1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

Májovčatká 2007

02.09.2006 09:52

Májovčatká 2007

Mackaa

Ahojte babuľky, tak šup sem všetky čo o sebe vieme aj tie čo ešte nevieme, že v bruškách máme vytúžené fazuľky s termínom (približne aj presne) na MÁJ 2007 Laughing....

 

02.09.2006 16:22

Mackaa

No tak verím, že pekné počasie vás všetky vyhnalo von :D a aby bolo diskusiu vidieť, píšem ešte raz a naspoledy, lebo aj ja až do pondelka na nete nebudem...takže dúfam a teším sa, že už tu budú príspevky aj od vás a nielen odo mňa babuľky...majte sa zatiaľ krásne Wink

 

02.09.2006 19:35

Macaca

No ahoj! Tak ako vidím - zatiaľ sme tu len my dve, ale dúfam, že sa to čoskoro zmení a babule sa pridajú k nám. Hoci sa musím priznať, že som chvíľku váhala, či už sa "premiestnim" sem, lebo stále sa bojím, čo všetko sa môže stať a ako všeliak to môže dopadnúť, ale snažím sa myslieť na to, že to bude ok - veď predsa beriem ten Duphaston, tak snáď je to v poriadku. Takže sa budeme tešiť z tých našich brušiek a fazuliek a spoločne budeme pekne pozorovať, ako nám tie pupky rastú. :D Sem-tam ma pobolieva v podbrušku, tak sa stále upokojujem, že takto je to v poriadku a keď ma to bolí, tak si pomyslím, že fazuľka je ok a pekne sa tam rozťahuje. :D Tak sa teším na pondelok, Mackaa, kedy konečne pokecáme možno viac...a viaceré... Laughing Pekný víkendík! [/url]

 

03.09.2006 19:31

bapy

Ahojte baby, tak sa pridavam k vam, vdaka skvelemu presviedcaciemu talentu jednej z vas, vsak Mackaa Wink Wink Smile Mne podla poslednej mrchy vychadza TP 17.4.2007, takze sem az tak nepatrim, no mozno sa Mackaa pokusi premenovat forum? Smile aspon by nas tu mohlo byt viacej Smile Ja som tiez poverciva a bojim sa, lebo v marci som mala anjelika, ale citim a viem, ze teraz je vsetko inak a ze by som sa nemala nechat unasat privelkymi obavami... tiez beriem Duphaston a to ma ukludnuje... aj ked mam momentalne dost velky problem s tym zmenezovat si to tak, aby som si bola ista, ze tabletka sa dostala tam, kam mala a nie do zachodovej misy,,,, baby mne je priserne zle a nie ze rano, ale celucky den. Teraz mam dovolenku, ale neviem si predstavit ako toto budem zvladat v praci... uff Confused Tak sa tesim ako si tu budeme spolu kecat o tak krasnych veciach ako su bruska a neskor o babetkach Smile babky drzte sa aj s fazulkami!!! Wink bapy

 

03.09.2006 21:41

Dianka

Ahojte tehulky, ja som majovka 2006 Razz , i ked sme to potiahli az do 06.06.2006 Laughing Wink a chcem vam popriat vela, vela krasnych tehotko chvil, uzivajte si kazdy dnicek, pretoze to ubehne ako voda a vase male fazulky sa premenia v krasne deticky :D Wink . Ja este teraz s laskou spominam na tie krasne chvile.........

 

03.09.2006 22:59

kittuska

Ahojte maminy cakatelky! Tiez sa sem vtieram jednym prispevkom z Majoviek 2006, len vam chcem zablahozelat, aj my spominame na ten krasny cas s fazulkami v brusku, uzite si to! A pre vacsiu radost vam posielam aj jednu fotku z nasej prvej stretavky (pre inspiraciu). Takze toto aj vas caka - nase krasne deticky

 

03.09.2006 23:12

miamia

Razz Razz Razz BABENKY JA MAM TERMIN UZ 1.3.2007 ALE MUSIM VAM NAPISAT ,ZE AZ PLACEM NAD TOU FOTKOU ZO STRETAVKY MAJOVIEK 2006... Embarassed JE TO PRENAAAAAADHERNE TOLKO BABETIEK POKOPE...UZ SA TESIM KEDY AJ JA BUDEM DRZAT SVOJE MALILINKE V NARUCI...VSETKYM MAJOVKAM 2007 DRZIM Z CELEHO SRDIECKA PRSTY ...NECH VAS JE CIM NAJVIAC... Razz Razz Razz

 

04.09.2006 07:41

Macaca

Ahojte! No, bapy, super, že si sa k nám pridala. Myslím, že to vôbec nevadí, že máš termín skôr. Ja - podľa tých výpočtových tabuliek na nete - mám termín 29.4., ale nakoľko mávam 32 dňové cykly, tak predpokladám, že tak cca 3.5., takže si tiež z toho nič nerobím. Nech bude, kedy bude chcieť, ale hlavne, nech je ok! Takže sa tým nezaťažuj. :D No - Duphaston - neviem, ja som teraz tehotná prvýkrát a vôbec sa mi nezdá, že budem mať bábätko. Shocked Ale som hrozne rada - len sa bojím, aby sa nič nekomplikovalo a všetko bolo v poriadku, lebo ja som desný stresant a teraz zvlášť - vyplaší ma každá maličkosť. A tie lieky beriem každých 12hodín jednu. Myslíte, že to bude všetko ok? Lebo ja som sa hlavne dnes ráno dosť vyľakala, lebo mi BT klesla z 37,0 na 36,7, ale je pravda, že som sa ani poriadne nevyspala a ráno som bola skoro hore a nedalo sa mi spať. Dúfam, že je to normálne, lebo potom nebudem normálna asi ja. Laughing A tiež ma teší, že nás babenky-májovky 2006 takto pekne potešili svojimi príspevkami. Môžte častejšie - baby! Laughing :D A miamia - tak ty nás takto pekne predbehneš?? Smile No, tak nech ste aj s fazuľkou ok a nech vám to ubehne, ako si želáš a nech si toho drobca už držkáš na rukách. Potom budeme mať aj my od toho už len kúsok Razz ! Bapy - mne zle nebýva, takže zatiaľ nemám problém, ako udržať Duphaston v sebe, ale skús si zrána ešte v posteli zajesť nejaký suchár. Vraj to pomáha. A za pokus nič nedáš. A neboj - určite budeme ok - ja sa tiež snažím presvedčiť samú seba. Rolling Eyes Tak sa zatiaľ majte a píšte! Pá. Maca

 

04.09.2006 08:44

Petra Šintálová

AHOJTE, dneska ráno som prišla do práce s tým, že založím novú diskusiu Májové bábätká a čo nevidím, už sme založení. Takže by som sa k Vám rada pridala. Podľa mojich výpočtov by som mala mať termín 8. 5. 2007. Som veľmi šťastná, lebo veľmi sme chceli májového býčka a ani sme nečakali, že nám to výjde hneď na prvýkrát. Ak všetko dobre dopadne, tento víkend si chceme robiť testík, tak je jasné, že máme v brušku chorvátsku fazuľku. :D :D :D

 

04.09.2006 08:52

Vevinka

No, ajojte, kočky, tak Mackaa splnila svoj sľub a založila Májovčatká, veď bolo na čase, už dnes by ju predbehla Petra š. :D Tak sa pridávam aj ja, ku Dr. idem túto stredu, tak držte pästičky, ináč, od štvrtka mi býva dooosť zle, toto som pri Veronike nemávala, takže ma to dosť zaskočilo. Bledá ako stena, ráno nemôžem jedlo ani vidieť, a potom cez deň tiež žiadna sláva....no hlavne, aby bolo bebe v poriadku, no nie? :D Prajem krásny dníček všetkým.

 

04.09.2006 09:13

zuzi

Ahojte, no chcela som sa pridat az zajtra, kedze idem k lekarovi, ale ked som videla, ako sa to tu rozbieha, tak mi to nedalo Wink . Termin mi vychadza podla vypoctov 2. maja, tak uvidime, kedy to nakoniec bude, ci to nebudeme stihat este v aprili, alebo rovno v sviatok prace Wink . Snazili sme sa tak priblizne od zaciatku roka a poslednych cca 5-6 mesiacov dost intenzivne, tak som velmi stastna, ze sa to konecne podarilo. Aj ked mam trosku obavy, ako to budem vsetko pri Veronike (moje starsie cca 1,5 rocne srdiecko) zvladat. Tak drzte palce u lekara, aj ked pochyb o tom, ze som tehu uz asi niet, dva testy vysli pozitivne a mrcha meska uz skoro 2 tyzdne. Zajtra si prihodim aj tehotensky tickerik Wink

 

04.09.2006 09:17

Ňuňu

Ahojte, ja som tiez Majovka2006 teda my sme aprilovy ale mali sme byt 2.6. Smile TETY drzime vam vsetkym palceky, nebojte vsetko dobre dopadne. Hlavne budte vy v pohodke. Ja som tiez brala Duphaston lebo som trochu spinila a presvedcila sama seba ze vsetko bude OK aj ked som sa tiez bala. A po par dnoch to preslo. Aj to bolenie v podbrusku. To je normalne lebo sa tam vyvija babetko a natahuje sa postupne maternica. JUuuuj ako vam vsetky z Maja2006 zavidime Smile AJ ked mozno v poslednych mesiacoch si budete mysliet za nam sibe za tehotko je super a ako sme si ho uzivali ked sme nevedeli ani spat ani chodit, ale uvidite, je to tak. Tak este raz blahozelam k fazulkam a drzte sa!

 

04.09.2006 09:23

Mackaa

No ahojte babuľky Laughing Laughing Laughing Tak som sa dočkala, naše fórum frčí, a to ma potešilo, keď som sa po víkende pripojila :D Ja som sa ráno vytrepala k lekárke, a samozrejme čo nevidím, neordinuje až do 11.9., takže mi zostáva zas len čakať Shocked Vítam medzi nami Peťku Š., blahoželám, že vám to tak krásne vyšlo Wink inak celkom nerozumiem tomu testíku cez víkend, však už Ti vyšli dve //, nie? Rolling Eyes Bapy, taaaak si ma potešila že si sa nechala prehovoriť, myslím, že medzi nás patríš, veď to od začiatku prežívame spoločne Laughing Macaca, neboj, aj ja sa ešte stále bojím, ako tehu dopadne, môj manžel je ešte horší ako ja, ale čo budeme mať z toho, že sa budeme dopredu stresovať? Ako môžu fazuľky rásť, ak im 100% neveríme? Zahoďme starosti za hlavu, teraz na isto tehuľky sme a poďme si to užívať Razz Vevinka, vraj to tak býva, že tehuľkovstvo nie je nikdy rovnaké, ako to predtým, aj keď u mňa sa zatiaľ dosť podobajú Rolling Eyes ale aspoň vieš že si tehuľka, no nie? Wink Mňa trápia kríže, brucho, prsia, straaaašná únava a zle mi býva často, ale nie až na zvracanie Rolling Eyes Moc sa teším, ako sa pekne rozrastieme, verím, že zajtra po doktošovi sa k nám pridá aj Zuzi, a ešte nás tu isto bude spústu, veď sme všetko termíny na začiatok mája Laughing Zatiaľ prajem krásny dník, a pochváľte sa ako sa máte Laughing A ešte špeciálne ďakujem za povzbudenie mamičiek z minulých májovčatok, to vždy tak poteší :D :D :D

 

04.09.2006 09:26

Mackaa

Aha Zuzi, tak si tu! Laughing Jasné že si tehuľka, držím palce a toho lekára zajtra Ti tak trošku závidím... Rolling Eyes

 

04.09.2006 09:48

Petra Šintálová

Ďakujem za privítanie. Tu je odpoveď pre Mackuu a ostatné. Možno to znie divno, zatiaľ som si test nerobila, ale dnes je to týždeň, čo mi mešká mrcha, a to som si doteraz mohla podľa nej nastavovať hodinky, mám pichanie v podbrušku a hrozne citlivé prsia. Tak sme si s manželíkom jednoducho povedali, že čakáme bábätko. Test sme si naplánovali na tento víkend, lebo ako začiatočník, som sa dočítala, že po dvojtýždňovom meškaní je výsledok testu 100%. A potom bude nasledovať návšteva lekára. Teraz sa asi chytáte za hlavy, ale mi to tak cítime a nikto nás už nepresvedčí o opaku. Majte sa peknúčko

 

04.09.2006 09:54

Mackaa

Taaak toto je ten správny prístup k tehuľkovstvu..."veríme svojim fazuľkám"... Laughing Laughing Laughing Obdivujem, že dokážeš vydržať netestovať, hlavne so Zuzi by sme Ti mohli porozprávať ako nám chýbala trpezlivosť a ako často sme testovali ešte pred meškaním mrchy Embarassed Laughing ak si tehuľka, ten testík by už mal byť pozitívny aj dnes...ale aj tak blahoželáme Razz

 

04.09.2006 10:11

Anonymous

Tak, to teda máš Mackaa pravdu...aspoň viem, že som tehuľka. Aj teraz sa cítim ako vygrcaný rezanec Confused Rolling Eyes Tuším ani na obed nepojdem, keď som tak nazrela do skrinky, kde mám odložené čajíky a len trošku vdýchla tú vôňu... je to zlé. No, hádam aspoň niečo do seba natlačím. Sad Zdravím všetky nové tehuľky, a Bibinka, ja som bola tiež taká striktná, a tuto baby boli celé napäté, že nech len testujem, ale vydržali sme, tak ako sme si zaumienili. Držím palce!!!

 

04.09.2006 10:21

Vevinka

aaa....mňa to medzičasom odhlásilo, ani som si nevšimla, tak ten anonym, to som ja. Embarassed

 

04.09.2006 10:31

Macaca

No, ale sme sa pekne rozrástli... :D To je super! Normálne sa teším na to, ako si budeme navzájom vymieňať pocity z tých našich brušiniek! Je to skvelé! Hneď sa aj s bábätkom obaja cítime lepšie. Ale ešte stále mi asi bude trošku trvať uvedomiť si to. Shocked :D Ale to nevadí - užívať si to môžeme! Zuzi - zajtra držím prsty a isto daj hneď vedieť, ako si dopadla a či si už aj videla fazuľku! Ja som bola vo štvrtok a videla som ju, ale pán doktor mi povedal, že je taká malinká, že sa ešte nedá odmerať. Tak už sa neviem dočkať, kedy bude 18-teho a ja tam pôjdem na kontrolu a uvidím ju zas! :D Hádam už aj väčšiu - blšku moju! Wink Peťka - to je úplne super, že máš takú trpezlivosť - ja by som nevydržala už asi ani minútu! Ale na druhej strane - o čo väčšia bude radosť z pozitívneho výsledku...!! :D Takže - pekne sa držkaj a určite to nie je divné - pokiaľ vieš, že tá blška sa tam schováva, tak je to isto tak a ona sa teraz ticho smeje, aby si ju nepočula a mohla ťa ešte trošku naťahovať. :D Isto to bude na //! Blahoželám - tak trošku vopred, ale o to úprimnejšie! Mackaa - snažím sa už nestresovať, takže - POĎME SI TO UŽÍVAŤ!!!

 

04.09.2006 11:08

Vevinka

Tak veru,babulky, poďme si to užívať, teraz som bola pri jedálni, síce nešli odtiaľ žiadne podozrivé vúne, tak teraz neviem, či mám ísť riskovať ten obed alebo nie... ale zasa na druhej strane mala by byť kyslá fazuľová polievka, a na tú mám vcelku chuť. Naozaj sme sa krásne rozrástli, ja síce idem tomu Dr. až stredu, ale pevne verím, že je všetko v poriadku, lebo tiež som bola na vážkach, či sa pridať alebo nie. či ešte radšej nepočkám...ale, keď Mackaa a jej agitácia bola taká neodolateľná, :D .

 

04.09.2006 11:26

Simeonka

Ahojte dievcata - tak to sa mi nechce verit.....uz maj 2007 Confused: Laughing Laughing Boooooze ako je to daleko.....ja mam dve MAJOVKY - jednu 2002 a druhu 2005 Wink Drzim vam palceky, nech to vsetko dobre dopadne - co najmenej tehu-neprijemnosti a vela,vela zdravicka a radosti z rastucich brusiek Wink :D

 

04.09.2006 11:31

Mackaa

No ja mám zas taký problém, že hoci mi je neustále zle, nevoľno, stále mám ne niečo dobré chuť, ale len tak na dve lyžičky Laughing a potom zas niečo iné Embarassed ráno som zhltla len polku jogurtu, potom som si dala slabú kávu - mimochodom ona je môj najväčší problém, mám na ňu stále chuť, bola som zvyknutá na dve denne Shocked ráno si jednu musím dať, to by som nevdržala a cez deň to nahrádzam pohárom mlieka a podobne Wink ...tiež sa snažím za deň zjesť aspoň dve jablká alebo nejaké ovocie, no ale moc to do mňa nejde Rolling Eyes No aj ja som tak veľmi chcela ísť ku doktorke, ale čo už...a tiež by som ju nejak chcela ukecať na UZV, ale ak bude všetko v pohode, u nás ho robia až v 12. týždni, aj tehu knižku dajú až potom, čert aby to bral s takou robotou Evil or Very Mad Ozaj babuľky, už ste to povedali niekomu? U nás to vie len jedna moja sestra a tri najbližšie kámošky, ktoré vedeli že sa snažilkujeme Embarassed , inak, nik, chcela som to povedať aspoň mame, aby mi potom pobavila malého až pôjdem k doktorke, ale inak to nechceme moc rozširovať, ešte stále sa aj my bojíme, že to zakrikneme Rolling Eyes

 

04.09.2006 11:33

Mackaa

Ďakujeme Simeonka, ako tak pozerám, tak do tretice vám vyšiel chlapček? Laughing Vidím, že sa vám to už blíži, tak prajem aby všetko dobre dopadlo a hodne zdravíčka... Wink

 

04.09.2006 11:45

Simeonka

Mackaa: Ďakujeme Simeonka, ako tak pozerám, tak do tretice vám vyšiel chlapček? Laughing Vidím, že sa vám to už blíži, tak prajem aby všetko dobre dopadlo a hodne zdravíčka... Wink
...aaaa Mackaa dakujem pekne.....nooo - vysiel ako vysiel Wink Embarassed Tak nejako sa "nanutil" sam Embarassed Wink :D Ale sme strasne stastni, ze sa nanutil a ze ho budeme mat Wink ....

 

04.09.2006 13:45

bapy

Ahooojte babenky, tak ja len cumim kolko prispevkov tu pribudlo, ale to je super!!! Ta fotka stretavky majoviek 2006 je uzasna, ze? Inspiracia pre nas Smile Dufam, ze vsetky nase fazulky krasne porastu a ze takto o rok uz budeme vyrabat taketo krasne fotecky spolu! Babky tak mne je stale priserne zle...Macaca ja duphaston beriem dvakrat denne, ale nedodrziavam presnych 12 hodin lebo ako som uz pisala, musim si to zariadit tak, aby som ho nevyvracala a teda nemozem ho zjest hocikedy... napriklad teraz si ale uzivam chvilku kludu, nie je mi az tak zle Smile teda stale sa citim ako strasne prejedena a plna, blee, ale aspon ma nenapina. Ale nejdem sa tu o tom rozpisovat... radsej nie, vsak. Ako vas tak citam, tak ja s mojimi dvoma UZV co mam za sebou, som celkom vynimka asi, vsak? Ja som bola na UZV na konci siesteho a na konci siedmeho tyzdna a teraz najbliszie pojdem uz o tyzden cize na konci deviateho tyzdna. Moj doki je dost uzkostlivy, ale to hlavne preto, ze som mala utajeneho anjelika v jari, tak budeme fazulku sledovat ako sa ma... mna dost ukludnuje ten duphaston, lebo viem, ze dokaze ucinne napomahat tehu... Majte sa krasne a ako ste napisali - odteraz minimalne 8 mesiacov budeme sama pozitivna myslienka, usmev a fajn nalada!!! Nech maju nase fazulky z nas radost Smile pekny dnik vsetkym bapy

 

04.09.2006 14:05

nealy

Ahojte babenky,jeeee,ked vas tu vidim tehulky,neda mi to nepridat sa k vasmu tehulkovaniu..aj ked tiez som mala obavy,ci sa sem este vobec pridat..ale kedze uz mam malu princeznicku 20 mesacnu,poznam tie pocity na zaciatku,tak verim,ze nase minibabenko je na ceste,robila som si testik a vysiel ;-)kramy mi meskaju 6 dnik a zajtra idem lekarke,tak vam urcite napisem ako to dopadlo..a tiez verim,ze nase fazulky sa tam krasne ukladaju a robia si makkucke pohodlicko ;-)hned ako som zistlia,ze cakame babenko,som dostala obavy,lebo vo stvrtok odlietame do grecka na dovolenku,ale som si povedala,ze ziaden strach a vsetko zvladneme a tam si pekne povegetim hihi drzte palceky a aj my drzkame vsetkym vam,majte sa krasnucko a som rada,ze som sa po 1x pridala k tehulka na nete ;-)papa zuzi

 

04.09.2006 14:26

Macaca

No čaute - to som opäť ja... :D No, tak ťa vítam, nealy! Tak teda ďalšia tehuľka na obzore! To je skvelé! Len škoda, že sa takto vytratíš na dovolenku a my nebudeme mať o tebe prehľad. Ale veď ty sa ozveš, keď sa vrátite! Prajem krásnu dovolenku! A na ako dlho idete?? A o fazuľku sa neboj - jej je teraz v maminom brušku najlepšie :D ! A som hrozne zvedavá, čo ti zajtra povie lekár - a hlavne - či už budeš na uzv aj ty vidieť tú blšku fazuľkatú! Shocked :D Ja som tam skoro v tej ordinácii až plakala od šťastia, keď som ju tam zbadala. Ale - veď ty to už poznáš, keď máš doma už takého jedného krásneho cvrčka! Je zlatá. Bapy - ja som ešte (chvála Pánu Bohu) nemala žiadneho anjelika a dúfam, že to tak zostane. Hádam máte baby s tým Duphastonom pravdu. Ibaže sa plaším, lebo mi doki povedal, že na to, akú som ja mala slabú sliznicu...neviem, čo všetko môže taká sliiznica ovplyvniť. Ale teraz mávam aj biely-až bielo-žltý výtok - je to ok? Dúfam, že hej. A tá moja blcha ma akosi začína trápiť s prsiami - dnes som myslela, že si pravý asi vytrhnem a zahodím, lebo sa to nedalo - ale zvládli sme... Najlepšie je, že som v kancli so samými chlapmi a mám tu len jednu kolegyňu - no a to si podhoď kozu, keď ťa bolí a chce ujsť z podprsenky! Evil or Very Mad Nie je to "búhvíco"! Pre dnes už v práci končím a tak sa idem presúvať z Trenčína do Bánoviec. Tak sa ozvem neskôr. Zdravím vás, babuľky fazuľkové! :D

 

04.09.2006 15:02

Vevinka

Dobre som sa zasmiala, Macaca, s tymi kozami. Ja mam tiez vytok - taky zlty, a husty, tiez neviem, ci je to ok? Ale do stredy hadam vydrzim, a potom zazeniem svoj smad po informaciach, uz mam tych otazok nachystanych... chudak Dr. Dufam,ze aspon na polovicu mi odpovie, a potom, ked ich nanho vychlim vsetky, si povie, ze baba blazniva... :D Cool . A poobede ma zacali zasa nejako pobolievat krize, ja neviem, bud si uz nic nepamatam, alebo som naozaj pri Veronike nemala nijake priznaky??? Embarassed Ja koncim v praci zachvilu, tak prajem aj ostatnym tehulkam pekny vecer, mozno sa este prihlasim aj z domu, ale to skor nie ako ano, lebo mangel formatuje svokrin PC. Dufam, ze dnes uz skonci Rolling Eyes papa

 

04.09.2006 15:37

Mackaa

HaHaHa Macaca, to bolo super s tými kozami Mr. Green Inak baby, žiadny strach, tento výtok je vraj normálny, a tiež ho bude pribúdať Twisted Evil ja som pri malom bez intimky nemohla ani na krok Twisted Evil Vítam Nealy a blahoželám! Laughing Tešíme sa na správičky od doktora a prajeme krásnu dovolenku... Wink No veru Bapy, tie UZV Ti môžeme závidieť, veď vieš, ja som mala anjelika tiež na jar, tak som zvedavá ako sa k tomu postaví moja doktorka...ma štve s tou dovolenkou... Rolling Eyes Dnes je aj mne celý deň zle, žalúdok mám ako na vode Rolling Eyes ale normálne ma to až teší, cítim tehuľkovstvo Laughing Laughing Laughing Tak tým, čo sa už nepripoja, ale aj tým čo sa pripoja, prajem krásny zbytok dňa...ja tu dnes ešte isto nakuknem, ale najlepšie keď malý zapadne do hajan, to pak bude hezký klídek Wink Laughing

 

04.09.2006 15:46

zuzi

Vitam nove tehulky. jaj ale ste toho popisali. Uff, mne je dnes taaak strasne zle, uplne hrozne a nemozem si ani lahnut, vsak co s malou. V tomto to bolo prvy krat lepsie Wink . Uz mi chvilku nebyvalo tak zle, skor ma pobolievalo sme-tam podbrusko a teraz vcera aj dnes mi je uplne hrozne, vcera zase aj brusko pobolievalo. Inak ja som pri Veronike tiez nemala taketo priznaky (asi to pri tych veronikach je nejako lepsie znasane Wink ), brusko bolelo, ale zle mi tak nebyvalo ako teraz. No a vytok mam tiez, ale tiez si pamatam prve tehu som prezila s intimkami. No som zvedava, co povie doki. Ozaj, beriete nejake vitaminy? Ja calibrum baby plan zatial. A Macka ja bez kavy nedokazem vobec fungovat, mam nizky tlak, tak som znizila na dve denne a snazim sa nepit kolove napoje a do kavy davam dost mlieka. Ale aj pri Veronike som tak fungovala a v pohode. Ci preto je taka hyperaktivna Wink No nic, utekam s nou este von, nech nam nezdemluje byt. Pa pa

 

04.09.2006 19:04

Anonymous

Ahojte babky, tak som tu zas nakukla a vidim ze zas vselico pribudlo Smile zuzi mas krasnu dcerku, macaca tvoj prispevok bol fakt vesely Wink Nealy len pekne chod na dovcu a nicoho sa neboj, fazulke sa bude na vylete pacit Smile Ja som bola s fazulkou v chorvatsku, ale to som netusila ze som tehu a dokonca som cely cas spinila a myslela si, ze to mrcha. Takze nas drobec uz bol aj chorvatsku Smile ten vas dokonca poletiiii lietadlom Smile drzim palce a uzi si to pekne Baby a teraz ja mam trochu stres lebo tu viacere pisete o tom zltom vytoku a ja taky nemam. No ale zas je mi taaaak zle, ze tehulkovstvo skutocne pocitujem. Ja som nasla len dvakrat taku zltkastu hrudku a zakazdym to zo mna vyliezlo po USG vysetreni Shocked Inak nechapem ze vam ide na chut kava! Mne vobec ale vobec nie. A to som bola iny zavislak! JA nemozem citit ani caje, mineralku... pijem len ovocne stavy a limonadu, ja viem, ze to neni buhvico Sad Zajtra ma caka vyse 500 km cesta domov, desim sa toho Confused no ale zvladneme nejako... dnes som inak volala s dokim a o tyzden idem na nejake krvne odbery, neviete mi vysvetlit co to ma byt??? a dostanem dalsi duphaston... Majte sa kraaasne vsetky a tesim sa na vase riadky a pismenka Smile Bapy

 

04.09.2006 20:04

zuzi

Tak a nakoniec som si dnes urobila aj ten novy ticker Wink Tak dufam, ze to nezkriknem...

 

04.09.2006 20:32

kacena

Ahojte MAJOVCATA 2007 Nazrela som sem z Majoviek 2006.Chcem vam len popriat vseeeeetko naj.Krasne obdobie tehulkovstva a potom krasne zdrave babetka Razz Wink .A hlavne poriadne si to uzite lebo ono to prejde stasne rychlo.Jaj ani neviete ako vam zavidim toto krasne obdobie Embarassed Wink Takze este raz vsetko naj Razz

 

04.09.2006 21:12

Mackaa

No nám to uspávanie dalo trošku zabrať, ale hotovo :D a teraz asi idem aj ja spať,lebo presne ako povedala Zuzi, teraz sa to cez deň nedá, keď už máme jedno bábo Rolling Eyes preto trošku závidím tehuľkám, ktoré čakajú prvé, a doporučujem, naplno využite, keď si môžte oddýchnuť Wink Zuzi, pekný tikerik, len o deň menej ako ja Wink a s tou kávou - veď preto nechcem ju piť, aj pri malom som mala jednu denne, a aha čo mám za živé striebro doma, teraz túžim po kľudnejšom bábätku Laughing jaj keby sa mi jej nechcelo tak ako Bapy a ostatným Rolling Eyes Z vitamínov teraz beriem E - 200, a kyselinu listovú, ale keď doberiem, už si asi tiež kúpim len ten Calibrum Baby plan Rolling Eyes No nič to, prajem vám krásny večer, aj ráno, pozdravujem vás všetky, aj ďakujeme Kačenke za milé prianie (mimochodom dvojčatá Shocked wauw, tak to je super, som zvedavá či aj medzi nami budú Mr. Green , čo poviete holky?), prajem zlatíčkam hodne zdravíčka Wink A teším sa na správy od doktorov....papa Wink

 

04.09.2006 21:51

kuk

nealy

Ahojte babulky fazulkove;-) jeee,taka som rada,ze ste zase popismenkovali a ze som vas dnes objavila..no veru,pri prvom babenku som nic take neobjavila,teeda a to som tu bola pecene varena..No mne vyslo podla poslednej mrchy ze nase srdiecko by malo vykunut na svet 10.5.jooj,este stale sa mi to zda neuveritelne a dufam,ze to tiez nezakriknem..pri prvej babulke nasej som si vsimala zmeny veru kazdy den od ovulacie,len teraz,ked beham okolo malej mi to akosi nedoslo Wink az ked sa mrska nedostavila..potom mi uz trklo,ze ma akosi bolia prsia a akosi narastli,ze mam stale divne pocity v brusku,lebo sa tam vytvara postielka pre nasho pokladika,chute mam veru kazdu chvilku zmiesane,niekedy mi zas nic nejde na chut..to som veru mala pri livinke prve tri mesiace furt..no a vytok mam aj ja,tak sa babenku nestrachujte,tiez zltkasty a myslim,ze to je ok.. ja idem zajtra lekarke,pretoze mi kazala,ze hned ako zistim,ze som tehulka,tak mam prist,aj kvoli sono,uz sa nam moc moc tesim,no a musi mi tiez naordinovat Duphaston,ktory som brala ja pri prvom babenku..verim,ze to pomohlo..teraz som si naordinovala ja kyselinu listovu,tu som brala aj dlhie,kedze sme planovali ;-)no a aj vitam E som si dala..lebo viem,ze mi ho doktorka urcite predpise..ako minule. .No babulky zlate,strasne sa mi paci,ako pisete o fazulkach ;-)neboje ta,vsetko bude ok,treba verit,aby to nase fazulky citili..my sme planovali na dovolenke,no ale zda,ze nase male pokladiciatko nas prekvapilo skor Winka tak s nami pocestuje..snad bude ten let ok.. Macaca: moc moc ti dakujem za prianie a povzbudenie ;-)ideme na dovcu na 11 dni letecky,je to last minutes,lebo skor sa manzelikovi nedalo a chceme byt konecne dlhsie vsetci traja spolu a planovali sme aj babenko,ale ono nas "prekuklo" tak ideme styria ;-)hihi citala som vela o cestovani ze t omoc neni v zaciatku vhodne,hlavne lietadlo,ale vy tu babulky ste ma veelmi povzbudili,dakujeeeeeem! Macka: macka aj tebe velmi dakujem a urcite sa zajtra ozvem,co doktorka,lebo som sama mooooc zvedava..aj sa bojim,aj sa tesiim,ale hlavne veriiim! Len sa pekne vyspinkaj,veru je to a bude to narocnejsie ako ked sme cakali prve,ale zvladneme to,,my uz hladkame brusko vsetci traja hihi a nasa livinka aj spieva babenku ako ocinko ;-)vzdy pride a cmukne mi ho ;-)je to krasnuckee,zase nieco nove a krasneee! Bapy: dakujem velmiii moc ze si ma tak potesila tym,ze aj ty si cestovala a ze to bude ok Wink som hrozne rada,ze som vas tu babenky nasla a ze ste ma tak uvitali medzi vami,je to supeeeeer,budeme si pisat,ako sa maju nase fazulky a ako sa nam dari! Tesime sa na nase dalsie "spolufazulky" a dakujeme za krasne zelanicka od vsetkych maminiek,ktore tu nakukli Wink DObru nocku vam vsetkym,pekne sa vyspinkajte,nech vase fazuliatka krasne rastuuuuuu,papapa zuzi

 

04.09.2006 22:20

Jenny Sky

Tak maminky, pridávam sa aj ja do skupiny, i keď mám termín tak na prelome apríla, mája, ale dúfam, že bábo výdrží do mája. Dnes som bola u lekára, objednali ma na krv, EKG a na ultrazvuk až koncom septembra Crying or Very sad Mne je zle úplne v jednom kuse, asi len keď spím mi je ok, lenže nemôžem prespať 3 mesiace Razz Našťastie záchod neobjímam, ale stále mám pocit na .... Jem len preto, lebo treba :D Pri prvom mi bolo zle prvé 4 mesiace, tak sa mám na čo tešiť. Súhlasím s Mackou, kočky užite si prvé tehotenstvo v kľude a oddychu, lebo pri našich anjelikoch to už nie je také jednoduché Wink Tiež som to ešte veľmi nerozširovala a nechcela som ani tu, ale nedalo mi, najviac ma inšpirovala Mackaa, ako pekne od začiatku všetko popisovala, tak som tu aj ja :D Maminky opatrujte sa a dobrú nocku Razz

 

04.09.2006 23:08

zuzi

NEALY neboj sa dovolenky a lietania, ja som bola takto pred 2 rokmi na dovolenke, tiez sme objednali a este sme nic nevedeli (a to sme hladali vhodny termin kvoli mrche) a nakoniec som uz letela tehu, tiez sme isli na nejakych 12 dni a bolo super, v lietadle som si dala homeopatikum cocculine a potom som sa velmi neslnila na obed na silnom slnku, ale inak ziadne problemy. Drzim palce zajtra u lekarky, sme na tom rovnako Smile JENNY SKY vitaj, tak sa na tom zaciaktu maja budeme pretekat Wink

 

05.09.2006 06:24

Macaca

Ahojte, kočky! Tak ja sa ozývam až teraz. Včera som to akosi nestíhala-boli sme u našich. Shocked :D Možno je to zavčasu, ale už sme rodičom povedali, aj kvôli svadbe - musíme to stihnúť ešte pred tým, ako sa začnú tie ceremónie okolo Vianoc. Takže máme čo robiť, aby sme v piatok ukecali pána farára, aby nás zaradil niekedy na koniec októbra. Shocked Uvidíme, dúfam, že sa nájde nejaký termín. Mimochodom - mne vôbec neprišlo vtipné, že ma musia bolieť prsia zrovna v práci pred toľkými chlapmi! :D :D Twisted Evil :D Ale čo - nech si bolia! Keď im to robí radosť - čo - keď to robí radosť môjmu bábätku, tak nech si bolia, koľko chcú! Ale akosi mi je - pravdepodobne z nejakej spolupatričnosti a solidarity k vám - nejak zle a začína mi byť čím ďalej, tým zvláštnejšie. Stále mám pocit, že mám akúsi ťažobu na žalúdku a keď to vyzerá, že ma už-už popoženie na WC objať misu, tak sa mi tak odgrgne, že sa musím hanbiť sama pred sebou. Shocked :D Ale ja som taká opica - myslíte, že sa hanbím?? :D :D To akurát - a za čo? Za to, že som šťastná, že si nosím moju blšku v brušku?? :D :D Laughing Takže - ak to bude takéto stále, tak poprosím pána doktora pri najbližšej návšteve, aby ma nechal doma. Lebo ani tie stresy tu v práci mi moc nepridajú a navyše - cestovať po dosť nebezpečnom úseku cesty každý deň dvakrát...tiež sa mi nechce. Asi si poviete, že som divná, ale chcem si toto obdobie vychutnať a nie sa stresovať. A nakoľko nie sme odkázaní na môj príjem, ma do toho dokonca chce nahnať aj môj Palino. Ale má pravdu - žiadna firma neskrachuje, keď budem doma! To si radšej budem robiť doma okolo domácnosti a sem-tam môžem pomôcť Palinovi vo firme. Myslím, že to bude rozumnejšie (a v konečnom dôsledku aj viac zarobím :D :D ). Tak načo sa takto zbytočne stresovať. Len sa bojím, že sa nebudem vedieť od dokiho pýtať, aby ma nechal doma. Ale verím tomu, že do 18teho to v sebe vyriešim a pôjdem k nemu z hotovou vecou. Myslíte, že mám šancu? Babuľky, povedzte mi, že nie som divná... Embarassed Confused A inak - som celkom rada, že sa naša debata takto pekne rozbehla - človek je rád, že si môže prečítať aj niečo iné ako dennú tlač. :D Laughing Takže, maminy + maminy čakateľky - píšte, nech vieme, čo je nového! A dajte vedieť, ako u lekára!! Tak zatiaľ krásny deň - idem už makať, lebo zas ma budú naháňať! Ááách, tie termíny...stále nejaké horia... Shocked Twisted Evil Tak pá. [/url]

 

05.09.2006 07:24

zuzi

MACACA vobec nie si divna. :D Kopu zien to tak robi a jasne, firma urcite nespadne, ked tam nebudes, ale tebe moze ublizit, ked tam budes. Povedz dokimu, ze tam mas velmi stresujuce prostredie a tak, nech ta necha najskor PN a potom na rizikovom. Ja som bola pri Veronike od nejakeho 5-6 mesiaca na rizikovom, ale to som bola predtym 2 tyzdne v nemocnici. Ale poviem ti, ze som sa uz potom sem-tam aj nudila Smile . Ale stale som si hovorila, ze radsej sa nudit, ako stresovat a ze uz ked sa babo narodi, tak na ziadnu nudu nebude cas a to je fakt. Smile Jaj, ako vam zavidim to prve tehulkovstvo, ja som ho pezivala dost hekticky, lebo som nevedela, co vlastne chcem a boli sme teraz uz s manzelom velmi kratko spolu. Teraz by som si to taaaak vychutnala a nechala sa rozmaznavat Smile Ale uz na to neni cas Sad . Takze planujete svadbu? A velku? Ja som sa vydavala v januari (rodila som v marci) s velym bruchom na urade a boli sme tam len my s manzelom a svedkovia, no a potom sme mali minuly rok, ked mala Veronika 4 mesiace svadbu v kostole a spolu aj s jej krstinami. Tak drzim palce, nech vam vsetko dobre dopadne a hlavne sa kvoli nicomu nestresuj. Uf, mna dost pobolievalo vcera brusko, aj vecer a aj teraz, tak dufam, ze je vsetko v poriadku. Tak sa bojim, ked sa nieco take deje. A strasne mi tecie krv z nosa. Mala som to aj pri Veronike, al nie az v takom rozsahu, ale asi to bude preto, ze mam nadchu Sad Pekny den vam vetkym prajem a pohladkajte brusenka :D

 

05.09.2006 07:34

Macaca

Ahoj, Zuzi! Takže tiež si sa vydávala už s bruchenkom...no, veď ono nakoniec - nie je to až tak zlé - aspoň si môžete byť obaja istí, že po tejto stránke idete k sebe... :D My určite nechceme veľkú svadbu. Teda - ak 20 ľudí nie je moc Laughing , ale myslím, že najbližšia rodina - rodičia + súrodenci s partnermi - to nie je až taká desná bilancia. A s tou prácou - no, ja si myslím - a ako sa poznám (ale nikomu to nehovorte!) - že to tu už ani do toho 18teho nevydržím a vezmem nejaké voľno, príp. dovolenku. Ale to sa budem ešte pokúšať so sebou bojovať a zostať tu, lebo to by ma asi náš riaditeľ rovno zabil! Shocked Musím dokončiť určité veci, ktorých ale - žiaľ - nie je málo a potom môžem uvažovať o tom, že zostanem doma. A presne, ako si napísala - chcem si prvé tehuľkovstvo vychutnať a užiť v kľude. Takže už teraz sa neviem dočkať toho kľudu - budem si ho užívať plnými dúškami (dúfam). Ďakujem. Necítim sa teraz tak zvláštne - lenivo. Laughing [/url]

 

05.09.2006 09:11

Vevinka

Veru, veru, máte babulky veľkú pravdu, treba si to užiť. Ja som pri Veronike mala v robote dosť dusno - sedela som s kolegyňou, ktorá to akosi nevedela pochopiť, že chceme založiť normálnu rodinku, pre ňu asi také heslo platí, že: Zdochni v tej práci! No, potom som sa akosi nad to povzniesla, naša komunikácia bola na bode mrazu, ešteže s ostatnými to klapalo dobre. Teraz sedím o kanceláriu ďalej, šťastná ako blcha, že mám kolegu (50-tnik, srandista). Ešte som v práci nepovedala, len podaktorí to tušia, lebo vyzerám divne - bledá ako stena.... Už sa neviem dočkať na zajtrajšiu návštevu u Dr. Užívajme si to, hoci ja, keď mi je tak zle, len jojkám, a môj mangel hovorí, že koľké ženy by dali neviemčo za to, aby im takto mohlo byť... ja viem, že má pravdu, ale keď ma to dosť zaskočilo - tie grcinky... Embarassed Sad

 

05.09.2006 10:26

Mackaa

Zdravím vás babuľky Laughing Joooj aké kusisko pravdy, že si treba tehuľkovstvo užívať, keby som to ja hlúpa vedela pri malom...my máme rodinný podnik - penzión, otehotnela som vo februári, priamo v zimnej sezóne, takže práca sám stres, potom svadba, sťahovanie, a zasa príprava na novú sezónu, robila som ešte týždeň pred pôrodom, a potom tak aj vyzerá to moje dítko - energické až hrôza Laughing Toto tehu by som chcela zvoľniť, ale zimná sezóna ide zas, tak neviem ako to urobím, už teraz okolo stavby je stresov nad hlavu, niekedy ma to už nebaví a najradšej by som všetkým tresla, zbalila sa a odišla niekam preč, ďaleko odtiaľto Rolling Eyes Nebojte sa vypýtať PN, pokiaľ viem doktori to berú ako normálku, takže držím palce Wink Už aj mne je druhý deň hoooodne zle..takže sa nám to asi pekne začína... Razz Macaca, to je fajn, že ste sa takto rozhodli pre tú svadbu, som zvedavá až nám pošleš potom fotečky aká si bola nevestička Wink Dúfam, že sa v práci moc nemordujete a tie čo ste u lekára hádam moc nenačakáte Twisted Evil to je otrava....

 

05.09.2006 13:03

nealy

Ahojte babulky tehulky! Tak uz som tu,dnes som bola u doktoraaaa,skoro 2 hodky,este ze som vzala aj manzelika,lebo mala by tam nevydrzkala a mohli pekne behat po vonkuuuu,vyfasovala som tehotenskyy preukaz,jupiiiiii tak sa hrozne tesimeee,na sono som videla krasnuckuuu fazulkuu malinkuuuu,az mi slzicky vysliii!! A mam strasne dobry pocit,verim,ze vsetko bude ok,doktorka mi predpisala duphaston aj kys.listovu,nemam vysavat a utierat okna a pod..na dovolenku mi dovolila ist letecky,tak som hrozne rada,lebo som sa pve dni ako som to zistila,hrozne kvoli tomu stresovala..len nesmiem na slniecko ale plavat mozemeee ;-)jupiii,tak budeme mat vyletik nielen s princznickou nasou ale aj s fazuliatkooom/ Na dalsiu kontrolu ideme 3.10, teraz sme 5-6 tt,[povedala doktorka,,takze o mesiac uz bude fazulka dost vidiet,tak verim,ze aj fotecku dostanemeee, babulky,aj vam vsetkym moc moc drzkame palceky a nebojtee,vsetko dobre dopadneee..!! Inak aj mne uz zacina byt na ....viem ze pri 1 tehulkovani mi to zacala od toho 6-7 tyzdna,takze to bude este tazke,ale stoji to za to a potom si krasne uzijeme 5-9 mesiacik Wink Zelame vam krasny dnicek,hladkame brusinkaaa a cmukame fazulky,papa zuzi a lili a fazulkaa Wink PS. a ideme sa balit,vo svrtok rano odchadzame,drzkajte sa nam tu,potom sa hned ozveme 19.9,papaa Zuzi: jeee moc dakujem zuzi,taka som rada,ze niekto tiez letel tak skoro ako ideme my,teda,my sme tiez planovali dovolenku podla mrchy a ona nedosla ;-)zaobstarala som si tiez pre istotu homeopatikum,keby cosi,lebo som este neletela,tak neviem ako to budem-e znasat ;-)tak moc dakujem zuzi,sme na tom rovknako Wink a dkaujem za drzanie palcekov u lekaraaaaa!!!a neboj sa toho bolenia bruska,je to normalnee, ja sa tiez miestami bojim,no ale v brusinkach sa deju zazraky,kym sa taka placenta vytvori aby sa nase fazuliatka mohli pekne usadit a rast Wink Macaca: ak mozem poradit macaca,tak na tvojom mieste by som urcite ostala doma a krasne si to tehulovanie uzivala...mozem odporucit,fakt,lebo ja som to tiez tak spravila..mali sme aj anjelika,tak aj preto ;-( vraj som mala narok od zistenia tehotenstva byt doma,ale nik mi t opriamo nepovedal,az ked mi endokrinologicka povedala,ze tie stresy v praci mi mozu len ublizit,tak som s arozhodla a sla za gyenkologickou,ktora mi s usmevom v momente vypisla PN a v robote na to pripraveni neboli,ale prezili hihi Winka mne bolo supeeeeeer,od 18.tt som bola domkaa a na vsetko som mala klud si pochystat,vkuse som citala a bolo to super..teraz pri malej to urcite take nebude,ale budem sa snazit,zas to bude krajsie v inom zmysle,tak drzim palceky na odhodlanie a myslim,ze kazda tehulka,ktora ma pocit,ze v robote ma stresy ma na to narok,babenko je dolezitejsie ako vsetko ostatne a v praci teda aspon u nas teda ohlad na to moc neberu.. Vevinka: drzkaj sa,ked ti byva tak hrozne zle!! Drzim moc palceky u lekaraaa!!Daj potom vediet Wink

 

05.09.2006 13:47

zuzi

Ahojte, tak som sa vratila od toho noveho lekara a som strasne stastna, urobil mi vnutorne sono a videla som nasu fazulku Laughing . Este je strasne malilinka, doktor dokonca povedal, ze je mensia, vyzera to na taky 5ty tyzden, asi som nakoniec otehotnela vtedy, ked uz som rezignovala a povedala si, ze uz na to kaslem a urobili sme si s manzelom vecerny vyjazd Wink Inak doktor bol v pohode, na vsetko mi odpovedal, mam prist buduci stvrtok a to uz by malo byt pocut aj srdiecko, tak aj manzelik sa chysta so mnou, len musime niekoho k Veronike zohnat. A zoberie mi aj krv. A taka som bola mimo, ze som sa uplne zabudla opytat na tehotensky preukaz Sad Az teraz ma to napadlo, ked som citala prispevok Nealy. No manzelik sa uz tesi, ked uvidi srdiecko a ja samozrejem tiez Laughing

 

