1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

09.03.2007 12:56

karinnkaa

nasenka napis jej ze na nu vsetci myslime a nech sa rozhodne spravne. Je to jej zivot. nemame do toho co kecat, takze akokolvek sa rozhodne urcite to bude spravne. Ze jej drzime palce!

09.03.2007 13:04

Jany

......... ani neviem co napisat ............. pozdrav rikinku a vela sil jej prajeme. a robili jej aj odber plodovej vody? ja by som si dala este aj to ak jej nerobili. kazdopadne je to velmi tazke rozhodnutie .................... som sa tak zamyslela co by som robila, ale veru neviem, neviem. ono je lahsie radit druhemu ako uskutocnit nieco sama. kazdopadne rikinka hocico co spravis bude to co bude pre vas najlepsie a co ti septa srdiecko. myslime moc na teba.

09.03.2007 13:21

marus

nasenka- aj odo mna pozdravuj rikinku, budem na nu mysliet cely vikend a drzat palceky aby to jej rozhodnutie bolo to spravne .....vela sil pri tazkom rozhodovani. Sad Sad

09.03.2007 13:44

Soňa_

uff....to mi je velmi luto. Crying or Very sad Crying or Very sad .urcite by som este vyskusala odber plodovej vody..vysledky su asi jedny z najpresnejsich... prajem jej vela sil nech sa rozhodne akokolvek... Exclamation

09.03.2007 13:55

AdkaV

ja som v zasade proti vysetreniam, ale v tomto pripade by som aj ja asi isla na amniocentezu, to by malo byt uz presne. mozno aj ten 3D UZV co-to ukaze. drzim palceky, rikinka, nech sa rozhodnes akokolvek, bude to v danej chvili najlepsie riesenie. jaj, myslim na vas.

09.03.2007 17:20

slniecko

Velmi myslim na Rikinku, to musi byt hrozne rozhodovanie, ked je to vsetko take "asi"! Dufam, ze jej aspon urobia co najviac vysetreni, nech ma co najviac info. Drzim palce!

09.03.2007 19:58

Zuzanita

Rikinka, drzim palce nech aspon ten ultrazvuk dopadne vyborne a vyvrati vsetky tie zle testy!!! Musi to byt teraz pre teba naozaj tazke, ale nech to dopadne akokolvek, verim ze sa rozhodnes spravne. Drzim palce!!!

09.03.2007 20:23

majka.m

Rikinka aj ja ti držím palce a ked sa rozhodnes akokoľvek sme s tebou aj ked len cez int.ale aj tak DRŽ SA

10.03.2007 20:50

Marysh

Nasenka, Rikinke prajem velmi vela sil, nech urobi este co sa da, hocake vysetrenie, nech to ma co najpresnejsie. Ak jej nerobili este amniocentezu, nech su ju da urcite urobit. hoci neviem ak dlho bude trvat, kym bude mat vysledky. Musi to byt ohromne tazke rozhodnutie... tak som sa tesila na stretnutie nase s bruskami, sme obidve zo SN, Nasenka prosim ak by sa dalo, posli mi do SS Rikinkine telefonne cislo. Urcite by som jej chcela zavolat, ked sa vratim domov na Sk v stredu, alebo ju sla pozriet do nemocnice, ci vobec, ak bude s tym suhlasit samozrejme... Budem Ti velmi vdacna... Tak som dufala, ze bude vsetko v poriadku... co si zena musi vytrpiet vsetko, kym sa narodi zdrave babo... mali by sme byt vsetky velmi vdacne, ze mame dobre vysledky testov... Ale vsetko je dane uz... stretne nas na nasej ceste to, co nas ma stretnut... Moje heslo je ze VSETKO JE TAK AKO MA BYT... Rikinka, drz sa... Velmi na Teba myslim... Inac ja pohyby citim dost nepravidelne a slabucko... v prvom tehu bol prvy pohyb kopanec, ked som pozerala na gauci na chrbate telku, az som vyskocila... Teraz su to take jemnucke bublinky, ale aj mangel ich citi... aj teraz mi bublinkuje... S krvacanim dasien... Mam skusenost s interdentalnou kefkou, fakt to pomaha, len sa tomu treba venovat kazdy den. Vecer pri pozerani telky, ked uz nie je predpoklad na nocny prepad chladnicky Laughing si treba sadnut a povenovat sa trosku svojim zubkom. Dasna sa vam odvdacia... Staci par dni zanedbania a je to zasa spat. Ale nie je to az tolko namahy, aby sa vytratil problem, ci je? Majte sa krsne dievcata a pekne bublinkovanie...

