1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163

Apríl 2005

04.06.2006 16:08

Velrybka

Vcera sme boli aj v obchode, ale miesto hracky sme kupili paploniky a navliecky pre Filipa a novu, vacsiu flasku na pitie - ta sa mu paci, stale ju otvara a zatvara. A stupienok k umyvadlu - ale este nestaci Shocked Laughing Laughing , tak ho pocka. Hracky tammali o nicom, tak pozriem niekde inde. Evy -- blahozelame Jozkovi k 3. rocikom!! Posielame pusinky!

 

04.06.2006 21:05

Elvirka

EVY, všetko najlepšie Jožkovi, vítame ho medzi trojročnými chlapmi! Laughing ANKA, super fotka, aj ja sa musím odhodlať prihodiť nejakú aktuálnu, ale už som zabudla, ako sa to robí. Embarassed VELRYBKA, viem si predstaviť, ako poteší, keď sa niečo podarí navariť a ešte to aj ostatným chutí! Laughing Ja som v piatok, keď som bola na tom so zásobami aj s časom na bode mrazu našla záchranu tu na bbtk. V receptoch bol taký sper rýchly recept na palacinky, ktoré sa robia na plechu. No super rýchle a chutné to bolo, deti sa len oblizovali. Wink Iwi, super, že si sa nakoniec rozhodla ísť von! Určite to dobre padlo, aj keď trocha smutné. Aj mne by sa zišlo niekam vypadnúť a všetko zahodiť za hlavu! LUCI S, v BA toho veru moc nie je, aspoň ja neviem o ničom zaujímavom. Mi sme krstiny robili v Leberfingeri, alebo ako sa to píše. Majú tam detský kútik, ale nie je to bohvie-čo. Je to v podzemí, takže je to to tam dosť tmavé, ale keby bolo pekné počasie, tak by ste mohli byť vonku a tam je také detské ihrisko, len sa mi zdá dosť od ruky. Keď budete jesť, tak neviem ako by ste odbiehali za roh. Tak to som Ti asi moc nepomohla. Rolling Eyes

 

04.06.2006 21:05

Elvirka

EVY, všetko najlepšie Jožkovi, vítame ho medzi trojročnými chlapmi! Laughing ANKA, super fotka, aj ja sa musím odhodlať prihodiť nejakú aktuálnu, ale už som zabudla, ako sa to robí. Embarassed VELRYBKA, viem si predstaviť, ako poteší, keď sa niečo podarí navariť a ešte to aj ostatným chutí! Laughing Ja som v piatok, keď som bola na tom so zásobami aj s časom na bode mrazu našla záchranu tu na bbtk. V receptoch bol taký sper rýchly recept na palacinky, ktoré sa robia na plechu. No super rýchle a chutné to bolo, deti sa len oblizovali. Wink Iwi, super, že si sa nakoniec rozhodla ísť von! Určite to dobre padlo, aj keď trocha smutné. Aj mne by sa zišlo niekam vypadnúť a všetko zahodiť za hlavu! LUCI S, v BA toho veru moc nie je, aspoň ja neviem o ničom zaujímavom. Mi sme krstiny robili v Leberfingeri, alebo ako sa to píše. Majú tam detský kútik, ale nie je to bohvie-čo. Je to v podzemí, takže je to to tam dosť tmavé, ale keby bolo pekné počasie, tak by ste mohli byť vonku a tam je také detské ihrisko, len sa mi zdá dosť od ruky. Keď budete jesť, tak neviem ako by ste odbiehali za roh. Tak to som Ti asi moc nepomohla. Rolling Eyes

 

04.06.2006 21:07

Elvirka

EVY, všetko najlepšie Jožkovi, vítame ho medzi trojročnými chlapmi! Laughing ANKA, super fotka, aj ja sa musím odhodlať prihodiť nejakú aktuálnu, ale už som zabudla, ako sa to robí. Embarassed VELRYBKA, viem si predstaviť, ako poteší, keď sa niečo podarí navariť a ešte to aj ostatným chutí! Laughing Ja som v piatok, keď som bola na tom so zásobami aj s časom na bode mrazu našla záchranu tu na bbtk. V receptoch bol taký sper rýchly recept na palacinky, ktoré sa robia na plechu. No super rýchle a chutné to bolo, deti sa len oblizovali. Wink Iwi, super, že si sa nakoniec rozhodla ísť von! Určite to dobre padlo, aj keď trocha smutné. Aj mne by sa zišlo niekam vypadnúť a všetko zahodiť za hlavu! LUCI S, v BA toho veru moc nie je, aspoň ja neviem o ničom zaujímavom. Mi sme krstiny robili v Leberfingeri, alebo ako sa to píše. Majú tam detský kútik, ale nie je to bohvie-čo. Je to v podzemí, takže je to to tam dosť tmavé, ale keby bolo pekné počasie, tak by ste mohli byť vonku a tam je také detské ihrisko, len sa mi zdá dosť od ruky. Keď budete jesť, tak neviem ako by ste odbiehali za roh. Tak to som Ti asi moc nepomohla. Rolling Eyes Radka papá čerešničky. Celá bola z nich oslintaná! Ale chutili nám! Wink

 

