1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

apríl 2007

07.08.2006 21:24

apríl 2007

Anonymous

Ahojte, tak ja som si na teste dnes našla 2 čiarky Smile pridá sa ku mne ešte niekto? Smile

 

07.08.2006 21:28

Iviatko

velmi ti to prajem, aj vsetkym, co sa pridaju Smile budem vam sem nakukat Wink

 

07.08.2006 21:53

Kačenka

super, gratulujem, dúfam, že sa vás nazbiera čo najviac. My sme apríl 2006 Wink

 

07.08.2006 23:54

Vanda

Jej, aj mna to moc tesi, prajem Vam aby Vas bolo co najviac a boli taka dobra partia mamin ako sme my, ze Kacenka :D

 

08.08.2006 09:18

Anonymous

Zatial tiež ako anonym.Našla som si už druhé ráno na teste dve paličky a velmi sa teším.Ale až ked budem vedieť od dr.že je to určite tak sa ozvem.Dúfam,že sa tu budeme stretávať a tešiť sa spolu z rastúcich brušiek Wink Tak zatial

 

08.08.2006 23:46

Anonymous

Ahojte uzasne buduce maminky. Ja som o svojom tehotenstve tusila od prveho tyzdna a test mi to len potvrdil. Vychadza mi na rozhrani marec-april, ale april by mi vyhovoval viac Razz , tak som sa sem zaradila. Tesim sa, ako si tu budeme vymienat skusenosti a zazitky.

 

10.08.2006 17:10

Anonymous

ahojte buduce maminky Laughing vsetko naznacuje tomu, ze sa k vam asi pridame aj my lebo sme mali tiez dve ciarky, ale este si to pojdem overit k lekarke Wink drzim vsetkym palce Laughing

 

10.08.2006 22:15

aprilovky 2007

Norika B.

ahojte, tak tiez sa pridavam do klubu apriloviek 2007 (sme 5tt), bude to nase druhe a zatial este dojcim starsiu- dvojrocnu - takze momentalne ma trapi ako ju co najsetrnejsie odstavim, pretoze je riadny zavislacik..

 

12.08.2006 14:39

Alisza

Ahojte. Aj ja sa k Vám pridávam. V pondelok 7.8. sme mali 2. výročiemi sobáša a ráno mi vyšieli // ! Najkrajší darček. Takže ak beriem do úvahy, že sme ho "zamiešali" v siedmom mesiaci roka tak predpokladám, že sa narodí 7. apríla 2007. Wink Smile 23.8. idem na prvý ultrazvuk, ktorý by mi to mal potvrdiť ale doktorka ma prezrela a potvrdila tehotenstvo. Nemám totiž žiadne príznaky. Len chodím často na záchod, bolia ma bradavky a pobolieva ma v podbrušku. Dúfam, že to tak aj zostane. Razz Prajem všetkým spolučakateľkám bezproblémové tehotenstvo. Pekný víkend. papa Alisza

 

12.08.2006 15:40

Norika B.

Alisza, gratulujem!! Smile a este k tomu take vyrocne. Ja uz sa neviem dockat navstevy u dr., som zvedava ci je vsetko ok, mozno pojdem uz v pondelok.

 

12.08.2006 17:50

Alisza

Ahoj Norika B. Ďakujem, čakali sme naň dva roky takže sa s neho veľmi veľmi tešíme Razz Čítala som, že ešte dojčíš staršiu dcérku. Myslela som si, že vtedy sa nedá otehotnieť?!?! Teda aspoň vo väčšine prípadov. Som prekvapená. V každom prípade ale dúfam, že Ti doktor povie iba dobré správy. Daj vedieť ako to dopadlo. pa

 

12.08.2006 19:58

chabibi

ahojte maminky...a tehulky Laughing .... ja sa k vam pridamvam tiez pretoze mam termin 17.4.2007 Wink ...a bude to moje druhe babetko..... Laughing Laughing Laughing aj ja sa tesim ze nas tu bude co najviac Laughing

 

12.08.2006 21:40

majca

chabibi, strasne blahozelame!!!! samozrejme, aj vsetkym ostatnym majca z maja 2005

 

13.08.2006 10:32

vivien

Ahojte dievcata, tak aj ja sa k vam pridavam, TP mame 5.4.2007 a bude to nase druhe dietatko. :D :D :D

 

13.08.2006 21:31

chabibi

ahojte kocky...dufam ze sem budete pisat castejsie....ja sa zajtra konecne chystam k lekarke..takze zajtra bude moje tehotenstvo potvrdene dufam ze na 100% Laughing Laughing a co mate noveho vy tehulky????

 

14.08.2006 08:56

vivien

chabibi: ahojte kocky...dufam ze sem budete pisat castejsie....ja sa zajtra konecne chystam k lekarke..takze zajtra bude moje tehotenstvo potvrdene dufam ze na 100% Laughing Laughing a co mate noveho vy tehulky????
Ahoj Chabibi, daj vediet ako si dopadla u dr. drzim palce Wink

 

14.08.2006 20:52

chabibi

ahojte kocky Laughing ...dnes som bola u tej lekarky...a mam to oficiane potvrdene ze som tehulka Laughing ....knizku este nemam do poradne ma objednala az 5.9.2006 ale na krv idem 23.8.2006....inak je zatial vsetko v poridaku aj ked ma trapia nejake bolesti zaludka Crying or Very sad ...je mi zle skoro cely den a co vy????? Laughing

 

14.08.2006 21:49

saska7

Ahojte, blahozelam vsetkym aprilovym tehulkam. Prave som sa tu zaregistrovala a vytvorila aj tie kalendariky pre deti, ale netusim, ako sa tu davaju, tak uvidime, ci to bude fungovat. Ja mam termin 10.aprila. Buduci tyzden idem na ultrazvuk. Bude to moje tretie dietatko. Som trochu prekvapena, ze mam ist hned tak skoro na ultrazvuk. Mam totiz novu doktorku a ta ma pred tyzdnom iba vysetrila hmatom, nevravela nic o odbere krvi, ale ma hned objednala na ultrazvuk. Pri prvych dvoch detoch mi pri prvej navsteve brali aj krv a na ultr. som sla az v 10.tyzdni. Tak neviem, ci su to teraz nejake novinky, alebo co. Inac mam skoro kazdy vecer mierne bolesti v podbrusku a uz si ani nepamatam, ci som to take mavala aj predtym. Dufam, ze je to v poriadku. Zatial sa majte a opatrujte sa.

 

14.08.2006 23:01

mantik

Tak ja vám babulky všetkým gratulujem, my patríme k Aprílovkám 2006 spolu s Vandou a Kačenkou, aj ked moja babulka ten 1.apríl nevydržala a poponáhľla sa posledný marcový deň. Prajem vám aby ste vytvorili rovnako dobrú partiu. A okrem toho srdečne zdravím NorikuB. :D kamošku z druhej partie. Norika zlatko dúfam že si to vychutnáš čo najlepšie. Všetkým prajem krásne a nekomplikované tehotenstvo.

 

15.08.2006 10:59

Anonymous

Ahojte aprilovky, tak aj ja sa k vam hlasim. Som v 5 tt., mam to aj potvrdene od lekara, ale 23.8. idem na sono, lebo ked som bola teraz,tak mi zistil, ze okrem fazulky tam mam aj cystu. Som aj zaroven stastna, aj mam strach, ale vraj ta cysta moze byt len hormonalna, krora ma ako keby vyzivovaciu funkciu pre babo. Zvykne sa vraj stratit, tak dufam. inak sa velmi tesim, babinko siom straaaaasne chcela.

 

15.08.2006 11:17

Yasmine

Ahojte. Ja som tu bola najprv ako anonymny, ale uz je viac ako jasne, ze babätko bude, tak som sa sem zaregistrovala. Tesim sa, ako sa nam to tu rozrasta.

 

15.08.2006 13:12

vivien

kala12: Ahojte aprilovky, tak aj ja sa k vam hlasim. Som v 5 tt., mam to aj potvrdene od lekara, ale 23.8. idem na sono, lebo ked som bola teraz,tak mi zistil, ze okrem fazulky tam mam aj cystu. Som aj zaroven stastna, aj mam strach, ale vraj ta cysta moze byt len hormonalna, krora ma ako keby vyzivovaciu funkciu pre babo. Zvykne sa vraj stratit, tak dufam. inak sa velmi tesim, babinko siom straaaaasne chcela.
Ahoj Kala12, ja ked som bola tehotna so synom, tak som mala tiez velku cystu ako mandarinka a vstrebala sa, takze sa neboj :D :D :D Vitam ostatne tehulky :D :D :D

 

15.08.2006 13:46

Anonymous

Vivien, dufam ze aj mne to tak dobre dopadne. A do kolkateho mesiaca si ju mala? ja som sa ani moc nevypytovala lekara,lebo sama som bola soknuta a stastna z toho , ze cakame mimi. Ale 23.8. ho veru pekne vyspovedam. Ani som neverila, ze sa nam to tak skoro podarilo, lebo este len v juni sme sa zacali snazit. A potom uz mrcha neprisla :D . Ked som to povedala mojmu drahemu, tak bol stastnejsi ako ja. Baby takze budeme mat baranov.

 

15.08.2006 20:08

vivien

kala12: Vivien, dufam ze aj mne to tak dobre dopadne. A do kolkateho mesiaca si ju mala? ja som sa ani moc nevypytovala lekara,lebo sama som bola soknuta a stastna z toho , ze cakame mimi. Ale 23.8. ho veru pekne vyspovedam. Ani som neverila, ze sa nam to tak skoro podarilo, lebo este len v juni sme sa zacali snazit. A potom uz mrcha neprisla :D . Ked som to povedala mojmu drahemu, tak bol stastnejsi ako ja. Baby takze budeme mat baranov.
No zistil mi to pri prvom utz., a na dalsom utz., som to uz nemala a to bolo asi v 12tt. Ale presne si to nepamatam... Embarassed

 

15.08.2006 20:26

Yasmine

Mne v juni zistili, ze mam dost velku cystu a ked som zistila, ze som tehotna, tak som rychle utekala na ultrazvuk a ona tam uz nastastie nie je. Verim KALA12, ze aj ta Tvoja sa vstrebe a vsetko bude OK.

 

15.08.2006 22:40

Anonymous

Babulky, dakujem, ukludnili ste ma trosku. Verim, ze cysta zmizne a sa budem uz len tesit z mimi.

 

16.08.2006 13:31

chabibi

ahoj KALA12 a ja drzim palceky aby sa cysta stratila a ty si len vychutnavala nejkrasie obdobie v zivote..tehulkovanie Wink .neboj bude to v poriadku Laughing co mate nove dievcence...ako sa citite????

 

16.08.2006 18:29

Alisza

Ahojte. Ako tak rátam, tak je nás zatiaľ sedem (?) a verím, že bude viac. Ja sa zatiaľ cítim dobre, len každý den si cítim taký "ťažký" žalúdok ale nenapína ma. Vlastne ma naplo len raz o tretej v noci. Predíchala som to ale môj drahúšik bol s toho celý mimo tak zbytok noci nespala a strážil ma. Wink Je zlatý, keby mohol tak by chcel aj on byť tehu. Inač, kočky čo ste už boli tehotné, je to pravda, že žena vracia ked čaká dievčatko a vôbec jej nie je zle pri chlapcovi??? Od piatku mám dovolenku až do konca budúceho týždna tak budem asi veľa spať, lebo som každý den dosť unavená tak to dospím. Smile Zatiaľ pekný večer a ozvite sa aj dalšie nech nás je tu viac. papa

 

16.08.2006 19:42

Katka a Leunka

ALISZA - to čo si sa pýtala, či je pravda, že keď žena vracia čaká dievčatko a keď jej vôbec nie je zle čaká chlapca, tak to, samozrejme, pravda nie je. Ja mám štyri deti, všetky sú dievčatká. Pri prvej som napríklad nevracala vôbec a pri štvrtej som zase vracala veľmi veľakrát. Takže ako vidíš s pohlavím bábätka to vôbec nesúvisí. Želám Ti príjemné tehuľkovanie!

 

16.08.2006 19:49

Katka a Leunka

ALISZA - pri dojčení sa dá otehotnieť. A býva to dosť časté. Ja sama som toho príkladom, stalo sa mi to až dvakrát. A nie som žiadna výnimka. Poznám viac takých mamičiek. V literatúre sa píše, že pri dojčení otehotnejú približne 4 percentá žien. Ja si myslím, že to percento je oveľa oveľa vyššie.

 

16.08.2006 22:29

Norika B.

ahojte, tak my uz sme tiez po kontrole u dr., vsetko ok, po knizku o mesiac. ja sa necitim vyslovene zle, az na to ze jem piate cez deviate a uz som pribrala takmer 2kg, musim sa krotit, uz to na mne vidiet :D , same prsia a napapkane brusko... ale prsia aj dojcenim starsej, dnes sme zacali odstavovat- po tom co som ju mala rano takmer sustavne na prsniku som si povedala dost! -dala som si na prsia kvapky Hylak a malej povedala ze mliecko je pokazene, na moje prekvapenie to po ochutnani zobrala normalne a cely den len komentovala, ze mliecko je pokazene, ze nebude papat- nechce, horsie bolo ze bez toho cez den nezaspala. a vecer tiez nevedela zaspat, nakoniec si asi uz podvedome chytila prsnik a bola v momente hotova- zaspala. v noci jej asi dam a rano bude znovu mliecko pokazene. prsia mam naliate, odstriekavala som a v lekarni som si objednala homeopatika na znizenie laktacie, zajtra budu. tak som sa toho obavala a nakoniec to budem tazsie znasat ja ako mala- hlavne pri tom zaspavani mi jej bolo luto. Alisza s tym zvracanim to pravda urcite nie je, ja som nezvracala pri malej vobec. tak sa opatrujte a piste co je s vami nove...

 

17.08.2006 06:38

zuzkaMT

ahoj tehulky, prisla som vas len pozdravit, ja som z marcoviek 2007 a vidim ze to bezi celkom rychlo a je tu dalsi mesiac. velmi vam drzim palceky, nech sa vsetko dari, u nas sme sa tiez podporovali hned od zaciatku, teraz uz mame vytvorenu tabulku s roznymi udajmi a postupne pribudaju dalsie. :D TAk teda, nech vam to tiez pekne odsypa, tesim sa s vami :D Chabibi, ty si z MT alebo okolia ze? obcas som k vam nazrela na mamicky z martina, dufam ze sa nehnevas, no nechcela som vam tam vstupovat. ja som mala povodne termin 4.3, no na poslednom sone mi povedali ze uz 24.2, tak mozno skoncim s februarovkami, ale to je vlastne jedno. snad sa niekedy pojdem pozriet do MRC, zatial som 12 tt tak nechcem predbiehat. majte sa Exclamation

 

17.08.2006 10:10

vivien

Dobre ranko, tak ako sa dnes mate? Pekne sa nam to tu rozrasta :D . Co sa tyka nevolnosti, tak mne je zle takmer cely den, ked sa nenajem tak mi je zle a ked sa najem, tak mi je este horsie Rolling Eyes , no ale nevadi, pre babetko to vydrzim... Wink Inac mne bolo zle aj pri synovy, ale z daleka nie takto ako teraz... Prajem vam pekny slnecny den :D

 

17.08.2006 10:22

Yasmine

Tak to sme na tom Vivien nejako rovnako. Mam rovnaky pocit. Mam pocit, ze mam namiesto zaludka obrovsky kamen. A je jedno, ci som hladna, alebo prave najedena. A posledne tri dni na mna dolieha neuveritelna unava. Najradsej by som prespala cele dni.

 

17.08.2006 10:36

Anonymous

Ahojte baby, ako sa mate? Vivien, Yasmine, mne praveze nieje cely den zle, ale vecer, ked som doma pekne v klude a idem si lahnut, pride na mna taka tazoba, ze musim v polosede zaspavat, lebo mam pocit, ze obsah zaludka sa mi premiestnil do krku. Inak spat sa mi chce tiez hroozne, ale dnes som sa ani nevyspala, lebo som opatrovala segre maleho a ten sa celu noc budil. Tak sme si z drahym trenovali nocne vstavania. .. Rolling Eyes Inak veru nas tu pribuda pekne. Razz

 

17.08.2006 10:46

Yasmine

Mne ani nie je treba ine dieta, aby ma v noci budilo. Mna uz budi moja mala fazulka Razz To uz mam asi predpripravu na nocne vstavanie. Ale preco uz odteraz? Sad

 

17.08.2006 11:20

vivien

Yasmine: Mne ani nie je treba ine dieta, aby ma v noci budilo. Mna uz budi moja mala fazulka Razz To uz mam asi predpripravu na nocne vstavanie. Ale preco uz odteraz? Sad
YASMINE ono by to malo prejst do 3 mesiacov, pri synovi som mala nevolnosti asi tak do 11tt. Takze vydrzat Wink

 

17.08.2006 12:01

Yasmine

Pre svoju fazulku to rada vydrzim, ale mne sa teraz tie dni, odkedy mi je tazko na zaludku, vlecu neuveritelne pomaly. Mate baby aj vy tento pocit?

 

17.08.2006 12:45

saska7

Ahojte, tak ja som cerstvo po USG. Videla som malicku (vraj 7mm) gulocku s bijucim srdieckom. Je to neuveritelne, ze do tak maleho stvorenia sa zmesti uz aj bijuce srdiecko a vsetko ostatne. Aj mne byva teraz zle, vracala som sice iba raz, ale ten "tazky zaludok" mam skoro stale. Pri prvom chlapcovi mi zle nebyvalo takmer vobec a pri druhom ovela viac, takze na pohlavi to naozaj nezalezi. Drzte sa zatial a davajte pozor na svoje male bijuce srdiecka, ktore nosite.

 

17.08.2006 21:14

chabibi

dobry vecer.....jaj baby presne to co tu opisujete mam aj ja..tu starsnu tazobu v zaludku Rolling Eyes ......mne je zle kazdy den a pomaly kazdu chvilu....tiez sa nenajem je mi zle a najem je mi este horsie....uz som z toho nestastna Sad ...ked idem s manzelom v aute tak mi je stale na vracanie..tak neviem ci sa moc kontrolujem ci si to namyslam..alebo mi je naozaj zle Sad ...................pri prvom mi nebolo nic a teraz mi bude asi vsetko Wink .....inak ja spavam nastastie dobre...mna budi len nas maly dadik..lebo sa mu nechce rano dlho spat Confused ahoj zuzkaMT.....jasne ze sa nehnevam ze ku nam nakuknes ale este lepsie by bolo keby si napisala..mi mame velmi rady kazdu novu zienku co sa k nam prida a vsetky baby su uplne super..a hned ta medzi seba prijmeme..tak len smelo pis Wink ...a som presnejsie z Priekopy...a co ty????

 

18.08.2006 11:32

hromka

ahojte Laughing tak ja som bola ako anonym, ale uz dost! dnes mi dr. potvrdila nase teho a povedala, ze nam to krasne rastie Laughing hrozne sa tesime na nasho chobacika, bude to nase druhe babo. inak chabibi, my mame skoro rovnako stare prve deticky (aj druhe Laughing ), ja som aj na majovych zlatusikoch 2005, aj ty si sa tam zoparkrat ukazala. ja mam tiez problemy s tazkym zaludkom, presne tak ako pisete, ked som hladna, je zle a ked sa najem, je este horsie. ale da sa to vydrzat Wink vsetkym drzim palce a gratulujem k teho

 

18.08.2006 12:00

Yasmine

Ja som uz druhu noc mala katastrofalnu, takmer som nespala. A ked mam potom cez den fungovat, tak je to priam o zivot. Kym este lezim, tak sa to da ako tak zvladnut, ale akonahle vstanem, zacne ma napinat a toci sa mi v hlave. Ja mam pocit, ze vsetky baby, co su teraz tehotne ( a poznam ich neurekom ) maju rovnake problemy s tazkym zaludkom. Tesim sa z nasej tehotenskej epidemie Razz , ale uz menej z tych sprievodnych prejavov Sad

 

21.08.2006 10:32

chabibi

ahojte kocky..znova sa hlasim Laughing .................takze vidim ze s tym nevolnostami je to naozaj zle a troime tym skoro vsetky Wink ............ja nemam len rannne nevolnosti ale celodenne zle mi je skoro cely den Sad ....a ked ideme autom tak je mi stale len na vracanie..takze budem auto co najviac obmedzovat...a kde budem moc tak sa radsej dostanem peso Wink inak baby povula som ze na tehot. nevolnosti je dobry kusok cerstveho nastruhane zazvoru...spapat a zapit...ja to este nemam na sebe odskusane..ale chystam sa Exclamation ahoj hromka...ano ten tvoj nick si z majovych zlatusikov pamatam..tak to je super...ze budu obidve nase deturence rovnako stare Wink ..kedy mas termin??? tak ja vas zatail vsetky pozdravujem....zelam dni bez nevolnosti Wink ....a piste co najviac nech vieme co je s vami Laughing .....pekny den :D

 

21.08.2006 11:25

dankaa

ahojte všetci na tejto stránke! ...až teraz som si všimla,že máme aktívnu skupinu bábetká podľa kalendára-apríl 2007.Som tá najšťastnejšia žena na svete! Som v 6 tt a prežívam typické príznaky, aké ženu stretnú v tehotenstve.Verím,že už čoskoro sa budem môcť podeliť o "zážitky"s budúcimi mamičkami... pekný deň Vám všetkým dankaa

 

21.08.2006 11:34

dankaa

ahojte! takže ja Vám popíšem moje pocity:mám stále nafúknuté bruško ako keby som bola už v 5 mesiaci,problémy s trávením,hnačky,nevoľnosti ráno i počas dňa,no nevraciam,lekár tvrdí že je to o.k.V práci sa cíti človek horšie ako doma,keď mám voľno iba oddychujem.Jem veľa ovocia a zeleniny,pijem quantá vody,dúfam,že sa to po 3 mesiaci upraví... ...ale teším sa na to malé! danka

 

21.08.2006 12:19

dankaa

:-)mje budúce maličké...

 

21.08.2006 15:20

vivien

Ahojte, mne doktorka odporucila na nevolnosti GINGER, je to asi nieco take ako bol niekedy kinedril, mne je tiez stale zle, vsetko mi smrdi, je mi zle este aj z parfemov, telovych mydiel Rolling Eyes Ale nevadi, vsak to prejde Wink Tak sa drzte vsetky, pekny den :D

 

21.08.2006 16:43

Yasmine

To sa tu medzi nami nenajde ziadna, ktorej zle nie je? Smile Vyhlasujem po takej patranie Razz

 

21.08.2006 20:11

Alisza

Ale ale Yasmine, nie je "nám" tu všetkým zle. Ja som v pohode. Ani neviem že som tehotná. Nie je mi zle, zjem všetko čo uvidím a zacítim a vlastne ma ani len prsia nebolia. Teda už ma nebolia. Len sa mi zväčšili. Smile Dokonca mi to až divné lebo som prvý krát tehotná. No vlastne mi to potvrdí na 100% až ultrazvuk v stredu. Prajem Vám aby Vás tie tehu problémi čo najskôr prešli. papa

 

21.08.2006 21:09

Yasmine

Tak to Ti Alisza malinko zavidim. Este pred tyzdnom aj cosi, som na tom bola rovnako ako Ty, ale minuly tyzden sa to zlomilo a je to dost narocne. Celodenna nevolnost a permanentna unava. Na babo sa velmi tesime a od svojich blizkych mam velku podporu, takze nejako to zvladnem. Zelam Ti, aby v stredu ultrazvuk dopadol dobre, je to uzasny pocit, vidiet svoju malu "fazulku". A pozdravujem aj ostatne "tehu - kolegyne" Razz