1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312

bábätka november 2005

03.01.2007 21:05

nana

ahojte baby. hned na uvod sa ospravedlnujem, ze naozaj strasne malo pisem. ale nejak nemam silu. stiham vas letmo citat, pozeram si fotky, tesim sa z pokrokova vasich/nasich deticiek. niekedy aj chcem reagovat, ale kym sa k tomu dostanem tak pri mojej momentalnej kombinacii kojaco-tehotenskej demencii najvyssieho stupna proste zabudne co som chcela Rolling Eyes ale teda aspon teraz som si nieco zapamatala Smile Arrow zuby, my mame 8 aj to je polovica este len tak z casti vonku, ale intenzivne sa tlacia dalsie. momentalne sa mu reze dvojka do fugy medzi jednotku a asi omylom vylezenu trojku co je zjavne dost bolestive. Arrow kojenia. ja momentalne prezivam asi nejaku krizu, lebo to moje predsavzatie, ze ivka budem kojit kym sam neprestane dostava zabrat. je to asi tymi zubami a asi aj nejak instinktivne citi to rastuce babo, lebo by bol prisatu stale. ale neda sa. dnes dostal dva take strasne hysaky, ked som ho proste po 20 minutach uz nepustila znovu sa pricucnut, lebo len dudlal, kusal, mrvil sa (najnovies sa snazi otocit sa mi chrbtom a zaroven sa kojit Rolling Eyes ) a tak sa straaaaasne hneval. tak v tychto chvilach mam sto chuti s tym seknut. ale to sa len tak zastrajam, neseknem Smile inak som si nasla na forach par bab co odtiahli cele tehu a aj tandemovo kojili co ma moc tesi, ze mam od koho tahat prakticke rady. Arrow tehu ako take. no uzivam si. je to ako pri ivkovi, sice nevraciam ale z rannych nevolnosti su prakticky celodenne az celonocne co je dost otrasne. cloveku je zle ci je hladny ci najedeny. niektore pachy nemozem ani citit, take cervene vino to je lahoda (silvestre som si fakt uzila Smile o kave ani nehovorim. a este ta unava ale vcelku sa to da. su ale aj velmi pekne zazitky. ivkovi vysvetlujem, ze v brusku je babo a uz si to pamata a ked sa opytam kde je babo, tak mi vyhrnie tricko a stucha ma do brucha a potom pekne pohladka a zas zakryje a pri tom vravi papa :D no a uz dalej neviem co som chcela, vlastne hej vsak som zabudla tusim, ze vsetko dobre do noveho roku (aj ked uz trochu oneskorene), nech vam/nam deticky robia radost, nech sme vsetci zdravi a spokojni a kazdemu aby sa splnili tie jeho tuzby a priania.

 

03.01.2007 21:57

katiatko

dnes to babetko nejako blbne a ako vidim, tak nie len mne Rolling Eyes Shocked Laughing

 

03.01.2007 23:26

andre.a

Ahojte kocky som rada, ze ste si nasli cas, aj ked ja som asi taka ista Laughing Konecne som teraz douctovala, ale aj tak este vsetko nemam hotove Evil or Very Mad Eji Arrow Zarka sa viac menej odstavila sama. Ja som ju asi tak pred dvoma mesiacmi odstavila cez den a to preto lebo ona sa napila mliecka a vobec nechcela tuhu stravu. A aj preto ze je anemicka a ja tiez takze ja som ju nemohla poskytnut viac zeleza - takze teraz papame vsetko o com si myslim, ze ma vela zeleza Razz No a v noci sa mi odstavila uplne sama - mne to celkom vyhovovalo /lebo sa prestala tak casto budit/ ale nakoniec aj sa prisala, ale strasne plakala az kym sme neurobili UM. Ale to vypila len cca 90 ml a spala dalej - no a po nejakom tyzdni sa prestala budit vobec. Tak sa celkom vytesujem Eji fotocky su perfektne ale dobre som sa pobavila na tej kave Anka Arrow fotocky su zlate a maly zapasnici este krajsi Razz Razz Danka Arrow vecicky vacsinou nakupujem cez MMB - a tie su tiez bazarove Wink no a s tym kojenim som celkom rada ze sme dopadli takto. Hroztitansky som sa bala ako budem Zarku odstavovat, pretoze ona nevedela ani nijako inac zaspat len pri kojeni. Ale nemusela som ju nejako extra presviedcat aby spala celu noc Razz No rychlo postahuj fotocky - tesim sa - ako vzdy Wink Katiatko Arrow vitaj a tak isto chvalim fotocky - muselo byt super. My este nemame ani operadlo na sanky, takze aj celkom dobre ze este nie je sneh Laughing ale dufam, ze nejaky este tohoto roku napadne Rolling Eyes Petruska Arrow nic si z toho nerob, ani nebudes vediet ako sa Emmka sama odstavi. Ja som ani v najmensom sne nedufala, ze to pojde tak lahko Cool Janka Arrow no teda ved ked porodis tak sa aj stratis Shocked Iba 4 kilecka - teeda a to si za polovicou. Mas moj obdiv - ja som pribrala skoro 18 Shocked Shocked Shocked nechcem ani pomysliet ako som sa citila /slon bol maly popri mne/ Nana Arrow ked som citala tvoje posledne riadky, veru som si spomenula na svoje tehotenske zaciatky - katastrofa - vtedy som povedala, ze uz nikdy. Evil or Very Mad /ale teraz by som brala brusko znova - ale len take mini/ len pekne oddychuj a dohovor tomu malemu babetku aby v brusku nerobilo az taky prevrat Wink

