1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

06.03.2007 14:02

Zuzkaaa

aj nam vyslo dievcatko, ale podla UZV by to mal byt chlapec. tak som zvedava, ci sa to potvrdi i na tomto ultrazvuku o 2tyzdne, lebo ten prvy bol velmi skoro a beriem to s rezervou Smile

06.03.2007 14:09

Zuzanita

mne to tiez vyzera na dievcatko, aj tie dve predtym mi tam vysli dobre. Ale v podstate mi je to jedno. Ak to bude dievcatko, nebudem mat starosti s oblecenim :D :D :D , uz teraz mam toho pre 10 dievceniec a ak by nahodou motyka vystrelila a bol to chlapcek, tiez by som sa nenahnevala. :D :D :D Ja idem do doradne az za tyzden, AFP mi este nerobili - ved to vyzera ze mam z vas vsetkych termin posledna - 30.8. (ale ako sa poznam, mozno niektore predbehnem, obe deturence sa mi narodili 2 tyzdne pred terminom , tak snad ani toto ma nenecha cakat az do konca augusta Wink ) Rikinke drzim palce, päste ... atd. Nech sa drzi!!!!!

06.03.2007 14:09

majka.m

aj mne vyšlo,že dievča ale podla všetkého to bude chlapec.Tak uvidíme čo sa vyliahne Wink

06.03.2007 14:12

sonca

cafte, mne vysiel chlapcek, tak som zvedava, nakolko to bude pravda. prave som si volala na vysledky AFP a doktorka povedala, ze su negativne. je to dobre?

06.03.2007 14:17

Zuzkaaa

Sonca, ano ano, znamena to, ze mas hladinu AFP v norme nie vysoku ani nizku, keby nebolo, tak si Ta tam zavola vysvetluje Ti co dalej. Gratulujem Smile

06.03.2007 14:21

Marysh

Ahojte, mne vychadza ze to bude dievcatko, na M to vyslo tiez ok, ze vraj chlapec. Som zvedava, na kolko sa to potvrdi na UZV, ktory bude asi 12.3.. stale ked idem k lekarovi, tak urobi UZV, asi preto, ze za to kasuje 30?... no co dodat... Mozno to teraz uz uvidi. Som zvedava. Nad tymi vysledkami sa ani ja nejako nevzrusujem, podla mna mi robili odber krvi prilis skoro, podla vsetkeho sa ma robit az od 16tt, mne robili v 12, ale dobre. Vyslo to ze ok, tak dalej nad tym nerozmyslam. Nestresujem sa. Stresujem sa z cohosi ineho, nestiham napisat asi pracu zaverecnu, veduca je zviera s vemenom (ak by nahodou aj take chceli cenzurovat) Laughing , nic nepradi, neusmerni, len zrype pdo ciernu zem. Nemozem kvoli tomus spavat a som dost nervozna z toho, bojim sa aby sa to neprenieslo aj na babo... snazim sa to nejako maskovat sama pred sebou, ale nie vzdy sa da... Rikinke drzim palce, ze pekne pozdravujem. Zatial sa majte krasne...

06.03.2007 14:22

Soňa_

negativne je OK....gratulujem... Laughing takze zatial 2 chlapci...no som zvedava ako to bude po ultrazvukoch... Laughing

06.03.2007 14:44

majka.m

prave teraz som volala doktorke skrz výsledky AFP su v norme tak sa strasne tešim A všetkým dievčatam držim palce aby im tie výsledky dopadli tiež dobre. Wink

06.03.2007 18:04

Yuyka

Ahojte, mne podla cinskeho horoskopu vychadza chlapcek. Ale chlapcek mi vychadzal aj pri prvom dietatku a narodila sa baba. Pri prvom tehotenstve som bola s manzelom na vsetkych troch ultrazvukoch, dokonca si zabery natacal aj na kameru. Pozdravujem Rikinku, nech jej vsetko dobre dopadne. A nasa kraska sa nam konecne po druhom klystire vykakala. Ale trpeli sme obidve ako kone, bola uplne spotena. No, aspon to mame za sebou. Stravovanie som nejako radikalne nezmenila, myslim, ze sme sa doteraz nestravovali zle, pridalal som len slivkovu stavu a davam jej viac zeleniny. Horsie to je s pitim, dcerka malo pije, ale teraz ju nutim kazdu hodinu sa napit.

