1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Jun 2007

13.01.2007 20:10

Babula

anula: babulka a čože si až teraz ku nám prišla? ty už tak pekne cítiš svojho uzlíka v brušku? ja iba tak slabučko bude asi lenevic po mamine Laughing
ja neviem, ja som chodila min. rok uz skoro na VAlentinske babatka a zle to dopadlo Crying or Very sad , vies, tak som si povedala, ze je cas. VYsledky z genetiky sme mali tento tyzden, tak uz si viac verim. Prve 3 mes. som sa priserne bala Crying or Very sad Crying or Very sad , kto to nezazil, nepochopi. Citim riadne hmyrenie od konca 16tt, asi preto, ze som druhorodicka. Wink Neboj, aj Ty o chvilu pocitis. A mam aj ten pristroj a pocuvame cez sluchadla srdiecko, je to nadhera.

 

13.01.2007 20:11

Babula

zuzla: ja idem tiez pozerat film Smile ahojte mamacat a anula :D
ak ma to nebude bavit, pridem. Wink

 

13.01.2007 20:12

Babula

anula: ahoj mamacat ako sa máš? dlho ta nebolo vidno na koníkovi. kde si sa nám tulala. Shocked
mas super ticker, paci sa mi. Laughing Laughing

 

13.01.2007 20:15

Mamacat

ja budem mat tento rok 29 a mimi sa nam ma narodit na 5. vyrocie svadby

 

13.01.2007 20:22

jamimi

Mamcat aaaaahooooj Razz

 

13.01.2007 20:26

Mamacat

ahoj jamimi, znama tvar :D

 

13.01.2007 20:28

Luuu

Babula myslis stetoskop? ja ho mam totiz doma a pocuvam po veceroch ale srdiecko sa mi ani raz nepodarilo zachytit...teda nie pomocou neho,asi dva krat sa mi stalo,ze som citila tep cez ruku.Tak porad dake triky kde hladas,lebo ja len take cvachtanie vo vode stale ocujem Laughing

 

13.01.2007 20:31

jamimi

Baby caute no musim si ponastavovat kalendariky.idem ja dat papt malemu a potom muzovi.zatial papa Razz

 

13.01.2007 20:31

Mamacat

ahoj Luuu, pekne vecicky si kupila! Ja sa teraz prave hram na chytacku s malym... On kopne a ja si tam hned dam ruku a ono nic... A takto dookola.. Este som ho necitila s rukou na brusku... Poradte ako sa to da.

 

13.01.2007 20:40

Babula

Luuu: Babula myslis stetoskop? ja ho mam totiz doma a pocuvam po veceroch ale srdiecko sa mi ani raz nepodarilo zachytit...teda nie pomocou neho,asi dva krat sa mi stalo,ze som citila tep cez ruku.Tak porad dake triky kde hladas,lebo ja len take cvachtanie vo vode stale ocujem Laughing
nie, mam pristroj z Anglicka, prilozi s ana brucho a cez sluchadla pocuvame. Laughing Film je o nicom, prisla som sem. NA stole mam bonbonieru Tofiffee, moju naj... a papam a papam. Razz

 

13.01.2007 20:41

Babula

Mamacat: ahoj Luuu, pekne vecicky si kupila! Ja sa teraz prave hram na chytacku s malym... On kopne a ja si tam hned dam ruku a ono nic... A takto dookola.. Este som ho necitila s rukou na brusku... Poradte ako sa to da.
ja to iste. Je este skoro Laughing Mna Emma tak kopala, ze sme videli nozicku skoro von Laughing Mavam priserne sny, ze cez brusko vidime malinkemu babu oci a vsetko Rolling Eyes

 

13.01.2007 20:42

Babula

jamimi: Baby caute no musim si ponastavovat kalendariky.idem ja dat papt malemu a potom muzovi.zatial papa Razz
muz nech sa obsluzi sam, mna by to nenapadlo davat mu pod nos Wink Laughing som rada, ze to tu zije.

 

13.01.2007 20:43

Babula

Mamacat: ja budem mat tento rok 29 a mimi sa nam ma narodit na 5. vyrocie svadby
pekny darcek si date. Laughing

 

13.01.2007 20:46

Mamacat

Mamacat: ja budem mat tento rok 29 a mimi sa nam ma narodit na 5. vyrocie svadby
pekny darcek si date. Laughing
No velmi dufam ze sa babo nenarodi prave toho 15.6.!!!! Aby sme mali vyrocie len pre seba, a potom ten druhy den mozeme mat detsku party s balonikmi a tak... :D

 

13.01.2007 20:50

Babula

Mamacat: ja budem mat tento rok 29 a mimi sa nam ma narodit na 5. vyrocie svadby
pekny darcek si date. Laughing
No velmi dufam ze sa babo nenarodi prave toho 15.6.!!!! Aby sme mali vyrocie len pre seba, a potom ten druhy den mozeme mat detsku party s balonikmi a tak... :D
my to vyrocie nejak extra neprezivame, vies, aki su muzi Rolling Eyes a sme spolu uz asi 100 rokov Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing strasne nepohodlne sa mi sedi.

 

13.01.2007 20:54

Mamacat

Mamacat: ja budem mat tento rok 29 a mimi sa nam ma narodit na 5. vyrocie svadby
pekny darcek si date. Laughing
No velmi dufam ze sa babo nenarodi prave toho 15.6.!!!! Aby sme mali vyrocie len pre seba, a potom ten druhy den mozeme mat detsku party s balonikmi a tak... :D

 

13.01.2007 20:58

Babula

halo, kde ste???

 

13.01.2007 21:04

Mamacat

to je tvoja dcera na fotke?

 

13.01.2007 21:07

Babula

Mamacat: to je tvoja dcera na fotke?
nie. Confused

 

13.01.2007 21:36

Nikita

deszki: Ahojte, bola som dnes u ženského...všetko je v poriadku. Akurát mi povedal, že budúci mesiac ma pošle na ultrazvuk do BA na Zahradnícku....bola ste tam niektorá????
Ja som tam uz raz bola u Dr. Ferianca - Gynfiv (taky celkom mlady doki) ale velmi fajn a idem k nemu aj 22.1., zevraj ze dost dobry, inak rodi v Ruzinove.

 

13.01.2007 21:38

jamimi

jamimi: Baby caute no musim si ponastavovat kalendariky.idem ja dat papt malemu a potom muzovi.zatial papa Razz
muz nech sa obsluzi sam, mna by to nenapadlo davat mu pod nos Wink Laughing som rada, ze to tu zije. no prave ze ja to nerobim casto a ndes varil obed,upratal a bol s malym vonku takze aspon rozky som mu doniesla na stol,prerezala to je vsetko.My to budeme mat ako darcek na muzovu 30.on ma nar.30.6 Razz

 

13.01.2007 21:40

Babula

jamimi: Baby caute no musim si ponastavovat kalendariky.idem ja dat papt malemu a potom muzovi.zatial papa Razz
muz nech sa obsluzi sam, mna by to nenapadlo davat mu pod nos Wink Laughing som rada, ze to tu zije. aha, mas prepacene Laughing pozeram na mimibazare a klebetim s jednou babou, celkom fajn.

 

13.01.2007 21:46

Nikita

Babula a co by si chcela , dievcatko alebo chlapceka?

 

13.01.2007 21:52

Babula

Nikita: Babula a co by si chcela , dievcatko alebo chlapceka?
pred rokom by som Ti povedala, ze dievcatko, ale teraz mi je to fuk, bud to bude BRUNO alebo dievca. A Ty?

 

13.01.2007 21:57

Mamacat

viem ze je to strasne otrepane ale ja chcem aby bolo zdraveeee................. Embarassed

 

13.01.2007 21:58

jamimi

Ja som aj predavala na mmb ale teraz sa tomu nevenujem moc,chystam sa ale nakupovat len tam Razz teda okrem hyg.veci a tak Smile

 

13.01.2007 21:59

Nikita

Nikita: Babula a co by si chcela , dievcatko alebo chlapceka?
pred rokom by som Ti povedala, ze dievcatko, ale teraz mi je to fuk, bud to bude BRUNO alebo dievca. A Ty? Ja uz som to tu niekde pisala, ze ja by som chcela dievcatko, ale moj muzicek stale tvrdi, ze to bude chlapec ako buk. Twisted Evil No ale bude to v nasej rodine zaujimave....uz som to pisala, ze sestra ma dvoch chlapcov a svagor dve dievcata. Takze nasi by uz konecne chceli vnucku a svokor vnuka....xixixi. Ale podstatne je nech je to zdrave. Ideme 22. na ultrazvuk, takze uz coskoro snad tuto zahadu rozluskneme....ovsem ked s nami nebude chrustik nebude hrat skovavacku az do konca. :D

 

13.01.2007 21:59

Babula

Mamacat: viem ze je to strasne otrepane ale ja chcem aby bolo zdraveeee................. Embarassed
ved aj ja. Testy mas OK?

 

13.01.2007 22:01

Nikita

Mamacat: viem ze je to strasne otrepane ale ja chcem aby bolo zdraveeee................. Embarassed
mamacat to chceme vsetky...ale niekde v kutiku si urcite zelas aby to bolo dievcatko alebo chlacek nie Wink

 

13.01.2007 22:01

Babula

jamimi: Ja som aj predavala na mmb ale teraz sa tomu nevenujem moc,chystam sa ale nakupovat len tam Razz teda okrem hyg.veci a tak Smile
kyblik ma vyjde len 300 Sk, v shope stoji 800 az 1000 Sk. Ale na obleckmu som sa uz popalila, niekt, baby si z toho urobili poriadny biznis, teraz su vypredaje vo Viedni a oni to predaju cezpolnym draho. Evil or Very Mad Skoda, ze nemozem cestovat, hned by som sla do Viedne. Crying or Very sad Crying or Very sad

 

13.01.2007 22:09

Nikita

Jaj ja uz tiez cakam na marec, ked konecne otvoria v BA v Avione H&M....aj kvoli babatku a aj kvoli sebe.....ked mne uz sa ani do tej Viedne nechce ist.....

 

13.01.2007 22:11

Babula

Nikita: Jaj ja uz tiez cakam na marec, ked konecne otvoria v BA v Avione H&M....aj kvoli babatku a aj kvoli sebe.....ked mne uz sa ani do tej Viedne nechce ist.....
aj ja cakam na marec, dufam, ze to bude velky obchod v tom Avione, v Nemecku su aj 3 poschodove, to je vyber. Nechala by som tam kopec penazi. Nacase, ze prisli do BA. Exclamation Jaj, Vieden TI nenii vzacna, ale keby si bola udaleka ako ja, taaaaaaaaaaaaaaakto by si sa tam tesila. Ja som asi maniak. Rolling Eyes

 

13.01.2007 22:15

Babula

nadherne citim pohyby, take sklbnutia, lucim sa s Vami, ste fajn, idem hajat. Pa zajtra.

 

13.01.2007 22:19

Nikita

To nie je o tom, ze by mi Vieden nebola vzacna, ale ja nie som az taky nakupovaci maniak. Ja proste to nakupovanie az tak velmi neoblubujem. No ale najradsej mam nakupy s mojou sestrou.....to potom dokazem stravit v obchode aj cely den....lenze teraz uz je to zlozitejsie ona ma dve deturence a ten mladsi ma len 9 mesiacov. No a s detmi to nakupovanie nie je az take idealne....a uz ani toho casu nie az tak vela. Len dufam, ze ked ten obchod otvoria tak tam nebude taky naval ako cez vypredaj v Nexte v Auparku (lebo tam byva kazdy rok pekna histeria). Laughing

 

13.01.2007 22:20

Nikita

Dobru noc, aj ja sa lucim...idem hodit sprchu a este nieco vykukam v TV. Smile

 

13.01.2007 23:19

deszki

deszki: Ahojte, bola som dnes u ženského...všetko je v poriadku. Akurát mi povedal, že budúci mesiac ma pošle na ultrazvuk do BA na Zahradnícku....bola ste tam niektorá????
Ja som tam uz raz bola u Dr. Ferianca - Gynfiv (taky celkom mlady doki) ale velmi fajn a idem k nemu aj 22.1., zevraj ze dost dobry, inak rodi v Ruzinove. aj sa u neho platí?

 

14.01.2007 12:14

cony

caute, moj drahy sa rozhodol, ze vikendove obedy budu u nas vyzerat tak, ze jeden den varim a druhy sa pojdeme najest von... super,ze? Vcera som bola hotova, takze sme ostali doma na cestovinach s krabickovou omackou od Maggi a dnes ideme na slepaciu polievock a pizzu do restiky. Sice som si vcera nacistila sampinony, ze budem pizzu robit doma, ale kaslem na to. pojdu do polievky alebo prazenice alebo ich ususim... Idea Celu sobotu som kreslila zvieratka... chcem zmajstrovat drobcovi "kolotoc" nad postielku. Sice asi nezriesim hraciu skrinku, ale aspon mu tam bude daco visiet, bude to farebne, bude sa to kyvat... mam uz predstavu, uz len zohnat material... Myslim, ze dost veci budem robit sama - bavi ma to a vsetko to budu originaly :D Najnovsie sa tesim na zajtra - pojdem pre tu latku do metraca (nechala som si odlozit, tusim som o tom pisala) a mama mi ma poslat po svokrovcoch vypln... Heslo: Svit mesicku svit, at mi sije nit Laughing No idem toho mojho medveda vydurit od telky - zacinam byt hladna. Priserne fuka, dufam, ze ma cestou do restiky neodnesie... (obcas mam dojem, ze aj ta nasa psica lieta jak sarkan, esteze je priviazana na snure...) Dobru chut k nedelnemu obedu... :D

 

14.01.2007 14:43

AďaB

Ahojte, tak sa pridávam aj ja do klubu tých čo sa chystaju rodit v júni 2007. Som z Košic a toho roku budem mat 30r. tiež v júni. Termín mam zatial 30. 6. Doma už na babätko čaká braček Tomi, kt. bude mať 1.7. 3roky. uvidíme čo budeme oslavovať skôr. Pohlavie ešte nevieme, ale Tomi chce bračeka. Pochybujem, že vie aky je rozdiel medzi bračekom a sestričkou. To by asi na začiatok stačilo. Majte sa. Wink

 

14.01.2007 16:17

Babula

AďaB: Ahojte, tak sa pridávam aj ja do klubu tých čo sa chystaju rodit v júni 2007. Som z Košic a toho roku budem mat 30r. tiež v júni. Termín mam zatial 30. 6. Doma už na babätko čaká braček Tomi, kt. bude mať 1.7. 3roky. uvidíme čo budeme oslavovať skôr. Pohlavie ešte nevieme, ale Tomi chce bračeka. Pochybujem, že vie aky je rozdiel medzi bračekom a sestričkou. To by asi na začiatok stačilo. Majte sa. Wink
Ahoj ADus, ja som tu tiez nova, prihlasila som sa len vcera, tak som rada, ze nas je viac. Pekne Vam to vyslo, rozdiel presne 3 roky, myslim, ze je to ideal, aj ked teraz si pochvalujem, ze budem mat malu pomocnicku. Wink

 

14.01.2007 17:16

zuzla

ahojte vitam dalsiu junovku AduB Razz Babula to si pis,ze budes mat pomocnicku Smile Ja mam sestru mladsiu o 7 rokov a mama si to nevedela vynachvalit..prebalovala som, kocikovala atd. (ako druha mama Cool ). len co z toho ked si teraz nic nepamatam Sad

 

14.01.2007 20:26

Babula

zuzla: ahojte vitam dalsiu junovku AduB Razz Babula to si pis,ze budes mat pomocnicku Smile Ja mam sestru mladsiu o 7 rokov a mama si to nevedela vynachvalit..prebalovala som, kocikovala atd. (ako druha mama Cool ). len co z toho ked si teraz nic nepamatam Sad
ona sa tesi hlavne na to prebalovanie a este keby to malo pipika Mr. Green kde ste dnes vsetky?

 

15.01.2007 08:12

dzudy

DObre rano vsetkym, vidim ze ste toho vela popisali. Pre Sylviu BOradsky poslala som TI ss ohladom Tych plienok:-)

 

15.01.2007 08:27

elizabet100

Dobré ránko dievčatá Laughing Aký ste mali víkend? Ja som ho mala celkom fajn, oddýchla som si, keďže chodím do práce a vstávam o 5,00 hod ráno Twisted Evil každý deň. K tým pohybom, tak ja ich ešte poriadne necítim pred Vianocami som mala také pocity bublinkovania v brušku ale teraz sa to ustálilo tak uvidíme. Zatiaľ čakám na výsledky AFP testov, v stredu budem volať Dr. Ináč predpísala mi železo lebo že som vraj veľmi bledá, ale veľmi ťažko ho znášam na žalúdku a mám aj hnačky takže som ho vysadila. Počkám na výsledky testov a potom uvidíme, že či ho potrebujem. Ahojte.

 

15.01.2007 08:31

dzudy

Ahoj CO sa tyka pohybov tak ja som pred troma tyzdnami citila take vlnenie, ale teraz tyzden nic necitim a to zajtra zacinam 19tyzden tak uvidime co bude

 

15.01.2007 09:45

sylvia borsody

AHOJTE BABULKY. ALEEEEEEEEE STE TU TOHO POPISALI ZA TEN WEEK :D ESTE SOM SI NESTIHLA PRECITKAT UPLNE VSETKO, LEBO STE PISALI USILOVNE AKO VCELICKY. DZUDY CHCEM SA TI PODAKOVAT VELMI SI MI POMOHLA, DAKUJEM Razz LUUU NA TEJ JOGE BOLO SUPER, LUBILO SA MI TO , AJ KED SA TEDA MUSIM PRIZNAT, ZE SOM TEDA PEKNE NEMOTORNA XIXIXI Razz

 

15.01.2007 09:51

dzudy

Som rada ze som TI pomohla Sylvy, a prepac ze som poplietla tvoje meno:-)

 

15.01.2007 09:54

dzudy

Baby ja by som fut nie co jedla a zula je to normalne? Vcera sme boli na oslave u mojich rodicov otec ma dnes 65rokov bolo dobre aj som sa dobre nabastila, aj som sa u nich vazila a zda sa mi to divne ze pri tolkom jedeni a to ze som doma na PN ze som vlastne nic nepribrala okrem toho 1kg co som uz hovorila, tak sa az divim lebo jem ako diva:-)

 

15.01.2007 09:55

dzudy

Baby ja by som sa mala ucit klinicku psychologiu lebo zajtra mam skusku a este to poriadne neviem, nechce sa mi ale nebojte ja si kt omu sadnem.

 

15.01.2007 10:00

sylvia borsody

DZUDY S TYM PERIEZVISKOM SI NELAM HLAVICKU TO JE OK. VSETKY MAMULKY KTORE POPRI TEHU STUDUJETE DRZIM PALCEKY A OBDIVUJEM JA BY SOM TO ASI NEZVLADLA. DZUDY K TYM KG ASI TOLKO ZE TI ZAVIDIM, JA SOM UZ PRIBRALA 8KG A TO SI DAVAM POZOR , ZE CO PAPAM. ALE TY SA NIC NEBOJ VSAK TY NAS DOBEHNES Razz

 

15.01.2007 10:08

dzudy

Ach baby viete co ma boli kostrc pri sedeni, lebo pred dvoma rokmi som si ju zlomila a teraz ked dlhsie sedim tak ma boli dufam ze s tym pri porode nebudem mat problem