo muz a dame mu cajik a dudel,ale niekedy zacne za minutku zas tak to vieme ze je zle a musi tam jeden z nas ostat,dat si ho do postele a spat s nim az do rana s tym ze este parkrat treba dat dudlik...ale da sa to vydrzat,pokial ho nenaopadne ze je 1-1,5 hodiny hore a chce sa jasit... U nas cely den sneho-prsalo a potom uz len prsalo,takze tu zasnezenu romantiku vam dost zavidim. A este pochvala pre ,krasne vytvory...obdivujem ,nakupila si super vecicky
Majka tak si to teda neodhadla spravne Wink Laughing bolo to fotene automatom a tiez to bola nahoda, ze tak vysli tie fotky- inokedy sa snazim viac a fotky su na prd - a teraz som cvakala jednu za druhou - takze za nejakych 20 minut som urobila 50 fotiek a tychto 6 bolo zverejnitelnych - tie ostatne nestali za vela - takze ja taka fotografka Wink Razz Razz Razz

 

23.01.2007 20:34

Bellinka

Tak neviem ako u vas ale u nas stale snezi a poobede som sa vybrala ku svokrovcom s kocikom a pekne som si zacvicila.Necakala som ze bude tolko snehu (teraz je uz min.15cm) chodniky este neodpratane,utlacila som sa jak mulica.Naspat som neriskovala a isli so mnou svokrovci ale uz to bolo lepsie. Co sa tyka toho strkania a brania hraciek tak aj Lukasko je ten chudak,zatial,uvidime ako bude reagovat neskor.Vacsinou je spolu o 7 mes. starsim bratancom a ten mu teda nechce dat nic a este aj štuchne,buchne,proste podla potreby. A este bratanček strasne ziarli,neviem ako su na tom vase deticky ale ked Simonko vidi Lukaska na rukach jeho ocina,tak to je taky rev ze musi Lukasa polozit lebo krokodilie slzy.Lukasko tak nereaguje ale v buducnosti je mozne vsetko. Wink

 

23.01.2007 20:36

Bellinka

pokrok u Simka 2dcl nutrilonu,Lukasko max.2 hlty a to je jedno ci nutrilon alebo kravske. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

23.01.2007 20:58

katiatko

, poslala som ti mail Wink

 

23.01.2007 21:02

andre.a

katiatko: , poslala som ti mail Wink
Jej Katiatko dakujem - takze mame cas do 15.2. - taaak to sa mi este co to nazbiera a potom uz mojho manzelika nacisto porazi Razz Razz Razz Twisted Evil Razz Razz Razz

 

23.01.2007 21:04

katiatko

katiatko: , poslala som ti mail Wink
Jej Katiatko dakujem - takze mame cas do 15.2. - taaak to sa mi este co to nazbiera a potom uz mojho manzelika nacisto porazi Razz Razz Razz Twisted Evil Razz Razz Razz
Wink Wink toho mojho uz skoro porazilo Wink Wink Laughing Laughing

 

23.01.2007 21:06

petruška

Jeej baby dnes Emmka za spala naozaj bez kojenia!!!! A síce už druhý krát , včera to bolo síce tak že už bola nalomená, ale dnes sme sa nakojili v posteli a potom stále len lozila po posteli a ľahala si. Jednu chíľu som si myslela, že už ideme k tatovi do obývačky a tak som jej začala rozprávať o červenej čiapočke a pred koncom už ostala ležať, a tak som ju nechala chvíľku, potom som ju dala do postieľky. Mala ešte otvorené oči, po chvíľke dvihla hlavu, pozrela kde je a ostala ležať a zaspala asi tak za pár sekúnd. A pri tom si asi pol hodku od 18:30 do 19:00 pospala v aute. Taak sa teším. A začíname oficiálne cez deň odúčať od štvrtka, keďže budúci utorok ideme na to očkovanie, tak nech to máme za sebou a očkovanie potom. Ale kolop, klop, aby som to nezakríkla. Misina-myslím, že keby som amlej dala dnes cez obed, čo vstala po hodke cucnúť, tiež by potiahla ešte spánok. Ale keďže stála už v postieľke, tak som myslela, že je už vyspatá, ale potom vyzerala ešte riadne unavene.

 

23.01.2007 21:07

nana

dobra tema tie tahanice o hracky. ivo bol tiez dost dlho len otlkany/ oberany ale uz sa neda. aj ked fyzicky na to nema, tak bojuje obcas ako male levica. hoci protivnik ma kludne o take 4 kilecka na vrch Smile ale zaujimave je, ze napr. tento chlapec uz ho nechava tak ako zistil, ze ivo sa brani. celkovo sa teraz do konfliktov dostava pomenej. skor sa tahaju take 2 rocne deti a to je ine rodeo vam poviem. a uplne ako z knihy aj s perfektnymi rybickami o zem a nalezitym huronskym placom. a tusim najviac placu nie vtedy ked im niekto nieco vezme, ale ked oni beru ale nepodari sa. a este zaujimavejsie je, ze si to v tych hlavkach otocia a stazuju sa mamam, ze im niekto nieco vzal, hoci to bolo naopak. deti su proste srandovne Smile my uz sme si ale tiez uzili par skoro ozembuchov, hlavne ked ho zvesim z policky na ktoru po sti krat vyliezol tak to sa riadne rozculuje, ze co som si to zas dovolila. alebo ked si zmysli, ze teraz chce jest a ja nestihnem zareagovat, patricne svizne, co pre neho znamena do 2 sekund, tak uz sa jeduje Smile no zlaty Wink konecne mam nejaku fotku s uz ostrihanym ivkom, aj ked nie su vobec vydarene. na tie vase skvosty sa nemam sancu chytat s touto mojou krabickou. dnes sme zas piekli, kedze von sa nedalo ist, lebo v BA sa snezenie plynulo presunulo do prsania a vsetko je tu totalne mokre a same blato Rolling Eyes tak sme doma vymyslali co sa dalo a z nudy sme uz aj piekli na velku radost tatina