 

04.01.2007 09:15

eji

aha, tak to je jasne a velmi dobre, ze si ju odstavila... aj ja menej davam cez den didku, jedine, ked je napapany, bo potom mi tiez nechce papat... a s anemiou nie je sranda... ja som zostala po porode a vyskrabe velmi moc anemicka... a bala som sa vtedy, nech to nejak nejde na maleho, kedze bol vtedy plne kojeni, sice v porodnici mu dali raz bebu

 

04.01.2007 10:43

Finka

Ahojte novembracky a novembrovcata! Vsetkym vam chcem zazelat vsetko naj v novom roku! Deturence su na fotkach kranse. Aj ked nestiham reagovat, citam vas a pozeram ako vase ratolesti rastu. My sme mali take dvojake sviatky. Velmi sme sa tesili, lebo nasi boli na navsteve, ale Daniel nam ochorel. Mal chudatko zapal v obidvoch uskach, chytene priedusky a ako sme neskor zistili, idu mu 3 zuby! Dobre si vytrpel. Boli sme na pohotovosti a bral antibiotika. Teraz uz je v poriadku. Vesely a ukecany dnes isiel do skolky a ja spat do prace. Nejaka som po tych sviatoch unavena, alebo skor rozmaznana Laughing Kazdy den som si pospala tak do 8-9, lebo babka s dedkom sa malemu venovali od skoreho rana. Ach, budu nam chybat Crying or Very sad

 

04.01.2007 12:28

Janka

andre.a: Janka Arrow no teda ved ked porodis tak sa aj stratis Shocked Iba 4 kilecka - teeda a to si za polovicou. Mas moj obdiv - ja som pribrala skoro 18 Shocked Shocked Shocked nechcem ani pomysliet ako som sa citila /slon bol maly popri mne/ :
No ja som pri Ninke pribrala 16 kil tiež som sa cítila ako slon Smile a kedže ja som vlastne ani neschudla na svoju pôvodnú váhu a mala som 4 kila navyše teraz keď som otehotnela tak asi babätko čerpalo z mojich zásob Smile takže celkovo som oproti svojej pôvodnej váhe plus 8 kg a ja dúfam že už do konca tehu veľa nepriberiem a pôjdem skoro na pôvodnú váhu Smile uvidíš aké bude druhé tehu tvoje, vraj sa vraví že druhorodičky sú ako slonice no ja sa nejak vôbec tak necítim neviem prečo...možno to ešte len príde Smile

 

04.01.2007 12:31

misina

Ahojky, tak idem prihodit par fotiek. Kedze si uz nepamatam, ake boli temy, dufam ze si nik nebude mysliet, ze niekoho ignorujem Wink Wink Wink Arrow Ozaj, este som chcela, jej Nana, to ma zaujima ako sa da tandemovo dojcit, ale aj ja mam toho niekedy uz plne zuby a na druhej strane, je to stale krasne aj ked ine, vyslovene sa chodi tulit a mojkat a je to take zlate ..... Arrow Janka, ake krasne brusko a novy strih ti super pristane. Arrow tak nejake fotecky. Moc ich nie je , nejako sme nestihali fotit. Matka som este neodfotila aky je ostrihany, tak v buducom kole poslem aj to ...

 

04.01.2007 12:34

misina

a dalsie ...

 

04.01.2007 12:41

Janka

Ja sa inak trošku obávam toho kojenia pri malej pretože Ninku už nekojím a že čo s ňou... mám dva plány uvidíme aká bude skutočnosť... v deń keď sa narodí Nelka podarujeme Ninke bábätko ( bábiku) dám jej ju ja v nemocnici nenapadko mi ju Radko prinesie a ja ju Ninke odovzdám že to je jej bábätko a bude sa starať a budeme spolu sa starať ona o svoje a ja o svoje a chcem ju naučiť aj kojiť Smile viem že ju to nebude asi baviť stále lebo keď napr. budem kojiť neskôr každé 2 hodky ako Ninku hm tak to bude veselé ale prvé dva mesiace Ninka bola spachtoško a kojila som každých 4 -5 hodín cca... takže ona bude aj so mnou kočíkovať ona svoje bábo ja svoje aspoň koľko sa bude dať... no a druhá vec keď budem kojiť a Ninka nebude chcieť kojiť svoje bábo a bude chcieť byť pri mne tak bude nájdem si polohu takú aby som mala pri sebe obidve dievčatká a Ninku budem hladkať Smile alebo niečo vymyslíme Smile som zvedavá..... Inak ideme si vyrobiť vlastný kiddy board... nemáte niekde návod kočky? ja som to raz už videla na nete a neviem kde a neviem to nájsť ale inak ak nemáte neva ved to si aj sami vymyslíme Smile

