1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312

bábätka november 2005

13.12.2006 13:12

eji

velmi pekne nalepky maju v draciku,,, ja som zase rozmyslala, ze malemu kupim nalepky macko pu na stenu...bo s tym kreslenim, ja neviem, ale urcite by som to nezvladla, ako sa poznam Rolling Eyes Janka, gratulujeme k ninkinym prvym krocikom Wink

 

13.12.2006 13:27

MajkaPR

Ahojte kocky :D nemame v Bytci nikoho,mame tam nieco ako chalupa, je to dom po svokrinych rodicoch,tak tam chodievame ked chceme vypadnut z BA a v zime lyzovat. Je to v Bytci-Hlinik. A Veronika je na fotkach velmi peknucka. pekna gratulacia. Co sa tyka bitia a hryzenia, nas Petko to nerobi,skor sa stale viac chodi mojkat, chvalabohu,velmi ma to tesi. super fotecky s flasou,sme sa zabavili. Kocky vsetky ste poslali krasne fotky a Anna drzime palceky aby chrapcanie uplne ustupilo a nemuseli ste sa trapit.

 

13.12.2006 13:29

MajkaPR

 

13.12.2006 14:14

petruška

No ešte k tomu kusaniu, škrabaniu a bitiu-Emmka to nerobí zo zlosti, ona sa pri tom smeje. Snažíme sa na ňu kričať, držať ruky a pod. už aj plačeme istú dobu a ona sa takto zabáva. Crying or Very sad No snáď ju to prejde. Takže po nálepky aj do hrčkárstva? No tak musím vyraziť, len kedy a ako, keď niet sa ako dostať do obchodu. Veď to poznáte, na dverách nemajú napísané, že s kočíkom sa nesmie ísť dnu, ale obchod je urobený tak, že aj s najmenšou bugynou, sa tam dá horko ťažko dostať. Twisted Evil

 

13.12.2006 19:53

andre.a

Ahojte kocky - tak po dlhsej odmlke som znova tu Laughing V prvom rade sa chcem veeeeelmi kraaaasne podakovat Miske, ktora nam urobila skore Vianoce - fakt sme sa poriadne vytesovali a citame kazdy vecer pred spanim tak sa nam paci ta knizka - uprimne dakujeme :D No a este baby tie ktorym som posielala cd - niekomu som nepribalila vianocne /ostalo mi jedno doma/ ale neviem ktorej. Takze mozem poslat dodatocne Wink Takze Vianoce su co neviet tu - ja kazdy den cosi robim - riadim /stale dookola/, robim vyzdobu, uctujem no a samozrejme krotim toho nasho certika - Zaruska ma straaaasne zlate obdobie, Sama si chodi keca o100dusu a najradsej s telefonom pri uchu Razz Razz a ked si ju uz nikto nevsima tak zacne robit zle aby sme ju nahanali - to je vo svojom zivle Twisted Evil Twisted Evil Vcera sa jej Lubos pytal ci si da Brumika a ona zopakovala - bumika - tak sme sa vytesovali ale uz to viac nezopakovala Wink

 

13.12.2006 19:59

andre.a

Vikendovali sme v Tatrach a aj sme absolvovali vianocne trhy - bolo super. Naozaj bolo krasne - akurat vystupovali detske subory takze aj Zarka si trochu potancovala, boli tam kone, psikovia, balony, pernicky . . . a samozrejme mali aj vianocny punc. Razz Mozem odporucit popradske vianocne trhy Wink Wink Ozaj baby ktore mate cestu cez Ružomberok - kludne si mozete urobit u nas prestavku Wink Janka, Ivka .... aj vsetky ostatne Razz

 

13.12.2006 20:07

ivka+filipko

ahojte, F uz pol hodku spinka, PC uz by mal byt v pohode, idem robit este darceky..... ? dakujem. ja som uz poslala, robila som cez ten canon scrap.......vsetci, co to nepoznaju, to obdivuju a vcera, ked som si ich vyberala z kodaku tak za mnou dokonca vybehla nejaka pani, ze odkial to mam :D ...mozno by som si mohla aj zarabat tym :D :D citrusy sa maju davat okolo roka, ved rok uz mali :D :D ....ja som skusala najprv jeden mesiacik, potom dva, polovicku kiwi ci pomaranca a teraz uz spraska cely...ja som rada kvoli tym vitaminom teraz.....

 

13.12.2006 20:23

katiatko

, mam na teba prosbu, ak sa nenahnevas, videla som, ze mate ten stan z IKEI. Ak si z BA, tak by som ta xcela poprosit, ci by si nam ho nesla kupit do IKEI Embarassed Xcela by som ho dat Filipkovi pod stromcek. My ideme 19.12. ku nasim na Oravu, budeme tam travit VIANOCE. Ak by sa ti dalo dovtedy ozvat, tak mi daj pls. vediet a potom sa dohodneme, dopredu velmi pekne dakujem, aj keby to nevyslo Wink

 

13.12.2006 20:26

andre.a

ivka+filipko: ahojte, F uz pol hodku spinka, PC uz by mal byt v pohode, idem robit este darceky..... ? dakujem. ja som uz poslala, robila som cez ten canon scrap.......vsetci, co to nepoznaju, to obdivuju a vcera, ked som si ich vyberala z kodaku tak za mnou dokonca vybehla nejaka pani, ze odkial to mam :D ...mozno by som si mohla aj zarabat tym :D :D citrusy sa maju davat okolo roka, ved rok uz mali :D :D ....ja som skusala najprv jeden mesiacik, potom dva, polovicku kiwi ci pomaranca a teraz uz spraska cely...ja som rada kvoli tym vitaminom teraz.....
Ja som sa tiez pytala lekarky a povedala ze uz mozu ale opatrne. Tak tiez sme zacali s mesiacikom pomaranca, mandarinku, ale ona vela nepapa - tak denne spapa aspon dva - tri mesiaciky. :D :D Ja som tiez rada ze zbiera vitaminiky Razz

 

13.12.2006 20:40

Bellinka

Vidim ze vianocne pripravy vrcholia,pohladnice co ste vytvorili su krasne. Vcera sme boli v Kosiciach a dnes v Poprade,no ale pocasie v Kosiciach jedna katastrofa tak sme len kupili V hornbachu bednu pre menazela na veci a upalovali sme domov. Vcera som skusala dat Lukaskovi mesiacik mandarinky,pekne ocisteny som mu dala do pusinky a on si ho pekne vyplul do ruky,poriadne ho rozmackal a buch s nim o zem.Takze takto zaciname s citrusmi.

 

13.12.2006 20:59

misina

andre.a: V prvom rade sa chcem veeeeelmi kraaaasne podakovat Miske, ktora nam urobila skore Vianoce - fakt sme sa poriadne vytesovali a citame kazdy vecer pred spanim tak sa nam paci ta knizka - uprimne dakujeme :D
Nie je za co Laughing Laughing Laughing Aj my dakujeme za CDcka. aj mne sa velmi paci, a mame aj druhu. Neviem, ktoru som vam poslala, my mame Vilu Pomahajku a Pravdovravku Laughing Laughing Laughing Pre kocky ktore nie su v obraze, tak piseme o knizkach Laughing Laughing Laughing Brano dnes isiel do Nemecka a pride v piatok, tak sme sami. A vcera bol cely den v praci, tak sme ho poriadne ani nevideli. Ale Matko je dnes zlatucky, neviem ci mu nebolo vcera tazko, mali sme hovadzinku s hraskom a kukuricou a v noci ho bolelo brusko Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad tak sme dnes mali lahky obed a bolo dobre. Dokonca uz aj spinka. A dnes idem robit cesto na medovniky a dam ho odlezat do chladnicky do zajtra, tak som zvedava ake budu. A tiez sa kazdy den s niecim hram a pripravujem. A potom tie Vianoce prejdnu tak rychlo, ze si to ani neuvedomime, ale mam rada tieto pripravy Laughing Laughing Laughing Vianocny pozdrav necham na Brana, nechce sa mi tolko casu travit pri PC. Ozaj, nemate niekto kocik Chicco CT4? Chceme si ho kupit a chcela by som vediet aky je. A neviete niekto ci sa neda kupit trampolina pre deti taka do bytu mensia ale s nejakou sietkou okolo? To sa mi velmi paci a na vyblaznenie v byte to moze byt super, ked sa neda ist vonku. Matko sa tak blazni na gauci, ze po nom skace a hadze sa na vankuse. Len musim byt stale pri nom, lebo dnes z neho spadol Crying or Very sad Tak prajem vsetkym maminkam vesele vianocne pripravy Laughing Laughing Laughing

 

13.12.2006 21:09

petruška

Ivka-pozdrav som robila v Photo Impact, je to program na upravovanie fotiek a pod somarinky. My máme nové slovo- okrem tato, toto, hav hav (ha ha), koníka, hovorí najnovšie idiš (vidíš), dosť často jej to slovo hovoríme a ona ho dnes začala hovoriť. :D A od včera sa už znova začala pýatať na nočník, chytá si plienočku a vydáva teké akože aa nawewcko tlačiť. Ale je smišna, lebo sa schová niekedy do rohu a pritom sa rehní a asi najmä z toho ako ja rýchlo utekám po nočník a hľadám ho, kde sme ho naposledy nechali. miška- a môžeš odfotiť tie knížočky?

 

13.12.2006 21:27

misina

petruška: miška- a môžeš odfotiť tie knížočky?
zajtra, ak nezabudnem, lebo ich mame v spalni a nechcem tam ist buchotat.

 

13.12.2006 21:30

petruška

petruška: miška- a môžeš odfotiť tie knížočky?
zajtra, ak nezabudnem, lebo ich mame v spalni a nechcem tam ist buchotat.
okokokokokok

 

13.12.2006 21:31

alica

Miska, aj ja som kedysi rozmyslala nad tym kocikom, lebo sami velmi pacili tie hrube kolieska a velmi sa mi pozdavala cena.......no rozhodla som sa nakoniec pre gesslein baby buggy. Moja kamoska ma ct4, celkom s nim bola spokojna na zaciatku, ale postupne sa viac a viac nan stazuje. Chyba jej madlo na nom a nanoznik sa tusim pripina na suchy zips a dieta ho vie lahko odopnut. A este aj to polstrovanie je dost biedne......toto su jej staznosti co pocuvam, teda nie moj nazor. A este je zufala, lebo.....a to je pravda, lebo chodime spolu von kocikat......ze ked stretneme na ulici romku s kocikom, tak to je zrovna CT4. Asi som ta moc nepotesila. AJ vaham, zi odoslat tento prispevok, alebo nie.

 

13.12.2006 21:45

AnnaRK

Denka: Janka gratulujem. A Anka krasna oslava. To bola pod Tatrami?
Ďakujeme, hej Deni, to bola oslava z pod Tatier, keď sme boli u našich.

 

13.12.2006 21:59

AnnaRK

ivka+filipko: ahojte, F uz pol hodku spinka, PC uz by mal byt v pohode, idem robit este darceky..... ? dakujem. ja som uz poslala, robila som cez ten canon scrap.......vsetci, co to nepoznaju, to obdivuju a vcera, ked som si ich vyberala z kodaku tak za mnou dokonca vybehla nejaka pani, ze odkial to mam :D ...mozno by som si mohla aj zarabat tym :D :D citrusy sa maju davat okolo roka, ved rok uz mali :D :D ....ja som skusala najprv jeden mesiacik, potom dva, polovicku kiwi ci pomaranca a teraz uz spraska cely...ja som rada kvoli tym vitaminom teraz.....
Ja som sa tiez pytala lekarky a povedala ze uz mozu ale opatrne. Tak tiez sme zacali s mesiacikom pomaranca, mandarinku, ale ona vela nepapa - tak denne spapa aspon dva - tri mesiaciky. :D :D Ja som tiez rada ze zbiera vitaminiky Razz
no a my s tými citrusmi- tak kiwi spapá celú, keď je sladká, dnse som skúšala dať aspoň jeden mesiačik mandarínky, pekne očistenú a on beťár, najprv sa na to tak zvláštne pozrel, ďobol do toho prstom a odmietol, čo i len dať k ústam, Crying or Very sad tak som skúsila ja, že jem a on nič len sa začal tak chutne na tom smiať Smile :D a tak som zjedla napokon celú ja s tým, že som mu pri každom mojom súste k ústam dala, že mňam aké fajné a on nič Crying or Very sad

 

13.12.2006 22:00

katiatko

Anka, peknucke fotky mate z prvonarodeninovej Andrejkovej oslavy Wink Laughing :D Posielame Andrejkovi cmuky cmuk Smile

 

13.12.2006 22:11

AnnaRK

katiatko: Anka, peknucke fotky mate z prvonarodeninovej Andrejkovej oslavy Wink Laughing :D Posielame Andrejkovi cmuky cmuk Smile
Ďakujeme katiatko, akurát skúšam opraviť ticker..

 

14.12.2006 10:01

DankaZA

Tak zeby som tu bola rano prva?? my sme dnes hore od pol siedmej.. u nas je to nezvyk Sad Arrow ANka ani som nevedela ze mate taketo trampoty s Andrejkom... joooj len nech je to uz vsetko o.k a nech sa ta astma nejako ututle... - fotecky z oslavy.. Andejko bude na ne rad pozeratz ked bude mat 20 Wink Arrow ANdre.a - vitaj.. veru som si myslela ci si sa nejako neprepracovala ( tym napalovanim) ked si sa tak dlho neukazala.. Laughing Laughing este raz dikes za tie cd- ja mam obe Arrow NANA- cd doslo- dakujem krasne.. uz aj trenujem so spevom Laughing Laughing Laughing Arrow MIsina o trampolinach nic neviem- ale bolo by to super..keby take cosi existovalo.. rada by som sa na to potom pozrela aj ja... Arrow Filipov najnovsi hit- otvarat a zatvarat flasky, fixi a podobne kraviny... Arrow Co sa tyka vianoc- presne ako hovori MIsina- rada sa na ne chystama rada aj dlho lebo potom zrazu tak rychlo prejdu Rolling Eyes Arrow My pojdeme po stedrom dni na vychod... no Vianocnu vyzdobu mam uz aj ja za sebou..... tak tu je nejake dokumentacne foto....ja som to viazala zo zivej jedlovej ceciny.. tak som cela usmolena Laughing

 

14.12.2006 10:03

DankaZA

No a este cosi.. aj zo zivota dietata.... Wink

 

14.12.2006 10:06

DankaZA

No a o tom opakovvani- raz ma videl polievat kvety.. no a na druhy den si vzal krhlu a chodil od kvietka ku kvietku a strkal tam tu krhlu.. som sa tak smiala.. mam to na videu.. ale fakt- som mu to neukazovala-proste si to zapamatal...

 

14.12.2006 10:16

petruška

Danka-krásne girlandy!!! A malý je iný majster!!! ja už od Jana drankám asi dva týždne Rolling Eyes nech mi donesie čačinu na adventný veniec, ale keďže už je pol adventu za nami, tak až mi ju donesie, tak urobím len takú vianočnú ikebanu an stôl. Nemám ani obrus, ten musím ešte kúpiť a ani neviem čo piecť, keďže som ešte nerobila vianočnú hostinu, teda sama, doma som pomáhala jasné. Dajte tipy na vianočné koláče baby. Eji- Jano bol v KE v metre mrknúť na tie boxy s pampersami, ale mali len trojky. No naše deti potrebujú väčšie. Takže sme obišli na prázdno. NAbudúce snáď. A neviem kto sa tu raz pýtal na tie nohavičkové plienky, čo sú na gumu, tak ich používate? A aká je spokojnosť? NANA - už asi dva mesiace sa chcem opýtať. Ty si kupovala, ak sa nemýlim tie Space BAgy, tak ako? Slúžia tak dobre ako hovorí reklama? Oplatí sa? Daj info, nech viem čo a ako!!! Vďaka!!!