 

23.01.2007 21:16

petruška

katiatko: , poslala som ti mail Wink
Jej Katiatko dakujem - takze mame cas do 15.2. - taaak to sa mi este co to nazbiera a potom uz mojho manzelika nacisto porazi Razz Razz Razz Twisted Evil Razz Razz Razz
Super, že to ešte pokračuje!!! Ja som to včera chcela odoslať a potom mi ukázalo, že súbory . JPG neberie a berie iba .jpg tak a viac ako polovicu zo 140 mám .JPG. Nedá sa to nejako hromadne zmeniť na malé písmo baby? Lebo ma pri prepisovaní porazí.

 

23.01.2007 21:20

andre.a

nana: dobra tema tie tahanice o hracky. ivo bol tiez dost dlho len otlkany/ oberany ale uz sa neda. aj ked fyzicky na to nema, tak bojuje obcas ako male levica. hoci protivnik ma kludne o take 4 kilecka na vrch Smile ale zaujimave je, ze napr. tento chlapec uz ho nechava tak ako zistil, ze ivo sa brani. celkovo sa teraz do konfliktov dostava pomenej. skor sa tahaju take 2 rocne deti a to je ine rodeo vam poviem. a uplne ako z knihy aj s perfektnymi rybickami o zem a nalezitym huronskym placom. a tusim najviac placu nie vtedy ked im niekto nieco vezme, ale ked oni beru ale nepodari sa. a este zaujimavejsie je, ze si to v tych hlavkach otocia a stazuju sa mamam, ze im niekto nieco vzal, hoci to bolo naopak. deti su proste srandovne Smile my uz sme si ale tiez uzili par skoro ozembuchov, hlavne ked ho zvesim z policky na ktoru po sti krat vyliezol tak to sa riadne rozculuje, ze co som si to zas dovolila. alebo ked si zmysli, ze teraz chce jest a ja nestihnem zareagovat, patricne svizne, co pre neho znamena do 2 sekund, tak uz sa jeduje Smile no zlaty Wink konecne mam nejaku fotku s uz ostrihanym ivkom, aj ked nie su vobec vydarene. na tie vase skvosty sa nemam sancu chytat s touto mojou krabickou. dnes sme zas piekli, kedze von sa nedalo ist, lebo v BA sa snezenie plynulo presunulo do prsania a vsetko je tu totalne mokre a same blato Rolling Eyes tak sme doma vymyslali co sa dalo a z nudy sme uz aj piekli na velku radost tatina
Jej tak aj z Ivka bude kuchtik? Razz Razz Zara ta je ista kucharka. Len co sa priblizim k linke, tak bezi opreteky ku mne a samozrejme chce vidiet co sa v hrncoch odohrava, nehovoriac ze mi z ruky berie varesku a miesat chce ona Razz Razz Razz /pekne fotocky - a Ivko no teda - fesacisko Wink

 

23.01.2007 21:23

andre.a

katiatko: , poslala som ti mail Wink
Jej Katiatko dakujem - takze mame cas do 15.2. - taaak to sa mi este co to nazbiera a potom uz mojho manzelika nacisto porazi Razz Razz Razz Twisted Evil Razz Razz Razz
Super, že to ešte pokračuje!!! Ja som to včera chcela odoslať a potom mi ukázalo, že súbory . JPG neberie a berie iba .jpg tak a viac ako polovicu zo 140 mám .JPG. Nedá sa to nejako hromadne zmeniť na malé písmo baby? Lebo ma pri prepisovaní porazí. petruska v tom ti ja veru neporadim a aj ta lutujem ked to mas cely prepisovat. Asi by ma porazilo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ozaj teraz ma napadlo ze si chcela vediet adresu H&M - takze je to www.hm.com/nl/ - tam je online shop - tak cez to sa da vidiet co ponukaju Wink

 

23.01.2007 21:46

ivka+filipko

ahojte baby, my sme dnes boli na kontrole. este do konca tyzdna berieme kvapky na kasel a do nosa, azda to uz bude dobre...snad tu aj bude sneh a pojdeme sa sankovat.... - ja som takuto noc opisovala minuly tyzden....mne sa to stalo prvykrat a podla mna to boli zuby....plakal a nechcel nic.... -tak nasi Filipkovia su podobni.....F sa nikdy nevedel dockat mlieka a teraz niekedy tiez strajkuje a nakoniec ho vypije....a preco mu tam davas granko? len tak pre chut? lebo je to vlastne kakao a ked uz potom ide rovno spat, zbytocne ma sladke na zubkoch, nie? ci este potom umyvate zubky? to len otazka

 

23.01.2007 21:47

Bellinka

super ze takto Ivka zapajas do pecenia. Ja peciem ked Lukasko spinka lebo to by som neupiekla nic.Minule mi ten svarny suhaj vypol plyn pod hrncom a ja ze uz idem vypnut polievku,uz bude uvarena a ona chladne Mad .Odvtedy davam velky pozor lebo Lukasko hned ked pocuje ze zapalujem plamen tak hor sa na sporak.