06.03.2007 18:08

Yuyka

Slniecko, mna tiez ta tvoja mala vymyselnicka dobre pobavila, dobre som sa zasmiala :D :D :D . Ja mam tiez problem so spolocenskymi satami, takisto ideme na dve svadby, jedna je uz teraz v maji, a neviem nic na seba zohnat. Ale na stranke Nextu sa mi pacia jedny cisto cierne saty, len ta suma (asi okolo 1800,-Sk) ma odradza. Kupit si saty na dve pouzitia a potom budu lezat v skrini, no neviem....

06.03.2007 18:32

karinnkaa

Ahojte Yuyka - gratulujem k "hovienkam", dufam, ze mala sa ma dobre. Pre dospeleho je klystir zrejme zataz nieto este pre deticky. Ta Slnieckyna mala je fakt vymyselnicka, este furt sa na tom bavim....

06.03.2007 19:15

LuciaG

Gratulujem všetkým kočkám k negatívnym AFP-testom. My už "kopeme" od nedele, juppppieee! Laughing

06.03.2007 19:33

sonca

tak dakujem, som nevedela, ze co to znamena. inac nie si sama, ktora stresuje kvoli skole. ja tiez ficim naplno v skole a popritom sa snazim aj nejak zarabat. v poslednom case tiez dost stresujem a dufam, ze to babo az tak nerozculuje. hadam by to az tak nemalo vplyvat. a mozno je urcita hladina stresu dobra, aby bolo odolne.

06.03.2007 21:04

Jany

ahojte, gratulujem vam k dobrym vysledkom Wink ja ziadne nebudem mat lebo tu sa nerobia, ale je mi to fuc Smile inac vcera som citala diskusiu tu na babetku, ako dievcatam povedali podla 2D a aj 3D utz co budu mat ( pohlavie ) a ku koncu tehu alebo vobec im nepovedali a sa im narodilo presne opacne Shocked mne tiez najprv pri dcere vraveli chlapec, potom dievca, chlapec a na koniec dievcatko ha ha, takze sme mali aj plno modrych veciciek Smile takze najlepsie kupovat aj tak neutral ................... no a neviem kdo to tu spominal, ze nemoze partner ist dnuka do ambulancie, to sa mi teda este nestalo. my povacsine vzdy chodime spolu, ocko je tiez zvedavi namalicke Smile a rikinke vela sil a hlavne dobre visledky prajeme Exclamation

06.03.2007 21:36

LuciaG

sonca: v poslednom case tiez dost stresujem a dufam, ze to babo az tak nerozculuje. hadam by to az tak nemalo vplyvat. a mozno je urcita hladina stresu dobra, aby bolo odolne.
Na to pozor, pretože stres veľmi dieťatko v maternici ovplyvňuje a nedá sa povedať, že práve pozitívne Confused

07.03.2007 08:52

Soňa_

ahojte, kocky co hladate saty na svadbu a nechcete velmi zbytocne investovat, vyskusajte mimibazar...prave jedny som tam teraz nasla..poslielanm link... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1021005

07.03.2007 13:57

nasenka

Tak mne to podľa tej čínskej tabuľky vôbec nesedí, mala by som mať podľa nej chlapca a mám dievčatko! Teraz mi vychádza dievčatko, tak uvidíme! Keby sme to brali, že to tam je naopak, tak by to mal byť chalan! Laughing

07.03.2007 14:28

Soňa_

tak je ta cinska tabulka vytvorena asi iba na cinske deti... Laughing Laughing

07.03.2007 15:37

mia

Vcera vecer som si lahla na chrbat k telke, zavrela som oci a polozila si ruky na brucho. Zrazu citim nejake jemne nepravidelne pohyby. Bolo to moje babenko. Bolo to velmi jemne a isto to nebolo nic ine. Moje drobunke, zacina o sebe davat vediet. Tak na neho malo myslim, ked nemam ani cas chudatko moje zanedbavane. Som rada ze sa Juliankovi mozem trosku venovat ked cele dni len v tej praci presedim.

07.03.2007 15:43

Soňa_

wow...to je kraaaasne...tesim sa s tebou a neviem sa dockat, ked sa ozve aj to moje skvrna... Wink

07.03.2007 15:44

mia

Nechapem co sa tyka rikinky ze sa ma rozhodnut ci chce babenko "porodit"? ked nebudu vysledky dobre? Je asi v 17. tyzdni , nie? To by normalne rodila a babenko by pravdepodobne nemalo vela sance na prezitie? Nedochadza mi. Uf, to musi byt tazke rozhodnutie.