 

04.01.2007 12:45

andre.a

No teda kde ste vsetky??? Ja fachcim uz od skoreho rana a az teraz som si spravila trochu pauzu. Rolling Eyes Noc sme mali uz siesty krat prespatu celu Razz Razz A rano ma cakalo prekvapenie :D Zobudila ma pusinka od Zarusky - zlato moje. Zobudila sa a ja som sice pocula ze je hore ale este som dufala, ze zaspi a nejako som zaspala ja a prebrala som sa na to ako mi moje zlaticko dalo pusinku Razz Eji inac ja som anemicka od malicky - takze uz ani nedufam ze sa to nejako zlepsi. No aby som neklamala pocas tehotenstva sa to zazrakom upravilo Wink Finka vitaj a pozdravujeme Filipka - chudatko akurat na vianoce chorucky. No a samozrejme posli nejake fotocky Razz

 

04.01.2007 13:00

andre.a

misina: Ahojky, tak idem prihodit par fotiek. Kedze si uz nepamatam, ake boli temy, dufam ze si nik nebude mysliet, ze niekoho ignorujem Wink Wink Wink Arrow tak nejake fotecky. Moc ich nie je , nejako sme nestihali fotit. Matka som este neodfotila aky je ostrihany, tak v buducom kole poslem aj to ...
Fotocky su supis. A aky je Matko uz velky.Shocked Ozaj skusali ste ho pustat aj sameho na tych bobach? teeeeda a my sme tiez celkom na severe, ale sankovat sme sa este neboli. Nas ten sneh nejako ignoruje Confused Ak nenapadne budeme musiet emigrovat Laughing niekde este severnejsie. Shocked

 

04.01.2007 13:04

andre.a

Janka: Ja sa inak trošku obávam toho kojenia pri malej pretože Ninku už nekojím a že čo s ňou... mám dva plány uvidíme aká bude skutočnosť... v deń keď sa narodí Nelka podarujeme Ninke bábätko ( bábiku) dám jej ju ja v nemocnici nenapadko mi ju Radko prinesie a ja ju Ninke odovzdám že to je jej bábätko a bude sa starať a budeme spolu sa starať ona o svoje a ja o svoje a chcem ju naučiť aj kojiť Smile viem že ju to nebude asi baviť stále lebo keď napr. budem kojiť neskôr každé 2 hodky ako Ninku hm tak to bude veselé ale prvé dva mesiace Ninka bola spachtoško a kojila som každých 4 -5 hodín cca... takže ona bude aj so mnou kočíkovať ona svoje bábo ja svoje aspoň koľko sa bude dať... no a druhá vec keď budem kojiť a Ninka nebude chcieť kojiť svoje bábo a bude chcieť byť pri mne tak bude nájdem si polohu takú aby som mala pri sebe obidve dievčatká a Ninku budem hladkať Smile alebo niečo vymyslíme Smile som zvedavá..... Inak ideme si vyrobiť vlastný kiddy board... nemáte niekde návod kočky? ja som to raz už videla na nete a neviem kde a neviem to nájsť ale inak ak nemáte neva ved to si aj sami vymyslíme Smile
Janka mas dobru taktiku - tiez som uz snivala o tom ze budeme mat druhe dievcatko a tiez ze budeme spolu so Zarkou chodit kocikovat. Joj to bude zlate Razz A tiez som rozmyslala nad tym ako to vlastne vsetko rozdelim, aby sa jedno dieta necitilo odstrcene. Ale hlavne teraz rozmyslam nad tym ci by som vedela rovnako lubit aj to druhe babetko. Lebo teraz je Zarka pre mna vsetkym na svete. No nic asi ked to pride urcite sa to nejako vyriesi . . . zatial mozem len rozmyslat Wink

 

04.01.2007 13:12

ivka+filipko

ahojte, F spinka klasika ako vzdy. jaj, vytajte aj ostatne..... , ja mu nechavam vzadu dlhsie, tiez ma kucierky a tak sa mi to paci....ja ho nechcem vystrihavat strojcekom, aspon zatial, teda aj moze byt strojcekom, ale ja bz som chcela, aby mal take polodlhe vlasky, nie take vystrihane uplne... :D jaaaj, to je co? :D :D no, ja nekojim uz 3 mesiace, ale este hocikedy mi vytecu kvapky trosku.....sranda..... vo februari idem na preventivku ku gynekologovi aj cytologiou a ultrazvukmi a v lete asi zacneme aj my zarabat, snad sa do zimy zadari, tak to bude presne tak, ako by som chcela....uvidime...