12.03.2007 12:10

AdkaV

ja uz teda riadne citim kopanceky - takmer cely den sa tam cosi hybe Laughing Laughing Laughing sem-tam je ticho, asi spi, inak to tam vnutri dost zije Laughing Laughing Laughing dasna trocha krvacaju aj mne. a podla krvacania z nosa som vedela, ze som tehotna Laughing Laughing Laughing Laughing u mna medzizubna kefka nema uplatnenie. mam totiz take male medzery medzi zubami, ze mi tam jednoducho nevojde Laughing Laughing Laughing , aj dentalnu nit mam problem tam dostat - ale s tou sa snazim Laughing Laughing Laughing Laughing

12.03.2007 12:17

Micinka

Achooojte kocky, tak s tymi kotrmelcami to mam podobne Laughing ja uz citim asi tyzden a stale to citim viac a viac..v knizkach som sice citala, ze prvorodicky citia az okolo 20tt, ale mozno tym ze som chudulinka, tak to citim uz od 17tt :D Inak, nemate niektora nahodou skusenost so sennou nadchou v tehotenstve???? Mna uz poriadne prepadla a smrkam uz niekolko dni...neodporucaju sa ziadne lieky na alergiu, ale ked to je na nevydrzanie Confused

12.03.2007 12:19

Soňa_

hehehe...aj my sa hlasime do klubu kopancekov... Laughing Laughing Laughing minulu stredu sme prvy krat citili bublinky a v piatok prisiel prvy kopancek Exclamation Exclamation Laughing Laughing cely vikend rano a vecer to bolo nadherne citit....je to krasny taky zvlasny pocit... v nedelu si to asi urobilo v brusku cirkus, tak vystrajalo, ze kopancek pocitil aj skoro tata Laughing Laughing sa velmi vystrasil, ci ma to neboli, ze on to citil tak intenzivne, ze to musi urcite boliet...juuj, velmi sa tesim...dnes mam narodeniny a toto jeto najkrajsi darcek... Laughing Laughing

12.03.2007 12:21

AdkaV

ja som ako prvorodicka citila pohyby v 19.tt. teraz ako druhorodicka v 17.-tom - asi zas budem rodit o tyzden skor Laughing Laughing Laughing Laughing so sennou nadchou asi neporadim, nemam s tym skusenosti. ale u tehotnych je vraj normalne, ze im casto tecie z nosa - nieco ako tehotenska nadcha. u mna to funguje tak hlavne rano, asi zo sucheho vzduchu v noci. len co sa bude dat, hned budem otvarat okno aj v noci.

12.03.2007 12:25

Soňa_

Micinka, ja som tiez mavala sennu nadchu od 6 rokov a velmi silnu...vrcholom puberty to nastastie ustalo... davnejsie som zachytila informaciu, ze aspon nosne a ocne kvapky sa mozu..zabudla som kde, tak ta nebudem zbytocne zavadzat, ale rozhodne sa opytaj lekarky...alebo este lepsie, skus otvorit nove forum a urcite ti skusene mamicky pomozu.. drzim palce...

12.03.2007 14:50

Micinka

Soni, tak VSETKO NAJLEPSIE k narodeninkam!!!!! :D Nech sa ti hlavne narodi zdrave a krasne babatko Laughing

12.03.2007 16:43

karinnkaa

Ahojte Soni_ vsetko najlejpsie k narodeninam!!!!!!!!!!!!! Aj moj drahy uz citil, fakt ze v 17tt ako prvorodicka, no neviem.. podla knihy som v 19-tt a babo ma 17tt tak nech sa dohodnu Smile) Aj drahy citil, bolo to uplne uzasne. Krv z nosa prestala, teraz mi tecie sopel... Sad( minuly tyzden teploty a teraz nadcha Sad(( nieco nove o rikinke?