07.03.2007 16:01

Soňa_

mhmhmh...ja si myslim, ze jej ponukli ho porodit prave preto, aby.....nez by mala mat postihnute alebo by o nho prisla neskor....vsetko vsak zalezi na vysledkoch...

07.03.2007 16:02

Zuzkaaa

predpokladam, ze o preziti nebude asi rec, len uz je asi neskoro na kyretaz, preto sa to myslim robi tymto sposobom, aj ked by sa iste dalo operativne. Aspon to si myslim ja, opravte ma ak sa mylim. Mia, gratulujem, je to tazke sklbit pracu a rodinu, ale co sa da robit Sad

07.03.2007 16:29

mimkab

Mia aj ja už chcem cítiť pohyby mojej miniatúry. Stále čakám a čakám a nič. No musím byť trpezlivá. Veď to bude možno o týžden, alebo dva. Surprised)

07.03.2007 16:38

mia

Mimi - nebojpride to kazdu chvilku. Ja by som si to asi tiez nevsimla keby som sa na to nesustredila. Aj tak sa mi to zda v mojom pripade skoro. Ale viem ze to bol moj drobcek. Tu sa pissalo o jenom babetku ktore sa narodilo v 19. tyzdni a prezilo. Je to sice unikat a lekari keby vedeli ze to bol naozaj 19. tyzden tak asi by vraj pockali ale akosi predpokladali ze to bol 20. tyzden. Co sa mi zda dost hlupost ze nezistili presne ktory tyzden to bol pred tym ako ho porodili. (tusim slo cisarskym) Vyvolalo to vela diskusii ze ako daleko az medicinska veda chce v tomto smere ist a ako skoro akceptovat predcasne porody.

07.03.2007 16:44

mimkab

No ja som v knihe 9 otázok a odpovedí čítala, že v piatom mesiaci sa už nehovorí o potrate ale o porode aj keď šanca o prežitie je minimálna. Skoro žiadna. Veď v črepinách na Jojke dávali ako sa v 20 týždni narodilo bábätko a teraz o pol roka mamičku a bábo pustili domov. Je to prvý prípad čo sa narodilo a žije a veľmi dobre sa vyvija aj keď boli predpovede lekárov skeptické. No dúfajme, že to nie je Rikinkin prípad, že bábo donosí a narodí sa zdravé. Zo srdiečka jej to veľmi, veľmi prajeme.

07.03.2007 16:56

mia

Presne tak bolo to v 20. tyzdni.

08.03.2007 09:39

marus

Ahojte dievcata, chvilu som tu nebola a tolko ste toho popisali....... Ja a babatko sa mame dobre. Buduci tyzden ideme na ultrazvuk v 20tt tak sa velmi tesim ze sa zase uvidime. :D :D Uz bude urcite velke. Pohyb citim uz aj ja,/ aspon tajne dufam/ zatial len take bublinky v brusku, ale asi to bude plavajuce babatko v brusku. Vam sa ako prejavuje pohyb??? Stale som hladna ako vlk, len papam a papam. Brusko uz mam dost velke, uz sa to neda ani utajit, pekne rastie, takze to na mne je vidiet. Lucia-na teba mam otazku ci si bola v TN v nemocnici na ultrazvuku?? Da sa tam vypytat aj fotka, alebo nejaka ina nahravka?? Manzelika mam odcestovaneho tak by som si rada dala spravit aspon fotecku nasho drobceka.

08.03.2007 09:47

Soňa_

Ahojte, nikde som nenasla diskusiu o krvavajucich dasnach... mate s tym niektora skusenost?? u mna to je zhorne a neviem co stym... Crying or Very sad

08.03.2007 09:59

Zuzkaaa

Soni, krvacajuce dasna su bezne v tehu. Kup si iba makke zubne kefky a opatrne umyvaj zubky stieravymi pohybmi smerom dolu, pripadne skus zubnu pastu na citlive dasna. Dobra je vraj aj medzizubna hygiena a vyplachovanie ust. Mozno sa to zmierni. Marus, ja som na tom podobne, tiez by som mala ist buduci tyzden na UZV, ale manzel je prec, tak som to posunula az na ten dalsi. Co sa tyka pohybov, aj mne sa zda, ze uz citim babenko, ale je to taku slabulinke, ale myslim, ze je to ono :D

08.03.2007 10:52

mimkab

No ja som bola minulý týžden na ultrazvuku a poviem vám, že miniatúra poriadne narástla od posledného mesiaca čo som ju na ultrazvuku videla. Máme aj napálené CD, tak si to doma dookola pozerám. Aj priateľ ostal prekvapený ako rýchlo rastie. Surprised) V apríli sme objednaný na 3D ultrazvuk, tak som na to veľmi zvedavá, možno už konečne zistia čo to vlastne bude. Teraz mi to doktor ešte nevedel povedať, že je veľmi priskoro. Ja tiež cítim také bublinkovanie v brušku. Príjemný pocit, ale už by som chcela zažiť kopnutia od miniatúry. Stále dumkam aké to bude. Maminky čo ste už mali prvé bábo kedy ste cítili kopnutia v brušku? V ktorom týždni?

08.03.2007 10:53

slniecko

Ahojcek, bola som u doktora, vsetko OK, len babo je stale trosku mensie, ale rastie primerane, ale ved ani ja nie som najvacsia tak co. Mne budu AFP robit az 22.3. Vraj to este nemozem citit pohyby, ale uz ich citi aj manzel trosku rukou, tak neviem. Soni, aj mne krvacaju dasna, aj pri prvom tehu mi krvacali, potom to preslo. Rikinke drzim palce, nech je vsetko OK. Mimkab, Anetku som citila az v 20.tyzdni.

08.03.2007 11:28

marus

Slniecko- ty mas dcerku Anetku?? aj mne sa paci to meno a uvazujem nad nim. Kocky uz mate vybrate mena pre drobcekov?? Ja sa stale neviem rozhodnut. Tolko peknych mien je . Zuzkaaa- moj manzelik pride az pred Velkou nocou, takze sa nedalo prelozit to ked ho mam absolvovat v 20tt.

08.03.2007 12:17

Zuzkaaa

Marus, tak to je tazke, ale na druhej strane Velka noc je za chvilocku a uz sa ho dockas Smile

08.03.2007 12:51

karinnkaa

Ahojte prave som prisla od dokiho. AFP v poriadku, aj vsetky koncatiny ma malinke. Ale mam vela plodovej vody ci co, a musim ist na testy cukrovky a srdcovy ultrazvuk ci co. Najlepsie ze buduci tyzden je tu statny sviatok, a stvrtok piatok sa nerobi, takze najblizsi termin mi dali 21. a 22.3. dokelu dokelu dokelu.... co to vlastne znamena??? karin

08.03.2007 13:25

nasenka

Presne ako vraví MIa, ja tiež keď chcem cítiť bábenko, tak si večer v kľude ľahnem na chrbát, relaxujem, dám si ruky na bruško a vtedy cítim presuny! Nie sú to ešte nejaké kopance, ale také presúvanie a ťukotkanie :D ! Inak v priebehu dňa to ešte necítiť a hlavne pri starostlivosti o malú si ani neuvedomujem, že som teho. Crying or Very sad Takže večer, keď malá zaspinká, tak to je jediný čas, keď sa venujem "bábenku" - no a samozrejme ho celý deň aj pekne zásobujem jedlom :D Mimkab, pri prvom teho som cítila pohyby cca v 20 tt, tak ako píšu aj v knižkách! Karinkaa, gratulujem k výsledkom AFP! U nás sa robia testy na cukrovku vždy, ale až neskôr. Fúj, to som musela prísť nalačno a vypiť taký veľký pohár presladenej vody...no to bol riadny humus a potom mi odobrali krv. A k tým zubom - ja som bola u zubárky a odporučila mi používať počas teho gél na zuby ELMEX - v lekárňach sa dá kúpiť! Mal by dopĺňach chýbajúci fluorid v teho a tiež odstrániť precitlivelosť zubov a predchádzať zubným kazom. Wink

08.03.2007 13:28

babenko

karinkaa, neviem poradit Crying or Very sad mna uz chut do jedla presla, jem 2 - 3x za den, a ani sladkosti uz nemusim, a vaha ukazuje stale viac a viac! potvora. tie prve pohyby - vcera som citila take suchnutie asi na tom mieste, kde je krcok (?), teda uplne dole. a pohyby citim uz aj ked sedim, vlavo aj vpravo... raz to pride, a ak to bude velky futbalista, tak vam po nociach neda spat! Wink

08.03.2007 14:05

Soňa_

dakujem za rady...makku kefku mam aj s snazim cistit opartnejsie, ale je to bieda...akekolvek, co i len najmensie podrazdenie a hned sa spusti krv...a tie rana...brrr...skusim tomu pomoct aj tym gelom... a este jedna otazocka...prestali mi chutit mliecne vyrobry... pravdepodobne je to len docasny stav...zo dna na den vsak vzrasta narok na kalcium v tele..myslite, ze mozem uzivat kalciovy sirup?

08.03.2007 14:11

Zuzkaaa

Karinka, skus si pozriet veci pod pojmom polyhydramnion pripadne http://www.babetko.sk/user/view_page.php/www.kasulec.unas.cz/pictures/view_page.php?page_id=385762 Soni, s tym sirupom netusim, ale ja som na tom bola podobne, nechcela som pomaly ani vidiet mliecne vyrobky a teraz zjem 2 denne minimalne Smile takze sa Ti zase moze vratit chut na ne, nemusis sa obavat. Ale pre istotu sa na vsetky lieky a doplnky stravy opytaj svojho lekara, on ma Tvoje vysledky a bude Ti vediet najlepsie povedat.

08.03.2007 14:47

dami

Soňa_: Ahojte, nikde som nenasla diskusiu o krvavajucich dasnach... mate s tym niektora skusenost?? u mna to je zhorne a neviem co stym... Crying or Very sad
ahoj soni! ja som si s krvacajucimi dasnami nevedela dat rady. navstivila som vsetkych moznych zubarov, ti tvrdili, ze mi nieco chyba a pod., az nakoniec mi jeden povedal, ze to je z nespravneho cistenia zubov. uakazal mi, ako si mam spravne cistit zuby, no a odvtedy mam pokoj. samozrejme, ze ked 1 tyzden nepouzivam interdentalnu kefku, staci dotknut sa dasna a krvaca, ale beho 2 dni je to zase prec. takze, kup si pekne malicke interdentalne kefky (su pomerne drahe a zo zaciatku, kym sa naucis ako ich presne pouzivat dlho nevydrzia, ale stoji to za to). najskor si vycisti zuby s normalnou kefkou a potom si kazdy zubok pri dasen cisti s interdentalnou. zo zaciatku ti dasna budu velmi krvacat, ale do dvoch tyzdnov by si mala vidiet vysledky. a este je dobre pouzivat jednozväzkovu zubnu kefku. prilozis si ju tesne pod dasno, mozes aj trosku na dasno, mierne pritlacis, pokruzis a stiahnes smerom nadol cez zub. dufam, ze to pomoze aj tebe.

08.03.2007 14:52

babenko

[quote="Soňa_"]dakujem za rady...makku kefku mam aj s snazim cistit opartnejsie, ale je to bieda...akekolvek, co i len najmensie podrazdenie a hned sa spusti krv...a tie rana...brrr...skusim tomu pomoct aj tym gelom... ten gel pouzivam uz dlhsie, aj ustnu vodu elmex, ale dasna krvacaju aj u mna. uz by som aj mala navstivit zubarku... uffff, bojim bojim

08.03.2007 14:55

dami

ahojte babulky! len som vas prisla pozriet, ze ako sa mate a ako rastu bruska. no citam, ze poniektori drobcekovia uz aj kopkaju. musi to byt krasny pocit. prajem vam aj nadalej krasne a pohodove tehu a v auguste vela zdravych, krasnych babätok!!!! pekny den!!!

08.03.2007 15:33

karinnkaa

[quote="Zuzkaaa"]Karinka, skus si pozriet veci pod pojmom polyhydramnion pripadne http://www.babetko.sk/user/view_page.php/www.kasulec.unas.cz/pictures/view_page.php?page_id=385762 dakujem za linku Zuzkaaa, zrejme to bolo z tej chripky co som mala minuly tyzden. mala som zvysenu teplotu v nedelu a v pondelok a cely tyzden hrdlo zapalene. Zrejme preto sa telo branilo. No dufam, ze to je to a ze nemam ziadnu tehu.cukrovku a ze nase babanko je poriadku. Boli sme aj na utlrazvuku a doki povedal, ze nevidi ziadne anomalie ani nic. Objednali sme sa aj na 4D ultrazvuk tam u nich, lebo moj drahy teraz pre istotu z prace nemohol odist... takze ideme buduci utorok o 17.20. Dufam, ze bude vsetko ok. K tym dasnam - odkedy som tehotna aj mne krvacaju pri kazdom umyti zubov, predtym mi tiez trochu ale nie az tak ako teraz. A kazde rano mam plny nos a ked vyfukam, tak je mam krvave sople Sad Ked si vecer lahnem tiez citim pohyby, obcas aj ked soferujem mi vybruje brusko Smile vcera som sa rozhodla ze kupim tehotensky pas do auta, lenze kym som dosla do obchodu tak ho zavreli.... no co uz. Dnes som bola tiez v jednom tehu obchode co bol rovno pred nemocnicou, tak mi tam 60rocny chlapik rozvadzal co vsetko maju, z akej latky, akej farby a velkosti, a pritom mali take otrasne veci a drahe tiez. Ani som sa vedela poriadne rozhliadnut, ked som mu podakovala, ze xcem sa iba pozriet, tak povedal, ze kludne, ale kecal dalej... tak som radsej vypadla. Otravny bol a ja mam cely den pokazenu naladu kvoli tej vode plodovej, dobre ze som mu tam nevynadala....

