1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

30.12.2006 14:57

mlenka

Ahojte babky, veľmi rada sa k Vám pridávam. Čakáme babätko august 2007. Chcela by som sa spýtať či má niektorá skúsenosť s vaginalný tabletkami "gynoflor" v 6tt. Smile

30.12.2006 18:14

Zuzkaaa

Ahoj AdkaV! Dopln do tabulky prosim aj mna... Vek 28, Bratislava, bude to nase prve babo, termin mame zatial stanoveny na 8.8.2007, porodnica bude pravdepodobne Antolska Neviem, ci som Ti to uz neposielala Smile Dakujem

31.12.2006 20:20

rikinka

ja beriem to acidum folicum raz denne večer a k tomu ešte Magne B6. Beriem to už skoro mesiac a mám to brať určite do 25.1, kedy pojdem na UZV a 1x do poradne. Ale myslím, že ak by som to brala aj dlhšie, nič sa nestane.... Wink Rolling Eyes no vaginálne som sa teda nabrala habadej, ale tento názov mi nič nehovorí. Ale tiež ked som bola teraz v nemocnici, bola som v 5TT a tiež som brala vaginálne, mala som mykozu Rolling Eyes Baby máte aj vy také hustejšie vytoky Confused: Confused: Ja mám dnes také až dobiela Rolling Eyes A ako ste na tom so spánkom Confused: Ja viac nocí nemôžem spať ako môžem. Neviem sa uložiť, trpnu mi ruky - ale to možno aj z toho tepla v byte, snívajú sa mi somariny, a mám pocit, že sa otáčam v noci asi 100x v intervale 15 minút.... Fakt dakujem za noc, kedy spím ani neviem ako... len to je málokedy Confused Asi si dám občas quajakuran, síce nechcem ho moc často brať....

31.12.2006 22:00

deli

caute, tak aj ja vam zelam veseleho silvestra a vsetko naj v novom roku, hlavne nech nam to tehu zdravo prejde.... ja spim ako drevo, mala ma uplne vystavi, som stale unavena, stale chodim na wc / moj mocovy mechur to dako nezvlada/, a aj ten vytok tu je... inak sa citim v pohode, ale nesmiem vela jest, stacia mi polovicne porcie oproti minulosti a citim sa na prasknutie.... skoda ze to nevidiet na vahe lebo cez vianoce som pod taktovkou mojej mamy aj tak pribrala asi 2 kg... tak ja neviem... v lete sa budem asi poriadne gulat Uz priberate? ja som mala nevolnosti asi len tri dni, takze na mna sa to krasne vsetko lepi... Laughing

01.01.2007 12:21

slniecko

No mne vcera odletel gombik z nohavic, najvyssi cas zacat obzerat nejake tehotenske. Inak pojedla by som aj klince, vobec mi nie je zle /co sa tesim, minule tehu som az do 5.mesiaca nic neudrzala/, pachy citim aj ja, ale tiez nie nejak besne. A stale by som spala.

01.01.2007 18:20

Mmiriam

Ahojte! Aj ja vám všetkým prajem v novom roku všetko naj, hlavne to zdravie. Rikinka, vďaka za info. S tým spaním je to umňa také isté. Vôbec sa v noci nevyspím. Každú chvíľu sa budím a potom neviem zaspať aj 2 hodiny. A chce sa mi stále chodiť na WC. Dnes som sa cítila veľmi zle. Bolelo ma brucho a celkovo som mala strach, že sa niečo deje. Ale už mi je celkom fajn. Dúfam, že sa v noci vyspím. Majte sa.

01.01.2007 18:39

mia

Ahoj babule ... asi sa k vam postupne pridam. I ked neviem ci budeme mat julovcatko, alebo augustovcatko. Smile To je vo hviezdach kedze sa nemam podla coho orientovat. Mam doma 5 - mesacneho a normalnu MS som po porode nemala. Akurat tento test ktory som si zo srandy spravila minuly tyzden je pozitivny. Smile Manzel sa smeje ze teraz budem chodit na fora: august 2006 (vtedy som mala termin), jul 2006 (vtedy sa maly narodil), Jul a August 2007 a tehotenske priznaky.

01.01.2007 19:10

mia

A stale maleho kojim i ked pred mesiacom zacal dost strajkovat na prsniku. Mam teraz dojem ze asi sa mliecko zmenilo tehotenstvom. Ale kedze mal minuly tyzden 5 mesiacov, zacali sme s prikrmami. A ja citim ze mliecka je menej. Ale on neplace ze by bol hladny. Dnes sme mu vsak po kojeni dali bananik a schrustal asi stvrtku banana bez slova. Neviem ako dlho budem este kojit. 19. januara nastupujem naspet do prace. No to sa potesia ked zistia ze som zas tehu! Laughing Zijem na floride a tu mame narok na 6 mesiacov neplatenej materskej. Tot vsjo.

01.01.2007 20:15

Jany

mia viataj Laughing tak to sa vam pekne podarilo, ale vies ze tak som to nejako aj ja chcela, len to vislo az teraz Smile a to ta len tak napadlo spravit si testik, alebo si uz pocitovala tehu priznaky? inac nasa tiez tak okolo pol roka dost vymyslala pri kojeni, ale nie ze by som mala malo MM, ale skor som to pripisovala jej veku, to uz sa len vrtela a vsetko ju vyrusovalo. ale casom to preslo a teraz si zasa spokojne cucka Smile inac baby ja vobec nemam potrebu chodit v noci na zachod, ale ani pri prvom tehu az tak neskorsie, sranda Smile a ja veru tiez spim ako drevo, pri dietati myslim kazda mama Smile a krasny novy rok 2007 Wink

01.01.2007 21:02

Zuzkaaa

caute, vsetko dobre do Noveho roka prajem vsetkym! No ja by som tiez skoro stale spala, este som PN, ale tento tyzden pojdem na kontrolu, no to som zvedava ako to zvladnem v robote nespat Smile Inak ja uz na zachod nemusim tak casto, nejako to preslo. Ruky mi ale v noci tiez obcas trpnu, casto sa prehadzujem... slnieco, aj ja som na tom podobne, tiez odisiel jeden gombik Smile no, este mam asi 2 nohavice, co obleciem a to mam vahu v kg rovnaku, ale nejako sa to asi presuva... Zacinaju ma teda dost boliet krize, to je parada, ze uz teraz :D Tak pekny zaciatok prveho tyzdna v novom roku!

01.01.2007 21:35

rikinka

ja som dnes zistila, že dalšie nohavice môžem vyradiť, už aj tie zapnem LTT, a ak nechcem mať krče, tak ich radšej nebudem nosiť ! A prsia Shocked už mi mamka ponúkla 2 podprdy Laughing , či mi nebudú dobré, no ona má prsia asi o 3 císla väčšie a je aj širšia, takže som ich vyradila Smile bolesti brucha sú nepríjemná vec, lebo fakt zena nevie, či sa niečo deje, alebo je to len v súvislosti s tehu a maternicou...chválabohu mám tie bolesti za sebou, i ked občas niečo cítim, no už to nie je také hrozné... a nazvala som sa dnes, že som "neprebudená" Laughing , proste 11 hod.doobeda, ja nie som schopná vstať.... kým ale vstanem, musím si niečo zajesť, lebo potom len predychavam, potom sa hodku pomotám po byte, urobím rannú očistu a zase by som hrooooozne spala... vitaj Smile Inak obdivujem ta a aj ostatné baby, ktoré mate také malinké bábatka, lebo ked si predstavím seba v takej situácii aká u mna teraz je, že nie som schopná ničoho, noo neviem ako by som to pri malom babatku zvládala. Rolling Eyes ja priberám Sad . Ale verím, že to je ten začiatok a dufam, že sa to nejako ustáli a priberiem max.12-13 kg ako pri dcére. Lebo dosť ťažko sa zbavujem nadbytočných kg ak ich mám a týchto neviem ako by som sa zbavovala Rolling Eyes

01.01.2007 22:03

slniecko

Ahojte, Zuzkaaa, ani ja na vahe nepriberam zatial, co sa dost cudujem, lebo zozeriem na co pridem, asi sa to len presuva nejako na brucho a na prsia. rikinka, no ja spim furt, akurat mi nastastie nie je zle, ale zas mi vrta hlavou, ci by nemalo, ci mam dost toho tehu hormonu. Nemate divne "stavy"? Ja som predvcerom nepozicala svoj mobilny internet muzovi, lebo...lebo je moj Rolling Eyes ....a nepoziciam Shocked ...nie je mi uz momentalne jasne celkom preco Confused . A vcera sa mi snivalo, ze sa nam niekto dobija do bytu.

02.01.2007 08:46

kami

Ahojte, takže moje údaje - 29 rokov, okres Hlohovec, 4.8.

02.01.2007 12:05

karinnkaa

, aj tak si bola skoro na UZV nejako Rolling Eyes . Takže podľa UZV si nie v 7tt ale v 6tt? Aj ja beriem magne B6 a aj acidum folikum /kys.listová/ a ešte aj tabletky na železo, no ale z toho mám takú stolicu Rolling Eyes že až ! Ahojte - stastny novy rok 2007!!!! hej bola som skoro, kamoska ma zobrala k svojmu lekarovi, lebo predtym som byvala v inom meste a tam som chodila k inemu gyn. Ten lekar bol prave v poradni na genetike a preto ma ihned poslali na ultrazvuk, ale len akoze, a to som mohla byt vtedy v 4tyzd. teraz je to uz koniec 7meho. Odvetedy som tam bola este raz, min. strvok. Aj to len na uzv. Najblizsie idem 5.februara - najprv na krv a potom zase k nemu. Nie je to nejak neskoro mi brat krv? to uz budem v 13.tt ??? Neviem ci som spravila dobry biznis s tymto dokim, ale zatial som spokojna, kym ma hned zoberie ako mu zavolam na mobil, ze uz som tam. Keby som mala cakat cely den pred ordinaciou, do prace by som dosla asi az na druhy den. Urcite ma vsetky zienky kt. tam cakaju nenavidia, ale hadam to nejak vydrzia aj oni aj ja Smile Jaj a vypisal ma k obvodnemu lekarovi (to si musim tuto najprv nejakeho aj najst, a tiez k zubarovi. Zatial beriem len kys. listovu tiez mam z toho stolicu zafarbenu. Ine nic. iba plno ovocia papkam. chvalabohu nebyva mi zatial zle od zaludka, ale obcas sa citim ako na lodi... PS: citala som ze v 2007-mom sa ma narodit omnoho viac deti ako zvycajne, takze baby dotoho Smile karin

02.01.2007 14:50

AdkaV

Jany: [adka, ja som sa na to pytala a ze mozem kojit dokedy chem, trebars az do konca tehu Rolling Eyes normalne som si myslela, ze do 6 mes. aspon co som citala. ale este sa spytam mojej gyn. no ja skusam malu co najmenej kojit, ale ona je taky maly cicok a aj ked sa dobre napapa, tak si vacsinou sama pyta aspon 3x cez den + v noci minimlane 2x. tiez zaspava na prsu, respektyvne po kojeni. takze to budeme mat asi taksie s oducanim. niekde v kutiku srdca dufam, ze sa odstavy sama Smile ale asi budem cakat zbytocne Smile v kazdom pripade budem kojit aspon do konca zimy a potom uvidime ako sa budem citit. urcite je to viacej zatazujuce pre zenu, treba sa pestro stravovat + nejake tie vitaminky pre tehotne.
tiez som citala, ze do siesteho mesiaca a su maminy, ktore kojili az do porodu. ja asi uz odstavim pomaly, uvidim este cca mesiac, kym bude mat tomco rok a pol a potom asi skoncime. rozhodla som sa tak z viacerych dovodov Laughing Laughing Laughing Laughing : - moj krvny obraz je na povazenie, to je fakt - chcem sa konecne v noci vyspat, lebo ako tehotna spanok potrebujem - chcem, aby si moje bradavky trocha oddychli Laughing Laughing Laughing Laughing - a tiez chcem, aby mal tomino dost casu zvyknut si, ze je bez mojho mliecka (pol roka do porodu hadam bude stacit), takto by to boli prenho dva stresy naraz - novy surodenec a odstavenie - budeme mat teda viac casu zvyknut si na novu situaciu a ja si viac v noci oddychnem, ked uz cez den sa neda (vitaminky veru beriem, lebo teraz som aj tehu aj kojim, a asi aj po odstaveni budem nadalej brat)

02.01.2007 14:57

AdkaV

vitajte a hodte udaje: - vek - bydlisko - termin porodu - porodnica (ak viete) - pocet deti

02.01.2007 20:11

rikinka

aj to, že žene je v tehu zle, je dobrý príznak... no zase nie každej býva zle v tých istých mesiacoch a rovnako dlho... mne je teraz dosť zle, hlavne ráno, len predýchavam Confused ja idem 1x na krv, moc, UZV a pod. t.j. 1x do poradne 25.1, takže ani u teba to nie je neskoro. Prvé také ozajstné vyšetrenie a UZV by malo byť v 10-12tt...

02.01.2007 22:24

mlenka

Ahojte, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2007! Wink ďakujem za odpoveď, tiež beriem kyselinu listovu 2x denne idem k lekárovi vo štvrtok tak som zvedavá ako dopadneme. Tiež priberám, ale je to vidieť iba v brušku a na prsiach. Asi budem potrebovať nový šatník. A cez noc sa zobudím a pretočím asi stokrát. Už ani nepociťujem nejaku nevolnosť, dufam že bude všetko OK. (nebolo mi sice zle navracanie iba tak divno by som to nazvala) Pa pa ... :D

02.01.2007 22:53

mamina

Ahojte, ja sa ešte neradím medzi tehuľky, ale..... poslednú menštruáciu som mala 6.12. Teraz som mala dostať 31.12, ale nedostala som. Inak mi vždy chodila ako hodinky a ak tak skôr ako neskôr. A pocity? Mám vyduté brucho, ale tomu sa ani nečudujem po toľkom obžerstve Embarassed Čo je čudnejšie - ja mám také pocity ako nejaké pohyby alebo bubliny v bruchu. Raz na na jednej strane, potom na druhej. Keby som bola v 5.mesiaci myslela by som, že sú to pohyby bábätka, len v menšej intenzite. Asi mi šibe Embarassed Prsia, ktoré ma zvykli bolieť týždeň pred MS a prestali v deň jej príchodu ma doteraz neboleli, teraz len začínajú a mám pocit, že mi nejako viac vidieť žily na prsiach. Zle mi býva tak neurčito - od žalúdka, ale nezvraciam, napína ma pri umývaní zubov a pri výraznejších pachoch. Ale stále si hovorím, že si to len nahováram Rolling Eyes Totiž - v deň vynechania MS som si robila test Raiclear a bol negatívny. po akom čase ste si robili test vy? Nemáte také pocity aké som popísala? A ešte niekto tu písal o výtoku - mám ho aj ja a aj inak voniam - zdola. Pritom nemám žiadny zápal ani nič, v septembri som bola na preventívke na gynči - všetko bolo v najlepšom poriadku. Tak teraz neviem...koľko ešte čakať. A som strašne podráždená. Vytáčajú ma ozaj hlúposti, kričím na drobca, na drahého, mám chuť sa hádať Embarassed Asi som zrelá na psychiatriu Laughing Inak vám držím palce, byť tehu a mať dieťatko je podľa mńa to naj, naj čo môže žena prežiť Wink

02.01.2007 23:21

slniecko

Ahoj mamina! :D Velmi drzim palce!!! To by bolo super, mala by si podobny rozdiel medzi detmi ako ja. Inak ja mam tiez vsetky fyzicke priznaky take skor vlaznejsie ako pri prvom tehu, ale tiez som psychicky trochu mimo Embarassed , co som necakala, predtym som bola v pohode. A tie bubliny mam tiez, uz som rozmyslala, co to je, ci sa maternica roztahuje, ci nie som tehu dlhsie alebo ci len silvestrovska kapustnica Embarassed , ale je to naozaj ako pohyby. Ja som mala mat asi 19.-21.dec, ale mne pri strese obcas meska, tak som si robila test az na 2.sviatok vianocny /po okruznej jazde po lekarnach, ktora je otvorena/. Bola som si dnes osobne vytrucovat skorsi termin na gyn, tak idem v piatok :D , sice k inemu doktorovi, ale uz to chcem vediet na uplnu istotu!

02.01.2007 23:28

mamina

slniečko, no dík, ale ja som teraz skôr nervózna z toho čo mi je Shocked Pri prvom mi tiež prvé dva testy ukázali negatívny výsledok a až tretí bol pozitívny, ale už vážne neviem kedy som si ich robila. Viem, že ovuláciu som mala tak dva týždne dozadu - hrozne ma boleli kríže, takže tehotná môžem byť tak 3 týždne - teda keby som mala byť. No a to už by asi test mal ukázať

02.01.2007 23:56

Zuzkaaa

Ahoj mamina, Ja som mala RapiClear classic plus, vraj je jeden z najlepsich, aspon to som sa dozvedela neskor. Test som si robila hned 2.den vynechanej menstruacie a bol pozitivny. Je vsak pravda, ze najpresnejsie zistenie je z krvi. Pockaj nejake dva dni a skus test znovu, skus radsej ranny moc. Tak drzim palceky! Smile

03.01.2007 11:01

Jany

mamina ja som si robila test na treti den po vynechani menstrulacie a bol negatvny, no mala som pocity ako na lodi. proste tusaka ze som tehu. tak som pockala este tyzden a dalsi bol pozitivny Smile a to pisali na teste, ze uz par dni po oplodneni mi da presny visledok!!! skus pockat este chvilku a sprav si ho znova Wink inac tie pohybi citim aj ja, tiez si myslim ze som sisi Smile

03.01.2007 14:25

Mmiriam

Ahojte! Tak tehotenstvo už mám potvrdené aj od lekára. Včera v noci mi bolo strašne. Zle od žalúdka, celá som sa triasla a hrozne ma bolele pravá strana brucha. Takže som začala panikáriť, či to nie je mimomaternicové tehotenstvo a dnes ráno som sa vybrala na sonografiu. Našťastie je všetko vporiadku, drobček si pláva v maternici. Ale som si vydýchla. No tá pravá strana ma bolí stále. Teraz oddychujem a veľmi veľmi sa radujem. Dúfam, že mi už bude len lepšie. Mamina, ja som si robila test asi na 4.meškajúci deň a vyšiel mi pozitívny, ale pri prvom tehu mi tiež jeden vyšiel negatívny a až po niekoľkých dňoch pozitívny. Veľmi Ti prajem, aby Ti to vyšlo. Držte sa.

03.01.2007 15:10

slniecko

Ahojte, hlasim prve ranne nevolnosti Confused Laughing , aspon sa emam a co stazovat. Mamina, volakde som tu videla celu diskusiu mamin, ktorym tehu test neukazal dobry vysledok. V kazdom pripade drzim palce, nech je to ako je, len nech si /ste/ v poriadku. No, idem, je mi soufl. Pa.

03.01.2007 15:57

Katarina a Karinka

ahojte ja len tak, ze keby chcel niekto vediet co nosi pod srdieckom Smile mne to vyslo.... ja mam augustiatko 2005 Karinku Smile http://www.emimino.cz/pages/story/887 Drzim vsetkym palceky a prajem co najlepsie tehu obdobie a zdravych drobcekov... ja planujem mat druhe tak o rok dva a tiez by som chcela dalsie augustiatko.....no uvidime... Razz Razz

03.01.2007 16:42

karinnkaa

Ahoj Katarinka no mne vychadza dievcatko, uvidime ci to bude pravda Smile papa, karin

03.01.2007 17:24

slniecko

Mne to nevyslo, ani na malu ani na mna ani na brata. Tak uvidime.

03.01.2007 21:11

rikinka

Smile ideš na prvý UZV a do poradne??? noo, som zvedavá. Ja si chcem vypýtať fotku bábatka. No ale modlím sa hlavne, aby bolo všetko v poriadku, lebo mi chodia po rozume somariny Sad . V noci furt zle spím, už som si dala včera aj tabletku a nič... a koniny samé sa mi snívajú Evil or Very Mad tie bubliny v bruchu... tiež mám, ale také akoby malé bublinky som mala v marci ked som bola tehu, teraz mám pocit, akoby som bola v mesiaci, kedy už žena normálne cíti pohyby dieťaťa, a ked sa ti bábo usadí na jednej strane brucha a zaprie sa. Takisto mne normálne na jednej strane brucha urobí sa taká tvrdá guča, je to také napnuté, a potom sa to uvolní. Ale niekedy sa mi tak stane /i ked v tomto prípade nie často/, ked sa poležiačky na chrbte natiahnem tak dobre. Tak neviem čo to sú za prejavy Exclamation Ja som si robila tehu test s Rapiclearom 2 dni pre MS a ukázal mi, že som tehu.... A o tých výtokoch som ja písala... stále mám také do biela, ako jemný tvaroh, nie zase velmi husté, ale ani riedke. Wink gratulujem Exclamation Ktorý presne tt si? Nepýtala si sa, prečo ťa ta strana bolí??? s tým testom to pri dcére vyšlo... teraz vychádza znova dievka, tak som zvedavá... a manžel bude trošku sklamaný... Rolling Eyes , ten túži, čaka a hovorí len o chlapcovi.... ach, no čo už..... Cool Inak, mám dvoje nohavice, kde jedny z nich už pomaly tiež odpisujem, pretože síce gombičku zapnem, no lepšie sa cítim, ked ju už nezapnem a zips nezatiahnem celkom. Takže ostávajú len tie jedny nohavice. Vybrala som sa dnes do jedného obchodu a bola som zhrozená.... 1200sk na tehu nohavice Rolling Eyes . Tak to sa mi fakt neoplatí. Do konca marca budem na PN, vonku chodim minimálne a k dokine sa dotrepem v tých jedných, aj ked s uvolneným zipsom. Takže nohavice asi nekupujem žiadne. Možno dám segre nejaké spichnuť. Radšej na leto niečo letné kúpim.

03.01.2007 22:09

Lenka F.

Ahojte augustovky 2007, ja som z oktobroviek 2006 aj ked sa mi dcerka narodila 26.9.2006. Dnes som sa dozvedela ze moja buduca svagrina caka tiez babetko na august 2007. Od dneska je v nemocnici zacala mat neake komplikacie tak na nu myslim, dufam ze budu obydvaja v poriadku. Hned ako bude doma tak jej poviem nech sa k vam prida, je to super ked sa bude mat skym delit o svoje pocity. Drzim vam vsetkym palce nech vam prebieha tehotenstvo bez problemov, uzite si toto obdobie je to jedno z najkrajsich.

03.01.2007 22:16

LuciaG

Ahojte mamičky. Ja som z Trenčína, mám 29, volám sa Lucia a svoje druhé bábätko čakám 5.8.2007, teraz som 10.tt. . Mám dcérku narodenú 4.9.2004 takže budem mať takmer trojročný rozdiel. Čo sa tehu problémov týka, tak trpím nechutenstvom a každý večer zvraciam Crying or Very sad takže zatiaľ ani nepriberám a nosím všetky svoje nohavice. Rada sa k vám pridám a budem sledovať túto diskusiu.

03.01.2007 22:37

tischka

Stastny Novy rok, baby Smile Smile Smile ..a nech nam tie hnusne zle priznaky co najskor odzneju..a ked po prvykrat uvidime v naruci nase male, ktore nas tych 9 mesiacov tak trapilo, nech nam to vynahradi tym jedinym krasnym pohladom.. Smile Smile Vsetko dobre tehulky moje!

04.01.2007 11:56

AdkaV

LuciaG: Ahojte mamičky. Ja som z Trenčína, mám 29, volám sa Lucia a svoje druhé bábätko čakám 5.8.2007, teraz som 10.tt. . Mám dcérku narodenú 4.9.2004 takže budem mať takmer trojročný rozdiel. Čo sa tehu problémov týka, tak trpím nechutenstvom a každý večer zvraciam Crying or Very sad takže zatiaľ ani nepriberám a nosím všetky svoje nohavice. Rada sa k vám pridám a budem sledovať túto diskusiu.
Ahoj, Lucka, vitame ta. mas termin presne na narodeniny mojho prveho chrustika Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (obcas ma napadne, ze by bolo celkom podarene, keby aj druhe prislo na svet v tento den hehe - dve torty, darceky a pokoj zas cely rok)

04.01.2007 11:59

AdkaV

baby, tak tie bubliny citim aj ja! a je to presne take iste,ako ked som citila tominove pohyby! to je zvlastne, zeby nas creva takto salili??? ja hlasim pribrate 2 kila. uz mam 50 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (pri tominovi som najprv schudla 2 kila a zacala som priberat az v tretom meiaci), zeby to boli skor tie vianocne hody vecerne? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (a v pase mam navyse uz 5 cm - a to len 8. tyzden!)

04.01.2007 12:02

AdkaV

rikinka: Inak, mám dvoje nohavice, kde jedny z nich už pomaly tiež odpisujem, pretože síce gombičku zapnem, no lepšie sa cítim, ked ju už nezapnem a zips nezatiahnem celkom. Takže ostávajú len tie jedny nohavice. Vybrala som sa dnes do jedného obchodu a bola som zhrozená.... 1200sk na tehu nohavice Rolling Eyes . Tak to sa mi fakt neoplatí. Do konca marca budem na PN, vonku chodim minimálne a k dokine sa dotrepem v tých jedných, aj ked s uvolneným zipsom. Takže nohavice asi nekupujem žiadne. Možno dám segre nejaké spichnuť. Radšej na leto niečo letné kúpim.
mam doma nohavice z minleho tehu. pekne mi pili krv. vysolila som za ne 1300 korun a pustali farbu jak fras, biele nohavicky som mala cierne. teraz ich uz nosit nebudem, radsej si usijem - take vyjdu na 500 korun aj menej. na leto som si sila tehu gate biele, nosili sa fantasticky, takze teraz ich urcite tiez vyuzijem. tesi ma, ze znova nemusim kupovat velku zimnu bundu kvoli bruchu, v lete sa to lepsie prezije v lahuckych bluzkach a trickach Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

04.01.2007 12:03

AdkaV

Katarina a Karinka: ahojte ja len tak, ze keby chcel niekto vediet co nosi pod srdieckom Smile mne to vyslo.... ja mam augustiatko 2005 Karinku Smile http://www.emimino.cz/pages/story/887 Drzim vsetkym palceky a prajem co najlepsie tehu obdobie a zdravych drobcekov... ja planujem mat druhe tak o rok dva a tiez by som chcela dalsie augustiatko.....no uvidime... Razz Razz
hehe to je hlupost, tomco by tak mal byt dievca Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

04.01.2007 12:05

AdkaV

hura, zaludok sa upokojil. cca 2 tyzdne som mavala take zvlastne pocity, sice som nevracala, ale zaludok jak na vode. uz mi je dobre, necitim ziadne dalsie priznaky.

04.01.2007 16:23

LuciaG

AdkaV: mam doma nohavice z minleho tehu. pekne mi pili krv. vysolila som za ne 1300 korun a pustali farbu jak fras, biele nohavicky som mala cierne. teraz ich uz nosit nebudem, radsej si usijem - take vyjdu na 500 korun aj menej.
Aďka, kde si kúpila také drahé a nekvalitné nohavky - aby som sa vedela vyvarovať chyby?

04.01.2007 16:51

marus

Ahojte dievcata, zelam vsetkym stastny Novy Rok 2007 ! Dlhsie som tu nebola a dost nas tu pribudlo. Nepripojite novu tabulecku, aby som nabrala prehlad?? Zdravim Luciu z TN, aj ja som z TN. Ja som dnes zacala 11TT a zle mi je stale. Musim jest male porcie a dost casto, a aj tam mi je zle. Ale aspon viem ze som tehulka. :D :D A aj som asi trosku pribrala ale radsej sa nevazim. V pondelok idem na na ultrazvuk na kontrolu tak sa tesim ze uvidim babenko.

04.01.2007 18:56

rikinka

Ahojte ! no tak mne je už druhý den hrozne zle. Včera som robila vajičkovu pomazanku, ktorú milujem, boli sme s dcérou v meste na 2-hodinovej prechádzke, v bruchu mi už riadne cigáni vyhrávali, tak som sa taak napraskala, ked sme došli dom, až mi bolo zle.... ale aj dnes mi je nanič.... a to v sobotu mám skusku, na ktorú sa ešte len teraz idem učiť Sad . Hadam to nejako zvládnem. no tak ja som akurát včera čírou náhodou naďabila na moje tehu zimné nohavice spred 10 rokov Laughing , jaaaaj, tak tie by som určite už neobliekla Laughing Kupim si látku a dám segre učiť jedny, to stačí. A teším sa na leto, volné, letné veci, bruško pred sebou..... ach.... Wink dufam, že tepla si užijeme ešte v septembri, oktobri, že poplážujeme po meste s kočiarikom Embarassed

04.01.2007 20:30

slniecko

Ahojte, Rikinka aj mna to uz zacina matat tie veci, ale stale si hovorim, casu dost, jednak z povercivosti a okrem toho, budem to potom este kolko mesiacov tu obchadzat. Baby, mne je zleee, chvalabohu nevraciam, ale citim sa ako po flame permanentne. A mam totalne rozhodeny spankovy rezim, cele dni sa mi chce spat a v noci nemozem.

04.01.2007 20:39

Zuzkaaa

Ahojte, Rikinka, no, to si ma mierne sokla, ze PN do konca marca. Ja som totiz bola dnes zase na ultrazvuku a dohodnut sa s doktorom, ze budem v jeho starostlivosti a tak. A on, ze nech ostanem doma este take 2 tyzdne, kym nebudem mat vsetky vysledky z odberov a o tri tyzdne idem na ultrazvuk. Si pripadam ako pako, ze tolko mam byt doma (bola som tyzden v nemocnici a teraz 2 tyzdne doma), ma uz mrle zeru :D Ale aj tak skoro stale spim Smile No v robote budu nadseni, mozno si zoberiem nejaku pracu domov, ak to bude nevyhnutne... Chudak manzel, ten musi znasat moje nalady, niekedy sa mi zda, ze mi fakt sibe Sad Moja zlata mama mi kupila rifla, ze take 2 mesiace mi budu este dobre, no ledva som ich zapla, tak som sa pobavila Smile , ale na vahe mam o 1kg menej, len nic uz nezapnem Smile Inak baby, ja navstivim urcite nejakz second hand, snad tam nieco najdem, je to strasne, vsetky ceny teh.veci su extremne predrazene. Citala som nejake clanky, kde boli aj web stranky, ale na moj vkus vazne vysoke ceny - hlavne pri pomysleni, ze to budem nosit chvilu. Baby odporucali aj H&M a C&A v Rakusku a CZ. http://www.maderna.sk/ mne sa inak celkom pacia veci tu http://www.ma-ma.sk/

04.01.2007 22:16

Katarina a Karinka

Katarina a Karinka: ahojte ja len tak, ze keby chcel niekto vediet co nosi pod srdieckom Smile mne to vyslo.... ja mam augustiatko 2005 Karinku Smile http://www.emimino.cz/pages/story/887 Drzim vsetkym palceky a prajem co najlepsie tehu obdobie a zdravych drobcekov... ja planujem mat druhe tak o rok dva a tiez by som chcela dalsie augustiatko.....no uvidime... Razz Razz
hehe to je hlupost, tomco by tak mal byt dievca Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
A dala si si ten vek v ktorom ste ho splodili?? Ak si mala v napr v den ovulacie trebarz 18 Smile a pocas tehu si oslavila narodky a mala si 19 tak sa rata ten vek 18....kedy ste ho splodili Smile

04.01.2007 22:24

LuciaG

marus: Ahojte dievcata, zelam vsetkym stastny Novy Rok 2007 ! Dlhsie som tu nebola a dost nas tu pribudlo. Nepripojite novu tabulecku, aby som nabrala prehlad?? Zdravim Luciu z TN, aj ja som z TN. Ja som dnes zacala 11TT a zle mi je stale. Musim jest male porcie a dost casto, a aj tam mi je zle. Ale aspon viem ze som tehulka. :D :D A aj som asi trosku pribrala ale radsej sa nevazim. V pondelok idem na na ultrazvuk na kontrolu tak sa tesim ze uvidim babenko.
Jéj, super, že je tu niekto z TN. Budeš v TN aj rodiť? Čakáš prvé bábätko? Aj vraciaš, alebo ti je iba nevoľno? Koniec mojim otázkam Laughing My sme boli na UZV v utorok, bábo malo 27mm a krásne bolo vidieť srdiečko, hlavičku, ručičky aj nôžky. Bolo to prekrásne Wink

04.01.2007 23:06

Yuyka

Ahojte augustovky 2007, pripájam sa k vám aj ja. Termín porodu mam presne na svoje meniny:11.8. 2007. Doma mame uz dvojrocnu dcerku Hanku (narodena v novembri 2004). Druhe dieta sme absolutne neplanovali, od 1. februara 2007 som mala nastupit do prace Smile. Ale nevadi, asi to tak malo byt. Co sa tyka priznakov, tak s prvym tehotennstvom sa to neda ani porovnat. To som ani nevedela, ze som tehotna. Ziadne zaludocne tazkosti, ziadna unava, bolesti. Zato teraz trpim. Zle mi je skoro stale, ci je den, ci noc. Jest musim skoro kazdu hodinu, lebo inak odpadnem Smile. Unavena som cely den. Spim 12 hodin denne. Dufam, ze to rychlo prejde a zachvilu si budem tehotenstvo uzivat. Este moje udaje do tabulky: vek: 30 rokov, bydlisko: Banska Bystrica, dieta: druhe, prve Hanka 25 mesiacov, mena: este sme nepremyslali, porodnica: bud BB alebo BS. Prve som rodila v BS. No, na prvy krat by asi stacilo. Majte sa pekne, dobru noc.

05.01.2007 11:54

marus

Ahojte dievcata, LuciaG-kludne sa pytaj na co chces, ano bude to moje prve babenko takze nemam ziadne skusenosti s rodenim. :D Asi budem rodit v TN, moc som zatial nad tym nepremyslala, ale kde by som asi isla, ze?? A vracat nevraciam, len mi je stale zle, a napina ma. Ty si v ktorom TT ked uz mate 27mm?Ja som videla nase naposledy pred 3 tyzdnami a to sme mali 8mm. Tak sa tesim na pondelok ako sme podrastli. :D Ktoremu DR. chodis? Yuyka-mam presne tvoje pocity. Je to hrozne ked clovek musi chodit aj do prace, ani sa neviem sustredit co mi je stale zle. Tesme sa ze to zachvilu prejde.

05.01.2007 12:01

Jany

ahojte, boze baby je mi vas fakt luto co musite pracovat a je vam zle. ja som to mala pri prvom tehu, som bola stale unavena, hroza, zle mi bolo len sem tam. teraz to zvladam dobre, zle mi nebyva, len sem tam brucho boli Rolling Eyes no snad to uz pomaly prejde. brusko mam uz tiez vydute, vsetko tesnejsie mi vadi. tak uz pomaly budem nosit tehu nohavice. aspon nemusim kupovat Smile inac katarina, podla toho testu ja by som mala mat uz doma chlapca Laughing takze mne to tiez nevislo Exclamation

05.01.2007 15:20

AdkaV

AdkaV: mam doma nohavice z minleho tehu. pekne mi pili krv. vysolila som za ne 1300 korun a pustali farbu jak fras, biele nohavicky som mala cierne. teraz ich uz nosit nebudem, radsej si usijem - take vyjdu na 500 korun aj menej.
Aďka, kde si kúpila také drahé a nekvalitné nohavky - aby som sa vedela vyvarovať chyby?
nuz v Ma-ma na Bajzovej, nizsie dakto spomina aj ich stranku WWW:ma-ma.sk ja by som tam uz nekupovala. su drahi a veci sa mi vobec nepacia, tie nohavice ma teda riadne s.rali. (materialovo sa mi to tam tiez vobec nepaci, este aj za kojenecku podprdu som tam nechala 1300 korun a nic moc neskor-zozmolkovatela, hoci som ju prala oddelene a len v rukach)

05.01.2007 15:24

AdkaV

A dala si si ten vek v ktorom ste ho splodili?? Ak si mala v napr v den ovulacie trebarz 18 Smile a pocas tehu si oslavila narodky a mala si 19 tak sa rata ten vek 18....kedy ste ho splodili Smile
ano dala, pocali sme, ked som mala 24, v novembri - malo byt dievca, a je chlapec hehe mamu som si takisto pozrela, podla toho som ja mala byt chlapec a brat dievca - presne naopak vsetko Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing skusala som aj bratrancov mojich - mali byt sesternice - nevyslo ani raz hehe (asi spadame pod to jedno percento neuspesnych)

05.01.2007 15:26

AdkaV

marus: Ahojte dievcata, zelam vsetkym stastny Novy Rok 2007 ! Dlhsie som tu nebola a dost nas tu pribudlo. Nepripojite novu tabulecku, aby som nabrala prehlad?? Zdravim Luciu z TN, aj ja som z TN. Ja som dnes zacala 11TT a zle mi je stale. Musim jest male porcie a dost casto, a aj tam mi je zle. Ale aspon viem ze som tehulka. :D :D A aj som asi trosku pribrala ale radsej sa nevazim. V pondelok idem na na ultrazvuk na kontrolu tak sa tesim ze uvidim babenko.
pripojim, pripojim Laughing Laughing Laughing Laughing este sa zbieraju babenky, tak nech nemusim upravovat tabulku viackrat