12.03.2007 17:20

Zuzanita

Ahojte!!!! Soni, všetko len to naaaaaaaj Tebe aj babatku!!! baby, ja stale ziadne pohyby a to som uz tretorodicka Wink Stale cakam a cakam a nic. To bude asi maly spekulant, stale ma len natahuje. Inac s tou nadchou mam aj ja teraz problemy, stale len smrkam, smrkam, uz nestacime kupovat kapesniky. Ale zato sa zastavila moja strasna chut do jedla, uz som zase na normalnej strave-ziadne dive chute na rezne a spol. Vonku je teraz tak krasne a my mame doma karantenu - starsia doniesla zo skolky kiahne, tak ju izolujeme. Cakam len kedy sa vysype aj mensia a cely marec presedim asi doma. :D :D

12.03.2007 18:07

Marysh

Ahojte dievcata, Soni krasne narodeninky, vsetkko dobre aj babenku... Nasenka, nejake spravy od Rikinky? Stale na nu myslim a napato cakam, co nove, ci sa to predsa len neobratilo na dobre... Tu krasne, ja balim, zajtra idem domov na SK, tesim sa...

12.03.2007 19:16

Lenka V.

Ahojte tehuľky, tak ja neviem či sem patrím, termín mám sice 26.08.07, ale minulý týždeň mi bolo po prvom sone oznámené, že čakám dvojičky , takže to bude asi skôr. Inak už mám doma šikovnú prváčku, ktorá sa na súrodencov veľmi teší. Na AFP idem teraz v stredu a od apríla na PN. To už budem mať viac času nakuknúť ako sa máte Vy aj Vaše brušká. Zatiaľ sa majte krásne.

12.03.2007 19:17

karinnkaa

Ahojcek Zuzanita = mojej kolegynky maly ma kiahne tiez, a ja som este nemala vobec Sad((((( Kedze robim z domu, zatial to problem nie je, ale raz za tyzden musim ist do kanclu takze neviem co teraz. Dohodli sme sa, ze zostane doma ked ja pojdem, ale neviete ako to moze ovlpyvnit mna ako tehotnu a babanko? Uz mi povedali, ze sa mam dat nabuduce pred druhym tehu zaockovat.... super co?

12.03.2007 20:45

Jany

lenkaV, tak to ti krasn egatulujem hned ku dvom babatkam Smile ja stale tuzim po dvojickach, ale nejako sa nam nedari, mozno po 3x Laughing teoreticky by si mohla porodit v auguste, vacsinou to byva okolo 37tt Wink sennu nadchu nastastie nemam, ani nijake alergie a kiahne som uz mala. karinkaa neviem ti poratit ako by to ovplivnilo babo Confused dneska sme tu mali krasny den, hotova jar Smile no a konecne sme si nieco nasli co by sa nam aj pacilo na byvanie, takze sa pravdupovediac budeme stahovat Wink

12.03.2007 21:31

Zuzanita

Karinnkaa, ak kiahne nema priamo tvoja kolegynka, tak by si to nemala dostat, nakazlive su tie pupaky az kym uplne nevyschnu - niekedy aj 2 tyzdne. Takze ak do kancelarie nechodi jej maly, nemas sa coho bat. Wink Inak co som citala, tak u tehotnych co kiahne este nemali, je to pre babo dost nebezpecne (hlavne I. a III. trimester). Davaj si na seba pozor. Exclamation A o ockovani proti kiahnam som este nepocula. Ale ked raz niekto kiahne dostane, tak uz je zaockovany na cely zivot. lenkaV vitaj medzi nami a gratulujem!!! (aspon tu nebudem jedina 3-nasobna mamina) Razz Razz

12.03.2007 21:42

Jany

ockovanie proti kiahnam existuje, tu v rakusku je to bezne, urcite aj na sk. aj moj muz je proti nim zaockovany od malicka a ja chcem dat nasu malu.