 

04.01.2007 13:16

Elzinka

Janka: Ja sa inak trošku obávam toho kojenia pri malej pretože Ninku už nekojím a že čo s ňou... mám dva plány uvidíme aká bude skutočnosť... v deń keď sa narodí Nelka podarujeme Ninke bábätko ( bábiku) dám jej ju ja v nemocnici nenapadko mi ju Radko prinesie a ja ju Ninke odovzdám že to je jej bábätko a bude sa starať a budeme spolu sa starať ona o svoje a ja o svoje a chcem ju naučiť aj kojiť Smile viem že ju to nebude asi baviť stále lebo keď napr. budem kojiť neskôr každé 2 hodky ako Ninku hm tak to bude veselé ale prvé dva mesiace Ninka bola spachtoško a kojila som každých 4 -5 hodín cca... takže ona bude aj so mnou kočíkovať ona svoje bábo ja svoje aspoň koľko sa bude dať... no a druhá vec keď budem kojiť a Ninka nebude chcieť kojiť svoje bábo a bude chcieť byť pri mne tak bude nájdem si polohu takú aby som mala pri sebe obidve dievčatká a Ninku budem hladkať Smile alebo niečo vymyslíme Smile som zvedavá..... Inak ideme si vyrobiť vlastný kiddy board... nemáte niekde návod kočky? ja som to raz už videla na nete a neviem kde a neviem to nájsť ale inak ak nemáte neva ved to si aj sami vymyslíme Smile
jej Janka tak s tou babikou si to tiez tak predstavujem Laughing jednej kamaratky dcerka myslim ze ma tri rocky tak ta "koji" babiku tak ze ma az cervene prska co si ich stiska "aby uvolnila mliecko ako jej mama ked koji braceka" Laughing Laughing Laughing Laughing

 

04.01.2007 13:42

MajkaPR

Ahojte maminky a deticky :D Tak sa hlasime po velmi dlhej dobe,co sme boli odcestovani. V prvom rade chcem tiez popriat vsetkym stastny Novy rok 2007 hlavne vela zdravia, radosti, rodinnej pohody, stastia a lasky. :D Nemam ani moc cas pisat, muz ma este dovolenk,tak sa snazime este robit vylety,ale vsetko som poctivo precitala a dufam,ze vecer stihnem napisat viac a poslat fotecky. Zatial prajem vsetkym pekny den. :D

 

04.01.2007 14:15

Elzinka

Misina - aj my sme si tak zo zaciatku spolu umyvali zubky, ze mi sedela na kolenach a pozerala mi na pusu a tak krutila s tou kefkou v puse ako ja ze mi od smiechu skoro pena zabehla, teraz uz stoji pri mne lebo ju zacala ta pena zaujimat viac ako kefka a snazila sa mi svoju kefku strcit do mojej pusy Laughing Katiatko - to ked som prvy krat Veronku natiahla do overalu tak sa tak jedovala ze sa nemoze poriadne hybat ze som ju z toho rovno aj vyzliekla ... ale teraz si uz zvykla a v pohode si v nom povonku chodi Laughing este ma take vyteplene nohavice s bundickou je v nich ako sumo, ked spadla nic sa jej nestalo co bola jak v chranicoch Laughing Laughing Laughing Janka - no priebeh tehu u mna, vo vacsej miere ani neviem ze som tak ako pri Veronke prve mesiace, obcas mam zaludok ako na lodi ale da sa to rozdychat (este som nevracala), ani na zachod nejak casto nechodim asi mi tentokrat maternica netlaci na mechur ako pri prvom tehu, zatial som ani nic nepribrala co by som veeeelmi potrebovala lebo som pod svojou povodnou vahou (pri Veronke som pribrala 13 kil a 16 som schudla Rolling Eyes aj by som uz rada co to pribrala lebo vyzeram hrozne, mam dojem ze jem vsetko co mi pride pod ruku ale vaha to nejak nechce zaznamenat... keby som si nenahmatala (ked lezim) v podbrusku hrcu jak past tak ani neverim ze cakam babatko ... k lekarke som objednana 15.1 tak som uz strasne zvedava na uzv ... eji - aj Veronka tak posiela pusinku, obcas aj oboma rukami, sa na nej smejeme, je to strasne zlate Laughing deticky su na tych fotkach uz take velike :D velmi rychlo to uteka ...

