1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Júlovčatká 2007

03.11.2006 11:51

Júlovčatká 2007

SlavkaPO

Ahojte žienky! Nájdu sa tu nejaké tehulky, ktoré len pred nedávno tak ako ja zistili, že budú mamičkami v júli 2007? Ak ano, pridajte sa, napiste svoje dojmy, ako vam je, ci uz mate za sebou prvu kontrolu a tak... Ja som si robila tehu test na dva krat, obe to potrdili dost skoro a mam priznaky presne ako pri prvom tehu. U lekara som este nebola.

 

03.11.2006 11:59

SIS12

Ahoj Slavka, ja som z juloviek 06 a veru uz sme dlho cakali, kedy bude zalozeny novy rocnik 07. Prajem tebe aj vsetkym dalsim, ktore tu postupne pribudnu, pohodove tehotenstvo s uspesnym koncom a UZITE SI TO Wink

 

03.11.2006 12:05

mirenka

jeziisu SIS ma predbehla, neprezijeeeem Smile Vitajte Julovky 07 a vseeetko dobree uz sme sa na vas tesili Smile a ste tu o hodinu skor alo my minuly rok Smile

 

03.11.2006 12:06

Júlovčatká 2007

SlavkaPO

Vdaka Sisi, aj za vsetky ostatne tehulky, kt. sem zajdu pozriet. S odstupom casu ako vnimas otehotnenie takto na jesen, resp. do zimy plnej chorob? A letne babetko je super vec vsak? Prve mam totiz decembrove...teraz to vyzera podla PM na 5.7.2007...

 

03.11.2006 12:25

kroki

Jeeeej julovky 2007 - zavidiiiiiiiiiiiiiiiim, ale v dobrom, drzim vsetkym palce Laughing Laughing Slavka - do leta, je to super vec, nemusis zhanat kozuchy o 3 cisla vacsie, aby si zakryla brucho a tiez som si uzila s malym krasnu, dlhu teplu jesen na prechadzkach :D Nejaku virozu som aj ja prekonala v januari, ale staci si davat viac pozor na seba , urcite tu zimu zvladnes....no a cez vianoce mi byvalo zle, tak som aspon nepribrala Wink

 

03.11.2006 12:31

Nikoleta

Babulky ja som vravela, ze sa im sem nanominujeme :D :D :D ale ja uz padaaaaam.... Len naozaj vsetko dobre a bez problemikov.... Ja mam dve julovciatka po sebe a je to celkom fajn :D a este ako ty mas na zaciatku... tak uplna pohoda, lebo si cele leto pekne uzijete :D

 

03.11.2006 12:31

Júlovčatká 2007

SlavkaPO

Kroki, dik za odpoved, ja sa trosku tej jesene a zimy obavam, lebo ucim a vies si predstavit kao je to v skole, ale snad bude vsetko ok. A uz mi je tiez zle, paradne ma napina hlavne po veceroch, pri prvom som to nezazila...

 

03.11.2006 12:32

SlavkaPO

Niki, mas nadherne deticky a mas moj velky obdiv...a co kludne sem pridte kedykolvek....

 

03.11.2006 13:12

Lucinda

Slavka,tak aj ja by som ti rada zaželala všetko naj k // na testíku....tiež je rok od toho čo som si ich našla ja....termín som mala presne 1.júla no nakoniec sa Maximko poponáhlal na svet o 2 dni skôr Wink Wink Wink bábätko v lete je super,,,,a kedže už čakáš druhé,určite vieš do čoho ideš Wink držím palčeky Wink

 

03.11.2006 13:25

Re: Júlovčatká 2007

SIS12

SlavkaPO: Kroki, dik za odpoved, ja sa trosku tej jesene a zimy obavam, lebo ucim a vies si predstavit kao je to v skole, ale snad bude vsetko ok. A uz mi je tiez zle, paradne ma napina hlavne po veceroch, pri prvom som to nezazila...
Slavka, nic sa neboj, presne ako napisala Kroki, vlastne same vyhody ta cakaju a medzi nami bolo tiez zopar uciteliek, napr. aj ja a nic som nechytila (aj ked pravda je, ze od aprila som uz bola doma, al to uz bolo po zime Wink ). Jaaaj, tak by som sa sem pridala...zeby som si kupila testik, ci sa predsa len nezadarilo... Cool Mirenka, hec, predbehla som ta Laughing Nikoletka, trosku sme tu obsadili diskusiu??? Wink No aspon tu Slavka nebude sama, zatial Wink

 

03.11.2006 13:28

Re: Júlovčatká 2007

Gréta

SlavkaPO: Vdaka Sisi, aj za vsetky ostatne tehulky, kt. sem zajdu pozriet. S odstupom casu ako vnimas otehotnenie takto na jesen, resp. do zimy plnej chorob? A letne babetko je super vec vsak? Prve mam totiz decembrove...teraz to vyzera podla PM na 5.7.2007...
Slavka, moja malá sa narodila 5.7.2005 :D Užite si to, a vedzte, že sem budú nakukovať aj júlovky 2005 :D

 

03.11.2006 14:19

ivana

pravdu mas, Gretka Razz vsetkym julovkam 2007 len to najlepsie prajeme Smile

 

03.11.2006 14:33

zvedava

A ja ze kde ste julovky 06 :D Drzim palce, nech vsetko dobre vyjde aj julovkam 07, letne deticky su super, len nech nemate taky horuci jul ako sme my mali Cool

 

03.11.2006 14:44

martuska

jeeeeej Slavka co to nevidim ....super sprava Wink prajem ti vsetko dobre krasne tehotenstvo bez chorob a problemov a tiez sa pridavam k tomu ze je to pekne mat v lete babo mam takto dve narodene do leta Wink .....juuuuj strasne sa s tebou tesim...... Wink

 

03.11.2006 18:43

mirenka

Jasko, dietattko do leta je pohodicka, a teraz ked uz ide zima, su starsie, lahsie si s nimi uz poradiime .. ze jakaa analyyza, sledujete Smile .. myslim tym - babuusenie je jednoduchsie, ja som napriiklad nacvicovala babuusenie celee leto Smile takze teraz sme uz vytreenovanii a uz sa mi babuusi lako .. dokonca som uz aj zacala otuzocat ju Smile vsakze? Smile zartujem, hlavne vsetko dobree julovecky Smile

 

03.11.2006 19:46

Naya

Vitajte julinky 07,ja som z 06. Zima sa da zvladat v poho, vo 4M som este lyzovala, aaale nic netreba prehanat. Horsie uz bolo v tych horucavach s velkym bruskom....

 

03.11.2006 21:32

EvaL

Tak SlavkaPO uz som tu. To si akoze z Presova? Pretoze ja byvam 45 km od Prešova. Aj čakám druhé babo. filipko ma teraz 2 roky. A tiez ako ty aj ja som si robila dva testy a obidve boli pozitivne, ale pri prvom teste bola slaba ciarka a manzelikovi sa to moc nevidelo. Tak neskor som si robila este jeden. Zle mi zatial nie je, citim sa tak normalne ako keby som ani tehotna nebola. Ale pri prvom mi tiez nic nebolo. Mne este nestavili presny termin,ale podla PM by to malo byt 6.7., na ultrazvuk idem az 22.11. Takze sa este načakám. Len sa bojim aby to neboli dvojcata, pretoze manzelova mama je z dvojiciek.

 

03.11.2006 21:51

SlavkaPO

Ahoj Evi, ano som z Presova, ty mas 45 km ktorym smerom? Na BJ, PP, ci KE? Takze uz tiez mas jedno tehu za sebou, to je fajn, uz vieme do coho ideme Smile Tomi bude mat 1.12. tri roky a je neskutocny kecko. Prvy test bol modra sprava a az neskor som sa dozvedela, ze nie je moc citlivy, tak som po par dnoch stavila na klasiku, Rapi Clear hned "vyplul" druhu ciarku. Ja sa chystam k lekarovi 20.11, idem aj s tomim poobede na ocne, tak ked uz vynecham v skole, tak zabijem dve muchy jednou ranou Wink Samozrejme len vtedy, ak bude dovtedy vsetko ok, co pevne dufam... Ozaj, co by ste chceli druhe mimi? My velmi tuzime po dievcatku...dvojicky v rodine nemame...

 

03.11.2006 22:08

EvaL

Tak mne je to jedno, neviem co by som chcela. Je to smer 45 km na PP.

 

03.11.2006 22:13

SlavkaPO

Jasne, v podstate aj mne je to jedno, lubit budeme rovnako dievcatko ci chlapceka, len nech je babenko zdrave...

 

03.11.2006 23:45

Gulička

Ahoj aj ja som z júloviek 06, tiež ti gratulujem k tej supper správe Laughing pekne si to uži ale ved to už poznáš Wink a v lete mimčo skvelé len rodiť v 35 stupnoch vonku a pri 38 na izbe 7 dní tak to nič moc. Crying or Very sad Držím palčeky a držte sa nech ste zdravé aj ty aj bábeno Laughing Laughing Laughing

 

05.11.2006 21:28

Katka a Leunka

No tak aj ja sem nakúkam najmä preto, lebo mám sama júlovčiatko 2005 a aj ja som narodená v júli. Takže tento mesiac milujem. Slávka, mať bábätko v júli je úúúúúúúúúúplne fantastické. Keďže mám ešte dve deti narodené v novembri a jedno v januári, tak môžem smelo zhodnotiť, že z týchto mesiacov je pôrod v júli úplne najlepší. Takže držím palce a nech sem pribudne čo najviac júloviek 2007!

 

06.11.2006 10:56

alenka

Ahojte, tak ak som dobre spocitala tak ste zatial dve julovky 2007.........blahozelam a pridavam sa. Wink V piatok mi vysiel pozit. testik a v sobotu druhy. Lekar povedal, ze maternicu mam zvacsenu a ze ide o tehot. ale musim ist este na ultrazvuk.................ten bude v piatok. Ja som na toto, na tie dve ciarky cakala dva roky.....................a dnes ked som bola u gynekologa tak som povodne na jeho odporucanie bola objednana do centra pre neplodnost.............................takze este sa tesim len tak potichucky.....ale aj tie dve ciarky je zazrak ze mam moznost vidiet.................. Wink

 

06.11.2006 11:36

Anonymous

Ahoj Alenka, vitaj Smile Som rada, ze zas prisla nova tehulka. Velmi ti zelam, aby bolo vsetko ok, po tak dlhom cakani si to zasluzite. Napis cosi viac o sebe, ako sa citi s a tak Wink

 

06.11.2006 11:37

SlavkaPO

Prepac Alenka, ten anonym som bola ja, odhlasilo ma Sad

 

06.11.2006 11:50

alenka

Ahoj Slavka, no zatial sa citim celkom v pohode, ziadne extra priznaky. Len mi minuly tyzden smrdel kolegynin parfem a stale som mala pocit ze mam v praci zafajcenu miestnost... no nik tam nefajcil................nad ranom musim ist na WC lebo mam pocit ze nevydrzim.........a citim ze mam zvysenu teplotu. A este ked si rano umyvam zuby tak ma trochu napina.........ale je to zatial v pohode. A ty ? Citis nieco ? Je to tvoje prve tehotnestvo ?

 

06.11.2006 11:57

SlavkaPO

Nie Alenka, ja cakam druhe babo, mam jedneho trojrocneho certa a Duracella v jednom Smile No, vlastne mi teraz bezi este len 5tt a 4 den, ale uz mi je par dni blbe, hlavne vecer, napina ma na vracanie, a dnes som myslela v buse ze asi vystupim o par zastavok skor Sad Pri Tomim mi zle nebolo, takze toto je novinka...A klasika, zacinaju mu krvacat zuby pri umavani, presne toto ma trapilo aj pri prvom, par dni po porode bolo zas vsetko ok... ozaj, nedame si sem uz tickierik? Wink

 

06.11.2006 13:44

alenka

No tak ty uz mozes porovnavat............no tikerik si este nedam, lebo ja idem na ultrazvuk v piatok a este neviem v ktorom tyzdni som, podla mojich vypoctov este len 4 t a 5 den..........a ani si ho neviem urobit Rolling Eyes Ale ked to budem naozaj potvrdene tak mi pomozes ho urobit ? Smile

 

06.11.2006 13:54

mrlka

vela stastia vsetkym buducim mamickam,prajem krasne tehulkovstvo uzite si ho plnym duskom. S takym nadsenim so tiez cakala kedy pridu julovky 07 je to taka nostalgia..... tiez je tomu rok co som na testiku objavila // TP som mala 5.7 a Terezka sa poponahlala presne o tyzden skor i ked nic tomu nenaznacovalo proste sa rohodla a sme stastni ze ju mame..... Este raz vsetko dobre opatrujte svoje pokladiky pocas zimy.

 

06.11.2006 14:00

SlavkaPO

Jasne Alenka, ze ti ho pomozem urobit Wink Mna uz tiez taha k lekarovi, ale v praci mi to nejak nevychadza. Pri Tomim som bola ay v 10tt, lebo bolo vsetko ok. Tak dufam, ze aj teraz bude. Babky, co nam sem pisete z minulych rocnikov, dakujeme za podporu Wink Aj vy si davajte na seba a drobcekov pozor.

 

06.11.2006 22:33

Mirus76

Mile julovky 07, prajem Vam krasne, bezproblemove tehotenstvo! Tiez si myslim, ze mat letniatko je fajn, cez zimu netreba kupovat ziadne xxL bundy a kabaty, a v lete mozte odhalit brusko, malicke netreba babusit, je to skratka fajn. A urcite sem budem nakukat, s nostalgiou, ake to bolo pred rokom...

 

07.11.2006 15:33

EvaL

Tak aj ja Ťa vitam, Alenka. to máš ten ultrazvuk v piatok super, ja si na svoj musím počkať ešte dva týždne, kedže moja lekárka robí ultrazvuk len v stredu. Slavka a ty sa ako máš? Mne už akosi začina byť divne, čo som pri prvom nezažila.

 

07.11.2006 18:30

sunny

Ahojte babenky, ja som z Juloviek 2005 a zatial to vyzera tak, ze budem patrit aj k vam Wink Dnes rano mi vysla aj druha ciarka, sice slaba, ale je tam... K dr. sa chystam az najskor o tyzden, ved zatial toho aj tak vela neuvidi... mne TP vychadza na 14.7.2007

 

07.11.2006 18:59

Trish22

Ahojte maminky, chcela by som sa k Vám pridať, ak Vám to nevadí. Po dlhom snažení sa, skoro tri roky, sa nám podarilo otehotnieť. som v 6tt a bábätko očakávam 4.7.2007. Neviem ako vy, ale ja mám príšerné tehu príznaky. Napríklad dnes mi bolo tak zle, ako ešte nikdy, no zatiaľ som nevracala. neviete náhodou nejaké praktiky, aby som to vydržala. Ja bohužiaľ beriem aj Duphaston, lebo som začala slabo špiniť, dnes ma aj bruško pobolievalo. je to normálne? Ďakujem Smile

 

07.11.2006 19:39

sunny

Trish22: Ahojte maminky, chcela by som sa k Vám pridať, ak Vám to nevadí. Po dlhom snažení sa, skoro tri roky, sa nám podarilo otehotnieť. som v 6tt a bábätko očakávam 4.7.2007. Neviem ako vy, ale ja mám príšerné tehu príznaky. Napríklad dnes mi bolo tak zle, ako ešte nikdy, no zatiaľ som nevracala. neviete náhodou nejaké praktiky, aby som to vydržala. Ja bohužiaľ beriem aj Duphaston, lebo som začala slabo špiniť, dnes ma aj bruško pobolievalo. je to normálne? Ďakujem Smile
ahoj... blahozelam!!! bolesti na zaciatku tehu su normalne, samozrejme, ak nejde o nejake "brutalne" bolesti, ale skor takeho razu, ako byva pred MS... aj trochu popichat moze Wink

 

07.11.2006 19:53

Marcela

Babenky gratulujem Vam vsetkym ku dvom //, sama mam doma julovu princeznu 2005. Drzim palce nech vsetko ide tak ako ma a takto o 9 mesiacov bude tato diskusia plna babeniek Laughing

 

09.11.2006 10:31

Anonymous

ahojte, tak aj ja budem mať bábo v júli, už sa tešíme....Smile

 

09.11.2006 10:38

SlavkaPO

Ahoj Trish aj ja ta tu vitam, je to super ze sa Vam zadarilo, urcite to muselo stat nervov a vsetkeho, tak si na seba davaj pozor a naozaj je to normalne, ze na zaciatku ta kde tu pichne. POzeram ze mame skoro rovnaky termin, mne to vychadza na 5.7, teda podla PM, ja som u lekara este nebola, tak to oficialne potvrdene nemam...

 

09.11.2006 10:53

Matenka

 

09.11.2006 10:56

SlavkaPO

Ozaj Trish a zle je aj mne, cele dni, ma napina, vraciat zatial nevraciam, ale aj tak je to hnusne a ci tomu dako predideme, asi nie.

 

09.11.2006 10:58

SlavkaPO

Ahoj Matenka, vsak je to super pocit tie dve ciarky Laughing Aj ja verim, ze vsetko len dobre bude, ze naozaj budeme drzat v juli tie batozky v rukach a vsetci sa z nich len a len tesit Smile Pekny tickier, uz tu asi aj ja svoj hodim Smile

 

09.11.2006 11:52

Matenka

Pocit je to pekny, ale k nemu aj strach. Pred troma mesiacmi som potratila v siedmom tyzdni, takze este stale nie som za vodou, ale verim tomu, ze budem. Treba verit! Vsetkym Vam prajem super tehotko!!!