12.03.2007 22:13

Zuzanita

Prave som si precitala tu na babetku - zdravie - detske choroby - Ovcie kiahne, ze na Slovensku sa proti kiahnam neockuje. Clanok je pomerne cerstvy, z januara 2007. No co uz sme asi pozadu. Wink

12.03.2007 22:18

Jany

Zuzanita: Prave som si precitala tu na babetku - zdravie - detske choroby - Ovcie kiahne, ze na Slovensku sa proti kiahnam neockuje. Clanok je pomerne cerstvy, z januara 2007. No co uz sme asi pozadu. Wink
Shocked tak to nechapem, podla man je to super vec.

13.03.2007 10:27

Soňa_

Ahojte kocky, dakujem velmi pekne za priania..som si pred rokom ani nepomyslela, ze to bude takto Laughing Laughing LenkaV vitaj a gratulujem!!!!

13.03.2007 12:11

AdkaV

Zuzanita: Karinnkaa, ak kiahne nema priamo tvoja kolegynka, tak by si to nemala dostat, nakazlive su tie pupaky az kym uplne nevyschnu - niekedy aj 2 tyzdne. Takze ak do kancelarie nechodi jej maly, nemas sa coho bat. Wink Inak co som citala, tak u tehotnych co kiahne este nemali, je to pre babo dost nebezpecne (hlavne I. a III. trimester). Davaj si na seba pozor. Exclamation A o ockovani proti kiahnam som este nepocula. Ale ked raz niekto kiahne dostane, tak uz je zaockovany na cely zivot. lenkaV vitaj medzi nami a gratulujem!!! (aspon tu nebudem jedina 3-nasobna mamina) Razz Razz
a veru nie je. tiez som si to doteraz myslela, ale najnovsie informacie potvrdzuju, ze ak malo dieta len velmi slabe kiahne, zopar vyrazok a dost, tak moze dostat v zivote aj druhykrat. ten, kto mal velky vysyp, by ich uz nemal dostat, no nakazit sa moze - je to virus varicely, herpesovy, ktory pri druhom nakazeni v zivote sposobi pasovy opar, ktory tiez teda nie je najprijemnejsi - ten sa objavi zvlast pri oslabenej imunite. (je to nieco podobne, ako ked sa tvrdi, ze boreliozu prenasaju len klieste, hoci su coraz castejsie pripady, ked cloveka infikoval boreliozou aj obycajny komar) ale nechajme tuto temu, su aj prijemnejsie Laughing Laughing

13.03.2007 12:15

AdkaV

, gratulujem dodatocne k narodkam :D vitaj, tebe gratulujem k dvojickam. myslim, ze ten august stihnes, aj keby boli skor. moja kamoska ich rodila v 38.tt., normalne nie cisarskym a kazde vazilo 3 kila. jej starsi syn mal vtedy rok a pol, tak mala co robit, ale na druhej strane to bolo uzasne. mne sa hrozne pacia dvojicky, ale mat ich asi nebudeme, geneticka predispozicia je u nas nulova Crying or Very sad mas uz tiez nejake deticky?

13.03.2007 12:39

Lenka V.

ďakujem za privítanie, áno doma mám už skoro sedemročnú Veroniku, takže dúfam, že mi bude aspoň trošku pomáhať. Aj ja dúfam, že detičky zostanú v brušku čo najdlhšie i keď doktor v nemocnici povedal, že s mojou postavou budem rada keď to bude v 36Tt. my sme v rodine mali dvojičky len dva razy - môj prastarý otec s bratom a bratranci z druhého kolena sú dvojvaječné. No nám vyšli jednovaječné. Tak usilovne vymýšlame mená, lebo chcem aby sa začínali na rovnaké písmeno.

13.03.2007 12:52

nasenka

Dnes ráno mi volala - tak sa zatiaľ rozhodla, že s bábenkom budú bojovať ďalej :D :D :D :D :D :D , ale výsledky má stále rovnaké Crying or Very sad , Toxo - stále vysoké. Ale pôjde na ten odber plodovej vody do KE, tak im držme päste! Zatiaľ zostáva v nemocnici Mám vás všetky od Rikinky pozdravovať! Wink - poslala som ti to Rikinkine t.č. do SS (som sa jej dnes pýtala a bola rada, že aby si sa ozvala!). Wink - vitaj! Gratulujem k dvojičkám :D, je to nádherné zistenie, že? Dcérka ti určite pomôže! Ja mám synovca 8 ročného a ten moju malú ide od lásky "zjesť" a všetko sa mi snaží pomáhať! A hlavne, malá je pri ňom vždy ako "z cukru" - žiadne pišťanie a pod. Wink Tiež sa mi páči, keď majú detičky mená s rovnakým zač. písmenom! Len u mňa to asi nebude možné ak budeme mať chlapca- mám dcérku Ninku a chlapčenské mená na N sa mi veľmi nepáčia. Rolling Eyes

13.03.2007 13:46

Lenka V.

