1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

apríl 2007

18.09.2006 17:36

Yasmine

Lusisia, Ty si mi pokazila radost. Crying or Very sad Mne to vychadza na dievcatko. A mojej kamoske tiez a ta by tiez chcela chlapceka. Pevne dufam, ze to nebude pravda. Je jasne, ze by som dievcatko nenechala v pôrodnici, ale od zaciatku sa citim na chlapceka a to som x rokov tvrdila, ze chcem len jednu dceru.

18.09.2006 17:39

vivien

[quote="Lusisia"]A ked sa uz rozpravame o tych pohlaviach.... Tak tuto tabulku som este nasla na nete... Vraj to funguje, no nespoliehajte sa na to ;o)[/quot] Hihi, tak podla tabulky, by sme mali mat tentokrat dievcatko :D

18.09.2006 17:41

vivien

Yasmine: Lusisia, Ty si mi pokazila radost. Crying or Very sad Mne to vychadza na dievcatko. A mojej kamoske tiez a ta by tiez chcela chlapceka. Pevne dufam, ze to nebude pravda. Je jasne, ze by som dievcatko nenechala v pôrodnici, ale od zaciatku sa citim na chlapceka a to som x rokov tvrdila, ze chcem len jednu dceru.
Inac Yasmine, vacsinou zena vyciti co caka, tak ta hadam tvoj instinkt nesklame Wink

18.09.2006 17:44

vivien

Inac ani nevieme ako a sme na 11 strane, hura :D , Ja mam trosku veget, maly isiel z tatom do mesta, mamku nechali doma oddychovat Wink

18.09.2006 18:01

Norika B.

ahojte kočky, ale ste sa rozpisali, super :D ebka, meloa, hudy vitajte!!! pekne sa rozrastame, ale nejako sa nam stratili niektore maminy zo zaciatku co pisali- dankaa, hromka, janusa.... tak dufam, ze su ok vivien, yasmine mate pekne bruska, fakt sme asi nejaka "bruskata" skupinka :D tak my sme po poradni, vsetko je v poriadku, tesim sa velmi, termin mi upravila na 12.4. a dala som si urobit vyter, lebo mam biely vytok, nech mi to radsej vysetri, s vahou si mam davat pozor, lebo tie tri kg su vraj vela inak dnes mi bolo v noci strasne Confused , tak zle mi este nebolo, zjedla som asi o 17-tej tresku s chlebom, zle mi bolo az neskor, ale hrozne, ako neviem vracat, tak som mala pocit, ze zo mna vsetko vyleti, aj ma prehnalo, ani zuby som si nebola schopna umyt, tak mi bolo na zvracanie, zaspala som az niekedy o druhej v noci.... ta treska ma pritom trvanlivost az do 10.10., ale uz take nieco nechcem ani vidiet Confused

18.09.2006 19:00

Norika B.

...my mame kocik po malej, tiez sme kupili za 6000,-, k tomu mame sportovy chicco, tiez bol v dobrej cene v novotvorenej predajni- to bolo pred rokom ..napadlo mi, ci by ste nemali zaujem pokecat si niekedy cez msn, al.skype- toto mam napr.ja nainstalovane

18.09.2006 20:23

Norika B.

Malu som prave ulozila, tak uz mam veget... debatili ste tu este co by ste chceli mat, ci dievcatko alebo chlapca, u nas je to asi ako u vas, Vivien, kedze uz mame dievku, tak by som chcela chlapca, ale dopriala by som malej aj sestricku. Ja mam sestru a vyborne si rozumieme, som rada ze ju mam, s bratom to take nie je... ...u nas v rodine zatial vedu dievky, nasi nemaju ani jedneho vnuka, len styry vnucky, tak chlapec je samozrejme ocakavany :D .