 

23.01.2007 21:47

katiatko

Adi, ja sa na tej ich HMkej stranke nedokazem vyznat Rolling Eyes Maju to nejake prekombinovane Wink , ivko je ostrihany noznicami???? Lebo je to superm ako strojcekom Wink Filipovi som tiez ostrihala jeho prehadzovacku Laughing Laughing Laughing - noznicami a na leto sa ho chystame ostrihat strojcekom Wink

 

23.01.2007 21:54

andre.a

katiatko: Adi, ja sa na tej ich HMkej stranke nedokazem vyznat Rolling Eyes Maju to nejake prekombinovane Wink , ivko je ostrihany noznicami???? Lebo je to superm ako strojcekom Wink Filipovi som tiez ostrihala jeho prehadzovacku Laughing Laughing Laughing - noznicami a na leto sa ho chystame ostrihat strojcekom Wink
Kati - ani ja som zo zaciatku nevedela. A ked sa dostanes na ich stranku, je tam Online shop, dalej musis zakliknut kinderen a potom je tam na vyber Meisjes/dievcata/ a Meisjejs /to su chlapci/ a tam uz konkretne klikas o aky druh oblecenia mas zaujem.

 

23.01.2007 21:56

petruška

vďaka Adi, si zlatá, že sisi spomenula. Wink No a ja, keďže akcia na HF pokračuje, tak vyberám ďalšie fotečky a pritom už asi tak prvých 70 ks za prvý polrok života melj mám urobených. Ale ešte som sa raz prehrabala a vybrala. Embarassed My sme dnes boli u kamošky Lenky o tri mesiace staršej a malé sa super zahrali, len lenka bola ako správna hostiteľka a nechala Emmku nech si s ňou robí čo chce, ale s hračkami sa delili, bez plaču a kriku, ale zasiahnuť sme párkrát museli. Wink emmka síce raz chytila záchvat zúrivosti a chcela všetko zhodiť zo stola, ale na druhý pokus som ju spacifikovala. Ale je riadna čertica, keď sa rozšupne.

 

23.01.2007 21:57

andre.a

ivka+filipko: ahojte baby, my sme dnes boli na kontrole. este do konca tyzdna berieme kvapky na kasel a do nosa, azda to uz bude dobre...snad tu aj bude sneh a pojdeme sa sankovat.... - ja som takuto noc opisovala minuly tyzden....mne sa to stalo prvykrat a podla mna to boli zuby....plakal a nechcel nic.... -tak nasi Filipkovia su podobni.....F sa nikdy nevedel dockat mlieka a teraz niekedy tiez strajkuje a nakoniec ho vypije....a preco mu tam davas granko? len tak pre chut? lebo je to vlastne kakao a ked uz potom ide rovno spat, zbytocne ma sladke na zubkoch, nie? ci este potom umyvate zubky? to len otazka
Ivka vidis a ja som citala ze sa to formuje az okolo dvoch az troch rokoch - co sa mi zdalo dost neskoro. Ja Zaru necham zatial nech si berie tam kde jej to je vyhodnejsie, ale vacsinou pouziva pravu rucku. Tak uvidime ci jej to ostane Wink

 

23.01.2007 21:57

katiatko

ivka+filipko: ahojte baby, my sme dnes boli na kontrole. este do konca tyzdna berieme kvapky na kasel a do nosa, azda to uz bude dobre...snad tu aj bude sneh a pojdeme sa sankovat.... - ja som takuto noc opisovala minuly tyzden....mne sa to stalo prvykrat a podla mna to boli zuby....plakal a nechcel nic.... -tak nasi Filipkovia su podobni.....F sa nikdy nevedel dockat mlieka a teraz niekedy tiez strajkuje a nakoniec ho vypije....a preco mu tam davas granko? len tak pre chut? lebo je to vlastne kakao a ked uz potom ide rovno spat, zbytocne ma sladke na zubkoch, nie? ci este potom umyvate zubky? to len otazka
DOBRA OTAZKA, davam mu ho tam preto, lebo som uz nevedela co mu mam dat vypit, aby vobec nieco vypil, teda skusam, doteraz pil vlastne kase a tie tiez boli niektore osladene, ale ked mi nexce nic pit, tak mu v spanku zacnem davat Nutrilon, je s tym najmenej roboty a jemu je to jedno Wink Ved nejake mlieko musi pit a ja potrebujem mat dobry pocit, ze ho pije. Inac zubky uz potom neumyvame, az rano. Zacneme umyvat, ked mu ich vylezie viacej, nech ma aspon vsetky 4 stolicky, uz sa chystam kupit zubnu pastu ELMEX, tak som zvedava Wink

 

23.01.2007 22:00

petruška

katiatko: Adi, ja sa na tej ich HMkej stranke nedokazem vyznat Rolling Eyes Maju to nejake prekombinovane Wink , ivko je ostrihany noznicami???? Lebo je to superm ako strojcekom Wink Filipovi som tiez ostrihala jeho prehadzovacku Laughing Laughing Laughing - noznicami a na leto sa ho chystame ostrihat strojcekom Wink
Kati - ani ja som zo zaciatku nevedela. A ked sa dostanes na ich stranku, je tam Online shop, dalej musis zakliknut kinderen a potom je tam na vyber Meisjes/dievcata/ a Meisjejs /to su chlapci/ a tam uz konkretne klikas o aky druh oblecenia mas zaujem. mne to keď kliknem na online shop, skočí na stránku SR Crying or Very sad

 