05.09.2006 13:51

Anonymous

Jééé - Nealy... nerobíš ty v tej istej firme ako ja?? Tiež pracujem v TN! :D :D No, uvidím, lebo ja sa mám u doktora zastaviť toho 18teho a to budeme tak cca 9tt, takže do toho 18tt to mám ešte ďalekoooooo! Crying or Very sad Ale napriek tomu budem dúfať, že môj doki bude ústretový a nebude proti. O čo mi teda vlastne pôjde najviac. A na rizikové sa dá ísť až od ktorého týždňa?? Tomuto akosi nerozumiem - alebo mám ísť najskôr na PN a až potom ma dajú na rizikové - čo je teda tiež asi PN v podstate, akurát, že je už viac o bábätku ako o PNke. Laughing Je mi to fuk! A neboj, Nealy - my sme si drobčeka doniesli z dovolenky a tiež som už ako tehotná s fazuľkou v brušku letela domov - bolo to možno ešte riskantnejšie (hoci som si to vtedy ani neuvedomila), lebo blška sa akurát zahniezďovala a tvorila si prostredie, alebo už práve stihla byť chvíľku zahniezdená. A tie naše terajšie chrústiky sú už pekne zabývané - kam by šli! :D Tak príjemné balenie - nezabuni na nič a prajem krásnu dovolenku. Hlavne, nech vám výde to počasie a dávaj si pozor na slniečko - je tam dosť prudké a klamlivé. Wink Tak zatiaľ - maminy - majte sa! [/url]

 

05.09.2006 13:52

Macaca

Jéé - to ten anonym som bola ja - aj mňa to nejak odhlásilo... Evil or Very Mad Pardón... Embarassed Laughing Shocked :D

 

05.09.2006 14:00

zuzi

MACACA no ja som bola vlastne na PN az do materskej, ale asi je to jedno, peniaze dostavas rovnake, akurat asi pri rizikovom mozes byt dlhsie doma a nemusis chodit k posudkovemu.

 

05.09.2006 14:04

nealy

Jeee Macaca ty si z TN?? srandaa aj ja ;-)no momentalne som rada,ze nepracujem a potiahnem dve mateske,lebo ma do prace fakt nic nelaka ;-)No co sa tyka toho rizikoveho,ono je to tak,ze vlastne,ked som povedala gynekologicke,ze by som chcela ostat doma,tak mi povedala,ze mi vypise rizikove,ale vlaste rizikove tehotenstvo je PN Wink takze mi vypisala PN az do konca materskej dovolenky,na tu som nastupila 6 tyzdnov pred terminom porodu,takze sa pekne porozpravaj s doktorok a drzkaaaaaaaaaaaaaaam palceky,fakt sa neoplati stresovat ale si to krasne uzivaaaaaaaaaaaat,ved to je len parkrat za zivot Winka 1x je to len raz Wink a dakujeeeeem sa potesenie,ze aj tvoja fazulienka malinka tiez letela a vsetko bolo ok,hrozne ma to povzbudila,boze babenky,este ze som vas objavila,dodali ste mi moc moc energie a verim,ze vsetko bude ok Wink Zuzi, supeeer,ze si videla tiez fazulkuuuuuuuuuuuuuuuu a velmi sa tesim,ze budete pocut aj srdieckoto je paradickaaa ;-)inak mozno sme na tom rovnako s nasimi fazulkami Wink ja som si myslela,ze som estelen v piatom tyzdniky podla kramikov,no ale vyzera to,ze som asi dalej,kedze doktorka povedala ze je to tak 5-6 tyzden..Wink tesime sa s vamiiiiiiiiiiii papapa

 

05.09.2006 18:58

Jenny Sky

Ahojte Babuľky! Ja mám dnes za sebou dosť divný deň Crying or Very sad . Zle mi je stále rovnako, ale k tomu som dnes na obed skoro odpadla. Vrchný tlak mi klesol pod 100 a klátila som sa k zemi. Rýchlo som si ľahla a snažila sa presvedčiť malého, že maminke je zle a tak nech poslúcha a nič nerobí Confused Našťastie akoby pochopil čo chcem a tak pri mne sedel a hral sa. Bol fakt zlatý Laughing ZUZI, ďakujem za privítanie, uvidíme ako tie naše preteky dopadnú Razz MACACA, tiež doporučujem ísť na PN. Ja som pri provm išla hneď ako som zistila, že som tehotná. PN-ku mi vypísala moja obvodná lekárka a doniesla som len odporúčanie od gynekológa, ktoré som si vypýtala s tým, že mi je zle, čo mi aj bolo, a že sa nemienim v robote stresovať. Takže som celé tehotenstvo strávila doma. A teraz budem mať vlastne reťazovú materskú a tak sa nemusím zapodievať, čo v robote. Ako napísala NEALY, tiež ma do práce nič neťahá. Zajtra ráno idem na odbery, tak som zvedavá, ako na lačno vydržím, lebo teraz ak som aj hladná, tak mi je ešte horšie Mad Držte sa!

 

05.09.2006 20:23

bapy

Ahojte babenky, celkom ma prekvapilo ze uz mate tehotenske preukazy. Myslela som si, ze tie sa dostavaju nejak neskor, ani neviem preco. Ja mam ist na odbery buducu stredu, to budem zacinat 10 tt, takze hadam mi tiez daju uz aj tehu knizku Smile Je naozaj krasny pocit vidiet to male srdiecko na USG!!!! Uzijte si to vsetky, z duse vam to prajem Smile a ja dufam, ze coskoro to uvidim zas Smile Tiez rozmyslam nad tym, ze by sme nepracovala az do nastupu na MD, mam dost stresujucu pracu a dost narocnu, ale na druhej strane, peniazky treba, tak sa neviem rozhodnut...ale tiez mi byva hrozne zle, takze sa to zrejme vyriesi samo a myslim, ze sa necham vypisat, otazka je len ze kedy presne. No a co sa tyka svadby - s priatelom sme sa o babo snazili rok a mali sme aj anjelika Sad teraz sme stastni ako blchy Smile len nemame vyriesenu otazku svadby... rozmyslali sme nad uradnym sobasom co najskor a potom niekedy neskor v kostole alebo to rovno odlozime cele na potom, ked sa babenko narodi... ale nevieme sa nejak rozhodnut a kym nie sme jasne rozhodnuti tak o tehu ani nechceme povedat rodicom, aby nas nezacali do niecoho tlacit a podobne - ako to uz rodicia vedia... Jenny Sky - nie si dehydrovana moja? Sad mozno by bollo fajn ist na nejaku tu infizku, skus sa spytat lekara... a hlavne sa snaz pit ked sa ti len trochu da, vzdy si niecoho trosku daj... drzim palce! Nealy uzi si dovolenku, urcite bude fajnucko aj tebe aj fazulke Smile Macaca - prajem uspesne planovanie a pripravu svadby a hlavne bez stresu Smile Babulky vseetkym vam a vasim faulienkam prajem len to najkrajsie a najlepsie a tesim sa na vase riadky!!! bapy