1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

05.08.2006 21:36

Markíza

Aj ja sa podvedome bránim polohe na bruchu. Asi to je paranoidné, ale bojím sa, aby som toho chrústika nejako nepomačkala.

 

05.08.2006 22:58

Larika

Inak babule, minule ste sa tu bavili o kocikoch, ja nemam ani paru ake su znacky a tak.... a ani sa nechystam nejaky vyberat. A myslim si, ze aj kupovat to budem nakoniec asi tak, ze ktory sa mi zapaci na prvy pohlad, alebo mi bude pomahat vyberat svagrina, ktora sa do tych znaciek a typov rozumie.....

 

06.08.2006 06:18

Katuš

Larika, hihi,dobru mas pamat,hej,som to ja:)Ak sa pamatas,chodila na tehu priznaky aj Verka.....tak jej malej som krsna:)Inak,ked budes robit tablo sem,poslem ti novsiu fotulu,ta co mas,jestara tusim rok.... Nebojkaj sa,kludne spinkaj na chrbte a ako ti je pohodlne,ja som v mojej knihe vycitala,ze to preto odporucaju spat na lavom boku,aby to bolo aj tebe pohodlnejsie,lebo ked je babo vacsie a lezis na chrbte,tak ti tlaci na chrbticu a moze ti to sposobovat bolest a problemy s dychanim a take.Myslim,ze na toto su nasi drobci este malicky:)

 

06.08.2006 17:05

jajka

Ahojte, ten anonym co napisal o tom 3D som bola ja, akosi som sa zabudla prihlasit. Co sa tyka toho spania na brusku, myslim ze nasi drobci su este taky malinky, ze im to fakt nemoze ublizit. Ja spim na brusku skoro stale, je mi tak pohodlne a ked som priliz dlho na vhrbate bolia ma krize. Inak nezacinaju Vam byt tesne nohavice? Ja uz chodim rozopnuta, takze sa zajtra chystame navstivit nejaky obchod a kupit aspon nohavice. Pekny zvysok vikendu Razz

 

06.08.2006 18:07

Ivka31

Ahojte vsetky maminky. otazka nohavic .... no konecne niekto otvoril temu tesnych nohavc. Ja som uz 3 tyzdne doma na PN a von skoro vobec nechodim. Ked idem do obchodu vzdialeneho asi 50m, necham si teplaky. No v piatok sme sa s muzickom vybrali do vzdialeneho nakupneho centra a ja som zistila neprijemnu skutocnost. Skoro vsetky predtym akuratne nohavice teraz uz nezapnem. Zajtra koncim 8 tt a uz si mam kupovat nove veci? Do tehotenskeho obchodu este nechcem ist, to je snad priskoro, nie? Ako to riesite vy dievcata?

 

06.08.2006 18:10

Ivka31

.... nie si nahodou este tu ???? [/url]

 

06.08.2006 20:11

Markíza

Neviem, či je to tou zmenou počasia alebo tehotenstvom, ale už cca 3-4 dni sa cítim ako mechom udretá. Točí sa mi hlava, som malátna, ospalá, cítim ťažobu na žalúdku. Do teraz som tieto pocity nemala a ešte som zo žartu hovorila, že keby som sa občas nepozrela na tehotenský test, ani neviem, že som tehotná. Dúfam, že sa to nebude zhoršovať. Inak, čo sa týka oblečenia, zatiaľ oblečiem všetko. Ale keď sa "ortŕčam" pred zrkadlom, akoby sa už začalo vydúvať bruško. Za normálnych okolností ho totiž mám ako prevrátený lavór. Tak sa z toho vytešujem. V stredu idem do prvej poradne, tak som zvedavá, čo sa bude diať.

 

06.08.2006 20:18

Ivka31

Markíza ....... drzim palceky v prvej poradni a urcite napis, co sa dialo. Mne zas pre zmenu uz druhy den nic nie je ani nevolnost ani pobolievanie v podbrusku. Tak na kazdeho asi to pocasie vplyva inac.

 

06.08.2006 20:51

Markíza

Určite sa ozvem a podelím sa s Vami so svojimi dojmami. Smile

 

06.08.2006 21:30

ahojte

Anonymous

Markiza, zajtra drzim palceky. Aj ja sa zajtra chystam k lekarovi, aj ked len zastupujucemu, pretoze moja lekvina ma dovcu. Dufam, ze uz blsku uvidime. BAby, ja som jedina vychodniarka?

 

06.08.2006 21:59

Re: ahojte

Markíza

majkap: Markiza, zajtra drzim palceky. Aj ja sa zajtra chystam k lekarovi, aj ked len zastupujucemu, pretoze moja lekvina ma dovcu. Dufam, ze uz blsku uvidime. BAby, ja som jedina vychodniarka?
Z ktorej časti východu si? Môj manžel je z Košíc a značná časť jeho rodiny býva v michalovskom okrese.

 

06.08.2006 22:02

Larika

Ahojte babule. Marikza ja idem tiez v stredu do poradne Smile Co sa nohavic tyka.....tiez ma zacinaju trochu tlacit...doma nosim stale len teplaky Smile Po tom co ste pisali o spinkani na brusku Smile som sa prestala bat a aj ja si uz polezim aj na brusku Smile

 

07.08.2006 10:08

evik

Ahojte babulky Vitam vsetky nove tehulky, ktore sa k nam pridali :D Citam, citam vsetky nove prispevky, ktore k nam pribudli za tyzden, vidim, ze sa vela pomenilo, k dobremu aj zlemu. Trochu ma vydesilo, kolko anjelikov pribudlo, hovorim si, ze si na seba zacnem davat vacsi pozor. Ale to asi nie je len v tom... Tak radsej dufajme, ze viac anjelikov uz nebude.. Ivka 31 - ty mas na starosti tabulku? Mohla by si prosim ta doplnit aj moje zamestnanie? Ja robim v controllingu - financie podniku. A teraz sa idem pustit do prace, po tyzdni ma tu caka obrovska nechutna kopa prace a emailov, ktoru treba poriesit Crying or Very sad papa

 

07.08.2006 11:31

Ivka31

Ahojte dievcata. Dnes je take skarede pocasie, tak som si trochu pospala. Ale uz som tu medzi vami. ...... to je fajn, ze si zase tu. Tvoje zamestnanie doplnim - snad to nejako neskomolim. ...... napis prosim z ktorej casti vychodu si, aby som to mohla doplnit do tabulky. A aj keby si tu bola jedina z vychodu, nic sa nedeje, ja mam napriklad vela znamych z Presova, Humenneho, Giraltoviec a uz ani neviem od kial.

 

07.08.2006 11:50

Ivka31

..... ako sa dnes citite ?

 

07.08.2006 12:13

zuzkaMT

ahojte, citam vsetko zaradom co ste napisali, je toho celkom dost. ja sa priznam, kociky zatial neriesim, to pride neskor. svagrina kupovala kocik vlani, dalsie dve kamosky asi pred dvomi mesiacmi, takze nejaku predstavu v hlave mam, ale vidim to skor na Polsko. kamoska kupila klasicky hlboky aj s nejakymi kombinaciami, je dost dlhy aj pre vacsie babo, mal k tomu vselijake doplnky, vymenitelne kolieska a co je podstatne, je lahky a vysiel ju na necelych 6tis. musim sa pozriet na znacku, lebo si ju nepamatam, tak potom dam vediet. Inak, ked som surfovala kade tade, nasla som stranku ktoru som doteraz nepoznala, www.babetkovo.sk, celkom sa mi paci. Niekto sa tu pytal na 3D sono v Martine, o tom zatial neviem, musim sa popytat, ked zistim dam vediet. U nas dnes prsi, a prave som po obede, tak by som brala pospat si. Zatial pekny den vsetkym tehulkam a ich malym potvorkam Laughing

 

07.08.2006 12:21

Katuš

Ahoj babulky.U nas tiez dnes prsi..ale nevadi,vzdy lepsie,ako boli tie neuveritelne horucavy...tie ma zabijali. Ja sa dnes citim fajn,aj ked trochu prejedena....som urobila na ranajky chlebiky a ostal tam jeden..som myslela,ze muzik bude hladnejsi...a on,ze uz nechce...tak mitoho chlebika bolo luto,ze je tam taky sam...tak som ho zjedla...no,su to uz dobre 3hodiny a ja som stale plna.....uf,ledva funim:)Tusim najskor budem az vecerat:o) ZUZKA MT- babetkovo...to je fajn stranocka,ja som odtial minule objednala nalepky na stenu Mickey Mouse...mame v detskej taku zaclonku,tak som objednala aj nalepky...ked to ma byt detska izba,tak poriadne,nie?Surprised)Dalsia zaujimava stranocka www.mimibazar.sk -su tam pekne aj nosene veciciky a hlavne vela novych za zaujimave ceny,oplati sa mrknut.

