1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

05.01.2007 18:15

Katarína

Ahojte babenky. Tak sa pridávam do "klubu" aj ja Smile Najskor udaje do tabulky- bývame v Bratislave,termín mám 16.8.2007 a doma mám už jedného čertíka Lukáška,ktorý bude mať v marci 3 roky.Rodiť budem pravdepodobne-ako aj prvé bábo v Ružinove a mená ešte 100%nevieme.Možno Nina a Matúš,ale nie je to nič záväzné :D Druhé bábo sme zásadne neplánovali,ale veľmi nás tá novinka potešila.Aspoň Lukáško nebude sám Razz Zle mi býva poriadne.Aj pri prvom som skončila na infuzkach v nemocnici.Teraz to až tak ďaleko nezašlo,ale celý deň mi žalúdok úplne pláva,napína ma,som úplne nemožná a ospalá.No hrôza.Ešte že sa malý vieprehrať pekne aj sám.Stačí keď ležím na gauči vedľa neho a komentujem jeho úspechy Wink Bruško mi zatiaľ extra nevyskočilo.Už ho tam tuším,ale vyzerám skôr ako po dobrej večeri Cool Zdá sa mi,že som pochudla,aj keď podľa váhy sú to len 2 kg,ale gate skôr visia.Ako sa poznámnebudem mať problém to neskôr dobehnúť..teraz mi nechutí vôbec nič a jem naozaj len preto,že musím.A najhoršie je to s pitím.Neviem sa s chuti napiť-hneď mi je ťažko.Teraz mi paradoxne najviac chutia ochutené minerálky-doteraz som ich nikdy nepila,len čistú vodu..čo už Surprised Zatiaľ snáď všetko.Teším sa na tabuľku,kde vás budem vidieť pekne komplet :D Zatiaľ všetko dobré a pokojné žalúdky Razz

05.01.2007 19:20

Lenka F.

ahojte tehulky- tak som znova k vam nakukla. Svagrina z babetkom su v poriadku. Este si ich nechali na pozorovani v nemocnici. Dnes jej vadil bratov parfem, vyhnala ho z izby ze jej je zle. V Novych Zamkoch je 4D ultrazvuk - je to super si pozriet babetko v brusku. www. 4Dultrazvuk.sk tel. c. 0356426146 - MUDr. Eduard Havlas

05.01.2007 19:22

Lenka F.

Tu stranku som napisala zle. Oprava: www.ultrazvuk4d.sk

05.01.2007 19:28

Zuzkaaa

AdkaV, dik za info o predajni Ma-ma, dobre vediet... ja som bola iba na internetovej stranke, takze neviem moc posudit, ale aspon sa tam nemusim zbytocne trepat

06.01.2007 10:07

deli

ahojte baby, tak ma mozte skrtnut z tabulky, bola som na kontrole a je to missed, uz mam po kyrete, som totalne v depresiach, ale hadam to casom pominie.... uz sem nenakuknem, lebo by som asi revala, ale uprimne vam vsetkym zelam, aby ste to vydrzali v zdravi a bez komplikacii az do porodu

06.01.2007 13:57

Micinka

Ahojte babulky, tak aj ja sa pridavam k augustovkam. Som v 8tt a termin mam na 20.8.2007, som z Ba. Co sa tyka prinakov tak zle mi byva teda poriadne ako vacsine z vas, ale nasla som si uz na to recept :D ..stale musim nieco prezuvat, inak odpadavam! Lekarka mi dala cipky Torecan, ale velmi nechcem davat do seba lieky. Beriem Duphaston, lebo uz viac ako tyzden obcasne spinim, tak verim ze to nic hrozne nebude. Deli: to mi strasne luto, dufam ze co najskor sa z toho dostanes a drzim palceky nech dalsie teho bude o to krajsie!