04.06.2006 21:16

miburka

Dobrýýý večer. To je počasíčko, čo. Že jún. Laughing A keď si predstavím, že o dva týždne máme ísť do Chorvátska na dovolenku, tak neviem, neviem. Asi budeme spoznávať kultúrne pamiatky celý pobyt, keď sa nevyčasí. Teraz sme na týždeň v Košiciach a mangel má pre nás cez víkend prísť. Išli sme vlakom a drobec mi skoro celú cestu z Ba prespal Shocked VELRYBKA , statočný to je chlapček a statočná mamika. Včera mi Vilko spadol rovno pod nohami. Len sa tak zviezol na zem a zodral si líčko o roh postele. Rolling Eyes strááášne plačkal. No chápete, pri ňom stojím a on mi spadne. Embarassed Tak som v duchu hovorila, keď som ho tíšila. Zlá mama, zlá mama. Hnevám som sa sama na seba. Confused Záchod je aj u nás obľúbené miesto. Zatiaľ som ho ešte stále stihla, keď tam mal namierené, ale som sa pobavila na Vašich deťúrencoch. Laughing Laughing Laughing Minulý týždeň som našla v pračke kocky a preventívne mi tam stále niečo šupne. Rolling Eyes Vázička, topánočky, papierové plienky...to všetko tam už bolo. Čo nenájde, tam nehodí., ale všetko sa odložiť nedá. Rolling Eyes Júj,ANKA s tým čítaním sme na tom rovnako. Naposledy som sa dostala k tomu, keď bol Vilko malinký a väčšinu dňa mi prespal. Teraz? Rolling Eyes Nehrozí. A tiež som vždy čítala tak na jeden dúšok. Naposledy ale už na etapy. Ani náhodou si nespomeniem, čo to bolo naposledy. ELVI, máte Boba Staviteľa doma, al. z požičovne? Požičiate nám?

 

04.06.2006 21:41

Anonymous

Jáj už viem Idea John Knittel Tereza Etienová, to som čítala. Ešte som zabudla, čím dezinfikujete ranku, ak sa drobci viac poškrabú ( alebo si zodrú líčko) a tak.

 

04.06.2006 21:43

miburka

Embarassed To som bola ja.

 

04.06.2006 21:45

evycka

dikes za blahozelania, odovzdam Smile mne sa podarila neuveritelna vec.. ruky mi dolamat - ozdobila som tortu, jozko cely cas asistoval, a uz sa nevedel dockat kedy skoncim, aby mohol olizovat slahacku a aby sme konecne dali sviecky.. a ked som dozdobila, chcela som ju prelozit na stol.. a sklzla mi z tacky na zem.. na jednu hromadu Crying or Very sad Crying or Very sad v prvom momente mi bolo trochu do revu a trchu do kliania.. ked som si predstavila ako sa to dieta tesilo, vytala by som si.. ale nastastie maly bol fcelku ok, mal z toho srandu.. tak som pozbierala to co sa nedotklo zeme, nacapala som to na tanier, zakryla slahackou, strcila do toho sviecky a fukal Smile a aj sa celkom tesil.. tak to nakoniec dobre dopadlo.. ale uz viete ako je to s mojou sikovnostou .. bezim do postele dobru nocku vsetkym

 

04.06.2006 22:00

miburka

Evycka, nedá mi. No nehnevaj sa na mňa, ale ja sa musím smiať. Laughing To nie je škodoradosť, alebo čo. Možno si poviete, že som hnusná. Ja mám také komické situácia strašne rada. Je to také spestrenie, ak sa to dá tak nazvať, na ktoré sa spomína celý život. Viem, že si sa určite tešila na tú tortu a dala si si nesmiernu námahu. Ale hlavne, že všetko dobre dopadlo a tortička parašutiska si splnila svoj účel a rozžiarila krásne detské očká. Dodatočne hlavne veľa zdravíčka a lásky. Pripomenulo mi to oslavu mojich päť rokov, keď čokoládová torta , taká menšia spadla, do kuracej polievky. Vtedy ale nebola ani torta ani polievka.

 

04.06.2006 22:19

Olivia

Ahojte babulky Smile EVY -viem, ze by som nemala, ale ked som si to predstavila ... Laughing ... prepac mojko, ale muselo to vyzerat ako z grotesky Laughing Laughing ... Vobec nic si z toho nerob, uz sa to stalo aj mne ( a tiez som si nadavala, aka som...), vies ako sa to hovori - kto nic nerobi, nic nepokazi... ale ty si nic nepokazila, nakoniec si to zachranila a Jozko bol iste rad - vsetko najlepsie velkemu chlapcekovi Smile... VELRYBKA - to som rada, ze uz sa vam to hoji... veeeelmi drzim palceky, nech je to rychlo zahojene a hlavne zabudnute... IWI - neverim, ze existuje manzelstvo, kde sa taka situacia nevyskytla... A pravda je tiez, ze ziarlivost je hroznaaaa (hovorim podla seba, niekedy az zasnem, co som si v svojej ziarlivosti vykonstruovala)... verim, ze sa to da do poriadku, manzelstvo je hupacka - raz hore, raz dole... ale mas pravdu, ze obcas treba dat mangelikovi pocitit, ze nie si vzdy na svojom mieste, ze to nie je az taka samozrejmost. LUCKA S - hodila som ti na icq tipy... a to kino ti tiez zavidim (v dobrom), my sme neboli ani nepamatam (naposledy som bola s detmi na harryho pottera, toho nemozem vynechat Laughing ) a knizky uz tiez davno nie... i ked vcera som si vytiahla Sedem Tibetaniek, ale to nie je beletria... uz davno som to necitala...