 

07.08.2006 12:22

zuzkaMT

Zabudla som, straaasne rada spim na bruchu, teda zaspavam tak, budim sa uz na chrbte, zatial ma nic extra netlaci, ale snazim sa ukladat tak na bok, no neviem dokedy to tak pojde. Rozmyslala som kupit si ten dlhy tehotensky vankus, viem ze ho maju niekde v Neckermanne alebo Quelle za tisic korun, co sa mi zda zbytocne vela, tak sa musim ist popytat niekde do prejadne, snad sa mi ho podari niekde najst. je to super vec, mala som taky kym som bola v zahranici a super sa na nom vyvalovalo, je to ako keby ste si zrolovali perinu do takeho valca a podlozili sa nou, verim ze ked budeme mat velke brucha, nebudeme vediet ako sa ulozit v posteli Rolling Eyes No a nohavice..... uz par dni rozopinam aj ja gombik, ale len ked sedim alebo soferujem, ked chodim este sa to da, a doma furt okupujem teplaky. Laughing Laughing

 

07.08.2006 12:27

Katuš

asi ma zastrelite,ale ked je tu rec o tych netovych strankach.......tak tu su tie moje.....clovek vacsinou najde,co hlada... Plienkove stranky: www.huggiesclub.sk - tu sa zaregistrujete a potom si viete objednat vzoky plienok. Teraz posielaju len po jednom kuse www.fixies.cz - tiez je tam lkub a da sa objednat vzorka plienky zadarmo www.pampers.cz - to je zase pampers klub, tam vzorky zadarmo nie su, ale rpi registracii prvych 2000 ci kolko dostane plysovu hviedzicku a zaroven budu chodit nejake info a tak www.helenharper.cz Kozmetika pre deticky a tehotne: www.weleda.sk - prirodna kozmetika aj pre deticky, aj pre maminky(napr olej na masaz hradze, na masaz prsnikov, tehotensky olej,...), clenstvo v klube weleda maju tehotne zadarmo, potom je zlava 10% www.nivea.sk/baby - okrem kozmetiky aj clanky a rady, niekedy posielali aj vzorky zadarmo, mozno aj teraz na poziadanie www.bubchen.sk - vyhoda, ze sa da kupi/objednat aj male balenie na skusku www.magister.sk - internetova lekaren, moznost vybrat si z viacej druhov a znaciek kozmetiky, ale aj ineho www.nobilistilia.sk - prirodna kozmetika a aromaterapia Ostatne: www.chicco.sk www.mimisk.sk - detsky internetovy obchod www.learningtoys.cz www.dracik.sk Sekaciky: www.bambulko.sk - pekne vsetky vecicky www.bublinka.sk www.kacicka.sk www.kuriatko.sk www.vecicky.sk www.sekacik.sk www.marsey.aktualne.cz www.macinko.sk/ssf www.handmaid.szm.com Vecicky od maminiek, nielen oblecenie: www.mimibazar.sk www.mamatata.sk www.babetko.sk www.dieta.sk Babyobchody s novymi vecami: www.bonus-detom.sk www.babymarket.sk www.babysuper.sk www.babatko.com www.agssport.sk www.e-baby.sk - mal zacat fungovat az koncom augusta, ale stale nefunguje www.babyvak.sk - babyvak a vankus na kojenie www.babysatka.sk www.plienky.sk www.caryfuk.sk www.mravenisko.sk - hrackarstvo www.forbaby.sk www.babo.sk www.znackovehracky.sk www.kiddy.sk/store/index.htm www.babyland.sk www.dema.sk www.babydirekt.sk - velkosklad, ale posielaju aj na dobierku www.orbitslovakia.sk - slapacie auticka www.moja-prva-hracka.sk www.nomi.sk www.predskolak.sk www.unicef.sk/shop http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=51422 - babetkoshop www.bio-obchod.sk - je tam aj bio detska strava www.weleda.sk - kozmetika www.rebeka.sk www.svet-puzzle.sk www.detex.sk Tehotenske: www.mami.sk www.ma-ma.sk http://maminamoda.sk www.buducamamicka.sk www.maderna.sk Teda,ale ich je...moje nervy.Ale verim,ze sa nam zidu:) Este nohavice.......noooooo......letne rifle take do pol lytook su mi uzke,teda,obleciem ich,ale mam pocit,akoby sa o cislo zrazili:) Ja som si v juni kupila rofle a tyzden na to mi povedali,ze som tehulka,tak som si ich bbola vymenit v obchode za vacsie,aby som ich vynosila aj v septembri...predavac a majitel obchodu v jednom je moj znamy a s dobrou dusou a umyslom mi nedal o 1 ale o 2 cisla vacsie:)Takze tie mi este padaju,ale opasok to istiiiiii.....je to fajn,ked viem,ze rano ich schytim a bez problemov obleciem:))))

 

07.08.2006 12:28

zuzkaMT

Katuš, dik za dalsi tip na stranku. Predpokladam, ze zachvilu budeme mat tych stranok viac nez dost, tak by som bola za, ak by sa ti Ivka chcelo pridat aj tabulku s tymito www odkazmi, aby sme sa za par mesiacov nemuseli hrabat vo vsetkych nasich prispevkoch, ak Ti to nebude prekazat Wink A inak este o tom internete, neviem ako ste na tom ostatne s anglictinou, ale mam aj par dobrych stranok pisanych po ang...... v niektorych som aj zaregistrovana a je tam velmi vela dalsich odkazov a dobrych clankov. ak by ste mali zaujem, ja casto chodim na www.pregnancy.about.com, tam je dobry week by week kalendar, a druha je www.babyzone.sk, tu si mozete urobit osobny kalendar, tiez sa vam odpocitavaju dni a su tam rozne zaujimavosti. Tak skuste Smile ahoj

 

07.08.2006 12:31

zuzkaMT

Vidim ze si ma Katuš predbehla, mame tam tych stranok teraz kvalitne dost Exclamation ale dik, urcite sa zidu. mam co robit kym ich pozriem. Rolling Eyes asi to zoberiem postupne....

 

07.08.2006 12:32

Katuš

a este jedna zaujimava,o tom,ake a na co mame narok ..... portal.gov.sk - články o materstve a tehotenstve

 

07.08.2006 12:34

Katuš

ZUZKA - no,ja som ich poodkladala,ked sme s kmotrou hladavali veci pre moju krsnu dceru.Kedze bude mat len 4mesiace,nie je to tak davno a tusila som ,ze sa raz zidu:)Ja napr.aj preto mam uz vykukany kocik tak zhruba.....ale tiez este uvazujem nad tym,ze pojdeme kuknut do Polska...

 

07.08.2006 12:35

Katuš

tak vidim,ze mi tu poslednu stranku nejako zblblo...este raz teda: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=17&etype=1&eventid=103

 

07.08.2006 14:33

stale by som spala

cecilka

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes jej to je dnes zase den, normalne som zalomila v praci za stolom a dotoho prijemneho snenia my vletel sef Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes -tak rozvalil dvere ,ze ma to razom preslo ani kafco nepotrebujem Wink Wink Wink vy ste na tom ako?

 

07.08.2006 14:41

cecilka

blee a vcera som skoro 2 x odkavacla tusim tie neduhy na mna lezu az teraz Rolling Eyes

 

07.08.2006 15:02

Larika

Caute zienky Smile Fajne stranky si dala Katuš. No ja som dnes spala strasne dlho... Embarassed do 12:00, teda, az vtedy som sa presvedcila, ze by sa uz naozaj patrilo vstat Embarassed

 

07.08.2006 15:03

Anonymous

Ahojte dievcata. .... no u nas sem tam prsi a sem tam nie, ale tiez ma lame na spanok a citim sa ako mechom udreta. ...... dakujeme za kopec novych babetkovskych stranok. Kym to prejdem, bude aj vecer, ale som zvedava. ..... mne sa zda, ze som to videla niekde na nete, ale uz neviem kde. Keby som to nasla dam vediet. A ak by o tom vedela niektora z vas, napiste kde sa to da objednat.

 

07.08.2006 15:04

Ivka31

TO SOM BOLA JA

 

07.08.2006 15:07

Ivka31

... ty si tiez doma na PN ?

 

07.08.2006 16:02

Larika

Ivka31: ... ty si tiez doma na PN ?
Ahoj, ja som zatial na neoficialnej PN, v stredu sa ukaze, ci budem moct chodit pracovat, alebo budem domka na PN, alebo rizikovom, alebo ako sa to dava..... Mala som dva tyzdne dovolenku spolu s manzelom (vzdy si beriem vtedy, kedy ma on volno) no a kedze som zistila posledny pracovny den, ze som tehu, tak uz som zostala domka.....tento tyzden by som isla normalne robit, ale kym neviem co povie DR: som doma Smile mam fajn pracu, robim u brata, takze si to mozem dovolit.

 

07.08.2006 16:12

Ivka31

.... tak v stredu budem mysliet aj na teba aj na Markízu. Ty budes asi prvy raz vidiet svoju zubrienocku tak nam potom napis aka bola velka. Ja som mala v strede 7tt zubrienku dlhu 7 mm. Tak som zvedava na tvoju.

 

07.08.2006 16:16

jajka

Ahojte tehulky, tak k tomu relax vankusu - tak sa vola. Moj manzelik by bez neho nezaspal - ma 2. Kupili sme ich v Metre a jeden stal okolo 1000-1200 Sk (Neviem presne, lebo jeden sme kupovali v akcii a druhy za plnu cenu). Takze ked nebudem vediet spavat, tak mu jeden ukradnem Razz JA ale so spankom nemam problem, kedze som bola teraz uz asi mesiac na PN kvoli tym hroznym nevolnostiam, spavam skoro cele dni, ked si na obed lahnem vydrzim spat aj do piatej Embarassed Zajtra idem prvy krat do novej prace a mam z toho strach, byva mi stale zle, tak neviem ako to zvladnem Crying or Very sad Ja som si dnes kupila dvoje tehulkovske nohavice, kedze idem do prace nemozem uz behat s rozopnutym zipsom. Su super, aj na male brusko aj na velke. Perfektne sedia a uz budu rast so mnou :D Jedny su riflove a jedny cierne.

 

07.08.2006 16:18

jajka

Ivka31 - ja som mala v 7tt tiez 7 mm velku zubrienku :D Teraz uz mame 4 cm Razz

 

07.08.2006 16:18

Larika

Ivka31: .... tak v stredu budem mysliet aj na teba aj na Markízu. Ty budes asi prvy raz vidiet svoju zubrienocku tak nam potom napis aka bola velka. Ja som mala v strede 7tt zubrienku dlhu 7 mm. Tak som zvedava na tvoju.
Ivka ja som uz na sone bola, naposledy teraz v pondelok (teda ten posledny co bol). Ale neukazali mi fazulku. Ani mi nepovedali aka bola velka, akurat som zacula, ze nieco je velke 5mm, tak si myslim, ze to bola asi ona......

 

07.08.2006 16:24

Ivka31

..... ty si ako ja z Trencina. Ak ti to nebude vadit, mozes mi napisat, kde si kupila tie super nohavice ? Asi ich budem za chvilu aj ja potrebovat.

 

07.08.2006 16:26

Larika

Co sa toho vankusika tyka, ja mam zatial taky moj, v tvare srdiecka, ale taky fajny...celkom dobrej velkosti, v noci ho stiskavam namiesto plysaka Wink no a teraz ho mavam hocijako popreplietany pomedzi nohy.....dost mi to pomaha, myslim si, ze niekedy neskor by som aj ja mala rada taky, co vy opisujete......

 

07.08.2006 16:32

Ivka31

TAKY NAPAD ..... myslite, ze by sa ten nas vysnivany vankusik nedal ušiť a naplniť nejakou antyalergickou náplňou? čo vy na to ? jajka .... mohla by si pomerať ten vankus tvojho muzicka ? staci dlzka a obvod.

 

07.08.2006 16:36

Larika

Ivka31: TAKY NAPAD ..... myslite, ze by sa ten nas vysnivany vankusik nedal ušiť a naplniť nejakou antyalergickou náplňou? čo vy na to ? jajka .... mohla by si pomerať ten vankus tvojho muzicka ? staci dlzka a obvod.
Smile fakt fajn napad Smile

 

07.08.2006 16:39

jajka

Jasne odmeram ho, ale momentalne je v prani, takze ked trosku preschne. Mne mamina nan usila nove navliecky, lebo v obchode sa nedaju zohnat. My ten vankus volame "banan" vymysleli to moji mali bratranci :D Tie nohavice som kupila v tej pasazi, kde je fontana, su tam restauracie "U Sanera" a "Giacomo" ak poznas. V tej pasazi su hned 2 obchody pre tehulky. Ja som si kupila nohavice v tom, co je blizsie k fontane, hned vedla Giacoma.

 

07.08.2006 17:09

Ahojte mamicky cakatelky!

denny

Zatial nemam doma internet a bude to zniet divne, ale nemam ho ani v praci, preto som sa nemohla skor pripojit. Mam dovolenku a kedze je vonku priserne, isla som na internet. ...a tak som Vas vsetky nasla Mr. Green Chcela by som sa ku Vam vsetkym buducim mamickam 03/2007 pripojit. Termin mam stanoveny zatial len orientacne (koniec februara, zaciatok marca), no kedze viem, kedy som ovulovala, vypocitala som si to na 12.03. Bude to nase prve dietatko, bolo maximalne naplanovane, priniesli sme si ho z dovolenky Laughing Zajtra idem na druhy urtrazvuk (zacinam 10. tyzden), mala by som dostat aj tehotensku knizku, tak sa tesim, ze uz budem taka ozajstna tehulka Wink Buduci otecko ide so mnou, dufam, ze ho doktor zoberie do ordinacie, aby videl, coho je "spolupachatelom". Ked sa bude dat, budem sa ozyvat. Denny

 

07.08.2006 17:30

Ivka31

vitaj medzi nami a urcite sa este ozvi

 

07.08.2006 18:23

Katuš

Denny,ahoj,vitaj:)

 

07.08.2006 19:48

Larika

Denny gratulujem Smile a verim, ze ta tu este najdeme Smile

 

07.08.2006 19:50

Larika

Katuš kedze som uz domka, pozrela som si svoj "archiv" a nasla som tam tu tvoju fotocku a aj Verkinu Smile ake stare ma ona babatko?

 

07.08.2006 21:24

Katuš

Larika: Katuš kedze som uz domka, pozrela som si svoj "archiv" a nasla som tam tu tvoju fotocku a aj Verkinu Smile ake stare ma ona babatko?
Larika,Verkina mala,cize moja krsna dcera Emmka bude mat teraz 16teho 4mesiace.Narodila sa 16.4. vecer o 19.50.....velmi sa tesili a tesia stale,asi vies,ze predtym o babo prisli v 8tt.....malo to byt decembrove babo 2005....ale mala je velmi zlata,vlastne ja mam jej fotocku pri mene,tam mala asi tyzden:)

 

07.08.2006 21:28

Katuš

LARIKA,tak mi to nedalo,toto je mesiac stara fotka,mala pri kupani:))

 

07.08.2006 21:50

Larika

Katuš kraaaasna je Smile a som hrozne rada, ze sa im podarilo taketo krasne dietatko Smile Mas krasne krsniatko Smile

 

08.08.2006 11:14

Ivka31

Ahojte dievcata. Tak ja uz som zase tu. Aj dnes som si pospala dlhsie, ako dobre ze nemusim ist do roboty. Ked sa v praci trochu uvolnite, napiste ako sa mavate. Uz sa tesim, ked nam jajka odmerie ten dlhy vankusik. Teraz je asi v praci, tak snad poobede, ked bude doma. jajka ..... nezabudni na nas

 

08.08.2006 12:11

Larika

Ivka ahoj Smile aj ostatne babenky ahojte Smile Ja som si dnes tiez opat pospala fajne, manzelik ma nocne, tak som si pospala spolu s nim Smile vstala som priblizne vtedy, ked si ty Ivka dala svoj prispevok Embarassed