 

09.11.2006 12:11

jul 2007

Anonymous

ahojte, gratulujem vsetkym k julovemu terminu a rada sa k vam pridavam, tiez mi to tak nejako vychadza. blizsie sa dozviem az v pondelok. tinka

 

09.11.2006 15:46

Trish22

Slavka- ja som prišla na to, že keď celý deň pochrumkávam volačo, tak sa to dá prežiť. vracať som ešte nevracala, ale je to dosť blbé. stále nosím pri sebe balík tyčiniek, tie sú najlepšie. Matenka- držím palce, nech to všetko dobre dopadne. Tinka- v pondelok sa nám ozvi ako si dopadla. držím palce.

 

09.11.2006 16:32

Anonymous

Ahoj Trish, tak to s tym pochrumkavanim mas pravdu. ale co potom s nasimi kilečkami? Ja sa radsej na vahu ani nestaviam, ale uz citim, to kilečko navyše, a to napnnute brucho. Ale tak radšej treba niečo zjesť ako by nám malo byť zle. Už len to, že som stále unavená a žial nemôžem si tak vegetiť ako pri prvom tehu, kedže tu pobehuje tem môj malý čertík, ktory je teraz už dva dni chorý. Tak len vyčkávam kedy pride manžel z práce.

 

09.11.2006 16:34

EvaL

Ten anonymný som ja, zabudla som sa prihlásiť

 

09.11.2006 16:36

EvaL

Matenka, tak aj ja ti držím palce. Aj moja švagriná minulého roka potratila v desiatom týždni a dnes má krásnu štvormesačnú Natálku. Tak neboj určite všetko dobre dopadne.

 

09.11.2006 16:40

SlavkaPO

Trish- tiez som uz pribrala, brusko mi ostalo uz po Tomim, a som si dala zavazok, ze 17 kilo ako pri prvom nechcem ani nahodou Wink Anonymny- to je tazke, ked je dieta chore, Tebe spatne, to musi byt na nervy. Ja mam manzela prave mimo domu, pride zajtra a uz som o piatej hotova, tak len cakam kedy bude piatok. A chodim aj do prace, ucim a stale musim podvecer daco kuknut na druhy den, tak sa mi tak nechce Wink Dnes som sa o druhej! poobede stavila u gynekologa, ci tam aspon sestra este nebude, ze sa objednam a boli tam este obaja, doktor mal paradnu naladu, tak sa pytal, ze co co sa budem objdnavat, ze si mam ist lahnut, ze urobi sono. Tak babenko je pekne v maternici, podla PM termin 5.7, podla UZV 1.7, mam prist o styri tyzdne ak bude vsetko ok. Babenky, ja som sa cestou domou usmievala, hned som volala manzelikovi do Viedne, co som taka natesena Wink Pri prvom tehu bol prvy UZV taky, ze som myslela, ze budem revat. To som nebola u svojho dr., ale v nemocke, kopec ludi, slo to jak na pase a ked sa neopytam, ci je vsetko ok ci je akcia srdiecka + tak mi nic nepovedia, to uz nehovorim, ze som na monitor ani nevidela Twisted Evil Takze preto dnes ta spokojnost, len dufam, ze nie len u mna, ale u vsetkych bude vsetko pekne hladko prebiehat. Sorry, ze som sa tak rozpisala Embarassed

 

09.11.2006 16:46

EvaL

Ja som pri filipkovi pribrala 16 kíl, síce som ich zhodila, ale to telo uz nie je take aké bolo predtým. Tak len dufam, ze teraz priberiem tak ako sa má. Pri prvom som kazdy mesiac pribrala kilo, čize do deviateho mesiaca to bolo 8 kíl a v deviatom som pribrala dalsích 8, a to som sa nijak neprejedala.

 

10.11.2006 12:46

Trish22

No baby, ja sa absolútne nestarám o to koľko priberiem. ani som sa nemerala odvtedy čo som tehu. ale možno zbehnem a odmeriam sa. nám sa podarilo ťažko otehotnieť a tak som rada, že som tehu. Inak dnes ráno mi bolo neskutočne zle a stále to pretrváva. tak neviem čo už mám robiť. kúpila som si laktobacily, mylslíte, že mi neuškodia, teda bábätku?