 

14.12.2006 10:24

Denka

andre.a: Ahojte kocky - tak po dlhsej odmlke som znova tu Laughing V prvom rade sa chcem veeeeelmi kraaaasne podakovat Miske, ktora nam urobila skore Vianoce - fakt sme sa poriadne vytesovali a citame kazdy vecer pred spanim tak sa nam paci ta knizka - uprimne dakujeme :D No a este baby tie ktorym som posielala cd - niekomu som nepribalila vianocne /ostalo mi jedno doma/ ale neviem ktorej. Takze mozem poslat dodatocne Wink Takze Vianoce su co neviet tu - ja kazdy den cosi robim - riadim /stale dookola/, robim vyzdobu, uctujem no a samozrejme krotim toho nasho certika - Zaruska ma straaaasne zlate obdobie, Sama si chodi keca o100dusu a najradsej s telefonom pri uchu Razz Razz a ked si ju uz nikto nevsima tak zacne robit zle aby sme ju nahanali - to je vo svojom zivle Twisted Evil Twisted Evil Vcera sa jej Lubos pytal ci si da Brumika a ona zopakovala - bumika - tak sme sa vytesovali ale uz to viac nezopakovala Wink
he he mne

 

14.12.2006 10:24

DankaZA

petruška: Danka-krásne girlandy!!! A malý je iný majster!!! ja už od Jana drankám asi dva týždne Rolling Eyes nech mi donesie čačinu na adventný veniec, ale keďže už je pol adventu za nami, tak až mi ju donesie, tak urobím len takú vianočnú ikebanu an stôl. Nemám ani obrus, ten musím ešte kúpiť a ani neviem čo piecť, keďže som ešte nerobila vianočnú hostinu, teda sama, doma som pomáhala jasné. Dajte tipy na vianočné koláče baby. Eji- Jano bol v KE v metre mrknúť na tie boxy s pampersami, ale mali len trojky. No naše deti potrebujú väčšie. Takže sme obišli na prázdno. NAbudúce snáď. A neviem kto sa tu raz pýtal na tie nohavičkové plienky, čo sú na gumu, tak ich používate? A aká je spokojnosť? NANA - už asi dva mesiace sa chcem opýtať. Ty si kupovala, ak sa nemýlim tie Space BAgy, tak ako? Slúžia tak dobre ako hovorí reklama? Oplatí sa? Daj info, nech viem čo a ako!!! Vďaka!!!
Petruska- ja mam doma space bagy- ale tie z Metra- funguje to ako v reklame-- az na nieco .. asi po tyzdni.. sanafuknu .. takz ej to na prd... neviem ci len ja mam nejake vadne kusy.. alebo to proste nedrzi vsetko... no a este jedna vec.. tie veci z toho su potom tak strasne dokrcene-- ze to treba zas aoprat a vyzehlit ...

 

14.12.2006 10:36

Denka

Ja mam muzika v Mnichove a vlasne uz par dni som ho ani poriadne nevydela, tolko ma prace. A to mi slubil, ze od pondelka nebude pracovat, ze ked iba dve hodinky, ale baby je mu neverim. Ved uvidime. Ivka tak ja uz fakt neviem, s tymi citrusmi, stale je to nejako inak a kazdy mi hovori inak. Napr. vcera som chcela kupit malemu papuce, ci sandalky na doma. U Batu sa mi nic nepozdavalo, teda mali iba tie z ktorych vyrastol a menzestrove. A tak som sla do zdravotnickych, ze mu kupim nejake sandalky, aj mali no nie to cislo co som chcela. A nakoniec mi predavacka, povedala, ze najnovsie maju deti chodit boso, aby sa im sama vytvorila klemba. Confused Danka suprovska vyzdoma, mate velmi pekne ... mame tiez radi drevo.

 

14.12.2006 10:39

andre.a

andre.a: Ahojte kocky - tak po dlhsej odmlke som znova tu Laughing V prvom rade sa chcem veeeeelmi kraaaasne podakovat Miske, ktora nam urobila skore Vianoce - fakt sme sa poriadne vytesovali a citame kazdy vecer pred spanim tak sa nam paci ta knizka - uprimne dakujeme :D No a este baby tie ktorym som posielala cd - niekomu som nepribalila vianocne /ostalo mi jedno doma/ ale neviem ktorej. Takze mozem poslat dodatocne Wink Takze Vianoce su co neviet tu - ja kazdy den cosi robim - riadim /stale dookola/, robim vyzdobu, uctujem no a samozrejme krotim toho nasho certika - Zaruska ma straaaasne zlate obdobie, Sama si chodi keca o100dusu a najradsej s telefonom pri uchu Razz Razz a ked si ju uz nikto nevsima tak zacne robit zle aby sme ju nahanali - to je vo svojom zivle Twisted Evil Twisted Evil Vcera sa jej Lubos pytal ci si da Brumika a ona zopakovala - bumika - tak sme sa vytesovali ale uz to viac nezopakovala Wink
he he mne
Embarassed Embarassed Embarassed zablim a posielam Wink kozmickou rychlostou, aby do Vianoc dorazilo Razz Razz

 

14.12.2006 10:42

andre.a

Denka: Ja mam muzika v Mnichove a vlasne uz par dni som ho ani poriadne nevydela, tolko ma prace. A to mi slubil, ze od pondelka nebude pracovat, ze ked iba dve hodinky, ale baby je mu neverim. Ved uvidime. Ivka tak ja uz fakt neviem, s tymi citrusmi, stale je to nejako inak a kazdy mi hovori inak. Napr. vcera som chcela kupit malemu papuce, ci sandalky na doma. U Batu sa mi nic nepozdavalo, teda mali iba tie z ktorych vyrastol a menzestrove. A tak som sla do zdravotnickych, ze mu kupim nejake sandalky, aj mali no nie to cislo co som chcela. A nakoniec mi predavacka, povedala, ze najnovsie maju deti chodit boso, aby sa im sama vytvorila klemba. Confused Danka suprovska vyzdoma, mate velmi pekne ... mame tiez radi drevo.
Denka aj mi mame rovnaky problem - nikde neviem zohnat papuce pre Zarku. Tak som vytiahla capacky, ktore doniesla sestra zo Svajciarska ale aj tak su jej este trosku velke, no ale zatial ich nosi. V nedelu sa chystame na nakupy tak snad nieco objavime Confused

 

14.12.2006 10:42

petruška

Denka: Ja mam muzika v Mnichove a vlasne uz par dni som ho ani poriadne nevydela, tolko ma prace. A to mi slubil, ze od pondelka nebude pracovat, ze ked iba dve hodinky, ale baby je mu neverim. Ved uvidime. Ivka tak ja uz fakt neviem, s tymi citrusmi, stale je to nejako inak a kazdy mi hovori inak. Napr. vcera som chcela kupit malemu papuce, ci sandalky na doma. U Batu sa mi nic nepozdavalo, teda mali iba tie z ktorych vyrastol a menzestrove. A tak som sla do zdravotnickych, ze mu kupim nejake sandalky, aj mali no nie to cislo co som chcela. A nakoniec mi predavacka, povedala, ze najnovsie maju deti chodit boso, aby sa im sama vytvorila klemba. Confused Danka suprovska vyzdoma, mate velmi pekne ... mame tiez radi drevo.
Denka-no mne sa to nevidí. Minule v Mama a ja písal ortopéd, že na rovnom a hladkom povrchu, by deti nemali chodiť bosé a práve na tráve, kamienkoch, tam by mali chodiť bosé, lebo vtedy sa im klenba upravuje. No teda, ja tiež už neviem, toľko veľa info a jeden aby z toho úplne osprostel. Rolling Eyes

 

14.12.2006 10:44

andre.a

DankaZA: Tak zeby som tu bola rano prva?? my sme dnes hore od pol siedmej.. u nas je to nezvyk Sad Arrow ANdre.a - vitaj.. veru som si myslela ci si sa nejako neprepracovala ( tym napalovanim) ked si sa tak dlho neukazala.. Laughing Laughing este raz dikes za tie cd- ja mam obe :
Razz Razz Razz Razz vobec nie - uz som zvladla aj vacsi napor Razz Razz Razz naozaj krasna vyzdoba Shocked mna to este len caka, lebo moj manzelik mi uz tyzden nosi drot - snad dnes Laughing Razz

 

14.12.2006 10:46

katiatko

Ahojte.....baby, u nas je dnes tak krasne, vsak, Danka? A neverim, ze je december Laughing Exclamation Arrow Danka, tie girlandy su fakt krasne a este v takom peknom domceku....radost nieco take robit.... Wink Uz davnejsie som sa ta xcela opytat, ten dom, v ktorom byvate, mate prerobeny zo stareho alebo je to novostavba???? Dakujem. Inac, minule sme boli u Batu a ja som neodolala a kupila som Filipkovi na Vianoce tie prasiatkove papucky, aku mas ty velkost????? Arrow Denka, ved aj ty mas krasne girlandy.... Wink A to s tym slubovanim poznam, mne tato povedal, ze ideme od 19. ku nam na Oravu a vcera uz spomenul, ze bude musiet asi odbehnut, lebo im pride kamion.....a robotnici budu na dovolenke, tak to ostane na neho a na jeho kolegu.....to potesi, ked na tom nie si len ty tak, vsak????? :D :D :D

 

14.12.2006 10:48

petruška

joj a neviem, či som včera písala, ale máme nové slovo- idiš (vidíš). Ale mám také tušenie, že som to písala. Embarassed

 

14.12.2006 10:50

petruška

DankaZA: Tak zeby som tu bola rano prva?? my sme dnes hore od pol siedmej.. u nas je to nezvyk Sad Arrow ANdre.a - vitaj.. veru som si myslela ci si sa nejako neprepracovala ( tym napalovanim) ked si sa tak dlho neukazala.. Laughing Laughing este raz dikes za tie cd- ja mam obe :
Razz Razz Razz Razz vobec nie - uz som zvladla aj vacsi napor Razz Razz Razz naozaj krasna vyzdoba Shocked mna to este len caka, lebo moj manzelik mi uz tyzden nosi drot - snad dnes Laughing Razz
Laughing tebe drot, mne čačinu, tí chlapi sú ale zaneprázdnení ti poviem Rolling Eyes

 