06.01.2007 15:16

Mmiriam

Ahojte! Ale sa nám to tu krásne rozrastá. Vítam všetky nové tehulky. Ja vôbec nemôžem spávať. Nevie mi niekto poradiť nejakú domácu medicínku na dobré a hlavne nepretržité spanie. Pre mňa je noc úplným utrpením. Len sa prehadzujem a čakám, kedy bude ráno. A medzitým idem ešte aspoň 2x na WC. Tiež som si pozerala nejaké tehotenské veci na internete. Ale keďže ja som doma a nechodím do práce, chcela by som hlavne športovejšie veci. A také tam moc nie sú. Celkom sa mi niečo pozdávalo v Quelle, ale musím si ešte poriadne premyslieť čo, lebo tie ceny sú neuveriteľné. Deli, je mi to moc ľúto.

06.01.2007 15:57

LuciaG

marus: Ahojte dievcata, LuciaG-kludne sa pytaj na co chces, ano bude to moje prve babenko takze nemam ziadne skusenosti s rodenim. :D Asi budem rodit v TN, moc som zatial nad tym nepremyslala, ale kde by som asi isla, ze?? A vracat nevraciam, len mi je stale zle, a napina ma. Ty si v ktorom TT ked uz mate 27mm?Ja som videla nase naposledy pred 3 tyzdnami a to sme mali 8mm. Tak sa tesim na pondelok ako sme podrastli. :D Ktoremu DR. chodis? Yuyka-mam presne tvoje pocity. Je to hrozne ked clovek musi chodit aj do prace, ani sa neviem sustredit co mi je stale zle. Tesme sa ze to zachvilu prejde.
Ahoj. Ja som v 10.tt a chodím k MUDr. Jankovskému. A ty ku komu chodíš?

06.01.2007 16:12

Micinka

Ahojcek Miriam, ja mam presne to iste. Lenze ja uz som tvrda o osmej a budim sa pravidelne medzi 1-2 v noci a len sa prevalujem a zurim, lebo nemozem zaspat. Takze recept ti nedam zatial Smile No a cely den nie som schopna normalne existovat, len sa vyvalovat :D

06.01.2007 17:23

tischka

..baby, mozete ma vyskrtnut..potrat.. Crying or Very sad ..tak snad vam to rychlo ubehne a budete sa uz moct tesit zo svojich drobnych krasnych ratoslesti..mne to zial nebolo dopriane..ale stavaju sa aj horsie veci..tak drzim palce..payte..

06.01.2007 22:43

rikinka

Ahojte dnes som sa tu tak tešila, konečne po skúske, volnejšie, no cítam hrozne správy. je mi to hrozne lúto. Až mi slzy vyšli Crying or Very sad . Prežila som to min.roku v marci, a mam to stále v živej pamäti. Nemám na to ani slov. Držím pršteky, vo všetkom Exclamation Exclamation po dnešných deprimujäcich prečítaných správach to 100% odkladám. Ešte nie je všetko OK a v podstate, ak si tak vezmeš, celé tehotenstvo si v akom-takom riziku, rozdiel je v tom, ako to ktorá berie, ako premýšla a či na to najhoršie myslí. Ak žena niečo také prežila - ako stratu bábatka v tehu, tak sa nedá na to nemyslieť, aspon pre mna. Takže veci vytiahnem až niekedy v 8.mesiaci.... ak Boh dá, a bude všetko v poriadku. Za čo sa modlím každý večer Exclamation Sad ... nooo do konca marca. Ani si nevieš predstaviť ako zleniviem. už teraz som také lenivčatko, ktorému sa ani vonku nechce chodiť Laughing No ale po missed dokina nakázala doma byť, tak radšej ju posluchnem. Už by som asi ťažko prežívala dalšie nejaké nešťastie. No radšej na to ani nemyslím Exclamation Tak sa môžem aspon pripravovať na skúsky, čítať časáky, a spaaaaaaaaať Laughing , to je moje Laughing ahojte Smile , budeme bojovať spolu a dufajme, že dobojujeme v šťastí Exclamation O spánku už nehovorím, je to hrozne, na brušku sa bojím spať, i ked som včera skúsala a v pohode by sa ešte dalo.... no mám taký blbý pocit....a prsia bolia furt Rolling Eyes tiež ahoj, som na teba nejako pozabudla. Chcem sa opýtať, berieť Duphaston a si doma? nechceli ťa hospitalizovať? Ja beriem tiež Duphaston, už mesiac...

06.01.2007 23:04

Elzinka

Deli, tischka je mi to velmi luto, dufam ze ta bolest na dusi nejako preboli ...

06.01.2007 23:29

tischka

rikinka, Elzinka dakujem baby..snad to raz prekonam a bude lepsie......

07.01.2007 08:47

Micinka

Rikinka, nechceli ma vobec hospitalizovat, lebo vraj po novom sa male potraty (do 3.mes.) nehospitalizuju. Takze lezim doma, ale nejako mi to neprechadza, tak budem musiet ist znova lekarke, ale urcite inej. Kazda kocka co s tym ma nejake skusenosti, tak mi odporuca inu nemocnicu, lebo ze to je blbost co mi povedali na kramaroch. A ty si bola v nemocnici? Odkial si?

07.01.2007 13:14

petronella

Vsetkym augustackam 2007 prajem stastne tehotenstvo:) Augusotvka 2004

07.01.2007 13:52

Zuzkaaa

Tischka, Deli, je mi to moc luto. Baby drzte sa, kazda z nas si vie predstavit, ako Vam je... Crying or Very sad Prajem Vam nech ta bolest co najrychlejsie odide

07.01.2007 14:46

kacenka78

tischka: ..baby, mozete ma vyskrtnut..potrat.. Crying or Very sad ..tak snad vam to rychlo ubehne a budete sa uz moct tesit zo svojich drobnych krasnych ratoslesti..mne to zial nebolo dopriane..ale stavaju sa aj horsie veci..tak drzim palce..payte..
tak to je mi velmi luuuuuuto..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ono priroda to niekedy riesi aj takto...ale nezufaj, urcite sa to nabuduce podari...aj Ty Deli....

07.01.2007 18:55

rikinka

Ahojte ! no ja som z východu SK, a to čo ti povedali, je aj podla mna fakt somarina. A poriadna! Ved preboha nosíš v sebe bábo. Neviem v ktorom si týždni, a aj ked to nie je ešte plod ako napr. v 4,5 mesiaci, ale je to začiatok nového života. To vôbec nechápem. Ja som mala krče, bola som asi vo 4.týždni a hned ma nechali ležať. A to som ani nešpinila. Co ak by ten zárodok, čo je v tebe zachránili?? Ak si pod lekárskym dozorom, je to určite lepšie. Doma určite chodíš, čo to porobíš, v nemocnici by si bola ležiaci pacient, jedlo by ti mali nosiť do postele a fakt len WC, sprcha. Ak ti to nie je jedno, išla by som do nejakej inej nemocnice Exclamation a duplom, ak sa ti to pomaly zhoršuje. Dufam, že bude všetko v poriadku !

07.01.2007 21:41

Jany

deli, tischa je mi to velmi luto, prajem vam vela sil a dalsie tehotenstvo o to krajsie. rikinka, ja som na MD s malou Smile a zle mi nastastie neni Smile ale pri prvom tehu som to tiez prezila a pracovala, tak viem o com pisete! no pozitivne myslim vzdy, tak kocky uz sa pomaly blizi koniec tretieho mesiaca, tak nam bude vsetkym fajn Smile zajta si konecne spravym termin u gyn., tak sa uz tesim na malinke ze zas uvidim :D