 

04.01.2007 14:18

Elzinka

Syki - ked ideme von tak Veronke natieram celu tvaricku modrou indulonou a tak ma nou natretu aj pusinku, ine nich nepouzivam Majka, Finka - tesim sa na fotky Laughing

 

04.01.2007 18:30

eji

sme asi na rovnakej frekvencii, aj ja osm rozmyslala, ako budem taaaak moc lubit obidve deti!!a stale sa mojkat s dvoma a taaak!!! ale samozrejme, ze tehulky a potom mamicky to zvladnu o tom nepochybujem, len u mna je este casu dost....hlavne preto, ze maleho som mala mooooc skoro, tak si nejaky ten cas pockam z druhym, ked sa podari!!

 

04.01.2007 18:51

MajkaPR

Ahojte kocky, tak mam konecne chvilku cas,tak rychlo pisem. My sme sviatkovali v pohode ako asi vsetci...dostali sme vela darcekov,teda hlavne Petko Laughing ,vela sme papali, niekedy az moc, uz to skoro hranicilo s obzerstvom. Laughing 24.12 a 25.12 sme boli u sestry v Novych Zamkoch, ona ma deti uz sice velke,ale malemu sa tam aj tak paci, hlavne ich krb,to boli stresy aby sa ho nahodou nechcel chytat,ale bol rozumny. A ostatne dni sme boli v Bytci na chalupe aj so svokrovcami. Planovali sme stretnutie aj s Katiatkm a Zunou,ale maly soplikoval,tak som to nechcela riskovat a nakazit deticky. Chodili sme aj sankovat a lyzovat a malemu sa moc pacilo. Precitala som vsetky prispevky,ale bolo toho tak moc,ze ani neviem na ktory skor reagovat. A nechcem nikoho ignorovat Wink . Vsetky fotky a deticky su krasne a pokroky ktore zdolavate su vyborne a gratuujem. Petko je ukecany velmi,ale skor takou svojou recou ako pisala aj Zuna, par slovicok vie,ale to je vsetko. Zubkov mame 7 a to uz asi 2 mesiace. Elzinka, Janka a Nana, som rada ze tehu prebieha v pohode a nemate ziadne problemy, o chvilku uz budu druhorodene deticky na svete a zacne ta prava sranda Wink . Nana neviem ci tvoje rozhodnutie stale kojit je velmi spravne. Citala som rozne medicinske studie a pisu ze pre zenu kojit a byt tehotna je pre organizmus prilis vycerpavajuce a bud sa to prejavi na tebe,alebo na babatku v brusku. Aby ste si neublizili. Posielam par foto. :D

 

04.01.2007 18:53

MajkaPR

a este :D

 

04.01.2007 18:53

MajkaPR

a posledna Laughing

 

04.01.2007 20:47

katiatko

Janka Arrow no teda ved ked porodis tak sa aj stratis Shocked Iba 4 kilecka - teeda a to si za polovicou. Mas moj obdiv - ja som pribrala skoro 18 Shocked Shocked Shocked nechcem ani pomysliet ako som sa citila /slon bol maly popri mne/ , tak ja som pribrala pri Filipkovi 17, teraz je to take neuveritelne, dokonca, ked som raz prisla do poradne, tak som si pri vazeni namerala o 6kg viacej Shocked Rolling Eyes Embarassed sestricka sa ma dva krat opytala, ci to myslim vazne a naopak doktor sa nad tym nejako nepozastavoval Laughing Laughing Laughing

 

04.01.2007 21:20

andre.a

katiatko: Janka Arrow no teda ved ked porodis tak sa aj stratis Shocked Iba 4 kilecka - teeda a to si za polovicou. Mas moj obdiv - ja som pribrala skoro 18 Shocked Shocked Shocked nechcem ani pomysliet ako som sa citila /slon bol maly popri mne/ , tak ja som pribrala pri Filipkovi 17, teraz je to take neuveritelne, dokonca, ked som raz prisla do poradne, tak som si pri vazeni namerala o 6kg viacej Shocked Rolling Eyes Embarassed sestricka sa ma dva krat opytala, ci to myslim vazne a naopak doktor sa nad tym nejako nepozastavoval Laughing Laughing Laughing
Razz Razz Razz Katiatko tak ja som pred sestrickou zatlkala az do konca Laughing Laughing Laughing vzdy som si nadiktovala o dve - tri kilecka menej a na konci tehotenstva som v knizke mala skoro o 5 kg napisane menej. Ale zatlkala som nadalej Embarassed Laughing Razz

 