14.12.2006 11:55

DankaZA

katiatko: Ahojte.....baby, u nas je dnes tak krasne, vsak, Danka? A neverim, ze je december Laughing Exclamation Arrow Danka, tie girlandy su fakt krasne a este v takom peknom domceku....radost nieco take robit.... Wink Uz davnejsie som sa ta xcela opytat, ten dom, v ktorom byvate, mate prerobeny zo stareho alebo je to novostavba???? Dakujem. Inac, minule sme boli u Batu a ja som neodolala a kupila som Filipkovi na Vianoce tie prasiatkove papucky, aku mas ty velkost????? Arrow Denka, ved aj ty mas krasne girlandy.... Wink A to s tym slubovanim poznam, mne tato povedal, ze ideme od 19. ku nam na Oravu a vcera uz spomenul, ze bude musiet asi odbehnut, lebo im pride kamion.....a robotnici budu na dovolenke, tak to ostane na neho a na jeho kolegu.....to potesi, ked na tom nie si len ty tak, vsak????? :D :D :D
KAtiatko- je to prerobeny stary dom-- ono my byvame s Mangelovymi rodicmi- mi dolu oni hore... takze tak.... potom skoda ze deticky cez leto este nechodili.. vies akoby ssa vyhrali na travniku:-) no a cislo papuciek mame 20/21 tusim- aj ked zimne nosi uz 22. no a co sa tyka papuc.. tak nas FIlip si vsetko vyzuje aj ponozky ked si vsimne na nohach tak zahlasi papuca- sadne na zem a vyzuje si ich a uz s nimi lieta - samozrejme ma ich v rukach Rolling Eyes takze nam papuce vydzia na nohach par sekund... niekedy dlhsie.. Arrow Andre.a ja som viazala na spagat tu girlandu Wink .. joooj Denka a drevo- to je veru nase... no a ten krb kočky co tam vidite. je vytvor mojho mangela... vsetko este aj tie tehly sam vyrabal..... teda upravoval tak aby boli oble.. tak ho chvalim! Wink sice ho robil vyse roka .. ale s vysledkom som spokojna Wink Smile :D

 

14.12.2006 12:46

misina

Ahoj babyyyyy, Danka, ake krasne girladnyyyy Laughing Laughing Laughing Laughing a ako si to uchytila na tie zarubne? Ja som robila smrekovu podobnu ale len jednu. A Mate krasne Laughing Krb je nadherny, sikovny je tvoj muzicek Laughing Laughing Laughing Denka, aj Brano je v Mnichove Laughing Laughing Laughing ze by si tam dali zraz ???? Laughing Laughing Laughing Tu je uplne krasne, aj ked dost fuka, tak som rano nabalila matka a hajde ku priehrade a na preliezky a kym sme tam dosli tak zaspal, kotuha jedna ........ a doma niekedy ani za svet. Tak som to otcila a kym som prisla domov tak bol aj vyspaty .... teraz je v postielke, aby som si trochu vydychla ..... Ale dame si obed a ideme vonku ked je tak pekne. Alicka, dakujem za pokec ku kociku, este porozmyslam a radsej si ho pojdeme vyskusat do obchodu, lebo mame znameho vo velkosklade, a mohlo by nam ho zohnat za dobru cenu, len nazivo som ho poriadne nevidela. My po sviatkoch ideme do Cicman, tak ak niekto pojdete okolo, kludne sa zastavte. Tak ideme po Matka, uz mu je asi dlho

 

14.12.2006 13:12

DankaZA

misina: Ahoj babyyyyy, Danka, ake krasne girladnyyyy Laughing Laughing Laughing Laughing a ako si to uchytila na tie zarubne? Ja som robila smrekovu podobnu ale len jednu. A Mate krasne Laughing Krb je nadherny, sikovny je tvoj muzicek Laughing Laughing Laughing My po sviatkoch ideme do Cicman, tak ak niekto pojdete okolo, kludne sa zastavte. Tak ideme po Matka, uz mu je asi dlho
Hej klinceky do zarubne a o klinceky take kratne drotiky - tak je to aj pridrotovane.... Wink

 

14.12.2006 15:05

Denka

Misina vidis ... ty nasi chlapi su teda tajnostkari, zeby nam isli kupovat darceky. Laughing Adi prave som kupila papucky, nikde nic nemali, aj v zdravotnickych ostatkovy letny tovar. Nakoniec som sa vratila do Batu a kupila som tentoraz menzestrove cervene macikovske papucky.

 

14.12.2006 15:41

petruška

No aby som toľko nehundrala, na toho môjho mužíka, tak mi dnes doniesol tú čačinu!!! A ešte aj dosku na meter, chcem malej urobiť na Vianoce aby mala aj ona výškový meter a budeme konečne vedieť presne aká je vysoká!!! Ešte jej musím domaľovať izbu a bude. Kúpila som jej tri veci z MMB, tak aj to bude mať už ako darček a má aj psíka. Tak to by jej mohlo aj stačiť, ešte splašíme niekde sánky a už aj keby sa ma niekto opýtal, čo jej treba, tak už nič, len bedne a jednu policovú stenu, kde je môžem tie hračKY UKLADAť. nEVIEM, ALE AKO SOM DOTERAZ JOJčALA, žE NEMá NIč IBA HRKáLKY, TAK PO TýCH NARODENINáCH U Má CELú KOPU, KTORú MáME LEN NA ZEMI, LEBO NEMáME POLICE. A musíme malej zrušiť postieľku, lebo tá naša je asi tak o 20 cm kratšia ako bežné postieľky ( musela som zrezávať z matraca), a už keď sa raz odrazí na brušku, tak je hneď zaparkovaná v rohu. Takže sme to zvážili a rozložíme jej cestovnú postieľku a kúpime do nej riadny matrac, lebo ten čo je jej súčasťou je šušťákový a bude mať novú postieľku. A aspoň si už nebude hlávku udirať o tyčky a bude mať mäkko.