23.01.2007 22:14

ivka+filipko

este nechodim.....presne kvoli tomu, ze su tam starsie deti a tie hocikedy do neho buchnu a pod....hracky dava do ust....deti v tomto veku este nemaju potrebu sa hrat s inymi detmi....ta potreba sa vytvara az okolo 2 a pol roka....teda niezeby som ho separovala od deti , to nie, vonku na sidlisku sme taka particka s 5-6 detmi, mame tam aj najlepsiu kamosku a napr. aj ked pride k nam, tak F je vacsinou ten, ktoremu nejako nevadi, ked mu nieco zoberie, najde si nieco ine....ak ale nie, tak ho tiez uputam niecim inym....ale castokrat sa on hraje s niecim a ona si najde ine, takze aj ked su v jednej miestnosti, nehraju sa spolu.....ak teraz vyzdravie, tak skor by som chcela chodit do herne, kde sa skor rozvija motorika a je mezdi detmi, ale valaju sa v gulickach a smykaju sa....proste neberu si hracky z ruky....ved aj to pride a bude sa to riesit, ale snad cim starsi je ., tak to bude lepsie chapat......v terajsiej mame a ja je clanok kratky o tom, ci davat dieta v dvoch rokoch do skolky a tam je to aj pekne napisane, co a ako deti vnimaju a co potrebuju....paci sa mi ten clanok....

 

23.01.2007 23:04

petruška

aďa nakoniec som to nastavila. Aj Ham a aj to . jpg. hurááá a môžem ísť spinkať. Už mám 180 fotiek Rolling Eyes a ešte počkám s objednávkou, aby sme mali aj nejaké to foto so snehom. Wink

 

24.01.2007 08:57

Janka

ivka+filipko: ahojte baby, my sme dnes boli na kontrole. este do konca tyzdna berieme kvapky na kasel a do nosa, azda to uz bude dobre...snad tu aj bude sneh a pojdeme sa sankovat.... - ja som takuto noc opisovala minuly tyzden....mne sa to stalo prvykrat a podla mna to boli zuby....plakal a nechcel nic.... -tak nasi Filipkovia su podobni.....F sa nikdy nevedel dockat mlieka a teraz niekedy tiez strajkuje a nakoniec ho vypije....a preco mu tam davas granko? len tak pre chut? lebo je to vlastne kakao a ked uz potom ide rovno spat, zbytocne ma sladke na zubkoch, nie? ci este potom umyvate zubky? to len otazka
Ivka vidis a ja som citala ze sa to formuje az okolo dvoch az troch rokoch - co sa mi zdalo dost neskoro. Ja Zaru necham zatial nech si berie tam kde jej to je vyhodnejsie, ale vacsinou pouziva pravu rucku. Tak uvidime ci jej to ostane Wink Ja teraz tiež čítam knihu o deťoch a vraj okolo dvoch - troch rokov sa to dá vidieť či bude dieťa pravák alebo lavák...

 

24.01.2007 09:16

MajkaPR

katiatko: Adi, ja sa na tej ich HMkej stranke nedokazem vyznat Rolling Eyes Maju to nejake prekombinovane Wink , ivko je ostrihany noznicami???? Lebo je to superm ako strojcekom Wink Filipovi som tiez ostrihala jeho prehadzovacku Laughing Laughing Laughing - noznicami a na leto sa ho chystame ostrihat strojcekom Wink
Kati - ani ja som zo zaciatku nevedela. A ked sa dostanes na ich stranku, je tam Online shop, dalej musis zakliknut kinderen a potom je tam na vyber Meisjes/dievcata/ a Meisjejs /to su chlapci/ a tam uz konkretne klikas o aky druh oblecenia mas zaujem. mne to keď kliknem na online shop, skočí na stránku SR Crying or Very sad Ani mne to nejde,ukaze mi to len kolekciu dospelych,detske tam vobec menam na vyber... Crying or Very sad

 

24.01.2007 09:48

DankaZA

kocky vcera som zazila najhorsi vecer vo svojom zivote.. nie kvoli Filipkovi ale kvoli svokrovi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Puwstila som sa do toho- ze bude FIlipko Shocked Shocked Shocked ja som nevedela co na to povedat- bola som rozculena- lebo vsak ani mne to nerobilo dobre ze place, ale proste som sa odhodlala a bude to lepsie pre mna aj pre neho v konecnom dosledku ( nase zaspavanie- 20 minutove skakanie na lopte a potom este 30minut pri nom lezat a neustale ho upozornovat aby si lahol a spal- bolo uz pre mna vycerpavajuce a este aj v noci zacal teraz castejsie vstavat Rolling Eyes ) no tak si viete predstavit moje rozpolozenie Crying or Very sad plakala som spolu s FIlipom Crying or Very sad no ale chlapcek nas to z nas zvladl najlepsie po 40 minutach placu(spolu z ukludnovanim) Smile potom trosku mliecka- zacinam znizovat davky- a potom spinkal az do pol osmej... takze tak.. osm zvedava ako dnes Evil or Very Mad dost sa toho bojim a som na vazkach ci to skusat aj cez den Rolling Eyes Zuna ako to slo u Katusky??

 

24.01.2007 10:00

DankaZA

Arrow stale sa z toho akosi neviem spamatat... no ale vsak kaslat na neho taaakze k temam Arrow - - FIlip ma pravu sikovnejsiu aj ju castejsie pouziva- ale je mi jedno ci bude lavak ci pravak- ved teraz uz v skolach nepreucaju ... tak ze je to jedno Arrow Nana_ presne ako hovoris po par nociach aj FIlip kedy si zacal vymyslat- najpprv to zobrala akoze fajn- tak ti mamam spravim po voli a potom skusal co si moze dovolit- no a ja som polavila- tak to zostalo takmer ako po starom- vtedy namiesto 5 vstavani a krrmeni zostali tri- ale ja tak to bol pre mna uspech... Arrow co sa tyka odstrkavania - tak ako ked - my sme raz priebojnejsi inokedy nie Rolling Eyes no ateraz pridu svagrovci z Ameriky natrvalo na SLovensko- a budu byvat nad nami u svokrovcov- cize v podstate u nas- vsak 3 a 5 rocne dieta nevydrzi v jednej izbe takze Filip bude mat skolu zivota a behom dna ziska dvoch starsich bratov- sama som zvedava co to spravi- ale mam skor obavy Rolling Eyes

 

24.01.2007 10:01

Janka

Danka Crying or Very sad chápem, je to hrozné hlavne keď sa do tvojich metód starajú svokrovci či hocikto iný, nikto nepochopí o čo ti vlastne ide a nakoniec skončíš ako nejaká krkavčia matka ktorá iba týra svoje dieťa. Ja som si tiež mnoho krát poplakala lebo tiež mám svokra ktorý sa do všetkého montuje až tak neznesiteľne že pre mňa začínajú byť pobyty v KE traumou a mnoho krát aj slzu vyroním. Hlavu hore to prehrmí, hlavne sa riaď sebou a svojim inštinktom a Filipko ťa nebude mať o nič menej rád ak sa ho snažíš naučiť na dobrú vec... je mi jasné že by si ho nenechala plakať hodiny, ani ja nemám na také veci srdce...

 

24.01.2007 10:47

Janka

Inak kočky my máme hrozné obdobie, malá bola min.týždeŃ soplavá, nechutilo jej jesť aj mi schudla, no soplík prešiel ale nechutenstvo pretrváva to za prvé a za druhé by iba na rukách bola a hrozne je umrnčaná... ide nám stolička no neviem myslíte že je to z toho? ja už som normálne niekedy nervózna lebo ja ju nespoznávam Sad to nie je moja večne usmiata Ninka a ona visí len na mne ja sa nemôžem celý deń ani pohnúť, buď je na rukách alebo mi drží tepláky... ja neviem zažili ste to? hádam to prejde Sad

 

24.01.2007 11:13

petruška

Danka- viem presne čo prežívaš. Ale hlavne kľud a vydržať, ja som to raz nevydržala a vydíš kde sme teraz ideme na novo. Niekoľko mesiacov dozadu som malú išla takisto učiť, neviem či to nebolo niekedy v auguste. Jednoducho Jano bol mimo domu, tak som si povedala teraz! prvý večer som sedela na kraji gauča a asi ako raketa na štarte, na moje počudovanie malá plakala len 10 min maximálne a zaspala. tak som sa potešila a keď prišiel Jano tak som mu to všetko vysvetlila ako to bude znova prebiehať. Na druhý večer ma síce posielal za malou, lebo ona nesmie plakať a pod, ale zvládol to aj on a mala zaspala asi po 5 minútach. Ale čo čert nechcel, tak na tretí deň prišla moja mama a prišiel večer aj jej som všetko povedala čo a ako. A mala plakala max dve minúty a nie žeby neja hrozne, a mama ma začala bombardovať a keďže ju poznám veľmi dobre, tak som radšej išla k malej hoci naserinkaná jak ďas, ale predsa a tak to skončilo. Inak by sme sa neskutočne pohádali, tak som tomu chcela zabrániť a sme dnes tam kde sme. Crying or Very sad A ako naschvál dnes mi Jano hovorí, či nechcem ísť na koncert Nedvěda v piatok s kamošmi. tááák som sa potešila, ale potom mi došlo, že zajtra chceme začať s odúčaním, tak som rezignovala a Jano na to , že zavoláme moju mamu. Tak to som zrušila úplne, to by sme znova boli tam kde doteraz.

 

24.01.2007 11:16

petruška

Janka- tak to budú asi naozaj tie zuby, ako Denka vravela stoličky bolia až kým nevyjdú celé. A vieš keď si chorá, nemáš chuť ani jesť a ešte k tomu ti rastú zuby (resp. ťa boli) tak je to fakt hrozné. Ale držíme palce nech jej tie potvory rýchlo vylezú a nech sa dá čo najskôr dokopy, aby sa znova usmievala. posielame pusinku Ninke!!!

 