04.01.2007 21:24

katiatko

Ahojte babenky, nam konecne ide internet a to ma aj tak serka, lebo sa mi vobec neda zobrazit nijake foto a fsetko sa mi tu strasne pomaly natahuje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad My mame totizto od 1.1. novy chello internet. akciu, tak nas museli odpojit a dnes mangel doniesol noveheslo, aby sme sa opat mohli pripojit....tolko ceremonii a aj tak to ide ako v lete na saniach, som sa akurat smiala, ze tu rychlost mame asi v cene Laughing Laughing Laughing Majka a Misina, fotky su urcite krasne, len mne to nejde akosi otvorit..... Arrow Filipko nam uz druhy den spinkal len 1x za den, dnes si pospal od 12tej do 14:30 a vecer isiel buvat o nejakej 20tej, vypil kasicku, otocil sa na brusko a v momente zaspinkal Wink V noci sa v poslednej dobe zvykne budit rano medzi 4 - 5hod., to papa mliecko alebo sa zobudi 2x o nejakej 2ej a potom uz o tej spominanej 4 - 5hodine....Avsak dnes rano sa zobudil o 5:20, vypil svoju davku a samoska, ze uz nexcel spat, tak som ho zobrala medzi nas. Zaspal okolo 7ej, ked som uz bola z neho riadne utahana, sa cosi ukrutil a naprevracal, kym zalomil Laughing Zobudili sme sa okolo 8ej....... Mam novy poznatok- Filip sa od fcera sa zacal liepat po fsetkom na co dokaze vyliezt, fcera to bola krabica z BABYMARKETU, dnes kufor a nasledne vliezol do prepazky na prebalovaci pult z IKEI a tiez sa snazi vyliezt na svoje odrazadlo - lietadielko Laughing Laughing Laughing Este stale ho nepreslo otvaranie kosa a vyberanie smeti z neho, dnes si dokonca vymyslel taku vec, ze nahazdal fsetky drevene dosticky - to je taka skladacka od , do vane, ta skladacka ma 22 ks a on chodil s kazdou jednou zvlast. :D Laughing :D

 

04.01.2007 21:47

petruška

Laughing Laughing Laughing teda katiatko Filipo je iný huncút! Emmka by tiež vyliezla načo sa dá. S obľubou lezie do šuflíkov a máme taký schodík z ikei a ten keď nájde tak len chodí hore a dolo a dookola. Ja som v tehu tiež pribrala 18 kg, ale dve mi ešte ostali, ale aj tak chcem zhodiť ešte viac, lebo aj tak mám dosť veľa, nato, že som kedysi mala 55 max a teraz mám 67 kg. Embarassed No ale to bolo tak pred 7-8 rokmi. emmka sa tiež asi preorienováva na jeden spánok do dňa, len je moc krátky. Ide spať až okolo obeda, ale spí tak 1-1 a pol hodky a dosť. Keď sme vonku, tak pospí ešte pol hodku, ale doma aj keď už nevidí na oči, tak nechce ísť spať. Ale asi je to tým, že jej idú tie zuby, tak asi preto nevie dlhšie spať. Lebo doteraz spinkala krásne až ukážkovo cez deň. A ľudia, tak ako Emmka teraz slintá ešte neslintala. To otvorí pusu a leje sa z nej akoby mala naliatu vody v puse. Dnes som vymenila tri podbradníky, to sa nám ešte nestalo.

 

04.01.2007 22:22

petruška

katiatko a majka superácke fotečky!!!! A koľko snehu!!! My asi budeme musieť ísť s malou do Grónska aby videla sneh. Rolling Eyes Wink

 

04.01.2007 22:29

katiatko

Petruska, Filipko naopak vobec neslinta, len ked zuje zubnu kefku Laughing ale ked mu idu zubky, tak vobec..........ja take nepoznam Wink Mozno este zacne...............slintat Laughing Slubene foto zo Silvestra - ten zbytok hihi Wink

 

04.01.2007 22:40

katiatko

este zo Silvestra.........

 

04.01.2007 22:45

katiatko

este krabicove Laughing

 

05.01.2007 08:20

katiatko

Dobre ranko fsetkym................dnes som tu prva hihi Filip je uz od 6:30 hore, ale vstali sme az po 7ej, vonku je, ako inac, hnusne a este stale podla mna tma....uz aby bola JAR, ale aj napriek tomu prajem krasny den. Posielam video - Filipkov pokus o nasadnutie na lietadielko Wink kuk sem http://www.dropshots.com/day.php?userid=206313&cdate=20070104&ctime=202636

 

05.01.2007 09:22

eji

Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín, veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá, veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti, úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

 

05.01.2007 09:42

MajkaPR

dakujeeem, krasna basnicka...zatial oslavujem moje narodeniny tak, ze nas tatko spi a ja upratujem cely byt za asistencie Petka, co znamena ze chodi za mnou a zas rozhadzuje Wink Laughing Laughing Laughing ale hadam ma caka dnes aj lepsi program Laughing

 

05.01.2007 09:51

eji

he he, baby, vy sa tu baviteo svojich 17-kach a ked si spomeniem, ze ja som pribrala 30a este ma drzi 10, tak sa normalne cervenam.. Embarassed strasne sa mi paci ta fotka, kde umyvas maleho...mi to pripada ako z filmu s tebou mne bavi svet... Laughing Laughing nadhera tooooooooolko snehu, aj ja chceeeeem!! u nas v 5rzalke zatial svieti slnieco, tak som zvedava co sa z toho vykluje...

