1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

08.03.2007 13:40

Ivka31

Jeeeej - ahoj - ty si z Tn ? Tak to sa budeme stretavat pri letnom kocikovani, budem ta vykukat. Ja byvam na Kvetnej pri Lidli, takze do mesta to mam cez most raz dva. Od kial si ty? Priamo z Tn ? Nejake majovky chodia aj na cvicenié pre tehulky na Dlhe hony. Teba som si tam nevsimla. Dakujem za rady, snad nieco z toho zaberie. Uz by som to rada mala za sebou. Ahoj a zase sa nam ozvi.

 

08.03.2007 13:42

Kačena

Ahojte všetky! Dnes som telefonovala s Denny, má sa celkom fajn a je veľmi spokojná s dr. a sestričkami na Antolskej. My dve sme sa mali stretnúť 12.3. spolu v nemocnici a ona ma potvora nepočkala Wink Wink Aj maličkému sa darí dobre, možno že si ju tam nechajú aj v pondelok, tak ju pôjdem pozrieť. Ty máš dr. na lyžovačke a aj ja. Nejdeme náhodou za tým istým? Nepamätám či ideš aj ty na Antolskú... Daj vedieť Wink Zatiaľ ahojte, u mňa to teda na pôrod vôbec nevyzerá Crying or Very sad

 

08.03.2007 14:08

ritta

Kacena - moja, ja idem na Kramare, takze nejdeme k tomu istemu dokimu, ked oni vsetci vyuzivaju jarne prazdniny... ak sa uvidis s Denny tak ju pekne pozdrav :D a samozrejme drzim ti palce velmiiiii Wink

 

08.03.2007 14:33

karolka

Bambulky, ja vam tak zavidim, ze ste skoro vsetky z BA alebo TN alebo aspon dve z jedneho mesta a okolia... Tu je to nudaa... A to som 5 rokov zila v Blave, no naco som sa chaporila spät? (hm, love is love... :D ) Tak my sme dnes boli v poradni, vsetko je ok, hlavicka nizsie, krcok drzi ale uz by mohol pustit :D aj ja to chcem uz mat za sebou... Takze Ivka, ideme na to :D Inak my sme asi napojene na rovnaku frekvenciu, aj mna to dnes napadlo s tymi fotkami, aj som sa pofotila a pripajam. Ale Ty si sa vdaka tomu blesku urobila dost dobre inkognito!!! :D A ktora mamina nam posle foto babenka? Uz sa tesiiime!!! No a este otazocka, este priberate alebo uz nie? Ja stale ano a sladke mi chuti, mohlo by to aj prestat Evil or Very Mad i ked +11 kg nie je tak vela, nie?

 

08.03.2007 15:01

karolka

... no a fotecka....

 

08.03.2007 15:09

Ivka31

Teda dievcata, vy ste sa ale rozpisali a fotecky mate super. Aj ja sa teda cvaknem a hned to aj poslem, nech mame prehlad brusiek.

 

08.03.2007 16:06

Ivka31

Tak dievcata, ked uz som mala ten fotacik v ruke, neudrzala som sa a odfotila som aj decku izbicku.

 

08.03.2007 16:06

etna

Ahojte dievcata. Najskor by som chcela zazelat vsetkym novym mamickam a ich prirastkom, nech su zdravi a nech sa im dobre dari :D ! Vsimla som si, ze diskusia je prave v "medzistadiu". Cast prispievateliek sa uz venuje svojim babetkam a teda zatial asi nemaju vela casu chodit na net a zvysok uz len ocakava, ked to pride. Dufam, ze sa v diskusii bude pokracovat aj neskor. Este len potom sa budu riesit otazky a problemy, kto kolko pribral, ako papa, spinka... My by sme mali prist na rad buducu stredu, ale neviem-neviem. Ked som si robila nejake plany do diara, tak nejaku zalezitost som si naplanovala aj na stredu. Takze hned neplnim prvu zasadu, ktoru napisala Nealy pre urychlenie porodu :D Myslim, ze to pride, ked to ma prist. Ak budem rodit po termine, vobec mi to nebude vadit. Aspon nam maly este trosku priberie Smile V zahranici nechavaju zeny prenasat aj dva tyzdne, uz nas len jeden. Tazko povedat, co je lepsie. Ci nasilu babo surit von, alebo riskovat a nechat si ho tam este trosku poplavat. Ja som inak dost rozjedena v poslednej dobe, tak neviem, ci nas krpcek sa rozhodol, ze predsa len trosku priberie a takto si pyta viac stravy a energie. Palacinky by som jedla kazdy den. Uz som aj na vikend objednala z Lacinky palacinkovu tortu, ktoru tam vraj robia fantasticku. Mnam Laughing

 

08.03.2007 16:17

etna

No Ivka vidim, ze ste uz tip-top zariadeni a jedine, co vam chyba je babo :D No to nas maly moze vasmu dievcatku zaviediet taku izbicku. My mame z detskej izby este z casti pracovnu a mensi sklad Wink Budeme to riesti az neskor, ked uz sa bude aktivne hrat, alebo zacne v izbe sam spavat.

 

08.03.2007 16:40

miriamka

etna, nemala som vobec citat. take chute si mi spravila na palacinky. nevidim to inak, iba na vyprazanie Wink ja som si znovu pospala 3 hodiny. poobede sa mi uzasne spi, v noci sa casto budim. karolka, 11kg to je sen! ja som mala pred 3 tyzdnami 12kg plus, spokojna nadovsetko, odvtedy som spuchnuta a pribudlo 5 kg. no tak si to zratajte, ani pisat sa mi ta suma nechce. ale lekarka si mysli, ze je to skoro vsetko voda. brusko pofotim, ale kedze este mam stale pozicany pc, nemam na nom moje vsetky programy. ale posnazim sa. idem prazit

 

08.03.2007 16:42

miriamka

ivka, izbicka je krasna. to bolo urcite radosti pripravovat. ja som vcera dekorovala, no deko nedrzi ako ma. ale dnes to dolepim. a vecer navrtame regal. vytesujem sa.

 

08.03.2007 16:50

miriamka

skusim foto bruska zo 14.2.

 

08.03.2007 16:51

Ivka31

.... dakujem za pochvalu. No ja budem v tej izbicke s malinkou aj spavat, takze som to tam musela zutulnit. Nasa spalna ma 2,45x3,4 m. Takze do postele skaceme od dveri a vedla postele je uz len nejakych par centakov po radiator. Umiestnenie postielky nehrozi, tak to riesime deckou izbou. Postel v deckej sa da rozlozit na manzelsku, takze keby manzel zatuzil po mojej spolocnosti a po nocnom vstavani k malinkej, kludne moze.

 

08.03.2007 16:54

Ivka31

.... no to si akosi moc zmensila babulka nie ? Ved tam skoro nic nevidno. Ako ta spozname na stretku. Hod sem aj nejaku vecsiu foto. Ale akesi brusenko sa tam rysuje.

 

08.03.2007 16:55

miriamka

pokusam sa a upravujem Evil or Very Mad

 

08.03.2007 16:58

miriamka

no este jeden pokus

 

08.03.2007 16:59

Ivka31

INAK ABY STE NEPOVEDALI, ZE SA NIC NEDEJE, PRAVE MI PRISLA SMS. A HADAJTE CO ?????? Laughing Laughing Laughing maminka ......................................... babetko........................................... dátum a čas narodenia................ hmotnosť........................................ dlžka................................................

 

08.03.2007 17:01

miriamka

to je krasne, dalsie marcoviatko. fajnove miery, som zvedava na popis porodu Shocked hor sa do palaciniek

 

08.03.2007 17:02

Ivka31

.... no to uz je lepsie, uz by sme ta hadam aj spoznali. Co sa tyka vahy, moj prirastok k dnesnemu dnu je 16 kg. Embarassed Tak si z toho nic nerob. Pri porode ide minimalne polovica dolu...... dufam ..... Laughing

 

08.03.2007 17:11

miriamka

ved hej,len tie opuchy ma hnevaju. nema niektora problemy a ichiasovym nervom nad zadkom? ja dost zle, teraz sa to da uz par dni, ale niekedy sa pri meneni pozicie zaseknem a chvilu sa mi neda pohnut. no a tie bolesti, teda nic moc. clovek by si myslel, ze ked niekto ide robit palacinky, tak sa pozrie, ci ma vajicka, kym si spravi cesto... takze idem zmoknut a padam do obchodu. vsetko je uz v miske, az na tie vajcia. Rolling Eyes

 

08.03.2007 17:26

ritta

dievcata, palacinku by som si dala aj ja... ani my nemame vajicka, dnes som vsetky minula na francuzaky... Etna, ja som sa nevedela este pred tyzdnom dojest sladkeho... bolo to vazne VAZNE, teraz to trosku polavilo takze asi to tak ma byt a pekne papaj vsetko na co mas chut :D tiez som sltudovala tie materialy o kojeni co poslala tinulik a mam z toho veliku hlavu, neviem ci to zvladnem, lepsie bolo ked som nevedela co ma bude cakat Rolling Eyes Miriamka, Karolka - som rada ze ste poslali fotecky s vasimi bruskami, su super. Blesk ma oslepil, nie ze by som naschval nechcela ukazat svoj ksichtik, ved uz tu neraz bol Cool Ivka, krasna izbicka aj brusko.

 

08.03.2007 17:28

Ivka31

.......................

 

08.03.2007 17:53

etna

Na chvilu clovek odbehne a dalsie babo na svete! Krasa! , nemusis sa obavat kojenia. P. Lovotova na Kramaroch - laktacna poradkyna je vraj super. Hned si najde mamicku po porode, pride za nou a venuje sa jej, kym ju nenauci kojit. Problem je, ked porodime cez vikend, lebo ona chodi do prace len Po-Pi, takze potom sa musi na nu cakat.

 

08.03.2007 18:28

Miriam z NR

Ahojte maminky a skoromaminky Smile Prepacte ze vam sem leziem, ja som z augustoviek 2006 a chcem pomoct mojej kamaratke ktora predava kocik PegPerego s navettou (len hlboky). Je pouzivany 8 mesiacov aj to minimalne, lebo jej Samko neznasal kocik, takze je ako novy. V cene je sietka proti hmyzu a hracka na kocik - predava ho za 7500,- Sk. Tak ma napadlo ze to sem ponuknem. Dufam ze sa nehnevate Embarassed Ak ma niektora zaujem tak volajte na cislo: 0911 408 962. Je z NR. Pekny den Smile Miriam

 

08.03.2007 21:45

nealy

Ahojte babulky, tak gratulujem vam k dalsiemu marcoviatku ;-)vidim,ze Lukaskov bude tento rok hodne,je to moc pekne meno,mozno aj preto sa mi paci,ze mam braska Lukiho hihi Ivka,ja som zo Sihote,na cvicenie chodim a podla fotecky sa mi mari,ze som ta tam videla ;-)jasne,ze sa mozme dakedy stretnut s kocikkmi,uz sa moc tesiiim..no ja to budem mat vesele..dve deticky,ale moc sa tesim,Lili mala teraz dva rocky,a je velmi rozumna,tak to budem mat pomocnicku... Mas krasne brusinko a neboj,tie kila pojdu fakt dole...ja som mala pri Lili 14 kg plus a tesne po porode bolo 7 kg dole a po mesiac dvoch kojenia vsetky kila navyse sli tiez dole ;-)tak nemajte strach Wink Ivka a mas krasnu izbicku,teda,ziram,ze tip top vsetko nachystaneee,parada,vidim,ze si na vsetko myslela,krasna postielkocka,aj my mame zltu detsku,je to moc prijemna farba.. Uz len presvedcit babatenko,aby prislo na svet,tak drziiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce a mozno sa uz na cvicku neuvidime,moc ti zelam,aby si to mala za sebou aj vy ostatne babenky,opatrujte sa a nakuknem sem,ze aky krasny pokladik zas uzrel svet,papa nealy Wink

 

08.03.2007 22:28

audrey

karolka: ... no a fotecka....
Karči, budeš nádherná maminka, vlastne už teraz si :D Už sa tešíme na Nelinku, Amko posiela Big boštek :D

 

09.03.2007 09:08

termin 14.3. - Antolska

kerka

Ahojte babulky, ma tu niektora podobny termin? Kacena - ty mas nastupit 12-teho na Antolsku? Mna caka strnasteho poobede sekcia tak sa tam hadam aj stretneme Smile Bojim bojim

 

09.03.2007 09:16

Kačena

Ahoj Kerka! Ty si tu nová Laughing tak vitaj! Škoda, že si sa neprihlásila skôr, bolo tu všeličo spomínané aj ohľadom Antolskej. Ja som doteraz ešte 2v1, uvidíme či sa nič neudeje cez víkend, ak nie, potom nastupujem v pondelok na Antolskú a ideme pracovať na porodení tej mojej malej potvorky, ktorej sa stále nechce ísť von. Wink Dúfam, že to budem mať čo najskôr za sebou. Inak kočky, Denny mi spomínala že Katuš asi porodí, a mala pravdu. Takže prajem všetko najlepšie Laughing Laughing Aspoň sa kočky môžu cez víkend baviť Laughing Dnes to u mňa zase na pôrod nevyzerá, žiadne predzvesti Crying or Very sad Idem na obed urobiť rizoto s miešaným šalátom a rajčinovú polievku a samozrejme oprať, ožehliť a poupratovať, aby bolo všetko preistotu nachystané. Zatiaľ sa majte, ešte dnes nakuknem Laughing Laughing Laughing Laughing PEKNý DEŇ

 

09.03.2007 09:29

fazulka

Dobre ranko, jeeej, dalsie marculiatko je medzi nami :D Super! KATUŠKA, moc gratulujeme a prajeme vsetko len a len to najlepsie. Krasne miery. a aj datum ste si pekny vybrali. Wink Drzkajte sa a ked budes mat cas a chut, napis podrobnosti... AAAAAAAAAaaaa, uz mame teda 10. babetko. Super, ako to krasne ide. :D Uz by sme mohli prist na rad aj my, celkom by som pristala. Rolling Eyes

 

09.03.2007 09:30

miriamka

vitam maminku kerku! kocky, vcera som to s tymi palacinkami prehnala. este si ich davam teraz na ranajky... mala som taku hroznu chut na ne, tak som urobila dvojitu davku Rolling Eyes pazros. dnes sa nam trosku vyjasnilo, tak to hned nejako vyuzijem a idem medzi ludi. pa

 

09.03.2007 09:31

fazulka

Kačenka prepac, skoro by som Ta predbehla, ako tak pozeram na tabulku, ste pred nami, tak sup-sup, nech mozme ist uz aj my Wink No hadam to ten pondelok isti.... Cool

 

09.03.2007 10:28

Ivka31

Ahojte Bambulky. Tak ja som si asi vcera psychicky navodila prvych poslickov. Cely vecer mi dost silno tvrdlo brusko a dolu v podbrusku som zacitila aj par menzesovych bolesti. Nebolo to nic hrozne, tak sme to s muzickom este trochu "urychlili" a isli sme spat. Uvidim, ci vase rady o urychlovani porodu budu fungovat. V stredu 14.3. mam kontrolu u doktora, tak som zvedava, ci sa nieco na krcku zmeni. ..... ked sa tak pozeram na tvoju fotku s malinkou, uz si spominam. Cvicis oproti mne, na opacnom konci telocvicne. A vlasky mas uz dlhsie a v nich melircek. Inak aj ja som rodena Sihotarka a pokial sa nemylim, tak aj na 7. ZŠ som ta zazrela. Z videnia sa urcite pozname. Tak uz len porodit a hor sa na letne prechadzky. Zatial ahojte - idem robit nieco zmysluplne.

 

09.03.2007 11:17

ritta

Ahojte dievcata, u nas dnes zase klud. Ale mala je aktivna hlavne v noci, cez den spinka len sem-tam sa pomrvi... ako citam vy ste vsetky take aktivne, ja uz po vonku nemam chut chodit, lezkam pred TV alebo kukam do PC alebo relaxujem vo vani, maximalne povysavam a pretriem podlahu... som zvedava ktore babatko je na rade Wink Etna - diki za povzbudenie ohladne kojenia, hadam budem sikovna mamina a vsetko pojde ako po masle, aj ty ides rodit na Kramare? Drzte sa vsetky - maminky aj cakatelky!!!

 

09.03.2007 11:47

nealy

Ahojte mamulienky cakatelky, uz vas tu nebudem otravovat,len vam chcem povedat,ze stale drzkam palceky,veru si relaxikujte a odfotkajte este bruska,lebo za chvilku nebudu Winka budu vam chybate veru,ale batoztek vedla vas vam to vynahradi Wink IVKA-ano som to ja ;-)nechala som si dlhe vlasky,lebo pri babetku nema clovek kedy sa starat o usec,spravis cop a hotovo ;-)zo ZS si ta nepamatam veru,ale chodila som tam,sranda..tak mozno sa este uvidime,aj ke dby som ti priala,aby si si v stredu uz drzala babenku na ruckach ;-)drzkaaam palce,papa PEKNY DNICEK babenky a pozdravujte babatenka,pa

 

09.03.2007 12:17

Ifcok

ahojte maminky aj cakatelky, gratulujem k novym babetkam - a prajem vela mliecka a spanku Smile ked uz pripajate fotky, tak skusim sa aj ja pochvalit s nasou princeznou, ktora bola dnes po prvykrat vonku na prechadzke a tak sa jej to zapacilo, ze stale spinka Smile

 

09.03.2007 12:35

ritta

Ifcok - Stelinka je krasne babatko :D :D , konecne prva fotka babatka z nasho klubu Cool

 

09.03.2007 13:06

Ivka31

Dievcata, aha co som spravila. Potom este popridavam, ked nejake fotecky poposielate. odkaz na dalsej strane ......

 

09.03.2007 13:08

Ivka31

.... juuuuj aka krasna princeznicka Stelinka. Aj ja uz chcem ..... tichucko zavidim a este raz gratulujem.

 

09.03.2007 13:14

ritta

No Ivka, ty s alei sikulka! :D super zhrnutie brusiek Babule, musim sa vam priznat ze som taka nejaka nervozna, ze som si ohryzla moje krasne nehty!!! Pomoooc.

 

09.03.2007 13:30

Ivka31

..... a z coho si nervozna ? Ze uz sa to blizi ? Ved sa mas tesit ........ na babetko. Porozpravaj sa s Bambulkou, ze uz sa jej nevies dockat a nech sa ponahla na svet za mamou a tatinom.

 

09.03.2007 13:39

Tominko a Gabinka

Jej Ivka 31 ty si to pekne urobila, fotecky su naozaj krasne, dufam , ze neskor uz miesto bruska, budeme kazda drzat babatka. Katus -blahozelame uz je to treti Lukasko tusim. My este nic nove nemame, chceli sme , aby chlapci mali radost na meniny . ale nevyslo, tak mozno bude na dedove meniny na Jozefa Laughing , ale to uz by som chcela mat za sebou. Uvidime v pondelok idem na kontrolu Tak zatial sa majte

 

09.03.2007 13:39

Sylvi

Ifcok: ahojte maminky aj cakatelky, gratulujem k novym babetkam - a prajem vela mliecka a spanku Smile ked uz pripajate fotky, tak skusim sa aj ja pochvalit s nasou princeznou, ktora bola dnes po prvykrat vonku na prechadzke a tak sa jej to zapacilo, ze stale spinka Smile
Tak som vas prisla znovu navstivit Wink . Ifcok, Stelinka je naozaj veeeeeelmi krasnucka. Uz sa tesim na to"fotkovsku" tabulku Marcovych babatiek Wink Wink . Ivka31, naozaj pekna "bruskata" tabulka. Drzte sa maminky a skoromaminky.

 

09.03.2007 14:46

Ivka31

Ahoj ..... to je fajn, ze k nam sem tam nakuknes. A ako sa mas ty ? Snazite sa s muzikom o babetko, alebo tomu nechavate volny priebeh ? Ja ked si sppmeniem na tie 2 roky naseho snazenicka, ked sa nam to nie a nie podarit....... v podstate to bolo celkom prijemne. Tolko sme si uzili ..... ze teraz ked som v tom a davame si pauzu, tak sa mi zda ze pikame za tolke "smilstvo" pred tym.

 

09.03.2007 15:36

evik

Ahojte babulky dnes len tak narychlo, uz sme doma z nemocky a pomaly sa zabehavame. Musim priznat, ze som riadne unavena... Viac nabuduce. papa a drzte sa vsetky, ktore este mate pred, hihi, a aj tie, co uz mate po porode :D

 

09.03.2007 15:45

Ivka31

juj .... vitaj doma aj medzi nami. Slávka je krasna. Tak nech ta pekne poslucha, papka a spinka. Ked sa trosku udomacnis posli aj vecsiu fotecku. Vela stasticka aj mliecka zelame.

 

09.03.2007 17:17

ajulka

Ahojte babulky, gratulujem vsetkym cerstvym maminkam(uz si nepamatam, ci som na niekoho nezabudla) Wink vitam nove marcove maminky, mam novinku, ak do stredy nebude Dominika na svete, tak v stredu rano idem na prijem na Kramare, potom dam vediet, drzte sa vsetky, pozdravujte babenka v brusku aj tie uz narodene, pa.andrea

 

09.03.2007 20:49

Kačena

KDE STE VŠETKY???? Shocked Shocked Shocked

 

09.03.2007 22:31

fazulka

Kačenka, no motkame sa a cakame dalsie babetko a kazda urco dufame, ze to nasledujuce bude nase........... Cool co to nepoznas? Ako sa inak citis? Mas nejake predporodne stavy? Ja zatial nic Crying or Very sad Ivka, pekna tehu tabulecka, pokusim sa pripojit aj ja foto, ked budes mat cas......dakujeeeeeeeeeem Evik, vitaj doma, malicka je ozaj krasnucka a ake ma vlasky super! Pekny vikendik vsetkym a babulky, zajtra je uz 10.3. Exclamation

 

09.03.2007 22:34

fazulka

Ifcok , Stelinka je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaa! Gratulujem este raz :D Super.

 

09.03.2007 22:40

fazulka

A este ta slubena tehu fotka: