1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

apríl 2007

06.09.2006 12:30

ebka

Ahoj tehuľky, ja som podľa mojich výpočtov v 8 týždni. Zajtra idem prvýkrát k Dr. Už som bola, ale poslal ma domov, že je to len taká malá ďobka, takže idem zajtra. Uvidíme, čo mi povie, ale zle mi je statočne. Teším sa na Vás, pá Evka Wink

06.09.2006 13:35

Kukuc

Ahoj Evi.. aj ja som tak v siedmom, osmom tyzdni.. :D tiez idem zajtra k lekarke.. tak som hrozne zvedava.. a hrooozne sa tesim... Wink

07.09.2006 08:14

Yasmine

Ahojte mamulky. Dakujem baby za tipy na nakupy. Niekedy na buduci tyzden budem musiet vybehnut do KE a nieco omrknut. Ja sa tiez dnes chystam za svojim dr., tak asi uz vyfasujem aj tehu knizku. Razz Tak nech nam to dnes u tych nasich dr. dobre dopadne a nemusime dlho cakat.

07.09.2006 14:31

Lusisia

Ahojte, uz som sa dlho meozvala... Som uplne neschopna fungovat... Vzdy, ked mi je zle, tak mam pocit, ze mi je najhorsie a horsie to uz nemoze byt... Ale vzdy sa mylim.... Nechapem, ako sa to da... Ale je mi straaaasne Crying or Very sad Nechodim do roboty a nevladzem sa ani osprchovat... Stale mam pocit, ze idem odpadnut a stale zvraciam... Uz som bola aj u doktora a brali mi krv a moc... Povedali, ze ak sa to nezlepsi do konca tyzdna, budem musiet ist do nemocnice, lebo budem strasne dehydrovana (ci ako sa to pise...) a malo jem, tak som strasne schudla... No uvidime... Uz mi nic nepomaha, ziaden giger, susienky, teple mlieko, cukriky, mineralka... nic... Ale uz to dufam nebude dlho trvat.... A inac kebyze viete, ako mi uz vidno brucho!!!! No som teraz ako taka Somalcanka, vychudnuta s bruchom... Laughing Ale nechapem, ved som este len 9 tyzdnov....!!! To co budem ako vagon????!!!! Shocked

07.09.2006 14:56

Yasmine

Ahojte mamulky. Lusisia, bola som na tom rovnako ako Ty, ale v nedelu to uz trosku polavilo a odvtedy som nezvracala. Tiez som schudla, ale uz sa davam postupne dokopy. Mne po tolkom zvracani aj brusko splaslo, ale v utorok uz opät "vybehlo". Vynechala som takmer uplne mäso (len trochu sunky, alebo salamy na ranajky) a väcsinu môjho denneho prijmu tvorili detske piskoty. Jedla som ich takmer stale, lebo ja som zistila, ze sa mi vzdy pohorsilo, ked som uz bola hladna, ale hlad som pritom nikdy nepocitovala. Mozno je to len nahoda, ale mne to pomohlo. A kazdy vecer si davam trosku sody bikarbony vo vode a s troskou octu. Zelam Ti, aby to uz co najskôr preslo a nemusela si do nemocnice. Doma je predsa len doma. A dr. som zase dnes nevybavila, lebo tam zase nebol. Tak som sa dohodla so sestrickou, ze pridem az na buduci stvrtok, dufam, ze dovtedy tam uz bude naisto. Razz Pekny zvysok dna mamulky a co najmenej nevolnosti.

07.09.2006 15:12

Kukuc

Ahojte tehulky... Tak ani ja som dnes u lekara nic nevybavila.. stale ziadneho nemam... Ja viem ze som sa uz pytala, ale este raz kocky prosim vas, viete mi odporucit nejaku dobru gynekologicku, alebo aj gynekologa v BA... Uz som dostala par tipov aj som to obehala ale nic z toho Crying or Very sad a uz som z toho vazne zufala ze nemam lekara a som vo osmom tyzdni.... Pytam sa lebo sa bojim len tak niekam nabehnut bez toho aby som vedela co je to za lekara... mam totiz par velmi zlych, az traumatickych skusenosti s jednym genekologom.. takze mam trochu strach.. chcela by som aby moj drobcek bol v dobrych rukach... Poradte mamulky, prosim.....