18.09.2006 20:39

vivien

Norika B.: Malu som prave ulozila, tak uz mam veget... debatili ste tu este co by ste chceli mat, ci dievcatko alebo chlapca, u nas je to asi ako u vas, Vivien, kedze uz mame dievku, tak by som chcela chlapca, ale dopriala by som malej aj sestricku. Ja mam sestru a vyborne si rozumieme, som rada ze ju mam, s bratom to take nie je... ...u nas v rodine zatial vedu dievky, nasi nemaju ani jedneho vnuka, len styry vnucky, tak chlapec je samozrejme ocakavany :D .
No ja som strasne zvedava, ze co to bude, pri Adamkovi, mi vsetci vraveli, ze to bude dievcatko, ale mi s muzikom sme v 20t vedeli, ze to bude chlapcek, ale nechali sme si to pre seba az do konca tehotenstva Wink

18.09.2006 20:40

Norika B.

...este k tomu pohlaviu, ked sme cakali malu a este som nevedela co to bude, tak boli samozrejme v rodine dohady podla bruska a ocakavania chlapca.. aj ja som si uz myslela ze to bude chlapcek, muz nechcel vediet pohlavie, ja ano a som rada, pretoze ako som prisla domov s tym, ze cakame dievcatko, trvalo mi asi tri dni, kym som sa preorientovala :D ...odvtedy to bolo tak trochu ine, lebo uz som sa rozpravala "s nou", bolo to take osobnejsie, neviem si predstavit, akoby som sa dostavala zo sklamania v porodnici, babulka moja zlata- keby som sa tam spamatavala, ze nie je chlapcom Embarassed

18.09.2006 20:40

vivien

Norika a este stale kojis?

18.09.2006 20:43

Norika B.

...tak to mas moj obdiv vivien, ze ste si to vedeli nechat pre seba, ja som to pri malej nedokazala, moj muz sa chce nechat prekvapit aj teraz, tak sa pokusim to vydrzat Smile

18.09.2006 20:50

Norika B.

este kojim vivien, trochu sme to obmedzili cez den, ale v noci je to dost casto a unavuje ma to, mam citlive bradavky ...ona je ost rozumna a pocuje ked sa s niekym o tom bavim, ked sa ma pytaju a dohovaraju, ze mam prestat atd. - potom je to este horsie, chodi sa ku mne tulit a hovori mi "ja som tvoja", ňamo nebude babetkove, to je moje ňamo"....no a pyta si samozrejme ...mam kontakt na jednu skusenu mgr.ohladom dojcenia, tak sa chystam s nou skontaktovat, co dalej

18.09.2006 20:52

Kukuc

Juuuj... ale ste sa rozpisali... :D som tu asi davno nebola... Ja som konecne nasla tu spravnu lekarku, v stvrtok ideme na poradnu a na ultrazvuk... tak drzte palceky aby sme boli v poriadku.. lebo som v jedenastom tyzdni.. a este nemam urobene ziadne vysetrenia... okrem toho ked mi moja lekarka v mojom povodnom bydlisku potvrdilaz ze som tehotne.. Sad Inak nasa rodina to uz vie.. no a priatelia... a spoluziaci, ja totiz chodim este na vysku.... to uz zacinaju pozorovat kedze aj mne vykuka bruska.. :D a reakcie su rozne.. my sme velmi stastny ze budeme mat babo.. lebo moja mamka mala s otehotnenim aj s tehotenstvom problemy... som jedinacik, viac sa nedalo... a to koli chorobe ktoru ako sme zistili som po nej zdedila.. tak sme naozaj neskutocne stastny....aj ked sme to mali v plane o nieco neskor.. asi o dva roky..hi Inak dnes som si kupila tehotenske gate.. neskutocny pocit... :D nic ma netlaci.. A ja mam taky tusak ze bude dievactko ale tatko tvrdi ze vraj chlapec.. ale v podstate je to jedno.. :D hlavne nech mame zdrave babo... Inak kocik sa nam jeden pacil.. ale bol drahy.. ale boli sme aj v polsku a tam sa oplati..

18.09.2006 20:54

vivien

Norika B.: este kojim vivien, trochu sme to obmedzili cez den, ale v noci je to dost casto a unavuje ma to, mam citlive bradavky ...ona je ost rozumna a pocuje ked sa s niekym o tom bavim, ked sa ma pytaju a dohovaraju, ze mam prestat atd. - potom je to este horsie, chodi sa ku mne tulit a hovori mi "ja som tvoja", ňamo nebude babetkove, to je moje ňamo"....no a pyta si samozrejme ...mam kontakt na jednu skusenu mgr.ohladom dojcenia, tak sa chystam s nou skontaktovat, co dalej
uff, tak to nemas lahke, je velmi tazko odstavit dieta... tak ti drzim palce, nech to zvladnete obe co najlepsie... potom daj vediet, co ti poradila ta mgr...

18.09.2006 20:57

vivien

Kukuc: Juuuj... ale ste sa rozpisali... :D som tu asi davno nebola... Ja som konecne nasla tu spravnu lekarku, v stvrtok ideme na poradnu a na ultrazvuk... tak drzte palceky aby sme boli v poriadku.. lebo som v jedenastom tyzdni.. a este nemam urobene ziadne vysetrenia... okrem toho ked mi moja lekarka v mojom povodnom bydlisku potvrdilaz ze som tehotne.. Sad Inak nasa rodina to uz vie.. no a priatelia... a spoluziaci, ja totiz chodim este na vysku.... to uz zacinaju pozorovat kedze aj mne vykuka bruska.. :D a reakcie su rozne.. my sme velmi stastny ze budeme mat babo.. lebo moja mamka mala s otehotnenim aj s tehotenstvom problemy... som jedinacik, viac sa nedalo... a to koli chorobe ktoru ako sme zistili som po nej zdedila.. tak sme naozaj neskutocne stastny....aj ked sme to mali v plane o nieco neskor.. asi o dva roky..hi Inak dnes som si kupila tehotenske gate.. neskutocny pocit... :D nic ma netlaci.. A ja mam taky tusak ze bude dievactko ale tatko tvrdi ze vraj chlapec.. ale v podstate je to jedno.. :D hlavne nech mame zdrave babo... Inak kocik sa nam jeden pacil.. ale bol drahy.. ale boli sme aj v polsku a tam sa oplati..
Super Kukuc, ze si si nasla lekarku, tak nam daj vediet, ako si dopadla u lekarky...

18.09.2006 21:03

Norika B.

...dik vivien, dufam, ze sa podari, budem rada ked to bude pre nu co najsetrnejsim sposobom.. kukuc aj ja som dnes bola po tak dlhom case na kontrole a az sa mi ulavilo, ze je vsetko v poriadku, este neviem vysl.krvnych testov, tak nech ti tie tri dni rychlo ujdu

18.09.2006 21:06

vivien

tak babulky, idem do sprchy, kuknem susedov, a pojdem spinkat, tak sa majte pekne, dobru noc :D

18.09.2006 21:16

Kukuc

hej.. to ti verim.. ja sa uz neviem dockat aby som vedela ci je moj pokladik v poriadku.. a az ho uvidim... Ja som v sprche bola pred chvilou.. ale tiez uz idem spat.. zajtra ma caka skola.. osem hodin.. huraaa... Tak dobru noc vam vsetkym a vasim bruskam.. :D Wink

19.09.2006 07:42

Janusa

Ahojte babeny, ja som sa dlho neozvala, lebo v praci nejako nestiham ked idem k dokine a este som tyzden chodila k ocnemu s manzelikom, lebo mu nieco padlo do oka a nevedeli mu to vybrat ... Ale uz je ok. Som teraz dost unavena a zda sa mi ze aj spomalena, vsetko mi trvva dlhsie Shocked Minuly tyzden som bola v poradni, vsetky vysledky krvi su ok a videla som aj nase babo :D vsetko bolo pekne vidiet, hlavicka, nozicky ... Bolo to uzasne ... Malo uz skoro 3 cm a teraz uz ma urcite viac :D Uz nemusim brat ani Duphaston, takze dufam ze bude vsetko v poriadku. Minuly tyzden som si musela kupit vacsie nohavice, lebo uz ziadne v pase nezapnem Shocked :D Ja som dost chuda a brusko mi uz pekne vykuka ... Inac ma straaasne bolia prsia, no nenormalne ... Ked ste sa tu bavili ci dievcatko alebo chlapcek, tak mne je to uplne jedno, lebo je to nase prve ale chcela by som aby mi povedali ze co to bude ... Aj ja uz pozeram po kocikoch a detskych veciach, ale kocik nam asi pozicia brat, maju ho celkom zachovaly a velmi pekny ... Dufam ze sa budem moct ozvat castejsie a poradit sa s vami o veciach okolo tehulkovstva ... Drzim vsetkym palce a zelam pekny den.

19.09.2006 08:30

meloa

Ahojte, HUDY vitaj a aj my máme termín 8. apríla. Inak ja kávu pijem stále - ráno - nesku , slabú a s plnotučným mliekom , mám problémy s nízkym tlakom, tak preto. Ale pobede si už nedávam, lekár mi to schválil, jedna slabá káva vraj neuškodí. A čo sa týka pohlavia, tak ja som od začiatku presvedčená , že to bude babenka, no a môj manžel zase, že to bude chlapček, tak neviem... ale podstatné je, aby to bolo zdravé. Ak to už bude vidieť, tak si to dám zistiť určite. Inak, tú tabuľku, by som aj vedela, len na nete som len počas práce, nakoľko teraz prerábame dom, tak máme stiesnené podmienky, ale to sa tak do mesiaca - dvoch má zmeniť. A k tým kočíkom, ja by som stašne chcela PegPerego P3, trojkombináciu, ale všetci ma strašia tými maličkými dvojitými kolieskami, tak teraz vôbec neviem, a ešte je dosť drahý, cca 22 tis. Ak sa mi to podarí, pripojím obrázok. Tak sa majte kráááásne.

19.09.2006 09:07

vivien

meloa: Ahojte, HUDY vitaj a aj my máme termín 8. apríla. Inak ja kávu pijem stále - ráno - nesku , slabú a s plnotučným mliekom , mám problémy s nízkym tlakom, tak preto. Ale pobede si už nedávam, lekár mi to schválil, jedna slabá káva vraj neuškodí. A čo sa týka pohlavia, tak ja som od začiatku presvedčená , že to bude babenka, no a môj manžel zase, že to bude chlapček, tak neviem... ale podstatné je, aby to bolo zdravé. Ak to už bude vidieť, tak si to dám zistiť určite. Inak, tú tabuľku, by som aj vedela, len na nete som len počas práce, nakoľko teraz prerábame dom, tak máme stiesnené podmienky, ale to sa tak do mesiaca - dvoch má zmeniť. A k tým kočíkom, ja by som stašne chcela PegPerego P3, trojkombináciu, ale všetci ma strašia tými maličkými dvojitými kolieskami, tak teraz vôbec neviem, a ešte je dosť drahý, cca 22 tis. Ak sa mi to podarí, pripojím obrázok. Tak sa majte kráááásne.
Ahoj MELOA, ak by si tu tabulku vedela spravit, tak to by bolo suprove Wink Inac ten kociar je fakt krasny, ale z tymi kolieskami je fakt pravda... Do snehu urcite niesu..., v snehu by si sa s nim dost namakala... Ale je fakt krasny... My sme pri Adamkovi mali s nafukovacimi kolesami, bol sice dost tazky, ale do snehu bol uplne idealny...Aj teraz by som chcela s nafukovacimi kolesami.

19.09.2006 10:22

Dadicka

Ahojte môžem sa aj ja pridať? Chodievam sem na túto stránku, sem tam niečo popozerať a dnes som sa odhodlala, že sa aj ja zapojím. Mám termín 17.4. som v 10+3 tt. a strašne sa tešíme...

19.09.2006 10:32

Anonymous

čau kočky, všetky si to tak pekne užívate. Ja som bola, od kedy vedia v práci, že som tehotná u šéfky už dvakrát na koberci, za také blbosti, dokonca mi povedali, že takú ako ja ani nepotrebuje! už dve noci nespím, revem ako sprostá, prestala som jesť. Už som aj rozmýšľala, že sa hodím na PN, ale čo poviem doktorovi, že nezvládam tlaky v práci. Veď som len v 10.tt, je mi to blbé, lebo našťastie problémy nemám, ale fakt to psychicky nezvládam, stále si vravím, že musím myslieť na bábetko, ale neviem sa premôcť, bojím sa chodiť do práce! Čaute a pomôžte Evka Crying or Very sad

19.09.2006 10:33

ebka

To som bola ja, len som sa zabudla prihlásiť

19.09.2006 11:05

Yasmine

Ahojte mamulky. Tak ste sa krasne rozpisali a dokonca sme sa opät rozrastli o novu mamulku. Norika, ja tiez pouzivam msn aj skype, tak niekedy vecer môzme pokecat. Ebka, neboj sa ist za lekarom a vypytat si PN. Ja ked som tomu svojmu hovorila, ake mam problemy, tak sa ma pytal, ci nepotrebujem PN, lebo v prvom rade by malo byt teraz babätko a potom vsetko ostatne. A sefka Ti mozno tehotenstvo zavidi, preto je protivna. Niektore zeny to robia, hlavne tie, ktore nemôzu mat deti, alebo nemaju s kym. Vykasli sa teraz na robotu a pekne si oddychuj a tes sa na babätko a zbytocne nestresuj a neplac. Tak si to mamulky pekne uzivajte a prajem vam pekny den.

19.09.2006 12:03

Anonymous

Ahojte, tak som sa pokúsila spraviť tabuľku. Ak by som na niekoho pozabudla, tak sa ospravedlňujem, a chcem Vás poprosiť o doplnenie údajov, neviem, asi to pošlete na ss, Čo som vedela, tak som doplnila, a tiež, ak by ste mali ešte nejaké návrhy k tabulke, tak dajte vedieť. Hm, veď to ma trápi na tom kočíku, tie kolieska a tá cena, ešte sa poobzerám po kočíkoch, tak uvidím. pripájam tabuľku, snáď mi to vyjde.

19.09.2006 12:45

meloa

ten anonym som bola ja, pokúsim sa opäť pripojiť tabuľku, meloa

19.09.2006 12:55

Yasmine

Meloa si zlata, ze si sa toho ujala. Poslala som Ti svoje udaje v SS.

19.09.2006 13:23

hudy

Ahojte tehulky, ako sa dnes cítite? Mne je nejako divno. Už od včera mám taký zvláštny pocit, takú slabosť a dosť často mám pocit na vracanie, ale ešte som nevracala. A s jedením nemám problém. Možno je to tým počasím. Meloa super tá tabuľka Wink

19.09.2006 14:24

vivien

Meloa ty si poklad, tak moje udaje do tabulky ti poslem aj ja do ss, ale teraz utekam pre Adamusika do skolky, papa.

19.09.2006 14:29

katy22

ahojte dievcata mozem sa pripojit? uz vas tu " smirujem" dlhsie, ale po nedobrych skusenostiach som vahala. tak sa snad nenahnevate a prijmete ma do partie Smile

19.09.2006 14:30

katy22

no jasne ze na najdolezitejsie infosky som zabudla Embarassed TP mam okolo 9.4. ( ale pri mojich dlhych cykloch nkto nevie) a bude to moje tretie. teda dufam ze vsetko dobre dopadne

19.09.2006 14:38

Yasmine

A to som si ja este minuly tyzden myslela, ze sa k nam uz nikto neprida. Razz Samozrejme, ze sa hnevat nebudeme, ja osobne som rada, ze je nas zase o jednu viac. Dadicka, Katy 22 vitajte medzi nami bruchatymi Razz a citte sa tu s nami fajn.

19.09.2006 14:40

katy22

Dakujem Yasmi no, bruchata teda som Embarassed , aj ked som nebola tehu to nebolo bohvieco Embarassed aale kaslat na to , snad po porode dame zase dole

19.09.2006 14:40

Anonymous

Ahojte baby..teda vy ste sa ale rozpisali...Smile) No co sa tyka kavy, tak neopije, doteraz som vypila len 3 kavy (viac mlieka ako kavy),pretoze ma bolela hlava.. Ta tabulka je vazne super,meloa..dala si si namahu:-) Janusa..mozem sa opytat,preco si brala Duphaston? Ked ide o pohlavie, ja strasne tuzim po dievcatku, ale mam tusaka,ze to bude chalanisko:-) a aj ta tabula to tvrdi:-)Ale je mi to jedno,lebo sa strasne na toho drobceka tesime:D Teraz v piatok mam poradnu, tak som celkom zvedava, ze co ma caka, mam doniest moc,tak asi koli bielkovinam,co je vsetko o.k. a nahlasim prirastok 1,5 kg..Nezda sa mi to az tak vela, ale brusko mi trci paradne:-)) KOciarik,vecicky a take veci planujem az tak od 7-8 mesiaca...aby som nezakrikla..asi som poverciva:-) yTaksa baby drzte a hlaste,co mate noveho.. Inak,dajte vediet,kedy budete vecer na skype,alebo MSN..prihlasim sa aj ja..len dajte nicky..Cavte tehulky

19.09.2006 14:42

oswa

ten anonym som bola ja Smile)

19.09.2006 15:16

Dadicka

Ďakujem Yasmin za prívítanie... cítiť sa tu určite budem fajn... aj to bruško už pomaly vytŕča Smile

19.09.2006 15:29

meloa

Vitajte katy22 a dadicka a prajem krásne a zdravé tehulkovanie. Samozrejme, že Vás doplním do tabulky, teda katy22, dadicku som zastihla skor. Počkám do zajtra a podoplňam nové údaje... Oswa, ani ja nekupujem vecičky pre malé, len sa tak pozerám, plánujem to až potom,tiež okolo 7 - 8 mesiaca, ak budem ovšem vládať. Ebka - pokiaľ to máš v práci takéto, tak radšej choď na PN, ono aj tak je žena v tomto období precitlivená, a ešte ak sa k tebe takto správajú, tak sa na nich vykašli a užívaj si tehotenstvo - koniec koncov bábätko je predsa dôležitejšie ak nie najdôležitejšie. Som rada, že sa Vám tabulka páči, v podstate som kopírovala augustovky 2006. Ak máte ešte nejaký nápad, dajte vedieť. tak sa majte krááásne a prajem zdravé tehulkovanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

19.09.2006 15:32

Dadicka

meloa: sorry, som sa kopla o jeden deň... TP mám 16.4. :D

19.09.2006 15:49

Dadicka

Tak sa majte pekne, ja padám domov... už to tu dnes nemôžem vydržať Smile Pekný deň Smile

19.09.2006 15:54

oswa

meloa..ty mas aky dovod,ze to enchavas na neskorsie?? Ja by som sa najradsej rozbehla do obchodu a vsetko vykupila...ale radsej to necham na potom....Alebo na tatka:-)) BUde behat so zoznamom po obchode:-)) Tak majte babenky

19.09.2006 16:01

ebka

Čau kočky, mali ste pravdu, šéfová závidí, je to stará (cez 50)dievka. Pokúsim sa to ešte vydržať,ale keď to nepôjde, behnem za doktorom a pôjdem na tú PN. Len sa mi nechce potom pol roka trčať doma, neviem ani ako a či vôbec by mi dal prechádzky. No veď uvidíme, v každom prípade ďakujem za podporu. Baby pozor na Acylpirín! Čítala som, že matkám ktoré ho počas tehotenstva brali sa o 50% viac rodili deti s astmou. Shocked Takže radšej nič nebrať. Idem už domov, lebo sa mi nechce trčať v práci. Pá

19.09.2006 19:19

Yasmine

Tak ja som to dnes nevydrzala a kupila svojmu drobcekovi prve saticky. Chodili sme s kamoskou (tiez tehulkou) po obchodoch a robili si prieskum, ze co,kde, ako a za kolko Razz No a v jednom obchode sme sa neudrzali a kupili svojim babätkam prve saticky a potom sme sa este chvilu v aute z nich vytesovali. Normalne mi z toho bolo do placu, taka dojata som bola. Kaslat na povery. Ale kociar kupime, az ked to bude na svete. Wink Ja ako sa poznam, tak sa mi v zime, ak bude smyklavica, nebude chciet z domu nikam, takze si to musim nadbehnut. Razz

19.09.2006 19:42

Kukuc

Tak fakt sa to tu riadne rozpisalo.. :D ale to je dobre... Ahojte nove tehulky, Laughing Tabulka je uzasna, poslem udaje..... Inak babulky Ebka spominala acylpirin a ma pravdu, v ziadnom pripade ho nepapajte, ta spominana astma je este jeden z tych mensich problemov... nepapat!!!!!!! Inak ebka.. baby maju pravdu.. na PN ti bude urcite najlepsie, ja ta celkom chapem, akurat ze tsom zazila nieco podobne zial v kruhu rodiny... a viem ake je to stale sa trapit tiez som preplakal cele dni, no ja sa tomu asi nevyhnem, ale ty mozes tak to urob, tvoj drobcek si zasluzi aby mal stastnu maminku... Wink

19.09.2006 19:46

Kukuc

Inak ako ste na tom so spankom Confused: Ja mam v poslednom case problem.. chodim na zachod asi dvakrat za noc.. vascinou akolo piatej rano.. no potom uz nemozem zaspat.. a aj ked nejdem na WC zobudim sa okolo tej pitej a spat uz dalej nemozem... Crying or Very sad potom som cely den ako mumia... Vam sa ako spava?????

19.09.2006 19:53

Yasmine

Ja chodievam spavat uz po deviatej a vstavam o siedmej a niekedy aj neskôr. Uz minule som pisala, ze chodim kazdu noc na zachod, niekedy aj 4x. Teraz posledne iba raz, ale hned sa mi podari zaspat. A spat musim aj poobede (nie vzdy to stihnem) aspon hodinku. A keby to slo, tak ja by som spala asi aj cely den. Kamoska mi dnes vravela, ze ked sa to uz zacne hybat, tak sa mozno ani poriadne nevyspim, ze jej babätko sa hybe hlavne v noci a jej sa neda spat.

19.09.2006 21:59

Norika B.

caute babulky, rozrastame sa :D , tak vitajte dadicka, katy..... ...ja mam dnes za sebou trochu uplakany den, rozladila som sa doobeda pri malej, nepocuvala ma, mala svoje trucy a tie vacsinou koncia tym, ze si pyta maminkine mliecko, dojcenie sa snazim obmedzovat, tak som mala potom vycitky ze som jej nechcela dat a ona potom zurila preto atd... nakoniec ked som ju uspala cez obed, tak som si zavolala jednej maminke, co robi poradkynu ohl.dojcenia a doslova som sa vyplakala (to je ta precitlivelost v tehotenstve, nedalo sa zadrzat), ale som aj rada, lebo mi dala vela dobrych rad, popoludnie uz prebiehalo uplne krasne, pohodicka, klidek.. vivien, ukludnila ma aj co sa tyka odstavovania, ze to nemam silit, mam sa drzat dvoch zasad NEPONUKAT, NEODMIETAT, cez den ked vidim, ze by chcela, tak odputavat jej pozornost, ale nesmie mat pocit, ze jej nechcem dat, ze to viciti a fakt to zaberalo, no a nocne dojcenie sa da tiez obmedzit na vecerne pri zaspavani a rano- vysvetlit jej ze mliecko tiez ide spinkat, ze kto vsetko v noci spi a rano ked vyjde slniecko, tak aj mliecko sa zobudi a budeme ho pit.... zatial mi to bastila, ked som jej to pred spanim hovorila, uvidime ako v noci... ale ta maminka si takto odnauca prave svoje druhe, tak dufam, ze budeme aj my uspesne oswa msn som si hodila do spodnej listy, tam som castejsie, ale teraz byvam este dost spava navecer, tak to asi az ked sa "znormalizujem" Wink skratka viacej nie som, ako som ebka ja som pri malej bola PN a mala som vypisane vychadzky myslim, ale pri posudkovej kontrole, ktora ta na dlhodobej PN pocas tehotenstva caka, sa opytaj na kontroly, nam ta posudkova lekarka rovno povedala, ze sa nemame obavat, ze tehotne nekontroluju, pretoze je to iny pripad praceneschopnosti, skratka, ze nas kontrolami nemienia obmedzovat- takze to bolo super kukuc, ja poriadne nespim uz dva roky kvoli dojceniu, ale zvykla som si Smile , tiez chodim v noci mocit, ked idem skoro spat, tak aj 3x za noc, spava som tiez neskutocne, dnes som cez den takmer spala za "chodu", totiz nemohla som si ist lahnut, to boho nepriiiijemneee Lusisia kde si??? - dufam, ze si ok

19.09.2006 22:30

Norika B.

babulky este tu mam taky navrh k tabulke, kedze su tam udaje, ktore sa menia a bude ich treba dopisovat, nech si to mozeme kazda za seba... my mame s inou partiou mamiciek uz dva roky fungujucu vlastnu mailovu schranku, ku ktorej kazda vieme prihl.meno a heslo a tam si vedieme okrem takejto tabulky s udajmi aj tab. ktora nam pomaha chudnut po porode, zapisujeme si tam raz mesacne miery- ja uz samozrejme vypadavam :D zapisujem, ako rastiem :D - inak presli sme na takuto formu pisania, lebo sa nam do diskusie na jednom fore zacali miesat neprijemne poznamky a aj preto, ze nemusi kazdy citat nase problemy, denne si tam otvorime v rozpisanej poste novy den a tam len kazda prispievame a nedame odoslat, ale ulozit -ale zatial to berte len ako navrh k tabulke, pripadne by sme tam mohli rozoberat, co nechceme verejne

20.09.2006 09:54

oswa

ahojte babulky Inak tiez uz ma to napadlo,ze radsej by sm privitala sukromnejsie dopisovanie...Len technicky to musi vyriesit niekto iny...Smile) Co sa tyka spania, s tym nemam problemy, ani s unavou,ale asi preto,ze som uz 3 tyzden na PN, max.oddychujem, takze sa nemam kedy unavit:-)) ASi tak v 6-9 tyzdni som spavala velmi zle, budila som sa aj kazdu hodinu -dve (co je u man nemozne!!) , ale teraz spim do rana ako dudok, uz ani v noci nechodievam na zachod..Tak sa opatrujte

20.09.2006 10:05

Janusa

Ahojte babeny, ta tabulka sa mi paci ... :D Oswa - ja som bola v 6tt v nemocnici, lebo som zacala mat spinenie, na pohotovosti mi stary paprdo povedal ze to je potrat Shocked ale ked som prisla do nemocnice, tak mi urobili vnutorny utzv a bolo vsetko ok, dokonca uz aj srdiecko bilo ... Bola to len taka slabucka mrcha, za 2 dni to preslo, ale v nemocnici si ma pre istotu par dni nechali ... aspon som si oddychla ... Potom mi moja dokina dala Duphastom, brala som ho 2 tyzdne a minuly tyzden mi ho vysadila, robila mi utzv a ze je vsetko ako ma byt, aj krv je ok. BABY prosim vas poradte mi, uz par dni mam hroznu nadchu, ale neviem co si mam dat ... lieky nechcem brat a skoro na vsetkom je napisane ze tehotne len po doporuceni lekara ... takze pijem len caje a papam vitaminy ... So spankom problem nemam, vacsinou som taka unavena ze padnem do postele a spim az do rana ... :D