08.03.2007 15:43

Zuzkaaa

nenavidim take predavacky a predavacov, ja tiez vzdy radsej odidem pokial nepochopia, ze nechcem ich asistenciu... A kvoli tej plodovej vode si nerob tazku hlavu, urcite budete v poriadku a na dalsom ultrazvuku to urcite uvidis.

08.03.2007 17:54

mimkab

karinnkaa Na to krvacanie keď si fúkaš nos.......chýba ti vitamin C, máš ho málo. Skús papať ovocie a všetko čo obsahuje vitamin C. Zvýš si prísun vitamínu. Čítala som to v mudrej knihe. Smile A naozaj mi to pomáha. Dúfam, že pomôže aj tebe.

08.03.2007 19:23

LuciaG

marus: Lucia-na teba mam otazku ci si bola v TN v nemocnici na ultrazvuku?? Da sa tam vypytat aj fotka, alebo nejaka ina nahravka?? Manzelika mam odcestovaneho tak by som si rada dala spravit aspon fotecku nasho drobceka.
marus, ja som tam bola naposledy pred tromi rokmi a vtedy sa dala rozhodne urobiť fotka no možno už pokročili a bude sa dať aj nejaký iný záznam. Ja idem tiež na bud.týždeň v pondelok na UZV v 20tt ale zasa k Jankovskému.

08.03.2007 20:03

Miriam z NR

Ahojte maminky a skoromaminky Smile Prepacte ze vam sem leziem, ja som z augustoviek 2006 a chcem pomoct mojej kamaratke ktora predava kocik PegPerego s navettou (len hlboky). Je pouzivany 8 mesiacov aj to minimalne, lebo jej Samko neznasal kocik, takze je ako novy. V cene je sietka proti hmyzu a hracka na kocik - predava ho za 7500,- Sk. Tak ma napadlo ze to sem ponuknem. Dufam ze sa nehnevate Embarassed Ak ma niektora zaujem tak volajte na cislo: 0911 408 962. Je z NR. Pekny den Smile Miriam

09.03.2007 07:58

marus

marus: Lucia-na teba mam otazku ci si bola v TN v nemocnici na ultrazvuku?? Da sa tam vypytat aj fotka, alebo nejaka ina nahravka?? Manzelika mam odcestovaneho tak by som si rada dala spravit aspon fotecku nasho drobceka.
marus, ja som tam bola naposledy pred tromi rokmi a vtedy sa dala rozhodne urobiť fotka no možno už pokročili a bude sa dať aj nejaký iný záznam. Ja idem tiež na bud.týždeň v pondelok na UZV v 20tt ale zasa k Jankovskému.
Lucia- ja som tiez chcela ist k Jankovskemu ale povedal mi ze mam na ten 20tt ist na ultrazvuk do nemocnice, vraj tam maju presnejsie pristroje. Inak by som bola isla aj k nemu. Takze neviem ci sa ma chcel zbavit...... :D , alebo ta mozno este dodatocne posle do nemocnice?? Nerozumiem, ja som sa preto objednala do nemocnice este pred dvoma tyzdnami.

09.03.2007 12:27

nasenka

Baby mám smutné správy ohľadom Písala mi, že má tie výsledky zlé a že je tam vysoké riziko poškodenia plodu! Do pondelka sa má rozhodnúť, čo spraví! Ale ešte chce ísť na 3 D UZV! Tak na ňu myslite, nech všetko dobre dopadne! Ja som z toho Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

09.03.2007 12:38

mimkab

nasenka Pozdravuj Rikinku, stále na ňu myslím. Joj, je mi to tak veľmi ľúto. Verila som, že vysledky dopadnu dobre. Ani neviem čo napísať......... Crying or Very sad Nech sa drží a hlavne veľa síl. Ako sa hovorí, aj zlé je na niečo dobré. Aj keď teraz sama neviem v čom je to dobre......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad