1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

28.03.2007 09:07

sonca

Ahojte, v prvom rade by som vam chcela s radostou oznamit, ze sa v auguste chystame na dievcatko. bola som na uzv teraz v pondelok. oh, a Soni, vsetko najlepsie k meninam nam prajem. ja uz oslavujem a otvorila som bonbonieru Laughing krasny den vam vsetkym :D

28.03.2007 10:36

karinnkaa

Ahojte, tak vsetko najlepsie k meninam Sonicky Smile)))) MT vitaj! nasi po mad. vedia, tak sa hadam aj pohadaju, teda dufam, ze nie Rolling Eyes Inak moj kamarati cakaju v auguste chlapceka, takze hadam sa ten nepomer nejak vyrovna Smile Mna dnes tak rozboleli krize ze sa bojim, ze ma sekne. To by bola sranda na ten piatok. Babatko kopka, prevaluje sa, nejaka je aktivna stale. Ale to ma asi odo mna. furt robim, same stresy z projektu, uz sa moji kolegovia len smeju, ze budem mat SAP genia este pred narodenim. papa

28.03.2007 11:04

AdkaV

tolko nas uz pribudlo, odhadujem, ze nas je viac ako 30 augustoviek! a ja nie a nie sa dokopat do tabulky. ale uz sa na nu pozriem, slubujem, ved uz tu davno nebola. co keby sme tam pridali aj udaj o velkosti bruska v cm? pripadne nabrate kila? (aspon by sme sa nestresovali, co je to malo alebo vela. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing napriklad podla jednej knizky, co som dostala u gynky by som v 20.tyzdni mala mat na sebe zatial +2,3 kila, no a ja mam +5 hehe a iba v bruchu)

28.03.2007 12:30

Soňa_

hmhm...ja mam +8... ja som vcera napiekla, tak to dnes v kancelarii bastime.. Wink ...no, ale ked si pripit nemozeme...

28.03.2007 12:41

Lenka V.

Ahojte, tak super výsledky z AFP ešte nemajú ani po dvoch týždňoch, tak sa môžem krenkovať ďalší týždeň. ale srdiečka sme počuli obidve, na budúci týždeň idem na sono. od pondelka už budem PN, tak budem vylihovať a dívať sa von cez špinavé okná. Soničkám všetko najlepšie Laughing

28.03.2007 12:43

Lenka V.

a ozaj - ja stále len +3kg. pri malej v 20Tt som mala už +5kg a to som na začiatku 2kg schudla. tak neviem.

28.03.2007 12:49

Soňa_

to mi je luto Leni, ze im to tak trva...ale neboj, ostanes doma, budes oddyxovat, tak ti bude dobre, ze ani na testy nepomyslis Laughing Laughing ozaj, a ked budes mat nejake fotky z UZV, tak ich sem prosim pripni- som zvedava, ako vyzeraju 2 babatka v jednom domceku... Laughing Laughing ja sa uz tiez velmi v praci nepretrhnem a radsej by som ostala doma, ale v mojom pripade je to nebezpecne- by som pribrala dalsich 30 kilo.. Embarassed Embarassed tak radsej kym sa da budem robit....aj do augusta...

28.03.2007 13:00

Lenka V.

Soni, ak Ti mám pravdu povedať, tak ja vždy vidím len také nejaké škvrny a až keď mi dr. ukázala čo je čo a kto je kto, tak som to tam zbadala. ale to vačšie sa rozťahuje a sem tam ťapne ručičkou to menšie po hlavičke. to sme videli v nemocnici na takom nejakom lepšom stroji. chcem sa objednať aj na 4D, asi tam dnes zavolám, že kedy to je najvhodnejšie pri dvojičkách. a neboj sa priberania ja som pri Veronke pribrala +22kg a dva mesiace po pôrode som bola zase " kočka " Laughing

28.03.2007 13:14

Soňa_

Laughing Laughing tak taku paraaadu budes mat onedlho nazivo... Laughing to bude kraasne... na 4D by si mala stihnut asi co najskor- ked budu vacsie asi toho vela nenavysetruju... hoci v telke som videla, ako vysetrovali trojicky UZV v deviatom mesiaci a vsetko bolo pekne vidiet...zial nebolo to na Slovensku..

28.03.2007 13:28

Zuzanita

Ahojte, Sonky, vsetko naj naj naj k dnesnym meninkam!!!!! Karinnkaa, gratulujem k svadbe, nech vsetko dobre dopadne! Marta vitaj, augustoviek nie je nikdy dost Razz Razz Razz !!! Konecne mam aj ja jednu novinku, konecne to male skvrna kopka!!! Asi citalo mudre knizky, ze ma kopkat od 18. tyzdna, tak to aj dodrzalo. Laughing Mna teraz zmohla silna angina, tak len lezim a potim sa, a je mi strasne. Uz 3 dni mam len teploty (cez 38 Crying or Very sad ), kaslisko a tecie mi z nosa, no nic moc. A ani mi nechuti jest, tak uz som zase len na + 2,5 kg Crying or Very sad Ja snad tie teho gate ani nevytiahnem zo skrine... Wink Ozaj, AdkaV, ta tabulka napadla uz aj mna, peknu som videla napr. aj u marcoviek 2007 (teraz ju maju na poslednej stranke aktualizovanu)

28.03.2007 15:52

Lenka V.

Crying or Very sad Crying or Very sad ešte 40min v práci. bruško mi ide roztrhnúť ako ma omína. Laughing Laughing ale už len dva dni..... A dievčatá - tešíte sa na Veľkú noc???

28.03.2007 17:02

mimkab

Ahojte baby! Razz Soničkam všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k meninkám. Hlavne aby ste boli zdravučké a aj vaše miniatúry. Smile Karinkaaa Blahoželám k svadbe. Síce by som nechcela prežívať stresy, ale vydať by som sa aj vydala. No radšej si počkám až o rok. Aspoň malé sa bude vydávať so mnou. Laughing Mt Vitaj medzi nami. Ďalšia nám tu pribudla, je to fajn. Teším sa. Rikinka Ty ako sa dnes cítiš? Vonku je krásne, určite maš príjemnú náladu ako ja. Nezabudni sa šetriť. Exclamation Smile LenkaV Veľmi na tie AFP nemysli, lebo sa zničíš. Vychutnávaj si bábenká. Uvidíš, všetko dobre dopadne. Ale pohnuť by si predsa len mohli, čo tam vlastne potom robia, keď im to tak trvá. Inak mám novinu. Dnes som bola s priateľom na ultrazvuku videli sme bábenko. A bude to dievčatko. Pribudla som vám v tom dievčenskom klube. Laughing No ale aj tak ma to prekvapilo. Neviem prečo som si myslela, že budem mať chlapca. A stále si to myslím. Aj moja sestra si to myslí. No prekvapiť môže stále. Veď to na 100% nemusí byť. Ale hlavne nech je zdravé. Priateľovi sa tak páčil ultrazvuk. Príjemný pohľad ho sledovať ako lekár mu tam ukazuje a vysvetľuje a on je celý bez seba. O dva týždne idem na 3D, tak som na to veeeeeľmi zvedavá. Wink Snáď už nebude príliš veľké a nič neuvidím. Confused No a Veľká noc???? Tak na to sa už tešííííím. Už som si včera urobila doma veľkonočnú výzdobu. Razz Teším sa preto, lebo budú maškrty. Hlavne klobásky, syrek, hrudka, šunka. Mňam, mňam. Už teraz sa mi zbiehajú slinky. Rolling Eyes

28.03.2007 17:08

karinnkaa

s tou velkonou nocou neviem preco, ale je to jediny sviatok ktory z duse neznasam uz od malicka, kazdy rok sme sli radsej lyzovat. Tento rok tiez pojdeme niekam na vylet, lyze az o rok Smile A vyzdobu mam takeho zajaca panaka co mimamina priniesla z Tatier. Mimkab - svadba bude len na urade, buduci rok xceme normalnu v kostole, aj so zivym babatkom Smile teraz som si dala sluchadla na brusko nech ma male nejake krajsie zvuky ako americku anglictinu valiacu za z telefonu na nas. aj kopkat prestalo, iba si tak bublinka Smile

28.03.2007 21:20

Jany

ahojte, sonickam aj ja prajem vsetko len to najlepsie Smile mt vitaj krasne medzi nami Wink no velku noc ja veru tiez nemusim, nastastie tu v rakusku su uplne ine zviklosti - deti dostavju darceky, hladaju si vajicka a cokoladove zajaciky v zahrade....atd. myslim si ze je to ovela milsie ako oblievat chudata nas zienky po tolkom upratovany a vareni ............ ja som sa zmohla konecne na odfotenie mojho bruska - brusiska Smile obvod 98cm ha ha, no a mam len 1kg navise. ale ze je to ok, dr mi vravela ze kludne staci celkovo 8kg, no dotoho sa urcite nezmestim Smile

28.03.2007 21:22

Jany

jezis maria, tak to som naozaj nechela takuto velku fotku sem hodit Embarassed sorrac Smile aspon mate lepsi vyhlad Laughing

28.03.2007 21:22

rikinka

Mt: Ahojte, presne pred tromi mesiacmi, ale rano som objavila na testiku dve ciarocky a rada by som sa k vam konecne pridala Smile Toto, ak vsetko dobre dopadne, bude nase druhe dietatko. Jednu augustovku Majku uz doma mame. Podla prveho UZV by sa drobatko malo narodit 22. augusta a z ostatnych to vychadza +-1 az 3 dni hore dole. Podla PM sa nemozeme celkom riadit, lebo to nebola klasicka M, ale spontanny potrat v 6tt Sad . Teraz vo stvrtok idem do poradne a snad sa uz konecne dozviem vysledky z AFP, na ktore cakam takmer tri tyzdne a dozviem sa aj ako odborny lekar posudil babatko z dnesneho morfologickeho UZV. Pohlavie sme sa zatial nedozvedeli..., hlavne aby bolo mimi zdravucke. [b:3b579a3b0c]Rikinka[/b:3b579a3b0c], neviem, ci si ma pamatas z diskusie "Missed abort alebo Snazilky 2007", ale tesim sa spolu s Tebou, ze si doma a ze sa psychicky citis lepsie a prajem nech stredajsi 3D dopadne dobre a aj stvrtkova skuska :D [b:3b579a3b0c]Karinnkaa[/b:3b579a3b0c], gratulujem ku svadbe a nech mate krasny den!!! jaaaaj, jasne že pamätám. A čože si to tak tajila? Wink Ako sa máš inak? bábo ako? už aj viete čo budete mať? my znova dievku vraj Razz tak sa držte aj s fazulkou ! [b:3b579a3b0c]Cancan[/b:3b579a3b0c], drz sa v praci, nech v nej dopadne vsetko podla Tvojich predstav a nech su druhe odbery krvi v poriadku!

28.03.2007 21:27

rikinka

nasenka: Rikinka, škoda, ja už som mala večer tiché zvonenie. A išla som aj skoro spať, som bola hotová! Confused Budem na teba v tú stredu myslieť, držkajte sa! Ak sa ti bude chcieť, crnkni dnes! Wink Dúfam, že nezaspím.... Wink Baby mne veľa kope bábenko, keď som za PC! Rolling Eyes Žeby mu to vadilo? Laughing
nasenka, včera som zaspala ja, ale nie na dlho, lebo kôli dnešku som neskôr nemohla ani oka zažmúriť Mad . Ved ak, tak prezvon, aby som ja furt nevyzvánala. Aj tak dnes drahý príde domov až o 22.30 Rolling Eyes

28.03.2007 21:42

babenko

vitam novu tehulku!! ... adka, ked nas tu uz tolko je.... ked by si mala naladu a hlavne cas pohrat sa s tou tabulkou... rada by som nas tak "pokope" videla Laughing

28.03.2007 22:14

rikinka

bruško pekné.... sranda, ja mam také špicaté Smile aj sa teším, ale aj nie, lebo hýbať sa nemôžem, tak asi všetko budem mať od mamky, nechcem tiež manžela zaťažovať velmi Crying or Very sad Arrow potom ma poslal ešte na konzultáciu a s výsledkami z krvi na infekčné, kde som sa síce načakala, pretože som nebola objednaná, ale kde som bola o to viac potešená výsledkom a prekvapená prístupom.... to sa proste nedá porovnať tam a u nas. Pozrel na výsledky krvi z toxo a povedal: " ved vy máte dobré výsledky" , síce sú pozitívne, ale zameriavajú sa oni hlavne na hodnotu avidity toxo aká je, čo mu z toho vyplynulo, že toxo som prekonala skôr /ešte mi tam aj krivky kreslil Laughing / a možno aj preto som potratila pred rokom. No mohla som to chytiť tak 1-3 roky pred terajším tehu - podla tých výsl.krvi. Takže mi napísal, že výsledky sú negatívne a nevidí proste problém, sledovať len USG ! Arrow vyjadril sa, že min.roku po potrate mi mali !!!!! byť robené výsledky aj na toxo, lenže doslova sr.li na to, a tým pádom len Boh vie, či som nepotratila aj preto. Ale to už je za nami. Potom hovoril, že každej tehu žene by mali byť aspon ponuknuté, aké vyšetrenia krvi jej môžu urobiť, lenze naši lekári /česť výnimkám/ robia len to čo musia, pretože tie ostatné sú drahé vyšetrenia, za ktoré im poisťovne samozrejme nepreplacajú. To je sila Exclamation A nie je pravda, že istý čas sa krv na toxo nebrala, malo mi to byť ponúknuté aj predtým. Arrow no proste ja som bola všetkými zisteniami hotová, fakt, že niekde je taký prístup a inde úplne iný !!!!!! Arrow a ešte som bola pri Dr., ktorá mi všetky tie výsledky zo sera robili, a ona sa vyjadrila že fajn, no ju trosku škrie ten pozit.test na IgA - čo sa týka bábetka samotného, no zase odber plod.vody aj keby bol robený, mohol by hroziť potrat, a tá plod.voda by ani tak nemusela byť skreslená antibiotikami, ktoré som doteraz brala na toxo..... ..... ale nakázala mi po sviatkoch hned poslať znova krv na dalšie vyšetrenia - tie isté, len či hodnoty stúpajú alebo klesajú..... Arrow Arrow ja som proste v šoku. Ludia a človek, ktorý ma v živote nevidel a lieta okolo mna a zaujímajú ju tie moje hodnoty a čo sa okolo mna deje /to tá Dr.z imunologie/. Ale aj ten docent na infekčnom, čo nás vôbec nemusel zobrať, pretože sa u neho objednáva 2 mesiace dopredu a už vôbec nemal byť dnes v práci..... neviem.....aké máte vy skúsenosti, ale ja som zistila, že v našom meste je to na prd Exclamation Exclamation takže žienky, aj ked si nemyslite že môžete mať napr.podozrenie na toxo - ako napr.ja - v živote by som si nepomyslela, že také niečo chytím - pýtajte sa lekárov čo všetko vám môžu urobiť - vyšetrenia a ked Vám tu krv beru, môžu zobrať aj na niečo naviac. No u niektorých to nie je nutné, ved načo, ked mi to nikto nepreplatí..... Držím všetkým prsty aby ste nemuseli prežívať toto čo ja a aby ste sa stretli len s láskavým a citlivým prístupom lekárov k Vám - pretože ja som zažila aj niečo iné ! Dobrú nocku !

28.03.2007 22:47

Jany

no rikinka normalne som az v soku Exclamation aspon sa znovu potvrdzuje, ze aj dr su total omylni a vzdy si je dobre dat vsetko overit niekolko krat. super ze si to tako vsetko zvladla a teraz uz len lezkat a lezkat babatko bude co chvila tu Wink bruska su veru rozne, je jedno ci chlapcek alebo diecatko je v nom. pri naty som mala ku koncu akesi kosostvorcove Laughing

28.03.2007 23:24

Mt

Ahojte, dakujem vsetkym za privitanie Smile a [b:b37338a96a]Sonickam[/b:b37338a96a] prajem tiez vsetko najlepsie k meninam :D ! [b:b37338a96a]Rikinka[/b:b37338a96a], super, ze dnesne vysetrenia Ti dopadli tak dobre a lezanie, hoci to bude niekedy nuda urcite zvladnes, ved mimi stoji za to! A ani sa nenazdame a o chvilu tu bude august Wink [quote:b37338a96a] jaaaaj, jasne že pamätám. A čože si to tak tajila? Ako sa máš inak? bábo ako? už aj viete čo budete mať? my znova dievku vraj tak sa držte aj s fazulkou !

Tajili sme, dokonca aj pred rodicmi, lebo sme sa bali, ze sa moze zopakovat, co dva krat pred tym, tak sme pekne cakali 12 tyzdnov a potom bola nasa rodina milo prekvapena Laughing No zopar komplikaciam som sa nevyhla ani v tomto tehu - spinenie a problem s odlucovanim placenty, ale uz je vsetko v poriadku a mimi na vcerajsom UZV bolo tiez, aspon myslim, lebo az zajtra mi rodinny lekar povie podrobnosti z UZV, ktory mi robila sonograficka. A snad aj triple testy budu OK. Inac mne testy na toxo nerobili, lebo nemame nijake dom. zvierata, mozno keby som o ne poziadala, tak mi este spravia, ale necham to tak... A co cakame, to sa nam zatial nepodarilo zistit. Uvidime, ci sa nenechame prekvapit az do porodu, ale asi som prilis zvedava a dovtedy to nevydrzim Laughing A Tebe gratulujem k dievcatku :D Keby som si mohla vybrat, tak by som opat rada dievcatko, ale nie je to podstatne, hlavne nech je zdrave!!! [b:b37338a96a]Jany[/b:b37338a96a], pekne brusko! Moj obvod bruska je 82 cm a pribrala som zatial tiez 1 kg. A co sa tyka Velkej noci, tak tu, kde momentalne zijeme (BC, North Vancouver), je to podobne ako spominala Jany v Rakusku. A ani mi to oblievanie a sibanie nejako velmi nechyba, hoci ked som bola -nastrocna, tak sme sa so sestrnicami na oblievacku tesili, hlavne na peknych sibacov Embarassed Cool [b:b37338a96a]Mimkab[/b:b37338a96a], aj Tebe gratululujem k dievcatku!!! Som zvedava, ci sa potom v neskorsich stadiach tehu potvrdia alebo vyvratia predpovede pohlavia lekarov z ich prvotnych vyhlaseni Smile

29.03.2007 08:16

Soňa_

Ahojte, Rikinka, ostala som zaskocena, ale pravdou je, ze v takych dolezitych veciach, je lepsie sa poradit s viacerymi odbornikmi...najma ked uz "chcu davat rozhodovat" ... tak drzim palce, nech je teraz uz len dobre... Wink co s atyka Velnej noci-hmhmhmh, tesim sa ze znova uvidim najblizsiu rodinu a vela dobrot... ale to papkanie sa budem aspon snazit obmedzit, lebo sa mi tie moje medvedikovce pohyby uz vobec nepacia Embarassed u nas v rodine je to skor o tom, ze sa vsetci stretneme nez o nejakych oblievackach ci sibackach...buducu stredu cestujem a uz sa neviem dockat... Laughing Laughing

29.03.2007 08:50

Zuzkaaa

Sonickam oneskorene vsetko naj! Marti vitaj medzi nami. Rikinka, super, som velmi rada. Je to tazke, ale vidis, aspon pozitivne spravy... Velka noc... no ja kazdy rok niekam vypadnem a tak to bude aj tento rok, ideme s kamosmi na chatu, tak sa uz strasne tesim, ze budem par dni mimo BA. Inak sa dnes chystame na vylet do Talianska az do nedele, tak si trosku pocestujeme. Dufam, ze to bude OK a nebudem prilis hotova Smile Tomu nasmu chlapcovi bude pri tych Vasich babach super :D Inak mam +3kg, a obvod 91, od posledneho tyzdna o 4cm viac, no teda rastieme dost rychlo Smile pekny den Vam vsetkym prajem

29.03.2007 12:58

nasenka

Rikinka - ešte raz....tákto sa tešííííím :D :D :D :D :D :D :D Ja som už síce písala moje miery, ale keďže sa za tých pár dní zmenili, tak znova: pribrala som 5 kg a obvod pása - 94 cm!

29.03.2007 14:02

karinnkaa

Ahojte Rikinka - super, len vydrzat do konca a uz nestresuj a nenamahaj sa moc !! My s pripravami v plnom prude, ale robota mi tiez len tak fici pod rukami... este som ani nezacala upratovat byt ani nakupit sme neboli... Doobeda sme kupili drahemu oblek a obrucky... no takze mozem zehlit koselu. Okrem toho by som mala zacat cistit trochu, ale mam tolko terminov dnes ze mozno budeme upratovat az v noci Sad Mama mi kupila nejake biele saty... to som xcela ist v sukni a v tope..., tak som zvedava co to bude za zazrak, necham sa prekvapit. tak zatim.. k.

29.03.2007 15:31

Zuzkaaa

Karinka, super, no vobec Ti neazividim tieto stresy, milion veci vybavit... Ono sa to zda, ze ved iba mala svadba ziadna veda, ale potom sa nakopi tych milion malickosti a uz to ide... No drzim palceky nech to vsetko najma v klude prebehne Smile

29.03.2007 19:56

AdkaV

tak som konecne presla strany dozadu kvoli tabulke. s hanbou som zistila, ze posledna bola na 11 strane. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed tak sa do toho pustim

29.03.2007 20:55

Yuyka

Ahojte, dodatocne gratulujem obom Sonickam k meninam, vsetko najlepsie a este aj karinke k jej velkemu zajtrajsiemu dnu :D :D :D . Ja som velmi dobry den nemala, bola som na UZV, merania boli OK, aj srdiecko, len lekar nenasiel babetku mocovy mechur Sad Sad Sad . MAm ist o dva tyzdne znovu na sono. JA som z toho riadne mimo Sad , je mozne nemat mocovy mechur? A mne este nasiel na maternici 4,5 cm myom. Vraj to zatial nie je nic zavazne, ale treba to sledovat, ako rastie, lebo moze hrozit potrat al. predcasny porod Sad . Takze taky den blbec Sad . Dufam, ze vy ste boli na tom lepsie. Jaj a este obvod bruska 93 cm a pribrala som 4 kg.

29.03.2007 21:12

Jany

no yuyka, snad je nieco vo vzduchu, ze sa na kazdeho nieco lepi Rolling Eyes ten myom to je blbe, snad sa nebude zvacsovat, ani dalej nejako otravovat ......... mozno bolo malinke len nejako blbo otocene a preto nebolo vidno mocovy mechur, musis to nejko vydrzat tie dva tyz. alebo ja by som mozno isla k inemu dr. na 3D sa nechystas, tam ti tiez vsetko "presne" povedia! presne som dala radsej do uvodzoviek, lebo dneska neni uz nic presne Rolling Eyes drzim silno palce

29.03.2007 21:53

Yuyka

JAny, diky za povzbudenie. Ja som uz na 3D UZV bola, ale tam mi vraveli, ze tento ultrazvuk nie je vhodny na vnutorne organy, tie je vraj lepsie diagnostikovat na normalnom UZV.

30.03.2007 07:54

Soňa_

Ahoj Yuyka...to mi je luto...ale nechces miesto cakania skusit konzultaciu s inym lekarom??? zo skusenosti Rikinky- myslim, ze to stoji za to..a nemusis sa zbytocne strachovat, ked je vsetko v poriadku..odkial vlastne si? skus vacsie mesto alebo inu nemocninu... ja idem na morfologicke dnes naobed a pravdupovediac tak ako som sa nevedela dockat, tak sa teraz trosku bodim.. Confused Confused drzte palce...

30.03.2007 07:57

Soňa_

no a aby sme mysleli aj na nieco pozitivne, drzim palce Karinke, nech je ten svadovby den kraasny, nech vsetko vyjde ako si praju a nech je to ich velky den, na ktory budu s radostou spominat... dufam, ze sa obcas kopancekom ohlasi aj malinke, nech sa na nho v tento den nezabudne... Laughing Laughing vsetko dobre Cool

30.03.2007 08:03

Soňa_

este budem pokracovat v tom mojom ranajsom monologu Laughing Laughing musim vam povedat ako som sa dnes pri prebudzani z chuti zasmiala... milacik mal rannu chvilku a potom reku, ze sa prihovori aj malinkemu, ze sa docital, ze uz vnima a rozpoznava hlasy...tak sa naklonil k brusku, pobozkal a ticho ma nho volal... v tom ako pomstu za "sposob prebudenia" ho male tak koplo, az sa brusko nadvihlo a on dostal po ustach... Laughing Laughing Laughing to uz aby sme teraz zacali bat, ako to male bude s nami "cvicit" Laughing Laughing

30.03.2007 12:21

AdkaV

a je to tu. predbezna tabulka (este bude treba odpravit velkost pisma, ale zatial to posielam takto, nech mame prehlad) ak som tam uviedla nejake nespravne udaje, napiste. v tej rychlosti sa mi mohlo stat vselico Laughing Laughing Laughing Laughing (myslim chybicky). a mozte mi aj podoplnat chybajuce udaje.

30.03.2007 13:06

august 2007

dohnalka*

ahoj, tak konecne som bola na tom 3D a splnilo sa nam prianie ze to bude dievcatko Smile moji chlapci boli uplne hotovi, strasne sa tesia. doktor bol velmi prijemny. skoda je len ze malu sme nevideli tak dobre lebo sa strasne hybala, bola moc aktivna a doktor bol tiez nestastny lebo nam nevedel urobit take fotky a video ake by sa dalo uz v tomto obdobi urobit. no dolezite je to, ze je zdrave a vsetko je ok. takze adka V mozes tam doplnit pohlavie Smile

30.03.2007 13:14

Zuzanita

Ahojte! AdkaV, tabulka je super, asi ti musela zabrat aj dost casu, co? Klobuk dole!! Na doplnenie udajov: moje dievcence sa volaju Katka (3,5 roka) a Kamilka (20 mes.), obvod bruska a moja vaha su teraz dost skreslene (dodam inokedy), kedze uz tyzden mi nechuti a skor mi cisla klesaju ako narastaju... Ked uz som pri tom, dnes som bola u doktorky, lebo som na tom bola uz dost mizerne, chytila som uz aj priedusky, tak som skoncila na antibiotikach a navyse som jej v ordinacii takmer skolabovala, ledva som si sadla, inak by som bola na zemi Confused Tak mam teraz naordinovany klud v posteli a cajickovanie.

30.03.2007 13:19

nasenka

Adka, super tabuľka! Wink Ak sa ti bude chcieť môžeš ku mne doplniť meno dcérky - Ninka! Wink Dohnalka, gratulujem k dievčatku (ďalšiemu :D )! Mňa začína od rána akosi chytať hrdlo Crying or Very sad , baby poraďte, ako s tým mám rýchlo bojovať, aby som tomu úplne neprepadla! Rolling Eyes

30.03.2007 13:27

august 2007

dohnalka*

nasenka dakujem. aj mna trosku chyta hrdlo tak neviem cakam co bude Sad zuzanita, prajem skore uzdravenie. adka V, meno mojho syna je Patrik. inak dievcata neviem ako vy, ale ja jem dost vela sladkeho. nikdy som tolko sladkeho nezjedla ako teraz. tak mam aj trosku obavy, ze ked to pojde takto dalej budem ako prasiatko Sad

30.03.2007 13:43

Zuzanita

nasenka, dohnalka, snad som vas nenakazila cez forum??? Laughing Laughing ja som zacala s Bioparoxom (je aj pre tehotne a da sa kupit bez predpisu), ale bohuzial mi nezabral a islo to nizsie na priedusky, preto som dopadla na antibiotikach. Dohnalka, s tym sladkym si nerob starosti, malinkemu proste chuti a ked ti dopadnu dobre aj testy na cukrovku, tak si dopraj. Ja som tiez taky cokoladoholik, ale u mna to nie je vidiet na postave ale skor na zubkoch Embarassed Co uz...

30.03.2007 14:02

august 2007

dohnalka*

no ja zatial na to hrdlo neberiem nic a ani nechcem, ked to bude vaznejsie tak asi az potom zajdem k doktorke. som stasne unavena a najhorsie na tom je ze som v praci a musim sa tvarit ako som v poho. uz sa tesim ked pridem domov a vyvalim sa.

30.03.2007 14:07

Mmiriam

Ahojte, tak my sme dnes boli na poradni aj na UZV. Všetko je vporiadku, aj výsledky z AFP, čomu sa veľmi tešíme. Len nevieme, či to bude dievčatko alebo chlapec. Bábätinko sa nechcelo ukázať. A ja som bola taká zvedavá. no musíme vydržať. O štyri týždne idem na cukrovú vodu. Mám celkom strach, lebo mi veľmi chutí sladké. Dúfam, že to bude O.K. Pribrala som 5 kg a obvod bruška 90 cm. Vítam všetky nové augustovky. Som rada, že nás je tak veľa. Blahoželám všetkým, ktorí už vedia pohlavie a všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie. Rikinka, som veľmi rada, že tie výsledky sú čím ďalej lepšie a lepšie. Myslím, že aj tvoje myslenie je pozitívnejšie a celá si viac optimistickejšia. A ako to berie tvoja staršia dcérka? Je už celkom veľká, takže už asi všetko vníma. Držte sa. Yuyka, je mi ľúto, že máš také trápenie. To chce asi veľa trpezlivosti, však. Prajem Ti veľa sily. Zatiaľ sa majte pekne a prajem všetkým príjemný víkend.

30.03.2007 14:10

babenko

adka, mam 27 r. a vlastne byvame vo viedni, do BA chodievam na "prazdniny" Wink to si si citala odznova kazdy jeden prispevok, vsak Shocked Cool ufffff je nas teda dost, ale kam sa podeli ostatne mamicky, ktore prispievali na zaciatku? halooooo... karinka, k tvojmu dnesnemu velkemu dnu ti zelam vsetko NAJ NAJ NAJ! Yuyka, zelam vela trpezlivosti a pevne nervy. a nepytala si sa dr., ci je to mozne aby baby nemalo mechurik? Crying or Very sad a ja by som zacala tiez rozmyslat o inom dr, ako sa hovori, kolko ludi, tolko nazorov, drzim palce!

30.03.2007 14:12

babenko

a chorym tehulkam - neskusali ste kloktat slanu vodu? mne to vzdy pomoze

30.03.2007 14:19

AUGUST 2007

dohnalka*

fajn babenko, skusim to, dik za radu. len dufam ze mi nebude z toho zle. ste vsetky v praci alebo doma?

30.03.2007 14:34

Soňa_

huurrraaaaa.....na 99% budeme mat dievcatko Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing prave sme sa vratili z vysetrenia....bolo to uuuuzasne...vysetroval nas Doc. Holáň a ked zistil, ze musim milaskovi prekladat hned prepol do anglictiny a cele vysetrenie nam komentoval v AJ...taki sme z toho nadseni...milacik tusim ani usta nezavrel...mala je v poriadku, vsetko je ako ma byt, kontroloval aj prietoky, organy, razstep...atd... vazi 357 gr- to mala ale plny zaludok aj mocovy mechur..chodidlo ma 3,5 cm...kraaasny zazitok...uzasne!!! baby a musim vam povedat, ze hoci je malinka v tom brusku vyzera kraaaasne...naozaj je nadherna...ma krasnu tvaricku, rucicky, nozicky- je dokonala... Laughing Laughing Laughing

30.03.2007 14:51

babenko

sona, ako sa ty vies krasne tesit! Laughing a chodidlo ma uz 3,5 cm? Shocked uz take velke? dohnalka, ja nepracujem, uzivam si "dovolenky" s malym... aj ked momentalne je to skor kto z koho

30.03.2007 14:55

august 2007

dohnalka*

ahoj soni, super. my sle tiez teraz boli na 3D a bolo to nieco uzasne ale ako som uz dole pisala mala bola strasne aktivna a doktor nam ju nevel dobre odfotit. ale je lepsie ked aktivna ako keby sa vobec nehybala. moji chalani boli tiez v uzase. je to super ked uz aj to male mozes takto vidiet.

30.03.2007 15:18

Yuyka

Ahojte babulky, dakujem vam vsetkym za povzbudzujuce slova :D . Dnes ma trochu ukludnila jedna znama, kt. mi povedala, ze babo mohlo byt vycikane a vtedy mechurik vobec nie je vidno. Takze sa teraz obavam o trosilinku menej, ale len o trosku :D . Ale aspon nieco pozitivne. No a rozmyslam este nad jednou znamou lekarkou v mojom rodnom meste, skusim ju poprosit, nech mi urobi sono aj ona. Sona, presne ako pisalo babenko, vies sa uzasne tesit. JA ked som citala tvoj prispevok o 3D UZV, tak mi normalne vyhrkla slzicka :D . Co sa tyka sladkeho, tak ja si davam do tela tiez riadne kalorie, ale vravim si, ze pri kojeni kilecka urcite zhodim.

30.03.2007 15:22

Yuyka

Adka V, aj mne tam mozes napisat do kolonky pohlavie dietata, dievcatko. Babsky klub sa rozrasta.

30.03.2007 15:27

nasenka

Baby, kedy je najlepšie ísť na 3D UZV a koľko sa treba vopred objednať, koľko to stojí a čo vám vlastne dajú - fotky alebo záznam? Rolling Eyes Dajú vám to na počkanie? Ešte som si nič z ohľadom 3 D nezisťovala a tak som od veci Embarassed . Ďakujem za rady! Wink