 

14.12.2006 16:13

ivka+filipko

ahojte, tak F spal 3.45 hod.....krasa.... denka - papucky tak ako pisala petruska, teraz uz potrebuju papuce , a v lete po trave a kamienkoch je super na boso.... citrusy...ale ved si pisala, ze od roka......ved to sedi....ci ako?? :D - ak este pojdeme do ikea, tak ti to kupim, nieje problem....len ja cez tyzden tam nechodim a bez auta uz duplom nie a ja tam uz velmi celkovo nechodim, lebo je tam teraz milion ludi a uz tam vsetko pozname....ale ak pojdeme, tak kupim...daj mi cislo na mobil, ak tam pojdem, ci ho naozaj este budes chcieat a potom ako ti ho dorucim......

 

14.12.2006 16:25

Janka

Kočky ahojte, super výzdoba !!!!! šikulky a fotky detičiek sú nádherné.... - space bagy ja mám, super vec hlavne som si ich teraz kúpila kôli sťahovaniu ale ja som ich kúpila v takom obchode kde majú akože všetko za 45 Sk Smile a jeden ma stál 79 Sk, takže to vyšlo omnoho lacnejšie... mám ich 9 a sú dosť veľké tuším 100 cm x 80 cm musela by som pozrieť obal a zmestí sa tam kopec kopec vecí.... mne sa vyfučali ale iba dva takže sme ho buď zle uzavreli alebo neviem ale nevyfučal sa úplne... ale odporúčam super vec... Miška ja veľmi veľmi pekne ďakujem za CD, Ninke sa veľmi páči a určite v najbližšej dobe keď zakúpim nejaké pekné CD hneď posielam na oplátku Smile urobila si nám veľkú radosť... Kočky my máme za sebou hrozitánsky deň... Už som spomínala že sme Ninke na niekoľko krát odoberali moč, napokon sa podarilo a našli tam nejakú baktériu.... tak nás odporučili že máme ísť na odborné vyšetrenie k nefrologovi či sa baktéria potvrdí alebo nález bude negatívny? Takže sme šli na kramáre, no peripetia boli sme tam 5 hodin!!!!! Najprv ultrazvuk močového mechúra a potom sme museli čakať na ambulancii nalepili nám sáčik a naša Ninka sa vycikala po troch hodinách J milostivá, medzitým si tam pospala bolo jej úplne jedno že okolo nej kričali detičky a rachotalo sa proste hororový deň, napokon sa nič nepotvrdilo, moč nám hneď zobrali na sedimentáciu a nález je negatívny ale bola som poriadne vystrašená vám poviem teda? takže som sťastná kameň mi padol zo srdca a Ninka chúda má za sebou jeden ťažký deň L veľmi plačkala tam aj už bola mrzutá z únavy aj z toho že nemôže loziť proste no nikomu to neželám?.. hlavná věc že je to ok? nechápem jako sa môžu vôbec takéto odchylky ukazovať v jednej laborke při kultivacii a inde na sedimentácii ja tomu moc nerozumiem? Ale ? zistila pani doktorka že máme zapálenú šušulku okolo pyskov, ja som jej to tam nikdy nejak špeci nerýpala a tak mi kázala že mám začať že to nemôžem vynechávať? no trapas aj keĎ vravela že nie som prvá ani posledná že sú to mýty že sa tam nemá rýpať ale že veď aj my dospelý sa poriadne vymývame muži či ženy tak prečo nie deti?takže teraz budeme poriadne čisťiť šušku zakaždým nech nás to zaparenie prejde čo najskôr? Večer idem do divadla s kamoškou tak trošku si oddýchnem J

 

14.12.2006 16:46

petruška

No Janka, dobre, že si napísala. Akurát, keď minule Jano kúpal malú tak ma volal, nech jej vyčistím pišulku a ja mu na to, že ja ju nečistím, veď v ešte v pôrodnici povedali, že sa nemá čistiť, že jej treba všetko nechať tak. Aj sa mi to teraz zdalo už divné, ale veď povedali, že nechať tak takj nechať tak. A už som sa to vás čo máme baby chcela opýtať, len akosi mi nevyšlo. Takže čistiť do čista, áno? Tak fajn, veď presne aj mi si čistíme tak malé deti prečo nie. Ale aj tak doteraz som žila v infoškách z nemocky. Takže Janka, nie si jediná!!!

 

14.12.2006 16:50

misina

Ahojky, tak sme spat z druhej vychadzky, trosku sme vymrzli a vysmykali sa. Len uz tam neboli hojdacky, skoda, Matko sa velmi rad hojda. Uz mu konecne musi BRano namontovat hojdacku, co dostal na narodeniny , snad na Vianoce sa na nej pohojda Wink Wink Wink Veru, veru Denka, to ma nenapadlo, ze by sli spolu kupovat darceky Laughing Laughing Laughing V Mnichove by som si vedela vybrat Laughing Laughing Laughing Janka, som rada, ze CD sa paci, u nas leti hlavne 3, to je take asi opocuvane a na to tancuje, na ine nie. A fajn, ze je Ninka v poriadku, mate to za sebou a suska sa vylieci raz dva. Ale tiez by ma nenapadlo sa tam rypat kebyze mam dievcatko. Idem si povegetit ked tem moj poklad spinka, dnes vynimocne 2x. Lebo ked sa zobudi, tak opat nebudem stihat .... Inak s papuckami, podla mna na smyklavej podlahe je lepsie ked maju papucky a v lete po trave a kamienkoch na boso ....