 

05.01.2007 11:50

Janka

Eji to si fakt dosť pribrala Smile nebola si ako cvernička? ja som mala 52 kg čiže akurát soletka Smile ale nie moc anorektická sušienka Smile a tak by som chcela vyzerať aj po druhom pôrode Smile snáď sa mi to podarí.... Inak ty si mladučká to podľa mňa keby si cvičila a nejedla po piatej máš dole raz dva... no ale pokiaľ kojíš nechaj to na neskôr samozrejme... ja som vlastne kojila a otehotenela hneď a nemala som ani príležitosť ísť cvičiť či držať diety.... TEraz si počkám na dokojenie druhej a potom začnem makať Smile

 

05.01.2007 12:58

eji

...ja som mala 60, ale dalo sa to na moju vysku, takze som mala taku postavu normalnu..u nas to je asi dedicne tak vela priberat, moja mamina pribrala pri kazdom 30kil a vzdy jej 10 zostalo, tak ako mne (mam 2 starsich bezdetnych surodencov Laughing ) hmm, cvicenie, aj by som mozno niekedy rada, ale nejak nemam motivaciu, alebo chut..., strasne mam rada sladkec Razz , ale vzdy sa vyhovaram, ze to ja musim, lebo kojim Laughing inac janka, ako to budete riesit s kocikom??budete mat surodenecky, alebo si myslis, ze by vtedy ninka vydrzala na kiddy boadre

 

05.01.2007 13:12

Janka

Eji surodenecky kočik určite nie, mame kočik bol dosť drahy a mienim ho naplno využiť aj pri druhom bábätku , Ninke kúpim mini buginku a bude kiddy board, veľke vychádzky budeme robiť iba ak bude niekto so mnou doma, neviem koľko Ninka vydrží na Kiddy boarde uvidíme, ale budeme mať dva kočíky... takže iba s pomocou budem chodiť von a inak deti budú predsa stále na vzduchu na záhradke tak to im chýbať nebude...

 

05.01.2007 13:20

Zuna

K dnešným narodeninám ti prajeme veľa zdravia, pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, úžasné príhody, partnerské zhody a ďalšie výhody Wink !

 

05.01.2007 13:34

andre.a

Ahojte kocky, tak ja od rana poctivo uctujem a pomedzi to sledujem MMB - tento tyzden som znova triedila vecicky a ostalo nam pomerne malo nohavic, bodynka ostali len nove a pyzamka musime obliekat este stale, lebo vacsie nemame Laughing takze som na love niecoho pekneho kvalitneho a v dobrej cene. Uz sa mi podarilo ziskat uplne nove body za jedno za 100,-. poviem vam ze mi niekedy uz z toho bazara preskakuje a kupujem aj ked nepotrebujem Laughing Embarassed no ale teraz budem musiet nieco doplnit :D Inac k tej vahe - ja som po porode chudla priserne rychlym tempom a teraz ked som prestala kojit. Dostala som sa na hranicu 60 kg - co je o 4 kg menej ako som zvycajne mavala - len teraz sa obavam ci to nenaberiem spat Laughing nejako som sa cez tieto sviatky prehnala zo sladkym Embarassed Embarassed ale uz sme si so sestrou slubili ze zacneme nasim oblubenym tao-bom Cool Laughing Twisted Evil Majka aj my sa pripajame a prajeme ti k narodkam vela vela lasocky, zdravicka, stasticka a vsetkeho co si prajes. No a samozrejme aj Janke - Andrejke vsetko naj - hlavne aby ste boli zdrave

 

05.01.2007 13:41

Zuna

krásne fotečky, super zimné s pravým snehom. Teraz už po ňom ani stopy Sad Len prší a prší...dnes sedíme stále doma, tak snáď už prestane, nech môžme ísť na čerstvý vzduch. Mimochodom brala by som, aby mi Katka pózovala ako Filipko bez pohnutia-to by bolo fajn! , to musela byť pekná "bobovačka", my sme to skúšali so sánkami a malej sa to ohromne páčilo. , Peťko je tiež pekný model, s tým cumlíkom je podarený! Spoločná fotka sa mi tiež veľmi páči, kto vás fotil? Nejaký okoloidúci, či svokrovci? , tak si ten pobyt na východe ešte užite a prajem šťastnú cestu domov! v časopise "mama aj ja" som dávnejšie čítala o kojení popri tehotenstve a spomínalo sa tam, že vhodné je kojiť do toho 6 mesiaca tehotenstva. Potom už nie, pretože pri kojení sa vylučuje nejaký hormón, ktorý môže spôsobiť predčasný pôrod... Rolling Eyes Však ty vieš najlepšie, čo robíš Wink Arrow Mimochodom všetky maminky, čo ešte kojíte máte môj obdiv, ale ako tak čítam, tak to už nie je to, čo bývalo. U nás to bude akurát budúci týždeň, čo mesiac nekojím a cítim sa oveľa lepšie. Už nie som toľko unavená a vyspím sa do ružova a to platí aj pre Katku. , skoro som zabudla-všetko najlepšie k dnešným meninám! Ja som doteraz nevedela, čo ten Kiddy board je Rolling Eyes Embarassed Ešteže máme internet a dá sa tu vyhľadať skoro všetko Razz Nie je to zlý nápad, len aby ti Ninka na tom chcela byť. Človek tie deti niekedy neodhadne.