07.09.2006 17:24

Lusisia

Kukuc, ja som v BA byvala 1 rok a gynekologa som mala v meste. Neviem presnu adresu, ale tam, kde je divadlo na Hviezdoslavovom namesti, tak je tam McDOnald's. Za nim je taka brana na pravo a hore su ambulancie. POjdes na poschodie, do lava a znovu dolava a uplne na konci je gynekologicka. Bola dobra, ale nerodila som pri nej... No bola velmi mila... Tak skus tam... Potom mi daj vediet, ci si to nasla... Wink Vela stastia. Yasmin, ja som na tom presne tak isto.. Hlad necitim vobec... Aj ja papam piskoty a BB keksy... Maso nemozem ani citit, ani len sunku.... A v ktorom tyzdni si teraz Ty?

07.09.2006 20:13

Anonymous

Dakujem krasne.. ja sa tam pojdem hned zajtra pozriet, potom ti dam vediet ako som dopadla.. :D a este raz diky...

07.09.2006 20:26

Kukuc

To som bola ja.. len som sa zabuldla prihlasit.. :D zas

08.09.2006 07:53

vivien

Krasne dobre ranko, tak ako sa vam dari? Mne je jeden den fajn a potom zasa vraciam, ale uz je to 100 krat lepsie, ako to bolo na zaciatku..., napriek tomu, ze byva zle a zvraciam, tak som pribrala 1,5 kg Embarassed , a je to na mne pekne vidiet, ale nevadi, len nech je babetko ok :D. Tak sa majte , drzte sa, hladkajte si bruska, papa.

08.09.2006 07:58

chabibi

dobre ranko tehulky Laughing ..................LUSISIA...zelam ti aby sa ti co najskor ulavilo aby si do tej nemocnice ist nemusela Sad .........hadam sa ti stav zlepsi budem drzta palce Laughing .... ja som uz tiez zacala zvracat a to som si myslela ze ako naramne sa mi polepsilo a ze to uz bude len a len lepsie a praveze nastal pravy opak..vcera som bola cely den uplne nemozna od 6.00 kedy sa nam zobudil maly davidko tak som len vracala a potom som isla na krv..ked mi pichla ihlu do ruky..zacala sa mi tocit strasne hlava a sestra musela zavolat este jednu sestru z vedlajsej ambulancie aby ma preniesli na lehatko lebo by som inak odpadla Rolling Eyes ....doma som sama len s malym dadikom..tak len trosku lezim ani nevarim neupratujem nic nevladzem...a o maleho sa mi nema kto postarat Sad ..stale sa utesujem ze to cim skor prejde ale neviem neviem Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes tak sa dievcata drzte...a vase male poklady v bruskach tiez Laughing Laughing Laughing

08.09.2006 07:59

chabibi

dobre ranko vivien Laughing ...si este tu???

08.09.2006 08:43

Yasmine

Ahojte mamulky. Tak sa nam krasne zvikendnieva, trosku si aspon oddychneme. Este to dnes nejako prezit a zajtra vstanem ... alebo ani nevstanem Razz a ostanem v posteli cely den. Lusisia, som na to rovnako ako Ty. Mozno +1 den. Ja uz sa mam relativne fajn, nevolnosti ustupili, ostal mi len tazky zaludok a celodenna unava. Je to vsak nic oproti minulemu tyzdnu, ked mi bolo kazdy den zle, napinalo ma kazdu chvilu a zvracala som. Uz aby si to mala aj Ty za sebou. Zatial vam mamulky prajem pekny den.

08.09.2006 12:43

vivien

:D

08.09.2006 16:27

Kukuc

Ahojko Lusisia.. tak som sa tam bola pozriet aj som to v pohode nasla.. zial ked som dosla uz tam neboli ale odpisla som si cislo a ordinacne hodiny tak tam urcite zas zajdem.. a dakujem este raz za radu... Inak blbo je aj mne, stale... ale ja velmi nevraciam len moj zaludok je upne sialeny a stale ma napina.. a samozrejme.. najradsej by som prespala cely den... Inak som nepostrehla ze by som pribrala alebo schudla.. len nohavice ma tlacia na brusku.. :D tak to musim dajak poriesit.. Buduci tyzden mam este volno.. tak si to idem uzit.. zatial papa tehulky.. drzte sa anech vas uz tie zaludky nehnevaju.. Laughing

08.09.2006 19:31

Anonymous

Kukuc, tak to som rada, ze si to nasla. Ja uz som tam nebola asi 3 roky, tak som nevedela, ci si to dobre spominam... No mne je uz lepsie, aj ked este stale zvraciam, ale uz mozem aj jest a pit... Tak to nie je take zle... Aj ked je Laughing Tak pekny vikend Vam zelam a pekne tehulkovanie....

08.09.2006 19:48

Lusisia

To som bola ja ten anonymny ;o) Len mam novy server naistalovany, tak ma to neprihlasila automaticky, ako som zvyknuta.... INAC MOZE SA TU RIZPRAVAT O SEXE? NIE UPLNE DO PODROBNOSTI, ALE TAK IBA TROSKU??? NENAPISEM NIC, POKIAL SA MI NEOZVETE Embarassed Razz Rolling Eyes Wink

08.09.2006 20:14

Lusisia

Chabibi, tak dufam, ze sa aj Ty citis lepsie. Mne pomaha soda bikarobona. A este tale drobnosti ako Bonpari a zuvacky a zistila som, ze aj kava!!!! Nie pit, ale vona... Tak nech Ti to prejde ;o)

08.09.2006 20:19

Kukuc

Aj ja sa zabudam obcas prihlasit.. nic si z toho nerob.. :D Inak skusala som uz sodu, aj bompari.. vsetko... nepomaha nic... a zuvacky .. este horsie.. Inak co sa tyka toho sexu... mne osobne to nevadi.. ved je to prirodzena vec a kazda z nas tak prisla k tek fazulke ktoru teraz nosime pod srdieckom... :D

08.09.2006 20:25

Lusisia

Kukuc, ved jasne... Ty sa mi pacis Wink Len niektori ludia sa o tom nejak neradi rozpravaju.... No dobre, tak moja otazka znie, ze ci aj vas boli v brusku, ked mate orgazmus?

08.09.2006 20:55

Kukuc

A vies ze hej... ale nie vzdy.. vacsinou pred menstruaciou.. no a terz ako som tehotna neviem.. este som neskusala.. moj drahy sa vrati v nedelu.. ale ja som vzdy nadmieru opatrna.. Inak.. ked to uz spominame... co sex v tehotenstve... neublizi.. aj ked po tom boli brusko ako si spominala...

08.09.2006 21:13

Lusisia

Kukuc, no ja som tiez mala draheho prec na mesiac.... Vratil sa v utorok.... Vcera sme skusili prvy krat, odkedy vieme, ze sme tehotni Laughing A bolo to super, teraz som strasne citliva a vsetko som to prezivala tak nejak intenzivnejsie... A bol to celkovo taky zazitok aj pre mojho draheho... Lebo brusko mi uz zacina vytrcat trosku, tak bol taky opatrny a jemny... Bolo to mile Laughing A sex v tehotenstve je prospesny, ak Ti chuti.... Pri orgazme vraj posilnujes tie iste svaly, co budes pouzivat pri porode a to je vraj dobre... No ked uz budes mat vacsie brusko, tak bude treba zmenit polohy... A niekde som citala, ze v druhom trimestri vela zien preziva najlepsi sex vo svojom zivote.... Vraj vela zien objavi aj svoj G-bod a tak... No neviem, co je na tom pravdy Laughing Razz Este tak daleko nie sme...

08.09.2006 21:27

Kukuc

Moj je prec mesiac a pol.. tak uvidime.. Inak tiez som pocula ze je to prospesne.. ale mam aj trochu strach.. myslis ze je to normalne..? Hlavne teraz v prvom trimestri lebo viem ze je rizikovy... a bohuzial viem toho o tych rizikach az prilis vela.. zo skoly... a je to asi niekdy na skodu lebo sa vsetkeho bojim... Crying or Very sad cos tym???

08.09.2006 22:04

Lusisia

Aj moj bol prec, ale jedna mkoja znama mi hovorila, ze to bolo dobre, lebo chlapi Ti len lezu na nervy prve 3 mesiace ;o)))) A asi ma v niecom pravdu. Len som si zvykla mat velku postel sama pre seba a zrazu sa musim delit!!!! Laughing A inac neboj sa, lebo potom to prenasas na babo ;o) Skus sa byt pozitivna ;o) Uvidis, ze vsetko dobre dopadne Wink

09.09.2006 10:05

vivien

Dobre ranko tehulky :D Inac dobru temu ste tu vcera mali :D :D :D Tak co sa tyka sexu u nas, tak mi ho mame zakazany od lekarky Confused Pri Adamkovi som takmer cele tehotenstvo prelelazala, v 4 mesiaci ma sili, lebo som sa otvarala, takze sme sa nemohli milkovat, a teraz nam to lekarka zakazala pre istotu Ako budete vikendovat babulky? My sa chystame malovat balkon a detsku, tak sa tesim, ale ked si predstavym ten bordel Rolling Eyes , ale snad to zvladneme Wink Tak sa majte pekne, uzite si vikendik, ahojte :D :D :D