 

14.12.2006 16:54

Janka

Petruška presne mne to ešte v pôrodnici kázali nerýpať a vidíš... asi sú tie naše ženičky predsa len už veľké kočky a vravela že my ženy to máme zlé v tom že všetky tri otvory sú blizko seba a že im sa parí ta riťka a šuška rovnako ako nám počas našich dní čo nám je naozaj nepríjemné... vraj v tých plienkach majú baktérie najlepšie podmienky.... Sad takže asi čistiť a často prebaľovať... Embarassed

 

14.12.2006 17:06

petruška

Takže Janka dnes bude riadny kúpeľ!!! Wink

 

14.12.2006 17:10

Janka

petruška: Takže Janka dnes bude riadny kúpeľ!!! Wink
To si píš Smile šušulka bude mať poriadnu očistu Smile)

 

14.12.2006 17:19

MajkaPR

Ahojte kocky, takze CDcka su uz na ceste. :D Dufam,ze sa budu pacit. vyzdoba aj krb su naozaj krasne,mat taky krb,to je hned ina atmosfera ako v panelaku Sad no ten den ti teda nezavidim,uz sme si to aj my raz vyskusali, boli sme na Kramaroch 4 hodiny,maly mal strasnu reakciu po ockovani, zvracal, vysoke horucky a nevedeli ci je to reakcia,alebo nejake virusove,ci bakterialne ochorenie,tak mu brali krv,sposobom, ktory radsej popisovat nebudem a posielali si nas z jednych dveri do druhych,vsade cakat,takze hroza,ale nastastie krvne vysledky boli ok,tak sme mohli ist domov. Ja som si spravila tiez babsku jazdu,v utorok sme boli s kamaratkou na tom Labutom jazere,co tu v Inchebe hostoval rusky balet.Bolo to krasne,zaspominala som si na casy,ked som robila balet ja...Len problem bol ze som si zabudla dalekohlad v aute,ale co uz.... Wink

 

14.12.2006 17:26

Denka

Janka inspirovala som sa tebou a idem v sobotu s kamoskou na Luciu Bilu, muzik mi pozhanal listky. Dnes som kupila kivi a dala som trosku malemu. Zda sa, ze to bude jeho oblubene ovocie - to som velmi rada. Dufam, ze nebude mat ziadnu reakciu. Teraz par dni dozadu mal nieco na lickach, ale neviem od coho by to mohlo byt.

 

14.12.2006 19:05

katiatko

Ahojte, my sme boli dnes v meste, bolo uplne nadherne pocasie, dali sme si vianocny punc aj s kamoskou, este som podokupovala nejake darceky na Vianoce...a hajdy domov, vyrazili sme pred 13tou a doma sme boli pred 17tou, perfektne sme sa presli , ked tam nejdete, tak nechaj tak, ja to skusim hodit do plena, mozno tam niekto cez vikend pojde, dakujem Wink , nema niektora z vas cez vikend cestu do IKEI? Mal aby som jednu prosbu, ak by niekto isiel, nekupil by mi pre Filipka tento stan? Chcela by som mu ho dat na Vianoce. http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=21&productId=52953&langId=-29&categoryId=16164&chosenPartNumber=20072454 peniazky by som aj spolu za postovne poslala hned na ucet. Pre mna je to aktualne len do pondelka vecera 18.eho, lebo v utorok rano ideme ku nasim do Namestova, vdaka.... Nas tatino isiel dnes do PRESOVA, este sa nevratil, ale uz je na ceste spat Wink

 

14.12.2006 20:35

nana

ahojte ja zas len letmo ale kedze janka nie si online tak pisem sem. zjavne ste boli u tej istej lekarky na nefro ako mi. tato na kramaroch je vele znama. specialne pre chlapcov. co som sa bavila s viacerymi maminami tu na sidlisku, tak komplet vsetci chalani co u nej boli, lebo ich tam poslala nasa pediatricka, tak skoncili v problemoch z predkozkou. ona je ten typ, co to chce hned stahovat, mame s nou skvelu skusenost, a spravila to takto vsetkym a vsetci do jedneho to mali hned aj zapalene a zacali im problemi. viem, ze to nie uplne sedi na vas, ale jej by som neverila ani makke f. by ma zaujimalo ako prisla na ten zapal, len tak od letmeho pohladu? nechcem ti samo do toho kecat, len tolko, ze henta baba je fakt divna a maju s nou hodne vela zlych skusenosti. mne tam tiez vykladala, ako keby som bola nejaka spindura, ze ako to, ze mu to denne nestahujem a nedrhnem Rolling Eyes a tiez argumentovala, ze aj baby si to predsta umyvaju tak preco nie chlapci. ako dost chulostiva tema, ale pokial ja viem, tak obzvlast u bab len a len cista voda, cim viac mydla a zasahovania tym horsie, narusi sa prirodzene kysle pH a ochrana a potom len to pride same mykozy a infekcie. prepac, len mi to fakt nedalo

 

14.12.2006 20:35

katchka

Katiatko, my bohuzial do ikei urcite nepojdeme, lebo nas tatino teraz robi 16 hodin denne Sad