08.01.2007 10:46

tischka

dakujem baby Smile

08.01.2007 11:50

marus

marus: Ahojte dievcata, LuciaG-kludne sa pytaj na co chces, ano bude to moje prve babenko takze nemam ziadne skusenosti s rodenim. :D Asi budem rodit v TN, moc som zatial nad tym nepremyslala, ale kde by som asi isla, ze?? A vracat nevraciam, len mi je stale zle, a napina ma. Ty si v ktorom TT ked uz mate 27mm?Ja som videla nase naposledy pred 3 tyzdnami a to sme mali 8mm. Tak sa tesim na pondelok ako sme podrastli. :D Ktoremu DR. chodis? Yuyka-mam presne tvoje pocity. Je to hrozne ked clovek musi chodit aj do prace, ani sa neviem sustredit co mi je stale zle. Tesme sa ze to zachvilu prejde.
Ahoj. Ja som v 10.tt a chodím k MUDr. Jankovskému. A ty ku komu chodíš?
Ahojte dievcata, Lucia -ja som v 11tt a chodim Dr. Hermanovej. Kedy mate termin?? Ja 2.8.2007 Mozno sa stretneme na porodnici. :D Dnes som bola na ultrazvuku a videla som nase babenko. Mame 30mm a mame krasne rucicky a nozicky. Veselo si kopkalo a pratahovalo. No proste super. Kocky dnes som myslela ze umrem, od rana mi bolo tak strasne zle. Este mi takto nebolo.Nepomahalo ani si nic zajest ani zapit, uz som nevedela co robit. Tesima len myslienka na babenko, inak by som to tu v praci nevydrzala. Chcem sa spytat ked vas boli hlava co uzivate?? Bojim sa dat si nejake lieky. Deli, tischa- je mi to velmi luto ze to nevyslo. Urcite sa to najblizsie podari. Drzim palceky.

08.01.2007 17:30

Zuzkaaa

Ahoj Marus, no co ja viem, tak najlepsie lieky nebrat ziadne. Ja mavam tiez obcas bolesti hlavy, co je horsie, tak trpim obcas migrenou (aj tento vikend, vtedy to trva tak 12 hodin a cely den som K.O.) . Na Tvojom mieste by som sa opytala gynekologicky, mozno skusila hemoepatika, co nemozu babetku ublizit...

08.01.2007 17:34

karinnkaa

Deli, Tchika - sucitim s Vami !! Dufam, ze to rychlo prekonate a prajem velmi vela sil do novych zaciatkov!!!! pre ostatne babeny, nech je to rychlo za nami. obcas mi to pride ako nekonecne dlho este. kazdemu tak rastie brucho ako mne?? spat na bruchu vobec, uz som si musela kupit vacsiu podprsenku, v c&a nove nohavice, tu v budapesti uz maju obrovske vypredaje, tak za 800sk som si kupila celkom elegantne, a zrejme do 4-5 mesiaca aj vydrzia. Ostatne este nekupujem, len gate nezapnem sakris. Mimochodom ta tehu moda je otrasna, ale nasla som jeden superkrasny obchod Forme or ferme ci ako sa volaju, ale 3tis. za obycany rolacik (podotykam po 50%tnom zlacneny) teda nedam, aj ked vyzera super. tak sa zatial mavajte a drzte sa karin

08.01.2007 19:41

Micinka

Karinka: no ja som zatial len v 9tt a jedine co si asi pojdem kupit vacsie bude podprsenka :D . Zatial vsetko visi na mne, lebo som schudla 2kg. Ale tiez ked si lahnem na brusko tak ma to velmi tlaci. Co sa tyka oblecenia pre tehulky tak suhlasim s tebou, lebo tie veci co maju u nas v obchodoch su hrozneeee.. Neviem kde sa budem obliekat Confused

08.01.2007 20:13

LuciaG

marus: Ahojte dievcata, Lucia -ja som v 11tt a chodim Dr. Hermanovej. Kedy mate termin?? Ja 2.8.2007 Mozno sa stretneme na porodnici. :D Dnes som bola na ultrazvuku a videla som nase babenko. Mame 30mm a mame krasne rucicky a nozicky. Veselo si kopkalo a pratahovalo. No proste super. Kocky dnes som myslela ze umrem, od rana mi bolo tak strasne zle. Este mi takto nebolo.Nepomahalo ani si nic zajest ani zapit, uz som nevedela co robit. Tesima len myslienka na babenko, inak by som to tu v praci nevydrzala. Chcem sa spytat ked vas boli hlava co uzivate?? Bojim sa dat si nejake lieky. Deli, tischa- je mi to velmi luto ze to nevyslo. Urcite sa to najblizsie podari. Drzim palceky.
Ahoj marus, Ja som práve od Dr.Hormannovej odišla Confused Ja som už tiež 11.tt a termín mám 5.8.2007 tak to sa naozaj možno v pôrodnici stretneme :D V ktorej časti Trenčína bývaš? Ja pri MAXe. Ja v noci tiež absolútne nemôžem spávať. Dnes som išla po dvojtýždňovej dovolenke do práce a skoro ma klepla pepka z toho šoku Rolling Eyes Po celý čas, čo som bola doma, ma vôbec nebolela hlava (predtým príšerne), no dnes prvý deň v práci a tak veľmi ma rozbolela Crying or Very sad . Ja si od bolesti hlavy nedávam nič, iba tíško trpím Sad Dievčatá, ktoré ste prišli o bábätko je mi to veľmi ľúto, ale ja si vždy vravím, že všetko zlé je na niečo dobré. Lekári tvrdia, že väčšinou plod, o ktorý žena príde, odumrel práve preto, že bol nejako poškodený. Netrápte sa - príroda vie, čo robí. Nabudúce to dopadne úplne inak, verte tomu.

08.01.2007 20:14

Zuzkaaa

Caute baby, no ja mam vahu rovnaku, o 1kg menej, ale nohavice mam uz iba jedny, do ktorych sa zmestim a to som v 10tt. Proste je to vsetko na bruchu, ale este spim na bruchu Smile Musim ist kupit novu podprsenku... a kupila som si jedny sportove nohavice v Carrefoure, maju rozsirovaciu gumicku na vrchu, takze aspon 2 dalsie mesiace, snad aj tri vydrzia... No, tak uvidime Smile

08.01.2007 20:41

Jany

he he tak ja nemusim riesit problemy s oblecenim lebo mam este po prvom tehu Smile tiez som este nepribrala, ale ono to pride nebojte Smile boze pri prvom som az 20kg, teraz si to muim nejako ustrazit Confused ja spavam zatial v pohode na brusku Smile

09.01.2007 08:11

marus

Ahojte dievcata, Zuzkaa-dakujem. Skusim asi tie homeopatika na bolest. Lebo vcera som myslela ze odpadnem od bolesti a potom sa k tomu pridalo nutkanie na vracanie. No hroza. Nedalo sa to vydrzat, este ked som musela v praci podavat vykon. :D Lucia-ja byvam pri Ozete, ale okolo MAxu chodim do prace kazde rano :D ,dochadzam do Dubnice n/V, takze budem na teba mysliet ked pojdem okolo. :D Ak sa smiem spytat a preco si odisla od Hormannovej? Nebola si spokojna? Ja som zatial problem s nou nemala aj ked je to taka razna zena. Dievcata a s tym priberanim je to hrozne, ja tiez uz nezapnem poraidne ziadne nohavice, a vsetky podprsenky ma tlacia. Lucia-nevies poradit kde mam skocit na tehulkovske oblecenie v TN? Alebo si dat radsej nieco usit?

09.01.2007 13:34

Pozdrav z Londyna

IngridWilson

Ahojte mamicky a buduce mamicky. :D Volam sa Ingrid a zijem v Londyne 9 rokov....Nezije nahodou niektora z vas v Londyne a je v prvom trimestri? Rada by som sa s niekym podelila o skusenosti a pocity v tehotenstve.... lebo momentalne mam zmiesane pocity...HORMONY FUNGUJU NAPLNO!!!!!!!!!!!!!! Tak sa ozvite budem rada. Termin mam 06.08.2007 Ahojte Razz

09.01.2007 14:11

Mmiriam

Ahojte! No ja som dnes nejako mimo. Nič sa mi nechce a ešte mi je aj zle. Našťastie malá teraz spí, takže si trochu oddýchnem aj ja. No ja keď sa pozriem do zrkadla, tak bruško už celkom vidieť. A pritom bábätko je ešte úplne malilinké. Ale pravdepodobne ho mám nafúknuté. Neviem. S nohavicami zatiaľ problém nemám, lebo väčšinou nosím so zníženým pásom a tie ešte v pohode zapnem. No také vyššie by som už nezapla ani náhodou. Dievčatá, kedy idete na krv? Alebo ste už boli?

09.01.2007 14:52

LuciaG

Mmiriam - ja som bola na krv pred týždňom. marus - ja som od Hormannovej odišla iba kvôli tomu, že veľmi bolestivo vyšetruje až som mala z jej vyšetrení traumu a vždy som krvácala. Inak prístup mala OK, ale toto mi naozaj veľmi prekážalo. Teba jej vyšetrenia nebolia? Dve predajne tehu oblečka sú pri Cafe Verde tam v tej pasáži. Jedna predajňa je vedľa Pizzérie Giaccomo a druhá predajňa Mamina je vzadu pri Country pube. Ja sa tam chystám tiež asi tento mesiac.

09.01.2007 15:04

Jany

baby ja este ani termin nemam, nieto ze na krvi! normalne volam gynde od rana a sa jej nemozem dovolat, furt obsadzovaci ton ............. Rolling Eyes my sme mali trosku horsiu noc, mala sa zobudila ani neviem o ktorej a sa zacala hrat v postielke a rozpravat si, no neviem co ju to pochytilo. to sme uz davno nemali. tak sme dospavali poobede dve a pol hod Smile ingrid, myslim ze su to kocky aj z anglicka, trebna popozerat. ci su tiez niektore tehu, v prvom trimestri to neviem, ale ved sa kludne zapajaj ku nam Wink

09.01.2007 15:40

marus

Lucia-dik za tip. Skusim obehnut tie predajne aj ja. Ja nemam bolest pri jej vysetreniach, zazila som uz aj horsie. Ja som tam vzdy len raz do roka na preventivnej a nejako to vydrzim. Ja som bola kedysi taka hanblivka a nechcela som chlapa gynekologa, preto som isla k nej a asi som si zvykla. Mmiriam-ja som bola na krv este koncom decembra a 16.1. idem druhy krat do poradne. Myslim ze mas najvyssi cas. :D

09.01.2007 16:29

marus

Ahojte skusam ci sa mi zobrazi ticker

09.01.2007 17:19

Škorica

Ahojte Augustovky, rada by som sa k Vám pridala. Zatiaľ som u Dr nebola, ale termín by som mala mať podľa svojich výpočtov 28.8.2007.

09.01.2007 18:31

rikinka

Ahojte ! Wink tak pozerám, že už aj Vám bruška rastú... konečne. Mne sa to teraz nejako ustálilo. Furt sa sledujem a myslím si, že ako rapidne mi bruško narástlo, tak to bude aj nadalej Laughing , no ale to hádam nie Exclamation Ja som pri dcére pribrala 12kg, tak dufam, že aj toto tehu nejako moc neodskočim. Baby, mne je zle už celé dni Rolling Eyes . Začalo to len ráno, potom aj večer a teraz celý den. Jedno šťastie, že som doma, lebo fakt neviem, ako by som v robote predychavala.... Rolling Eyes Ja už sa teším 25.1 do poradne, až závidím /ale v dobrom/, ako ste si už niektoré videli bábenka Embarassed Takže u mna nič nové, polihujem doma, len spííím a spííím, vstávam o 12hod.na obed, navarím a potom znova lahnem, čítam, potom do 2 rána ponocujem... Laughing , vážiť som sa zatial nevažila - pre moju spokojnosť Rolling Eyes Smile . Ja mam tiež časté bolesti hlavy a niekedy migrenu, ktorá ma naposledy chytila v nemocnici. Viem, že ibalgin, ktorý mi stále skoro okamžite zabral na bolesť tehulky nemôžu. Sú to silné tabletky. Neviem teraz na 100%, ale myslím, že mi dokina dala Atalargin na tú migrenu. Pekný večer prajem Wink

09.01.2007 21:36

Zuzkaaa

Caute, ja idem na odbery tento piatok a na ultrazvuk 25.1. - aj ked v mojom pripade uz stvrty Smile Dufam, ze bude vsetko ok. Rikinka, ja som na tom podobne, kedze som tiez doma. Vecer som dlho hore, neviem v noci poriadne spat a cez den som hotova. Trochu nieco porobim a chce sa mi spat, no hrozne, uz len cakam, ze to o chvilu prejde... Inak mi je tiez vselijako divne zle od zaludka posledne dni, a moj cuch je genialne vyvinuty, vsetko citim omnoho intenzivnejsie a je mi z toho zle. Manzel sa mi smeje, ze si mam predstavit, ako je potom stale tomu chudakovi nasmu psovi :D

09.01.2007 21:39

mlenka

Ahojte baby, tiež mávam bolesti hlavy, len tak tíško trpím lebo si nechcem dávať žiadne lieky. Snažím sa čo najskôr zaspať, ale musím chodiť častejšie na WC. bola som už druhý raz na ultrazvuku, zatiaľ je všetko OK. Som v 8tt, meriame 21mm. Idem za mesiac na KO. Dievčatá tiež som ešte nebola na krvi a ani termín pôrodu som nedostala. Len podľa môjho výpočtu by to malo byť niekedy začiatkom augusta.

09.01.2007 22:16

Zuzkaaa

ok, tak skusim ticker aj ja :D

09.01.2007 22:49

babenko

mile augustovky, dnes mi doktor potvrdil druhe tehotenstvo, termin mam 25.-teho a uz sa vsetci na drobca tesime... ..necitala som vsetko, ale zachytila som, ze niektora zienka ma bolesti hlavy. mne pomahaju homeopatika Sepia, su pre tehotne. dufam, ze som poradila. a zavidim este bezdetnym kockam, ja chodim cely den ako vypluvnuta, prvy syn da riadne zabrat, je ako z divych vajec... kde su tie casy, ked som si pri prvom tehotenstve mohla lahnut, kedy som chcela?! Wink a zdravim JANY!!! stretavame sa este na inom fore

10.01.2007 07:36

marus

Ahojte dievcata, babenko-dakujem za radu to som bola j as tou bolestou. Skusim tie homeopatika, uskodit by to nemalo babenku. Zuzkaa- ako sa ti podaril ten ticker?? Neviem kde to mam ulozit aby sa to zobrazovalo pri kazdom prispevku. Neporadis?? :D

10.01.2007 10:00

Jany

babenko vitam ta medzi nami akugustovkami Laughing marus, tickerik si musis skopirovat a dat do nastavenia do podpisu. potom sa ti bude stale automaticky ukazovat Wink

10.01.2007 10:20

karinnkaa

Ahojte zdravim vsetky nove a stare : Wink strasne zavidim vsetkym, ktore ste doma Smile neviem ako to vydrzim do 8-meho mesiaca, ale zatial nemam nejake specialne problemy. Nebyva mi zle ani nic podobne. Prsia ma sice bolia priserne este stale ale inak sa da robota za kompom zvladat..zatial.... Ja idem 3x k lekarovi a prvykrat na krv 5.2 ale uz som bola 2x na ultrazvuku, dostali sme aj fotecku - sice tam vidiet len take cierne machule, ale evidentne je to nase male Smile Dnes som si konecne obliekla svoje uplne prve tehu nohavice, pripada mi to ako milosrdenstvo ze ma nic netlaci a netaha !!!!! Tak sa vsetky drzte a kt. bolo zle ci priserne, tak prajem zlepsenie !!! paaaaa

10.01.2007 11:46

mima21

ahojte augustovky, tak sa k vam pripajam aj ja ja som s tych co je im blbo tarmin mam 15.8. je to moje druhe babo :D prve je september 2005 Razz prajem vsetko naj augustovkam. Wink

10.01.2007 12:03

marus

Mima21- vitaj medzi nami. Karinnka- zavidim ti tie nohavice, budem musiet aj ja nejake uz zohnat. lebo je to des ked ma tlacia cely den v praci.

10.01.2007 12:38

karinnkaa

Ahoj Mimka vitaj !! Marus - tie nohavice su super uzasne. Naozal som uz nevedela co mi je a po veceroch ma z toho tlacenia aj brusko zacalo boliet, takze som si povedala, ze sa prestanem trapit a basta. Moja robotal vyzaduje business look, ale od februara robim aj tak z domu, takze dovtedy este vynosim daco, potom uz len teplaky a nejake volne gatule Smile A na tych par dni co sa musim dotrepad do officu uz nieco vymyslim.

10.01.2007 13:21

Ahojte

Marysh

Ahojte dievcata, na chvilu som zasa vypadla, pripajam sa do tabulky... bydlisko - SN - vek -27 - termin porodu - 21.8.2007 - mena pre deticky (ak uz mate predstavu) -este nemame - kolke dietatko to bude (ak mate uz deticky, napiste aj ich meno a vek) - druhe, Maxim ma 22 mesiacov - kde chcete rodit - tak ako Maximka v St. Johann in Tirol, Rakúsko Toto tehotenstvo znasam celkom v pohode, zatial. Pri Maximkovi mi bolo do polovicky tehotenstva hrozne zle, teraz negrckam, len musim castejsie jest a mensie porcie. Bolia ma prsia, sem tam brusko... nevazila som sa zatial, takze neviem kolko som pribrala, pred 1. tehu som mala 55kg, po nom mi ostalo 7 kg navyse a teraz som mala asi 60... uvidime, kolko priberiem. Pri prvom 13 kg. Sestra sa mi !smeje! ze budem fajn velka, ze sa pri druhhom dobre pribera, lebo je uz vsetko roztiahnute... ake mate s tym skusenosti? Zdravim vsetky a nech nam to ide vsetko dobre ako po masle Wink

10.01.2007 21:06

rikinka

Ahojte !! no poviem Vám pravdu, som fakt rada, že mám skoro 11r.dcéru a že mi aj ranajky niekedy urobí /ked sa jej chce, lebo je taká lenivá ako ja teraz Laughing , teda ona furt/ a že mám relatívny klud a môžem ležať a že som doma, ale neuveríte, aj sa teším ešte do práce. Ak mi to dokina v apríli dovolí teda - dufam. Rolling Eyes Sad , ja som si myslela, že aj bývaš v SNV Sad , som sa tešila.... a ty si v Rakúsku... och, no čo už Rolling Eyes Ja tiež čakám druhé bábo a poviem ti, že bruško mam dobre velké na začiatok 3 mesiaca. Ved aj fotku som tu hodila kedysi. Mám pocit, že mi nejako skôr narástlo... pri malej som pribrala 12kg, tak uvidím kolko teraz, no nechcela by som vela... kedy to dám dole Confused: Exclamation Lahko sa priberá, ale ked chcem zhodiť... katastrooofa Exclamation Rolling Eyes ahooj a vitaj Wink máš tu niekde diskusiu čisto na vytvorenie a vloženie si tickierika. Skús takto. Neboj, ja som pri tom maturovala pol dňa vkuse a to som bola v práci Laughing ideme spolu do poradne Smile . Ja som z toho spánku už hotová, nemôžem nájsť tú správnu polohu, prehadzujem sa, trpnu mi z toho až ruky, raz mi je horuco, potom zima a ked si konečne nájdem supiš polohu a zaspáávam, musím na WC Rolling Eyes

10.01.2007 21:43

Jany

ahojte, ja tiez uz nohavice nosim len tie najvacsie a uz pomaly rozmyslam, ze vyberiem tehu nohavice Wink co je vsak najlepsie mne vobec nic nie je, ani prsia nebolia, no nic :D ja ani neviem ze som tehu. baby co cakate druhe tiez vam je lepsie ako pri prvom tehu? rikinka, na tickerik sa pytala marus a nie ja Wink ale uz ho ma spraveny ako vidim Smile

10.01.2007 21:56

rikinka

práveže mi je častejšie zle ako pri prvom tehu Rolling Eyes . Pri malej mi bolo zle tak do 4mesiaca a len ráno, cez den pohoda. Teraz mi je zle celý den. Minule som do pol 2 rána pozerala telku a len som predychavala... takže je jedno kolko je hodín, je mi zle vkuse. Ale nezvraciam. Kým ma nenapne tak, že letím, tak ja sa pred WC neskloním Laughing