Nasenka, dakujem. Môj manžel je Nikolas, ale to mi pripadá také Angelikovské. ja som zatiaľ vymyslela Michal-Maroš, alebo Monika - Marika. tak uvidíme či budú chlapci alebo dievčatá. zatiaľ sú veľmi maličké. som v 17Tt a dieťa by malo mať aspoň 17cm, tak moje si to rozdelili a majú 9+8cm, krpčekovia.

13.03.2007 14:17

Soňa_

wow...to musi byt zvlastne...tesit sa z dvoch deticiek naraz... najma v tomto stadiu.. Wink Wink ...teda asi aj 2x strachovat... inac Lenka, neviem ci mas doma tel. program, Zone reality, ale bezi tam teraz taky serial o rodinkach kde cakaju dvojicky a "viacičky"...skus pozriet, mozno tam bude nieco pre teba zaujimave... a zaroven tam bezi aj serial "Cakame babatko" ...v pracovne dni- neviem vsak presne ktore od 19:50 do 20:15...prijemne pozeranie Laughing

13.03.2007 14:27

karinnkaa

Ahojte Lenka V. gratulujem k dvojickam to je uplne uzasne, ze budu jednovajecne. Moja kolegyna je v 3.mes a caka 3-cky, ale trojvajecne. Boli na umelom oplodnovani, takze sa mi tak podarilo, je prvorodicka, takze je z toho este cela vyhupana chuda, ale ostava na rizikovom. Bojovnicku Rikinku pozdravujem. Dufam, ze to vsetko dobre dopadne. k.

13.03.2007 14:53

Soňa_

trojicky?!?!?!? paaaani...tym bude doma veselo... Exclamation Exclamation Laughing Laughing

13.03.2007 15:13

Lenka V.

Sonička, na Spektre beží niečo podobné, ale musím to pozerať iba v neprítomnosti manžela, tomu to uberá chuť do života. Trojičky by určite psychicky nezniesol. Veronika ako miminko zaplakala tak raz za týždeň a kedže som nekojila spávala 12hodín od malinka, tak neviem ako to zvládne. Karinka, ďakujem.

13.03.2007 15:48

Soňa_

ja to tiez pozeram iba ked som sama...milacikovi pride zle len ked mu hovorim ako mi davali pred casom infuziu.....a aj tak, niekedy su tam take soky zabery, ze aj ja mam co robit, aby som to predychala... Rolling Eyes Rolling Eyes

13.03.2007 15:58

slniecko

Ahojte! Lenka V. gratulujem k dvojickam! To ta caka ridna sichta! Ale asi aj dvakrat taka radost. Moj muz pri takom pomysleni vzdy bledne Laughing . Rikinku pozdravujem a drzim palce. Mavam take slabe krce v podbrusku pri kychani, nemate to niektora? Neviem, ci je to ok a poradnu mam az za 2 tyzdne. Stale teraz citam knizku o menach, ale zatial ma nic neoslovilo tak uplne extra, a muzovi to nedam zatial, lebo by s tym bol prilis rychlo hotovy Laughing . Predbezne mi zrusil Gretku aj Maxika, tak vyberam zatial sama.

13.03.2007 16:10

Lenka V.

Slniečko ďakujem, môj muž je bledý už týždeň, odkedy som mu to oznámila. Hlavne nech sú v poriadku a potom už tie starosti budem brať ako radosti. snažili sme sa skoro dva roky, tak sa to konečne podarilo a hneď dvojmo.