24.01.2007 11:37

katiatko

Janka: Inak kočky my máme hrozné obdobie, malá bola min.týždeŃ soplavá, nechutilo jej jesť aj mi schudla, no soplík prešiel ale nechutenstvo pretrváva to za prvé a za druhé by iba na rukách bola a hrozne je umrnčaná... ide nám stolička no neviem myslíte že je to z toho? ja už som normálne niekedy nervózna lebo ja ju nespoznávam Sad to nie je moja večne usmiata Ninka a ona visí len na mne ja sa nemôžem celý deń ani pohnúť, buď je na rukách alebo mi drží tepláky... ja neviem zažili ste to? hádam to prejde Sad
, myslim si, ze to moze byt zubkami, dokonca som o tom aj presvecena, pretoze Filip bol a je podobny, nie je to kazdy den, dokonca aj noci sme mali zle, ked bol soplavy a ukaslany, tak beriem, ze tie noci nemozu byt dobre, ale ked z nicoho nic zacne uprostred noci plakat a nepaci sa mu dokonca ani pri nas vo velkej posteli Confused: co bol vzdy rad, ked sme si ho tam par krat zobrali. Ale aj tie sople pripisujem z casti zubkom. Musim povedat, ze tuto noc spal opat dobre, zobudil sa len raz okolo 1ej a to som mu dala cumlik a buval az do 5:30 dalej. Potom dostal Nutrilon, kt. samoska odmietol, tak som mu ho dala za 10 minut, ked stale nezaspaval, to sa mu uz zdalo, ze si aj da, tak vypil zo 180ml 120ml, tiez mu to znizim na 120ml rano a vecer mu budem davat tych 180-200ml. No, mam taky pocit, ze az teraz to zacina byt s tymi nasimi deturencami zaujimave - KED ZACINAJU VYMYSLAT Wink Shocked tak ja by som na svokra reagovala podobne a aj by ma to stvalo a bola by som rozculena Twisted Evil ja toto nepochopim, ako sa mozu svokrovci a rodicia starat do takychto veci, normalne to zobralo aj mna. Tak chces nieco vyskusat s nejakym cielom a niekto ti do toho zacne mudrovat. Bola by som navyse z toho zmatena Confused Ale urcite sa nenechaj znechutit a skus to aj dnes, aj ked viem, ze to urcite nebudes mat lahke. Urcite sa to Filipko coskoro nauci a aj ty budes mat po veceroch klud a dobry pocit a urcite to aj pre neho bude lepsie Wink Ja Filipa uspavam tak, teraz ked mi odmieta pit vecer ten Nutrilon, ze ho dam rovno do postielky a cupim pri jeho postielke, polozim si svoju ruku na jeho tvaricku a sem tam ho pohladkam, do 5ich, najviac 10ich minut spinka. Ale coskoro sa chystam ho odnaucit aj toto Wink V noci, ked niekedy zamrnka, tak vstanem, dam mu cumlik, pohladkam ho a lahnem si, a takto to za sebou opakujem, ked treba, aj 5x Ked to spravi aj 6ty krat, tak viem, ze sa nieco deje, napr. xce mliecko - vynimocny stav, stalo sa to asi 5x alebo si ho potom dam medzi nas a on za pol hodinky zaspi a ja ho potom presupnem do postielky a toto sa tiez stalo parkrat. Ale co som nikdy nerobila, tak to bolo to, ze sme si ho nechavali na noc len tak pri sebe, vzdy spal vo svojej postielke, aby vedel o co ide Laughing

 

24.01.2007 11:58

Denka

Danka ak si sa takto rozhodla tak vydrz, deticky su mudre, takze velmi dobre vedia, ze placom toho vela dosiahnu. Ked bol maly maly moj otec plakal stale so Simonom(a urcite by aj teraz)a to bol kedysi iny drsniak. My maleho nenutime spat, teda moj muzik si myslim, ze ked nechce zaspat asi sa mu nechce. Takze niekedy je maly hore aj do desiatej. Ale rada by som ho na zaciatok naucila cez den zaspavat v postielke. Spava na nasej postely a ked vstane, zacne rozpravat a tak idem pre neho alebo jednoducho pride za mnou do kuchyne-nie som velmi kludna, bojim sa aby nespadol - zatial sa to nestalo od kedy viem zchadzat, ale ... . A tiez by som ho potom chcela to iste naucit vecer. Do osmeho mesiaca pekne sam zaspaval .... vyplakat sa aj bojim koli tomu jeho zachadzaniu, ale mala by som sa na to odhodlat.

 

24.01.2007 12:08

katiatko

Denka: Danka ak si sa takto rozhodla tak vydrz, deticky su mudre, takze velmi dobre vedia, ze placom toho vela dosiahnu. Ked bol maly maly moj otec plakal stale so Simonom(a urcite by aj teraz)a to bol kedysi iny drsniak. My maleho nenutime spat, teda moj muzik si myslim, ze ked nechce zaspat asi sa mu nechce. Takze niekedy je maly hore aj do desiatej. Ale rada by som ho na zaciatok naucila cez den zaspavat v postielke. Spava na nasej postely a ked vstane, zacne rozpravat a tak idem pre neho alebo jednoducho pride za mnou do kuchyne-nie som velmi kludna, bojim sa aby nespadol - zatial sa to nestalo od kedy viem zchadzat, ale ... . A tiez by som ho potom chcela to iste naucit vecer. Do osmeho mesiaca pekne sam zaspaval .... vyplakat sa aj bojim koli tomu jeho zachadzaniu, ale mala by som sa na to odhodlat.
Denka, drzim palec.... Wink

 

24.01.2007 12:29

misina

joj danka, viem si to zivo predstavit co si musela prezivat, aj mna by to poriadne rozhodilo, hlavne ked ide o svokrovcov, u ktorych mam pocit, ze ma prave nemaju v laske ale Matka nejako zacali zboznovat (do roka o neho poriadne nezakopli ..) Drzime palce, aby si to hlavne ty zvladla, potom to zvladne aj Filipko a mozno lahsie ako si myslis. A svokor zrejme este Filipka neuspaval takym cvicenim ako ty kazdy vecer .... Na toto zaspavanie sa pomaly odhodlavam aj ja, len sa na to musim pripravit .... zatial sme pri redukovani kojenia na nejaku normalnu mieru, ked je to len 3x cez den a raz v noci tak sa to da... Dnes sa zobudli o 1 rano a nemala som velmi nervy ho nechavat plakat - respektive sa mi nechcelo nechat sa zobudit, tak dosta ceci a spinkat do pol 6, co je celkom v pohode ... Tak este raz drzime palce ...