 

05.01.2007 14:00

eji

to si kupovala 1 bodycko za 100sk???? Shocked ja som bola kupovat v tescu, kupila som z dlhym rukavom, take pekne cherokee, 3ks za 124sk a mali tam aj tesco bodynka s dlhym za 30 sk

 

05.01.2007 14:08

andre.a

Ahojte kocky, tak ja od rana poctivo uctujem a pomedzi to sledujem MMB - tento tyzden som znova triedila vecicky a ostalo nam pomerne malo nohavic, bodynka ostali len nove a pyzamka musime obliekat este stale, lebo vacsie nemame Laughing takze som na love niecoho pekneho kvalitneho a v dobrej cene. Uz sa mi podarilo ziskat uplne nove body za jedno za 100,-. poviem vam ze mi niekedy uz z toho bazara preskakuje a kupujem aj ked nepotrebujem Laughing Embarassed no ale teraz budem musiet nieco doplnit :D Inac k tej vahe - ja som po porode chudla priserne rychlym tempom a teraz ked som prestala kojit. Dostala som sa na hranicu 60 kg - co je o 4 kg menej ako som zvycajne mavala - len teraz sa obavam ci to nenaberiem spat Laughing nejako som sa cez tieto sviatky prehnala zo sladkym Embarassed Embarassed ale uz sme si so sestrou slubili ze zacneme nasim oblubenym tao-bom Cool Laughing Twisted Evil Majka aj my sa pripajame a prajeme ti k narodkam vela vela lasocky, zdravicka, stasticka a vsetkeho co si prajes. No a samozrejme aj Janke - Andrejke vsetko naj - hlavne aby ste boli zdrave

 

05.01.2007 14:15

Janka

Zuna ďakujem si zlatá Smile No veď to ten kiddy board ani nebudeme kupovať vyrobíme si vlastný za minimálne náklady a keď sa ujme dám ho patentovať Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing uvidíme možno ju to bude baviť možno nie nedá sa to odhadnúť

 

05.01.2007 14:17

eji

Prichádzam dnes na deň menín, s mojím skromným pozdravením, s prianím zdravia v ďalšom žití, bez búrok a vlnobití praje Jakubko s maminkou

 

05.01.2007 14:33

eji

janka, ty si andrea???ked vse najlepsie ti tu praju??? Shocked

 

05.01.2007 14:36

Janka

eji: janka, ty si andrea???ked vse najlepsie ti tu praju??? Shocked
Smile ano som mam to aj v podpise Smile janka je nick Embarassed

 

05.01.2007 14:42

eji

he he, tak to som ani netusila Laughing , ja ze andy je tvoj muzik Laughing a preco mas vlastne nick Janka?? a mam tu v zalohe ja pre teba Razz Nech Ti život splní všetky tvoje nádeje, nech sa šťastie na teba denne usmeje, nech nikdy nepoznáš bolesť ani klam, to všetko ti prajem k dnešným meninám! baby, ja viem, ze taaak troska po termine Embarassed , ale nemal by tu niekto nahodou pre mna podhradsku c.5???

 

05.01.2007 14:54

katiatko

, fsetko najlepsie k vasim dnesnym meninam, nech sa vam splni, to co si v kutiku duse prajete vy same Wink cmuk cmuk od Filipka Wink

 

05.01.2007 14:55

ivka+filipko

ahojte, ....na sedacku vyjde za sekundu, vzdy sa bojim, ze sa prevali do zadu a zo sedacky na stol uplne v pohode......a okrem toho na spicky a stahuje veci zo stola, co doteraz nejako nerobil a asi aj vyrastol, lebo uz pri krajoch nemozeme nechavat nic..... uz vstal, tak ideme papat zemlovku... kedy tu uz bude nejaky sneh? ved F sneh este ani nevidel poriadne....

 

05.01.2007 14:56

ivka+filipko

 

05.01.2007 16:39

petruška

čaute, neboli sme od rána doma, tak to mám neprečítané. narýchlo ukazujeme fotky, niektoré majú nepekné pozadie, ale ja si to zmeníma ešte nám aj napísala na dve fotky meno s jedným m, ale to sme už nemaličas konzultovať, tak sme to nechali tak. mne sa osobne najviac páčia tie s kočiarikom a ešte tá stou fialovou tunikou a ešte tá s macom ako leží na zemi, tá je asi naj!!! Andrejke všeeeetko najlepšie k meninám a Majke k narodeninám!!!!