09.09.2006 10:27

Anonymous

Ahojte tehulky,ja Vam normalne zavidim ten klud,ze dokazete mysliet na sex:-)) Ja ani pomyslenie, vzhladom na nevydarene predosle 2 tehotenstva:-)) Pevne verim,ze to tentokrat vyjde.Mata

09.09.2006 12:24

vivien

Anonymous: Ahojte tehulky,ja Vam normalne zavidim ten klud,ze dokazete mysliet na sex:-)) Ja ani pomyslenie, vzhladom na nevydarene predosle 2 tehotenstva:-)) Pevne verim,ze to tentokrat vyjde.Mata
Drzim silno palce Exclamation Exclamation Exclamation

09.09.2006 12:44

Kukuc

Ahojte tehulky.. :D tak ja budem vikendovat najkrajsie za dlhu dobu lebo zajtra sa kenecne vrati nas stastny otecko... takze sa hrozne teskam.. aj ked hned zajtra asi budeme cestovat k svokrovcom.. z BA do HE... ale to snad nejak zvladnem... :D inak to malovanie detskej izby ti normalne zavidim.. Sad my mame len jednu.. tu v ba.. takze detska asi nebude.. my tu natrvalo byvat nechceme.. takze tak.. a kym sa nastahujeme do domceka.. tak nas drobec uz asi ani nebude drobec.. no ved uvidime... Vivien.. normallne si ma vyplasila... asi s tym sexom pockam.. az po vysetreniach.. ked budem vediet ze je vsetko OK.... Wink A tebe, anonymny... drzkam palceky,, do tretice vsetko dobre.. Razz

09.09.2006 14:27

Anonymous

Dakujem peklne,ospravedlnujem sa za anonym..asi som sa zabudla prihlasit:-)) Nech nam to len dobre dopadne vsetkym:-)) Idem zase na kontrolu buduci stvrtok:-)) Mata

09.09.2006 18:29

vivien

Kukuc: Ahojte tehulky.. :D tak ja budem vikendovat najkrajsie za dlhu dobu lebo zajtra sa kenecne vrati nas stastny otecko... takze sa hrozne teskam.. aj ked hned zajtra asi budeme cestovat k svokrovcom.. z BA do HE... ale to snad nejak zvladnem... :D inak to malovanie detskej izby ti normalne zavidim.. Sad my mame len jednu.. tu v ba.. takze detska asi nebude.. my tu natrvalo byvat nechceme.. takze tak.. a kym sa nastahujeme do domceka.. tak nas drobec uz asi ani nebude drobec.. no ved uvidime... Vivien.. normallne si ma vyplasila... asi s tym sexom pockam.. az po vysetreniach.. ked budem vediet ze je vsetko OK.... Wink A tebe, anonymny... drzkam palceky,, do tretice vsetko dobre.. Razz
Ahoj Kukuc, vobec som ta nechcela vyplasit, ja netvrdim, ze som sa otvarala koli tomu, ze sme sexovali, vobec netusim z coho to bolo, ale stava sa aj to, zial Crying or Very sad Dolezite je, ze sa na to prisla a ja som vynosila nasho Adamka :D

09.09.2006 18:31

vivien

Kukuä: Dakujem peklne,ospravedlnujem sa za anonym..asi som sa zabudla prihlasit:-)) Nech nam to len dobre dopadne vsetkym:-)) Idem zase na kontrolu buduci stvrtok:-)) Mata
Kukua mozem sa spytat, ze v ktorom si tyzdni? Drzim palce vo stvrtok, ja idem na poradnu v stredu, tak tiez som zvedava, ze co mi lekarka povie...

09.09.2006 19:26

Norika B.

ahojte, tak ja sa tiez hlasim po dlhsom case, ale okrem toho, ze sme dost cestovali, tak som ani nemala chut sadat k pc, vecer zaspavam s malou a cez obed tiez.. vcera som bola na kontrole so stitnou zl., ked som sa u doktora objednavala kvoli teh. na kontrolu, tak kazal prist cim skor kvoli davke liekov, mame to z domu dve hodiny cesty, museli sme rano ist skoro kvoli odberom, ale mala to celkom fajn zvladla. cestou sme sa zastavili u rodicov v PD a ostali sme na banicky jarmok, bolo celkom fajn, ale je to kazdy rok to iste, povodne som chcela ostat s malou tam, lebo tam mam aj zensku lek., ale muz ma toho teraz vela, tak som to odlozila o tyzden, takze si na teh.knizku este tyzden pockam. inak zle mi je stale rovnako, zaludocne problemy bez zvracania, ked mi je lepsie, tak nieco zjem a vacsinou mi je potom zle, neviem co pit, lebo aj tekutiny mi vadia, caje mineralky, voda... 2x mi urobilo dobre to nealko pivo a skusam min.Fatru, sestre to vraj radil gyn.ked cakala babo. no a stale by som spala. dufam, ze to coskoro prejde, inak pribrala som uz 2kg, ale mam pocit ze je to len do bruska, mam ho riadne nafuknute.. pomali hladam v satniku cim nahradit svoju 38- uz bude asi minulostou- Confused hlavne v pase...

09.09.2006 21:04

Lusisia

Ahojte, ja som dnes nakupovala.... TEHOTENSKE VECI!!!! Shocked Rolling Eyes Ja uz som sa totizto nezmestila do mojich nohavic.... Akoze zapnut som sa zapla, ale mi to bolo strasne neprijemne. Hocijaky tlak na moje brusko mi nerobi dobre. Je dost citlive!!!! No tak som isla na nakup. Povodne len na rifle, ale kupila som si aj ine. Vsetky sice tehotenske, ale niektore vobec tehotensky nevyzeraju... Budem ich moct nosit aj ked nebudem tehotna... Take pekne volne svetriky a kosielky.... Inac vsetko v H&M. Neviem, ci je na SVK, ale ak je, tak velmi odporucam. Su to super stylove oblecenia, ktore pekne kopiruju peknu tehotensku figuru, nezakrivaju nic. Niektore tehotenske veci su ako vrecia!!!! A mali tam take super rifle. Maju aj ten tehotensky pas, tak hovorim, ze take este nepotrebujem, no ked som si ich skusila, tak boli super!!!! Uplne perfeknte padli a ani v nich nevyzeram tehotna. Su uplne pohodlne. Mam ich prave oblecene Laughing Uplne perfektny stylovy strih. Jedna moja kamoska, co nie je tehotna a ma strasne rada modu, tak mi ich zavidela, vraj take super rifle nemoze zohnat ani na seba... Tak som rada! :D A inac som rozmyslala, ze mame stastie, lebo budeme potrebovat tehotenske oblecenie len na jedno rozne obdobie Wink Len neviem, aky kabat si kupim na zimu. Boooze, to bude problem.... No mozno si kupim, len nejake velke cislo Laughing Cool Ja mam problemy, co? Laughing Inac 28.9. idem na prve sono, tu v Londyne to nechavaju tak neskoro... Vraj tu 5 zo 6 zien potrati do 12 tyzdna. Tak prve 3 mesiace nic nerobia... Strasne!!! A zle mi nebolo ani dnes ani vcera. Zvracala som sice vecer, ale nebolo to strasne. No dnes nic. Len sa mi trosku hlava krutila. Tak uvidime, ci to uz prejde... Len som strasne unavena. 4-hodinove nakupovanie a som odpisana! Sa tesim do postele!!! A to som spala do 10am!!! nech Ti uz prejdu tie nevolnsoti a nech sa uz aj Ty citis dobre ;o) Uvidis, ze to vsetko dobre dopadne Wink Drzim palce ;o) Tak si to pekne uzite a neboj sa toho sexiku. Ved skus a uvidis, ako sa budes ctit. Ak to bude v poho, tak nemas sa preco zdrziavat toho ;o) A bez sexu budete este dlho potom, hlavne tie posledne mesiace a po porode, tak kym sa to da, tak to treba vyuzit... ;o) Tak nech toto tehotenstvo prezijes v pohode... Drzim palce... AKoto tu uz povedali, do tretice vsetko dobre Wink OK, tak si uzite vikend babule ;o) Inak som prilozila jeden subor(dufam, ze sa to bude dat otvorit...), co si urobili Augustove baby, ked sa im narodili babetka, tak si to pozrite, je to super! Potom by sme si mohli aj my take nieco urobit, co myslite? Wink

09.09.2006 21:14

vivien

Lusisia: Ahojte, ja som dnes nakupovala.... TEHOTENSKE VECI!!!! Shocked Rolling Eyes Ja uz som sa totizto nezmestila do mojich nohavic.... Akoze zapnut som sa zapla, ale mi to bolo strasne neprijemne. Hocijaky tlak na moje brusko mi nerobi dobre. Je dost citlive!!!! No tak som isla na nakup. Povodne len na rifle, ale kupila som si aj ine. Vsetky sice tehotenske, ale niektore vobec tehotensky nevyzeraju... Budem ich moct nosit aj ked nebudem tehotna... Take pekne volne svetriky a kosielky.... Inac vsetko v H&M. Neviem, ci je na SVK, ale ak je, tak velmi odporucam. Su to super stylove oblecenia, ktore pekne kopiruju peknu tehotensku figuru, nezakrivaju nic. Niektore tehotenske veci su ako vrecia!!!! A mali tam take super rifle. Maju aj ten tehotensky pas, tak hovorim, ze take este nepotrebujem, no ked som si ich skusila, tak boli super!!!! Uplne perfeknte padli a ani v nich nevyzeram tehotna. Su uplne pohodlne. Mam ich prave oblecene Laughing Uplne perfektny stylovy strih. Jedna moja kamoska, co nie je tehotna a ma strasne rada modu, tak mi ich zavidela, vraj take super rifle nemoze zohnat ani na seba... Tak som rada! :D A inac som rozmyslala, ze mame stastie, lebo budeme potrebovat tehotenske oblecenie len na jedno rozne obdobie Wink Len neviem, aky kabat si kupim na zimu. Boooze, to bude problem.... No mozno si kupim, len nejake velke cislo Laughing Cool Ja mam problemy, co? Laughing Inac 28.9. idem na prve sono, tu v Londyne to nechavaju tak neskoro... Vraj tu 5 zo 6 zien potrati do 12 tyzdna. Tak prve 3 mesiace nic nerobia... Strasne!!! A zle mi nebolo ani dnes ani vcera. Zvracala som sice vecer, ale nebolo to strasne. No dnes nic. Len sa mi trosku hlava krutila. Tak uvidime, ci to uz prejde... Len som strasne unavena. 4-hodinove nakupovanie a som odpisana! Sa tesim do postele!!! A to som spala do 10am!!! nech Ti uz prejdu tie nevolnsoti a nech sa uz aj Ty citis dobre ;o) Uvidis, ze to vsetko dobre dopadne Wink Drzim palce ;o) Tak si to pekne uzite a neboj sa toho sexiku. Ved skus a uvidis, ako sa budes ctit. Ak to bude v poho, tak nemas sa preco zdrziavat toho ;o) A bez sexu budete este dlho potom, hlavne tie posledne mesiace a po porode, tak kym sa to da, tak to treba vyuzit... ;o) Tak nech toto tehotenstvo prezijes v pohode... Drzim palce... AKoto tu uz povedali, do tretice vsetko dobre Wink OK, tak si uzite vikend babule ;o) Inak som prilozila jeden subor(dufam, ze sa to bude dat otvorit...), co si urobili Augustove baby, ked sa im narodili babetka, tak si to pozrite, je to super! Potom by sme si mohli aj my take nieco urobit, co myslite? Wink
Ahoj Lusisia, toto je moje druhe tehotenstvo, asi si si nieco zle precitala, ale nevadi :D

09.09.2006 22:38

Norika B.

Lusisia to nakupovanie ti normalne zavidim, taku unavu po 4-hod.nakupoch by som celkom brala Laughing -len moj muz je vtedy zo mna chory, musim bez neho Laughing tu ked som si chcela nieco kupit pri prvom teh., precestovala som pol republiky a aj to nebol ktovieaky vyber, v Blave sa teraz uz asi da, ale s malou uz tak necestujem.. ked som ju cakala, bola som o 10kg tazsia, takze teh. veci co mam, asi vyuzijem az neskor... vivien ja som mala tiez prve teh.rizikove, serkl.mi robili v 6 mes.(som rada, ze som ju donosila, ale zato som mala rychly porod), ale zatial si zo sexovanim nerobim starosti, lekarka nic take nezakazovala, asi bolo logicke, ze sa uz potom nebudeme o nic pokusat, teraz to este neriesim, ked mi je zle, ani mi to nenapadne Confused asi sa na to predsalen opytam dr.

09.09.2006 22:58

Lusisia

Vivien, mne sa to pomylilo s niekym inym... Sorry... Je nas tu uz dost a nejak sa mi o miesa Confused Ale mala si tam nejake problemy s prvym tehotenstvom, nie, ze si sa otvarala, ci co... Tak som myslela, ze nech si toto tehotenstvo uzijes ;o)

09.09.2006 23:01

Lusisia

Norika, no to asi mam stastie, ze teraz zijem v Londyne. Tu je tehotenstvo ohromny business a vybrat si nemas problem.... A nakupovat chodim bez mojho chlapa, lebo on je nemozny pri nakupovani... Teraz mam kamosku, ktora je o 6 tyzdnom viac tehotna ako ja, tak sme boli nakupovat spolu, to bolo super ;o) A ked moj drahy prisiel domov, tak si ani nevsimol, ze mam nove veci.... Chap!!!! No co uz Laughing Ale ta www.ma-ma.sk tak oni maju celkom pekne veci.... Aj v Quelle sa mi celkom pacia...

10.09.2006 15:07

pre vivien

oswa

Nie som si istá či si to adresovala mne..asi som tu narobila zmatok,ked som saq neprihlásila..Smile Tak či tak, teraz som 9.týždeň (podľa ovulácie), podľa PM 12.tt..stále mám v tom zmatok,ktorý vlastne som týždeň, podľa tehotenskej knižky 11tt:-)) NAjbližšie (štvrtok) sa na to musím opýtať doktora

11.09.2006 07:56

Anonymous

Lusisia, tak som pozerala tie veci a na ma-ma.sk su fakt pekne, asi odtial nieco objednam- tricko s dlhym rukavom a nohavice, este som pozerala na www.buducemamicky.sk , ale tam maju mnohe veci s takymi riaseniami a s tym nemam dobru skusenost, to by som musela skusat, nie takto objednavat cez internet dcera ma nenecha pisat Confused , uz ma taha k hrackam, pekny den....

11.09.2006 09:25

vivien

Pekne ranko babulky :D Ako sa mate? Ja mam hrdlo ako v ohni, nemozem dychat, dufam, ze to cim skor prejde... tak sa majte, pekny den, ahojte :D

11.09.2006 09:52

Yasmine

Ahojte mamulky. Pacila sa mi baby vasa debatka na temu sex. U nas to zatial funguje v pohode, ale vyhli sme sa terminom, kedy by som mala dostat menzes, vtedy je to vraj rizikove. Museli sme pomenit polohy, ale zatial je to bez problemov (ale aj bez orgazmov Sad ) Tak sa teda tesim na ten dalsi trimester Razz (dufam, ze to bude pravda) Nadalej to pokracuje bez zvracania, tak by som bola rada, keby to uz tak aj ostalo Razz Len ta unava je niekedy neznesitelna. Prajem vam mamulky krasny tyzden a vyzera to tak, ze aj pocasie nam praje.

11.09.2006 13:30

meloa

Ahojte tehulky!!! Som v 10 tt,TP máme 8.4.07, bude to naše prvé bábenko a veľmi sa tešíme. Tehotenstvo prebieha zatiaľ bez problémov a aj bez nevolností. Tak Vás všetky pozdavujem a prajem krásne a zdravé tehulkovanie.

11.09.2006 14:52

Lusisia

ahojte, ako sa vam zacal tyzden? mne uz zle nebyva tak casto, pogrckat si este pogrckam, ale uz to nie je take caste a take vycerpavajuce... Unavena som ale statocne!!! No a dnes rano sa mi nedalo vycikat a strasne ma to bolelo, tak som mala podozreni ena infekciu. Vycikala som sa do flasticky a zaniesla som to doktorke. Moje podozrenie bolo spravne Sad Mam urine ifection, neviem, ako sa to prelozi do slovenciny.... Tak som na antibiotikach Crying or Very sad Vraj to nie je nic nezvycajne u tehotnych zien, aj ked ja som to este nikdy nemala.... A vraj to moze byt aj z toho, ze mi bolo tak zle minuly tyzden a nemala son vela tekutin... Boooze, preco ja musim prechadzt vsetkym, co k tehotenstvu patri???? No dufam, ze aspon sexik bude dobry v tom druhom trimestri, ked aj to by k tomu malo patrit Laughing No nic, idem ja poupratovat, kym mi deti spia ;o) meloa, vitaj ;o) Mas taky isty termin, ako ja ;o) A aj pre nas to bude prve babo Smile

11.09.2006 14:55

pre meloa

oswa

ahoj meloa..Tak termin amme skoro rovnako..ja o den skor..no napriek tomu som len v 9 tt..Stale mam v tych tyzdmoch nejaky zmatok..POdla PM som v 12,podla ovulacie 9 tt a podla UZV 11 TT..tak sa musim opytat doktora...Akos a inak mas??

11.09.2006 15:03

Alisza

Ahoj kočky. Po dlhej dlhej dobe sa hlásim. Ale nemám dobré správy. Ako ste vedeli bola som na PN lebo mi zistili zápal moč. mechúra. Ten mi preliečili a minulý týžden v pondelok som išla už do roboty. V stredu som potom išla na druhý ultrazvuk. Ale odchádzala som s plačom. Zistili mi, že mám vyvinutý len plodový vak ale bez embria. Bábätko sa vôbec nevyvinulo. Boli sme obaja strašne nešťastný, poplakali sme si. Vo štvrtok gynekologičke, na interné. V piatok ma prijali na oddelenie, aj druhý lekár mi potvrdil diagnózu a ešte v piatok mi urobili kyretáž. Zobudila som sa o jedenástej a mala som pociť, že mi niečo zo mňa chýba. Pustili ma až dnes, mala som len mierne zvýšenú teplotu ale už ani vôbec nekrvácam. Doktorka mi povedala, že sa to stáva, ked vajíčko alebo spermia nie su dostatočne kvalitné. Mali by sme teraz obaja užívať kyselinu listovú a vlastne sa môžme snažiť o ďalšie bábo. Ona odporúčala 3 mesiace pauzu ale moja mi nevravela na to nič. Tento týžden som zase PN, budeme papať vitamíny, počkáme minimálne mesiac a uvidíme ako to pôjde. Možno aj bez clostilbegytu. Ešte mi vraj spravia krvné testy. Takže takto. Lúčim sa s Vami tehulkami už sa nebudem deliť s Vami o pocity. Držím Vám všetkým palce aby ste prešli tehotenstvom bez komlikácií a narodili sa Vám krásne bábätká. Majte sa pekne. papa

11.09.2006 15:12

per Alisza

oswa

NIc si z toho enrob..ja som to podstupila 2x...Ono sa hovori,ze priroda si to vie zariadit..a tak som to aj brala,inak by som sa zblaznila...My sme po prvom raze cakali mesiac,ale nedopadlo to dobre,papali sme nadalej vitaminy a doktor po druhom raze odporucil 1/2 roka pauzu,vytrpeli sme si svoje,kopec vysetreni, okrem ineho aj geneticke..a dufam,ze tera to vyjde Smile)klop-klop na zuby

11.09.2006 15:13

Lusisia

Alisza to mi je luto.... Crying or Very sad Ale uvidis, ze sa Vam to podari znovu a prides nam sem napisat, ze si zase v tom ;o) U nas v Londyne len 1 zo 6 tehotnych zien donosi babo, tak na teketo nas tu pripravuju stale, ale ked sa to stane, tak to aj tak boli. Asi sa na to neda pripravit... Sad

11.09.2006 15:25

Yasmine

Ahoj Alisza. Ani nevies, ako ma mrzi, co sa Ti stalo a som z toho smutna. Ja stale hovorim, ze vsetko je tak, ako ma byt. Ja som s predchadzajucim partnerom nemohla otehotniet a s tym terajsim, sa nam to podarilo na prvy sup, ako sme sa rozhodli stat sa rodicmi. Myslim si, ze panbozko vie, co robi. Nemam za sebou ziadnu podobnu skusenost, ako Ty teraz, ale myslim si, ze by si teraz mohla nejake 2-3 mesiace pockat, aby sa maternica dala do poriadku a mohla byt 100% pripravena na dalsiu zazracnu fazulku. Drzim Ti palce, aby si bola cim skôr fit, aj ked viem, ze dusicka poboli dlhsie, ako telicko. A napis nam niekedy, ako sa mas. Urcite nebudem sama, kto na Teba bude mysliet.

11.09.2006 16:25

vivien

Ahoj ALISZA Exclamation Velmi ma mrzi, co sa stalo, drzim ti palce aby si sa cim skor zotavila a potom, aby sa podarilo cim skor otehotniet... Drz sa !

11.09.2006 18:51

Kukuc

Lusisia som ani nevedela ze si v londyne... moj milavany sa odtial vcera po mesiaci a pol vratil... minuly rok sme tam boli spolu... tak tiez hovoril ze je tam toho vela a ze sa da... az je mi luto ze sa tym nemozem pokochat aj ja.. Alizsa .. naozaj mi je to luto.. ja viem ze je to tazke .. ja len jak si to predstavim.. tak ma to boli... ale ked to prekonate.. bude to dobre.... Inak ja som podla PM v deisiatom tyzdni.. minuly tyzden som sa k ziadnemu lekarovi nedotstala a tento tyzden som mimo tak zas nic.. az buduci... tak som uz tiez nervozna .. rada by som vedela ci je vsetko v poriadku.. kocky drzte palceky.. :D