13.03.2007 18:37

Micinka

Slniecko, ja som tie krce mala cely minuly tyzden, ale nesla som lekarovi ale volala kamoske ci s tym nema skusenosti a ona to mala obidve tehotenstva...vraj sa maternica roztahuje a vtedy to mozu byt dost velke krce. ja som sa chvilkami nevedela ani vystriet ked som vstala. uz mi to preslo nejako.. Neviete mi niektora poradit kde najdem to centrum v brne kde robia 4D uzv??? neboli ste tam niektora??? ono ja som to hladala na nete, ale bolo ich tam viac a neviem kam ist! Dakujem

14.03.2007 09:14

sonca

cafte baby, zase som tu chvilu nebola a ste sa rozpisali. mala som co robit, aby som si to vsetko precitala. Baby neviete nahodou o nejakej tehotenskej joge v BA? inac pozdravujem Rikinku, snad to dopadne dobre.

14.03.2007 09:31

Soňa_

mhmhmh...neporadim ani s jogou ani s UZV, ale musim sa pochvalit...malinke sa dnes zobudilo rano o siestej a teraz znova...si to tam tak vystraja Laughing Laughing juuuj, ot je kraasasne... Wink

14.03.2007 10:07

Soňa_

nieco som nasla...vyzera to zaujimavo... http://www.kojenie.sk/cvicenia_jogy_pre_tehotne

14.03.2007 13:14

Evina

Micinka: Slniecko, ja som tie krce mala cely minuly tyzden, ale nesla som lekarovi ale volala kamoske ci s tym nema skusenosti a ona to mala obidve tehotenstva...vraj sa maternica roztahuje a vtedy to mozu byt dost velke krce. ja som sa chvilkami nevedela ani vystriet ked som vstala. uz mi to preslo nejako.. Neviete mi niektora poradit kde najdem to centrum v brne kde robia 4D uzv??? neboli ste tam niektora??? ono ja som to hladala na nete, ale bolo ich tam viac a neviem kam ist! Dakujem
ahoj, my ideme o dva tyzdne sem: www.prenatal.cz Nejdeme ale kvoli 3/4D usg, ale pre klud na dusi, ci je babetko urcite zdrave... Smile

14.03.2007 13:27

Mmiriam

Ahojte, tak ja sa po týždni opäť ozývam. Nejako som nestíhala. Ale konečne sme hádam ako tak zdraví. A som nadšená z počasia. Ale to sme asi všetci. Vítam Lenku a blahoželám k dvojičkám. Je to super. My sme tiež mali genetické predpoklady, aj som išla na sono s očakávaním, že či náhodou, ale nevyšlo to. Slniečko, tie kŕče pri kýchaní mám aj ja. Tiež som z toho vyplašená, vždy sa schúlim a len pomaly sa vystieram do normálnej polohy. Snáď je to O.K.. Ja zatiaľ pohyby necítim. Aj keď včera také slabulinké chvenie bolo. Ale to pri 100%-nom sústredení. Stále čakám. A tiež sa mi zdá, že si bábätko nejako zanedbávam. Ani si nestíham uvedomovať, že som tehotná. Len večer si ho trošku pohladkám a niečo porozprávam. Rikinku veľmi pozdravujem a prajem veľa síl. Prajem ešte pekný zvyšok týždňa a užite si slniečko.

14.03.2007 13:45

nasenka

Mmiriam, tak to s tým zanedbávaním ako keby som ja písala! Ani si neuvedomujem, že som teho a tiež také presuny cítim len keď si ľahnem a trošku sa povenujem aj bábenku! :D Mne sa zase stalo, že som prudko vstala a zrazu "šupa" v oblasti vaječníkov a tiež som to musela rozchodiť! Muž len tak zíral Shocked čo sa deje! Také niečo som pri prvom teho nezažila! Shocked

14.03.2007 14:34

Lenka V.

Ahojte , tak som dnes bola na krvi, dúfam že to dopadne dobre. Ale vôbec tomu nechápem, lebo by som mala byť v 17Tt a sestrička tam podľa veľkostí detí napísala 13Tt, to som zvedavá z čoho idú vychádzať. Cestou cez mesto som našla aj vhodné kočíky, ktoré sa dajú spojiť na jeden. Neviete mi niektorá poradiť či tie dvojité kolieska vpredu nerobia v zime v snehu probémy? V dobrom Vám závidím, že už cítite pohyby. Ja stále nič a to ešte netuším ako idem rozoznávať ktoré sa kedy pohlo a či sú obidve v poriadku.