 

24.01.2007 12:39

katiatko

Ozaj, Danka, este ma zaujimalo, ako na to reagoval tvoj mangel Idea Confused: Wink A co ste dnes varili??? Ja som raz nevedela co navarit a nakoniec som si spomenula na brokolicu, tak zapekam predvarenu brokolicu s mrkvou na cibulke a s postruhanym syrom so zemiakovou kasou, zapekanie cca 20min, som zvedava, co na to nas Filipo Idea

 

24.01.2007 12:46

misina

prihodim nejake nase fotky, aby ste na nas nezabudli Laughing

 

24.01.2007 12:47

andre.a

No teda Danka nezavidim! Asi by ma porazilo Evil or Very Mad - Ja si vobec neviem predstavit,ze by som mala byvat so svorkovcami Confused Nevzdavaj sa ved on mozno pochopi. Inac ja som zatial spokojna so Zarinim zaspavanim. Uspavam ju ja a trva to vacsinou nejakch 10 minut - a hrozitansky mi to vyhovuje a si to uzivam, kedze vtedy sa Zaruska doslova na mna lepi a hladka ma a bozkava - je to strasne mile Razz Razz Razz Takze ja zatial pockam so samostatnym zaspavanim. Cool

 

24.01.2007 12:49

misina

Surprised

 

24.01.2007 12:49

katiatko

Inac, ja som zazila podobnu situaciu, Danka, som si teraz spomenula,ale s tvojou sa to neda porovnat.....raz, bolo to dost davno, Filip mal asi 8 mesiacov, sme boli u svokrovcov a Filipko mal cas ist spinkat, tak som ho dala do postielky a podchylila som dvere, cakala som chvilku za nimi a kedze bol tichucko, tak som odisla, cca o 5 minut zacal mrnkat, mrnkal asi 3 min. a svokra tam uz bezala, ze sa na neho ide len pozriet, za xvilku dobehla aj s Filipom na rukach, ze on nexce spinkat' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked samozrejme, ze ma skoro rozhodilo a vo mne to poriadne vrelo, som jej vysvetlovala, ze on ked sa teraz nevyspi, tak potom ked budeme odchadzat, tak to bude s nim na nevydrzanie a bude zly. Ale ona chi chi chi cha cha cha s Filipom....tak sa hrali, stale ho nosila a neviem co fsetko a ked som po case uz videla, ze Filip zacina byt uz nevrly, nebavilo ho uz ani nosenie, tak som Peta stuchla, ze ideme domov, no a to uz Filip zuril, lebo sa mu xcelo spat.....a ked som ho obliekala, tak este pridal, a vtedy svokruska vyplasene zahlasila, ze ona ho takeho este nevidela, normalne bola z neho hotova....ved som jej to hovorila ako to bude Wink No a Filip v autosedacke akosi na 5 min. tej cesty domov zaspal a potom sa samozrejme zasa musel prebrat a ja som mala vecer co robit, aby som ho uspala, lebo on nie anie zaspinkat, taky mal cely den prevrateny na ruby Sad

 

24.01.2007 12:50

andre.a

katiatko: Adi, ja sa na tej ich HMkej stranke nedokazem vyznat Rolling Eyes Maju to nejake prekombinovane Wink , ivko je ostrihany noznicami???? Lebo je to superm ako strojcekom Wink Filipovi som tiez ostrihala jeho prehadzovacku Laughing Laughing Laughing - noznicami a na leto sa ho chystame ostrihat strojcekom Wink
Kati - ani ja som zo zaciatku nevedela. A ked sa dostanes na ich stranku, je tam Online shop, dalej musis zakliknut kinderen a potom je tam na vyber Meisjes/dievcata/ a Meisjejs /to su chlapci/ a tam uz konkretne klikas o aky druh oblecenia mas zaujem. mne to keď kliknem na online shop, skočí na stránku SR Crying or Very sad Ani mne to nejde,ukaze mi to len kolekciu dospelych,detske tam vobec menam na vyber... Crying or Very sad To je zvlastne, lebo ja s tym nemam problem Confused:

 

24.01.2007 12:51

misina

Laughing

 

24.01.2007 12:53

andre.a

misina: Surprised
Jej s tym mackom je krasnucky Razz na spapanie Wink

 

24.01.2007 12:54

misina

veru veru, prihodte nejake recepty,. lebo tie z minula som si nenapisala, s tym, ze si hovorim, ze nieco ma napadne a nenapada ma nic .... .

 

24.01.2007 12:57

misina

misina: Surprised
Jej s tym mackom je krasnucky Razz na spapanie Wink to je taky macko na stiskanie, toho tiez stale mojka, uz bol taky ulepeny, ze som ho musela oprat a potom nejako zmenil vzhlad a chvilu trvalo, kym ho zase prijal za svojho Laughing Laughing Laughing

 