 

04.06.2006 22:32

Olivia

MIBURKA - hehe, pisali sme sucasne... Laughing My sme vikendik stravili viac-menej doma, vcera trosku prechadzka, dnes iba kostolik a poobede v Palace... Luki ma stale nejako hnacky Crying or Very sad , dokelu neviem z coho... nema casto, ale pretoze mu na to nedojdem hned, uz ma ritku vystipanu... Crying or Very sad Davam mu na to Sudocrem, co ste to tu minule vychvalovali za kremik? Prosim este raz..... Ja som dnes robila rychly a veeeelmi dobry kolacik - odporucam, len tak po nom prasklo - jablkovy trosku s orechami a makom, navrchu cokolada a ozobila som jahodkami, mnam... ak bude zaujem, hodim receptik... No, neviem, ci nahodou nebudem teraz mimo cca tyzden, blbne mi monitor a zajtra mi ho pridu zobrat... uvidim, ked to nebudem zvladat Laughing , tak si pozicam z roboty... ale hadam nie som zavislak, aby som tyzden nevydrzala, no nie???? alebo zeby.... Laughing

 

05.06.2006 10:03

Lucia S

Ahojte, tak moja prva posilovna nevysla Crying or Very sad . Kubko neskoro zaspal a velmi zle spal, tak som nemala to srdce tahat ho z postele pred siestou, takze si musim najst nahradny den. Tak som sa tesila, no ale dieta ma prednost. Evi, aj my prajeme Jozkovi dodatocne vsetko najlepsie. A s tou tortou, baby maju pravdu, budete mat na co spominat. S tym citanim... ja som bola na tom velmi podobne, ale strasne mi to chybalo, tak si ukradnem cas,kde sa da. Teraz som docitala Memoirs of Geisha, neviem ci to bolo aj prelozene, ale teraz bezal v kinach film. Vrele odporucam. No Anka, si ma navnadila, ja som este na Vianoce dostala Anjelov a demonov, tak sa idem do toho pustit. Utekam s drobcom von, kym scieti slniecko. Dnes ma vraj zasa prsat, tak snad im ta predpoved aspon dnes nevyjde.

 

05.06.2006 10:06

Lucia S

Velrybka, posielame fukacku Filipkovi, Vcera si Kubo stiahol moju kavu na ruku Shocked . Nastastie ja pijem s vela mliekom, a nezorievam ho tak bola studena. Ale nechapem, ako daleko uz dociahne, schvalne som ju posuvala, uz neviem, kam mam pokladat veci, aby ich nedociahol. Rolling Eyes

 

05.06.2006 10:14

Lucia S

Oli, ja davam malemu bepanthen, ten sa mi velmi osvedcil. Ale myslim, ze ho u nas edte nedostat, ja ho mam z Ciech al. Rakuska, ale vyskusaj lekaren v Auparku, tam by to mohli mat.

 

05.06.2006 10:18

Lucia S

Este som zabudla, Elvirka dakujem velmi pekne, zatial neviem kde to budeme mat. Este pojdem omrknut nejake restiky tento tyzden, pri najhorsom skoncime u nas, hoci to by som fakt nechcela. vsetky tie pripravy Rolling Eyes .

 

05.06.2006 10:37

evycka

ahoj babulky, :D ta torta ma az tak netrapi, mozno keby bolo luto drobcovi, tak by som to brala tragickejsie, ale kedze on sa na tom bavil, tak ani ja som nestresovala moc.. aj ked v prvej chvili.. nevedela som ci spravit dalsiu ci co.. pocasie u nas des a hruza, kosa ako v novembri a tazke sive mraky.. uplne depresivne.. ani neviem ci brat usiakov von, ked to vyzera ze sa kazdu chvilu rozprsi.. prave prebehol dialog: jozko: " tam je opel, lucina, povedz opel" lucka: "ete pete" joxko: "NE ete pete, OPEL !!" Laughing neviem preco, ale rehocem sa na tom uz 10minut. oli, mam vazny zaujem o recept na kolacik, sem s nim Smile ak nezozenies masticku bepanthen, mozem ti kupit a poslat.

 

05.06.2006 11:00

Olivia

Ahojte zenule Smile LUCI S - dostala si na icq moje tipy na restiky? EVY - aj ja sa rehocem na komunikacii tvojich usiacikov Laughing (odporúčam si takéto hlášky písať, lebo človek to zabudne a to je potom škoda..) Receptík špeci pre Teba Evy :D : JABLKOVÝ KOLÁČ S POLEVOU 4 vajcia, 100 g pomletých orechov, 100 g pomletého maku (dala som ooomnoho menej, moji nelubia mak), 100 g polohr. muky, 1/2 sacku prasku do peciva, 700 g postruhanych jablk, 200 g prask. cukru. Poleva - cokolada, tuk (cera) Zltky vymiesame s cukrom. Z bielkov vyslahame sneh. Vsetko (muka, orechy, mak, jablcka, prdopec, zltky) zmiesame + bielky az nakoniec a zlahka. Cesto dáme na vymasteny mukou vysypany plech a pecieme vo vyhriatej trube. Po vychladnuti polejeme polevou a ozdobíme (ja som dala kusky jahod, ale moze ist hocijake ovocie). ... bru chut...

 

05.06.2006 21:06

rabiva

fiiiha tu je tichucko... tak mna v sob. skolila choroba, bolo mi na umretie, esteze existuju homeopatika, nasadila som osci ... blabla... a dnes mi je uz oooovela lepsie... ale plavat sme nesli... pocko nafigu, same zaplavy naokolo Rolling Eyes U nas zatial misa ruckami objavena nebola, zatial do nej pozerame ked splachujeme a robime "pa pa pishi" a lejeme pishi z nocnicka Smile

 

05.06.2006 21:30

rabiva

Filiko je statocny, dufame ze prevez uz bol posledny a budete sa hojit uz len domka! No a pozeram ze ti tickerik pekne rastie, len tak dalej Smile yo zienky a keby vas este zaujimala nasa superbytova story, tak mame dalsi diel... v sobotu, ked mi bolo hrozne, volal nas drahy pan majitel ze ako je to mozne ze mu doslo na ucet LEN Exclamation Exclamation Exclamation 1.1mil sk kde je dalsich 25litrov akoze za linku Exclamation Exclamation ziapal na muza ze myslel ze jedna s normalnymi ludmi ze to takto nejde dalej ani muza nepustil k slovu a zlozil Evil or Very Mad Twisted Evil tak sobota nesobota, volala som realitakovi a dohodol stretko na dnes aj s milym majitelom... no to bol zazitok... zozaciatku bol husty jag kasa, samozrejme ze vsetko na com sme sa doteraz dohodli vyvratil (ach OLI aku si mala pravdu, dat vsetko na papier!!!), realitak do tej zvady nezasahoval, tak sa fajne s muzom vyvadili, a ked trocha schladli, drahy pan majitel sa pekne krasne prekecol ze to vsetko ma na svedomi jeho zena!! Ze ona trha na tom, ze chce za linku 25lit. a neustupi ani za svet (doslova - ze ci sme si mysleli ze nam linku necha zadarmo!!!) akoze dobry vtip pani S... Laughing Laughing Je to fakt smiesne ze dostali tolko penazi a chyba im uz len tych par tisic ze... Rolling Eyes Rolling Eyes Super na tom je ze pani majitelova sa neobjavila ani na jednom jednani kt. sme spolu mali, kedze na papieri ako spoluvlastnik nikde nefiguruje ale je najmudrejsia z nas vsetkych... no proste nech to skratim... dohodli sme sa za tom ze on zene povie ze od nas dostal 25tis ale dame mu len 10 aby bol klud... realitak to ma spisat tak uvidime dufam ze to bude koniec hadkam na sprostej prasprostej linke... nech si ju sezere ked jej ide len o to... oooo som sa rozohnila Embarassed prikladam foto tej super linky.... o bordeli si urobte svoj nazor Smile a este nam vraj odkazala ze nas nikdy v zivote nechce vidiet... no joooo ako sme jej len ublizili... asi tak:

 

05.06.2006 21:36

rabiva

no nejak tie obrazky blbnu... Rolling Eyes

 

05.06.2006 22:05

Anonymous

Ahojte lásky moje. Tak konecne som sa sem aj dostala. Takze EVY Jozkovi dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam. A sa tu rehnim nad tou konverzaciou. HAHA super. ANKA fotku mate suprovu. No tu zima ako v r...i, kedy bude teplo......... Vraj ma byt leto cele takto a ma byt teplo len dva tyzdne. No to bude teda na prd. No Lukasovi stale vyteka priesvitny sopel neviem kedy to prejde. Asi ked bude takyto cas tak to bude nafigu. Dnes som sa bola pytat a na buduci mesiac ideme na preockovanie co nas ockovali v porodnici. Zajtra nemam tusaka co budem robit na obed. Co budete varit?

 

05.06.2006 22:20

rabiva

jooj a jasnacka... Jozkovi cmuk k narodkam!!! IVCI to si ty?? Shocked Smile

 

06.06.2006 08:02

ivča

ahojte. RABi ano ja ani som si nevsimla ze ma odhlasilo.

 

06.06.2006 10:11

miburka

Tak my máme nejakú virózu. Evil or Very Mad Na krčnom mi včera povedali, že má hrdielko ako muchotrávka. Včera v noci a cez deň teplota, vzadu mu to trošku v nošteku nejako hrkoce, ale nič netečie. Dnes ráno bez teplotky, tak neviem. Dúfam, že to prejde. Inak ma ide poraziť, lebo nechce nič piť. Tak som mu musela dať čajík striekačkou. Fakt drasťák, lenže keď musí, tak musí. Confused To ste mali vidieť! Striekam mu čajík v noci striekačkou, on plačká, odťahuje sa, medzi tým sa ešte normálne stihne vykecávať Shocked ( tak, ako za normálnych okolností v dobrej nálade, že ďuk, ďuk a bababa a dedede) A v noci som sa vôbec nevyspala, lebo moje kojené dieťa si zmyslelo, že bude cicať celú noc. A cicalo. Rolling Eyes Som si pomyslela, si chorký, chceš sa maznať, tak si cickaj a aspoň z toho mliečka nejaká tekutina. Ale poviem Vám, mám dosť. 10 minút spal, potom sa začal mrviť, pučiť, plačkať, dostal prsko, zaspal a 10 15 minút znova. Rolling Eyes

 

06.06.2006 11:03

Velrybka

AHoj zienky, tak sme doma a uz tam nemusime ist. Dnes nam dali dole obvaz a povedali, ze "szep" - pekne, dobre Laughing Laughing . No, neviem co im na tom pripada pekne, vyzera to hrozne, chudatenko moje. Take ruzovo - cervene, ale uz je to nova vrstva koze, tak sa to uz snad samo urobi. Nemam mu to uz ani zavazovat, len kremovat mastnym kremom a mozem ho aj kupat. Len na slnko mame davat pozor, davat dlhe rukavy. SKusim vam to potom odfotit. Stari rodicia, ked to uvidia asi chytia infarkt!! Shocked Shocked Si predstavuju taku malu spaleninku..... V sprave stoji, ze ma popalene 3% koze, ale mne to pripada omnoho viac. Ci to beru, ako z celeho tela?? no, neviem. Som ale hrozne rada, ze tam uz nemusime ist, ziadne ranne stresy a hladovanie. AJ teraz mi je dobre zle na odpadnutie, tak som do seba narvala 4 toasty Laughing Laughing Este by som mala ist tento tyzden na kontrolu ja a snad uz bude na nejaky cas koniec lekarom.!!! Pozerame dovolenku a uz sa hrozne tesime. Chceli sme ist na spanielske ostrovy, ale ked som zistila ake vsetky mozne povinne poplatky za studia si k pobytu cestovka pyta, tak som si povedala, ze za tu sumu mozeme ist na 11 dni All Inclusive do super hotela do Grecka na Last Minute, a tak to asi aj urobime. Pojdeme asi druhe dva augustove tyzdne. Niekedy v blizkej dobe by sme mali ist do Genevy pozerat po bytoch, tak mozno pojdeme bez FIlipka na vikend. Este vyuzit posledne strazenie babiek, lebo potom sa domov tak skoro nedostaneme. Laughing Stahovat by sme sa mali v auguste a v septembri po dovolenke je nastup do Londyna. Cize sa to uz krystalizuje Laughing Laughing Nastasie nas bude stahovat firma, a to vraj nabehnu manici a komplet zbalia cely byt, ja si len vytriedim veci, co budem potrebovat na dovcu a do londyna. Este budeme asi kupovat nejake veci, novu postel, mozno aj nejaky detsky nabytok v Ikey, kedze tu je to lacnejsie a hlavne vraj vo Svajci maju normalne 2 tyzdnovu lehotu na vsetky dodavky a instalacie Shocked Shocked toz tak

 

06.06.2006 11:15

Velrybka

Rabi - snad uz mate koniec problemom a zelam vam aby ste sa teraz uz len mohli tesit z bytiku!!! A vtlacit mu vlastnu pecat!! Laughing Laughing Mibura a ostatne chorobky rychlo sa vyzdravte, nech si mozete uzivat zmenu pocasia - aspon tu sa uz oteplieva!! Laughing Laughing Ivca - my mame este masko na stave Embarassed Embarassed a kuriatko zo vcera - co ja akosi nemozem zjest Rolling Eyes , ale dam si soso polievku - mnam!! Zajtra asi urobim nejake cetovinky, nech mam zmenu po mase! Wink Elvi - dakujem za fotky, uz som si ich skopla medzi svoje. Peknucke!! Co hovoris na Radkine?? Luci S - ked sa ti pacili Memoirs of Geisha, mozno by ta oslovila -pre mna -velmi hlboka kniha, prierez asi 100 rokmi cinskej historie cez tri generacie zien jednej rodiny - Wild Swans od Jung Chang. Tak ma to oslovilo, ze som si kupila jej zivotopis o Maovi, ale ten mi akosi ide tazsie - predsa len to nie je roman a tolko mien a politiky Rolling Eyes Ale mozno si to uz citala Laughing Co sa tyka Dan Browna toho mam precitaneho celeho, a cakam ci nevyda nieco nove. A este cakam na posledneho Harry Pottera Laughing Laughing

 

06.06.2006 11:39

Velrybka

Lucka S - este ty mi posli este raz tvoj malik. Ja som ho samo vymazala Rolling Eyes . Nech aj tebe mozem poslat foto. Nefunguje ti ICQ? cmuk

 

06.06.2006 18:17

evycka

babizne, u nas je uz pekne!! :D :D :D normalne svieti slnko, a fuka primerene, snad uz mozem odlozit vetrovky.. dobeda nas sice oprsalo, ale teraz je uz fajne.. velrybka, som rada ze uz ste v domacom lieceni.. uz to snad neboli.. uz sa mu urobila chrasta? ci ako to vyzera? drzim palce, nech ste vstci v poriadku a nech dovolenka vyjde.. a to balenie je ako sen.. aj ja chcem taku firmu.. ak som spravne pochopila, oni ti vsetko spakuju a potom vypakuju v novom bytiku? miburiak, virozu rychlo premozte, nech ste fit, ked sa uz ma konecne ne tie dva tyzdne oteplit.. nie ze to prelezite v posteli.. rabi, a ta bytova story.. aj ja som sa rozculila, len som to citala Sad to co za ludia, fakt pri sume 1.1mil. im zrovna tych 25l musi hrozne chybat.. ta zena musi byt dobra furia, ked ma z nej manzel taky strach.. som zvedava co mu spravi ked mu pride na tu vasu dohodu.. a ze typ ako ona na to pride Twisted Evil fakt ste jej tu linku mohli poslat, nech si ju da na veceru Sad . drzim palce nech to mate cim skor za sebou.. idem este bobakov vytiahnut von.. papa

 

06.06.2006 20:58

Iviatko

Ahojte tak, to co si pamatam Smile rabi..zasnem...som rada, ze nam byt predala rodina, ktorej neslo tak o peniaze ..a to nam nechali linku, rolldoor skrine na chodbe aj v spalni, garnizle aj so zaclonami , stol, stolicky v kuchyni..platili sme za to vsetko 50tisic Shocked , cize byt 900tis plus 50 tisic..a to mame aj parkety, len neviem na kiehoboha ich svokor lakoval...teraz to vyzera otrasne Confused konecne som nejake fotky pridala, tak kuknite na http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=179 A konecne je aj tu pekne. Velrybka, som rada, ze uz je lepsie... U nas tiez lepsie...ale pisala som si s tou "zuzkou" a no posudte same... POzname sa len z videnia a ona mi napisala toto Pre mna je sex relax a uz mi sex velmi chyba...rozisla som sa s jednym chlapikom po 5tich rokoch..(viem, ze mal 40 rokov) tak teda neviem...muzovi verim..uistil ma, aj ked nie priamo...ale..ved viete... Idem si lahnut...deti mi spia 40 minut raz za den...som hotova... Niko mi dnes doslova odkvecol o 19:30 na rukach...tak spinka bambulo..normalne zíram, aky je sikovny a co vsetko uz chape...

 

06.06.2006 21:00

Iviatko

a este par pre tie, ktore nekliknu na mmb

 

06.06.2006 21:12

Elvirka

IWI, drobci sú úžasní, ako u nás, len + jeden.... Laughing Už sa na viac nezmôžem, som úplne grogy, s deťmi budem zavretá pravdepodobne do konca týždňa a potom už neviem, asi si to hodím.... Confused

 

06.06.2006 21:57

ivča

Ahojte. TAK neviem preco ma stale odhlasuje. IWI a ta je normalna prosim ta ? A to v akej suvislosti ti to napisala prosim ta? RABI hadam to uz budete mat za sebou. MAdam si asi mysli ze nad nu neni vsak vy im davate peniaze nie oni vam . No ako vidim uz aj utekam lebo Lukas sa stale budi. Boze kedy uz bude teplo takto nam tie sople neodidu a to uz trva treti tyzden. A tie zuby ach jaj a to ich mame len 7. VELRYBKA som rada ze uz Vam je lepsie. FUFUFU Filipkovi. ELVIRKA neboj bude lepsie. Drzte sa lasky moje. Jaj a musim Vam povedat ze mam jednu kamosku co ma 5 deti jeden skolak, ostatny skolkari , dvaja predskolkari ten najmensi mal v januari 1 rok a v decembri cakaju 6-te. Rolling Eyes

 

07.06.2006 08:33

miburka

No my sme na tom lepšie. Včera len mierne zvýšená teplota a dnes ráno už vôbec. Uvidím, čo bude poobede. Ale aj tak klop, klop, klop. Včera tu v Ke bolo vonku veľmi príjemne. Bolo čerstvo, ale ked vykulo slniečko, tak normálne teplúčko. Tak sa tešíííím. ElVIRKA, ťa obdivujem. My sme boli zavretí dva dni a neviem komu rástli rohy viac. Či Vilkovi, alebo mne. A kedže bolo vonku pekne, tak sme išli aj napriek miernej teplote aspoň na malú 20 minútovú prechádzku okolo potôčika. Neviem, či sa to môže, ale som si povedala, že je to zdravotná prechádzka, tak sme šli. Dobre to padlo nám obom. VERYBUS, som rada, že je to lepšie a že sa to pekne hojká. IWI perfektné fotky. A v tom šuflíku Laughing Laughing , výmyselník jeden! Mrkla som si fotky. Aj my máme taký istý hríbik Wink , alebo muchotrávka to je? Inak som ho musela schovať, lebo ho už nudil a po nejakom čase, keď som ho znova vybrala, no zase úspech. Tak už sa vracia mangelova mama z nákupu, idem robiť spoločnosť a vypiť rýchlo kávu kým mi Vilko spí.