14.03.2007 16:44

sonca

jeeej diky soni, asi sa tam pojdem pozriet nechceli by ste sa niektora ist na to pozriet, ktora ste z BA?

14.03.2007 20:20

mimkab

Ahojte všetci. Niekoľko dní som nebola na stránke a už som mala čo robiť s čítaním. Musím sa aj ja vám pochváliť, už aj ja cítim niekoľko dní kopnutia. Najprv som cítila len bublinkovanie, ale teraz cítim ako jemne si ma kopká. Je to také zlaté. Dnes som bola na kontrole u doktora. Chodím tam každé dva týždne. Konečne mám za sebou AFP. Dnes som sa dozvedela výsledky. Výsledky dopadli dobre. Všetko v poriadku. Som rada. Dobrý pocit. Konečne za mnou. Snáď celé tehotenstvo bude v poriadku. Bola som na ultrazvuku, podrástlo kvalitne, ukazoval mi kde má práve hlavičku. Je to naozaj krásny pocit. Ale veď vy to poznáte. Len sa tak teším, že sa s vami musím podeliť. Len škoda, že stále neviem čo to bude. Vraj skoro, ale zatial na dievčatko. Ale hlavne nech je bábo v poriadku. To je najdôležitejšie. Lenka V gratulujem k dvojčatám. Musí to byť krásne. Ale aj šok. Všetko dvojmo. Aj dvojmo začneš cítiť pohyby. Napíš potom aké to je. Som zvedavá, aké to bude. Blahoželám ešte raz. Rikinka Pozdravujte ju. Nech tie genetické testy dopadnu dobre. Joj som s ňou. Prajem jej, aby už niečo bolo pozitívne. Nech aj ona má trošku radosť.

14.03.2007 20:30

LuciaG

Ahojte augústovky, Všetky vás pozdravujem, aj Rikinku a vítam Lenku. My si tiež už asi dva týždne kopkáme. V pondelok som bola na UZV v 20.tt a myslela som, že mi lekár povie už aj pohlavie, prípadne, že nájdem vhodnú chvíľu a spýtam sa ho. Ale on mi sám od seba nepovedal (žeby nevidel?) a kým som ja hľadala vhodnú chvíľu tak mi povedal:"Môžete sa obliecť," a bolo po ultrazvuku Rolling Eyes Som ja ale, že som sa nespýtala Rolling Eyes . Nevadí, hlavne, že je všetko v poriadku. Mimochodom, ja som už dosť veľa pribrala, dokopy 6kg Embarassed a sama tomu nechápem, pretože to vôbec na mne nie je vidno Rolling Eyes Vy ste koľko pribrali?

14.03.2007 20:37

Marysh

Ahojte, Nasenka dakujem za cislo... Wink LenkaV vitam Ta, ja si neviem predstavit, ze by sme cakali dvojicky, nieto este vsetko po porode... Aj vela radosti, ale urcite aj vela starosti... Ja citim pohyby sem-tam. Take jemne kopnutie parkrat za sebou a potom nic... Ale je to super. Zatial je to take akesi ine, ako pri prvom tehu... Laughing Konecne som doma, maly cestu zvladol vyborne, vcera sice spal iba polhodinku v aute, co nie je vobec jeho zvykkom, lebo spava pekne ukazkovo dlho a v aute sa vozi naozaj rad... Ale cesta je uspesne za nami, zajtra hned bezim na konzultacky kvoli praci zaverecnej... cakam len kritiku, ani si neviem od svojej veducej predstavit cosi ine... Asi to nema v krvi... Je hrozne hrozne naladova a kto nieje uplne vynikajuci, tak nema asi u nej sancu... Ale uvidime zajtra. Majte sa krasne, idem sa trosku povenovat skole a aj sebe a babenku samozrejme... Prijemny vecer p.s.: aj mne sa paci Gretka, ale mangel ma zrusil... Maxim nam presiel obom Laughing