1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

apríl 2007

20.09.2006 11:37

vivien

Ahojte vsetky :D NORIKA tak som rada, ze ste s nasli sposob co sa tyka mliecka, je super, ze ti ma kto poradit :D JANUSA tak najlepsie je chorobu vypotit, ale mne na nadchu pomohol pinosol, a homeopatikup coryzalia, na hrdlo teply zabal, naparovala som sa slanou vodou, a kloktala som slanu vodu... Papala som vela vitaminou, a tiez mi pomohol vytlaceny citron s medom, trosku som to zohriala v mikrovlnke a vypila som to... Mne to trvalo asi tyzden...

20.09.2006 13:05

Anonymous

ahojte . Oswa asi som poverčivá , aj mám chuť, ale je tam aj strach. Hm, neviem či to vydržím nenakupovať, ale v 5 mes. keď už budem cítiť pohyby sa nakupovaniu zrejme neubránim. Som tehotná prvý krát,a ten strach je možno tým, že mi vraveli lekári, že budem mať problém otehotnieť, lebo mám malú maternicu, a tak... Ebka, meno mi nič nehovorí, s takým priezviskom poznám Ivanu a Zuzanu. NorikaB ohladom tej tabulky sa prispôsobím, treba sa len dohodnúť. Janusa na nádchu je veľmi dobré uvariť pol kila soli, dať buď do uteráka, alebo takého niečoho a dať na hlavu- pri nos, bude to páliť, ale treba si dať ešte uterák pod to, prehreje to , uvolní dutiny a vylieči. Je to dobré aj na priedušky, aj keď je stuhnutá krčná chrbtica, alebo prechladnutá. Lusisia čo je s tebou?

20.09.2006 13:50

meloa

prepáčte, ten anonym som bola ja, meloa, odhlasilo ma

20.09.2006 14:00

Janusa

Babeny dakujem za recepty na nadchu ... :D Meloa - aj mne dokina hovorila stale ze som chuda a ze mam malu maternicu ... ale nakoniec bol problem niekde inde a babo sa nam podarilo az po roku snazenia ... Ale dufam ze bude vsetko ok. Ja mam taky pocit ze to bude chlapcek, moja mama tvrdi ze ked chuti sladke, tak to bude dievca ... :D Ale to su len take povery ...

20.09.2006 14:48

oswa

caute babule.. Meloa, ja asi ani nie koli povercivosti,ale preto,ze to 2xnevyslo...Ale mas pravdu, ked citis pohyby, uz sa to neda odskriepit:-)) To uz budem asi po kuskoch nakupovat:-))

20.09.2006 15:03

katy22

ahojte dievcata ja sa tiez chstam daco malo nakupit az po prvych pohyboch ( troska skodoradostne sa tesim ze ako viacrodicka ich asi budem citit skor Mr. Green ) , sestra ma termin teraz v oktobri, tak zase " posunie" naspat malinkate vecicky co neznicia, tak asi vela nebudem musiet. ale najvacsie polozky ( kocik, autosedacka...) ostanu na mne Sad

20.09.2006 15:54

Anonymous

ahojte, dnes to tu nejako zaspalo Smile aj ja som zas nejaká prispatá, ale za chvíľočku padám domov Smile

20.09.2006 15:55

Dadicka

sory, som sa neprihlásila Smile

20.09.2006 15:57

Dadicka

ja sa tiež nechystám nakupovať, som tiež poverčivá a stále si hovorím že mám dosť času... a po Barborke mám ešte odložených kopu vecí, tak len niečo podokupujem :D

20.09.2006 22:03

Norika B.

ahojte, nejako tu ostalo navecer prazdno a stale sa neukazuje Lusisia, dufam, ze je v poriadku Dadicka ty mas dcerku Barborku? my mame tiez Barborku :D , nasa ma 2r. a tvoja? Inak co sa tyka nakupovania, nebola som velmi na povery, vecicky som kupovala postupne ako som na co natrafila a pacilo sa mi, neskor uz nastupil zoznam, aby nechybalo nic potrebne pre zaciatok. teraz si este starosti nerobim, urcite vyuzijem co mam po malej, tie male veci su fakt len na kratky cas, neoplati sa kupovat nove.

21.09.2006 08:33

Anonymous

ahoj norika, Barborka bude mať za 2 týždne 6 rokov, takže je to už veľká slečna :D a moja poverčivosť? asi je to skôr strach... v januári nám to totiž nevyšlo a potratila som v 6 tt, takže teraz sa bojím ale verím.... že to všetko bude v poriadku, nemám žiadne problémy, tak hádam to bude v pohode :D len by som potrebovala istotu, že maličké je v poriadku Smile také sono raz za týždeň by mi pomohlo, hi... ale na budúci týždeň idem k doktorovi tak hádam... Smile

21.09.2006 08:37

Dadicka

zas som sa zabudla prihlásiť Smile

21.09.2006 11:39

Vevinka

Ahojte, babuľky, ak môžem, pridám sa k vám. Momentálne som v 10tt, predpokladaný termín pôrodu je 26.4.2007. Doma už máme 4 a pol ročnú slečnu, dieťatko sme už veľmi chceli a tak sa moooooc na neho tešíme.

21.09.2006 13:40

vivien

Vevinka: Ahojte, babuľky, ak môžem, pridám sa k vám. Momentálne som v 10tt, predpokladaný termín pôrodu je 26.4.2007. Doma už máme 4 a pol ročnú slečnu, dieťatko sme už veľmi chceli a tak sa moooooc na neho tešíme.
Ahoj Vevinka, samozrejme, ze sa mozes pridat k nam, zasa sa nam to tu rozrastlo o jednu tehulku, super :D

21.09.2006 14:50

katy22

Ahoj Vevinka, vitaj tehulka dalsia. Smile ako sa va dari babenky? mne nevolnosti - zda sa - polavili, tak ma asi chyta "zrave " obdobie Embarassed Cool

21.09.2006 16:28

Norika B.

Vitaj Vevinka, tak zas je nas o jednu viac Smile ....co mate nove babulky?? my sme boli vonku, ale zatiahlo sa na dazd, tak uz len cakam ze sa to spusti, mala sa este hra v piesku. katy22 bud rada, ze ta to "zrave" obdobie este len chyta, mna sa uz drzi ako kliest, nasla som si na internete jednu predajnu v Ziari na tehot.oblecenie, tak uz tam musim nabehnut, lebo sa nezapnem do nohavic, najskor si kupim asi nejake rifle, uvidim aky bude vyber.

21.09.2006 16:31

Yasmine

Ahojte mamulky. Trosku som na vas nemala cas, ale uz sa mi podarilo dostat k pocitacu. Trosku ste sa tu rozpisali a zase sme sa o jednu rozrastli. Vitaj Vevinka medzi nami. Babenky, vcera som si bola kupit tehu nohavice, lebo môje pôvodne sa uz nedali nosit ani s rozopnutym gombikom a zbytocne tlacili. Teraz je to ina ulava. Razz Nevidela som tu Ebku, tak dufam, ze si uz uziva PN a vykaslala sa na "uzasnu sefku". Nevidim ani Lusisiu, tak dufam, ze sa nic nestalo, iba sa venuje otcovi, ktory k nim mal prist na navstevu. A chcem vas vyzvat aj ostatne, nechcete nam poslat svoje bruska?

21.09.2006 16:40

katy22

Norika B.: Vitaj Vevinka, tak zas je nas o jednu viac Smile ....co mate nove babulky?? my sme boli vonku, ale zatiahlo sa na dazd, tak uz len cakam ze sa to spusti, mala sa este hra v piesku. katy22 bud rada, ze ta to "zrave" obdobie este len chyta, mna sa uz drzi ako kliest, nasla som si na internete jednu predajnu v Ziari na tehot.oblecenie, tak uz tam musim nabehnut, lebo sa nezapnem do nohavic, najskor si kupim asi nejake rifle, uvidim aky bude vyber.
xi xi xi dakujem, ale musim si davat pozor, moja vychodzia vaha je totiz akoby som sla rodit Embarassed :D . snazim sa tie chute pazrave oklamat aspon ovocim a zeleninou ja sice oblecenie este nosim povodne, ale uz je len tak tak. spekulujem zeby som si gate usila, pretoze 1500,- Sk za jedny je dost a ked uz teraz potrebujem tak jedny nebudu stacit. pri druhej dcere som do 17tt nosila normalne oblecko aj som zapla v pohode, potom bolo leto a na jesen a zimu mi tie jedny menzestraky spolu s teplakmi vydrzali. ale teraz??netusiiim. Rolling Eyes Rolling Eyes

21.09.2006 16:41

katy22

Yasmine: Ahojte mamulky. Trosku som na vas nemala cas, ale uz sa mi podarilo dostat k pocitacu. Trosku ste sa tu rozpisali a zase sme sa o jednu rozrastli. Vitaj Vevinka medzi nami. Babenky, vcera som si bola kupit tehu nohavice, lebo môje pôvodne sa uz nedali nosit ani s rozopnutym gombikom a zbytocne tlacili. Teraz je to ina ulava. Razz Nevidela som tu Ebku, tak dufam, ze si uz uziva PN a vykaslala sa na "uzasnu sefku". Nevidim ani Lusisiu, tak dufam, ze sa nic nestalo, iba sa venuje otcovi, ktory k nim mal prist na navstevu. A chcem vas vyzvat aj ostatne, nechcete nam poslat svoje bruska?
Yasmi, ja radsej neposlem fotku aby vas to neodradilo v dalsich tehu Embarassed :D

21.09.2006 16:52

Yasmine

Katy, urcite to nie je take zle ... a mna ak nieco odradi, tak vlastne tehotenstvo, lebo to, co som prezivala pred mesiacom bolo dost zle, len nerada by som si to zopakovala a ani teraz to este nie je ktovieco.

21.09.2006 17:02

katy22

no ja som to tusim zakrikla, akosi mi ostalo blbo. snad to prejde lebo som sama s detmi, muz sa vrati az v sobotu Confused

21.09.2006 17:58

Norika B.

katy22 ja som pri prvom tehu bola o 10kg tazsia ako teraz na zac. tehotenstva, ani som vela nenabrala - 14kg, ale teraz mam pocit, akoby som chcela dohnat vsetko... hned tych chybajucich 10 :D

21.09.2006 19:23

Anonymous

Norika B.: katy22 ja som pri prvom tehu bola o 10kg tazsia ako teraz na zac. tehotenstva, ani som vela nenabrala - 14kg, ale teraz mam pocit, akoby som chcela dohnat vsetko... hned tych chybajucich 10 :D
Mr. Green Mr. Green Mr. Green no, ja som pri prvej proibrala 27kg, ostali mi komletne a prei druhej 6 kg. to je rozdiel, co? Cool

21.09.2006 19:24

Anonymous

to som bola ja katy Embarassed

21.09.2006 19:33

Anonymous

katy22 chapem, ze ta to netesi, ja som v partii maminiek -cez internet- ktore sa drzime vo forme podla sipeky, aj cvicenie -doma pri videu xixi (blavacky chodia aj na spolocne cvic)., ale ako som ostala tehotna, tak som total mino partie -takze ak budes mat po porode zaujem, berieme ta do partie Wink

21.09.2006 19:56

Anonymous

norika ba: katy22 chapem, ze ta to netesi, ja som v partii maminiek -cez internet- ktore sa drzime vo forme podla sipeky, aj cvicenie -doma pri videu xixi (blavacky chodia aj na spolocne cvic)., ale ako som ostala tehotna, tak som total mino partie -takze ak budes mat po porode zaujem, berieme ta do partie Wink
norika, jasnacka, asi mi chyba partia. Wink ved napis daco podrobnejsie. katy

22.09.2006 09:30

Yasmine

Ahojte mamulky. Kde ste sa vsetky stratili? Dufam, ze ste vsetky v poriadku a hlavne tie pracujuce sa uz tesite na vikend.

22.09.2006 10:13

Kukuc

Ahojte tehulky, tak ako sa mavate?? Ja som si myslela ze nevolonosti ma uz nadobro presli no vcera rano som zas robila spolocnost zachodovej mise.. a a ni teraz mi nie je najlepsie.. Sad So spankom je to stale bieda... budim sa a nemozem spat.. Ale vcera sme boli na prvom ultrazvuku.. to bola nadhera nic uzasnejsie som v zivote nevidela, sme v 11t a 2 dni.. DP mame 11.4... Nas drobcek meria 43 mm... a je nadherny. Taky sme boli dojaty ked sme ho s tatiinkom videli. A aky sinter to, kopal nozickami, maval ruckami, doktor ho nemohol ani odmerat lebo sa stale vrtel.. Wink ale nakoniec sa podarillo.. 18. 10 mame dalsiu poradnu a budu nam robit aj geneticke testy...tak som zvedava...

22.09.2006 10:30

Kukuc

Tak vam skusim poslat prvy obrazok nasho babetka..

22.09.2006 10:36

Yasmine

A mne môj dr. nechcel spravit foto, ze az niekedy neskôr, okolo 20 tyzdna. Sad Ja by som bola najradsej, keby sa sono robilo kazdy tyzden, aby som sa v svojom drobcekovi mohla vytesovat castejsie Razz Kdesi som vsak zachytila informaciu, ze je najlepsie robit co najmenej sono, lebo vraj babätku skodia.

22.09.2006 11:09

vivien

Ahojte :D Kukuc to je krasna fotka :D :D :D Ja som bola na sono v 8tt a tiez mi doky nedal fotku, v tom ocareni som zabudla aj pytat Embarassed Teraz pojdem najblizsie na sono dufam, ze skor ako v 20tt, najradsej by som isla hned :D

22.09.2006 11:16

Kukuc

Dakujem...a celkom chapem tvoje ocarenie my sme boli z toho mimo cely den... a nevedeli sme sa na nic sustredit.. obrazok sme nafotili a ja sa nan staloe pozeram Wink a posleme aj nasim a svokrovcom nech sa tesia tiez... Nie je to sice take uzasne ako ked som ho videla ako sa hybe, ale potesi.. Wink Inak tiez mi lekarka hovorila ze sono sa robi v 10,20 a 30 tyzdni... uz teraz sa neviem dockat dalsieho... Laughing a este hovorila ze mi este jedno urobi v 33 t ako bonus.. koli placente.. tak som rada ...

22.09.2006 11:32

oswa

ahojte babulky.. Kukuc...gratulujem,to je riadny sintrik..Uplne ta chapem,ako sa tesis,bola som na tom podobne..Ja mam prvu foto zo 6 tt. este tam dokopy nic nevidno,mne uz robildoktor 3 ultrazvuky, tiez som cosi o tom citala,ale moj anzor,ze skuseny gynekolog nemoze babu uskodit,a ja mojmu doktorovi doverujem.. Ked som bola v 8 tt, tak mi zabudol spravit foto,ale bolo to uzasne, lebo to male sa uz vrtelo, a doktor mi vsetko popisal,ze kde je placenta atd...mala som co robit,aby som neplakala..Skoda,ze tatko tam nebol,bvelmi ho to mrzelo.. Dnes som bola na poradni, tak moc mam zatial v poriadkuprisratok hmotnosti tiez v poriadku (1,5 kg) a buduci tyzden idem po ukoncenie PN a od ktobra s pokusim fungovat po 3 mesiacoch nicnerobenia:-)) Dalsie sono budeme mat 18.10., ked pojdem aj na genetiku, tak sa strasne tesim na fotku:-)) Dufam,ze to takovi vyjde a bude sa moct ist pozriet so mnou.. Tak sa babulky drzte..ZAjtra zacinam 13 tt, tak som kludnejsia:-)) Drzte sa a napiset co nove P.S. Vitam nove tehulky...

22.09.2006 14:14

čauko

ebka

Ahojte, kočky, ozývam sa až teraz, lebo som mala strašne moc práce. Yasmine, ešte som v práci, povedala som si, že sa nedám vytočiť, že peniažky potrebujeme, ak to bude zlé tak potom pôjdem. Zatiaľ sa šéfke Evil or Very Mad všemožne vyhýbam. Začala ma z niektorých pracovných vecí, ktoré by som mala riešiť ja vynechávať, tak som si povedala, že nech, aspoň mám menej práce. Budem sa snažiť ju ignorovať aj jej výstupy, pokiaľ to len bude možné, ve´d potrebujeme korunky, ideme zateplovať, tak pokiaľ je to trochu únosné, vydržím. Inak zdravotne sa cítim fajn, nevoľnosti (u mňa poobedňajšie) povolili, včera som dokonca šla spať až o 21.00, čo je rekord, lebo inak už po siedmej odpadávam. Ja idem do poradne až 12.10. TP mám na 20.4., tiež mi Mudr. nedal foto že až o mesiac, ale neva, veď ako čítam potom to už bude takmer skutočné bábetko. Veľmi sa s manželom tešíme, hoci, občas ma prepadne strach, čoi toho malého človiečika zvládnem. Dúfam, že hej. Rolling Eyes Stále si myslím, že to bude chlapec, neviem prečo. Majte sa, teším sa na Vás v pondelok. Pá Evka

22.09.2006 17:54

Lusisia

Ahoooojteeee :D Sorry, ze som sa dlho neozvala, no na dlhe rozpravanie..... Ale som rada, ze ste sa tak rozpisali!!!! Idem teda citet, mam co robit Laughing Ale urcite to bude prijemne!!!! Ja som bola na emergency sono, tak aj ja som si konecne videla drobceka!!! Bolo to kraaasne. JE TAM LEN JEDNO! Nastastie, hahaha... Robili mi aj vnutorne sono, to bolo hnusne, dost to bolelo.... Ale mna boli, ked mi aj vyter robia.... Rolling Eyes Laughing Ale moje drobciatko sa tam hybalo o 106! Necudo, ze som taka unavena, ked male sa vkuse hmiri Laughing Ale nakoniec je vsetko fajn. Idem citat, ozvem sa neskor ;o)

22.09.2006 18:39

vivien

Lusisia: Ahoooojteeee :D Sorry, ze som sa dlho neozvala, no na dlhe rozpravanie..... Ale som rada, ze ste sa tak rozpisali!!!! Idem teda citet, mam co robit Laughing Ale urcite to bude prijemne!!!! Ja som bola na emergency sono, tak aj ja som si konecne videla drobceka!!! Bolo to kraaasne. JE TAM LEN JEDNO! Nastastie, hahaha... Robili mi aj vnutorne sono, to bolo hnusne, dost to bolelo.... Ale mna boli, ked mi aj vyter robia.... Rolling Eyes Laughing Ale moje drobciatko sa tam hybalo o 106! Necudo, ze som taka unavena, ked male sa vkuse hmiri Laughing Ale nakoniec je vsetko fajn. Idem citat, ozvem sa neskor ;o)
No Lusisia ahoj, tak si sa konecne ozvala, uz sme sa o teba bali Wink Tak si konecne bola na sono aj ty, no super :D A ako ocko? potesil sa, ze sa stane dedkom, ale urcite ano :D

22.09.2006 18:45

vivien

Inac mne je este stale zle, naposledy som jedla na obed, aj to len polievku a este stale mam plne brucho Rolling Eyes , aj som zvracala, no neviem ako dlho este Laughing Rolling Eyes Boli sme teraz v tescu, normalne som musela rozdychavat pri mase, ked som videla vsetky tie parky, sunku a kade co ine, blee, to boli pachy Rolling Eyes A dostala so strasnu chut na spenat, mnam to bude zajtra obedik :D , dufam, ze aj Adamko bude nadseny spenatom Wink

24.09.2006 17:28

ahoj tehulky

Liluc

Ahojte, tak mam po prvykrat tu cest sa spokojne pridat do tehotenskeho fora pretoze som v cerstvo v 10tt uplne na den Wink Je to nase prve tehotenstvo a tak si to vsetko nanovo uzivame. Teda ja si budem uzivat az prestanem zvracat ;o) pevne verim, ze to prejde po tretom mesiaci. Dufam dufam. Tak pekny den prajem a drzte sa :D

25.09.2006 08:56

vivien

Ahojte tehulky :D LILUC vitaj :D teda kde ste vsetky Confused: Confused: Confused: Nejako to tu viazne ci co, nechce sa vam pisat Confused: :D

25.09.2006 09:17

Yasmine

Ahojte mamulky. Aj ja vitam medzi nami novu mamulku. Fakt to tu nejako cez vikend uviazlo. Razz Mne sa nevolnosti zase vratili a tak som prelezala od piatka obeda do dnes rana. Dnes som sa uz musela pozbierat, lebo nam o chvilu pridu menit okna. Snad to nejako zvladnem. No, ked vidim ten neporiadok a predstavim si ten, co este pride, tak mi je hned horsie Razz . A koncom tyzdna hned maliar, aby som si pomalicky pripravovala detsku izbicku a spalnu na prichod babätka. Esteze sa mi slubila mama a jej sestra, ze mi pridu pomôct, lebo sama by som to asi nezvladla. Pridem si teraz absolutne nemozna. Nevladzem takmer nic robit. A ked aj nieco spravim, tak som za chvilu unavena a potom musim dlho oddychovat. Sad Prajem vam zatial krasny den a piste ... piste.

25.09.2006 10:42

oswa

No caute baby.. tak ako ste vikendovali? POzdravujem novoprichodzie tehulky..zapojte sa do diskusie.. No ja sa psychicky pripravujem na nastup do prace..a nejako sa mi nechce:-)) Od buduceho tyzdna idem valcit... ZA chvilku mi sestra donesie maleho, lebo bol v nemocnici a nema ho kde nechat, tak sa idem starat:-)) Baby, uz ste si niektora kupovala tehotenske oblecenie?Kedy sa to kupuje? Neviete poradit nejaky dobry obchod v BB? Kupovat asi este nebudem, ale len tak,popozerat:-)))

25.09.2006 12:59

chabibi

ahojte mainky tehulky....ja som sa vam tiez uz dlhsie neozvala tak najprv musim vsetko precitat aby som bola v obraze a potom sa hned pripojim do diskusie Wink ...... dnes ma caka prve sono..taka som velmi zvedavaaaaaaaaa drzte palce aby to bolo ok Laughing ...vecer vam napisem a hadam stihnem aj precitat lebo pri tom mojom malom betarovi nic nestiham Rolling Eyes ..ved to zachvilu same spoznate Laughing ....tak zatial koncim majte sa papapa Smile Smile

25.09.2006 15:03

Lusisia

Ahojte tehulky... Ja nejak nestiham, lebo tu mam ocka, tak sme sa snazili hrat na turistou, no mne to dobre neslo... Tak teraz sme doma a ocino robi v zahrade a vari (lebo ten neobsedi) Inac bol strasne rad, ze bude dedko :D Tak to je taky super pocit! Uz mi je lepsie, aj unava uz nie je taka velka, ale stale je!!! A co je najlepsie, uz mozem papat maso!!!! Huraaa!!!! Ani neviete, ako mi to chybalo.... Inac ocino sa smial, ze mam nejaky turbo program, ze rastiem zo dna na den.... Laughing Snazim sa citat vsetko, no nemam cas odpisovat.... Komu to mam poslat tie detaily o mne? Sak aj tak ich dame sem, no nie ;o) Tak ja to napisem aj sem, Volam sa Lucia, mam 25, nase prve babo, byvam v Londyne, ale original som z BB, rodit planujem v Londyne a co este? Inak je tu niekto z BB, lebo ja buduci mesiac idem na tyzden domov a to je BB, tak ze aj je niekto z BB, tak by sme sa mohli stretnut Cool

25.09.2006 15:06

Re: ahoj tehulky

Lusisia

Liluc: Ahojte, tak mam po prvykrat tu cest sa spokojne pridat do tehotenskeho fora pretoze som v cerstvo v 10tt uplne na den Wink Je to nase prve tehotenstvo a tak si to vsetko nanovo uzivame. Teda ja si budem uzivat az prestanem zvracat ;o) pevne verim, ze to prejde po tretom mesiaci. Dufam dufam. Tak pekny den prajem a drzte sa :D
Vitaj poklad :D Tesime sa s Tebou!!! Tak nam len pis o sebe Wink

25.09.2006 15:08

Lusisia

Yasmine: Ahojte mamulky. Aj ja vitam medzi nami novu mamulku. Fakt to tu nejako cez vikend uviazlo. Razz Mne sa nevolnosti zase vratili a tak som prelezala od piatka obeda do dnes rana. Dnes som sa uz musela pozbierat, lebo nam o chvilu pridu menit okna. Snad to nejako zvladnem. No, ked vidim ten neporiadok a predstavim si ten, co este pride, tak mi je hned horsie Razz . A koncom tyzdna hned maliar, aby som si pomalicky pripravovala detsku izbicku a spalnu na prichod babätka. Esteze sa mi slubila mama a jej sestra, ze mi pridu pomôct, lebo sama by som to asi nezvladla. Pridem si teraz absolutne nemozna. Nevladzem takmer nic robit. A ked aj nieco spravim, tak som za chvilu unavena a potom musim dlho oddychovat. Sad Prajem vam zatial krasny den a piste ... piste.
Yasmine, neboj, presne viem, ako sa citis.... Nie si sama.... Wink

25.09.2006 15:14

Lusisia

A inak ma strasne bolieva hlava!!!! Vobec sa to neda prestat ani vodou ani jablkom, ani nicim... Ja normalne nemavam problem s hlavybolom, tak je to strasne.... Jedine, co mi pomaha je paracetamol Sad Snazim sa to neprehanat a nechavam to naozaj len tak, ak sa to naozaj uz neda vydrzat, ale aspon raz za dva dni posledny skoro tyzden si ho musim dat... A posledne 3 dni kazdy den... Davam si nejaku formulu pre babetka, tam je len 120 mg paracetamolu a ani to si nedavam cele, no aj polka mi vacsinou zabere.... No som z toho dost zufala... Poradte.... Rolling Eyes Idea

25.09.2006 17:25

vivien

Ahojte, chabibi som rada, ze si sa ozvala :D , som zvedava ako si dopadla na sone :D Inac mna dnes cely den boli hlava Crying or Very sad Esta stale tak 2,3 krat zvraciam, ale uz nemam az take brusko, ake som mala na fotke, nejako ma prestalo nafukovat z jedal a aj brusko trocha splaslo...

25.09.2006 18:14

Norika B.

ahojte mamulky, Liluc vitaj medzi nami Smile ...tak ja som na tom tiez este stale striedavo co sa tyka nevolnostii, rano dobre a navecer uz mi je tazko.... Lusisia tak konecne si sa ozvala, uz som sa fakt obavala, ze sa s tebou nieco stalo, fajn ze si v poriadku... Yasmine ja som tiez nemozna v domacnosti, povedala by som ze sa mi nic nechce a zvlast popoludni a navecer som spava, tak nech ten chaos dobre zvladnes, aspon ta moze tesit, ze zanedho budes mat vymenene okna a vymalovane.. oswa ja som si prave dnes kupila tehotenske rifle, sice sa este zmestim do starych, ale su mi tesne na pase, v tychto tehotenskych je perfektne, nic ma netlaci :D predajnu som si nasla cez internet, pozerala som kde maju predajne tieto (alebo predavaju ich vyrobky): http://www.ma-ma.sk/ http://www.maderna.sk/ http://www.buducamamicka.sk/

25.09.2006 18:35

vivien

Norika B.: ahojte mamulky, Liluc vitaj medzi nami Smile ...tak ja som na tom tiez este stale striedavo co sa tyka nevolnostii, rano dobre a navecer uz mi je tazko.... Lusisia tak konecne si sa ozvala, uz som sa fakt obavala, ze sa s tebou nieco stalo, fajn ze si v poriadku... Yasmine ja som tiez nemozna v domacnosti, povedala by som ze sa mi nic nechce a zvlast popoludni a navecer som spava, tak nech ten chaos dobre zvladnes, aspon ta moze tesit, ze zanedho budes mat vymenene okna a vymalovane.. oswa ja som si prave dnes kupila tehotenske rifle, sice sa este zmestim do starych, ale su mi tesne na pase, v tychto tehotenskych je perfektne, nic ma netlaci :D predajnu som si nasla cez internet, pozerala som kde maju predajne tieto (alebo predavaju ich vyrobky): http://www.ma-ma.sk/ http://www.maderna.sk/

25.09.2006 18:41

hromka

ahojte tak ja sa ozyvam sa po straaaaaaasne dlhej dobe Embarassed ale citam si vas takmer pravidelne, ale to pisanie nejako nestiham Embarassed aj ja som dnes bola na UZV, nas chrobacik ma 47 mm a vsetko ma take, ako ma byt, tak sa tesime Laughing ja sa uz tiez v mojich nohaviciach citim dost tesno, tak uz sa asi zvacsujem Laughing mne vobec nebyvalo zle, ale teraz posledne dne mi je zo vsetkeho na vracanie, tak neviem, co zjest Crying or Very sad len dufam, ze ked to u mna zacalo neskor, tak mi to nepotrva do takeho 6. mesiaca Confused baby, ja som tiez hrozne nemozna v domacnosti. vobec nestiham varit, nemam ani chut ist s malym von, taka som unavena a to uz ani nehovorim o tej kope zehlenia, ale moj drahy si dnes obliekol take tricko, ze... tak uz je to asi kriticke a musim aspon cosi ozehlit Rolling Eyes lusisia, mna ked bolievala hlava, tak som si lahla a dla na celo mokru a alpou poliatu vreckovku a to mi zabralo. aj ked nie vzdy prestala boliet, ale aspon sa mi to zmiernilo. len neviem, ci si mozez polezat prave vtedy, ked ta boli. tak sa zatial majte, opatrujte sa a dufam, ze uz sa budem ozyvat castejsie Wink