 

07.06.2006 08:37

Iviatko

miburka ja som ho v tom supliku tak nasla Shocked skoro som infartk dostala. hribik maju v spalni a obcas sa s nim aj pohraju..hlavne niko tam dava do otvorov tie skladacky a potom ich vybera:) evy este dodatocne vsetko naaaaj chrustovi aj karolinke... dnes ma janko rocik>) no utekam niko je uz na mne

 

07.06.2006 08:52

Anka

Nazdar hviezdy.... Wink tak hlasim, ze stale soplime, ale ocko je uz ok...tak sme vcera boli aj vonku....konecne po tych troch dnoch...sak som sa tu skoro po stene skriabala.... Dnes sme vstali uz o 5,15...zas som bola vo vyvrtke, bo vstavanie inicioval tatik..aj ked chudatko za to nemohol, sak siel pracovat..ale nase dieta si myslelo, ze vstavame aj my..a nedal sa presvedcit, ze je malo hodin...tak som ho o 8,00 dala zas spat...no co...aspon som medzitym navarila....a pojdeme zas von, svieti tu slnko.....hura, hura, hura...no az to nezakriknem.... Baby..a chcem sa vas spytat...neviete mi povedat?? Bola som na tej kyretazi..v paitok som bola u mojho gyndosa, a ze mam zajtra prist na injekciu..na vyvolanie cyklu...to sa tak robi vzdy? Bo v tom centre mi nic nespominal...ze menstrus ma prist normalne sam..no a aaz teraz ma to trapi, ze preco mi to ide pichnut....ci nie je lepsie to nechat tak....no asi bude lepsie, ked sa ho zajtra spytam...zas panikarim.... Rolling Eyes

 

07.06.2006 08:58

Iviatko

no..tak som sa jej dnes na rovinu opytala, ci by "relaxovala" s majom... Ze on nie je jej typ Shocked a ze mam stastie... no, to mi teda spadol kamen zo srdca... Anka, juj...nech sa ocko rychlo vylieci. Klop klop som rada, ze sme zatial zdravi Konecne sa nam snad podari aj vonku ist. papa

 

07.06.2006 09:18

Velrybka

ach baby, uz to zacina. Mam neodolatelnu chut na nutelovy toast. A uz ich praskam do seba 3. den. Hruza, aj minule teho som to furt tlacila. Ale ved po druhom, uz vobec neschudnem!! Pomoc!! Laughing Laughing Laughing Dudko, prave zaspal. Teraz ho davam spat s kuskom stavebnice a knizkou. Tak som nakukla do izby, z mojho smirovacieho postu - a on si tam sedi ako hribik a hra sa s tym. Kuknem o dve minuty neskor a spi Shocked Laughing Laughing Laughing Bubulacik jeden. Ivi, som rada, ze je fsjo ok. Ta baba musi byt dobra cuza, ale aj si myslim, ze si pred nou odkryla svoj strach a zranitelnost. Snad to nezneuzije Evil or Very Mad ANka, ja si tiez myslim ze menzes by mal prist sam. Tak o mesiac ci ako... Takze neviem ti poradit. Hod dotaz medzi Snazilky, urcite su tam take , co to zazili a budu ti vediet poradit. Cmuk

 

07.06.2006 09:41

Iviatko

velrybka...no snad ..ale viem, ze majo by nam to neurobil...aj ked si neviem predstavit ako odmieta...ale verim mu Smile este foto mojho pracanta... inak chodi po byte s topankami v rukach , hehe

 

07.06.2006 11:09

rabiva

krasne fotky, Jankovi cmuk k 1.narodkam!! Ale obdivujem ta ze sa tak vies bavit s "tou osobou"... asi by som na nu nemala zaludok alebo by som k nej asi bola dost sprosta Confused ale divim sa ako ti to bez okolkov povie Shocked ze tvoj muz nie je jej typ Shocked uf... riadna cuuuza Cool choruckym bobacikom skore uzdravenie!! baby ja uz chcem leto!!!

 

07.06.2006 11:26

Iviatko

rabi..ja nemam slov..a co keby bol jej typ? To by ho akoze zviedla? ach jo... ktovie ako to je..ale uz sa s tym nemienim zaoberat...keby som mala niekho ineho na doucovanie...

 

07.06.2006 11:33

Lucia S

Ahojte babule, Velrybka, nediv sa, po takych dnoch mas narok na sladke Wink . Rabi, na zensku sa vykasli a tes sa z bytika, jej to zivot vrati. Iwi, ja by som s nou velmi nekomunikovala, vyzera byt pekna s.v.i.n.a Hlavne, ze ste si to vykecali s muzom. Baby, konecne hadzem nejake foto zo stretka. Nemohli sme najst kabel Rolling Eyes . A este som zabudla... nasli sme medzi hrackamitakeho zeleneho zaja (privesok) so srdieckom na brusku, ktore po stlaceni hra melodiu. Komu chyba???

