1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

apríl 2007

17.09.2006 21:20

vivien

:D

18.09.2006 09:09

aprílové tehuľky

ebka

Čaute kočky ja sa snažím dostať do fóra už tretíkrát a stále nič, nejako sa tam moje príspevky nezobrazujú, tak neviem čo s tým je. Ja mám termín 20.4.2007 a bude to naše prvé. Ak sa mi to podarí dostať na fórum ešte sa ozvem. Evka

18.09.2006 09:26

ebka

No super, neviem čo som robila predtým. Takže my máme termín na 20.4.2007. NA sone mi síce povedali 25., ale veď to je jedno, proste to bude v apríli. Kočky, ja som len v desiatom týždni, je to moje prvé a už mi vidieť bruško. Už by som to neutajila. Neviem, zdá sa mi to skoro, ale asi je to individuálne. Najlepší je manžel, tomu sa to hrozne páči. Stále len spím a nechutí mi jesť, hoci včera sme boli na vinobraní a dostala som takú chuť na cigánsku! Čaute a píšte. Evka Wink

18.09.2006 10:08

Lusisia

No vitaj ebka v nasom fore a aj v nasom klune bruchatych Wink Laughing Vivien, aj Tebe uz krasne vytrca, joj, ako sa tesim, ze nie som sama :D Viete, co sa mi stalo vcera? Ponukli mi miesto vo vlaku!!!! Takze som oficialne viditelne tehotna!!!! A myslim, ze moje ranne nevolnosti su nadobro prec, nezvracala som uz dlho a v piatok som mala maso a nebolo mi z neho zle. Aj ked sice neslo dole krkom lahko a zostalo mi po nom nejako tazko, no to nie je prekvapenie, ked som uz 2 mesiace maso nejedla.... No a som stale hladna!!!!! Boooze Rolling Eyes Laughing Zobudila som sa do takej dobrej nalady, sa z toho tesim.... Zelam Vam krasny zaciatok tyzdna Wink A fotte sa a ukazujte svoje bruska ;o)

18.09.2006 10:26

Yasmine

Ahojte mamulky. Nebudeme my nejaky zvlastny mesiac, ked sme vsetky take bruchate? Razz Mna ked vcera uvidela suseda, tak mi nechcela verit, ze zacinam 12. tyzden, ze ona take mala koncom stvrteho a to nie je jedina, co mi to povedala. Moja kamoska ked bola v 12. tak na nej nic nebolo vidiet. Teraz je v 19. a mame priblizne rovnake bruska. Lusisia, prajem skore uzdravenie. Norika, ja keby som si na vecer dala len ovocie, tak do rana asi umriem od hladu. Ja som stale hladna. Mimochodom, ked som minule pisala, ze sa uz mam dobre, tak som to asi uriekla. Od soboty sa mam zase na figu a zase zvraciam a napina ma. Ja toho svojho muzicka musim pochvalit, lebo ten moje stavy nastastie chape a mam pocit, ze ked mi je zle, tak to so mnou cele preziva. A co je komicke, dohovara babätku v brusku, aby mi uz nerobilo zle. Ale stane sa aj u nas, ze sa pohadame, samozrejme na blbosti. Pekne sa to tu rozbehlo s fotkami, tak prikladam aj ja tu svoju. Prajem vam zatial pekny den.

18.09.2006 10:36

Lusisia

Yasmine, super! :D To mas pravdu, ze sme asi nejaky bruchaty mesiac Laughing Mna vie najviac vytocit, ked sa na mna ludia pozru a po zisteni, ze som len v 11 tyzdni s hrozou povedia, ze: ''Jezisi, ved ja som sa v 3.(5.) mesiaci este vydavala a nebolo nic vidiet!!!'' Alebo: ''Booze, to aka budes velka na konci tehotenstva???'' Ale aj napriek tomu sa z mojho bruska velmi tesim :D

18.09.2006 10:38

vivien

krasne dobre ranko :D Ebka vitaj :D Inac aj mne sa vratili nevolnosti, vcera som zvracala asi 6 krat, vecer som sa najedla o 20:00, no to som veru nemala robyt, ale bola som strasne hladna, strasne tazko sa mi zaspavalo, celu noc som sa prehadzovala, ach jo, pri Adamkovi som uz taky cas bola ok, ale tu je dokaz, ze kazde tehotenstvo je ine :D Inac sme sa rozbehli z tymi fotkami, to je super, len tak dalej :D :D :D LUSISIA si ma pobavila, v dobrom samozrejme, ze ti uvolnili miesto vo vlaku, bolo to mile :D Tak majte pekny dnik a piste...

18.09.2006 10:42

vivien

Lusisia: Yasmine, super! :D To mas pravdu, ze sme asi nejaky bruchaty mesiac Laughing Mna vie najviac vytocit, ked sa na mna ludia pozru a po zisteni, ze som len v 11 tyzdni s hrozou povedia, ze: ''Jezisi, ved ja som sa v 3.(5.) mesiaci este vydavala a nebolo nic vidiet!!!'' Alebo: ''Booze, to aka budes velka na konci tehotenstva???'' Ale aj napriek tomu sa z mojho bruska velmi tesim :D
Presne tak, treba sa tesit z bruska... Nech si kazdy hovori,co chce, aj tak je to najkrajsi pocit na svete, mat pod srdcom maly zazrak :D :D :D

18.09.2006 10:53

Yasmine

Je to nadherne, je to krasne, len keby nam pri tom nebolo tak zle. Sad Ked mi je dobre, tak sa nesmierne tesim, ale ked mi je zle, tak hovorim, ze pri tomto jednom urcite ostaneme. Razz A môj mily k tomu hned doda, ze dva roky urcite Razz

18.09.2006 11:08

Lusisia

Yasmine, mas pravdu ;o) Nie je to prijemne, ked Ti je zle, no neboj, to prejde Wink Skus mysliet na to, ze Ti je zle, preto, lebo v Tvojom babe sa prave nieco dolezite deje Smile

18.09.2006 11:17

Yasmine

Ja viem Lusisia, ze to prejde a rada to pre svoje babo vydrzim, ale niekedy je to fakt zufale. Dufam, ze teraz to nebude trvat dva tyzdne, tak ako predtym. Uz som si aj na to zvracanie zvykla Razz , len to napinanie znasam najhorsie. Ozaj, stale sa zabudnem spytat, aj vy chodite v noci tak casto na zachod? Ja niekedy aj 4x.

18.09.2006 11:34

Lusisia

Ja viem, mne bolo tak zle, ze som ani vodu nemohla udrzat v sebe a chceli ma zobrat do nemocnice.... Musis pit vela vody, ked zvracias, aby si nebola odvodnena.... K tomu chodeniu na zachod... Ja chodim len raz za noc. No ale vela bab, co poznam, chodi aj 4x. Ja mam asi velky a silny mechur... Ja som pred tym, ako som bola tehotna nikdy nemusela ist v noci na zachod a rano som tam potom ale sedela aj dobru minutu, co to tak dlho zo mna islo... Laughing Neboj, to je normalne.... Vraj sa to ma v 2 trimestri trosku zlepsit, no v 3 to ma byt zase take, lebo to Ti uz babo bude tlacit na mechur.... Neboj, mas vsetky priznaky zdraveho tehotenstva... Wink

18.09.2006 11:43

Lusisia

Ja som taka emocionalna... Akurat som si precitala clanok na http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=380698 a revem ako kebyze mi niekto zomrel.... Ja som volakedy bola taka chladna, ze aj ked ini ludia okolo mna plakali, ja som sa malokedy rozrevala. Pri citani knih, ci pozerani filmu som sa nikdy nerozplakala... A teraz neviem prstat. Revem za kazdu blbost!

18.09.2006 12:43

oswa

ahojte baby...no tie fotky boli super..co sa tyka velkosti bruska, msylim,ze to zavisi od postavy...Kedze som nikdy nebola nejaka vychrtla s vpadnutym bruchom, je to na mne tiez dost vidno...v 12 tt vyzeram asi ako Vivien...mozno o nieco vacsie:-)) Moj dtahy,ked som sa minule vyzliekala, dostal mierny zachvat smiechu, az som sa mierne urazila Laughing Cos a tyka nevolnosti, s tym nemam od zaciatku ziaden problem,sem-tam ma naplo, ale zvracanie ziadne,akurat mi robi problemy ranne umyvanie zubov Shocked Co sa tyka cikania, ja som tiez ten typm,ze v noci som predtym vobec nebehala, ale prve tyzdne som sla skoro kazdy noc na zachod, teraz idem len sem-tam raz za noc... Co sa tyka tych nevolnosti,az sa mi to nezdalo,ze ziadne nemam, ale je to individualne. Mojej sestre nebolo zle ani pri jednom dietati (ma 2 chlapcov) a moja mamina povedala,ze pri sestre jej nic nebolo ale pri mne vracala az do 4.mesiaca... Co sa tyka chuti, ziadne nemam,dokonca uz nebyvam ani taka hladna,ako predtym...aj ked jedavam castejsie,ako predtym,ked len nieco,ale kazde 2-3 hodiny dobnem do niecoho... Mam ale jeden "problem", tento 12 tyzden ma uz asi 3 krat za tyzden boli hlava,som z toho na nervy, mam vcelku nizky tlak 105/65,ale taky som mavala vzdy,ale zato tep mam 90-100 uderov/min..a lieky enchcem jest..uz som si dala raz paralen a stacilo...ale to pobolievanie je otravne,aj ked som citala,ze v 2.trimestri sa bolesti hlavy zintenzivnia..No dufam,ze nie..ako ste na tom vy? Confused: Co sa tyka mojho chlapa, je faj,akurat odisiel na tyzden prec,ale bol podareny ako sa lucil,l aj z prace, ked vzdy chodi domov, tak sa s krpcom rozprava... Ja som este stale ne PN, este 21 tyzdne a potom hajdemo do prace Rolling Eyes Tak sa mavajte a opatrujte

18.09.2006 14:02

Lusisia

oswa, ja uz som zabudla, ze preco si PN? To mas stastie, ze Ti nebolo zle.... Ani nevies, ake.... Tak skore uzdravenie.... Wink

18.09.2006 14:24

oswa

LUsisia, PN som preto, lebo mam za sebou 2 potraty...Dufam,ze do tretice vsetko dobre... :D

18.09.2006 14:34

Lusisia

Jaaaj, prepac, uz si spominam.... Dufam, ze to teraz dobre dopadne.... Uvidis, si medzi nami bruchatymi, vsetko bude OK Wink

18.09.2006 15:19

meloa

Ahojte tehulky ! Brušká máte nádherné!!! Ja k Vám tiež patrím, na to , že som v 11tt ho mám už dost viditelné, ale čo, mám z toho radosť !!!!! Čo sa týka upchatého nosa, tak to mám tiež, ale ja to mám v podstate po celý rok, nakoľko mám alergickú rinitídu, aj keď mi doktorka vravela, že by sa mi to malo v tehotenstve zlepšiť, tak čakám na to. Dnes aj mňa poriadne bolí hlava a včera som dokonca druhý krát počas tehu vracala. Ale inak, okrem rastuceho bruška ani neviem, že som tehu. Ani žiadne chute nemám a v podstate mi nechutí jesť, jem lebo musím. A na záchod v noci nechodievam, ale zato ráno doslovne utekám a som tam dosť dlho. Ozaj, spravíme si aj my takú tabulku, ako mali baby - augustovky alebo februárovky? Lusisia prajem skore uzdravenie. Tak sa majte krásne!!!

18.09.2006 15:27

Lusisia

No tu tabulku by sme si mohli urobit, cim skor, tym lepsie, lebo ja uz z vas niekedy mam chaos, ze kto je kto a kolko deti mate a z kade ste a pod.... Len ja to neviem, kto by sa toho mohol uchopit, kto ma skusenosti s nejakymi programami na tabulky Rolling Eyes K tej hlave, paracetamoj je vraj velmi bezpecny.... Tak naco sa trapit...?

18.09.2006 15:37

Lusisia

Baby, piste, ja sa vzdy tak tesim, ze co od vas zase precitam ;o)

18.09.2006 15:38

hudy

Ahojte tehuľky. Dnes som na tejto stránke prvý krát a chcem sa ku vám pridať Wink Som v 11tt a termín máme zatiaľ 8. apríla. Bruško mi už mierne narástlo, nohavice nezapnem, tak nosím na gombíku gumičku Laughing Zatiaľ som ešte nevracala, ale dosť zle mi býva, hlavne pri varení, takže začal variť môj manžel :D a pri niektorých pachoch ma napína, ako aj pri rannom čistení zubov Sad

18.09.2006 15:42

Lusisia

Jeeej, ahoooooj hudy, mas taky termin ako ja ;o) Sa tesim, ze si tu, prave dnes som sa tam zamyslala, ze ci k nam este niekto novy zavita, a tu si ;o) Ja mam dnes taky volnejsi den, tak mam nejaku pisaciu maniu, normalne nie som taka aktivna Laughing Ale neviem, ci uz na mna nejde tak energia, ktoru slubovali okolo 12 tyzdna Laughing Tak vitaj a vela stastia ;o)

18.09.2006 15:48

hudy

Ďakujem Lusisia. To je super, že máme rovnaký termín :D Ja mám dnes dovolenku, tak behám po internete a pozerám všeličo možné. V stredu ideme s manželom na Moravu, tak týždeň budem bez netu, ale to vydržíme. Na mňa tá energie akosi ešte nedochádza. Stále som dosť unavená a nič sa mi nechce Crying or Very sad Snáď to čoskoro príde. Ináč prajem pekný dník...

18.09.2006 16:10

Lusisia

Tak si uzi Moravu a drz sa ;o) Tesime sa, ked sa vratis a aby sa Ti energia rychlo vratila... Wink Je to Vase prve babo?

18.09.2006 16:13

hudy

Ďakujem Wink Áno, naše prvé a veľmi vytúžené. Snažili sme sa 14 mesiacov, kým sa nám zadarilo. Už som bola objednaná na hormonálny profil, ktorý sa robí cez MS, ale tá už našťastie neprišla Laughing takže asi sa moje telo zľaklo a už to bolo Wink

18.09.2006 16:26

vivien

Ahoj HUDY vitam ta medzi nami :D Babulky, tak ta tabulka by bola super, ak by to niekto vedel spravit, tak to by bolo super, lebo je nas uz dost a tiez v tom mam uz riadny chaos...

18.09.2006 16:33

Yasmine

Oswa drzim palce, aby to do tretice vyslo. Ja som minule tiez uz tak rozmyslala, ze uz sa asi nikto neprihlasi ... a jeje, zase sme sa rozrastli. Lusisia, tu energiu Ti normalne zavidim Cool , lebo ja som dnes ako mucha po postreku a som rada, ze uz nemusim dnes nic robit. Je doma sice neporiadok, kopa zehlenia, ale nie je to nic akutne, takze si pôjdem asi o chvilu lahnut. Muzicek odcestovany, pride az v piatok, takze co sa budem trapit, ked mi je na figu.

18.09.2006 16:33

Lusisia

Tu posielam este raz tu tabulku... Kto si na take nieco trufa Confused:

18.09.2006 16:38

Lusisia

Yasmine: Oswa drzim palce, aby to do tretice vyslo. Ja som minule tiez uz tak rozmyslala, ze uz sa asi nikto neprihlasi ... a jeje, zase sme sa rozrastli. Lusisia, tu energiu Ti normalne zavidim Cool , lebo ja som dnes ako mucha po postreku a som rada, ze uz nemusim dnes nic robit. Je doma sice neporiadok, kopa zehlenia, ale nie je to nic akutne, takze si pôjdem asi o chvilu lahnut. Muzicek odcestovany, pride az v piatok, takze co sa budem trapit, ked mi je na figu.
Laughing Laughing Laughing Ta mucha po obstreku je dobry vyraz Laughing Chod si pekne laskat a oddychni si, kym mozes Wink Ja sa tiez cudujem, ze ca sa to deje s tou energiou Shocked No uzivam si ;o) Asi to, ze dnes rano mi test v moci neukazaj ani zvysene bielkoviny ani zapal... Tak dufam, ze uz budem mat pokoj... Musim este dobrat tie antibiotika a uvidime.... Dnes mam chut na kavu... Pijete ju niekedy?? Ja som si zatial este nedala, ale oni hovoria, ze jedna za cas nezaskodi.... Rolling Eyes A inac vy ste uz povedali ludom o vasom tehotenstve? A rozmyslali ste uz o kocikoch? Jajajaaaaj, uz mam energiu, uz by som zase organizovala.... No tak sa vsetci bojte..... Rolling Eyes Shocked Exclamation Laughing Laughing

18.09.2006 16:39

Yasmine

Vidim, ze u augustoviek to vyhrali chlapci. Dufam, ze tento trend vydrzi, lebo mi by sme chceli chlapceka Razz . A od sameho zaciatku nasu fazulku volame menom, ktore by sme mu chceli dat. S dievcatkom nejako nepocitame, aj ked, pre istotu mam meno, ockovi sa nepaci, takze este budeme vymyslat dalej.

18.09.2006 16:43

Lusisia

no ja chcem dievcatko a s chlapcekom ani nepocitame. My ju tiez volame menom ;o) No tak uvidime, uz sa nveim dockat, kedy budem moct ist na sono a oni mi povedia, co to bude :D Chcete si to aj Vy dat zistit?

18.09.2006 16:47

hudy

Ja by som tiež chcela radšej dievčatko, no môj manžel si stojí za tým, že to bude chlapec. Ale včera sa mi priznal, že by bol asi rád, keby to bolo dievčatko. Tak uvidíme a aj si to chceme dať zistiť, tak snáď bude dobre otočené Smile Najväčší problém je ale to, že sa zatiaľ nevieme dohodnúť na dievčenskom mene Rolling Eyes

18.09.2006 16:48

Yasmine

Babulky, prepacte mi tu hrubku v predchadzajucom prispevku. Mne chut na kavu akosi presla. Obcas si raz chlipnem od muza, alebo od mamy, ale pravdupovediac nechuti mi a ani nevonia. Ak mam povedat pravdu, tak o mojom tehu, to uz vedia asi vsetci, kedze sa to uz odo mna ocakavalo (ved mam 33). Sprava isla rychlostou blesku. Ani som sa nenazdala a prijimala som telefonicke gratulacie. A to som kamoskam hovorila, aby si to este nechali pre seba. Nevydrzali. Poobede som bola na poste, stretla som jednu znamu a ta to uz tiez vedela. Razz No, co vam budem hovorit, v malom meste sa take cosi roznesie raz-dva. A co sa tyka kocika. Minule som zasla do jedneho noveho obchodu a mali tam presne taky kociar, aky sa mi paci. Poslala som tam kamosku a aj tej sa paci, takze uz problem s kociarom mame vyrieseny. Objednaju nam taku farbu, aku budeme chciet a stoji len 6000,- Sk aj s vajickom. Je super, da sa poskladat jednou rukou.

18.09.2006 16:53

hudy

Yasmine, kde si videla ten kočík. Aj s vajíčkom a za takú cenu? Shocked To je paráda.

18.09.2006 16:57

Yasmine

Tu v MI pred 3 tyzdnami otvorili novy obchod pre babätka a buduce mamicky. Maju tam vsetko a za celkom prijatelne ceny. Moja mama ma vsak strasi, ze take ceny maju len teraz na zaciatku a ze potom ich urcite zvysia. Je to logicke, ale snad to nebude pravda.

18.09.2006 16:59

hudy

To je teda naozaj super cena. Už som tiež pozerala všelijaké kočíky, ale sú dosť drahé. O mojom tehotenstve tiež už všetci vedia. Svokra to nevydržala tajiť a v práci som to zoficiálnila min. týždeň po ultrazvuku...

18.09.2006 17:02

vivien

takze, co sa tyka pohlavia u nas, tak jasne, ze po chlapcekovi by mohlo prist na radu dievcatko, ale ak to bude chlapcek, tak sa vobec nic nestane, budeme ho lubkat rovnako ako dievcatko, len nech je zdrave, to je podstatne :D No o nasom tehotenstve vie uz cela rodina, kedze boli caste nevolnosti, potom sa to uz rozsirilo aj bez nas... Inac Yasmine vobec nevyzeras na 33 Wink Co sa tyka kavy, tak ja kavu nepijem, ale vraj 1 neuskodi... Co sa tyka kocika, tak po Adamkovi sme predali, tak sa teraz budeme musiet poobzerat po nejakom novom, ale nemam sajnu este aky by sa mi pacil Embarassed

18.09.2006 17:06

Yasmine

Ja rozmyslam aj nad klokankou a tu asi vyuzijem viac, kedze ja som stale v pohybe a tak chudatko bude musiet stale so mnou a pride mi to praktickejsie ako kociar. Tie kociare su naozaj nekrestansky drahe. Jeden, ktory sa mi velmi pacil, mal aj vajicko a stal 26000,- Sk. Som rada, ze mi poradili ten novy obchod. Aj keby zvysili ceny, tak urcite to nebude zo 6000,- na 20000,- Wink

18.09.2006 17:06

Lusisia

Yasmine, tak skus najst taky kocik na nete, alebo aspon podobny typ (ci tip) aby sme sa mohli inspirovat. Ja chcem asi taky kalsicky velky na 4 kolesach, s vanickou a potom ked sa vybere, je z toho sportovy..... Tu ale v Londyne take nemaju...!!!! Tak si asi budem musiet kupit na SVK! No a k tej kave! Ja som nepila kavu ani pred tehotenstvom, ale dnes cely den na nu neviem prestat mysliet. Musism si kupit taku bezkofeinovu, aby som to mohla pit len pre chut ;o) Jooooj, ja mam dnes pazravku. Zjedla som dvojity obed a za nim celu plechovku anansu....!!!! Rolling Eyes Shocked Laughing Zozrala by som aj klince!!!! U mna este nevedia vela..... Lebo ultrazvuk tu v Londyne robia az v 12 tyzdni... A myslela som si, ze to bude v poho, lebo to mi este brusko nebude vytrcat.... No uz vytrca... A najhorsie na tom je, ze moj ocino nas pride pozriet v stredu na tyzden a on nema ani sajnu.... No a chceme mu to povedat tak decntne pri veceri, nie ze ho pridem vyzdvihnut na letisko a on oci Shocked ..... No uvidime, napisem vam v stredu Laughing

18.09.2006 17:09

Yasmine

Vivien, dakujem za kompliment. Môj muz mi minule povedal, ze konecne sa z dievcatka stane zena Razz Naozaj vyzeram mladsie a bezne mi tipuju o 5-7 rokov menej. Potesi Laughing

18.09.2006 17:13

Yasmine

Lusisia, Ty si to vydrzala nepovedat rodicom?! Surprised Moja mama bola druhy clovek, ktory o tom vedel. Prvy bol samozrejme ocko.

18.09.2006 17:14

vivien

yasmin nieje za co Wink Lusisia, drzim palce, nech si ocino nic nevsimne, bude to pre nhokrasne prekvapko... :D

18.09.2006 17:19

hudy

Tak ja sa pre dnes odpájam, ideme sa s manželom prejisť. Majte sa a pekný zvyšok dňa vám prajem...

18.09.2006 17:20

Lusisia

No moja mamina to vedela, ale kedze ja byvam v Londyne a nasich vidim poslednych 7 rokov 1-2x za rok, nebolo to take tazke vydrzat to.... A nasi su rozvedeni, takze mamina to ocinovi nepovedala... A vedeli sme dlho, ze k nam pride v septembri, tak sme mu to chceli povedat do oci, radsej ako po telefone, aby sme videli reakciu.... Yasmine, no vazne nevyzeras na 33 Wink A inak k tomu pohlaviu.... Jasne, ze by sme lubili aj chlapcek tak isto a meno mame uz aj pre chlapceka, aj pre dievcatko, no nam tak nejak spontanne vychadza z ust ona ;o) No nech je to co chce, len nech je to zdrave... Wink No ludia sa mi vyhrazaju, ze su to dvojicky, ked mam take velke brucho.... Exclamation Ale aj vy mate a o dvojickach tu este nik nehovoril :D

18.09.2006 17:23

vivien

Lusisia: No moja mamina to vedela, ale kedze ja byvam v Londyne a nasich vidim poslednych 7 rokov 1-2x za rok, nebolo to take tazke vydrzat to.... A nasi su rozvedeni, takze mamina mu to nepovedala... A vedeli sme dlho, ze k nam pride v septembri, tak sme mu to chceli povedat do oci, ako po telefone.... Yasmine, no vazne nevyzeraz na 33 Wink A inak k tomu pohlaviu.... Jasne, ze by sme lubili aj chlapcek tak isto a meno mame uz aj pre chlapceka, aj pre dievcatko, no nam tak nejak spontanne cychadza z ust ona ;o) No nech je to co chce, len nech je to zdrave... Wink No ludia sa mi vyhrazaju, ze su to dvojicky, ked mam take velke brucho.... Exclamation
Lusisia a este si nebola na sone? Inac ja som sa tiez pytala doktora ci tam je len jedno :D

18.09.2006 17:25

Yasmine

Neboj, to aj do mna podpichovali a ultrazvuk nastastie ukazal, ze je tam iba jedno. Na dve naraz sa necitim ani nahodou. A na ten kociar sa skusim pozriet niekde na nete a potom vam dam vediet. Alebo si ho pôjdem odfotit do obchodu, mozno mi to dovolia Wink

18.09.2006 17:26

Lusisia

Nie, tu v Londyne 5 zo 6 zien potrati v prvych 12 tyzdnoch, tak to z tehotenstva nerobia vedu prave koli tomu.... Vsetko sa to tu rozbieha az po 12 tyzdni ;o) Tak aj preto som to este nikomu nehovorila, lebo stale neviem, ci je vsetko OK... Ak ked pevne verim, ze hej... A sono mam na 28.9. a ocko odide 27.9., tak smola Sad No poslem mu fotku :D

18.09.2006 17:28

Lusisia

Inak takyto kocik nejaky by som chcela ja... Nie presne tento, ale nejaky podobny, perfektny som este nenasla :D

18.09.2006 17:30

Lusisia

Tu je vacsia fotka....

18.09.2006 17:32

Lusisia

A ked sa uz rozpravame o tych pohlaviach.... Tak tuto tabulku som este nasla na nete... Vraj to funguje, no nespoliehajte sa na to ;o)