24.01.2007 12:57

andre.a

katiatko: Inac, ja som zazila podobnu situaciu, Danka, som si teraz spomenula,ale s tvojou sa to neda porovnat.....raz, bolo to dost davno, Filip mal asi 8 mesiacov, sme boli u svokrovcov a Filipko mal cas ist spinkat, tak som ho dala do postielky a podchylila som dvere, cakala som chvilku za nimi a kedze bol tichucko, tak som odisla, cca o 5 minut zacal mrnkat, mrnkal asi 3 min. a svokra tam uz bezala, ze sa na neho ide len pozriet, za xvilku dobehla aj s Filiom na rukach, 'ze on nexce spinkat' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked samozrejme, ze ma skoro rozhodilo a vo mne to poriadne vrelo, som jej vysvetlovala, ze on ked sa teraz nevyspi, tak potom ked budeme odchadzat, tak to bude s nim na nevydrzanie a bude zly. Ale ona chi chi chi cha cha cha s Filipom....tak sa hrali, stale ho nosila a neviem co fsetko a ked som po case uz videla, ze Filip zacina byt uz nevrly, nebavilo ho uz ani nosenie, tak som Peta stuchla, ze ideme domov, no a to uz Filip zuril, lebo sa mu xcelo spat.....a ked som ho obliekala, tak este pridal, a vtedy svokruska vyplasene zahlasila, ze ona ho takeho este nevidela, normalne bola z neho hotova....ved som jej to hovorila ako to bude Wink No a Filip v autosedacke akosi na 5 min. tej cesty domov zaspal a potom sa samozrejme zasa musel prebrat a ja som mala vecer co robit, aby som ho uspala, lebo on nie anie zaspinkat, taky mal cely den prevrateny na ruby Sad
No tak nieco podobne som zazila aj ja. Len to svokrovci prisli ku nam na navstevu a hned svokra na mna vytrubila -Daj ju sem! /ako nejaku vec/ a zarku mi priam vytrhla z ruk .Ale chudatko moje sa tak zlakla, ze skupstila taky rev, ze som ju pol hodinu utisovala vedla v izbe. Odvtedy - neviem ci si to dieta dokaze az tak pamatat, ale doteraz ked vidi svokrovcov, tak place a mam velky problem utisit ju. Ale musim povedat,ze posledny krat to uz bolo lepsie. Takze len tolko k svokrovcom Rolling Eyes

 

24.01.2007 13:00

katiatko

Misina, krasne fotky, havne ta s tym "hava" a ta halvicka cez tu mriezku na cest. postielke. Filipko moc nie je na plysacikov. On si plysaka len popozera, ukaze, kde ma ocko a nostek a usko, ked ma naladicku, tak ho stisne, popripade da pusinku a potom ho slahne o zem Laughing No a potom mu ja 5 minut vysvetlujem, ze sa to tak nerobi Cool A Matko je ostrihany, vsak??? Neviem, ci som ho uz videlal ostrihaneho Embarassed A mimochodom, mate take iste bodycko ako Filipko Wink

 

24.01.2007 13:01

misina

katiatko: Inac, ja som zazila podobnu situaciu, Danka, som si teraz spomenula,ale s tvojou sa to neda porovnat.....raz, bolo to dost davno, Filip mal asi 8 mesiacov, sme boli u svokrovcov a Filipko mal cas ist spinkat, tak som ho dala do postielky a podchylila som dvere, cakala som chvilku za nimi a kedze bol tichucko, tak som odisla, cca o 5 minut zacal mrnkat, mrnkal asi 3 min. a svokra tam uz bezala, ze sa na neho ide len pozriet, za xvilku dobehla aj s Filiom na rukach, 'ze on nexce spinkat' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked samozrejme, ze ma skoro rozhodilo a vo mne to poriadne vrelo, som jej vysvetlovala, ze on ked sa teraz nevyspi, tak potom ked budeme odchadzat, tak to bude s nim na nevydrzanie a bude zly. Ale ona chi chi chi cha cha cha s Filipom....tak sa hrali, stale ho nosila a neviem co fsetko a ked som po case uz videla, ze Filip zacina byt uz nevrly, nebavilo ho uz ani nosenie, tak som Peta stuchla, ze ideme domov, no a to uz Filip zuril, lebo sa mu xcelo spat.....a ked som ho obliekala, tak este pridal, a vtedy svokruska vyplasene zahlasila, ze ona ho takeho este nevidela, normalne bola z neho hotova....ved som jej to hovorila ako to bude Wink No a Filip v autosedacke akosi na 5 min. tej cesty domov zaspal a potom sa samozrejme zasa musel prebrat a ja som mala vecer co robit, aby som ho uspala, lebo on nie anie zaspinkat, taky mal cely den prevrateny na ruby Sad
No tak nieco podobne som zazila aj ja. Len to svokrovci prisli ku nam na navstevu a hned svokra na mna vytrubila -Daj ju sem! /ako nejaku vec/ a zarku mi priam vytrhla z ruk .Ale chudatko moje sa tak zlakla, ze skupstila taky rev, ze som ju pol hodinu utisovala vedla v izbe. Odvtedy - neviem ci si to dieta dokaze az tak pamatat, ale doteraz ked vidi svokrovcov, tak place a mam velky problem utisit ju. Ale musim povedat,ze posledny krat to uz bolo lepsie. Takze len tolko k svokrovcom Rolling Eyes Adi, to moja svokra robi stale Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil a ja si len kusem do jazyka, aby som nevyletela, a len cakam ci sa Matko nerozplace, lenze on sa len pozera co sa deje. A v poslednom case, mi ho driape priam nasilu a to sa MAtko mna drzi ako kliest a ja jej ho pustim, aby sme sa nenadrapovali a v duchu zurim ale hovorim si, ze dieta aj tak na to pride same ... a ked mu bude zle, tak to vie dat najavo ....

 

24.01.2007 13:01

katiatko

Misina, krasne fotky, havne ta s tym "hava" a ta hlavicka cez tu mriezku na cest. postielke. Filipko moc nie je na plysacikov. On si plysaka len popozera, ukaze, kde ma ocko a nostek a usko, ked ma naladicku, tak ho stisne, popripade da pusinku a potom ho slahne o zem Laughing No a potom mu ja 5 minut vysvetlujem, ze sa to tak nerobi Cool A Matko je ostrihany, vsak??? Neviem, ci som ho uz videlal ostrihaneho Embarassed A mimochodom, mate take iste bodycko ako Filipko Wink