 

07.06.2006 11:36

Lucia S

a este

 

07.06.2006 11:37

Lucia S

a este dve

 

07.06.2006 11:43

Lucia S

Este som zabudla, Iwi, ta suflikova fotka je genialna. Tu niekam posli Wink

 

07.06.2006 12:04

Iviatko

Lucka, krasne fotky. Az mi je smutno no, niko tam sedel aj otoceny Smile)) som sa rehotala, ked som ho uvidela. Samozrejme kym som nastartovala fotak, tak sa mi otocil Smile

 

07.06.2006 13:10

Velrybka

Luci S, super fotky, juj, ako by som si priala originaly!! Laughing Laughing Hned by som ich dala do albumu!! Teraz myslim, hlavne tie spolocne. Dudik, znova zaspinkal. SOm vam este nepovedala, ze som mu kupila stan do obyvacky Shocked , tak sa tam teraz chodi schovavat... Najviac nas teraz bavi, nahananie, chytanie lopty. A chodenie. Uz tak pekne cupita po byte, prejde ho uz cely, parkrat sadne na zadok. Laughing Laughing Si robime s muzom srandu, ze on potrebuje na vyvoj taketo drasticke impulzy. Ked vypadol z tej postielky, tak zacal tusim lozit - alebo stat - uz neviem, a teraz po tej popalenine, chodi ako buldozer. xixi A pritom sa vravi, ze taketo stresove situacie vraj vratia vyvoj o krok spat. Shocked Ivi - super fotecky. Niko uz je velky chlap. Hruza, kam to rastu!!! Shocked Ozaj, nemam este novu Mamu a ja, ale nam fotku asi tiez neuverejnili, ze?? Pozerala si sa, Ivi?? Fnuk, a to fakt neviem, uz som im posielala muzove podla mna super naj fotky co urobil, a este nam neuviedli ani jednu. Stale dufame, ze jedneho dna si babka otvori casopis a bum!! Laughing Laughing Prave ma nastvala cestovka, vybrala som si zajazd - a je plne obsadeny. Uz nam fakt zostava tusim len last minute. Snad tam budu este nejake slusne ponuky. Ale zato, na svadobke sme boli na last minute, a mali sme krasny hotel na super miestocku. Tak budem dufat, ze sa nieco objavi. OK, idem pit kafco.

 

07.06.2006 13:18

Elvirka

Ahojte babule, tak už aj ja mám to svinstvo v očiach, hrúza! Rolling Eyes Tak, von už asi ozaj nepôjdeme tak ľahko.... Mad Čo som hotentót, ten slovosled, už sa pomali prením na Tarzaniu ženu, keď tu budem dlhšie s týmito drobcami! Laughing Ale škoda reči, nejako to musíme pretrpieť. Dúfam, že do soboty budeme fit, chceme ísť na Štrkovec, bude tam deň polície, Jakubkovi, by sa to moc rátalo a ja stará policajtka mu čo-to vysvetlím. :D ANKA, neviem, ako je to s tou injekciou, ja mám dojem, že mne nič také nepichli a krámi som dostala normálne, aj cyklus bol v pohode. Mne pichali injekciu na protilátky, lebo som negatívna matka, teda čo sa krvnej skupiny týka. Wink VELRYBKA, neboj, schudneš aj po druhom, len to pôjde trocha ťažšie, aspoň u mňa, a to brucho tiež bude vyzerať viac ako špongia! Laughing Ale to Ťa nechcem strašiť, aj tka je to už jedno, už to tam je-fazuľka krásna. Ale čo tam po bruchu, ten výsledok stojí aj za milión špongií!!!! IWI, ja by som sa asi tiež nemohla baviť s tou osobou, lebo by som bola moc sprostá a taký človek za to nestojí, aby som zo seba robila hulváta. RABI, už nech si kľudne užívate bytíku, ľudia sú hrozní, pokiaľ ide o prachy! MIBURKA, takže si užívaš slniečka a kľudu na východe pri svokre. Ja som ju tu mala teraz a už som si povedala, že tak skoro netreba! Laughing Neviem, akosi ju v poslednom čase nemôžem vystáť a ani presne neviem prečo? Embarassed Ale vždy sa nejaké preto nájde, keď sa hladá! Neviem, akási som všeobecne nervózna, na všetkých. Je to teraz so mnou ťažké. Obdivujem muža, že sa na mňa ešte nevykašlal a prečo ma ľúbi, to už vôbec neviem?! Foto mojich troch drobcov.... Arrow

 

07.06.2006 13:21

Elvirka

Ozaj, ešte som zabudla, RABI, Radka chodí od 29. 05. 06. sama. A máme "už" 5 zuboc, asi tak od polky mája. Wink

 

07.06.2006 13:43

Iviatko

Velrybka, nie je v mamaaja filipko Sad ani my tam nie sme, lebo sme poslali mensiu fotku ako 300kb..tak nabuduce Smile je tema moj prvy dopravny prostriedok Smile) tak snad nieco vymyslime Smile s tou "zuzkou" si fakt uz nemam co povedat...ja som len chcela vediet ako zareaguje...a mam svoju mienku. Majovi zial ide velmi o tom, aby sa ucil po anglicky, takze mam smolu...

 

07.06.2006 13:48

Iviatko

jaj a rabi niko chodi od 25.5 sam Smile velrybka Smile ja mam pocit, ze ti nasi drobci vedia co robia. Niko zacal az ked si bol isty..janko stale pada, ale niko kym sa nepotrkne o nieco tak nespadne Wink aj sediet tak zacal. Janko sa tu valal a niko zacal sam od seba Smile) je to dobre, pozorovat rozdiely.. no bezim, lebo pocujem kuchynske sufliky Rolling Eyes